Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-19, 14:41   #481
kasssienka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Czy to ciąża??

Witam wszytkich. Kocham sie z moim partenerem raz w tygodniu, ale bardzo wtedy szalejemy, czasami nie wystacza nam prezerwatyw i kochamy sie metoda przerywana.. nigdy sie we mnie nie spuscil. Czasami sie wytrze husteczka i po 10 minutach dalej szalejemy.. okres powinnam miec 17 a dzisiaj jest 19.. zaznacze ze mam grzyba macicy, i panicznie boje sie ciemnosci, zle sypiam przez to w nocy.. chcialam zrobic dzisiaj test ciazowy ale to chyba za wczesnie 7 dni od ostatniego stosunku.. jesli chodzi o jakies objawy to chyba jakies mam.. np. rano mam wieksze piersi, sa pelne i twarde ale po poludniu mi mija, ciagle mam dusznosci nawet jesli jest chlodno w pomieszczeniu, dzisiaj w nocy mialam okropna biegunke chociaz to raczej nie moglo byc zatrucie, czasami boli mnie glowa, i ciagle jestem zmeczona.. nie wiem czytak wczesnie moga byc objawy ale to nie byl jedyny raz kiedy sie tak kochalismy tydzien temu, takze dwa i chyba nawet 3.. na tygodniu sie nie widzimy ale to chyba nie ma znaczenia.. prosze o jakas szybka odpowiedz. Pozdrawiam Kaska
kasssienka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 14:48   #482
kasssienka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
prosze o pomoc!!!!

zapisalam swoja wlasna notke w ginekologii pt. czy to ciaza?? prosze o pomoc.. Kaśka kasssienka89
kasssienka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 14:52   #483
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Czy to ciąża??

Czekaj rzucę monetą:
Orzeł jesteś
reszka nie jesteś...




O kurcze niestety wypadł orzeł jesteś w ciąży. Oczywiście że objawy mogą wystąpić już po 7 dniach. Często od razu po zapłodnieniu piersi już są pełne (mleka ofkors) i wszystko inne dzieje się A co ty myślisz że jak się nie będziecie widzieć przez pare dni to ci się bariera antykoncepcyjna uruchomi.

Dżizaas ile jeszcze takich wątków?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 15:25   #484
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: prosze o pomoc!!!!

Cytat:
Napisane przez kasssienka89 Pokaż wiadomość
zapisalam swoja wlasna notke w ginekologii pt. czy to ciaza?? prosze o pomoc.. Kaśka kasssienka89
Jeśli chodzi o Twoją wątpliwość to raczej trzeba poczekać do czasu , aż będziesz mogła zrobić test ciążowy , ponieważ teraz nikt nie jest w stanie Ci napisać 100% odpowiedzi . Jednak wg mnie ryzyko jest bardzo duże , a zwłaszcza w czasie stosunków przerywanych , a do tego kiedy facet wyciera się chusteczką i zaczynacie się od nowa kochać
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 15:59   #485
kasssienka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
No tak ale ale jesli dobrze poczytasz na temat spozniajacego sie okresu to dojda Ci nowe wiadomosci na ten temat. Otoz te obajwy co mam moga byc objawem miesiaczki ktora mi sie spoznia, jakas choroba lub zmiana hormonow albo po prostu sobie wmawiam ze jestem w ciazy i dlatego mam te objawy.. (przeczytaj ksiazke "potega podświadomosci") no chyba ze jestes specjalista w tej dziedzinie i na sposob orzel i reszka okreslasz czy ktos jest w ciazy czy tez nie heheheheh. zabawne.. co do mojego postu chce sie dowiedziec od DOSWIADCZONYCH osob czy mialy podobne sytuacje. Pozdrawiam.
kasssienka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 16:07   #486
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Czy to ciąża??

poległam. Powerade proszę.
Rozumiem że dla niektórych, ironia jest rzeczą obcą. Cóż. Szukaj DOŚWIADCZONYCH dziewczyn z grzybem macicy.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 16:26   #487
kasssienka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy to ciąża??

Ja nie szukam ironii tylko pomocy,wskazowek, rad, cokolwiek. A Ty powaznie podchodzi tylko do siebie..
kasssienka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-19, 16:51   #488
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Czy to ciąża??

Poważnie to ja będę w grobie leżeć.

Szukasz pomocy na temat który przewijał się milion pięćset osiemdziesiąt trzy razy na tym forum. Skorzystaj z wyszukiwarki.

I dokształć się trochę, bo nigdy nie słyszałam o czymś takim jak grzyb macicy, po 2 stosunek przerywany= mówi samo za siebie.

