praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 07:42   #1
blueberrys
Raczkowanie
 
Avatar blueberrys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 211
Arrow

praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..


Zapewne wiele z was starało się o taką sezonową pracę w sklepie z modą młodzieżową/kobieca. Jestem po maturze, będę miała niemalże 5 miesięcy wolnego i chciałabym podjąć taką prace. Moim problemem jest jak na razie skonstruowanie dobrego cv i tutaj pojawia sie problem: niektóre sklepy( np. Troll) w wymaganiach zamieszczają *doświadczenie w handlu detalicznym*. Myślicie ze jest to aż tak ważne i czy można by np. w liście motywacyjnym wspomnieć o tym, że właśnie w tym sklepie chce się takie doświadczenie zdobyć?
__________________
Where would I be today without you being there for me all my life,
What would I do today without you taking care of me all the time...

blueberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 07:51   #2
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

nie uważam żeby świezo upieczony maturzysta dysponował takimi kwalifikacjami jak "praca w handlu"a tego typu prace są głównie skierowane do młodzieży

generalnie jest tak, że najlepiej żebyś miała 23 lata, skonczone dzienne studia na renomowanej uczelni, wieloletnie doświadczenie zawodowe i ciągoty do pracy w ramach wolontariatu lub za 3zł/h aale to nie realne :p
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 07:53   #3
blueberrys
Raczkowanie
 
Avatar blueberrys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 211
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

no tak tak... w sumie to w Cropp Town wymagaja zeby miec min. wyksztalcenie srednie...tylko ze wolalabym chyba cos w stylu troll, house, terranova
__________________
Where would I be today without you being there for me all my life,
What would I do today without you taking care of me all the time...

blueberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 07:59   #4
asiczkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar asiczkaaa13
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tęczowy pokoik
Wiadomości: 347
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez blueberrys Pokaż wiadomość
no tak tak... w sumie to w Cropp Town wymagaja zeby miec min. wyksztalcenie srednie...tylko ze wolalabym chyba cos w stylu troll, house, terranova
Z tego co wiem to w Cropie się fajnie pracuje (luźna atmosfera, fajni współpracownicy) w Orsay jest strasznie dużo roboty (częste dostawy towaru, trudno się wyrobić, nie ma kiedy pogadać z odwiedzającymi znajomymi) w Camalieu dobrze płacą . To tyle co mogę powiedzieć, mam nadzieję że trochę pomogłam
asiczkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 08:02   #5
blueberrys
Raczkowanie
 
Avatar blueberrys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 211
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

hmmm... Camalieu brzmi zachecajaco, tylko tam zapewne nie potrzebuja az tak mlodych osob jak ja dziekuje, na prawde pomoglas
__________________
Where would I be today without you being there for me all my life,
What would I do today without you taking care of me all the time...

blueberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 08:20   #6
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

ekhm, więc
jako że zdarzyło mi się pracować w terranovie mówię - byle nie tam! zniszczysz sobie zdrowie psychiczne w szczegóły wnikać nie będę, po prostu z całego serca odradzam.
Generalnie co do pracy w sklepach. Przepracowałam w nich łącznie ponad rok i mogę powiedzieć tyle, że doświadczenie przy szukaniu nowej pracy jest cenione i na pewno stanowi atut, ale w wielu miejscach, gdzie potrzebują kogoś 'od zaraz' raczej nie będą się przy tym upierać.
Ja z perspektywy czasu żałuję, że po maturze nie zaczęłam pracować w gastronomii jako kelnerka.. zarobki o niebo lepsze (na ogół...) a praca porównywalnie męcząca.
Co jeszcze mogę powiedzieć, to to, żebyś starała się znaleść pracę w sklepie 'wolno stojącym' a nie w centrum handlowym. Jednak centra handlowe nie dość, że czynne dłużej to we wszystkie święta (a te sklepy poza nimi często są wtedy nieczynne).
Szukając miejsca do pracy nie zwracaj raczej uwagi na jego wielkość, bo są wielkie sklepy gdzie nie ma dużo do zrobienia, a są malutkie gdzie pracy jest ogrom. Na pewno warto pogadać z pracownikami nieco, delikatnie wypytać. Na ogół chętnie wszystko opowiadają (jeśli kierownik nie słucha ).
Nie daj się skusić na systemy prowizyjne, bo na ogół z tej prowizji jest tyle co kot napłakał. No i na pewno nie daj się zwieść temu, że jest niewiele pracy, bo wszystko tak ładnie wygląda, nic tylko przechadzać się między półeczkami i czekać na miłe klientki.. nic bardziej mylnego. W większości sklepów, nawet jak wszystko jest ułożone, to trzeba układać to 5 i 10 raz bo nie można stać bezczynnie kiedy klienci nadciągają. Zresztą w mało którym sklepie tak jest , żeby nie było co robić. A klienci potrafią być baaaardzo namolni. Niestety, sklepy są fajniejsze, kiedy zna się je tylko od tej strony
Więc podsumowując, moja rada jako starszej koleżanki - jeśli szukasz pracy w sklepie, poszukaj też np. w restauracjach. Na wakacje na pewno potrzebują ludzi do pracy w wielu miejscach. Nie bój się wybierać mimo braku doświadczenia.
powodzenia
navi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 09:25   #7
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

