Wrocław! ;-) cz. 2 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 21:39   #121
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
czy gdzies we Wroclawiu jest jakas oferta na walentynki dla samotnych?
nie wiem jaka oferta Ci interesuję.
ale tu masz imprezę
http://mlodzi.wroclaw.pl/index.php?o...bach&Itemid=28
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 10:04   #122
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie wecie czy w którymś schronisku nie potrzebują wolontariuszy? Bo chciałam od kweitnia pójść do schroniska dla zwierząt i pomagać.
po prostu pojedź na skarbowców i zapytaj, ale zawsze Ci coś znajdą, chociażby wychodzenie z psami, żeby sobie trochę pobiegały
ja z koleżankami tak zrobiłyśmy, po prostu pojechałyśmy i wyraziłyśmy chęci. Na początku nie dali nam nic oprócz wyprowadzania psów właśnie, ale później zaczeło się mycie boksów u szczeniaków i w izolatce,roznoszenie kaszy z mięsem na bloki,oporządki przy kotach itd.
Po prostu pojedz
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 07:56   #123
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Dziewczyny czypolecacie jakiegoś ginekologa ze śródmieścia, okolice jedności narodowej, kromera,w strone placu grunwaldzkiego.??
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 11:44   #124
ewka_609
Rozeznanie
 
Avatar ewka_609
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 879
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Pisałyście o dentystach... Jak ceny się kształtują? Jest duża różnica między Wro a mniejszymi miastami?
__________________
Moje stowarzyszenie "Nutka"
ewka_609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:55   #125
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

O ginekologu Ci nie powiem, ponoś w promedisie ( oławska i rękodzielnicza) przyjmuje super babeczka, ale jeszcze nie miałam okazji się do niej przejść, ale sama szukam kogoś nowego, mój gin to.... :/
co do dentysty - zależy co od niego potrzebujesz, bo ceny na wszystkie usługi różnią się od siebie między gabinetami, a porównania do mniejszych miejscowości nie mam bo nie bylam nigdzie po za wrocławiem
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 15:04   #126
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Co do ginekologa to ja chodzę do Joanny Kulpy-Snopek na Łaciarską. Prywatnie oczywiście Babka jest według mnie świetna, konkretna itp. Tyle, że trzeba czekać czasami miesiąc do niej

I obiecałam powiedzieć o wizycie w Fielmannie w związku z badaniem na soczewki... Nareszcie dzisiaj poszłam... Najpierw mi babka sprawdziła okulary, a potem jakiś komputerowy wydruk mi zrobili. Posiedziałam trochę i do gabinetu... Najpierw standardowe badania itd., a potem babka mi założyła soczewki i powiedziała, że mam wrócić za 15 minut na ściąganie (bo miałam kiedyś z tym ogromny problem). No więc wróciłam, poopowiadała jeszcze o soczewkach i zaczęłam męczyć się ze ściąganiem. Nawet jej proponowałam, że w domu poćwiczę, ale nie chciała mnie z gabinetu wypuścić. W końcu się udało Zapłaciłam za wszystko 35zł, dostałam soczewki dwutygodniowe dzienne, płyn i pojemniczek. I za tydzień idę sobie na wizytę kontrolną.

Więc dzisiaj proszę trzymać żebym się za bardzo nie namęczyła ze ściąganiem
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:49   #127
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny czypolecacie jakiegoś ginekologa ze śródmieścia, okolice jedności narodowej, kromera,w strone placu grunwaldzkiego.??
Co prawda nie w stronę Grunwaldu, ale w okolicach Jedności na Żeromskiego przyjmuje Lesław Sozański, bardzo dobry ginekolog. W tym gabinecie przyjmuje tylko prywatnie chyba. Ma swoją stronę w Internecie
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 17:49   #128
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Apisko- jeśli na lokalizacji Ci bardzo nie zależy, to moja koleżanka też poleca Joannę Kulpę-Snopek z Łaciarskiej- babka ponoć genialna. Ja mam cudownego gina w tej lokalizacji mniej- więcej którą podajesz, jednak to jest spec od ciąży, a rozumiem, że nie o to Ci chodzi? Jeśli chodzi o choroby kobiece też jest super, jeśli jednak o antykoncepcję to nie polecę- nie zleca badań.

