yasminelle - wątek zbiorczy! - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Przed braniem tabletek Yasminelle, z Twoją cerą:
były (małe lub duże) problemy, ale teraz jest jeszcze gorzej 13 7,88%
były (małe lub duże) problemy, ale teraz jest lepiej 48 29,09%
były (małe lub duże) problemy i nic się nie zmieniło 31 18,79%
nie było (mniejszych lub większych) problemów, ale teraz jest gorzej 6 3,64%
nie było (mniejszych lub większych) problemów, ale cera wygląda jeszcze ładniej 13 7,88%
nie było (mniejszych lub większych) problemów i nic się nie zmieniło 54 32,73%
Głosujący: 165. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 16:06   #1261
kabaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
GG do kabaczek
Dot.: yasminelle

Mnie libido( na całe szczęście ) chyba troszke wzrosło odkąd zaczęłam brać yasminelle (biorę od tygodnia), bo po dianie z ochotą było u mnie słabiutko. Nie wiem czy to możliwe po tak krótkim czasie ale wydaje mi sie że po Y jest lepiej Może z czasem bedzie jeszcze lepiej
kabaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 16:09   #1262
suchita
Raczkowanie
 
Avatar suchita
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 53
Dot.: yasminelle

ja przez pierwsze opakowanie i wlasciwie drugiego poczatek tez nie narzekalam, przeciwnie. ale teraz jakos slabo. w ogole bardziej jestem drazliwa, nie wiem czy to od tabletek...
suchita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 16:27   #1263
kabaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
GG do kabaczek
Dot.: yasminelle

Ej, nie odbieraj mi nadziei :P Wyczytałam gdzieś na forum że trzeba brać wit. B6 i magnez i wtedy ma sie lepsze samopoczucie. Nie wiem czy to prawda czy tylko plotka. Ja biore plusz i jak na razie nie mam wahań nastroju ani nic
kabaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 16:40   #1264
Ida.B.
Przyczajenie
 
Avatar Ida.B.
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 22
Dot.: yasminelle

Cytat:
w ogole bardziej jestem drazliwa
no to ja to samo, jak pisalam, jestem bardziej nerwowa i wybuchowa, drobne rzeczy potrafia wyprowadzic mnie z rownowagi

moze antykoncepcyjnosc tych tabletek polega na tym ze sie nie ma wogole ochoty 100 % pewność heh
Ida.B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 16:41   #1265
kabaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
GG do kabaczek
Dot.: yasminelle

A jak z tyciem/chudnięciem po tych tabletkach?
kabaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 17:07   #1266
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez LadyInBlack2 Pokaż wiadomość
pewnie że chcę mapę dojścia do apteki

a za gratulacje przed-ślubowe dziękuję dopiero w czerwcu ale sama rozumiesz- koniec czerwca, upał, biała suknia i co z tego że istnieją tampony? Mało stresu będę miała? To jeszcze co chwila będę szukać lustra czy czasem nie wyglądam jak biedronka To już wolę teraz celibat niż potem koszmary

Więc mówisz, że bez obaw mogę brać yasminelle po 7 dniowej przerwie po harmonecie (oczywiście z 2-tyg celibatem dla pewności)? uff, dziękuję
w czerwcu? i juz wiesz ze akurat bedziesz miała okres?

co do mapy : patrząc/idąc od str. astry czy ostatniego grosza wchodzi sie w "alejke" i po lewej stronie widac wielki napis apteka - to nie ta idac dalej jest taki placyk i w srodku jakis kamien ( pamiatka na czesc czegos czy co? ) po prawej stronie jest pizzeria, chyba jakies spozywczaki, po lewej gabinety medyczne ( chociazby mój ginekolog ) . To jest "przed" placykiem. a "za" jest chyba okulista... tam w zasiegu kilku metrów jest TA apteka swoja droga bardzo mi sie podoba w srodku, tak nowoczesnie i przyjmnie
a Ty jestes z okolic?