navi nie zgodze sie z Toba co do placy prowizyjnej pracuje w sklepie, dziewczyny z ktorymi pracuje pracuja tam dluzej, sa na procencie i zarabiaja o niebo lepiej, poza tym panuje zasada, ze jesli procent z utargu jest mniejszy, niz normalna dniowka, to dostaje sie dniowke, ale to pewnie zalezy od sklepu. Co do tego, ze jest co robic: sa ludzie, ktorzy lubia caly bozy dzien sie obijac, a sa i tacy ktorzy wola pracowac. Ja mialam juz prace gdzie siedzialam po 7h dziennie nic nie robiac i to byla najgorsza praca jaka mialam, poprostu mozna bylo fikolki fikac z nudow, wiec ja wole chodzic po sklepie, ukladac, przekladac, porzadkowac, obslugiwac klientow... szybciej czas leci i jak dla mnie bardzo przyjemna praca fakt ze zdarzaja sie namolni ludzie: ale ja chyba wole namolnego klienta w sklepie, ktory w sumie niewiele moze mi zarzucic, niz namolnego klienta w restauracji, ktory bedzie sie na mnie wyzywal ze jedzenie nie takie.. jedyne co masz racje, ze w dobrej restauracja na napiwkach mozna zgarnac druga pensje a co do braku doswiadczenia - cholernie ciezko bez niego dostac prace w sklepie....
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 16:48   #8
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Poczytaj watek - "Dziewczyny pracujące w sklepach - podziwiam i współczuję" //czy jakoś tak

To spora kopalnia wiedzy na temat pracy w sklepie.

Brak doswiadczenia moze byc przeszkoda, jesli na to samo miejsce bedzie wiecej chetnych i one beda mialy wieksze doswiadczenie.
Chociaz wedlug mnie lepszy jest brak doswiadczenia niz doswiadczenie w 5 sklepach, ale w kazdym przez najwyzej miesiac.
Sama niedawno przeprowadzalam rekrutacje na stanowisko ekspedientki i bardzo zwracalam na to uwage. Chyba zaden pracodawca nie chce miec w swojej firmie osoby, ktora zmienia prace jak rekawiczki.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:18   #9
l_natalia_l
Raczkowanie
 
Avatar l_natalia_l
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 34
GG do l_natalia_l Send a message via Skype™ to l_natalia_l
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Ja bym chciała pracować w H&M -ie, interesuje mnie tylko czy są jakieś zniżki na ubrania firmy w której się pracuje. Pewnie są, ale nie wiecie jaki procent ? bo gdzieś słyszałam że nawet 50% , nie wiecie jak jest w H&M- ie?
l_natalia_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:28   #10
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez l_natalia_l Pokaż wiadomość
Ja bym chciała pracować w H&M -ie, interesuje mnie tylko czy są jakieś zniżki na ubrania firmy w której się pracuje. Pewnie są, ale nie wiecie jaki procent ? bo gdzieś słyszałam że nawet 50% , nie wiecie jak jest w H&M- ie?

