Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część XV ;) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 14:33   #2071
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość
Nocowałam dziś u Tż i jego brat wrócił w nocy pod delikatnym wpływem % i dzwonił do swojej koleżanki i opowiadał jej o naszym życiu. Usłyszałam, że jestem głupia i naiwna, że przyjęłam pierścionek po raz drugi... że nie mam własnego zdania tylko w ciemno lecę za Tż i takie tam...

Nie powinnas sie przejmowac Wiem, ze to sie tak latwo mowi komus.... moze po prostu jego brat ma takie wlasnie poglady w zyciu, ze on osobiscie by nie wybaczyl, dlatego uwaza ze glupio postapilas. Aczkolwiek nie powinien cie osadzac, bo to kazdego indywidualna sprawa, jaka decyzje podejmie. Kochacie sie, chcecie byc razem, to najwazniejsze. Chociaz napewno jeszcze nie raz zdarzy sie sytuacja, ktora bedzie ci przypominac o tym co sie wydarzylo, wiec musisz byc silna. Trzymam kciuki kochana


Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
gwiazdeczko - pewnie nie możesz się doczekać i ten tydzień się dłuży i dłuży...
Oj strasznie mi sie dluzy...... ale mam juz nastepne dni zaplanowane, jutro 10 urodziny mojej corci-, potem fryzjer, pozniej jeszcze ostatnie zakupy i odwiedziny kolezanek przed wyjazdem, wiec powinno zleciec.

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
Czeeeeść
w ramach wszędobylskiej szczęśliwości napiszę Wam, że kocham wiosnę, lubego i zrzuciłam kilogram
a przede mną i konkubentem megaromantyczny weekend

A coz to za romantyczny weekend????


Witaj EMIA
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 14:37   #2072
onlythebest
Raczkowanie
 
Avatar onlythebest
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 490
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Bisia priv do Ciebie...a ten brat Twojego Tż ja zauważyłam taka prawidłowość: im ktoś bardziej zgryźliwy i nieprzyjemny tym smutniejsze ma życie i z tego nieszczęśliwego życia to wynika i należy mu tylko współczuć...

Rain ja tez mam hopla zapachowego Lubisz OI? To mój zapach zaraz po Flowerbomb A wogole to ostatnio zamówiłam Gaiaca 5 ml na wspólnozakupowym, ale chyba musze się z kimś zamienić bo mi totalnie nie podchodzi


Carmi jeśli lubisz słodkawe zapachy to na lato świetny jest Avon Island Vibe - kojarzy mi się z egzotyczną plażą, kolorowym drinkiem i totalnym relaksem..teraz do dostania tylko na All i to bardzo rzadko...ja na szczescie jak był jeszcze w katalogu to zrobiłam zapasy na długo...
__________________


Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.

Edytowane przez onlythebest
Czas edycji: 2010-03-26 o 14:46
onlythebest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 14:44   #2073
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Biska brat TŻta po prostu zazdrosny jest.

Ja wróciłam z poczty z kosmetykami z all... niestety przedatowane
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 14:44   #2074
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość

No ale jakby nie patrzeć dziś na zakupach mnie zaciągnął pod Apart i patrzyliśmy na pierścionki ( ), w sumie podobały nam się podobne więc jestem spokojna Tylko po cenach stwierdził że kredyt mieszkaniowy chyba weźmie
oo robi postepy
Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Madziu 69. strona
widzę właśnie

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
cześć dołączam do wątku
Cześć

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Wróciłam

Ze spodniami
nooo masz szczęście inaczej byś batem dostała

Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość
Nocowałam dziś u Tż i jego brat wrócił w nocy pod delikatnym wpływem % i dzwonił do swojej koleżanki i opowiadał jej o naszym życiu. Usłyszałam, że jestem głupia i naiwna, że przyjęłam pierścionek po raz drugi... że nie mam własnego zdania tylko w ciemno lecę za Tż i takie tam...
nie przejmuj się tym pewnie zazdrości dlatego te głupoty gadał..