Co do libido - jestem w połowie trzeciego opakowania i w ogóle nie spadło. ciągle chodze rozochocona niestety, bo czasami sie czuje jakbym (psychicznie) gwałciła Tżta bo mnie chce sie znacznie częściej ( bez dodatkowych bodźców - czyli tak samo z siebie )
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 17:09   #1267
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez kabaczek Pokaż wiadomość
A jak z tyciem/chudnięciem po tych tabletkach?
po tabletkach sie nie tyje ( przynajmniej na tych nowoczeeśniejszych ) przynajmniej nie powinno, chodzi po prostu o zwiększony apetyt po tabletkach, bądź o "przetrzymywanie" wody, ale to to juz raczej opuchnięcie
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 17:53   #1268
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: yasminelle

[quote=Candiiia;5766787]w czerwcu? i juz wiesz ze akurat bedziesz miała okres?

moja droga.. jak już wspomniałam- od ponad 5 lat biorę piguły bez przerwy i zawsze mniej więcej w ciągu roku tak samo miesiączkuję, poza tym zawsze zaznaczam w kalendarzu D-Day, więc wystarczy rzut okiem na kalendarz i mogę zaplanować jakiś wyjazd itp. Podobnie planowałam dzień swojego ślubu nietrudno więc było mi się doliczyć że jak przesunę cykl o te kilka dni to akurat mnie trafi w dzień ślubu

a, i dzięki za precyzyjną mapę



nie straszcie mnie dziewczyny tym spadkiem libido bo to jeden z powodów (chyba najgłówniejszy) dla którego rzucam harmonet na rzecz yasminelle! bo się jeszcze rozmyślę i co
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 18:39   #1269
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: yasminelle

suchito, tabletki moze przepisac KAŻDY lekarz, nawet weterynarz lub stomatolog
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 18:48   #1270
suchita
Raczkowanie
 
Avatar suchita
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 53
Dot.: yasminelle

z B6 i magnezem to prawda, B6 po to zeby magnez latwiej przyswoic. tez wlasnei jem to, ale widzisz. ale ja to w ogole sie do tego naszego umiarkowanego klimatu nie nadaje, ja musze sloneczko, ciepelko
jem magnezik i meteo zobaczymy, moze mi sie polepszy. ale na razie naprawde sama siebie nie poznaje czasami, tak sie szybko irytuje, zero bezinteresownej radosci, no i nawet ochoty na seks nie mam.
a co do tycia, to nie przytylam, tzn nie jakos znacznie, ale mam wiekszy apetyt, ale to tez mysle ze przez zime i zimno, czekolady mi sie ciagle zachciewa nie spuchlam, piersi urosly, nie narzekam, ale moglyby juz przestac, bo lubie takie malutkie moje;]

problem tylko mam z ta recepta teraz, juz nawet chcialam isc do gina, ale oczywiscie najblizszy wolny termin za tydzien w srode, a ja musze je miec juz na piatek. no nic, zobaczymy, pojde jutro do apteki, mam nadzieje ze mnie pani skojarzy...
3majcie kciuki!
suchita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 18:49   #1271
suchita
Raczkowanie
 