25%
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:31   #11
MiOkaA
Rozeznanie
 
Avatar MiOkaA
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 560
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

w H&m chyba 30% bo kiedyś kupowała przedemną jakaś kobitka i miała taką kartę zniżkową, to spytałam czy to jakaś karta stałego klienta czy coś takiego no i dowiedziałam się że ta pani pracuje właśnie w h&M tylko w innym mieście i to zniżka pracownicza

A może i 25%, zdawało mi sie że 30
MiOkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 21:16   #12
madziabw
Raczkowanie
 
Avatar madziabw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 320
GG do madziabw Send a message via Skype™ to madziabw
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

na 1000% sa znizki 30% moja najlepsza przyjaciolka pracyje w h&m
madziabw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 21:34   #13
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

No cóż, brat mojego TŻ miał 25% na 1000000%
Więc nie skłamałam
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 22:30   #14
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

a jakie sa stawki w tych sklepach za h??
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 11:28   #15
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

na ogól wahają się od 6 do 8 zł/h nie więcej.. w zarze płaca całkiem nieźle, ale trzeba baaardzo dbać o pilnowanie tego ile się przepracowalo. teraranova ja sie zapiernicza od rana do nocy-też cos mozna zarobic. diverse tak sobie, ja jeszcze pracowałam w Americanos-tragiczna tragedia jesli chodzi o pensje.
a system prowizyjny podałam na przykładzie znanych sklepów z jeansami, wlasnie o to chodzi,ze prowizja zalezy od utargu, a z tym bywa roznie, wiec trzeba zwracac uwage na to,czy sklep ma duze obroty. mi tez się praca w sklepie podobala ze względu na atmosferę i brak nudy.. pierwsze 3 miesiące
navi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 14:54   #16
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
a jakie sa stawki w tych sklepach za h??
nie wiem jak to wyglada w croppie za godzinę, ale pół etatu to 350 zł a caly etat cos ok 700zl (moze troche mniej) cały etat to bodajze 160 godzin (praca często po 10, a moze nawet 12 godzin dziennie - teraz juz nie pamietam zbyt dobrze ;/)
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 17:46   #17
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

a ja mam inne pytanie: mam zamiar poszukać sobie pracy na wakacje zaraz jak zdam maturę. Myślicie, że możliwe jest znalezienie pracy w jakimś sklepie na miesiąc(góra dwa)?? może moje pytanie wydać się wam głupie, ale ja naprawdę się na tym nie znam :P a znajomi mówią, że pracodawcy przyjmują na 3-miesięczny okres próbny... hmm?? nie zależy mi żeby to był jakiś firmowy sklep.. Może być taki zwykły.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 18:06   #18
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
a ja mam inne pytanie: mam zamiar poszukać sobie pracy na wakacje zaraz jak zdam maturę. Myślicie, że możliwe jest znalezienie pracy w jakimś sklepie na miesiąc(góra dwa)?? może moje pytanie wydać się wam głupie, ale ja naprawdę się na tym nie znam :P a znajomi mówią, że pracodawcy przyjmują na 3-miesięczny okres próbny... hmm?? nie zależy mi żeby to był jakiś firmowy sklep.. Może być taki zwykły.
nie wiem czy przyjmują na takie krótkie okresy, ale przecież możesz zawsze zrezygnować bez podawania powodów. Tylko nie zdradzaj przy rozmowie kwalifikacyjnej, że chce popracować tylko miesiąc
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 18:52   #19
l_natalia_l
Raczkowanie
 
Avatar l_natalia_l
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 34
GG do l_natalia_l Send a message via Skype™ to l_natalia_l
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

25- 30% to nie jest za wiele, no , ale zawsze coś
l_natalia_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 20:12   #20
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Troll , praca 12 a czasem 15 h !! koleżanka pracowała i zrezygnowala, wykorzystywanie młodzieży. a grosze marne
antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:10   #21
silver_shira
Raczkowanie
 
Avatar silver_shira
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Lightbulb Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Hej dziewczyny moze i ja troche rozwieje wasze wątpliwosci pracowalam w nastepujacych sklepach Cropp Town, Roy Robson a aktualnie pracuje smyku.
po koleji do Croppa dostalam sie na pół etatu jak jeszcze chodzilam do szkoly dokladnie w 3 klasie LO pracowalam tam tylko w weekendy no i stawka strasznie marna (dostawalam okolo 300 max 350 - brutto jest to 450 żenada)ale przynajmniej nie wymagali doswiadczenia no i dzieki nim je nabylam no wiec jesli chodzi o start no to polecam Cropp'a :P no na fajnych ludzi mozna trafic ale niekoniecznie (...)
drugi sklep malo znany to byl Roy Robson hmm ogolnie dobra szkola ale coz moge powiedziec wyzyskuja ludzi praca według standardow (...) popracowalam miesiac probny byla ze mna jeszcze taka dziewczyna tez na probnym i oni poprostu zrobili sobie chyba zawody kto bedzie lepszy no coz mi umowy nie przedluzyli i wsumie jestem szczesliwa bo to byl istny wyscig szurow tzn mielismy miesieczny plan do utargowania i doslownie kazdy bił sie o klienta porażka totalna byla fatalna atmoswera jeden nadawal na drugiego poprostu szkoda gadac no ale nic zdobylam kolejne doswiadczenie no i teraz pracuje w Smyku jestem niesamowicie zadowolona super ekipa praca fajna milo czas leci wiec powiem tak nie wazne gdzie zaczniecie wazne gdzie skonczycie ! powodzenia wam zycze i nie bojcie sie skladac CV nawet jesli nie macie doswiadczenia wiadomo ze bedziecie mialy mniejsze szanse no ale jesli wezma was na rozmowe to znaczy ze wszystko od tego momentu juz tylko w waszych rekach i ze im nie przeszkadzal wasz brak doswiadczenia.
__________________

