Pegging...? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-14, 16:14   #31
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pegging...?

meski_punkt dobrze, że mnie zrozumiałeś. Pisałam przez telefon, ze słownikiem i bez korekty. Wyszło po chińsku

Myślisz, że moi znajomi, mojego partnera mówią o peggingu jak o czymś normalnym co robią na co dzień? ;> To coś jak dominacja i SM. Jeśli kobieta jest uległa oo to spoko, okej, odwrotnie to już coś nie ten tego w ogólnym rozumowaniu.

Mi taka forma seksu pasuje + cała oprawa jaka temu towarzyszy. Ale Ty autorko jesteś peeełna wątpliwości
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 17:29   #32
ishqbina4
Raczkowanie
 
Avatar ishqbina4
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 67
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
meski_punkt dobrze, że mnie zrozumiałeś. Pisałam przez telefon, ze słownikiem i bez korekty. Wyszło po chińsku

Myślisz, że moi znajomi, mojego partnera mówią o peggingu jak o czymś normalnym co robią na co dzień? ;> To coś jak dominacja i SM. Jeśli kobieta jest uległa oo to spoko, okej, odwrotnie to już coś nie ten tego w ogólnym rozumowaniu.

Mi taka forma seksu pasuje + cała oprawa jaka temu towarzyszy. Ale Ty autorko jesteś peeełna wątpliwości
Mi też pasuje, sama to zainicjowałam, ale ta częstotliwość oglądania, poziom zainteresowania tym tematem mnie straszy. Jak mam o tym pogadać delikatnie z facetem?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
ishqbina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 21:10   #33
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez ishqbina4 Pokaż wiadomość
Mi też pasuje, sama to zainicjowałam, ale ta częstotliwość oglądania, poziom zainteresowania tym tematem mnie straszy. Jak mam o tym pogadać delikatnie z facetem?
Przyznam, że średnio Cię rozumiem. Bo niby chcesz robić te wszystkie rzeczy z nim, ale .....

Jaka jest ta częstotliwość? Jak by Cię satysfakcjonowała?

Ja rozmawiałam z dziecięcą ciekawością i lekką nieśmiałością. Ale temat mnie baaardzo ciekawił i chciałam wiedzieć jak to wygląda z jego strony.

Czemu delikatnie? Może normalnie. Wciąż się gejostwa boisz?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 21:18   #34
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Przyznam, że średnio Cię rozumiem. Bo niby chcesz robić te wszystkie rzeczy z nim, ale .....

Jaka jest ta częstotliwość? Jak by Cię satysfakcjonowała?

Ja rozmawiałam z dziecięcą ciekawością i lekką nieśmiałością. Ale temat mnie baaardzo ciekawił i chciałam wiedzieć jak to wygląda z jego strony.

Czemu delikatnie? Może normalnie. Wciąż się gejostwa boisz?
@Frezja Bądź śmiała.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 07:53   #35
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Ja rozmawiałam z dziecięcą ciekawością i lekką nieśmiałością.
Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
@Frezja Bądź śmiała.
Że o to Ci chodzi? Po 1 czas przeszły, po 2 o mnie się nie martw
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 19:58   #36
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pegging...?

Jako facet zgadzam się z męski_punkt. Ponaddto, jeżeli ktoś w męskim środowisku dowie się o takich perwersjach innegi faceta, zmienia się stosunek otoczenia do niego. Postrzega się go jako niepełnego mężczyznę, np. jak cwela w więzieniu. Nie musi być gejem, ale na 99,(9)% jest bi. Co do częstotliwości, to facet nie ma takiego libido jak kobiety i wbrew pozorom codziennie to nie jest bardzo dużo. Z opisu wnioskuję, że potrzebuje ok. 3-5 razy dziennie i nie jest to dziwne.

Tupnięte z subohmowego Softtipa
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 16:37   #37
jewgienij
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Pegging...?

