Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-06, 09:24   #541
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
moim celem nie bylo dolowanie cie, tylko luzna refleksja nad tym, ze dziewczyny trzymajace dziewictwo do slubu sa optymistkami skoro zakladaja, ze taki slub w ogole sie odbedzie..
no to ja jestem taka optymistka
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 13:25   #542
anus19
Raczkowanie
 
Avatar anus19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Podkarpacie:)
Wiadomości: 93
GG do anus19
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Moj pierwszy raz?w pierwsza rocznice naszego zwiazku Hmm..zawsze zylam przekonaniem,ze zaczekam do slubu..Ze seks jest zly i niemoralny.. ;| Ale wszystko sie zmienilo!Mimo tego,ze moj pierwszy raz nie byl taki,jak sobie wymarzylam,wcale nie zaluje!Nie wazne gdzie!Wazne z kim i dlaczego! ) Po co potem zalowac,ze w mlodosci sie nie korzystalo ;P Pozdrawiam wszystkie Wizazystki
__________________
Do 9 października coraz bliżej...


Edytowane przez anus19
Czas edycji: 2007-10-09 o 22:09
anus19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 16:57   #543
marcelinho88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

jestem z moją dziewczyną już prawie 2 lata i jeszcze nie przeżyliśmy pierwszego razu. Oboje "tego" nie robiliśmy. Próbowaliśmy już zrobić to nie raz ale nam nie wychodziło. Za każdym razem strasznie bolało moją partnerkę i to przerywało nasz stosunek. Oboje bardzo chcemy przeżyć "to" pierwszy raz. Tylko po tych nie udanych próbach już tego tak bardzo się nie pragnie. Kochamy się i to bardzo i jestem z nią bardzo szczęśliwy. Niestety między nami są ograniczenia. Boję się że nigdy nam nie wyjdzie Nie wiem kiedy moją partnerka chcę to zrobić a kiedy tego nie chce. Wiola nie daje żadnych znaków. Czy to ma związek z jej miłością do mnie? Sama mi mówiła że narazie nie wierzy żeby nam się udało. W naszym związku różnie bywa. Niestety często się kłócimy i to wyda się Wam kobietą dziwne ale za prawie każdym razem przez nią. Mówi się że jeżeli to prawdziwa miłość to nie boli... Co mam robić?
marcelinho88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 18:32   #544
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

ja akurat nie bardzo sie na tym znam ale slyszalam o takim przypadku , ze babce musieli operacyjnie przebic blone bo bol byl nie do zniesienia... moze powinniscie isc do lekarza?
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 23:27   #545
marcelinho88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

napisałem wczoraj że jestem z moją dziewczyną bardzo szczęśliwy ale niestety tak nie jest do końca pisałem że często się kłócimy... przed chwilą wróciłem od niej. Siedzieliśmy u niej w domu i widziałem że coś jest nie tak. Więc się zapytałem o co chodzi. Zapytałem się czy to chodzi o mnie a ona odpowiedziała że tak więc chciałem żeby mi powiedziała lecz nie chciała. Szczerość jest bardzo ważna w związku ale ona łamie tę zasadę. Przecież bez tego co to byłby za związek? Więc powiedziałem jej że albo mi powie o co chodzi albo po prostu wyjdę i powiedziała żebym poszedł więc poszedłem bo długiej walce i namawianiu żeby mi powiedziała. To przykre że nie potrafimy rozmawiać. tzn ona nie umie. Kłócimy się teraz praktycznie co tydzień nie pamiętam kiedy z mojej winy. Wiem że Wam trudno uwierzyć ale tak jest. Ja ją bardzo mocno kocham i nie wiem co bym zrobił bez niej. Ale gdy są takie sytuacje to mam wątpliwości co mam robić? Czy taki związek ma sens? Pomóżcie
marcelinho88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 23:29   #546
marcelinho88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

a co do tego pierwszego razu to chyba trzeba poczekać. Bo jak na razie to są inne ważniejsze problemy... Szczerze braliśmy już taką możliwość pod uwagę...
marcelinho88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 19:34   #547
evellllla
Raczkowanie
 
