Prosze o rade - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-04, 13:10   #1
zoaan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14

Prosze o rade


Witam wszystkich, bardzo chcialabym prosic Was o rade, poniewaz czytam duzo artykulow na ten temat, ale chcialabym dostac opinie po prostu od osob, ktore moze byly w takcij sytuacji.

Moj chlopak ma problem z utrzymaniem wzwodu. Wszystko jest w porzadku podaczas gry wstepnej oraz pettingu, ale gdy przychodzi moment zalozenia prezerwatywy i penetracji czlonek mieknie i jest trudnosc w odbyciu stosunku. Z samym dojsciem problemu nie ma, ale tylko podczas pieszczot.
Myslicie, ze to moze miec podloze psychiczne? Rozmawialismy o tym, na poczatku nie chcial przez co ja zaczelam sie denerwowac i chyba wtedy zestresowalam go tym jeszcze bardziej, ale pozniej przyznal, ze raz sie nie udalo i zaczal watpic w siebie, ze bardzo by chcial zeby bylo inaczej, ale chyba podswiadomie sie denerwuje. Przyznal rowniez, ze mial dluzsza przerwe we wspolzyciu, ale wczesniej bylo wszystko w porzadku.
Uspokoilam go, powiedzialam ze bardzo go kocham i ze nie musi sie az tak bardzo przejmowac jak sie cos nie uda.
Dodam, ze pracuje duzo, czesto okolo 11 godzin dziennie. Praca siedzaca, domyslam sie ze dieta rowniez nie jest najlepsza. Dodatkowo ostatnio przeszedl COVIDa.
Przed choroba zmienil swoje nawyki, zaczal spedzac wiecej czasu na swiezym powietrzu i lepiej sie odzywiac i faktycznie bylo lepiej.
Ostatnio powiedzial, ze skonsultuje swoja sytuacje z lekarzem, co mnie bardzo cieszy.
Dodam jeszcze na koniec, ze jest moim pierwszym partnerem seksualnym i zaczelam sie zastanawiac, czy ten fakt dodatkowo jakos go stresuje.

Dziewczyny czasem sie martwie, ze z tego powodu nasz zwiazek nie przetrwa, bardzo bym tego nie chciala. Bylyscie kiedys w takiej lub podobnej sytuacji i udalo sie rozwiazac ten problem?
Oczywiscie bardzo pragne mojego chlopaka, jednoczesnie jestem w stanie przeczekac ten stan az sie poprawi, czasem jednak mam watpliwosci, ze to sie nie uda. Spotykamy sie okolo 7 miesiecy, nie za czesto, zazwyczaj 1-2 w tygodniu. Nie zawsze nasze spotkanie wiaza sie z seksem, jednak problem sie utrzymuje praktycznie od samego poczatku. Macie jakies pomysly jak moge jeszcze mu pomoc, czy po prostu musimy poczekac na efekty lepszego trybu zycia i konsultacji z lekarzem?
zoaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 18:06   #2
Mysliciel60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 44
Dot.: Prosze o rade

Lepiej się rozstać, nic z tego nie będzie skoro nie jesteście dopasowani.
Mysliciel60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 19:03   #3
teobromina
Raczkowanie
 
Avatar teobromina
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 221
Dot.: Prosze o rade

1. Zasugeruj mu zmianę diety na zdrowszą, pozbawioną tłuszczy trans i jak najuboższą w nasycone kwasy tłuszczowe i cukry proste, a bogatą w nienasycone kwasy tłuszczowe, błonnik, witaminy i minerały, w tym cynk. A także większą aktywność fizyczną. Nie wiem, czy partner jest szczupły, czy jaką ma sylwetkę, w każdym razie na pewno ma to znaczenie.
I cały czas dawaj mu do zrozumienia, że to dlatego, że zależy mu na Tobie i na Was.
2. Zaproponuj mu, że sama będziesz mu nakładać gumkę, w ramach gry wstępnej. Jak chcesz, możesz mu nakładać gumkę ustami. A gdy akurat będziesz mieć wolne usta, to mów mu podniecające rzeczy.
3. Niech poćwiczy techniki relaksacyjne i radzenia sobie ze stresem, i nie podchodzi do seksu zadaniowo, tylko na luzie.
teobromina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-05, 14:01   #4
Sersei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 57
Dot.: Prosze o rade

Możliwe że często się masturbuje albo to stress.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sersei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 15:01:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.