Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-14, 10:13   #571
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem jak się ważyłam wyszło mi, że w miesiąc przytyłam 6,5 kg ...także coś jest na rzeczy z tym zatrzymaniem wody. Dzisiaj rano było to już 3,5 kg ...nie jest to jakiś rewelacyjny wynik, ale już lepiej.
ej ej ej ! tobie tez sie zatrzymuje tak ta woda? mam tak samo. mój rekord to 7kg w 2 tyg i nie moge temu zapobiec
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:16   #572
ANNASAR
Zakorzenienie
 
Avatar ANNASAR
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 900
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Witam was dziewczyny mam do was prośbę ,czy mogłybyście mi podrzucic jakieś fajne ,lekkie funkcjonalne wóźki,Wy juz jestescie na etapie zakupu,albo już stoja u was wózki Byłabym bardzo wdzięczna

Mama grudniowa 2014
__________________
TIGRAN
21.12.2008

LIA
18.12.2014
ANNASAR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:17   #573
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
No to super,jak to ostuda faktycznie po ciąży to zejdzie? Za mało mi plam na twarzy?
nie martw się, może zejdzie po ciąży koleżanka mi opowiadała że u niej tak właśnie się stało, tylko potem trzeba uważać np na wiosnę jak wychodzi słońce i pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej po potem plamy mogą znów wyjść

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
uwaga


dzisiaj rozpoczęłam 38 tydzień !
nie mogę w to uwierzyć!
gratulacje

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość

dlatego ja nie chodzę z psem na spacer inna sprawa, czy ma kto to zrobić za Ciebie, bo jak nie to nie za ciekawie..
jak Tż jest w domu to chodzimy oczywiście razem, dla mnie to nawet przyjemność, ale jak Tż jest w delegacji co niestety dość często ma miejsce, to muszę iść sama...


Dzisiaj muszę jechać z psem do weta, bo od rana zachowuje się dziwnie, jest bardzo osowiały, cały czas leży. Jak go pogłaskałam go zacząć piszczeć, więc chyba ta rana go boli nie mogę nawet dokładnie zobaczyć czy jest duża bo on nie chce dać się tam dotknąć

mówię wam dziewczyny, od rana mam stresy, jeszcze Tż ma duże problemy w pracy, widzę jaki jest zdenerwowany, mam nadzieje że jeszcze się na to wszystko nie pokłócimy, bo jeszcze tego mi dzisiaj by brakowało
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:17   #574
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ANNASAR Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny mam do was prośbę ,czy mogłybyście mi podrzucic jakieś fajne ,lekkie funkcjonalne wóźki,Wy juz jestescie na etapie zakupu,albo już stoja u was wózki Byłabym bardzo wdzięczna

Mama grudniowa 2014
Na pierwszej stronie mamy listę, kto ma jaki. Może ci pomoże. Mój niestety nie jest lekki, więc odpada. Ale za to jest piękny
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:18   #575
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
ej ej ej ! tobie tez sie zatrzymuje tak ta woda? mam tak samo. mój rekord to 7kg w 2 tyg i nie moge temu zapobiec
Ale nie waha Ci się ta waga, bo mi właśnie wieczorem pokazuje +6,5 kg a rano już tylko +3,5 kg. Tak więc moja waga nie jest adekwatna do realnego przyrostu masy ciała... rano pewnie jest najbardziej akuratna, ale ta woda pewnie dalej we mnie siedzi.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:19   #576
ANNASAR
Zakorzenienie
 
Avatar ANNASAR
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 900
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Na pierwszej stronie mamy listę, kto ma jaki. Może ci pomoże. Mój niestety nie jest lekki, więc odpada. Ale za to jest piękny
Dziękuję bardzo i życzę szczęśliwego rozwiązania
__________________
TIGRAN
21.12.2008

LIA
18.12.2014
ANNASAR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:20   #577
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Ale nie waha Ci się ta waga, bo mi właśnie wieczorem pokazuje +6,5 kg a rano już tylko +3,5 kg. Tak więc moja waga nie jest adekwatna do realnego przyrostu masy ciała... rano pewnie jest najbardziej akuratna, ale ta woda pewnie dalej we mnie siedzi.
no mi idzie tylko w górę. a pijesz duzo wody?
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 10:29   #578
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
u mnie dziewczyny juz trochę lepiej.
mamy strasznie dużo ostatnio problemów na głowie i nasi najbliżsi niestety dokładają co rusz różne propozycje problemów do wyboru do koloru. Problem z każdej strony i w każdym temacie. Juz nie wiem czy to moje hormony...pewnie troche też ale jak widzę mojego męża z łzami w oczach po kolejnej "rozmowie" z rodzicami to choćby mi hormony nie szalały to i tak bym ryczała jak bóbr...ciężko mamy ostatnio, każda sytuacja się na nas odbija i o wszystko jesteśmy obwiniani. a jeszcze ostatnie czasy nie oszczędzały nam wizyt w szpitalu (u mojego taty) i róznych innych problemów. Wszystko zaczęło się nawarstwiać a przecież mamy tez swoje małe problemy...nie mam chyba na to wszystko juz sił.
staram się na tę chwilę "olać" to wszystko i wrócić do nich jak juz moja córka będzie na świecie, bo boję się że przez ten stres urodzę za wcześnie...a jeszcze mam dokładnie miesiąc do porodu - 14 sierpnia.