Taaa, może jeszcze 16 razy dziennie? Plus masturbacja, oczywiście!

Jestem facetem 100% hetero i filmy z szimejlami, gejami i transami mnie osobiście obrzydzają. Ale jak komuś się podoba, to czemu nie? To chyba nic złego.

Cytat:
Napisane przez meski_punkt Pokaż wiadomość
W łóżku robiłem różne rzeczy, ale nie dałbym sobie nic włożyć do środka. Nieważne, czy palec, wibrator czy cokolwiek. Nie i nie.
Nie wiesz co tracisz. Lodzik z palcem w tyłku = najlepszy orgazm na świecie i potężny wytrysk Sorry, ale masowanie prostaty jest po prostu bardzo przyjemne i dopóki robi to kobieta, to nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem.

Edytowane przez jewgienij
Czas edycji: 2016-07-16 o 16:38 Powód: dodanie nicka do cytatu
jewgienij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 18:46   #38
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Pegging...?

Mnie by to martwiło... Poczułabym lekką "ujmę", ale dużo zależy również od tego, czy taki seks zastępowałby klasyczny lub oralny. Częstotliwość takich zabaw miałaby kluczowe znaczenie w takiej sytuacji.


Wątek opisuje bardzo ciekawą sytuację, aż sama zaczęłam się zastanawiać jak bym się czuła na miejscu Autorki. ishqbina4, napisz co wyniknie z Waszej rozmowy.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 10:48   #39
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez jewgienij Pokaż wiadomość
Taaa, może jeszcze 16 razy dziennie? Plus masturbacja, oczywiście!

Jestem facetem 100% hetero i filmy z szimejlami, gejami i transami mnie osobiście obrzydzają. Ale jak komuś się podoba, to czemu nie? To chyba nic złego.


Nie wiesz co tracisz. Lodzik z palcem w tyłku = najlepszy orgazm na świecie i potężny wytrysk Sorry, ale masowanie prostaty jest po prostu bardzo przyjemne i dopóki robi to kobieta, to nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem.
http://images-cdn.9gag.com/photo/av0xb75_700b.jpg Jak widać każdy ma inne potrzeby

Tupnięte z subohmowego Softtipa
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 18:20   #40
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Pegging...?

Powiem szczerze, że ten temat mnie trochę interesuje. Chciałabym kiedyś tego spróbować, ale napotykałam na mężczyzn raczej zamkniętych w tej kwestii.

Normalna rzecz.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 11:37   #41
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
Jako facet zgadzam się z męski_punkt. Ponaddto, jeżeli ktoś w męskim środowisku dowie się o takich perwersjach innegi faceta, zmienia się stosunek otoczenia do niego. Postrzega się go jako niepełnego mężczyznę, np. jak cwela w więzieniu. Nie musi być gejem, ale na 99,(9)% jest bi.
Skończysz kiedyś z tymi obrzydliwymi, homofobicznymi komentarzami?

W Twoim środowisku widzę potrzeba akceptacji kumpli dla tego, co się robi w łóżku, na szczęście nie wszyscy faceci są tak posrani, jak to tutaj opisujesz. Przestań już z łaski swojej generalizować, że niby każdy facet jest tak zapatrzony w kolegów. Zaczynam wierzyć w teorię, że największymi homofobami są ci, którzy mają skłonności do swojej płci i kłopot z akceptacją tego...
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 13:54   #42
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Skończysz kiedyś z tymi obrzydliwymi, homofobicznymi komentarzami?

W Twoim środowisku widzę potrzeba akceptacji kumpli dla tego, co się robi w łóżku, na szczęście nie wszyscy faceci są tak posrani, jak to tutaj opisujesz. Przestań już z łaski swojej generalizować, że niby każdy facet jest tak zapatrzony w kolegów. Zaczynam wierzyć w teorię, że największymi homofobami są ci, którzy mają skłonności do swojej płci i kłopot z akceptacją tego...
Ty to nazywasz homofobią, ja to nazywam byciem normalnym. Homoseksualizm to taka sama dewiacja jak np. zoofilia.