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
Czeeeeść
w ramach wszędobylskiej szczęśliwości napiszę Wam, że kocham wiosnę, lubego i zrzuciłam kilogram
a przede mną i konkubentem megaromantyczny weekend
aleś Ty szczęsliwa
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 14:49   #2075
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Powiem wam, ze ja tez jakos tak dziwnie szczesliwa jestem dzisiaj- dziwnie bo bez powodu. Nawet wstalam przed budzikiem rano, tak pieknie mi sloneczko w okna swiecilo Jakas szczesliwosc zapanowala
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:10   #2076
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Powiem wam, ze ja tez jakos tak dziwnie szczesliwa jestem dzisiaj- dziwnie bo bez powodu. Nawet wstalam przed budzikiem rano, tak pieknie mi sloneczko w okna swiecilo Jakas szczesliwosc zapanowala
Przybij piątkę Ja siedzę przed komputerem w pracy i ciągle coś nucę Współpracownicy się dziwnie patrzą
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:19   #2077
Biska
Zakorzenienie
 
Avatar Biska
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6 524
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Przybij piątkę Ja siedzę przed komputerem w pracy i ciągle coś nucę Współpracownicy się dziwnie patrzą
Zazdroszczę

Ja czuję się tak beznadziejnie, boli mnie głowa, nogi, szczęka (ząb mądrości się odezwał) i najchętniej położyłabym się do łóżka, pozasłaniała okna, zamknęła drzwi i poszła pospać
__________________



Biska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 15:19   #2078
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

szczęśliwości ciąg dalszy - dostałam podwyżkę
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:24   #2079
Biska
Zakorzenienie
 
Avatar Biska
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6 524
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
szczęśliwości ciąg dalszy - dostałam podwyżkę
suuuuper!
__________________



Biska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:27   #2080
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
szczęśliwości ciąg dalszy - dostałam podwyżkę
Gratuluję!
Musiałaś prosić czy sami Ci ją dali ?
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:32   #2081
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość
suuuuper!
dziękuję
Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Gratuluję!
Musiałaś prosić czy sami Ci ją dali ?
dzięęęęki
sami, ja się nie spodziewałam. Tzn. ogólnie chyba podnieśli pensje w naszym dziale, więc i mnie się dostało, ale to fajnie, bo nie miałam o tym pojęcia co prawda to ledwie 100 zł wyjdzie, ale przy mojej pensji półetatowej to nie tak mało

Edytowane przez najfajniejsza
Czas edycji: 2010-03-26 o 15:42
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 15:35   #2082
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
szczęśliwości ciąg dalszy - dostałam podwyżkę

super!!
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:38   #2083
OlkaR
Zakorzenienie
 
Avatar OlkaR
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 915
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Dzień dobry

Claris- my dzisiaj na chorobach owadów użytkowych oglądaliśmy "Silence of the bees" (z National Geographic film), w którym mówili, że pszczoły zaczynają wymierać z właściwie niewyjaśnionych przyczyn, bo nie wiadomo czy to wirus czy co, w każdym razie wymierają i jak tak dalej pójdzie to w 2035roku w USA nie będzie ani jednej pszczoły
Toż to jest straszne!! Miód jesy PRZEPYSZNY (ale absolutnie nie z mlekiem)

Medeline- kciuki pomogły, Adi napisał że nie może mnie dzisiaj zabrać na spacer, a mi jest baaaaardzo przykro z tego powodu
[wyjaśnienie dla dziewczyn- wczoraj mnie kolega z roku zaprosił na spacer... wszystko byłoby ok, ale on jakiś nie halo jest, no i ja się zgodziłam bo od 1-go roku go unikam i już nie miałam argumentów]

Zakupiłam w końcu olej kokosowy Skończyłam wcześniej jedne zajęcia, wsiadlam w trajtka i pojechałam z koleżanką do sklepu ze zdrową żywnością. Będę dzisiaj dbać o siebie Mam zamiar nałożyć maseczkę na twarz, olej na włosy i będę pachnieć i pięknie wyglądać O!

Arrakis na suche czy mokre/wilgotne włosy go nakładasz??

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Powiem wam, ze ja tez jakos tak dziwnie szczesliwa jestem dzisiaj- dziwnie bo bez powodu. Nawet wstalam przed budzikiem rano, tak pieknie mi sloneczko w okna swiecilo Jakas szczesliwosc zapanowala
Ja mam to samo dzisiaj co prawda nie obudziłam się przed budzikiem bo do 3 rano jakieś laseczki w bloku naprzeciwko mojego miały imprezę (leciały na fulla hity- Będę brał Cię, Ciało do ciała, Jesteś Szalona itp)... jak zamknęłam okno to się mało nie udusiłam a jak otworzyłam to dudniło jakbym u siebie sluchała.