A skoro sama masz milion rad dot. twojego okresu :

Otoz te obajwy co mam moga byc objawem miesiaczki ktora mi sie spoznia, jakas choroba lub zmiana hormonow albo po prostu sobie wmawiam ze jestem w ciazy i dlatego mam te objawy..

To po co piszesz ten wątek?

Myślisz ze wizażnaki mają w oczach ultrasonografy i powiedzą Ci czy jesteś w ciąży? Otóż NIE i jedyną odpowiedź rozsądną jaką dostaniesz to: Spokojnie każdemu okres się kiedyś spóźnia, a 2 dni to nie masakra, albo idz do gina.

Tyle.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 17:01   #489
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Czy to ciąża??

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
idz do gina.

Tyle.
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 17:02   #490
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy to ciąża??

Cytat:
Napisane przez kasssienka89 Pokaż wiadomość
Witam wszytkich. Kocham sie z moim partenerem raz w tygodniu, ale bardzo wtedy szalejemy, czasami nie wystacza nam prezerwatyw i kochamy sie metoda przerywana.. nigdy sie we mnie nie spuscil. Czasami sie wytrze husteczka i po 10 minutach dalej szalejemy.. okres powinnam miec 17 a dzisiaj jest 19.. zaznacze ze mam grzyba macicy, i panicznie boje sie ciemnosci, zle sypiam przez to w nocy.. chcialam zrobic dzisiaj test ciazowy ale to chyba za wczesnie 7 dni od ostatniego stosunku.. jesli chodzi o jakies objawy to chyba jakies mam.. np. rano mam wieksze piersi, sa pelne i twarde ale po poludniu mi mija, ciagle mam dusznosci nawet jesli jest chlodno w pomieszczeniu, dzisiaj w nocy mialam okropna biegunke chociaz to raczej nie moglo byc zatrucie, czasami boli mnie glowa, i ciagle jestem zmeczona.. nie wiem czytak wczesnie moga byc objawy ale to nie byl jedyny raz kiedy sie tak kochalismy tydzien temu, takze dwa i chyba nawet 3.. na tygodniu sie nie widzimy ale to chyba nie ma znaczenia.. prosze o jakas szybka odpowiedz. Pozdrawiam Kaska
Kasienko, 2 dni spoznienia to jeszcze nie tragedia i moze sie zdarzyc kazdemu.
W dniu spodziewanej miesiaczki mozna zrobic test i bedzie wiarygodny. Owulacja jest 14 dni przed pierszym dniem krwawienia, wiec jesli wspolzylas w okolicach tygodnia od niej, to jest spore ryzyko ze jestes w ciazy. Stosunek przerywany nie jest skuteczna metoda, wiem cos o tym... Objawy, ktore zaznaczylam, mialam sama juz w pierwszym miesiacu ciazy...
Jesli podejrzewasz ze masz grzybice, raczej nie macicy, a pochwy, wybierz sie jak najszybciej do lekarza po leki dla siebie i partnera, bo jesli razem sie nie wyleczycie, to beda stale powroty, a objawy sa bardzo nieprzyjemne i prowadza do powazniejszych chorob.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 17:42   #491
kasssienka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy to ciąża??

do Byliczka : hmm byc moze takiej odpowiedzi oczekiwalam. Ja nie uwazam ze wszystko wiem, z tym grzybem tez nie wiem jak to do konca jest, u ginekologa juz bylam i biore tabletki. W sumie gdy napisalas ze jestem w ciazy to sie bardzo przerazilam ale wole nie panikowac bo tak jak sama mowisz 2 dni to nie tragedia i lepiej troche poczekac.. ale mimo wszystko dzieki ze odpisalas na mojego posta, trche mnie sprowadzilas na ziemie.

do Betty: dziekuje Ci za odpowiedz, mam nadzieje ze to nie ciaza, chociaz pewnie z czasem nawet bym sie cieszyla z niej ale narazie mysle ze to za wczesnie, chcialam isc na studia jeszcze a dopiero jestem po maturze. Jesli jednak nie jestem to bedzie to dla mnie nauczka na przyszlosc, zainwestuje w jakies tabletki anty o ktorych myslalam juz dluzszy czas.

Jak tylko bede cos wiedziala to od razu napisze pozdrawiam wszystkich
kasssienka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-19, 18:04   #492
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Czy to ciąża??

Nie sądzę, żeby objawy ciąży tak szybko się pojawiły.
Poza tym twoje odczucia mogą być objawami ciąży, która jest przyczyną stosunków przerywanych odbytych wcześniej.
Stosunek przerywany jest dużym ryzykiem, dlatego ciąża jest możliwa. Być może są to również objawy zbliżającej się miesiączki.

Na twoim miejscu zrobiłabym test po 14 dniach od stosunku, żeby mieć pewność co do ostatniego współżycia, a potem zastanowiłabym się na antykoncepcją z prawdziwego zdarzenia.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 19:19   #493
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Czy to ciąża??

