Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-06, 13:33   #481
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jejku przyznam się, że ja już wieki wieków nie stosowałam antyperspirantu w aerozolu, zawsze tylko sztyft lub kulka, mam nadzieję, że będę umiała się jeszcze tym posługiwać bo instrukcji nie załączyli
Ja też

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ja od pewnego czasu stosuję acne derm i efekty są świetne
Miałam krótką przygodę, ale za rok na pewno wrócę do tego środka (bezpieczniej kupię skinoren w żelu) Teraz pociągnę moją kurację tym co mam przez kilka miesięcy.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:38   #482
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
Cudaczny przypadek. Kudliku, a ile wy jesteście razem? Mówiłaś mu właśnie o tym: "Powiedział, że to nie prawda, że on nie chce bo on chce. Tak chce, że nawet ani razu nie okazał tego jak on chce... "? W takim razie, zamiast go zachęcać, to zrezygnuj z tego. Okazuj brak zainteresowania. Bądź piękna, ale nie dla niego - tylko dla siebie. Trzeba wszystkiego spróbować. Oj jak mi zależy na waszym pokochaniu
Kochana ja już olewactwo wobec tych spraw stosuję już 4 miesiąc. Ba, nawet czasami strzygłam gałami za innymi żeby się uśmiechali do mnie a ten co? NIC!!!!!!! Normalnie przypadek bez przyszłości

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
To samo. Ciekawe czy nasze testowanie Astora dojdzie do skutku...
Ja dostałam PW od Agi wczoraj z informacją, że wczoraj je wysłano.

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
Nooo doczytała teraz i współczuję:| W sumie nie wiadomo co myśleć, a on robi Ci tym zachowaniem dużo przykrości...
Nie podaje powodu konkretnego więc wyobraźnia Ci działa i stąd te kompleksy...
Ale no dziwne bo jesteście sporo już. Zresztą dorośli ludzie to już w sumie nie muszą Bóg wie ile czekać żeby pójść do łóżka nie umiem go rozgryźć:|

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------



W sumie bardzo dobry pomysł;D Często takie ignorowanie działa;D Po prostu pokazać że tobie się go odechciało

Mi też zależy na Waszym pokochaniu! Nawet mogę Wam oddać moje a ja sobie pocelibatuję chwilę, jeżeli pomoże
Kochana to ja biorę twoje figle na najbliższe 2 latka
A tak serio to powiem ci, że ja mam myśli różne. On jest doradcą finansowym, zajmuje się i finansami, i sprzedażami lub kunem rzeczy itp itd i chodzi po bankach, sądach, gdzie nie tylko i wiadomo jakie nieraz są laski w bankach i wszędzie: nie dość że laski zgrabne to wylalane że hej! A ja co... A ja mam pierdyliard kilo nadwagi, metr w pasie, ponad metr w biodrach... Mówiąc szczerze myślę że nie jest mi wierny ale to tylko moje podejrzenia...

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Ojej pierwszy raz się zczymś takim spotykam. Tu coś ewidentnie nie gra. nie z Toba oczywiście, bo widze że włożyłas duzo wysiłku. Może jemu cos jest, może kompleks a może cos mu fizycznie dolega? nie wiem ciezko powiedzieć, ale to wymaga jakiejś rozmowy, conajmniej
Kochana ja wiem co mu dolega: ma dwa jajka w jednym worku i psota po kolana
Nie cytujcie tego stwierdzenia

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Kudliku przytulam CIE mocno i jakby Ci brakło, to mogę podesłać swój wibrator, używany, ale wyszoruje szczoteczka
Dziękuję kochana Ale lepiej daj mi normalnego wacka żebym miała jakąś korzyść i z ciała a nie mam jeszcze łapami machać na wszystkie strony

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Dziewczyny., a wogole USG jest obligatoryjne dla dziewczyny w wieku 21 lat? bo mam jeszcze nadzieje, że to mnie na razie ominie
Jeżeli jesteś zdrowa i to rutynowa wizyta to nie jest konieczne. Wtedy się płaci. A jeżeli coś zbadać to wtedy jest wymagane badanie.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A ja muszę się pochwalić, że mój szpinak wyszedł obrzydliwie pysznie, aż patelnie wylizali (bez podtekstów oczywiście, bo widzę, ze tu się rozwija trochę inna tematyka)
Osz ty babo jedna ty takiego mi smaka narobić!