What's wrong?
I only Try To Be So Perfect.....


mój blog :http://historiamodyxxwieku.blog.onet.pl/
silver_shira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:28   #22
anolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Opalenica // Poznań
Wiadomości: 301
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

a co ze składaniem CV? Składac tylko do tych sklepów które ogłaszają ze poszukują pracownika czy moze pakować swoje CV "na chama" do tego sklepu co po prostu chcemy?
__________________
RAGDOLLE

blue bicolor
anolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 23:52   #23
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

ho ho.. wlasnie tez mam zamiar sie podjac takiej pracy...ale jak narazie rozkoszuje sie zasluzonymi wakacjami przynajmniej przez troche ehhehe...trzeba w koncu odpoczac po tej harówie
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 09:11   #24
silver_shira
Raczkowanie
 
Avatar silver_shira
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez anolek Pokaż wiadomość
a co ze składaniem CV? Składac tylko do tych sklepów które ogłaszają ze poszukują pracownika czy moze pakować swoje CV "na chama" do tego sklepu co po prostu chcemy?
nie nie tylko do tych co maja ogloszenia
wchodz i poprostu sie pytaj czy moglabys zostawic CV ja w taki sposob dostalam aktualna prace
__________________

What's wrong?
I only Try To Be So Perfect.....


mój blog :http://historiamodyxxwieku.blog.onet.pl/
silver_shira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 18:51   #25
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

a pracowala ktoras z Was moze w Tally Weijl ???
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 13:38   #26
mally
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 25
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

A wiecie może dziewczyny jakie są zarobki w ZARZE?
mally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 17:42   #27
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Ja rowniez mam zamiar pracowac w wakacje. Mam nadzieje,ze jak zaczne rozgladac sie po sesji to jeszcze beda miejsca...
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 21:54   #28
mc_arta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
GG do mc_arta
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Czyli według Was lepiej nie pisać, że ubiegam się o pracę na okres wakacji?

Właśnie dzisiaj wysłałam CV i list motywacyjny do sklepu Bata w Sosnowcu. Ale niestety napisałam, że tylko na wakacje...
No trudno.

A nie wiecie jak wygląda praca w Orsay'u jako "rozkładacz" ubrań?

Też jestem tegoroczną maturzystką i poszukuję pracy. Mam nadzieję, że coś się zajdzie, bo już mi się nudzi w domu
mc_arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 10:57   #29
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez mally Pokaż wiadomość
A wiecie może dziewczyny jakie są zarobki w ZARZE?
powiem tak-ja na sklep nie są najgorsze, nie ma tragedii, za to duuużo nadgodzin i *******niecie na punkcie porządku. to tyle
navi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 10:59   #30
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez mc_arta Pokaż wiadomość
Czyli według Was lepiej nie pisać, że ubiegam się o pracę na okres wakacji?

Właśnie dzisiaj wysłałam CV i list motywacyjny do sklepu Bata w Sosnowcu. Ale niestety napisałam, że tylko na wakacje...
No trudno.

A nie wiecie jak wygląda praca w Orsay'u jako "rozkładacz" ubrań?

Też jestem tegoroczną maturzystką i poszukuję pracy. Mam nadzieję, że coś się zajdzie, bo już mi się nudzi w domu
to zalezy! jak szukasz na wakacje to mów, ze na wakacje, chyba ze jest zaznaczone na ogłoszeniu ze szukają tylko na stałe! często szukaja wlasnie tylko na okres wakacyjny, np jak dziewczyny ida na urlop i trzeba dodatkowych rąk do pracy! więc dobrze ze tak napisalas.
w orsayu chyba dosć cięzko, ale oni tam maja wszystko na wieszakach, o tyle to wygodniejsze
navi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 19:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.