W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice cz. 31 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 23:23   #4651
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
na chwilę człowiek odejdzie od komputera a tu juz taka produkcja..
a tak a propos to czas zacząć mysleć nad nowym tytułem
"idzie wiosna, wydłuża się dzionek, kiedy dostanę w końcu pierścionek?!" może taki? odstąpię prawa autorskie
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:27   #4652
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
mi sie z imion bardzo Amelia podoba
chociaż jakby Gwizdaki nazwały Mają to bym happy była z tym, że moje imię to takie troche oszukane jest..
czemu?

Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
"idzie wiosna, wydłuża się dzionek, kiedy dostanę w końcu pierścionek?!" może taki? odstąpię prawa autorskie
brawo wyposzczona ale z jakimi pomysłami podoba mi sie



Uciekam spać Dobranoc !
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:28   #4653
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
słuchałam Czikity i w linkach obok było, patrzcie co znalazłam?! no skarb normalnie a jaki tekst ambitny
http://www.youtube.com/watch?v=DRB1a...eature=related
to powinien być nasz żałosny hymn
to normalnie zagrożenie dla Weselnego Klimatu
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:28   #4654
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam serdecznie za zainteresowanie oraz tak wnikliwy dobór imienia Ale raczej Emowsiur nie....
Maja mówiła, Agata nie mówiła, Ola też nie będzie
Nad Mają się zastanawialiśmy. Teraz ja chcę Lena,a M. musi się z tym oswoić
dla mnie zawsze to będzie się kojarzyło z geografią jak trzeba było sobie wybrać 200 państw, rzek, miast, cokolwiek i pokazać to na mapie nie wiem po co Ci ruska rzeka w domu
Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
co to, pies?

Lepiej :"Zdzichu! Do Matki!"


http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00091967 nie wiedziałam że oni to mają. Już wiem co sobie zażyczę w nagrodę za zdane prawko
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:28   #4655
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość

brawo wyposzczona ale z jakimi pomysłami podoba mi sie



Uciekam spać Dobranoc !
dziękuję, dziękuję, mi też się podoba :P
dobranoc



ja też znikam,
dobranoc
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:29   #4656
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
czemu?


brawo wyposzczona ale z jakimi pomysłami podoba mi sie



Uciekam spać Dobranoc !
opowiem Wam kiedyś..

mi sie też podoba propozycja tytułu

a powiem Wam w ogóle, że farta miałam, bo akurat wczoraj mi sie @ skończyła..to tak w prezencie dla tż

Dobranoc Madziu
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:29   #4657
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

wrocławianki patrzcie co jest w dniu naszego spotkania
http://www.groupon.pl/
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 23:32   #4658
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
wrocławianki patrzcie co jest w dniu naszego spotkania
http://www.groupon.pl/
dajemy????:cojest :
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:32   #4659
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Ilsa czasem mam wrażenie, że za dużo komedii romantycznych się naoglądałaś. Ja wiem, że Mateusz jest dzieciak ale widzę też, że za wysoko wieszasz poprzeczkę. Oczekujesz od niego wymyślania super randek a tak jak Madzia napisała nie każdy jest super kreatywny.

A ja miałam dziś dobry wynik w pracy. Najlepszy odkąd tam pracuję No ale testu nie zaliczyłam Niby nic poważnego się nie stało ale głupio.
odbiło mi dzisiaj normalnie nie mam takich pretensji ale boli mnie prawy jajnik na owu ogólnie mi będzie starczyć jak trochę dojrzeje a on sam powiedział mi zanim poszedł spać że w sumie cieszy się że rodzice mnie chcą wywalić w urodziny z domu bo mieszkając ze mną i zarabiając sam na swoje potrzeby wydorośleje

a możesz poprawić ten test ?
Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
słuchałam Czikity i w linkach obok było, patrzcie co znalazłam?! no skarb normalnie a jaki tekst ambitny
http://www.youtube.com/watch?v=DRB1a...eature=related
piękna
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:35   #4660
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

w ogóle widzę, że charmsy są na grouponie a z tym pokazem to kurcze chyba jakiś znak
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:40   #4661
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
w ogóle widzę, że charmsy są na grouponie a z tym pokazem to kurcze chyba jakiś znak
ewidentny!
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 23:50   #4662
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
ewidentny!
i do tego jaka promocja nic tylko brać
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 00:36   #4663
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

o tak! takiej okazji nie można przeoczyć
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 03:54   #4664
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

A ja na Gruponie ostatnio nic ciekawego wyhaczyć nie mogę no!