Avatar suchita
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 53
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
suchito, tabletki moze przepisac KAŻDY lekarz, nawet weterynarz lub stomatolog
powaznie?;D no to niezle;] dzieki ide do jakiegos jutro
suchita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 20:04   #1272
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez kabaczek Pokaż wiadomość
ja też jestem z łodzi i płace 36 zł, troche dużo :/ Wczesniej brałam przez prawie 2 lata diane 35 ale przestało mi sie podobać( zmiany nastrojów, brak ochoty na skes itd). Teraz od tygodnia biore yasminelle i jak narazie jest wszystko ok Jedyny skutek uboczny jaki odczuwam to senność, ale to da się jakoś przeżyć.
Jak wiece w której aptece kupić najtaniej yasminelki to piszcie
dzis kupilam kolejne opalowanie,zmuszona konczacym sie terminem waznosci recepty..i mnie powalilo...zaplacilam 45,98 dokladnie;/ w aptece w szpitalu barlickim...jej,moj budzet dostal niezle......
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 20:30   #1273
kabaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
GG do kabaczek
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez suchita Pokaż wiadomość
z B6 i magnezem to prawda, B6 po to zeby magnez latwiej przyswoic. tez wlasnei jem to, ale widzisz. ale ja to w ogole sie do tego naszego umiarkowanego klimatu nie nadaje, ja musze sloneczko, ciepelko
jem magnezik i meteo zobaczymy, moze mi sie polepszy. ale na razie naprawde sama siebie nie poznaje czasami, tak sie szybko irytuje, zero bezinteresownej radosci, no i nawet ochoty na seks nie mam.
a co do tycia, to nie przytylam, tzn nie jakos znacznie, ale mam wiekszy apetyt, ale to tez mysle ze przez zime i zimno, czekolady mi sie ciagle zachciewa nie spuchlam, piersi urosly, nie narzekam, ale moglyby juz przestac, bo lubie takie malutkie moje;]

problem tylko mam z ta recepta teraz, juz nawet chcialam isc do gina, ale oczywiscie najblizszy wolny termin za tydzien w srode, a ja musze je miec juz na piatek. no nic, zobaczymy, pojde jutro do apteki, mam nadzieje ze mnie pani skojarzy...
3majcie kciuki!
Ja do tej pory na poprawe humoru chodziłam na solarke, ale teraz troche sie boje. Też ciągle jestem rozdrażniona ale przynajmniej mam ochotę na seks (na razie tylko troche ale przynajmniej jest).
Apetyt też mam niesamowity a mimo to troszkę schudłam odkąd biore yasminell, a mialam nadzieje ze bedzie odwrotnie. Piersi jeszcze są tak samo małe jak były ale może jeszcze urosną, chociaż troszeczkę...
kabaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 21:01   #1274
suchita
Raczkowanie
 
Avatar suchita
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 53
Dot.: yasminelle

urosna na bank, chyba ze rosna tylko tym, ktore tego nie chca;P
suchita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 21:07   #1275
kabaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
GG do kabaczek
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez suchita Pokaż wiadomość
urosna na bank, chyba ze rosna tylko tym, ktore tego nie chca;P
Nie pocieszaj, już czekam na wzrost i czekam a one ani myslą :P Może faktycznie musze przestać o tym tak często myśleć :P
kabaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 06:34   #1276
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: yasminelle

Lady - prosze ale jesli nie zrobisz siedmiodniowej przerwy to problem okresu zniknie przeciez
aha .. apteka nazywa sie Ikar
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 07:38   #1277
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: yasminelle

niekoniecznie..
Często wtedy sa plemiania i trawają dłuugooo
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:10   #1278
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: yasminelle

co do piersi ja to mam niezły problem, jestem wysoka, szczupła i zawsze miałam 75E.. i wtedy już ich nie lubiłam, to jest za dużo! a po yasminelle... rosną jeszcze bardziej ;( nie mam już dobrych staników na mnie, jedyny czarny sie trzyma.. one zmaleją spowrotem ? czy musze iść kupować większy.... ?
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:18   #1279
matriksia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 94
Dot.: yasminelle

hmm co do tych tabletek ja stosowałam je 2 miesiące i niestety nie mam o nich dobrego zdania miałam po nich straszne nudnosci strasznie bolał mnie żołądek .... nom ale to zalezy od organizmu kazdej kobiety
matriksia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 12:28   #1280
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: yasminelle

Jeśli chodzi o cerę - coraz lepiej! Biust - jakby większy Aa i nie mam apetytu, kiedyś jadłam za dwóch, ba! Za trzech! A teraz jakoś tak biednie... I chyba ciut schudłam.

