Seks oralny - nieobrzezany członek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-23, 20:42   #1
Kocimietka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 1

Seks oralny - nieobrzezany członek


Doświadczeni, podpowiedzcie proszę. Pierwszy raz spotykam się z facetem, który jest nieobrzezany. Nie do końca wiem jak się zabrać za pieszczoty ustami. O ile ręką dałam radę i na szczęście sytuacja na tylko tyle pozwoliła, tak stresuje mnie pieszczenie jego członka ustami. Nie wiem czy w momencie wkładania penisa do ust żołądź powinien być odkryty czy nie… naprawdę nie wiem. Nie chce uszkodzić penisa, i nie chce sprawiać bólu… podpowiedzcie jak zabieracie się za takie zabawy.
Kocimietka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 03:13   #2
Rogatka_Ozdobna
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka_Ozdobna
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 126
Dot.: Seks oralny - nieobrzezany członek

A nie możesz go po prostu zapytać jak woli?
Rogatka_Ozdobna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-03, 17:06   #3
PatrickJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 4
Dot.: Seks oralny - nieobrzezany członek

Cytat:
Napisane przez Kocimietka123 Pokaż wiadomość
Doświadczeni, podpowiedzcie proszę. Pierwszy raz spotykam się z facetem, który jest nieobrzezany. Nie do końca wiem jak się zabrać za pieszczoty ustami. O ile ręką dałam radę i na szczęście sytuacja na tylko tyle pozwoliła, tak stresuje mnie pieszczenie jego członka ustami. Nie wiem czy w momencie wkładania penisa do ust żołądź powinien być odkryty czy nie… naprawdę nie wiem. Nie chce uszkodzić penisa, i nie chce sprawiać bólu… podpowiedzcie jak zabieracie się za takie zabawy.
Bólu nie sprawisz, chociaż seks z oralny z zeznań dziewczyn, z którymi miałem okazję współżyć (jestem obrzezany) były dość jednoznaczne - przyjemniej z obrzezanym, choć akurat muszę przyznać, że podczss seksu oralnego (ale tylko oralnego) po moim obrzezaniu doznania delikatnie osłabły.
PatrickJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-06, 12:33   #4
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 600
Dot.: Seks oralny - nieobrzezany członek

To bycie obrzezanym jest w twoich rejonach takie popularne? Ja tylko raz trafiłam na obrzezanego faceta.

Może być odsłonięty albo i nie, bólu nie sprawisz raczej, mnie się to nigdy nie zdarzyło. Możesz w ogóle nie używać ręki na początku i postępować tak, jakby był obrzezany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-03, 14:43   #5
Mysliciel60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 44
Dot.: Seks oralny - nieobrzezany członek

skoro sie boisz to nie masz z tego przyjemności moze lepiej sie rozstac?
Mysliciel60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 00:54   #6
matushkaaa
Raczkowanie
 
Avatar matushkaaa
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 286
Dot.: Seks oralny - nieobrzezany członek

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
To bycie obrzezanym jest w twoich rejonach takie popularne? Ja tylko raz trafiłam na obrzezanego faceta.

Może być odsłonięty albo i nie, bólu nie sprawisz raczej, mnie się to nigdy nie zdarzyło. Możesz w ogóle nie używać ręki na początku i postępować tak, jakby był obrzezany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy nie poznałam faceta, który by mówił o tym, ze jest obrzezany.. Też i nie widziałam osobiście..
matushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 01:54:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.