"Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz XVI:) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-10, 11:31   #811
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Eh, to szczęśliwe życie masz, jeśli takie tragedie Ciebie nie interesują. Ja się przed nimi wzbraniam, ale jakoś strasznie się nimi przejmuję
A tak w ogóle to czuje się urażoną takim tekstem .
Bo powiem Ci , że nie mam szczęśliwego życia .
Z dnia na dzień przybywa mi coraz więcej zmartwień .
Każdego dnia muszę się martwić za kilka osób .
I Rano się budzę z myślą , Czy z TŻ wszystko ok , Czy mój brat Rano się obudzi . Z dziadkiem jest coraz gorzej.
Czy Babcia mnie jeszcze pamięta i czy na pewno wróci do domu , a jeśli zapomni , a jeśli coś się stanie ....
A to , że nie chce wypowiadać się na taki temat to nie znaczy , że to nic dla mnie nie znaczy . Bo to są ludzie , ludzka tragedia ... Ale ja nie muszę o tym mówić głośno ani wypowiadać się i nie muszę się tłumaczyć czemu ...
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 11:32   #812
onlythebest
Raczkowanie
 
Avatar onlythebest
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 490
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Ja tylko dodam że ok. 6 rano obudziłam się , bo śniło mi się że widzę jak samolot spada a na koniec wybucha...i sobie pomyślałam..że ocho znowu tragedia będzie...jeszcze słyszę w uszach ten świst spadającego samolotu....wolałabym nie mieć takich snów...
__________________


Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.
onlythebest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 11:46   #813
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

only, to Ty masz prorocze sny??

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

w ogole chyba jeszcze załoby narodowej oficjalnie nie ma. bo jakies 15 min temu strona onetu była cała na czarno, a teraz jest normalnie, tylko artykuły o katastrofie sa na czarno.
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 11:48   #814
_Remedios
Zadomowienie
 
Avatar _Remedios
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 486
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

hej.

jestem strasznie poruszona tym co się stało.

i jeszcze siedzę w pracy... wszystko jest tak jakby nic się nie stało....
dziwię się trochę ludziom, no ale każdy sobie....
__________________
The show must go on...
_Remedios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 11:53   #815
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Straszna tragedia, aż ciężko w to uwierzyć...

Only Często tak masz?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 11:55   #816
onlythebest
Raczkowanie
 
Avatar onlythebest
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 490
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
only, to Ty masz prorocze sny??

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------
Ten był pierwszy.



Mama ok. 11 wróciła ze sklepu i pyta się czy wiemy co się stało ( a my dopiero wstaliśmy i tv był wyłączony), a ja od razu pytanie czy samolot spadł? A Mama że tak.....
__________________


Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.
onlythebest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:04   #817
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
w tv podaja, ze zgineło 88 osob... ze dziennikarze lecieli godzine przed tym samolotem rzadowym i wszyscy bili pilotowi brawo, ze wtakich warunkach wyladował..
a dolicz do tych 88 osob jeszcze ochrone, obsluge samolotu itd.... ich nie wyczytywali przeciez ...

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość

A co do Kaczyńskiego... AŻ tak źle mu nie życzyłam
no chyba mimo ogolnego braku sympatii raczej nikt mu az tak zle nie zyczyl...

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
To nie chodzi o interesowanie się polityką. To chodzi o tragedię ludzką,która bardzo dotknęła nas Polaków jako Naród. Jesli to nas nie zjednoczy,to nie wiem co...
dokladnie - tragedia to jest - ponad 100 osob, kazdy mial bliskich, rodzine, dzieci - zobaczcie np dzieci Kaczynskich - w jednej chwili stracily oboje rodzicow.... no straszne to przeciez...

Cytat:
Napisane przez onlythebest Pokaż wiadomość
Ja tylko dodam że ok. 6 rano obudziłam się , bo śniło mi się że widzę jak samolot spada a na koniec wybucha...i sobie pomyślałam..że ocho znowu tragedia będzie...jeszcze słyszę w uszach ten świst spadającego samolotu....wolałabym nie mieć takich snów...
prawdziwa czarownica z ciebie
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 12:05   #818
_Remedios
Zadomowienie
 
Avatar _Remedios
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 486
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

no właśnie też myślę o rodzinach tych wszytskich osób...
__________________
The show must go on...
_Remedios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:13   #819
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

to jest najgorsze... polityka polityką, ale najbardziej mi zal tych dzieci, żon, mężów...
gdyby mi ktos powiedział, ze np za poł roku umrę to nie uwierzyłabym.... życie bywa nieprzewidywalne....nikt nie wie, co i kiedy moze sie komus przydarzyc...
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:23   #820
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

ale masakra...


