Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-18, 21:51   #3601
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Jak dla mnie to po prostu byłaś dla niego łóżkową przygodą, kimś kto mu dobziu zrobił i fajnie było, a na pewno niczym powaznym bądź kimś, z kim wiąze plany. I nawet jak się odezwie, to raczej w sferze czysto koleżeńskiej, może nawet erotycznej
Widzisz! Nie tylko ja twierdzę, że Ci ładnie w dłuższych włosach. Zdjęcia super

Justynko, z jakiej paki pozmieniali tak nazwę
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 21:52   #3602
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cytat:
Napisane przez OlkaR Pokaż wiadomość
no właśnie... i dlatego jakoś mi przykro i strasznie źle się zaczynam czuć z tym, że się z nim przespałam...


min dlatego ja sie nie zgodzilam wtedy na zostanie u D. na noc jak byl w Karpaczu... ani nawet na "buzi-buzi"
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...

Edytowane przez arrakis
Czas edycji: 2010-07-18 o 21:54
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 21:58   #3603
OlkaR
Zakorzenienie
 
Avatar OlkaR
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 915
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to po prostu byłaś dla niego łóżkową przygodą, kimś kto mu dobziu zrobił i fajnie było, a na pewno niczym powaznym bądź kimś, z kim wiąze plany. I nawet jak się odezwie, to raczej w sferze czysto koleżeńskiej, może nawet erotycznej
Widzisz! Nie tylko ja twierdzę, że Ci ładnie w dłuższych włosach. Zdjęcia super
Twierdzenie twierdzeniem a noszenie tego czegoś na głowie to zupełnie inna sprawa
Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość


min dlatego ja sie nie zgodzilam wtedy na zostanie u D. na noc jak byl w Karpaczu... ani nawet na "buzi-buzi"
Ja wcześniej stwierdziłam, że przecież nic nie szkodzi itd... no bo fakt faktem, nie szkodzi.
Ale biorąc pod uwagę to, że czasem przydałby się ktoś, do kogo mogłabym się przytulić to chyba jednak jakoś się odbiło...
__________________
"Być zadowolonym z samego siebie- to największe szczęście"
Tomasz Mann
OlkaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:02   #3604
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cytat:
Napisane przez OlkaR Pokaż wiadomość

Ja wcześniej stwierdziłam, że przecież nic nie szkodzi itd... no bo fakt faktem, nie szkodzi.
Ale biorąc pod uwagę to, że czasem przydałby się ktoś, do kogo mogłabym się przytulić to chyba jednak jakoś się odbiło...
no niby nie szkodzi - ale tez bym sie glupio czula chyba w takiej sytuacji jak ty teraz...

ale dziwne bo sie przeciez odzywal normalnie i wydawalo sie, ze wszystko jest ok...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:07   #3605
OlkaR
Zakorzenienie
 
Avatar OlkaR
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 915
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
no niby nie szkodzi - ale tez bym sie glupio czula chyba w takiej sytuacji jak ty teraz...

ale dziwne bo sie przeciez odzywal normalnie i wydawalo sie, ze wszystko jest ok...
No dziwne... wniosek... na świecie jest więcej takich mężczyzn jak mój ex... czyli po prostu tchórzy ot co...

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

idę spać, dobranoc
__________________
"Być zadowolonym z samego siebie- to największe szczęście"
Tomasz Mann
OlkaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:13   #3606
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość

to będzie ładna rocznica. Możesz mu kupić krawat bo takie rzeczy się kupuje starym mężom jak się już nie ma pomysłu
Może kapcie od razu
Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Tak, teraz obydwoje jesteśmy w domu. On do wieczora układa kostkę (lub coś tam), a co drugi dzień się widzimy po 20 na 3h. Teoretycznie. Jak widać, Pan Matka Teresa umożliwiając bratu wolną niedzielę, wkopał się po uszy. Miało być 2-3h od godziny 12, a tu co? Nadal jest na robocie... Więc:
1. Ze spotkania nici
2. Dobrze, ze sama z siebie poszłam do kościoła wczesniej, bo nie dowiedziałabym się przed 18, że nie idziemy jednak razem
3. Mam do niego żal, że wyręczając dobrodusznie brata (dla jego jakichś spotkań z kolegami?) się wkopał
4. Mam żal do jego brata, że go wkopał mówiąc o 2-3h maksymalnie, a jak widać siedzi już tam prawie 9
5. Coraz częściej mam wrażenie, że wcale nie tęskni tak, jak odpisuje, gdy piszę: "tęsknię za tobą"
6. Chcę, żeby chciał się angażować bardziej
7. Chcę, żeby mnie chciał bardziej, tzn. spędzić ze mną czasu więcej i inaczej niż tylko spacer nocą
8. Chcę żeby dążył usilnie do spotkania nie tylko wtedy, gdy chce się kochać
i jeszcze dużo
Buuuu

Aleks, pokićkane, nie dziwię Ci się, że masz takie myśli Ale jeśli on zechce ślubu, tak od serca, to tego nie odrzucaj.

Naj, heh, mamy coś wspólnego Ty sobie dałaś czas do IV części, ja jakiś niecały miesiąc, dokładnie 26 lipca rok temu miałam wrócić zaręczona....
Wątpię, żeby zechciał. Skoro przez 4 lata związku, 2 lata konkubinatu, 29 lat życia nie zechciał to nie poderzewam by nagle mu się odmieniło.
Cytat:
Napisane przez onlythebest Pokaż wiadomość
Hello

Aleks ja ostatnio tez miałam przygody z piszczeniem karty w Reserved.
Bardzo miły pan ochroniarz powiedział , że to może tak piszczeć karta bankomatowa z chipem (ja mam takową firmową z BZW BK) i rzeczywiście sprawdziłam - to ta karta. Niektóre sklepy mają bardzo namagnesowane te klamry zabezpieczające przy ciuchach, chip w karcie się od tego namagnesowuje i potem karta piszczy

Justynka jak miło znów Cię poczytać

A ja wczoraj spędziłam bardzo miły dzień: najpierw nad jeziorkiem z M i znajomymi a potem na imprezce urodzinowej brata M i jeszcze 2 znajomych. Kurcze ja to domatorka straszna jestem ale fajnie było się tak wyrwać wieczorkiem i napić.......coli Teraz ja jestem driverka więc Tż-cik mógł spokojnie się piwka napić. A dziś miałam ostatnie wpisy i mam wakacje

Naj nie łam się ja tu sobie od pierwszej części przesiaduję i jest ok, wiadomo że fajniej byłoby już mieć ta obrączkę na palcu, ale trzeba patrzeć na dobre strony - przed nami jeszcze ten piękny dzień zaręczyn
Może w tym samym sklepie byłaś. Bo mnie dziś ochroniarz powiedział to samo Tylko dziwne to bo dotąd łaziłąm po sklepach, galeriach itd i nie piszczało a dzis jak oszalałe.

Cytat:
Napisane przez OlkaR Pokaż wiadomość
Nie, w telewizji nie pokazywali korków (przynajmniej na TVN nie wiem jak na innych), bo oni pokazywali już koło godziny 18 jak wszystko się zaczęło ruszać. A my staliśmy w takim ścisku, że nawet motocykliści nie mieli jak przejechać.
Wyyyyypas był

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

A to tak jakbyście chciały kawałeczek sesji... http://www.digart.pl/zoom/5486147/Olka.html

http://www.digart.pl/zoom/5484308/Aleksandra.html

To drugie za jasne... ale ja tam się nie znam
Super foty. Dawaj więcej!