Avatar evellllla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 177
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez marcelinho88 Pokaż wiadomość
napisałem wczoraj że jestem z moją dziewczyną bardzo szczęśliwy ale niestety tak nie jest do końca pisałem że często się kłócimy... przed chwilą wróciłem od niej. Siedzieliśmy u niej w domu i widziałem że coś jest nie tak. Więc się zapytałem o co chodzi. Zapytałem się czy to chodzi o mnie a ona odpowiedziała że tak więc chciałem żeby mi powiedziała lecz nie chciała. Szczerość jest bardzo ważna w związku ale ona łamie tę zasadę. Przecież bez tego co to byłby za związek? Więc powiedziałem jej że albo mi powie o co chodzi albo po prostu wyjdę i powiedziała żebym poszedł więc poszedłem bo długiej walce i namawianiu żeby mi powiedziała. To przykre że nie potrafimy rozmawiać. tzn ona nie umie. Kłócimy się teraz praktycznie co tydzień nie pamiętam kiedy z mojej winy. Wiem że Wam trudno uwierzyć ale tak jest. Ja ją bardzo mocno kocham i nie wiem co bym zrobił bez niej. Ale gdy są takie sytuacje to mam wątpliwości co mam robić? Czy taki związek ma sens? Pomóżcie
Nie chcę Cię martwić, ale...ja miałam dokładnie taką samą sytuację w związku- jak czytam jak jest u Was,to jakbym czytała o tym jak było u mnie. Mój partner nie umiał ze mną rozmawiać. I przez to się kłóciliśmy najpierw czasami, potem coraz częściej, a potem to już praktycznie codziennie. Też się bardzo mocno kochaliśmy i też nie mogłam zrozumieć czemu tak się dzieje Ale te kłótnie wszystko popsuły, zaczęliśmy się męczyć w tym związku i w końcu wszystko się rozpadło. Nie chcę być złym prorokiem, ale brak szczerości i kłótnie zabijają uczucie,złe słowa ranią serce,a cofnąć ich niestety nie można...
Ale prawda jest taka- związek w którym sprawiamy sobie ból , np. przez kłótnie jest toksyczny i nie ma sensu,bo oboje się tylko męczycie i ranicie na wzajem
evellllla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 15:38   #548
dzela :P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Talking Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Mój pierwszy raz był dość niedawno. Ja prawie 16 on 23... Tak z tym zwlekałam ( prawie rok) chciałam poczekać aż będę starsza, chciałam to zaplanować i wogóle.. Nie wyszło . Spotkaliśmy się przypadkiem na dyskotece, zaczęliśmy się razem bawić, wylądowaliśmy w jego samochodzie i stało się :P to było takie spontaniczne, nie potrafię sama tego określić :P Nie krwawiłam i nie bolało tak bardzo. Żałuję tylko troszkę ze stało się to w takich okolicznościach ale mam nadzieję, że nasze "następne razy" będą o wiele bardziej romantyczne Chciałam tego bo z tym człowiekiem przeżyłam najwspanialsze chwile w moim życiu, z nim wszystko (prawie ) po raz pierwszy, tyle dla mnie znaczy, ach długo by opisywać on jest typem człowieka, że sex jest dla niego bardzo ważny ( jak dla większości mężczyzn ) i wiedziałam o tym, że mu na tym zależy. Nie mam tej pewności, że z nim będę, że mnie nie zostawi ale na pewno nie będę żałowała że to był właśnie ON
dzela :P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 07:00   #549
welniak
Przyczajenie
 
Avatar welniak
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa ;]
Wiadomości: 15
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

łoł... ostro....