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
oho no to można się myć
Chyba chciałaś powiedzieć - można przestać się myć!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
No ja jestem nadal
Ja byłam do ślubu

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Prócz tego, ja mam jeszcze szczepionkę na HPV xD jak już szaleć to po całości xD
Mnie niestety nie stać na te szczepionki
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:41   #483
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Też dostałam paczkę. Original to ma taki smród, że ojejku! Strasznie duszący i od niego aż mnie coś dziwnie w gardle zaczęło drapać Ale ten z zieloną nakrętką jest spoko
Astora niestety nie ma w paczce. Może przyjdzie czymś innym...
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:41   #484
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Właśnie odebrałam dezodoranty <3
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:52   #485
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam dezodoranty <3
Ja też już mam, tata odebrała a ja przed chwilą do domu przyjechałam
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 13:54   #486
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
a nie piecze Cie od razu po nalozeniu buzia?
Piecze przez jakies 15 minut trochę na wrażliwszych partiach skóry (napisano na ulotce że to normalne Dłuższe pieczenie, to koniecznosc zmycia kremu). Po tym czasie przestaje. Trochę trzeba wklepać, bo 1 dawka to 4 cm kremu Ładnie wyrównuje koloryt, likwiduje różne krostki, podskórne też, oczyszcza, daje mat na twarzy.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:00   #487
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja też już mam, tata odebrała a ja przed chwilą do domu przyjechałam
To ja się pochwalę, że też już mam paczkę Jeszcze dezodorantów nie wąchałam, wolałam się najpierw najeść

Kudliczku odstąpie ci mojego mena na trochę bo on w tych sprawach niewyżyty

Ps. Znalazłam przegenialną mangę "Shingeki no Kyojin" i nie mogę się od niej oderwać <3

Edytowane przez fallenart91
Czas edycji: 2013-06-06 o 14:04
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 14:02   #488
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Piecze przez jakies 15 minut trochę na wrażliwszych partiach skóry (napisano na ulotce że to normalne Dłuższe pieczenie, to koniecznosc zmycia kremu). Po tym czasie przestaje. Trochę trzeba wklepać, bo 1 dawka to 4 cm kremu Ładnie wyrównuje koloryt, likwiduje różne krostki, podskórne też, oczyszcza, daje mat na twarzy.
Mnie piekło dłużej (kremu nie zmywałam, zawsze robił mi buraka), ale wtedy to byłam przewrażliwiona. Przy moich aktualnych środkach acne-derm to kremik. Niestety nie mogę go łączyć z moją maścią - spaliłabym sobie twarz
Efekty wybielające były ok, ale nie działa na przebarwienia po słoneczne, tutaj tylko maści złuszczające. Na ślady po wypryskach działa super.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:04   #489
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
USG wewnątrzpochwowe w tak młodym wieku to się robi zazwyczaj z jakims wskazaniem.
Chociaz różnie bywa, czasem sie robi żeby ocenić prawidłowość budowy.
W każdym razie, nie ma sie czego bać
Ja miałam zapalenia pęcherza, i potem odczuwałam bardzo duże pieczenie, i miałam wtedy robione usg dopochwowe ale to nic a nic nie boli nie za bardzo to odczuwałam. Nie powiedziałabym nawet że jest nie przyjemne, w dodatku trwa nie całą minutę.

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Prócz tego, ja mam jeszcze szczepionkę na HPV xD jak już szaleć to po całości xD

profilaktyka jest bardzo ważna, sama przekonałam się o tym na swojej skórze i każdemu zalecam

ja tabletek nie biore, jedyne moje ginekologiczne problemy wynikały przez infekcje spowodowane duża ilością antybiotyków na pęcherz i nerki etc. Ale, żebym miała kiedys jakiś nieregularny okres etc to nie
Tez ma szczepionkę na HPV. Ja miałam problemy od perfumowanych papierów toaletowych, wkładek higienicznych, i od płynów do higieny intymnej, dlatego teraz nie stosuję żadnego. Ja na początku tylko jak dostałam okres to miałam nieregularny, pamiętam jak miałam raz na pół roku i wtedy się cieszyłam
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:04   #490
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mnie piekło dłużej (kremu nie zmywałam, zawsze robił mi buraka), ale wtedy to byłam przewrażliwiona. Przy moich aktualnych środkach acne-derm to kremik. Niestety nie mogę go łączyć z moją maścią - spaliłabym sobie twarz
Efekty wybielające były ok, ale nie działa na przebarwienia po słoneczne, tutaj tylko maści złuszczające. Na ślady po wypryskach działa super.
A czym nawilżałaś twarz przy tym kremie ?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:05   #491
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę, że też już mam paczkę Jeszcze dezodorantów nie wąchałam, wolałam się najpierw najeść