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 14:33   #43
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
Ty to nazywasz homofobią, ja to nazywam byciem normalnym. Homoseksualizm to taka sama dewiacja jak np. zoofilia.

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Skończ bredzić.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 15:18   #44
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Pegging...?

Na szczęście faceci z którymi utrzymuję kontakt twierdzą, że Arushat gada kompletne bzdury.

Zresztą jak dla mnie ten koleś chce wywołać burzę. Na innych wątkach o seksie wypowiada sie w ten sam sposób.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 16:27   #45
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Na szczęście faceci z którymi utrzymuję kontakt twierdzą, że Arushat gada kompletne bzdury.

Zresztą jak dla mnie ten koleś chce wywołać burzę. Na innych wątkach o seksie wypowiada sie w ten sam sposób.
Są faceci i są faceci. Każdy jest inny inic tego nie zmieni. Co do wypowiedzi, to nie staram się wywołać żadnych shitstormów i dram, tylko wyrażam swoją opinię. Twoje środowisko twierdzi, że gadam bzdury. Okej, mogą mówić, nie bronię. Tylko pomiętaj, że na zachodzie twierdzą, że uchodzcy nie mają związku z zamieszkami, zamachami, pobiciami itp.. Ja jestem tradycjonalistą, jestem za tradycyjnym podziałem ról w małżeństwie, za pamięcią o historii, bohaterach, którzy oddali życie za Polskę. Pamiętam o tym, co w czasie wojny zrobili niemcy i ruscy Polakom, a także jak anglia i francja nas zdradziły. Nie toleróję szczenia ''bohaterów'' z armii czerwonej, a także twierdzenia, że naziści nie byli niemcami (we włoszech był faszyzm). Wiesz do czego zmierzam? Jestem przedstawicielem wymierającego gatunku. Najbardziej dyskryminowanej grupy społeczeństwa, którą w powszechnym mniemaniu moża do woli obrażać i szydzić z niej. Jestem normalnym, białym, heteroseksualnym mężczyzną wyznania chrzescijańskiego. Takim, jakim niegdyś w zdrowych, niezlewicowanych i niezfeminizowanych czasach był każdy. Teraż to jest jedyna grupa, której nikt nie broni i nikt nie chce. O to mi właśnie chodzi. Po prostu jestem normalny.

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 17:44   #46
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Pegging...?

Ej ale co ma historia i patriotyzm do seksu analnego

A wracając do tematu, nie uprawiasz seksu analnego w stronę kobiety bo geje też uprawiają seks analny a kobiecy odbyt jest pewnie taki sam jak męski (nie wiem nigdy nie penetrowałem męskiego). Albo nie uprawiasz seksu oralnego bo geje też go uprawiają i pewnie kobieta robi tak samo dobrze ustami jak gej? W sumie to podczas seksu analnego od tyłu widać tylko plecy i tył głowy więc w sumie może być to takie samo odczucie jak z facetem...
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 17:47   #47
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Ej ale co ma historia i patriotyzm do seksu analnego

A wracając do tematu, nie uprawiasz seksu analnego w stronę kobiety bo geje też uprawiają seks analny a kobiecy odbyt jest pewnie taki sam jak męski (nie wiem nigdy nie penetrowałem męskiego). Albo nie uprawiasz seksu oralnego bo geje też go uprawiają i pewnie kobieta robi tak samo dobrze ustami jak gej? W sumie to podczas seksu analnego od tyłu widać tylko plecy i tył głowy więc w sumie może być to takie samo odczucie jak z facetem...
Tak jak komentujesz, to pomyślałam, że ten nad tobą (hihi) brzydzi się "robótek ręcznych", no to jakby komuś "trzepał"
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 18:30   #48
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Pegging...?