Bałam sie brac tabletki, bo mam chore serce, ale jak widać jest ok. I oby tak dalej!
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:35   #1281
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: yasminelle

dragonfly123 jeśli bierzesz y. dluzej niz 2-3 m-ce i rozmiar biustu sie nie zmniejszyl to prawdopodobnie pozostanie taki (lub wiekszy o ile jeszcze "rośnie") do momentu odstawienia tabletek a nawet jeszcze dluzej.
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 13:06   #1282
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: yasminelle

a podepnę się do waszego wątku byłam dzisiaj u gina po tabletki, bo mam już dość ciągłego strachu, że prezerwatywa pęknie wróciłam do Yasmin... wiem, że Yasminelle różni się od Yasmin jedynie zawartością hormonów... więc jak będę mieć pytania to wiem gdzie uderzyć
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 14:07   #1283
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: yasminelle

To ona zmienia te tabletki centralnie przed slubem czy teraz? pogubiłam sie juz cholera.
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 15:08   #1284
anuteczka
Raczkowanie
 
Avatar anuteczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: yasminelle

A ja mam trochę inne pytanie. Czy któraś z Was wie może gdzie w Olsztynie można tanio kupić Yasminelle?
__________________
Zapraszam, kibicuj małemu Filipowi
www.facebook.com/halofilip

anuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:32   #1285
divinee
Raczkowanie
 
Avatar divinee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 31
Dot.: yasminelle

"dzis kupilam kolejne opalowanie,zmuszona konczacym sie terminem waznosci recepty..i mnie powalilo...zaplacilam 45,98 dokladnie;/ w aptece w szpitalu barlickim...jej,moj budzet dostal niezle......"

Jesli konczy ci sie recepta, a nie musisz badz nie mozesz np. z finansowych powodow wykupic wszystkich opakowan, ktore na niej sa, to mozesz isc do apteki i poprosic o odpis. Mi sie konczyla, wykupilam jedno opakowanie, a na drugie po prostu nie mialam juz pieniedzy, bo to mimo wszystko jest spory wydatek,a mam juz 3 opakowania wykupione, farmaceutka zaproponowala, ze zrobi odpis i przyjde z nim jak mi sie skoncza tabletki, niekoniecznie po miesiacu.
divinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 19:26   #1286
Kalorina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 13
Dot.: yasminelle

Cześć!
Stosuje tabletki Yasmin,teraz biore 3opakowanie,chcialabym sie zapytac czy moze wiecie kiedy sa widoczne duze zmiany jezeli chodzi o cere. Mi po tych tabletkach nie urosly ani piersi ani nic innegoTo chyba dobrze. Niewiem czy wiecie,sa takie specjalne apteki tansze,w nich tableki yasmin kosztuja 32,90 a yasminelle 31,99plnTo sa APTEKI PATRONACKIE POLSKIEGO STOWARZYSZENIA DIABETYKOW "Dom Leków". ciesze sie z tego bo za moje placilam 43pln, zdzierstwo.
Pozdrawiam
Kalorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 19:28   #1287
Kalorina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 13
Dot.: yasminelle

Znam adresy aptek z gdyni i gdanska...jakby ktos chcial...
Kalorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 19:59   #1288
onaczylija
Raczkowanie
 
Avatar onaczylija
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 206
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
dzis kupilam kolejne opalowanie,zmuszona konczacym sie terminem waznosci recepty..i mnie powalilo...zaplacilam 45,98 dokladnie;/ w aptece w szpitalu barlickim...jej,moj budzet dostal niezle......
no to po drugiej stronie szpitala, na narutowicza, a aptece ALOES masz yasminelle po 30zł z kawałkiem
onaczylija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 20:11   #1289
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: yasminelle

a gdzies w Warszawie tanio yasminelle? ? ?
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:08   #1290
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: yasminelle

Ja w sumie też jestem zaskoczona ceną tabsów. & miesięcy temu płaciłam 44 zł za Yasmin, teraz mama poleciła mi aptekę, gdzie kupiłam za 33 zł. Byłam mile zaskoczona. Ciekawa jestem od czego to zależy.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.