wróciłam sobie z roboty było całkiem miło ale kurcze strasznie jakoś przejmuje mnie to co się stało jakoś nigdy tak nie reagowałam na katasrofy.. ale naprawdę połową sensownych ludzi powiedzmy bardziej sensowniejszych dla mnie zgineła..
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:31   #821
_Remedios
Zadomowienie
 
Avatar _Remedios
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 486
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
to jest najgorsze... polityka polityką, ale najbardziej mi zal tych dzieci, żon, mężów...
gdyby mi ktos powiedział, ze np za poł roku umrę to nie uwierzyłabym.... życie bywa nieprzewidywalne....nikt nie wie, co i kiedy moze sie komus przydarzyc...
nawet nie zdąrzyli się pożegnać...
__________________
The show must go on...
_Remedios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 12:35   #822
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

ja mam nadzieję że ksiądz na pokładzie zdążył ich rozgrzeszyć w obliczu nagłej i niespodziewanej śmierci.

ja czekam sobie na obiad mam spagetttttti mniam! i znikam świętować do mojego TŻta
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:41   #823
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cześć Dziewczynki
Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
JA chciałam Tylko powiedzieć Wam , że od dnia dzisiejszego jestem
Artysta Plastyk !!!!!!

ołłłłl yeahhhh
Wygrałam. Nie wierzę .
Gdy szłam do tej szkoły nikt nie wierzył , ze znajomych , że w ogóle tam się dostanę a co dopiero skończę .
A tu ukończyłam Liceum Plastyczne I obroniłam dyplom

A teraz uciekam ponieważ jestem padnięta a byłam na imprezie klasowej

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem w tym momencie
Gratulujęa tak się bałaś

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość

Ja mam skórę tłustą,naczynkową,wrażliw ą + rozszerzone pory i czasem wypryski.Pełna gama problemów
mam taką samą

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
bardzo smutne to jest.... pomyslcie sobie o corce kaczynskich.... jednego dnia nagle dowiaduje sie, ze jest sierota...

dziewczyny, tez macie problemy z wysyłaniem smsow i dzwonieniem w Plusie?? nie wiem, czego to wina, ale nie moge ani ja ani tz nic napisac..
też miałam problemy z siecią.

Cytat:
Napisane przez onlythebest Pokaż wiadomość
Ten był pierwszy.



Mama ok. 11 wróciła ze sklepu i pyta się czy wiemy co się stało ( a my dopiero wstaliśmy i tv był wyłączony), a ja od razu pytanie czy samolot spadł? A Mama że tak.....
matko

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
to jest najgorsze... polityka polityką, ale najbardziej mi zal tych dzieci, żon, mężów...
gdyby mi ktos powiedział, ze np za poł roku umrę to nie uwierzyłabym.... życie bywa nieprzewidywalne....nikt nie wie, co i kiedy moze sie komus przydarzyc...
dokładnie,nawet nie wiemy co będzie jutro...trzeba cieszyć się każdym dniem..


Jak usłyszałam tą wiadomość to łzy same naleciały do oczu. Jednak Prezydent i Jego Żona dobrymi byli ludźmi,nie wierzę w to co się stało i jest mi bardzo smutno
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:22   #824
OlkaR
Zakorzenienie
 
Avatar OlkaR
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 915
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Witam Was w ten smutny dzień

Tak jak dziewczyny powiedziały- polityka polityką, ale jednak jest to tragedia. Swoją drogą... ja się polityką nie interesują bo ani się na tym nie znam ani mnie to nie pociąga, no ale nie żyje Głowa Państwa i szczerze... dziwię się że kogoś to nie interesuje.

Co do tego, że nie powinni wszystkich wsadzać do tego samolotu to się nie zgodzę. Gdyby każdy wychodził z założenia, że samolot może nie dolecieć to ludzie nawet na wakacje latali by na razy- najpierw mąż, potem żona, jedno dziecko, drugie dziecko. No niestety, tragedie się zdarzają i ich nie unikniemy.
No a druga sprawa- gdyby lecieli kilkoma samolotami to podatnicy by się burzyli, że pieniądze z podatków idą na fruwanie samolotami.
Także myślę, że tutaj nie ma co roztrząsać- zdarzyło się- trudno.

Sanrio sorry ale... jak nie rozgrzeszył to co? do piekła pójdą?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

W ogóle to zaczyna się coś, czego nienawidzę, czyli wstawianie na NK czarnych wstążek, na gg [*]...
OlkaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:29   #825
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

tragedia po prostu nie mogę w to uwierzyć.......biedni ludzie....Bóg bardzo ich chciał u Siebie
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:34   #826
OlkaR
Zakorzenienie
 
Avatar OlkaR
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 915
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
tragedia po prostu nie mogę w to uwierzyć.......biedni ludzie....Bóg bardzo ich chciał u Siebie
Szczerze... nie lubię takich okresleń.
Może dlatego, że od zawsze uważam, że Bóg jest niesprawiedliwy.
OlkaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:35   #827
Gleniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Gleniusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 012
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cześć dziewczynki

No w szoku byłam, jak się dowiedziałam...aż trudno uwierzyć, że takie coś się wydarzyło. Jakiś taki niepokój nawet mnie ogarnął...

