Wpadka!!! W jaki sposób? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-26, 14:26   #121
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
ja biorę tabsy przez 15 lat i NIGDY NIE ZDAŻYŁO MI SIĘ ZAPOMNIEĆ!!!!
ja uważam, żw wpadają tylko kobiety, które tak naprawdę to jednak chcą mieć dzieci...,
ja NA 100% nie chcę mieć dzieci, i dlatego bardzo uważam, że by nie zapomnieć pigułek,
uważam też, że kobieta KTÓRA NAPRAWDĘ NIE CHCE MIEĆ DZIECI nigdy nie zaufa tak zawodnym metodą jak prezerwatywa, czy stosunek przerywany
To nie sa wcale zawodne metody...no chyba ze stosunek przerywany. Tabletki tez nie daja 100% pewnosci. Ja jakos do tej pory tylko gumki uzywalam, czasami nawet bez zabezpieczenia, wiedzialam kiedy moge sobie na to pozwolic. Dzieci jak narazie nie mam
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:27   #122
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: "Wpadki" - przyczyny?

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
A moze zrobil by ktos sonde. Sama jestem ciakwa jak to do konca wyglada z tymi wpadkami.
a jak ma wygladac?
kazdy wie z czego si ebiora dzieci wiec po co to analizowac,roztrzasac? robic sondy ankiety,tym bardziej ze jak widac byly juz poruszane takie tematy.

z kazdego zblizenia zdrowej kobiety z zdrowym facetem moze byc dziecko ii tyle.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:42   #123
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
ja biorę tabsy przez 15 lat i NIGDY NIE ZDAŻYŁO MI SIĘ ZAPOMNIEĆ!!!!
ja uważam, żw wpadają tylko kobiety, które tak naprawdę to jednak chcą mieć dzieci...,
ja NA 100% nie chcę mieć dzieci, i dlatego bardzo uważam, że by nie zapomnieć pigułek,
uważam też, że kobieta KTÓRA NAPRAWDĘ NIE CHCE MIEĆ DZIECI nigdy nie zaufa tak zawodnym metodą jak prezerwatywa, czy stosunek przerywany
Gdyby wpadały tylko te kobiety,które chcą mieć dzieci to nie byłoby porzuceń dzieci ani wyrzucania ich na śmietnik
nie ma stuprocentowej metody,zawsze możesz wpaść nawet jak nie chcesz mieć dzieci...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:50   #124
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: "Wpadki" - przyczyny?

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
A moze zrobil by ktos sonde. Sama jestem ciakwa jak to do konca wyglada z tymi wpadkami.
wystarczy poczytac wszystkie 3 czesci "czy moge byc w ciazy - prawdopodobienstwo"... Sam fakt, ze tego watku sa az 3 czesci tez powinien dawac sporo do myslenia.

Przesuwam
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 16:48   #125
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: "Wpadki" - przyczyny?

Cytat:
Napisane przez frans Pokaż wiadomość
Z jakimi przyczynami nieplanowanych ciąż się zetknęliście albo słyszeliście o nich najczęściej? Jak częto? Dlaczego ludzie "wpadają"? Zależy mi na w miarę pewnych odpowiedziach, a więc opartych na własnych doświadczeniach lub doświadczeniach innych osobiście znanych osób.

1. Stosunki bez zabezpieczenia, bez użycia żadnej metody
2. Stosunki przerywane zawiodły
3. Metody naturalne zawiodły
4. Pęknięta prezerwatywa
5. Popełnione błędy, zapomniane pigułki itd.
6. Inne
8. Nie wiedzą dlaczego "wpadli"
Łączę watki i proszę nie dublować tematów. Zaś w zamian użyc wyszukiwarki!

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 17:01   #126
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: "Wpadki" - przyczyny?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
z kazdego zblizenia zdrowej kobiety z zdrowym facetem moze byc dziecko ii tyle.
Nie każdego Indeks Pearla podaje, że 85 par na 100, które przez rok będą "stosunkować" beż żadnych zabezpieczeń zostanie rodzicami.
Z drugiej strony, ktoś mi kiedyś mówił, że jest tylko ok. 40% szans na zajście w ciążę w momencie uprawiania seksu bez zabezpieczenia w dni płodne [z obiema stronami płodnymi i zdrowymi].

Ktoś mi wyjaśni, tę różnicę w liczbach?
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 20:03   #127
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: "Wpadki" - przyczyny?