Kudliczku odstąpie ci mojego mena na trochę bo on w tych sprawach niewyżyty

Ps. Znalazłam przegenialną mangę "Shingeki no Kyojin" i nie mogę się od niej oderwać <3
Ja idę pod prysznic właśnie, z figą jestem po praktykach, a dziś było okropnie gorąco.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 14:09   #492
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja idę pod prysznic właśnie, z figą jestem po praktykach, a dziś było okropnie gorąco.
Figę wczoraj wykończyłam. O jak mi przykro z tego powodu
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:14   #493
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja też



Miałam krótką przygodę, ale za rok na pewno wrócę do tego środka (bezpieczniej kupię skinoren w żelu) Teraz pociągnę moją kurację tym co mam przez kilka miesięcy.
Skinoren mnie zaciekawił Większa tubka- a.d. policzyłam starczy mi na 10 dni... Nakładany 2 razy dziennie, na 2 partie
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:15   #494
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Figę wczoraj wykończyłam. O jak mi przykro z tego powodu
Mi jest przykro że ejszcze ją mam

kudlik_kk, czytam o tym wszystkim i nie wiem co Ci powiedzieć, chyba tlyko moge trzymać żeby to się wszystko Ci ładnie poukładało
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:15   #495
marrypop
Raczkowanie
 
Avatar marrypop
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 238
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

I ja odebrałam dezodoranty
klasyk pachnie tak jak kiedyś ich mydełka w kostce
marrypop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:18   #496
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez marrypop Pokaż wiadomość
I ja odebrałam dezodoranty
klasyk pachnie tak jak kiedyś ich mydełka w kostce
o właśnie, dokładnie tak mi się skojarzyło
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:20   #497
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
A czym nawilżałaś twarz przy tym kremie ?
Na krem nic nie kładłam i po dziś dzień nic nie kładę na takie środki - można popalić sobie twarz.
Nawilżałam rano olejkiem jojoba z kwasem hialuronowym.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:23   #498
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Na krem nic nie kładłam i po dziś dzień nic nie kładę na takie środki - można popalić sobie twarz.
Nawilżałam rano olejkiem jojoba z kwasem hialuronowym.
ok dziekuje
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:24   #499
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Skinoren mnie zaciekawił Większa tubka- a.d. policzyłam starczy mi na 10 dni... Nakładany 2 razy dziennie, na 2 partie
Skinoren jest droższy, ale moja skóra lepiej na niego reagowała (kiedyś smarowałam nim dekolt) . Nie lubię maści w kremie, jeśli jest wybór zawsze biorę żel.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 14:26   #500
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Do mnie właśnie zadzwonił TZ zeby mi powiedzieć, co ze mną zrobi, jak sie jutro spotkamy i obawiam sie, ze mimo zastosowania wszystkich czterech dezodorantow z paczki Dove i tak sie spoce...

Kudlik ja 6 lat byłam z facetem, który miał ze sobą problemy i wiem, ze wtedy mnie nie zdradzal. Więc to, ze nie ma ochoty nie musi wcale oznaczać, ze CIE zdradza. Jest milion innych oznak zdrady, seks wcale nie jest najważniejszy.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:27   #501
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość

Kudliczku odstąpie ci mojego mena na trochę bo on w tych sprawach niewyżyty
Biere, w ciemno biere

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość

kudlik_kk, czytam o tym wszystkim i nie wiem co Ci powiedzieć, chyba tlyko moge trzymać żeby to się wszystko Ci ładnie poukładało
Dziękuję, ale w tym "tempie" to zdążę się zestarzeć. Już cierpię na wtórne dziewictwo....
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:29   #502
countrysia
Raczkowanie
 