Ja mialam takie objawy w ciazy. Baaardzo szybko.W zaraz od pierwszych dni po tym stosunku.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 19:36   #494
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy to ciąża??

Pierwsze słyszę, żeby strach przed ciemnością był objawem ciąży. Co ma piernik do wiatraka??

A tak poza tym, dowiesz się za jakiś czas, jeśli nie dostaniesz okresu powtórz test.

I na boga - co to jest za antykoncepcja wycieranie się chusteczką???? Ile Ty masz lat? Plemniki on ma w środku, tam też się wyciera?? Kolejny stosunek już nie musi być przerywany, równie dobrze może "sikać do brzucha", plemniki i tak do Ciebie dotrą, zanim on skończy, razem z jego śluzem.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 21:51   #495
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Czy to ciąża??

Trudno mi zrozumiec, jakim jest problemem kupienie dwóch, pięciu czy też osiemnastu paczek prezerwatyw. Ile potrzebujecie. Tak żeby nie brakło. Po co ryzykowac?
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 09:46   #496
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: prosze o pomoc!!!!

Dziewczyny, czy activia może jakkolwiek wpływać na działanie tabsow? juz pewnie problem byl poruszany ale widocznie nie umiem z wyszukiwarki szukać bo nie znalazłam chodzi mi o to, ze zachodzi przez nią jakieś szybsze trawienie czy cos?Niby wpływać nie powinna i tego sie trzymam ale jak nie zapytam to zwariuje
[przepraszam za umieszczenie tego w tym watku ale nie chciałam zakładac nowego]
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 10:18   #497
Hest
Raczkowanie
 
Avatar Hest
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 131
Dot.: prosze o pomoc!!!!

Szybsze trawienie ale na pewno nie do tego stopnia żeby pigułki nie zdążyły się wchłonić do organizmu.
Hest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 12:39   #498
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: prosze o pomoc!!!!

jeżeli nie masz po activi biegunek w przeciągu 4h od połknięcia, to nie ma wpływu. mówię o biegunce a nie np. luźnym stolcu
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:46   #499
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: prosze o pomoc!!!!

activia nie ma wplywu an dzialanie tabletek no dziewczyny bez przesady )
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 07:32   #500
kasssienka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy to ciąża??

Do Kropka75: strach wywoluje stres, a stres wywoluje czasami opozniona miesiaczke stad ta wzmianka. Co do reszty Twojej wypowiedzi, wiesz kazdy sobie radzi na swoj sposob, niektorzy przemywaja woda inni wycieraja recznikiem, inni czekaja pol godziny idt, my zazwyczaj czekamy, bo ile plemnik zyje?? pol godziny?? czy mniej?? no ale dziekuje za opinie.

Sprawa przedstawia sie u mnie nie ciekawie. Dalej nie mam miesiaczki a dzisiaj jest juz 21, zero objawow, czasami pobolewa mnie brzuch tylko i troszke bola piersi przy srednio mocnym ucisku. Jednak wczoraj zrobilam test- jedna kreseczka. Teraz nie wiem czy czekac jeszcze kolejne 5 dni i zrobic w czasie kiedy bedzie peny juz na 100% czy isc juz z tym do lekarza, choc USG tez tego nie wykryje tak wczesnie..ale z drugiej strony jezeli brak miesiaczki jest spowodowany czyms innym to chyba powinnam isc do lekarza.. sama juz nie wiem, czuje sie naprawde dobrze..
kasssienka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 07:40   #501
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Czy to ciąża??

Jak to nie wiesz

Idź do lekarza. Po co się zamartwiać
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 08:07   #502
kasssienka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy to ciąża??

U nas w zwyklej przychodni zle traktuja pacjentow.. u prywatnego bylam tydzien temu i z kasa u mnie cienko.. poczekam jeszcze do jutra jak nic to zapisuje sie do przychodni
kasssienka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 08:21   #503
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy to ciąża??

Cytat:
Napisane przez kasssienka89 Pokaż wiadomość
Do Kropka75: strach wywoluje stres, a stres wywoluje czasami opozniona miesiaczke stad ta wzmianka. Co do reszty Twojej wypowiedzi, wiesz kazdy sobie radzi na swoj sposob, niektorzy przemywaja woda inni wycieraja recznikiem, inni czekaja pol godziny idt, my zazwyczaj czekamy, bo ile plemnik zyje?? pol godziny?? czy mniej?? no ale dziekuje za opinie.
Pół godziny? To ja już wiem skąd tyle ciąży nieplanowanych.
Najmniej korzystne dla plemnika środowisko jest w pochwie. A mimo to żyje tam do dwóch godzin.
W środowisku zasadowym, a takie jest w macicy i np. w męskich przewodach nasiennych taki gnojek żyje dwie doby.