Nadrobiłam kilka stron, ale jeszcze trochę zostało. No i jak wrócę po pracy to będzie drugie tyle, a będę się pewnie zbierać do B. to zanim wrócę, to w połowie nowego wątku będziecie

Ja makaron też tylko al dente zjem, a P. z kolei wolał bardziej ugotowany, takie kluchy więc zawsze musiałam sobie szybciej wyjąć, a jemu dogotować (rozgotować raczej)

-14*C sprawia, że nie mam najmniejszej ochoty ruszać dupska z domu
wethercast mówi mi jeszcze, że odczuwalna jest... uwaga.... -21*C

---------- Dopisano o 04:54 ---------- Poprzedni post napisano o 04:36 ----------

nadrobiłam i stwierdzam, że nie jesteście normalne
Uśmiałam się trochę z rana
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 07:24   #4665
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Dzień dobry bobry

Zupełnie nie rozumiem czemu Gwizdak nie zgadza się na wasze propozycje imienia dla potomka
Moja koleżanka śmiała się z mężem, że dadzą dzieciom na imię Śmierdzisława lub Pierdzisław, ale jak tylko zaszła w ciążę, to zmienili imię na Lena

Jeszcze jestem w łóżku, bo jadę na 11:00 na uczelnię. Fajnie jest się wyspać w środku tygodnia
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 07:31   #4666
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cześć,
lecę do pracy
do zaklikania z tejże
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 07:50   #4667
onlythebest
Raczkowanie
 
Avatar onlythebest
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 490
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez Gleniusia Pokaż wiadomość
powiedzcie mi tylko - to normalne, że zapach pokrzywy jest taki... niezachęcający? ze smakiem podobnie?
Jak dla mnie jest zniechęcający

Więc żeby nie musieć rezygnować z pokrzywy to kupuję sobie cukierki pokrzywowe, które są całkiem dobre. Mają delikatny posmak ale chociaż nie pachną. Minus to cukier i cena w sumie. Bo 1 filiżanka pokrzywki = 4 cukierki, a w paczce za 7,50 cukierków jest niedużo (może na 1 tydzień), więc różnica w porównaniu do ceny herbatki znacząca. Ale czego się nie robi dla włosów


Ja wieczna prostowaczka włosów wczoraj polożyłam się z wilgotnymi spać i jak wstałam rano to miałam takie śliczne falowane(jak jeszcze kilka lat temu zanim zaczęłam prostować), ale jak rozczesałam to prawie znikły Chyba wyrzucę te diabelskie narzędzie czyli prostownię i przestanę rozczesywać hehe bo fajnie takie kręciołki mieć
__________________


Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.

Edytowane przez onlythebest
Czas edycji: 2011-02-16 o 07:54
onlythebest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 07:52   #4668
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Jeszcze jestem w łóżku, bo jadę na 11:00 na uczelnię. Fajnie jest się wyspać w środku tygodnia
No co Ty nie powiesz?