ja czsami zaluje, ze zrobilam to tak wczesnie tzn niechodzi ow iek, ale o staz zwiazku.. ehh wstyd mi .. a czasem nie.. MAm mętlik w glowie. Czuje sie czasem wykorzystana. Nie bylismy razem dlugo, mam wrazenie, ze laczyl nas tylko seks... eh
welniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 22:11   #550
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez dzela :P Pokaż wiadomość
Mój pierwszy raz był dość niedawno. Ja prawie 16 on 23... Tak z tym zwlekałam ( prawie rok) chciałam poczekać aż będę starsza, chciałam to zaplanować i wogóle.. Nie wyszło . Spotkaliśmy się przypadkiem na dyskotece, zaczęliśmy się razem bawić, wylądowaliśmy w jego samochodzie i stało się :P to było takie spontaniczne, nie potrafię sama tego określić :P Nie krwawiłam i nie bolało tak bardzo. Żałuję tylko troszkę ze stało się to w takich okolicznościach ale mam nadzieję, że nasze "następne razy" będą o wiele bardziej romantyczne Chciałam tego bo z tym człowiekiem przeżyłam najwspanialsze chwile w moim życiu, z nim wszystko (prawie ) po raz pierwszy, tyle dla mnie znaczy, ach długo by opisywać on jest typem człowieka, że sex jest dla niego bardzo ważny ( jak dla większości mężczyzn ) i wiedziałam o tym, że mu na tym zależy. Nie mam tej pewności, że z nim będę, że mnie nie zostawi ale na pewno nie będę żałowała że to był właśnie ON

16 LAT? Może wylezie ze mnie pruderia i w ogóle, ale nie za wcześnie to? I w dodatku z gościem, którego nie jesteś pewna (bo różnicy wieku nie będę się czepiała...)... Cóż "gratulacje"
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 10:00   #551
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Ech i co z tego,że 16lat... znam nawet 14latki, które to robią. Wszystko zależy od podejścia. Dobrze,że dziewczyna nie ma zamydlonych oczu i wie,że niekoniecznie będą ze sobą w przyszłości Ja też mam 16 lat. Swój pierwszy raz o mało nie przeżyłam na tych wakacjach. Wycofałam się. Spanikowałam. I nie żałuję,bo to był nieodpowiedni gość Oczywiście po tym wszystkim od razu mnie zostawił. Aha była starszy ode mnie. A ja mam jeszcze wszystko przed sobą
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 12:37   #552
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Mój piewszy raz? Nie był taki jak sobie wyobrazalam od zawsze - świece, muzyka itd, chociaz z chłopakiem ktorego kocham, zadbal o atmosfere, zebysmy sie nie spieszyli, żeby nikt nagle nie wpadl. Podeszłam do tego bardziej 'technicznie' chociaz zrobilam z milosci. Technicznie gdyż wiedzialam że będzie mnie boleć, żeby miec to za sobą. Tak też było, bolało, musielismy kilka razy zmieniać pozycje, no i orgazmu brak. Ale ta bliskość, nie do opisania
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 14:23   #553
dzela :P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
16 LAT? Może wylezie ze mnie pruderia i w ogóle, ale nie za wcześnie to? I w dodatku z gościem, którego nie jesteś pewna (bo różnicy wieku nie będę się czepiała...)... Cóż "gratulacje"


Owszem, masz trochę racji. Fakt, nie jestem z tego powodu dumna z siebie bo rzeczywiście nie ma się czym szczycić. Nie mówię , że jest to odpowiedni wiek jak na rozpoczęcie współżycia ale byłam tego całkiem świadoma i sądzę, że każdy rozwija się inaczej i w "różnym" tempie. Nie ma danej granicy. Niekiedy 16 latka jest bardziej dojrzała niż np. 18 latka. Chciałam tego i to zrobiłam, proste, co prawa może to nie był"mój wymarzony pierwszy raz" ale cóż... W życiu bywa różnie. Jeśli chodzi o to, że nie jestem go pewna to powiedz mi? Czy którakolwiek dziewczyna robiąc to po raz pierwszy ma 100 % pewność że będzie z tym gościem do grobowej deski??? Nigdy nie ma tej pewności. A nie ma sensu użalać się nad sobą i żałować czegoś co się już stało , bo czasu sie już nie cofnie. Można jedynie wyciągnąć odpowiednie wnioski i postarać się odnaleźć w tym co sie stało "cokolwiek pozytywnego", bo żałowanie i użalanie sie nad sobą naprawdę nic nie da. Pozdrawiam!
dzela :P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 21:22   #554
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Mój był cudowny - tak psychicznie. Oczywiście orgazmu brak. Ale moment był idealny, rodzice wyjechali, spędziliśmy całą noc razem, przytuleni... No i te jego słowa, kiedy "to" się stało: "Czujesz? Jestem w tobie..."