Danaeee84 Będę trzymać kciukasy A nie wiesz ile u nich kosztuje potem paczka soczewek mniej-więcej?

Ja jestem na etapie wyboru porodówki, ale rozumiem, że mi tu nikt nie pomoże?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:52   #129
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Danaeee84 Będę trzymać kciukasy A nie wiesz ile u nich kosztuje potem paczka soczewek mniej-więcej?
A właśnie się nie spytałam... Ale jak będę w okolicy, to się dowiem. Bo jak uda mi się je wreszcie założyć, to też będę musiała kupić
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 18:41   #130
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość

Ja jestem na etapie wyboru porodówki, ale rozumiem, że mi tu nikt nie pomoże?
znaczy się, że możemy gratulować ;> ?
no ja to nie pomogę. wybacz mi się nie śpieszy a rodzeństwo to dwójka braci, też jeszcze bezdzietni
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 19:07   #131
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość

Ja jestem na etapie wyboru porodówki, ale rozumiem, że mi tu nikt nie pomoże?
aaaaaaaaa gratuluje
moja bratowa rodziła na kamińskiego i była zadowolona
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 19:11   #132
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
znaczy się, że możemy gratulować ;> ?
no ja to nie pomogę. wybacz mi się nie śpieszy a rodzeństwo to dwójka braci, też jeszcze bezdzietni
Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
aaaaaaaaa gratuluje
moja bratowa rodziła na kamińskiego i była zadowolona
A dziękuję Myślałam, ze pisałam, bo to w sumie 9-ty miesiąc

Candiiia- brałam ten szpital głównie pod uwagę, chociaż teraz trochę się boję, bo buszował u nich 2 tygodnie temu gronkowiec :/
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 00:17   #133
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

do Impersonam
ja polecam brochów- ale tylko prodówkę- tam niezrównany dr lachowski, który uratował moje podduszające się dziecko i natychmiast zarządził cc, beż zadnego pierdzielenia, żadnych opłat, dopłat, łapówek, ani nieczego. nawet nie chciał potem przyjąć flachy i kwiatów w podziękowaniu- rodziłam 1,5 roku temu.
natomiast uważam, że nie tym powinnaś się kierować.. tzn nie zrozum mnie źle, ale najwazniejszy jest maluszek, a potem niestety Twój pobyt na poporodowym... niestety, o ile brochów pediatrów ma w miarę spoko, dr Laskowska- super babka, ale i tak, żeby się w razie czego dowiedzieć o stan malucha- trzeba mocno naciskać...
o tyle poprodowy to koszmar. te babska położne okropne- młode uczą się od starych, jak olewać ludzi. i może to nie reguła, to jednak z perspektywy czasu uważam, że: trzeba mieć zapas kaw i bombonierek, żeby mieć co dawać... głośno domagaj się pomocy przy karmieniu maluszka, przy pierwszym spacerze.proś o table p/wbólowe- jesli musisz, itp. dobrze, by był przy tbie ktoś, kto cie poratuje wyszczekaną gębą-np małżonek, ale uważam, że lepsza przyjaciółka- bo to baba w końcu, a z facetami różnie bywa...
sanitariaty na poporodowym fatalne- obsrane, pełno kłaków w prysznicach, te salowe się opierdzielają na maksa.

ale konkluzja jest taka: fachowa opieka przy porodzie, choć z położnym bywa różnie- lepiej zapłacić za wczasu i mieć z bani serio serio
lekarz przyjmujący mojego synka wszystko mi tłumaczył, współpraca o jakiej można pomarzyć, położne się sluchają wtedy lekarza i łatwiej idzie cały poród- bo masz prawo być aktywna i ktoś słucha czego potrzebujesz w danej chwili. mnie doktor doglądał też na noworodkach, zlecił zastrzyki antyzakrzepowe, przyszedł fizjoterapeuta, położna laktacyjna. także warto było przecierpieć te kilka dni na syfiastym oddziale, wśród damesowatych starych babsk, które są obrażone, że w ogóle mają nocny dyżur...

