Witam.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-28, 10:46   #1
ewcia2201
Przyczajenie
 
Avatar ewcia2201
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Exclamation

Witam..


Witam po raz pierwszy na forum z tego co zdążyłam się już wcześniej zorientować zanim założyłam tutaj konto,są tu bardzo doświadczone kobiety więc przejdźmy do rzeczy.Jestem młoda ,mam zaledwie 20 lat i baaaaaaaaardzo duże kompleksy z powodu wyglądu . Chciałabym przefarbować włosy, myślałam o bladzie jasnym.. i zmianie fryzury ze względu na to, że sa one cienkie i zaczeły wypadać w większej ilości.. Proszę o rade ! !
dodaje kilka swoich zdjęć..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg terazniejsze..jpg (74,0 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z przed kilku miesiecy.jpg (35,9 KB, 211 załadowań)
ewcia2201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 11:29   #2
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Witam..

Po pierwsze to nie wyglądasz na 20 lat :P Przynajmniej będziesz dłużej młoda
A ten kolor i długie zdjęcie z pierwszego zdjęcia świetnie ci pasują : )
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 12:10   #3
ewcia2201
Przyczajenie
 
Avatar ewcia2201
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Witam..

Cytat:
Napisane przez PiszacDniem Pokaż wiadomość
Po pierwsze to nie wyglądasz na 20 lat :P Przynajmniej będziesz dłużej młoda
A ten kolor i długie zdjęcie z pierwszego zdjęcia świetnie ci pasują : )
każdy mi to mówi, że nie wygladam i nie przyjmuję się tym Ponieważ uważam, ze w przyszłosci nie bede miała problemów z "odmładzaniem" się na siłe.
Jednak myślałam o jakiejś zmianie jednak żeby nie wygladać na aż taka małolatę na jaka teraz wyglądam . pozdrawiam
ewcia2201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 16:45   #4
Sandstorm Woman
Raczkowanie
 
Avatar Sandstorm Woman
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 37
Dot.: Witam..

Jesteś bardzo ładna i masz ładne rysy twarzy. Racja, na 20 lat nie wyglądasz, ale to plus moim zdaniem. Ten brąz bardziej Ci odpowiada, wyglądasz bardziej drapieżnie, ale i klasycznie. Myślę, że będzie Ci dobrze również w blondzie, ale ciemnym. I jak mogę się przyczepić to się przyczepię do tego przedziałka "bardzo po boku", bo wszystkie młode dziewczyny lansują na to modne, a ładnie nie wygląda. Oczywiście, to tylko moje zdanie
Pozdrawiam
Sandstorm Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 10:09   #5
domowa kokoshka
Przyczajenie
 
Avatar domowa kokoshka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Witam..

Hej Masz ładną buzię, a to, że wyglądasz na młodszą na pewno docenisz za kilka lat Wiem, co mówię
Co do włosów - piszesz, że są cienkie i wypadają. W związku z tym zdecydowanie odradzam farbowanie! Zniszczysz sobie włosy jeszcze bardziej. Teraz masz fajny kolor, nie musisz z nim kombinować
A zmiana fryzury to fajny pomysł Zgadzam się z Sandstorm Woman, że powinnaś zacząć od zmiany grzywki. Moim zdaniem nie pasuje do kształtu Twojej twarzy i dodatkowo powoduje, że wyglądasz na jeszcze młodszą. Jeśli chcesz wyglądać dojrzalej, to polecam ścięcie włosów do ramion, a grzywkę na bok (ale nie na cale czoło) - zdj1. Albo pomyśl o zapuszczeniu grzywki -zdj2.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg heidi-klum-long-bob-1736904.jpg (69,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Emily+Blunt+Short+Hairstyles+Bob+-RCtbXd6XtWl.jpg (31,8 KB, 21 załadowań)
__________________
domowa kokoshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 13:38   #6
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Witam..

Cytat:
Napisane przez domowa kokoshka Pokaż wiadomość
Hej Masz ładną buzię, a to, że wyglądasz na młodszą na pewno docenisz za kilka lat Wiem, co mówię
Co do włosów - piszesz, że są cienkie i wypadają. W związku z tym zdecydowanie odradzam farbowanie! Zniszczysz sobie włosy jeszcze bardziej. Teraz masz fajny kolor, nie musisz z nim kombinować
A zmiana fryzury to fajny pomysł Zgadzam się z Sandstorm Woman, że powinnaś zacząć od zmiany grzywki. Moim zdaniem nie pasuje do kształtu Twojej twarzy i dodatkowo powoduje, że wyglądasz na jeszcze młodszą. Jeśli chcesz wyglądać dojrzalej, to polecam ścięcie włosów do ramion, a grzywkę na bok (ale nie na cale czoło) - zdj1. Albo pomyśl o zapuszczeniu grzywki -zdj2.
Ta druga jest bardzo fajna
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 20:25   #7
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Witam..

Ładna buzia, nie wiem co ty tu chcesz zmieniać :d Najwyżej zacznij uprawiać sport bo to wychodzi na dobre każdemu.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 21:07   #8
Blondyna_92
Raczkowanie
 
Avatar Blondyna_92
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 83
Dot.: Witam..

Piszesz, że masz cienkie włosy, ale chciałabyś coś z nimi zrobić, więc może warto by je troszkę podciąć jak na zdjęciach powyżej, co dodałoby im objętości. Dobre cięcie i nie potrzebujesz farby! Jeśli jednak chcesz zmienić kolor włosów, nie musisz ich od razu całych farbować tylko dodać złociste refleksy. Takie drastyczne przejście na blond może być trudne i nie zawsze ładnie wyglądać. W tym ciemnym odcieniu bardzo Ci ładnie.
Blondyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 16:30   #9
Marika2412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 32
Dot.: Witam..

kompleksy do kieszeni...!!! włosy do ramion,przedziałek na środku/bliżej środka,jaśniejsze refleksy (nie pasemka) i będzie bosko!!!
całe włosy rozjaśnić zawsze zdążysz,czasem tak radykalne zmiany wcale nie dodają uroku.
Marika2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 15:35   #10
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Witam..

Cytat:
Napisane przez Blondyna_92 Pokaż wiadomość
Piszesz, że masz cienkie włosy, ale chciałabyś coś z nimi zrobić, więc może warto by je troszkę podciąć jak na zdjęciach powyżej, co dodałoby im objętości. Dobre cięcie i nie potrzebujesz farby! Jeśli jednak chcesz zmienić kolor włosów, nie musisz ich od razu całych farbować tylko dodać złociste refleksy. Takie drastyczne przejście na blond może być trudne i nie zawsze ładnie wyglądać. W tym ciemnym odcieniu bardzo Ci ładnie.
tez mysle ,ze refleksy beda lepiej wygladaly

jakkolwiek odstawilabym farbowanie na czas ustalenia przyczyny(i pozbycia sie oczywiscie) wypadania wlosow - czyzby jakies niedobory ? sprobuj herbate ze skrzypu ipokrzywy pic
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 10:19   #11
IloveFASHION007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 151
Dot.: Witam..

złote refleksy, podcięcie włosków i będziesz wyglądać jak bogini, śliczna z Ciebie dziewczyna
IloveFASHION007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.