kolejny wątek o studiach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 09:48   #31
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: kolejny wątek o studiach

Cytat:
Napisane przez Dont Pokaż wiadomość
Ja studiuję ochronę środowiska i z tego, co słyszę od znajomych po tymże kierunku - wcale nie jest trudno znaleźć pracę po tym, a i jest dobrze płatna.
To jest bardzo ciekawe, bo mam wielu znajomych po ty kierunku (tegoroczni absolwenci) w dodatku po politechnice ( czyli z tytulem inż zawsze to lepiej wyglada niz sam magister)i w zasadzie nikt nie ma pracy w zawodzie, wszyscy albo na stażach, albo w Mcdonaldzie (czy czymś podobnym). Prawda jest tak że w większości firm dzial ochrony środowiska stanowi sekretarka czy inna kadrowa pani Józia bo to naprawdę nie jest dużo roboty jedyna szansa to duzy zakład państwowy (ciezko tam sie dostać) lub jakies labolatorium ale tam i tak wola ludzi po chemii lub inżynieri środowiska poza tym zaroblki marne (wiem bo mam kogoś z rodziny na takim stanowisku)
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 08:10   #32
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: kolejny wątek o studiach

Moja kuzynka studiowała ochronę srodowiska na politechnice i z braku laku teraz pracuje z żłobku.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:45   #33
Dont
Rozeznanie
 
Avatar Dont
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 521
Dot.: kolejny wątek o studiach

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
To jest bardzo ciekawe, bo mam wielu znajomych po ty kierunku (tegoroczni absolwenci) w dodatku po politechnice ( czyli z tytulem inż zawsze to lepiej wyglada niz sam magister)i w zasadzie nikt nie ma pracy w zawodzie, wszyscy albo na stażach, albo w Mcdonaldzie (czy czymś podobnym). Prawda jest tak że w większości firm dzial ochrony środowiska stanowi sekretarka czy inna kadrowa pani Józia bo to naprawdę nie jest dużo roboty jedyna szansa to duzy zakład państwowy (ciezko tam sie dostać) lub jakies labolatorium ale tam i tak wola ludzi po chemii lub inżynieri środowiska poza tym zaroblki marne (wiem bo mam kogoś z rodziny na takim stanowisku)
Moja koleżanka jest po ochronie środowiska, siedzi sobie w biurze w Warszawie zarabiając po 6 tysięcy złotych miesięcznie. Nie miała żadnych znajomości, a od większego projektu dostaje premie.
Rozmawiałam jeszcze dzisiaj z sąsiadką. W jej pracy co chwila są zatrudnienia ludzi po tymże właśnie kierunku.

Wiem, że znajdę pracę po ochronie środowiska, i że na pewno nie zakończę edukacji po tym kierunku, tak nawiasem mówiąc
Dont jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 21:00   #34
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: kolejny wątek o studiach

Ja się tylko lekko wtrące, ale dużo częściej spotkałam się z opinią że po OŚ jednak trudno o pracę, a słyszałam to od studentów tego kierunku...
Co oczywiście nie wyklucza sukcesów, tak "zmarnowany" przez wszystkich socjolog też trafi na świetną pracę, więc i ktoś po OŚ też może. Jednak to chyba nie jest częste zjawisko...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.