Ale szczęśliwość panuje tak czy siak

Naj to świetnie
OlkaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:40   #2084
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
super!!
dziękować
Cytat:
Napisane przez OlkaR Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Claris- my dzisiaj na chorobach owadów użytkowych oglądaliśmy "Silence of the bees" (z National Geographic film), w którym mówili, że pszczoły zaczynają wymierać z właściwie niewyjaśnionych przyczyn, bo nie wiadomo czy to wirus czy co, w każdym razie wymierają i jak tak dalej pójdzie to w 2035roku w USA nie będzie ani jednej pszczoły
Toż to jest straszne!! Miód jesy PRZEPYSZNY (ale absolutnie nie z mlekiem)

Medeline- kciuki pomogły, Adi napisał że nie może mnie dzisiaj zabrać na spacer, a mi jest baaaaardzo przykro z tego powodu
[wyjaśnienie dla dziewczyn- wczoraj mnie kolega z roku zaprosił na spacer... wszystko byłoby ok, ale on jakiś nie halo jest, no i ja się zgodziłam bo od 1-go roku go unikam i już nie miałam argumentów]

Zakupiłam w końcu olej kokosowy Skończyłam wcześniej jedne zajęcia, wsiadlam w trajtka i pojechałam z koleżanką do sklepu ze zdrową żywnością. Będę dzisiaj dbać o siebie Mam zamiar nałożyć maseczkę na twarz, olej na włosy i będę pachnieć i pięknie wyglądać O!

Arrakis na suche czy mokre/wilgotne włosy go nakładasz??
i dobrze, bo mam alergię na pszczoły

nooo to rób się na (u)bóstwo ja taki dzień sobie strzelę w poniedziałek

Olu, dziękuję



Laski ja się teraz tak cieszę, że z uśmiechem na twarzy czytam teksty o psychodietetykach serio się nie spodziewałam, no i w ogóle czuję się docieniona, bo jednak tylko 2 osoby dostały więcej!!! (a cała korekta liczy ich 17 ) czyli to jednak jest jakieś wyróżnienie

Edytowane przez najfajniejsza
Czas edycji: 2010-03-26 o 15:51 Powód: tfu tfu, dwie osoby,a nie cztery :)
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:40   #2085
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
czy jest jakiś zapach, którego nie znasz ?
Jest. Nawet nie wiesz jak dużo
Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość
Rain, Tż dostał kiedyś w prezencie perfumę z Oriflame i powiem szczerze, że chyba nie kupiłabym tam żadnej dla siebie po 30 minutach czuć już było tylko mydłem...
Gdybyś miała okazję gdzieś spróbować tego zapachu to naprawdę polecam mi się zawsze wydawało, że perfumy z Oriflame różnią się głównie buteleczkami a tu taka niespodzianka. Life Circle Leaf naprawdę pachnie bardzo zielono i trawiaście Szkoda, że nie mam żadnej fiolki szklanej, takiej na próbki na zbyciu to bym Tobie wysłała próbkę
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...e-Leaf-EDT.htm zobacz co dziewczyny piszą na KWC
Ja się z tą krótkotrwałością nie zgodzę, bo u mnie spokojnie te 4-5 godzin go czuć. Ale w sumie to już indywidualnie zależy od skóry
Cytat:
Napisane przez onlythebest Pokaż wiadomość
Rain ja tez mam hopla zapachowego Lubisz OI? To mój zapach zaraz po Flowerbomb A wogole to ostatnio zamówiłam Gaiaca 5 ml na wspólnozakupowym, ale chyba musze się z kimś zamienić bo mi totalnie nie podchodzi
Niestety nie dane było mi puki co powąchać legendarnej OI kocham flakonik tego zapachu i mam WIELKĄ nadzieję, że uda mi się go zdobyć do kolekcji - chociażby był pusty nawet...
"Zwykłą" Organzę ma moja mama (sama jej kupiłam ) i bardzo ją lubi. Ja lubię też, chociaż to nie "mój" zapach
Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
nooo masz szczęście inaczej byś batem dostała