ciekawostka- rodziłam w listopadzie, w połowie, a baby na dyżurce zażarcie się klóciły, która bierze urlop na wigilię, mało się nie zjadły tam, jak takie szczury skakały do siebie... dopiero jak skumały, że ja stoje i słucha, to zamilkły...
wychodząc ze szpitala nic im nie dałam, ani ciastka, ani kawy. uważam, że na tę robotę, którą odwalają, powinny dostawać pensję z 1100zł, nie wiecej...

ale szpital polecam, ordynator kompetentny.serio, jaks ie coś dzieje, to zaraz zabierają dupsko do roboty... nie chcę namawiać, ale polecam lekarza. jakbyś coś chciała popytać, pisz śmiało, pomogę w razie czego..

a z innej beczki:

PROSZĘ POLECIĆ MI SALON PIERCINGU- CHCĘ KOLCA W JĘZYKU I NIE WIEM GDZIE JEST CZYSĆIUTKO I W MIARĘ BEZBOLEŚNIE?gdzie jesteście zadowolone z roboty...
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:45   #134
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

hej

Mój TŻ poszukuję uczelni we Wrocławiu, na której mógł by kontynuować naukę zaraz po zakończeniu licencjatu na administracji.
Interesują mnie go studia w systemie zaocznym, na kierunku pokrewnym lub tym samym.
Jedyne co znalazł to Uniwersytet Wrocławski. Czy jest jeszcze jakaś ciekawa szkoła na którą warto zwrócić uwagę?

Pozdrawiam i czekam na odp.
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 10:58   #135
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

madame_tissot - ślicznie dziękuję za pomoc Brochów też dłuższy czas brałam pod uwagę, jednak mój lekarz mówi, że tam nacinają rutynowo. Ja co prawda takimi sprawami jak położne się nie przejmuję- to nie jest mój debiut rodzicielski i poród w naprawdę ekstremalnych warunkach mam już za sobą- bardziej syfiastego szpitala chyba nigdzie nie ma Wyszczekana też jestem, pomocy przy maluchu mi nie trzeba, więc to dla mnie- tak jak piszesz- zupełnie drugorzędne. Ważne jest dla mnie, by nikt bez zgody nie próbował mnie podczas porodu nacinać i nie narzucał pozycji. Położna nie jest taka ważna- wiem jak rodzić Ona ma ten poród tylko odebrać i tyle. Nie mam zamiaru nikomu płacić za nic, bo ci ludzie są w pracy i mają wykonywać swoje obowiązki, ale niestety mam podobne doświadczenia i zdanie jak Ty- położne nie powinny domagać się podwyżek, bo powinno się im zdecydowanie obcinać pensje. Pewnie, że są wyjątki, ale nie sądzę, żeby ich było więcej niż 5% ogółu. Ważne jest dla mnie, żeby można było leżeć z maluszkiem (na Kamieńskiego czasem jest tak, że kładą matkę na innym piętrze w ogóle :/ ), żeby wredne położne nie dokarmiały bez pytania dziecka i żeby spokojnie można było uzyskać informacje na temat stanu zdrowia swojego dziecka. Jak rodziłam syna na 1 Maja, to nie mogłam się doprosić jakichkolwiek informacji. Na pytania dlaczego coś, słyszałam odpowiedź "nie wiem". Dopiero studentki położnictwa latały do swojej opiekunki i się jej dopytywały, a potem przekazywały mi informację. Gdyby nie one, przez 14 dni nie wiedziałabym, dlaczego nie możemy wyjść ze szpitala
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 12:06   #136
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

to makabryczna rutyna jest, niestety
moja przyjacióła powiła bliźniaczki na Kamieńskiego, i z tego co wiem, jest tam rooming. z resztą na brochowie tez leżysz z maluszkiem w jednym pokoju i wręcz odwrotnie z tym karmieniem- nie chcą dokarmiać te krowy- ja miałam wcześniaka, po cc zero laktacji i mały się wydzierał jak oszalały. dopiero na polecenia pediatry pomogły mi z karmieniem te rury...