Heh, a w przerwie między jednym a drugim oglądaliśmy głupawą komedię romantyczną dla nastolatków. Starzy, a głupi.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 21:33   #555
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
16 LAT? Może wylezie ze mnie pruderia i w ogóle, ale nie za wcześnie to? I w dodatku z gościem, którego nie jesteś pewna (bo różnicy wieku nie będę się czepiała...)... Cóż "gratulacje"
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja i mój Tż byliśmy w identycznym zakresie wiekowym i nie uważam, że to było za wcześnie, byliśmy gotowi. Gdybym miała cofnąć czas to bym nic nie zmieniła (może ze względu na obecne okoliczności - dalej razem, w świetnych relacjach )
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 22:28   #556
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja i mój Tż byliśmy w identycznym zakresie wiekowym i nie uważam, że to było za wcześnie, byliśmy gotowi. Gdybym miała cofnąć czas to bym nic nie zmieniła (może ze względu na obecne okoliczności - dalej razem, w świetnych relacjach )
No to gratulacje.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 14:52   #557
dzela :P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja i mój Tż byliśmy w identycznym zakresie wiekowym i nie uważam, że to było za wcześnie, byliśmy gotowi. Gdybym miała cofnąć czas to bym nic nie zmieniła (może ze względu na obecne okoliczności - dalej razem, w świetnych relacjach )


Tylko pozazdrościć oby tak dalej, trzymam kciuki
dzela :P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 15:15   #558
NoPasaran
Zadomowienie
 
Avatar NoPasaran
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 292
GG do NoPasaran
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Byłam młoda i głupia. Uważałam, że to ten jedyny i dałam się namówić. W moim pierwszym razie nie było absolutnie nic ciekawego... ze wstrętem go wspominam.
__________________
Miss U Less See U More Love To Know U Better
NoPasaran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 17:01   #559
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

e... no dziękuje
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 14:17   #560
dzela :P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
e... no dziękuje

Oby u mnie też tak było, oby :P
dzela :P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 19:23   #561
agatka_b89
Przyczajenie
 
Avatar agatka_b89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 15
GG do agatka_b89
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

;]
mój pierwszy raz.. to było prawie 2 lata temu.. z nim jestem do tej pory i stalo sie to po roku bycia razem.. i mimo ze miałam ponad 16 lat to nie załuje.. rozumiemy sie do teraz.. mimo ze rozstalismy sie na pół roku ale jestesmy znowu razem 5 miesiecy i jest cudownie
Stalo sie to pewnego wiosennego wieczorku na mojej kanapie (mam ja do teraz) :P a pozycja - klasyczna.. i było CUDOWNIE

Mozliwe ze jestem w ciązy..
i myslcie co chcecie ale ja jestem szczesliwa..
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.
agatka_b89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 20:33   #562
Lilo90
Raczkowanie
 
Avatar Lilo90
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: domek^^
Wiadomości: 58
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez agatka_b89 Pokaż wiadomość
;]
mój pierwszy raz.. to było prawie 2 lata temu.. z nim jestem do tej pory i stalo sie to po roku bycia razem.. i mimo ze miałam ponad 16 lat to nie załuje.. rozumiemy sie do teraz.. mimo ze rozstalismy sie na pół roku ale jestesmy znowu razem 5 miesiecy i jest cudownie
Stalo sie to pewnego wiosennego wieczorku na mojej kanapie (mam ja do teraz) :P a pozycja - klasyczna.. i było CUDOWNIE