A ja mam takie trochę głupie pytanie.... Czy podczas pierwszych miesięcy ciąży można mieć jeszcze okres? Czy jest to niemożliwe i równoznaczne, że w ciąży sie nie jest...? Taki dziwny, znacznie 'lżejszy' okres niż zazwyczaj...
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 20:46   #128
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: "Wpadki" - przyczyny?

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
A ja mam takie trochę głupie pytanie.... Czy podczas pierwszych miesięcy ciąży można mieć jeszcze okres? Czy jest to niemożliwe i równoznaczne, że w ciąży sie nie jest...? Taki dziwny, znacznie 'lżejszy' okres niż zazwyczaj...
pytanie powielane wielokrotnie na wizazu. Tak, jest mozliwe miec "okres" mimo bycia w ciazy.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 14:02   #129
dzeva
Przyczajenie
 
Avatar dzeva
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 20
Dot.: "Wpadki" - przyczyny?

Witam !!!

Mam pytanie... mianowicie... odstawiłam tabletki.... i 4 dni po odsunięciu tabletek ( czyli 4 dni od dnia kiedy miałam wziać 1-szą tabletkę z nowego opakowania, czyli właściwie jeszcze chyba miałam okres )współżyłam z moim partnerem, był to seks przerywany, czyli wytrysk nastąpił poza moim ciałem, czy w takim przypadku mogłabym zajść w ciążę??

Czy tabletki pozostawiają jeszcze jakąś ochronę po ich odsunięciu ?? Używałam Mercilona przez jakiś rok, i teraz nie wiem czy mam się bać

Czy wtedy obejmował mnie okres dni niepłodnych ??
dzeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:48   #130
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: "Wpadki" - przyczyny?

Droga dzewo,
jak ogólnie wiadomo stosunek przerywany nie jest formą zabezpieczenia ponieważ w preejakulacie także znajdują się plemniki. Jeśli nie weźmiesz po 7dniowej przerwie nowej tabletki to przestają one działać, wiec zabezpieczona nie byłaś. Po odstawieniu tabletek kobieta jest płodna jak królica, także nie jest wykluczone, że zajść w ciąże mogłaś, nie będę ukrywać. nie było mądrym posunięciem kochać się bez zabezpieczenia, a po za tym jest lepszy wątek do tego typu spraw - "czy mogę być w ciąży .. "
Takie moje zdanie.
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 20:16   #131
młody małżonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 37
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Wpadłem z moją obecną małżonką z prostej przyczyny - nie zabezpieczyliśmy się. Testy DNA wykazały moje ojcostwo i jedyne z czego jestem zadowolony z dziecka, pobraliśmy się tylko dla jego dobra.
młody małżonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 10:56   #132
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

A ja wpadłam bo zawiodły popularne kiedyś globulki patentex oval (tak to się chyba nazywało). Zastosowałam prawidłowo, ale zawiodły.
Ale dzięki temu mam fajnego syna.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 11:14   #133
Nadija9112
Przyczajenie
 
Avatar Nadija9112
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 14
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Ja mam czarne myśli nawet z zabezpieczeniem
Ryzyko zawsze jest.
Co o tym powiecie?
Czy jest taka mozliwosc ze zajdę w ciąże z prezerwatywa?
A jezeli cos nie wyjdzie. ?
Prosze o odpowiedz.
__________________
Miłość jest odpowiedzią, ale kiedy czekasz na odpowiedź, seks zadaje całkiem interesujące pytania.
Nadija9112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 22:55   #134
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Jezuuu.. przeczytałam cały watek i aż mi się włos na głowie zjeżył. Biorę od tygodnia tabletki Yasminelle. Na dziecko w żadnym wypadku nie mogę sobie pozwolić na razie. Taki temat przed snem przyszło mi czytać Jak ja teraz usnę?

Moja koleżanka zaszła w ciązę, nie stosowali z chłopakiem żadnego zabezpieczenia przez rok! Zreszta ona jest przeciwna jakiejkolwiek formy antykoncepcji, cóż uważam to, za totalną głupotę, ale muszę to uszanować. Ja gdy tylko się dowiedziałam, ze mogę stosować tabletki (chore serce) to skakałam z radosci i myślałam, ze Pana Boga za nogi złapałam. Teraz tylko ufać tabletkom i byc dobrej myśli
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 10:05   #135
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez Nadija9112 Pokaż wiadomość
J
Czy jest taka mozliwosc ze zajdę w ciąże z prezerwatywa?
Z prezerwatywą nie.