co do nacięć- to chore, zn rozumiem, że pierwiastki są naciete- W RAZIE POTRZEBY! ale rodzące po raz drugi, nie powinny! tym bardziej, że masaż krocza to nic nadzwyczajnego...
gdzieś ostatnio trafilam na linka do tzw douli we wrocławiu- nie polecam tego- ze wzgl na dobro dziecka poród powinien być w szpitalu, bo w naszym kraju karetki za wolno jeżdzą, a lekarze pogotowia często są na bani... ale chodzi o to, że może taka doula coś doradzi, gdzie nie nacinają.. w końcu to też położna...
nie moge znaleźć tego linka, ale ona miała doskonały opis własnie, że to rodząca kieruje akcją, a ona ma tylko pomóc...

choć z drugiej strony nacięcie zawsze lepiej się goi, niż rozerwanie... kuzynka moja się upierała, by jej nie nacinać (1 poród) i pękła straszliwie, bo synek sie rodził z rączka na głowie... ona miała szwy wgłąb krocza na 7 cm, rozerwaną szyjkę, pęknięcie do odbytu.. bo jej te choooje kazali leżeć na plecach, zamiast np w kucki. to zbrodnia jest. uważam, że nacięcia są ok, ale tylko w wyraźnej konieczności!!
mam nadzieję, że znajdziesz jakieś miejsce, gdzie traktują rodzące nie jak przedmiot.a póki co polecam opinie na stronie rodzicpoludzku.pl
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:05   #137
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

już nieaktualne :P
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka

Edytowane przez nieznajoma19
Czas edycji: 2010-02-26 o 08:46
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 20:47   #138
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Candiiia- brałam ten szpital głównie pod uwagę, chociaż teraz trochę się boję, bo buszował u nich 2 tygodnie temu gronkowiec :/
To,że panował znaczy, że małe szanse, że wróci, na brochowie może teraz wybuchnąć taka "epidemia" bo na kamińskiego juz o to zadbają, żeby sobie znowu nie zrobić koło tyłka... No i przecież wszystko jest znów sterylne, no ale obawy rozumiem
Mimo wszystko, na podstawie doświadczenia bratowej polecam kamińskiego. Nie narzekała na opiekę, małą się zajęli odpowiednio a później leżała z mamusią i2 innymi rodzinkami w pokoju. Z twego co mówiła zaszyli ją ślicznie
niedługo kolejny jej poród i chyba znów się na kamińskiego wybiera

margot1991 jeżeli chłopak chce się kształcić na humana, tudzież robić mgr z administracji - to raczej tylko uniwerek. Nie wiadomo mi, żeby inne szkoły ( prywatne) to oferowały, a jestem w temacie bo właśnie to studiuję. Po za tym, nie ukrywajmy, mgr robiony na publicznej uczelni znacznie lepiej wygląda w cv niż szkoły prywatne nie wiem tylko jak z naborem, nie wiem czy nie wymagają porównania punktów etsu między uczelniami, składając papiery na mgrskie
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 00:26   #139
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

a ja polemizuję, bo w ubiegłym roku i dwa lata temu na kamieńskiego tez był gronkowiec... zwyczajni ludzie roznoszą, nawet nie wiedząc, że sieją zarazy... lekarze, piguły, odwiedzający... tam wiecznie jakieś "robaki " odnajdują...
właśnie dlatego tam nie chciałam rodzić... już wolałabym chałubińskiego i stado studentów, niż robakami dziecko zarazić...

z resztą- rooming in już wszędzie dzisiaj jest...w kazdym szpitaliku

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------

nieznajoma19

kase bierz z góry, a nie 3 dni przed płaceniem !!! razem z kaucją.... wtedy Ci nie zwieją... jakby co bierz tylko kaucję- jakby ewidentnie nie miały pieniędzy.. teraz każdy wynajmujący "cwaniakuje", co sie z ludzmi porobiło, kase przetermanią na pierdoły i hotelu za friko szukają...