Ja też miałam być Lena

Cześć
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 07:53   #4669
osz rety
Zakorzenienie
 
Avatar osz rety
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 033
GG do osz rety
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
co do walentynek - ja traktuję je jak halloween. dla mnie to obce i narzucone niedawno święto. choć zabawę przebierankową chętnie bym urządziła ale taka okazja się zdarza jednak rzadziej niż możliwość okazywania sobie uczuć w jakiś sposób.
koleżanka z pracy pracowała kiedyś w McDonalds. Mówiła, że liczba par przychodzących tam na randki w walentynki była ogromna. wszyscy walczyli, by mieć wtedy zmianę, coby sobie popatrzeć na romantyzm
nic do tego nie mam, fajnie, jak ktoś obchodzi. ale po prostu wolę obchodzić urodziny (są moje prywatne), rocznice (są tylko nasze), wesele mieć (jest tylko moje w tym czasie) itp.
Pewnie będzie mi supermiło, jak dostanę kiedyś laurkę na Dzień Mamy czy Babci, ale to są święta z długą tradycją w naszej kulturze.
Walentynki wydają mi się sztuczne. W dużej mierze z przekory ich nie lubię.
ooo to tak jak ja
Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
i tak bym Wam opowiedziała

No tak w dużym skrócie, to spędziłam bardzo miło prawie całą dobę
Dojechałam wieczorem, chwilę posiedzieli jeszcze znajomi, a jak się zawinęli to poszliśmy spać próbowaliśmy obejrzeć film, ale po prostu zasnęliśmy rano B. stwierdził, że nie idzie jednak do pracy i robi sobie dzisiaj wolne (cóż, może sobie na to pozwolić ), więc cały poranek też byczyliśmy się w łóżku. I najfajniejsze w tym wszystkim było to, że ot tak sobie po prostu leżeliśmy/przysypialiśmy wtuleni
W końcu koło 11 ruszyliśmy dupska, zjedliśmy śniadanie, po kawie wypiliśmy. Troszkę mieszkanie ogarnęliśmy, no i jakoś tak leniwie dzień leciał. Poszliśmy na zakupy, B. zaczął robić obiad, ale że zrobiło się późno, to zaczęłam się zwijać po pierwsze, jego współlokator ma mieć dzisiaj gości, po drugie B. i tak musiał na chwilę do babci skoczyć. Ale zapytał, czy nie przyjechałabym jutro no więc mamy się jutro jeszcze zgadać.
Nie zdążyłam dojechać do domu jak dostałam smsa 'już tęsknię'

I w ogóle hmm.... tak normalnie było. Po prostu. Ani super-hiper walentynek, ani nie wiadomo czego nie wyprawialiśmy. Taki zwykły dzień. Ale ta świadomość, że mogę się w każdej chwili przytulić jest faaaajna
super się czyta to co piszesz - cieszę się bardzo, że jesteś przy nim szczęśliwa
Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Wiesz... walnę z grubej rury i będzie pewnie pompatycznie, ale...
dla mnie to on jest "wow" i sama jego obecność, nasza wspólna codzienność, wspólne obowiązki i spędzanie razem wolnego czasu jest "wow", nawet wspólne mycie zębów w sobotę rano jest "wow". Ta, jak to nazywasz małżeńska codzienna miłość jest "wow" i ani ja ani on - nie mamy potrzeby oblekania jej w kwiatki, serduszka i koraliki z walentynkowych kartek
A od kartki walentynkowej zdecydowanie wolę to, że Mąż szykuje mi kąpiel z pianą kiedy wracam z mrozu do domu, albo podaje herbatę i przynosi mi wracając z pracy wafelka

To jest dopiero WOW.
u mnie jest identycznie uwielbiam wspólne kąpiele, wspólne gotowanie, jak źle się czuje aspirynkę mi zrobi - przykryje kołderką, po kąpieli czeka na mnie zielona herbatka i mogłabym wiele wymieniać. Nigdy nie odczułam, że brakuje mi kwiatka, czy słitaśnej kartki walentynkowej - na codzień odczuwam jego miłość
Cytat:
Napisane przez polka764 Pokaż wiadomość
suknia zamowiona pierwsza przymiarka w czerwcu u księdza też już załatwione, godzina 16:00
super

aa i bardzo ciekawe propozycje dla imienia dziecka Gwizdaka i chciałam dodać, że mi też się Lena podoba (wiem teraz jest na topie), Tż podoba się imię Luiza - więc będzie co do obgadania
__________________
RAZEM



"Właściwie już samo życie jest podróżą w czasie. To tylko kwestia szybkości..."