Ale przyjechała na chwilę Martynka do nas, musiałam się nią zająć i na szczęście trochę myślami odbiegłam od tej sprawy...
__________________
MY
Zaręczeni!
Nasz ślubik
Karinka
Maleństwo




"Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień..."
Gleniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:35   #828
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Olka ja nie wiem gdzie pójdą ale jeśli dzieje się wypadek ksiądz ma obowiązek rozgrzeszyć wszystkich którzy są w obliczu śmierci i mam nadzieję że to zrobił a żaden z nich nie zwątpił.
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:37   #829
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Ola A jak to inaczej wytłumaczysz? Taka śmierć i to jeszcze dzisiaj...Dla mnie też jest to niezrozumiałe,że odchodzą ludzie,którzy niczym nie zawinili i nie tylko teraz a np.małe dzieci?


a łzy mi lecą jak w tv leci smutna muzyka i puszczają fragmenty Prezydenta...
__________________
Miłość nie zna granic ...

Edytowane przez madziamacius8786
Czas edycji: 2010-04-10 o 13:40
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 13:46   #830
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

i jeszcze ta przybijajaca pogoda..... ciagle pada deszcz jakby to był jakis znak załoby...
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:50   #831
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

dokładnie i ten wiatr ( a wiatr to symbol Ducha Świętego) tj to było na pogrzebie Papieża...


slyszałam,że nie odnaleźli czarnej skrzynki....niektóre osoby,mówią,że nie było wcale mgły gdy ta tragedia się stała...może Rosjanie kłamią?
__________________
Miłość nie zna granic ...

Edytowane przez madziamacius8786
Czas edycji: 2010-04-10 o 13:52
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:52   #832
OlkaR
Zakorzenienie
 
Avatar OlkaR
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 915
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Madzia, no właśnie tym, że Bóg jest niesprawiedliwy a nie że bardzo kogoś chciał u siebie. Bo moim zdaniem ludzie się bardziej przydają na ziemi niż w niebie. Po prostu mnie zawsze szlag trafia na hasła że Bóg kogoś do siebie powołał itd. bo ok 90% "powołuje" zdecydowanie za szybko.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
dokładnie i ten wiatr ( a wiatr to symbol Ducha Świętego) tj to było na pogrzebie Papieża...
O matko...to było piękne... jak się księga zamknęła na trumnie to się popłakałam jeszcze bardziej niż wcześniej...
OlkaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:58   #833
Dzi25
Zadomowienie
 
Avatar Dzi25
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 537
GG do Dzi25
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Woow Jak tu religijnością powiało. Ja jednak mam podobne zdanie do Olki. I już nie chodzi o powoływanie kogokolwiek przez Boga do siebie. Trzeba być po prostu DOBRYM CZLOWIEKIEM bo to chyba tylko o to tutaj chodzi,prawda? A wszystkie siły wyższe najlepiej zostawić w spokoju
__________________


"Myślenie nie boli, ryzyko nie gryzie"

Edytowane przez Dzi25
Czas edycji: 2010-04-10 o 14:02 Powód: literówka
Dzi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:01   #834
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cytat:
Napisane przez OlkaR Pokaż wiadomość
Madzia, no właśnie tym, że Bóg jest niesprawiedliwy a nie że bardzo kogoś chciał u siebie. Bo moim zdaniem ludzie się bardziej przydają na ziemi niż w niebie. Po prostu mnie zawsze szlag trafia na hasła że Bóg kogoś do siebie powołał itd. bo ok 90% "powołuje" zdecydowanie za szybko.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------


O matko...to było piękne... jak się księga zamknęła na trumnie to się popłakałam jeszcze bardziej niż wcześniej...
Kiedyś ksiądz mówił w Kościele ,że Bóg ma dla każdego z Nas jakieś zadanie do wykonania na ziemi. Widocznie oni już wszystko zrobili ale zgodzę się to niesprawiedliwe i nie umiem tego pojąć


Też wtedy bardziej płakałam

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzi25 Pokaż wiadomość
Woow Jak tu religijnością powiało. Ja jednak mam podobne zdanie do Olki. I już nie chodzi o powoływanie kogokolwiek przez Boga dla siebie. Trzeba być po prostu DOBRYM CZLOWIEKIEM bo to chyba tylko o to tutaj chodzi,prawda? A wszystkie siły wyższe najlepiej zostawić w spokoju
Ja właśnie tak to odbieram choć to jest ciężkie...