On czuje presję, bo na siłce koledzy coś powiedzą No, nie mogę.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 18:47   #49
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Ej ale co ma historia i patriotyzm do seksu analnego

A wracając do tematu, nie uprawiasz seksu analnego w stronę kobiety bo geje też uprawiają seks analny a kobiecy odbyt jest pewnie taki sam jak męski (nie wiem nigdy nie penetrowałem męskiego). Albo nie uprawiasz seksu oralnego bo geje też go uprawiają i pewnie kobieta robi tak samo dobrze ustami jak gej? W sumie to podczas seksu analnego od tyłu widać tylko plecy i tył głowy więc w sumie może być to takie samo odczucie jak z facetem...
Zauważ tylko, że facet z natury wkłada. W seksie analnym, oralnym i dopochwowym. Nawet w czasie minetki wkłada język. Kobieta zaś jest stworzona do brania (nie wiem jak to inaczej określić). Przy każdym rodzaju seksu penis jest w niej (lub cokolwiek innego). Nie ma żadnego wystającego organu płciowego, który można gdzieś włożyć. I tu jest pies pogrzebany. Gdy coś jest wkładane w faceta, z definicji staje się kobietą (a raczej przejmuje jej rolę). Skoro zmienia płeć (rolową), to zmienia się obiekt pożądania z kobiety na mężczyznę. I tym sposobem staje się homo. Dlatego właśnie jest to gejowskie. Póki facet wkłada, a nie w niego jest wkładane, wszystko jest w prządku.

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 20:44   #50
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Pegging...?

Dlaczego moderacja jeszcze tutaj toleruje tego trolla?
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 20:46   #51
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Dlaczego moderacja jeszcze tutaj toleruje tego trolla?
Gdy ktoś wyraża swoją opinię, od razu nazywają go trollem. Ludzie! Co z wami nie tak?

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 20:52   #52
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
Gdy ktoś wyraża swoją opinię, od razu nazywają go trollem. Ludzie! Co z wami nie tak?

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho

Już wyraziłeś. Gość od ginekologa-obmacywacza i depilacji intymnej był ciekawszy.

Już pomijam absolutnie detal, że wypowiedzi są zwyczajnie chamskie, obraźliwe i prostackie, bo to akurat tutaj stanadard i moderacja raczej się nie garnie do banowania.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 20:59   #53
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Już wyraziłeś. Gość od ginekologa-obmacywacza i depilacji intymnej był ciekawszy.

Już pomijam absolutnie detal, że wypowiedzi są zwyczajnie chamskie, obraźliwe i prostackie, bo to akurat tutaj stanadard i moderacja raczej się nie garnie do banowania.
Wskaż mi proszę miejsce, gdzie obrażam konkretnego użytkownika tego forum. Prostackie? Wyrażam się lepiej i źwięźlej niż większość internautów, jednocześnie w spójny sposób to argumentując. Jedynie czym się różnie to to, że mam inne zdanie na zadany temat. Ale w tych czasach to normalne. Gdy ktoś jest normalny robią z niego wariata i odiotę, np. Korwin, ś.p. Lepper, Cejrowski. Byłem na to przygotowany i wcale mnie to nie dziwi. Lecz jak to mówił mi jeden z nauczycieli ''Z nurtem płyną tylko zdechłe ryby i śmieci''.

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:07   #54
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
Wskaż mi proszę miejsce, gdzie obrażam konkretnego użytkownika tego forum. Prostackie? Wyrażam się lepiej i źwięźlej niż większość internautów, jednocześnie w spójny sposób to argumentując. Jedynie czym się różnie to to, że mam inne zdanie na zadany temat. Ale w tych czasach to normalne. Gdy ktoś jest normalny robią z niego wariata i odiotę, np. Korwin, ś.p. Lepper, Cejrowski. Byłem na to przygotowany i wcale mnie to nie dziwi. Lecz jak to mówił mi jeden z nauczycieli ''Z nurtem płyną tylko zdechłe ryby i śmieci''.