Ale z mężczyzną i owszem.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 14:33   #136
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

ja bralam 3 lata tabletki a od roku uzywam tylko prezerwatywy i jak na razie zadnych dzieci, nie chcialabym miec jeszcze potomka ale jezeli zalicze wpade to tez nie bede rozpaczac. moja kolezanka przez 9 lat z facetem uprawiali sex bez zadnego zabezpieczenia- stosunek przerywany i nic.
takze - "na kogo wypadnie na tego bec"
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 22:22   #137
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Jezuuu.. przeczytałam cały watek i aż mi się włos na głowie zjeżył. Biorę od tygodnia tabletki Yasminelle. Na dziecko w żadnym wypadku nie mogę sobie pozwolić na razie. Taki temat przed snem przyszło mi czytać Jak ja teraz usnę?

Moja koleżanka zaszła w ciązę, nie stosowali z chłopakiem żadnego zabezpieczenia przez rok! Zreszta ona jest przeciwna jakiejkolwiek formy antykoncepcji, cóż uważam to, za totalną głupotę, ale muszę to uszanować. Ja gdy tylko się dowiedziałam, ze mogę stosować tabletki (chore serce) to skakałam z radosci i myślałam, ze Pana Boga za nogi złapałam. Teraz tylko ufać tabletkom i byc dobrej myśli
Jeżeli aż tak przeraża Cię ciąża, to odradzam współżycie, bo nabawisz się nerwicy.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 10:54   #138
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Jeżeli aż tak przeraża Cię ciąża, to odradzam współżycie, bo nabawisz się nerwicy.
No wiesz co...
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 01:05   #139
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
to bylo podczas trzeciego, poza tym nie robilam zadnych przerw wiec zgodnie z ulotka dzialanie antykoncepcyjne nie ulega pogorszeniu w zadnym wypadku. zmiana ze slabszych na silniejsze (cilest)...poza tym powinny dzialac i wyrównac te hormony juz od pierwszej pigulki a nie 3 miechy i bum to przeczy wszelkiej logice!!! swoja droga dziecka bardzo juz chcialam ale wiedzialam ze nie moge sobie na nie pozwolic na tamten czas. ja to zakwalifikowalam jako cud bo inaczej sie nie da.
watek juz stary ale pytanie... moze palilas? albo pilas jakies ziolka?
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 07:13   #140
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
ja biorę tabsy przez 15 lat i NIGDY NIE ZDAŻYŁO MI SIĘ ZAPOMNIEĆ!!!!
ja uważam, żw wpadają tylko kobiety, które tak naprawdę to jednak chcą mieć dzieci...,
ja NA 100% nie chcę mieć dzieci, i dlatego bardzo uważam, że by nie zapomnieć pigułek,
uważam też, że kobieta KTÓRA NAPRAWDĘ NIE CHCE MIEĆ DZIECI nigdy nie zaufa tak zawodnym metodą jak prezerwatywa, czy stosunek przerywany
Wiesz co? Ja ostatnio słyszałam wypowiedź lekarzy, że tabletki antykoncepcyjne mogą zapobiegać nowotworom. Tylko jednak gdy nie bierzesz ich dłużej niż 10 lat. Po 10 latach brania mogą ryzyko nowotworów zwiększać. Może czas zmienić metodę? Zaznaczam, iż mówię tylko to, co słyszałam.
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 09:19   #141
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Moja koleżanka zaszła w ciązę, nie stosowali z chłopakiem żadnego zabezpieczenia przez rok! Zreszta ona jest przeciwna jakiejkolwiek formy antykoncepcji, cóż uważam to, za totalną głupotę, ale muszę to uszanować. Ja gdy tylko się dowiedziałam, ze mogę stosować tabletki (chore serce) to skakałam z radosci i myślałam, ze Pana Boga za nogi złapałam. Teraz tylko ufać tabletkom i byc dobrej myśli
Dlaczego uważasz to za głupotę? Widocznie chciała mieć dziecko - to jest dla ciebie głupota?


Dziecko to wcale nie jest aż taka katastrofa i rujnacja życia. Jak sobie człowiek to uświadomi to przestanie zawału dostawać jak się okres spóźnia jeden dzień, a każdy stosunek przestanie być wielkim stresem, a stanie się przyjemnością. Od dziecka jeszcze nikt nie umarł Mozę to co pisze wydaje się herezją, ale dla niektórych nie widzę innej metody na pozbycie się strachu

U mojego TŻ-ta nawet wyczułam ostatnio maleńką nutkę zawodu, jak jednak dostałam okres (spóźniał się całe trzy dni) Czy to nie jest miłe?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 12:13   #142
paula8122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 33
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Przerazilam się trochę!!!! Tą wypowiedzią!!!!!!!!!!!!
Ale gratuluję Ci dzidzi, przestraszylaś sie napewno! Jednak teraz jesteś szczęśliwa
paula8122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:28   #143
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