Tak,trzeba być dobrym człowiekiem i o to chodzi.
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:03   #835
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
Ola A jak to inaczej wytłumaczysz? Taka śmierć i to jeszcze dzisiaj...Dla mnie też jest to niezrozumiałe,że odchodzą ludzie,którzy niczym nie zawinili i nie tylko teraz a np.małe dzieci?
nijak nie wytlumaczysz - wypadek i tyle, zdarza sie - a teksty typu Bog chcial ich szybciej u siebie mnie rowniez wkurzaja - no kompletnie bezsensu sa i tyle....
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:05   #836
Dzi25
Zadomowienie
 
Avatar Dzi25
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 537
GG do Dzi25
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość

Tak,trzeba być dobrym człowiekiem i o to chodzi.
dziękuję za potwierdzenie bo już myślałam,że można być całe życie egoistyczną su...czą, wyczuć moment i dostać rozgrzeszenie i że się idzie prosto do nieba bram
__________________


"Myślenie nie boli, ryzyko nie gryzie"
Dzi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:05   #837
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
nijak nie wytlumaczysz - wypadek i tyle, zdarza sie - a teksty typu Bog chcial ich szybciej u siebie mnie rowniez wkurzaja - no kompletnie bezsensu sa i tyle....
dla Ciebie może wypadek i tyle, jednak to jest tragedia..i to dla całej Polski..
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:06   #838
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
Kiedyś ksiądz mówił w Kościele ,że Bóg ma dla każdego z Nas jakieś zadanie do wykonania na ziemi. Widocznie oni już wszystko zrobili
ojjjj cos mnie trafia jak slysze/czytam takie kompletnie bezsensowne teksty - jakie zadanie ma dla nas jakas tam sila wyzsza - kompletna bzdura jak dla mnie bezsensowne silenie sie na wytlumaczenie smierci ktora jest niewytlumaczalna i nie ma sensu jakiegos glebszego - po prostu jest i tyle...

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
dla Ciebie może wypadek i tyle, jednak to jest tragedia..i to dla całej Polski..
oczywiscie ze jest to tragedia - szczegolnie dla bliskich tych ludzi, ktorzy zgineli - ale ta tragedia jest wypadkiem a nie ze stala sie bo bog tak chcial.... to stwierdzenie, ze "wypadek i tyle" odnosilo sie do wypowiedzi, ze bog chcial ich szybciej u siebie - nie chcial - to byl wypadek, niezaplanowany, nieprzewidywalny i nie spowodowany przeznaczeniem, tym ze tak mialo byc i tym podobnymi bezsensownymi wyjasnieniami
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...

Edytowane przez arrakis
Czas edycji: 2010-04-10 o 14:09
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:09   #839
OlkaR
Zakorzenienie
 
Avatar OlkaR
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 915
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
nijak nie wytlumaczysz - wypadek i tyle, zdarza sie - a teksty typu Bog chcial ich szybciej u siebie mnie rowniez wkurzaja - no kompletnie bezsensu sa i tyle....
Tak jak jechałam pociągiem na pogrzeb cioci z jakąś laską (zalatywała fanatyzmem religijnym). No i pyta po co jadę itd. Mówię po co i że ciocia miała 53 lata. A ona się uśmiechnęła i mówi "nie przejmuj się, widocznie zrobiła tu wszystko co musiala i teraz będzie służyła Bogu".
Otóż nie. Bo uważam, że moja chrzestna powinna być na moim ślubie a jej nie będzie. Więc sorry- ktoś się pomylił.
OlkaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:10   #840
Dzi25
Zadomowienie
 
Avatar Dzi25
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 537
GG do Dzi25
Dot.: "Włosy niech rozwiewa wiatr, niech zazdrości cały świat..." Zazdrośnice po raz

To tak jak siostra mi opowiedziała jak przebiegał pogrzeb jej Tżta młodszego brata,który niestety popełnił samobójstwo. Należał do jakiegoś katolickiego zgromadzenia neokatechumenatów (mogłam przekręcić) i oni organizowali oprawę muzyczną tego pogrzebu i wyobraźcie sobie,że zrobili to na wesoło Spiewali teksty typu "cieszmy się i radujmy bo M... jest już szczęśliwy u naszego Pana" i dosłownie sama radość była. Dla mnie to jest porażające. Jak ich to tak cieszy to niech popełnią zbiorowe sambójstwo i też się ucieszymy bo będą szczęśliwi u Pana
__________________


"Myślenie nie boli, ryzyko nie gryzie"
Dzi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.