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
szczęśliwości ciąg dalszy - dostałam podwyżkę
SUPER !!
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:54   #2086
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

deszczowa, dzięęęęki

jejku, nie mogę uwierzyć, ze jednak tylko ja i moja friend dostałyśmy
sorry, ale muszę się wykrzyczeć, a w pracy to nie bardzo wypada
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:09   #2087
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
deszczowa, dzięęęęki

jejku, nie mogę uwierzyć, ze jednak tylko ja i moja friend dostałyśmy
sorry, ale muszę się wykrzyczeć, a w pracy to nie bardzo wypada
Dawaj, razem pokrzyczymy, bo ja już oficjalnie mam zlecenie na teksty - w poniedziałek dostanę listę tematów

Aż normalnie jutro idę zaświętować na depotece (to takie dysko dla fanów Depeche Mode )
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:14   #2088
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Naj Burżujko jedna GRATULUJĘ

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Przybij piątkę Ja siedzę przed komputerem w pracy i ciągle coś nucę Współpracownicy się dziwnie patrzą
też tak dzisiaj mam
tańczyłam w samochodzie w korku spojrzałam w prawo, a kolo w samochodzie obok siedzi i na mnie patrzy z uśmiechem To ja na niego, szeroki uśmiech i.... gaz, bo się wolne zrobiło przede mną

Jedziemy zaraz z tż rower mi kupować
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:23   #2089
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Dawaj, razem pokrzyczymy, bo ja już oficjalnie mam zlecenie na teksty - w poniedziałek dostanę listę tematów

Aż normalnie jutro idę zaświętować na depotece (to takie dysko dla fanów Depeche Mode )
nooo, to chyba jakiś szczęśliwy i dla mnie, i dla Ciebie (tfu, tfu)

mój mi właśnie napisał, że w takim razie jutro jednak nie skończy się na wycieczce rowerowej i pikniku, bo trza to jakoś bardziej uczcić pewnie skończy się na dłuuugich rozmowach przy płycie Stańko, którą mu niedawno dałam, a której nie mieliśmy czasu przesłuchać tugewer
wiosno, trwaj!

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
Naj Burżujko jedna GRATULUJĘ


też tak dzisiaj mam
tańczyłam w samochodzie w korku spojrzałam w prawo, a kolo w samochodzie obok siedzi i na mnie patrzy z uśmiechem To ja na niego, szeroki uśmiech i.... gaz, bo się wolne zrobiło przede mną

Jedziemy zaraz z tż rower mi kupować
burżujka to ja będę w wakacje, jak na full time przejdę
DZIĘĘĘĘĘKIII

powodzenia w kupowaniu rowerku a jaki chcesz?
ja lowe mój miejski
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 16:26   #2090
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

No właśnie miejski chce kupić lecim do sklepu z rowerami holenderskimi Bo górski to mam, tylko u tż bo on mieszka w okolicy leśniej i mamy tam gdzie jeździć, a teraz bym chciała mieć czym po wawie pomykać

Latem jak przejdziesz na pełny etat, to już będziesz burżujem do kwadratu i wtedy przyjadę do Ciebie na piwo
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:34   #2091
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
szczęśliwości ciąg dalszy - dostałam podwyżkę
Gratulacje!
A ja mam dziś zły humor. Wróciłam z rozmowy, po czym siedziałam i ryczałam. Nieudacznik ze mnie. Nic nie osiągnęłam. Nie skończyłam studiów, nie mogę znaleźć pracy, nie mam męża ani dziecka. I nawet obiad mi nie wyszedł.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:38   #2092
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Gwizdak a czym będziesz wracać z piwa?
Naj gratuluję

Ja miałam powystawiać ciuchy na all ale słońce przeszło na drugą stronę bloku i mam ciemno a jutro ma być pochmurnie :/
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:40   #2093
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
No właśnie miejski chce kupić lecim do sklepu z rowerami holenderskimi Bo górski to mam, tylko u tż bo on mieszka w okolicy leśniej i mamy tam gdzie jeździć, a teraz bym chciała mieć czym po wawie pomykać

Latem jak przejdziesz na pełny etat, to już będziesz burżujem do kwadratu i wtedy przyjadę do Ciebie na piwo
nie strasz
swoją drogą mam nadzieję, że nie przyjedziesz do mnie na rowerze
facet mojej kumpeli w dwa dni przejechał na rowerze odległość Tychy - Warszawa, Warszawa - Tychy (ale on jest mutantem )
Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Gratulacje!
A ja mam dziś zły humor. Wróciłam z rozmowy, po czym siedziałam i ryczałam. Nieudacznik ze mnie. Nic nie osiągnęłam. Nie skończyłam studiów, nie mogę znaleźć pracy, nie mam męża ani dziecka. I nawet obiad mi nie wyszedł.
Spokojnie, znajdziesz pracę. Studia skończysz, jesteś na dobrej drodze, co prawda Cię wywalili, ale Cię wciągną spowrotem, spoko.
Dziecka, o ile dobrze pamiętam (ale mogę się mylić), chyba na razie nie chcesz, a to, cyz nie będziesz żoną, się okaże. Tylko krowa nie zmienia zdania.
Obiad - ja co drugi partolę, więc bez komentarza
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:41   #2094
Mortadella
Raczkowanie
 