Avatar countrysia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Wiadomości: 267
GG do countrysia
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Ja też już odebrałam dezodoranty. Ciekawie się zapowiadają,
countrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:30   #503
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Skinoren jest droższy, ale moja skóra lepiej na niego reagowała (kiedyś smarowałam nim dekolt) . Nie lubię maści w kremie, jeśli jest wybór zawsze biorę żel.
Nie spojrzałam na cenę Maści mi akurat nie przeszkadzają, o ile nie są tłuste
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:34   #504
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Nie spojrzałam na cenę Maści mi akurat nie przeszkadzają, o ile nie są tłuste
Jak nie przeszkadza no to krem(20%), ma wyższe stężenie niż żel (15%).
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:37   #505
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez countrysia Pokaż wiadomość
Ja też już odebrałam dezodoranty. Ciekawie się zapowiadają,
Ja właśnie rozpakowałam i już się posmarowałam kulką Klasyczny dove- och i ach!! Aż sobie trochę psiknęłam w powietrze, żeby mi pachniało
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:43   #506
parnaska
Raczkowanie
 
Avatar parnaska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z choinki
Wiadomości: 145
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
No ja jestem nadal
Nie ma się czego wstydzić. Na (prawie) każdego przyjdzie czas

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale w tym "tempie" to zdążę się zestarzeć. Już cierpię na wtórne dziewictwo....
Kudlik, przeczytałam wszystko co piszesz. Współczuję Ci, bo jeśli facet NIE chce to coś z nim jest nie tak. I nie wmawiaj sobie, że to przez to jak wyglądasz! Każda kobieta jest piękna i każda powinna znaleźć kogoś, kto będzie ją kochał i akceptował taką jaka jest (i pisze to ta, która jest od 2 lat sama ). Jeśli jemu się nie podobasz, to może trzeba znaleźć takiego, któremu się spodobasz. I który chętnie zabierze Cię do wyra. Powodzenia Ci życzę, bo z autopsji wiem, jak bez seksu może być ciężko!
parnaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 14:46   #507
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez parnaska Pokaż wiadomość
Nie ma się czego wstydzić. Na (prawie) każdego przyjdzie czas
Z natury straszny wstydzioch jestem, więc czytając niektóre posty aż się czerwienię i nie wiem co napisać
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:00   #508
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
...
Nie można bagatelizować roli toniku - wręcz przeciwnie ma ogromną rolę w pielęgnacji skóry. Nasza skóra potrzebuje tonizacji i przywrócenia odpowiedniego ph....
a ja nie wiedziałam, że woda różana=tonik

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Dziewczyny - zadam Wam pewnie kretynskie pytanie, wiec nie smiejcie sie. cytologia i usg od wewnatrz bolii? Nigdy nie mialam i sie bardzo boje bolu xd a lekarz juz pewnie widzac moje nazwisko na liscie pacjentow ma ciezki dzien, bo wie co go moze czekac xd
cytologia to lekkie ukłucie
usg nie boli, tylko się człek gópio czuje

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sorki za głupie pytanie, ale chce zrobić obiad. Otóż robię szpinak w sosie z makaronem, jaka dodać śmietanę? 18% czy 30%?
tłuszcz jest tzw. nośnikiem smaku (serio, dzięki niemu lepiej odczuwamy smak i gadabie że cość odtłuszczone jest bez smaku nie jest wymysłem), ale 30 to raczej do bitej śmietany/deserów
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:04   #509
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Z natury straszny wstydzioch jestem, więc czytając niektóre posty aż się czerwienię i nie wiem co napisać
Nie ma czego się wstydzić, tak jak dziewczyny wyżej napisały Ja też kiedyś czułam presje, ale przyszedł odpowiedni facet, z którym po prostu chciałam się kochać i warto było czekać
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 15:09   #510
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
...
Kochana a bo to raz.... Próbowałam chyba wszystkiego. Pytałam, prowokowałam (wolał oglądać tv niż się koronkami pobawić), rozbierałam go (dostałam po łapach za dobieranie się do paska), powiedziałam: rozbieraj się będziemy seks uprawiać (dostał napadu dzikiego śmiechu), nawet po 3 lampkach wina nic z tego. Chyba po setnej próbie odpuściłam...
hmmm, skoro sama opowiadasz i innych nie gromisz, to i jak się zapytam - a rozmawialiście o tym zjawisku kiedyś, tak na poważnie, o co kaman?

bo wiesz, jak Tobie zależy, to hmmm, może być kiepsko z takim białym małżeństwem potem

mam nadzieję, ze nie jestem zbyt nietaktowna

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
...
Do mnie 5 minut temu zapukał 2 metrowy listonosz Przez judasza widziałam tylko jego klatę, bo głowę miał na wysokości mojej górnej futryny ...

O! zazdraszczam
może jeszcze brunet?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.