I z czym sobie każdy radzi, przepraszam? I na co czekacie?? Wycieranie się to żadne radzenie, to nic nie daje, można spokojnie zaprzestać. Podobnie czekanie ileś tam minut, bo na co?
To tak jakby w trakcie zacisnąć w ramach antykoncepcji kciuki. Ten sam efekt.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 08:25   #504
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Czy to ciąża??

Boże Kochany mnie też się okres spóźnia od 5 dni i jakoś nie przeżywam. Zawsze miałaś regularny okres co do dnia? Bo mozę po prostu Ci się spóźnia a ty sobie filmy wkręcasz? Albo najzwyczajniej w świecie jesteś w ciąży jak tysiące nastolatek na świecie i co?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 11:28   #505
Anja0o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

hej.
mam problem i proszę Was o pomoc. Ostatnio współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia (nie wiem co nam odbiło!), ale on tylko kilka chwil (dosł. minuta) był we mnie, bo zaraz się 'opamiętaliśmy'. Mój chłopak nie miał oczywiście wytrysku. Ale... tyle sie naczytałam w internecie, że... :/ Boję się o to czy mogę byc w ciąży...
Bardzo proszę o pomoc, bo naprawdę się stresuję.
ps. jeśli zachowuje sie jak panikara, to wybaczcie... ale pomóżcie.
Anja0o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 11:46   #506
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Anja0o Pokaż wiadomość
hej.
mam problem i proszę Was o pomoc. Ostatnio współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia (nie wiem co nam odbiło!), ale on tylko kilka chwil (dosł. minuta) był we mnie, bo zaraz się 'opamiętaliśmy'. Mój chłopak nie miał oczywiście wytrysku. Ale... tyle sie naczytałam w internecie, że... :/ Boję się o to czy mogę byc w ciąży...
Bardzo proszę o pomoc, bo naprawdę się stresuję.
ps. jeśli zachowuje sie jak panikara, to wybaczcie... ale pomóżcie.
Yhmmm... a powiedz mi kiedy powinnas dostac okres? masz regularne meisiaczki? bo to zalezy w jakies fazie bylas czy plodnej czy nieplodnej? wiesz prawdopodobienstwo zawsze jest.. no ale skoro mowisz ze o byla chwila a partner jeszcze sie wystarczajaco an tyle nie podniecil zeby tam anwet jakies krople zniego wyelcialy to mysle ze nie masz co panikowac tak latwo w ciaze sie nie zachodzi
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 11:52   #507
Anja0o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

To było jakieś 3-4 dni po okresie. Miesiączki mam niestety nieregularne. Mój chłopak na 100% nie miał wytrysku.
Anja0o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 12:36   #508
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

zrób test po 14 dniach od stosunku, bo jest prawdopodobienstwo ciazy.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 12:38   #509
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Yhmmm... a powiedz mi kiedy powinnas dostac okres? masz regularne meisiaczki? bo to zalezy w jakies fazie bylas czy plodnej czy nieplodnej? wiesz prawdopodobienstwo zawsze jest.. no ale skoro mowisz ze o byla chwila a partner jeszcze sie wystarczajaco an tyle nie podniecil zeby tam anwet jakies krople zniego wyelcialy to mysle ze nie masz co panikowac tak latwo w ciaze sie nie zachodzi
minuta sklada sie z 60 chwiljakby tak odliczac to calkiem dlugo to trwa biorac pod uwage ile ruchow mozna zrobic
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 13:14   #510
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: Czy to ciąża??

Cytat:
Napisane przez kasssienka89 Pokaż wiadomość
Sprawa przedstawia sie u mnie nie ciekawie. Dalej nie mam miesiaczki a dzisiaj jest juz 21, zero objawow, czasami pobolewa mnie brzuch tylko i troszke bola piersi przy srednio mocnym ucisku. Jednak wczoraj zrobilam test- jedna kreseczka. Teraz nie wiem czy czekac jeszcze kolejne 5 dni i zrobic w czasie kiedy bedzie peny juz na 100% czy isc juz z tym do lekarza, choc USG tez tego nie wykryje tak wczesnie..ale z drugiej strony jezeli brak miesiaczki jest spowodowany czyms innym to chyba powinnam isc do lekarza.. sama juz nie wiem, czuje sie naprawde dobrze..
Skoro prezerwatyw wam nie starcza to może zamiast nich pójdziesz do gina, zbada cię (i grzybicę 'macicy' ), kupisz tabletki, wyjdzie cię to taniej a skuteczność większa i można szaleć.
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.

Edytowane przez anulka0016
Czas edycji: 2008-09-08 o 16:18
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.