A mnie tylko zastanaiwam jedno... dziewczyny biorą tabsy, a zadaja PODSTAWOWE PYTANIA dotyczace zasady ich działana i wpływu na organizm. Masakra. Nie wyobrażam sobie nie mieć swiadomosci, co biore i co sie dzieje z moim organizmem. Daleczego te pytania pojawiaja ise po fakcie? Naprawdę, dziewczyny, myślcie troche zanim sie na coś zdecydujecie.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:38   #144
Agatka-01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
zmiana ze slabszych na silniejsze (cilest)...poza tym powinny dzialac i wyrównac te hormony juz od pierwszej pigulki a nie 3 miechy i bum to przeczy wszelkiej logice!!! swoja droga dziecka bardzo juz chcialam ale wiedzialam ze nie moge sobie na nie pozwolic na tamten czas. ja to zakwalifikowalam jako cud bo inaczej sie nie da.

bosheee...jakbym czytała o sobie - wpadka w 2 miesiące po zmianie tabletek - i proszę cóż to była za niespodzianka moja dzidzia to tez efekt Cilestu - i nie tylko moja, ale również mojej koleżanki i kuzynki.
Inna kwestia, że gdybym nie ten przyapdek, to raczej nie zdecydowałabym sie wogóle na dziecko - tak sama z siebie nie czułam "powołania". A tak wogóle na poczatku, to z tej mojej wpadki chyba najbardziej ucieszyli sie przyszli dziadkowie - którzy znali moje podejście do macierzyństwa.
__________________
Diabeł tkwi w szczegółach
Agatka-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 10:29   #145
Quska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 256
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
A mnie tylko zastanaiwam jedno... dziewczyny biorą tabsy, a zadaja PODSTAWOWE PYTANIA dotyczace zasady ich działana i wpływu na organizm. Masakra. Nie wyobrażam sobie nie mieć swiadomosci, co biore i co sie dzieje z moim organizmem. Daleczego te pytania pojawiaja ise po fakcie? Naprawdę, dziewczyny, myślcie troche zanim sie na coś zdecydujecie.
Też bardzo mnie to dziwi, przecież wystarczy przeczytać ulotkę - jeżeli coś jest nie jasne to google, i wtedy wszystkie podstawowe informacje mamy, wydaje mi się, ze to logiczne zeby najpierw czytać ulotke, zapoznawać się z działąniem - a potem brać, zwłaszcza ze przy tabletkach anty, może sie zdarzyć wiele nieoczekiwanych, zaskakujacych sytuacji i wtedy wielka panika, zamiast wczesniej przeczytać ulotkę
Quska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 10:35   #146
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Ja to moge powiedzieć tyle, od roku nie uzywam praktycznie zadnego zabezpieczenia, czasem prezerwatywy ale to tylko wtedy, gdy jestem przekonana, ze mam dni płodne Zastanawam sie czy wpaść jest tak strasznie trudno (wcale by mi to nie przeszkadzało) czy poprostu jestem bezpłodna
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 17:55   #147
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez Alishia19 Pokaż wiadomość
Wypraszam sobie tą Alę!!!!!heheh

Pozdrawiam Ala


Hej,mam takie małe pytanko którę zadaje sobie je czestoSłuchajcie dziewczyny,sypiam z chłopakiem prawie 3 lata,i tylko na poczatku uzywaliśmy prezerwartyw(moze z 4 razy),a teraz cały czas bez żadnego zabezpieczenia inie jestem jak narazie w ciąży(no i całe szczęśćie)bo narazie nie chcemy miec dzieci,ale zastanawia mnie jedno dlaczego przez te 3 lata,nie zaszłam w ciaże,a kochamy sie prawie codzienie.Czy może cos jest z nami nie tak????Czy mamy ogromne szczescie???