Mozliwe ze jestem w ciązy..
i myslcie co chcecie ale ja jestem szczesliwa..
to dobrze, ze nadal jestescie razem Oby tak dalej
a ja mam swoj pierwszy raz ciagle przed soba i jeszcze troche poczekam
Lilo90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 23:19   #563
BraziL23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

cześć wam , jestem przed swoim pierwszym razem ... mam nadzieje że też będzie to z dziewczyną , która wcześniej tego nie robiła , pisze z zapytaniem ... gdy już będzie sytuacja "miła" oboje będziemy tego chcieli , jak już rozpoczniemy kopulować ... dziewczynie zacznie lecieć krew ... i co wtedy ?? jak mam się zachowac , co powinienem zrobic ?? czekam na odp. pozdro
BraziL23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:20   #564
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez agatka_b89 Pokaż wiadomość
;]
mój pierwszy raz.. to było prawie 2 lata temu.. z nim jestem do tej pory i stalo sie to po roku bycia razem.. i mimo ze miałam ponad 16 lat to nie załuje.. rozumiemy sie do teraz.. mimo ze rozstalismy sie na pół roku ale jestesmy znowu razem 5 miesiecy i jest cudownie
Stalo sie to pewnego wiosennego wieczorku na mojej kanapie (mam ja do teraz) :P a pozycja - klasyczna.. i było CUDOWNIE

Mozliwe ze jestem w ciązy..
i myslcie co chcecie ale ja jestem szczesliwa..
ostro.
i nie boisz sie trudow zwiazanych z macierzynstwem?

co do watku, poniewaz nie udzielalam sie jeszcze-ja tez mam pierwszy raz przed soba.
wiadomo...do slubu chyba czekac nie bede..ale czekam na kogos wartosciowego, co do kogo bede pewna, ze chce isc z nim do lozka.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:36   #565
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez agatka_b89 Pokaż wiadomość
;]
mój pierwszy raz.. to było prawie 2 lata temu.. z nim jestem do tej pory i stalo sie to po roku bycia razem.. i mimo ze miałam ponad 16 lat to nie załuje.. rozumiemy sie do teraz.. mimo ze rozstalismy sie na pół roku ale jestesmy znowu razem 5 miesiecy i jest cudownie
Stalo sie to pewnego wiosennego wieczorku na mojej kanapie (mam ja do teraz) :P a pozycja - klasyczna.. i było CUDOWNIE

Mozliwe ze jestem w ciązy..
i myslcie co chcecie ale ja jestem szczesliwa..
Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
ostro.
i nie boisz sie trudow zwiazanych z macierzynstwem?

co do watku, poniewaz nie udzielalam sie jeszcze-ja tez mam pierwszy raz przed soba.
wiadomo...do slubu chyba czekac nie bede..ale czekam na kogos wartosciowego, co do kogo bede pewna, ze chce isc z nim do lozka.

yyy Ale młodość trochę skićkana, że się tak wyrażę... Wiadomo zdarzają się przypadki... Ale chyba nie ma się z czego cieszyć
plina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:09   #566
BraziL23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

hallooo odpowie mi ktoś na pytanie ?? może jakaś doświadczona osoba PROSZEEEEE
BraziL23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:09   #567
kwasna17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

zgadzam sie z twierdzeniemże nie wazne jest kiedy ale wazne jest z kim....Ja miałam 19 lat, wyszło to wszystko bardzo spontanicznie on był ode mnie starszy 6 lat,czekał na to żebym była gotowa...10 miesiecy..i sie doczekał. i co jak co ale seks działa na ludzi jak narkotyk..raz spróbujesz...i chcesz wiecej...oj moje uzależnienie trwało 3 lata...a zreszta chyba trwa do dnia dzisiejszego
kwasna17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:12   #568
kwasna17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Bazil23 najlepiej bedzie jak okarzesz swojej dziwczynie duzo czułości...tak żeby sie wyluzowała.....
kwasna17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 15:23   #569
BraziL23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

no tak masz racje ... no , ale jak już zacznie krwawić ?? ... co ja mam zrobić (z ciałem) ... ??
BraziL23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 15:26   #570
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez BraziL23 Pokaż wiadomość
no tak masz racje ... no , ale jak już zacznie krwawić ?? ... co ja mam zrobić (z ciałem) ... ??
Przecież to nie jest krwawienie tak intensywne jak w trakcie miesiączki więc nic z nim nie trzeba robić
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.