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Proszę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post62823771

Jakim cudem zarobiłeś za to tylko punkty, to już tylko moderator wie.

Nie jesteś w niczym oryginalny, mamy tutaj na pęczki takich samych oszołomów (zwróć uwagę, że nie obrażam Cię personalnie, wyrażam jedynie moją opinię).
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:13   #55
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Proszę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post62823771

Jakim cudem zarobiłeś za to tylko punkty, to już tylko moderator wie.

Nie jesteś w niczym oryginalny, mamy tutaj na pęczki takich samych oszołomów (zwróć uwagę, że nie obrażam Cię personalnie, wyrażam jedynie moją opinię).
Bardziej mi chodziło o ten topic. To co mówisz, że jest więcej takich jak ja, podonosi mnie na duchu

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:26   #56
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
Bardziej mi chodziło o ten topic. To co mówisz, że jest więcej takich jak ja, podonosi mnie na duchu

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Tak, jesteś w głównym nurcie.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:29   #57
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
Zauważ tylko, że facet z natury wkłada. W seksie analnym, oralnym i dopochwowym. Nawet w czasie minetki wkłada język. Kobieta zaś jest stworzona do brania (nie wiem jak to inaczej określić). Przy każdym rodzaju seksu penis jest w niej (lub cokolwiek innego). Nie ma żadnego wystającego organu płciowego, który można gdzieś włożyć. I tu jest pies pogrzebany. Gdy coś jest wkładane w faceta, z definicji staje się kobietą (a raczej przejmuje jej rolę). Skoro zmienia płeć (rolową), to zmienia się obiekt pożądania z kobiety na mężczyznę. I tym sposobem staje się homo. Dlatego właśnie jest to gejowskie. Póki facet wkłada, a nie w niego jest wkładane, wszystko jest w prządku.
ponaciągane jak stare gacie...

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
serio nie ogarniasz czegoś takiego jak stopka?
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:39   #58
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
ponaciągane jak stare gacie...

serio nie ogarniasz czegoś takiego jak stopka?
Naciągane czy nie, ale logiczne. Sygnatura z tapatalka

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 22:57   #59
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez Arushat Pokaż wiadomość
Zauważ tylko, że facet z natury wkłada. W seksie analnym, oralnym i dopochwowym. Nawet w czasie minetki wkłada język. Kobieta zaś jest stworzona do brania (nie wiem jak to inaczej określić). Przy każdym rodzaju seksu penis jest w niej (lub cokolwiek innego). Nie ma żadnego wystającego organu płciowego, który można gdzieś włożyć. I tu jest pies pogrzebany. Gdy coś jest wkładane w faceta, z definicji staje się kobietą (a raczej przejmuje jej rolę). Skoro zmienia płeć (rolową), to zmienia się obiekt pożądania z kobiety na mężczyznę. I tym sposobem staje się homo. Dlatego właśnie jest to gejowskie. Póki facet wkłada, a nie w niego jest wkładane, wszystko jest w prządku.

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Gdy facet wklada w anal to nie ma znaczenia czyj jest ten anal,mlodego chlopca czy doroslej kobiety a jak broni dostepu do swojego anala a robi to kobiecie,to taki facet boi sie posadzenia o gejowstwo,tylko ze on juz jest gejem,bo wklada w anal
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 23:04   #60
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pegging...?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Gdy facet wklada w anal to nie ma znaczenia czyj jest ten anal,mlodego chlopca czy doroslej kobiety a jak broni dostepu do swojego anala a robi to kobiecie,to taki facet boi sie posadzenia o gejowstwo,tylko ze on juz jest gejem,bo wklada w anal
Na prawdę nie widzisz różnicy między seksem z kobietą, a z mężczyzną?

,,Tolerancja jest zaprzeczeniem tożsamości człowieka''-Paolo Coelho
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-08 19:30:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.