Avatar Mortadella
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 204
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Hej dziewczyny!
Ale miałam urwanie głowy przez ostatnie dni! Organizowaliśmy na wydziale konferencję. Było mnóstwo pracy! Teraz na szczęście mogę odpocząc i nadrobic tutaj zaległości. A widzę, że sporo się nazbierało!
Mortadella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:43   #2095
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
Obiad - ja co drugi partolę, więc bez komentarza
Mnie nie przebijesz na pewno. Raz ugotowałam zupę jarzynową i jedząc ją stwierdziłam, że jest jakaś dziwaczna. Później się okazało, że... zapomniałam dodać kostki rosołowej.
Ugotowałam wodę z warzywami, dodałam soli i pieprzu i zabieliłam śmietaną
Zła pamięć kiedyś mnie zabije
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:48   #2096
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

skimos, dziękuję

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Mnie nie przebijesz na pewno. Raz ugotowałam zupę jarzynową i jedząc ją stwierdziłam, że jest jakaś dziwaczna. Później się okazało, że... zapomniałam dodać kostki rosołowej.
Ugotowałam wodę z warzywami, dodałam soli i pieprzu i zabieliłam śmietaną
Zła pamięć kiedyś mnie zabije

fakt, nie pobiję, bo nie robię zup (P. nie lubi, a mnie się dla mnie nie chce gotowac, bo w pracy mam taniu i smacznie ).

za to raz rozgotowałam frytki - skleiły się w jednolitą maso-breję
poza tym takie mniejsze błędy, typu wsypania trzech szklanek cukru do ciasta na naleśniki (które miały być z meksykańskim nadzieniem), ale o takich drobioazgach nie ma co wspominać
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:58   #2097
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
skimos, dziękuję

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------



fakt, nie pobiję, bo nie robię zup (P. nie lubi, a mnie się dla mnie nie chce gotowac, bo w pracy mam taniu i smacznie ).

za to raz rozgotowałam frytki - skleiły się w jednolitą maso-breję
poza tym takie mniejsze błędy, typu wsypania trzech szklanek cukru do ciasta na naleśniki (które miały być z meksykańskim nadzieniem), ale o takich drobioazgach nie ma co wspominać
Ja w ogóle nie daję cukru do naleśników Za to po sobotnim gotowaniu ryżu trzeba było wywalić garnek bo spalił się.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 17:02   #2098
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
szczęśliwości ciąg dalszy - dostałam podwyżkę
gratuluję

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
Jedziemy zaraz z tż rower mi kupować
pochwal się później jaki kupiliście
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 17:05   #2099
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie daję cukru do naleśników Za to po sobotnim gotowaniu ryżu trzeba było wywalić garnek bo spalił się.
uuuu, ja swojego garnka jeszcze nie spaliłam

cukru dodaję, jak robię na słodko. i to tak z łyżeczkę-dwie. a wtedy robiłam na ostro i wsypałam (do dzisiaj nie wiem czemu) 3 szklanki - może pomyliłam z mąką, ale jej też daję mniej...

madziu, kuję
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 17:05   #2100
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Może nie dziś,nie jutro.Ale pewneo dnia.. i do konca życia- Zazdrośnic część X

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
za to raz rozgotowałam frytki - skleiły się w jednolitą maso-breję
Gotujesz frytki?

Moja mama kiedyś robiąc karpatkę nałożyła na blachę i wsadziła do piekarnika nie ciasto, tylko krem
A mi się zdarzyło posolić herbatę a, no i raz wstawiłam mleko do w garnuszku (do cappuccino), po 2h widząc dym myślałam że ktoś w domu pali
garnka nie udało się uratować
__________________
Bzium Bzium i Tadam!



Edytowane przez skimos
Czas edycji: 2010-03-26 o 17:06
skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.