a jeszcze dziś nasza rocznica ślubu, a nawet gadać się nie chce o niczym

mąż próbuje mnie ochraniać przed tymi stresami ale nie da się. Ja jak czegoś nie wiem a widzę i czuję że jest problem to denerwuję się 3xbardziej...więc wolę wiedzieć.

we wtorek - jutro - mam wizytę...ciekawe jak moja szyjka i moja córeczka. Mam nadzieję, że wszystko ok.
w środę wizytą u okulisty...oby nie było wskazań do cc bo baaaardzo chcę naturalnie rodzić!!
za wizyte

Kochana bardzo mi przykro
mam nadzieje ze te sprawy sie jakos unormuja i bedziecie mogli oboje odetchnac
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:32   #579
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Ooo co mi przypominało, że wczoraj mama przyniosła nam od babci tys. zł. Podobno babcia teraz na ślubach kuzynom dawała po 2 tys., nam 4 lata temu dała tylko tys. zł i chciała nam to teraz wyrównać żeby było sprawiedliwie. No zwariowała kobiecina, przecież ja bym nawet nie wiedziała ile kuzynom dała w kopertę.


Wczoraj wieczorem jak się ważyłam wyszło mi, że w miesiąc przytyłam 6,5 kg ...także coś jest na rzeczy z tym zatrzymaniem wody. Dzisiaj rano było to już 3,5 kg ...nie jest to jakiś rewelacyjny wynik, ale już lepiej.
heh babcia dobra wyrównać żeby było sprawiedliwie.. niezłe
6,5 kilo?? no ładnie.. nie wiedziałam, że ta woda aż tak się może zatrzymywać.
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:36   #580
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez anetag80 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki w ten upalny dzień.
Ja po wizycie mała ma 2300,rozpoczynamy 34tc.Cesarka miedzy 18 a 22 sierpnia.Zostaly tylko dwie wizyty za 3 tygodnie,i 2 potem.A waga stoi w miejscu już u mnie też tak macie ?

ladna waga
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:38   #581
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Hej dziewczyny!
Witam się w nowej części, tytuł bomba
Jakoś weny do pisania na razie mi brakuje, ale staram sie podczytywać, by byc w miarę na bieząco. Krycha na szczęscie mnie nie boli, ale z plecami róznie bywa. Moje dziecko upodobało sobie wpychanie nóżek pod żebra, i wtedy nie idzie wytrzymać. Tydz temu synek wazył ponad 2,5kg a wpiatek dostałam okropnych skurczy przepowiadających, trwały kilka godzin, jakie to wrażenie opisała wcześniej Natka88. Wg terminu z USG dziś zaczynam 37 tc.

Swoją drogą ciekawe, która z nas będzie zaraz po Papryczce w kolejce do rodzenia?
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 10:38   #582
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
uwaga


dzisiaj rozpoczęłam 38 tydzień !
nie mogę w to uwierzyć!
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:40   #583
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Oj Dziewczyny, współczuję Wam tych problemów z rodziną . Nie rozumiem, jak można denerwować kobietę w ciąży .

Odnośnie psów wypuszczanych luzem. Strasznie mnie to drażni.. jakiś czas temu szłam przez lasek, będąc już w ciąży. Szedł koleś z wieeelkim psem. Bez kagańca i bez smyczy. No ręce opadają .
Pies to pies. Nawet jak właściciel wie, że pies łagodny, to przecież to TYLKO zwierze.
Ja się go oczywiście bałam, więc stałam z boku czekając aż przejdą..
Niestety jestem jakaś dziwna.. potrafię przestraszyć się tak, że szok.. kiedyś na początku znajomości mąż mnie wystraszył "dla zabawy".. i tak się zlękłam, że się przewróciłam i wylądowałam mu między nogami . Już nigdy później tego nie zrobił, a co więcej, zawsze uważa, żeby po cichu mnie nie zajść od tyłu .