Oglądałam powtórkę Płckiej nocy kabaretowej. I Kasia Piasecka rzuca tekst: ten mój... jak go nazwać? konkubent (bo tak ciężko się oświadczyć, zaczynam podejrzewać, że mu się kolano nie zgina). Normalnie z trudem powstrzymałam się by nie wybuchnąć śmiechem. Jakie to prawdziwe.
Edit: http://www.youtube.com/watch?v=tOV8N-3JGto
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:13   #3607
_Remedios
Zadomowienie
 
Avatar _Remedios
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Olka prześlicznie wyglądasz na zdjęciach

__________________
The show must go on...
_Remedios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 22:17   #3608
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Medeline, a bo zmienił się główny sponsor (na Tauron)... w ogóle porażka, wszystko jest na szaro-różowo, no kpina jakaś... ale fani wierni, krzyczą, że wygra Unia i nadal noszą się na niebiesko-biało
Ola, zgadzam się z medeline. Możliwe, że potraktował Cię jako przygodę... ale czy ja wiem, czy to jest powód do tego, by się źle czuć? Trzeba czerpać, co najlepsze - było przyjemnie, a teraz nie musisz się użerać z chłopem

Edit: Ja chyba spadam spać, zaczęło lać, więc będzie czym oddychać dobranoc
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6

Edytowane przez justyna_dt
Czas edycji: 2010-07-18 o 22:18
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:20   #3609
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Laski mam dziwne pytanie. Kuzyn chce się zaręczyć, ale okazało się, że pierścionka który wybrał nie ma na stanie sklepu (chyba kruk) i musi poczekać. Czy możliwe, żeby sklep chciał od niego zaliczkę? W tej chwili średnio u niego z kasą, a nie chce się zbłaźnić :P

Btw. Olka zazdroszczę Grunwaldu
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:25   #3610
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

uciekam spac dziewczynki - dobranoc
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:26   #3611
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Laski mam dziwne pytanie. Kuzyn chce się zaręczyć, ale okazało się, że pierścionka który wybrał nie ma na stanie sklepu (chyba kruk) i musi poczekać. Czy możliwe, żeby sklep chciał od niego zaliczkę? W tej chwili średnio u niego z kasą, a nie chce się zbłaźnić :P

Btw. Olka zazdroszczę Grunwaldu
Jak mają mu specjalnie sprowadzić konkretny rozmiar to chyba mogą prosić o zaliczkę. Ale to zależy od firmy.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 22:31   #3612
onlythebest
Raczkowanie
 
Avatar onlythebest
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 490
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Aleks czyżby Reserved na Marszałkowskiej? Mi tam z tydzień temu właśnie zaczęła piszczeć ta karta, pierwszy raz mi się zdarzyło a mam ją już ponad rok. Potem miałam stresa jak wchodziłam do innych sklepów i włożyłam ją do książki między strony i już nie było problemu....hehe
__________________


Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.
onlythebest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:31   #3613
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Jeeeej, pierwszy raz od tygodnia nie mam o tej porze w pokoju 30 kresek na termometrze
Do tego zapuściłam sobie nową (nową w sensie, że nie miałam dłuższy czas czasu, żeby jej posłuchać w spokoju) płytę mojej drugiej ukochanej formacji i jest booooska
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:32   #3614
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cytat:
Napisane przez OlkaR Pokaż wiadomość

A to tak jakbyście chciały kawałeczek sesji... http://www.digart.pl/zoom/5486147/Olka.html

http://www.digart.pl/zoom/5484308/Aleksandra.html

To drugie za jasne... ale ja tam się nie znam
ale fajniutka jesteś na prześwietlonym, co Ty chcesz ?
Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Oglądałam powtórkę Płckiej nocy kabaretowej. I Kasia Piasecka rzuca tekst: ten mój... jak go nazwać? konkubent (bo tak ciężko się oświadczyć, zaczynam podejrzewać, że mu się kolano nie zgina). Normalnie z trudem powstrzymałam się by nie wybuchnąć śmiechem. Jakie to prawdziwe.
Edit: http://www.youtube.com/watch?v=tOV8N-3JGto
oglądnęłam całe
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:47   #3615
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cytat:
Napisane przez onlythebest Pokaż wiadomość
Aleks czyżby Reserved na Marszałkowskiej? Mi tam z tydzień temu właśnie zaczęła piszczeć ta karta, pierwszy raz mi się zdarzyło a mam ją już ponad rok. Potem miałam stresa jak wchodziłam do innych sklepów i włożyłam ją do książki między strony i już nie było problemu....hehe
Dokładnie ten
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:50   #3616
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Znowu TO zrobiłam, chyba muszę się leczyć
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:55   #3617
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość

Aaa i wiem już nawet jakim autem pojedziemy do ślubu, o dokładnie tym: http://www.samochody-slubne.com/galeria
fajna bryczka


Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Madziu, w sumie możesz mieć rację A co do spotkań w domach - no właśnie tez to lubiłam, ale teraz w te upały to jest istna masakra zostawać w domu.
no z tym zostawaniem w domu to prawda ale po 20 już nie jest tak gorąco jeśli ma sie jakiś wiatrak to też jest przyjemnie

Cytat:
Napisane przez OlkaR Pokaż wiadomość
A to tak jakbyście chciały kawałeczek sesji... http://www.digart.pl/zoom/5486147/Olka.html

http://www.digart.pl/zoom/5484308/Aleksandra.html

To drugie za jasne... ale ja tam się nie znam
śliczne zdjecia

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość

Oglądałam powtórkę Płckiej nocy kabaretowej. I Kasia Piasecka rzuca tekst: ten mój... jak go nazwać? konkubent (bo tak ciężko się oświadczyć, zaczynam podejrzewać, że mu się kolano nie zgina). Normalnie z trudem powstrzymałam się by nie wybuchnąć śmiechem. Jakie to prawdziwe.
Edit: http://www.youtube.com/watch?v=tOV8N-3JGto
też to oglądałam zupełnie jak o Naszych Tżach


Rain co zrobiłaś?
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 22:57   #3618
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
Rain co zrobiłaś?


zaprzedałam się na zakupach perfumowych rzecz jasna
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 23:05   #3619
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

wymusiłam dzisiaj w Międzyzdrojach "pierścionek zaręczynowy" z automatu z kulkami za 1 zł :P takie srebrne serduszko z zielonym "brylantem". Eh, wiecie, jak mi sie go miło nosiło? taka bzdura... to chyba pokazuje, jak bardzo zdesperowana jestem... a TZ powiedzial, ze skoro ten pierscionek mi sie podoba i "oswiadczyl" mi sie, pytajac czy za niego wyjde, to nie musi juz robic prawdziwych zaręczyn. lepiej, zeby to bylo tylko droczenie sie :P haha.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 23:06   #3620
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

perfumowy krejzolek przyszły Mąż Cie z torbami puści zobaczysz


Ide spać Dobranoc
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 23:18   #3621
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
perfumowy krejzolek przyszły
On już zapowiedział, że owszem, dostanę piękną, przeszkloną półeczkę, podświetlaną LEDami, w sam raz na moje zbiory, ale on mi wpuści tam kota Tylko, że ja zapowiedziałam, że jeśli to zrobi to ja spuszczę z balkonu w koszyku jego kolekcję gier a dzieci z podwórka na pewno się nią zaopiekują nie ma to jak mieć haka na kogoś
Oboje jesteśmy krejzole - żebyście widziały - on ma tych gier całą szafę - gromadzi od nastu lat

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
wymusiłam dzisiaj w Międzyzdrojach "pierścionek zaręczynowy" z automatu z kulkami za 1 zł :P takie srebrne serduszko z zielonym "brylantem". Eh, wiecie, jak mi sie go miło nosiło? taka bzdura... to chyba pokazuje, jak bardzo zdesperowana jestem... a TZ powiedzial, ze skoro ten pierscionek mi sie podoba i "oswiadczyl" mi sie, pytajac czy za niego wyjde, to nie musi juz robic prawdziwych zaręczyn. lepiej, zeby to bylo tylko droczenie sie :P haha.
Eee tam, zaręczona jesteś, co się ciskasz

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Spadam spać, może dzisiaj w końcu uda mi się wyspać, bo może kot łaskawie z okazji braku skwaru nie będzie robił koncertów pod drzwiami (nadzieja matką głupich była, jest i będzie ).
Dobranoc
BTW http://alternation.pl/edge_of_dawn_-...tualnosci.html ABSO-super-LUTNIE genialna płyta
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 06:36   #3622
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Dzień dobry