Pozdrawiam
moja kolezanka ladne 4 lata szalała bez zabezpieczeń że tak powiem "profesjonalnych" i ...jest teraz w ciązy.
i jakos jej nie zdziwilo ze TO sie stalo
czy mozna to nazwac ogromnym szczesciem? zalezy jak sie patrzy na sytuacje.szczescie jak nie planujecie i nic sie nie dzieje, a katastrofa jak sa plany odnosnie dziecka ... i nic nie wychodzi.ja tam dzieci nie chce i na szczescie moj tż też
anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 18:16   #148
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Sorki, ale czytam te teksty, o klimacie, czy chorobach wpływających na pigułki to padam na twarz. Ze śmiechu. Dziewczyny, pigułki są badane pod wieloma względami i gdyby coś tak takiego, jak klimat czy choroba na nie wpływały, to nie nadawałyby się one do wypuszczenia na rynek i nie miały tak wysokiego indeksu skuteczności. Trochę więcej rozsądku, mniej wiary w plotki i to, co chwilami twierdzą lekarze - bo ja sama natknęłam się wielkrotnie na takie "kwiatki" z ich strony, że szok.
Dla mnie bardziej wiarygodne, od takich plotek są chociażby badania producenta Mercilonu, który kazał wybranej grupie kobiet przez pół roku zapisywać w specjalnym urządzeniu [uniemożliwioało to sfałszowanie wyniku - że nie wzięłamtabl., ale wpiszę, ze wzięłąm] fakt wzięcia pigułki w danym dniu.
Okazało się, ża KAŻDA z tych kobiet w KAZDYM cyklu zapomniała CONAJMNIEJ 1 pigułki. I KAZDA byla w szoku, jak jej o tym powiedziano po pół roku.
To są przyczyny ciąż na pigsach, a nie klimat czy katar.
jak bym zebrała do kupy czas w ktorym bralam tabsy to bylo by ze 4 lata oczywiscie z przerwami.
i ja po sobie wiem ze jak sie bierze tabsy,z biegiem czasu mozna zapomniec.po prostu to tak oczywiste "ach musze wziąść tabletke" ze zapominamy (no bynajmniej ja tak mam)
pamietam kiedys sytuacje jak wycisnelam z opakowania tabletke na kuchenny stol. i owa tableteczka spadla mi na podloge.
nie umialam jej znalezc mimo iz przetrzepalam kazdy kat w kuchni-jakby wyparowala.
i najbardziej smieszne i zalosne jesto ze ja nie pamietalam czy aby na pewno ta tabletka zostala przezemnie połknięta?
do dzis nie wiem
nie liczas kilku wpadek z pamietaniem tabsy nie zawiodly mnie ani razu i nie wierze ze przy regularnym stosowaniu istnije mozliwosc wpadki.
biorac piguły za kazdym razem było "do końca" dzien w dzien
i nie jestem mamą.
teraz nie biore nic bo wątrobe mam jak sito
brałam :logest i diane (diana mi tak pojechala po wątrobie ze.... )

co do jakości i skutecznosci prezerwatyw.
od kiedy współzyje to pękła mi TYLKO jedna prezerwatywa i nie ma dziecka ufffffff
co do pękania gumek-jeśli seks jest przerywany np."minetką" w celu urozmaicenia to gumka wysycha i w efekcie pęka(wiem bo ja tak miałam)
nie ma nic gorszego niz narażanie gumki na wyschnięcie podczas stosunku.
fakt faktem-wadliwa gumka bez "wysuszania" moze pęknać.
ale mi sie to nie zdarzylo ani razu.
teraz nie stosuje nic poza gumka i jestem spokojna.jestem pewna że wpadka mnie nie może dotyczyc : hahaha:
anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 21:57   #149
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

My z mężem zabezpieczamy się prezerwatywą, tak już ze 2 lata. Póki co zaden Durex nie pęknął. A dzidzia to wielki dar i byleby zdrowa. Ja juz dawno odstawilam tabletki a moja pierwsza córcia urodzila sie z wadą serdusszka. Długo mialam poczucie winy że to od hormonow. Teraz się ciesze że niczego nie biorę i jak będą znów dwie kreseczki to tez będę szczęśliwa.
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 22:26   #150
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Wpadka!!! W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
Wiesz co? Ja ostatnio słyszałam wypowiedź lekarzy, że tabletki antykoncepcyjne mogą zapobiegać nowotworom. Tylko jednak gdy nie bierzesz ich dłużej niż 10 lat. Po 10 latach brania mogą ryzyko nowotworów zwiększać. Może czas zmienić metodę? Zaznaczam, iż mówię tylko to, co słyszałam.
Kurcze, ja już biorę ponad 20 lat... Ale to najbardziej skuteczna metoda, a nam chodzi głównie o skuteczność.

I Margitto, dla niektórych dziecko byłoby rujnacją życia. I mówię to calkiem szczerze, po wielu latach przemyśleń. I dlatego od 22 lat dostaje histerii, jak tylko mi się okres spóźnia.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-23 16:08:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.