Problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 18:03   #1
bakerpila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1

Problem


Witam !

Mam 16 lat. Mój problem związany jest z "zawładnieciem" nad moimi włosami. Mianowicie nie posiadam zbyt długich włosów, ale nie należą one też do super krótkich. Codziennie rano myje włosy szamponem NIVEA przeciw łupieżowym . Tu nasowa się moje pierwsze pytanie :

Czy to dobrze, że myje włosy codziennie ? Jak nie to co moge innego zrobic aby je ogarnac ? Nie mam lepszego sposobu na przywrócenie ich do stanu normalności niż umycie ich rano . Nastepnie susze i probóje modeleować. Do tego używam żelu od holenderskiej fryzjerki Imago proffessional hair styling lub pasty włoknistej Loreal Studio remix. I tu jest drugi problem

Kiedy naloze zel lub paste włosy stoja jest okej, wychodze z domu i to tyle z fryzury. Mam takie wrazenie ze moje wlosy "wpijaja" ten zel lub paste, ponieważ widze jak inni mezczyzni kiedy użyja żelu widac ze maja go na wlosach u mnie tego nie widac

Mam pytanie co robie zle? Czy biore za malo zelu lub pasty?
czy dobrałem złe kosmetyki ?

Chciałbym dązyc do takiej fryzury http://dobre-forum.pl/attachment.php?aid=1373 lub http://www.bing.com/getimage?q=FCLB_949 ... f=Genimage

Za pomoc z góry dziekujee !

Michał
bakerpila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:03   #2
Cassonade
Raczkowanie
 
Avatar Cassonade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 187
Dot.: Problem

Włosy myje się w zależności od potrzeby. Jeżeli szybko ci się przetłuszczają i po jednym dniu wyglądają okropnie to myj. Albo jeżeli czujesz się źle gdy ich nie umyjesz (ja tak mam ). Jednak im częściej używasz szamponów tym łagodniejsze powinny one być. To w końcu chemia, a za dużo jej to niezbyt zdrowo. Nie musisz się od razu przerzucać na szampony bez SLS i innych detergentów. Najlepiej kup taki, który jest "do częstego stosowania" czy jak to na opakowaniach ujmują.
Co do układania nic ciekawego ci niestety nie powiem. Aczkolwiek według mnie bez przesady. Śmieszą mnie fryzury, które aż błyszczą się od żelu i innych ustrojstw. Nie wygląda to niestety zbyt ładnie. Pamiętajmy, że te specyfiki wymyślono, by pomóc układać fryzury. One same w sobie żadną wielką ozdobą nie są. Jeżeli po facecie widać, że ma ten żel we włosach to chyba ciut za dużo go dał.

Edytowane przez Cassonade
Czas edycji: 2011-12-16 o 23:05
Cassonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 13:45   #3
xmorelkax
Raczkowanie
 
Avatar xmorelkax
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 84
Dot.: Problem

jesli chcesz zeby włosy trzymały się "kupy" przez cały dzień to używaj lakieru do włosów.. nie koniecznie super mocnego.. zacznij moze od tych delikatnych (z małym stopniem utrwalenia). Włosy myj jak tego potrzebują, ale przed snem wyczesuj z nich zele pasty i inne produkty ktorych uzywałeś do stylizacji, najlepiej by było je zmyć z włosów no ale jesli wolisz rano to myj je rano

tak od siebie powiem ci ze nie widze problemu zeby tak krotkie włosy ogarnac.. mozna zmoczyc grzebień i przeczesać takie pojedyńcze niesforne zadziorki
__________________
21.07.2012


06.12.2011 pierwsze Encanto
01.07.2012 drugie Encanto
kolejnych nie pamiętam ale co poł roku tak mniej więcej
xmorelkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 00:14   #4
minthairr
Rozeznanie
 
Avatar minthairr
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 639
Dot.: Problem

Nie wszyscy mają włosy podatne na stylizatory
__________________
minthairr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.