Edytowane przez madame tissot
Czas edycji: 2010-02-26 o 00:24 Powód: dopis
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 09:18   #140
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Mam dwa pytania:
1. Czy znacie jakąś fajną knajpkę w rynku gdzie może swobodnie wjechać osoba na wózku inwalidzkim?
2. Czy możecie polecić dobrego(!) fizjoterapeutę? Jaka jest cena przeciętnej wizyty?
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:16   #141
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez madame tissot Pokaż wiadomość
a ja polemizuję, bo w ubiegłym roku i dwa lata temu na kamieńskiego tez był gronkowiec... zwyczajni ludzie roznoszą, nawet nie wiedząc, że sieją zarazy... lekarze, piguły, odwiedzający... tam wiecznie jakieś "robaki " odnajdują...
właśnie dlatego tam nie chciałam rodzić... już wolałabym chałubińskiego i stado studentów, niż robakami dziecko zarazić...

z resztą- rooming in już wszędzie dzisiaj jest...w kazdym szpitaliku
Ah, no to nie wiedziałam, dopiero o tym wyczytałam we wrocławskiej ...
to zmienia postać rzeczy
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:17   #142
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Kochane, a powiedzcie mi jak jest we Wrocławiu ze znalezieniem pracy dla studentów zaocznych? Nie mówie tu o konkretnej pracy, tylko po prostu żeby mieć jakiś fundusz dla siebie na początek
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:42   #143
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Mam dwa pytania:
1. Czy znacie jakąś fajną knajpkę w rynku gdzie może swobodnie wjechać osoba na wózku inwalidzkim?
2. Czy możecie polecić dobrego(!) fizjoterapeutę? Jaka jest cena przeciętnej wizyty?
wiem, że na bank znajdzie się w pasażu Niepolda jedna knajpa- mają tak wrota, gdzie wjeżdzają goście na motocyklach-bo to czasem miejsce spotkań, także warunki przystosowane, a lokal fajny, dart, bilard, nie typowe dico, ale na miły iweczór w sam raz
fizjoterapeute mogę podac na priv- pewien Pan przychodził kiedyś niedawno, do mojej babki... brał 70 zł, ale postawił ją na nogi w miesiąc... w sumie miała 10 spotkań, bierze taką sesję średnio raz na rok... ale chłop ma taką parę w łapach. specjalizuje sie w ratowaniu sportowców i ich rehabie
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:53   #144
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez madame tissot Pokaż wiadomość
wiem, że na bank znajdzie się w pasażu Niepolda jedna knajpa- mają tak wrota, gdzie wjeżdzają goście na motocyklach-bo to czasem miejsce spotkań, także warunki przystosowane, a lokal fajny, dart, bilard, nie typowe dico, ale na miły iweczór w sam raz
fizjoterapeute mogę podac na priv- pewien Pan przychodził kiedyś niedawno, do mojej babki... brał 70 zł, ale postawił ją na nogi w miesiąc... w sumie miała 10 spotkań, bierze taką sesję średnio raz na rok... ale chłop ma taką parę w łapach. specjalizuje sie w ratowaniu sportowców i ich rehabie
Więc poproszę o jego namiary
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:28   #145
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Błagam dajcie namiar na jakąś krawcową na Krzykach, potrzebuję tylko skrócić jeansy może być taka "domowa"
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:37   #146
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

A nie chce jakaś wrocławianka może tipsów u praktykantki ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:46   #147
ItsMeJulie
Przyczajenie
 
Avatar ItsMeJulie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

hej
szukam studentek filolgii hiszpanskiej mam pare pytanek dotyczacych studiowania
__________________
opisać moje życie?
...zabrakło by drzew na świecie.
ItsMeJulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:50   #148
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Błagam dajcie namiar na jakąś krawcową na Krzykach, potrzebuję tylko skrócić jeansy może być taka "domowa"
W jakim rejonie dzielnicy? Bo ja mogę polecić krawcowa w C.H. Gaj
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA



Edytowane przez zoila
Czas edycji: 2010-02-26 o 18:52 Powód: pomyłka
zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:59   #149
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A nie chce jakaś wrocławianka może tipsów u praktykantki ?
tipsy to dla mnie zło skusiłam się bo koleżanka musiała na kimś poćwiczyć sobie. przez pierwsze trzy dni czułam się jak jakaś kaleka, nic z tymi tipsami nie umialam zrobić
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 22:26   #150
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W jakim rejonie dzielnicy? Bo ja mogę polecić krawcowa w C.H. Gaj
gdzieś gdzie dojeżdżają tramwaje i autobusy W CH, w środku?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.