Pierwsza

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Zanim zacznę pracować - dobra wiadomość dla Lwic...
Jak nigdy nie czytam horoskopów to w sobotę wzięłam gazetę do ręki i mówię do TŻ, że sobie poczytam co tam w gwiazdach słychać. On oczywiście też wsadził nos w gazetę. O ile pierwsza część tylko potwierdzała że jesteśmy dla siebie stworzeni jakp Lew i Waga to jak doczytałam resztę to zaczęłam się śmiać jak zobaczyłam jego minę. Pisało że końcem sierpnia Lwice doczekają się pierścionka zaręczynowego. Jego mina bezcenna. Od komentarza się powstrzymałam.
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 07:03   #3623
osz rety
Zakorzenienie
 
Avatar osz rety
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 033
GG do osz rety
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Pierwsza

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Zanim zacznę pracować - dobra wiadomość dla Lwic...
Jak nigdy nie czytam horoskopów to w sobotę wzięłam gazetę do ręki i mówię do TŻ, że sobie poczytam co tam w gwiazdach słychać. On oczywiście też wsadził nos w gazetę. O ile pierwsza część tylko potwierdzała że jesteśmy dla siebie stworzeni jakp Lew i Waga to jak doczytałam resztę to zaczęłam się śmiać jak zobaczyłam jego minę. Pisało że końcem sierpnia Lwice doczekają się pierścionka zaręczynowego. Jego mina bezcenna. Od komentarza się powstrzymałam.
druga
już sobie wyobraziłam minę Twego Tż-ta super horoskop idę nadrabiać bo mam zaległości od czwartku
__________________
RAZEM



"Właściwie już samo życie jest podróżą w czasie. To tylko kwestia szybkości..."
osz rety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 07:09   #3624
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

elena no świetny horoskop! mina TŻta zapewne bezcenna

trzymajcie dziewczyny kciuki od 11
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 07:13   #3625
osz rety
Zakorzenienie
 
Avatar osz rety
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 033
GG do osz rety
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

doszłam do momentu życzeń dla mnie fajnie tak tyle życzeń dostać jeszcze nigdy tyle nie dostałam dziękuje dziewczyny kochane
Naj padłam jak przeczytałam by zabierać się za robienie małych oszreciątek
skimos
__________________
RAZEM



"Właściwie już samo życie jest podróżą w czasie. To tylko kwestia szybkości..."
osz rety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 07:35   #3626
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

dzien dobry dzieczynki
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 07:35   #3627
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Dzień dobry...
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 07:41   #3628
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

brzuch mnie boli i nie wiem czy to jakieś problemy z przewodem (btw jutro muszę iść do lekarza) czy też stres
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 07:46   #3629
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Skimosku dasz radę

Ja też miałam problemy z brzuchem w weekend. Chyba za dużo ciężkiego jedzenia i mój żołądek nie wyrabiał... Ale od dziś już zaczynam dbać o siebie, bo przez ten wyjazd na wakacje 3 kg do przodu
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 07:59   #3630
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: Sabat zazdrośnic, czyli jak zamienić oko jaszczurki w brylant. Część XX

Cześć

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
On już zapowiedział, że owszem, dostanę piękną, przeszkloną półeczkę, podświetlaną LEDami, w sam raz na moje zbiory, ale on mi wpuści tam kota Tylko, że ja zapowiedziałam, że jeśli to zrobi to ja spuszczę z balkonu w koszyku jego kolekcję gier a dzieci z podwórka na pewno się nią zaopiekują nie ma to jak mieć haka na kogoś
Oboje jesteśmy krejzole - żebyście widziały - on ma tych gier całą szafę - gromadzi od nastu lat
hehehe no to ładnie
Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
trzymajcie dziewczyny kciuki od 11


Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
brzuch mnie boli i nie wiem czy to jakieś problemy z przewodem (btw jutro muszę iść do lekarza) czy też stres
ze stresu pewnie nie denerwuj sie bedzie dobrze



Ja chce słońce
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.