Edytowane przez osz rety
Czas edycji: 2011-02-16 o 07:56
osz rety jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 07:58   #4670
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

cześć
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 07:59   #4671
onlythebest
Raczkowanie
 
Avatar onlythebest
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 490
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez osz rety Pokaż wiadomość

u mnie jest identycznie uwielbiam wspólne kąpiele, wspólne gotowanie, jak źle się czuje aspirynkę mi zrobi - przykryje kołderką, po kąpieli czeka na mnie zielona herbatka i mogłabym wiele wymieniać. Nigdy nie odczułam, że brakuje mi kwiatka, czy słitaśnej kartki walentynkowej - na codzień odczuwam jego miłość

super
No u nas też odkąd razem mieszkamy to mimo prawie 6 letniego stażu jest jeszcze cudowniej.
__________________


Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.
onlythebest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:13   #4672
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
słuchałam Czikity i w linkach obok było, patrzcie co znalazłam?! no skarb normalnie a jaki tekst ambitny
http://www.youtube.com/watch?v=DRB1a...eature=related
masakra

dzień dobry

Ins mi się właśnie też nie chce wychodzić na ten mróz... a mam na 13 trochę późno..
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:30   #4673
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

dziewczyny, potrzebuję porady kosmetycznej.
otóż poszłam się malować i w świetle dziennym, sensem - niełazienkowym, ujrzałam, że mam przeczerwony lewy policzek.
tzn. zawsze miałam zaczerwienione policzki, jakby popękane naczynka czy coś, ale teraz to był kolor bardzo zaogniony, jakby skóra była prawie bordowa.
no nic, walnęłam mejkap i nie widać, ale po wejściu z mrozu do pracy zauważyłam ,ze mnie ten policzek piecze, skóra jest ściągnięta i ”czuję” ją, jak mówię itp.
mniemam, że sobie ten policzek ”przemroziłam”.
znacie domowe sposoby na walkę z takim czymś?
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:44   #4674
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

cześć

zapałam przez was do pracy a to mi się nie zdarza
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:53   #4675
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

dobry

u mnie też tak zimno, że nie mam ochoty wstawać a jeszcze muszę się spakować i lecę na pociąg
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:00   #4676
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cześć

Znalazłam piękny wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503115
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:04   #4677
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

w ogóle to okazik ma tańsze bilety na wydarzenie wrocławskie..i chyba mało chętnych jest, bo tak je rozprzedają
Zwies,
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:04   #4678
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Jestem wieśniak pachnący jabłkiem. Rain nie będzie mnie już lubić
A czemu mam nie lubić
Nie jojcz głupot
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:12   #4679
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
w ogóle to okazik ma tańsze bilety na wydarzenie wrocławskie..i chyba mało chętnych jest, bo tak je rozprzedają
Zwies,
To chcę zrobić
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...66&postcount=9
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:19   #4680
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
dziewczyny, potrzebuję porady kosmetycznej.
otóż poszłam się malować i w świetle dziennym, sensem - niełazienkowym, ujrzałam, że mam przeczerwony lewy policzek.
tzn. zawsze miałam zaczerwienione policzki, jakby popękane naczynka czy coś, ale teraz to był kolor bardzo zaogniony, jakby skóra była prawie bordowa.
no nic, walnęłam mejkap i nie widać, ale po wejściu z mrozu do pracy zauważyłam ,ze mnie ten policzek piecze, skóra jest ściągnięta i ”czuję” ją, jak mówię itp.
mniemam, że sobie ten policzek ”przemroziłam”.
znacie domowe sposoby na walkę z takim czymś?
ja tak mam często... pomaga mi zazwyczaj taka maść mojej siostry ziołowa do tyłka dla dzieci albo na jakieś odparzenia... jest rewelacyjna... może jakaś gruba warstwa kremu?..
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.