Mama mi przyniosła kolejną porcję jagód do zamrożenia i pierwsze boróweczki w tym roku
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:41   #584
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

dziewczyny co myślicie o takim nosidełku? http://www.smyk.com/womar-nosidelko-...reko=quartic#e
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:41   #585
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
uwaga


dzisiaj rozpoczęłam 38 tydzień !
nie mogę w to uwierzyć!
ooooooooo
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:42   #586
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Dzisiaj muszę jechać z psem do weta, bo od rana zachowuje się dziwnie, jest bardzo osowiały, cały czas leży. Jak go pogłaskałam go zacząć piszczeć, więc chyba ta rana go boli nie mogę nawet dokładnie zobaczyć czy jest duża bo on nie chce dać się tam dotknąć

mówię wam dziewczyny, od rana mam stresy, jeszcze Tż ma duże problemy w pracy, widzę jaki jest zdenerwowany, mam nadzieje że jeszcze się na to wszystko nie pokłócimy, bo jeszcze tego mi dzisiaj by brakowało
Biedny pies

mam nadzieje ze u Tz w pracy sie wszystko unromuje i stresy mina
ojj nie wolno sie klocic !!!
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:42   #587
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
no mi idzie tylko w górę. a pijesz duzo wody?
Właśnie nie bardzo piję, mam cały czas to zmienić ale jakoś pić mi się nie chce tyle...
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:43   #588
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
super
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:45   #589
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Właśnie nie bardzo piję, mam cały czas to zmienić ale jakoś pić mi się nie chce tyle...
Mój gin mówił, że przy zatrzymywaniu się wody trzeba zwiększyć ilość wypijanych płynów nawet do 3 l.dziennie, a mi od początku kazał pić dwa litry wody dziennie i trzymam się tego, póki co nie widzę, żeby te zatrzymania się działy. Może dlatego masz takie zatrzymania, że za mało pijesz?
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 10:47   #590
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie: leżałaś kiedykolwiek w szpitalu w twojej okolicy, albo spotkało to kogoś z twoich bliskich? Może u ciebie jest inaczej... U nas to jest akurat standard we wszystkich znanych mojej rodzinie warszawskich szpitalach, że pacjenci mają swoje sztućce, kubki itp. I nikogo to nie dziwi. Ja się dziwię, jak ktoś tak jak ty jest zszokowany, bo to znaczy, że jesteś dużą szczęściarą i nie miałaś chyba zbyt wiele kontaktu ze szpitalami dotąd. Jak nie zabierzesz, to szpital ci da, ale że wszyscy mają swoje, to z tych szpitalnych zwykle jedzą jacyś tacy "specjalni" pacjenci jak np bezdomni. Ja dwa razy byłam w szpitalu i zawsze ze swoim zaopatrzeniem. Moja mama (niestety przez zły stan zdrowia "weteranka" szpitalna) zawsze mi to pakowała. Inna sprawa, że u nas też się nie jada szpitalnego jedzenia, tylko zawsze to w co rodzina zaopatruje
no byłam raz, przy pierwszym porodzie, i nie mialam kubka,ale byc moze zalapałam sie na specjalne bezdomne traktowanie

mnie bylwersuje fakt ze przeciez w szpitalu leza chorzy ludzie, a zwala sie na nich lub rodzine mycie ich garów, załoze sie ze w cywilizowanych krajach by nawet nie uwierzyli w takie zwyczaje


Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Czyli trzeba też zabrać płyn do naczyń? Kurczę, już mi się nie zmieści..



.

dokladnie ,
zaczyna mi to przypominac pakowanie sie w góry z nastawieniem na spanie w bacówce , kubek, menazka, płyn, srajtasma,
moze wezmę jesczze spiwór, karimate i latarke
i zapas zupek chinskich



Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość







Trzymajcie za mnie kciuki bo dzisiaj mam wizytę u lekarki po zaświadczenie do cc. Ubaw po same pachy.

bedziesz udawac wariatke?



dzieki za odpowiedzi o kubkach i sztuccach- chyba kupie sobie jednorazowe-jak myslicie? to dobry pomysł?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:47   #591
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Witam się w nowej części, tytuł bomba
Jakoś weny do pisania na razie mi brakuje, ale staram sie podczytywać, by byc w miarę na bieząco. Krycha na szczęscie mnie nie boli, ale z plecami róznie bywa. Moje dziecko upodobało sobie wpychanie nóżek pod żebra, i wtedy nie idzie wytrzymać. Tydz temu synek wazył ponad 2,5kg a wpiatek dostałam okropnych skurczy przepowiadających, trwały kilka godzin, jakie to wrażenie opisała wcześniej Natka88. Wg terminu z USG dziś zaczynam 37 tc.

Swoją drogą ciekawe, która z nas będzie zaraz po Papryczce w kolejce do rodzenia?
O to ktora bedzie nastepna zapytaj sie Halinki to nasza watkowa

za 37 tc

oj widze ze Ciebie tez one dopadly
Powiedzialam o nich wczoraj poloznej ze mnie boli itd to zaczela sie smiac i powiedziala ' to poczekaj na skurcze porodowe '
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:48   #592
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

chyba powinnysmy pić teraz około 2-3l dziennie (oczywiście wliczając w to herbatki, zupki i inne 'wodniste" rzeczy)

jutro odbieram wyniki morfo - ciekawe czy anemia dalej jest? i zrobiłam sobie na wątrobę tak na wszelki wypadek, po tym jak mnie ostatnio swędziały nogi...mam nadzieje, że nic nie wyjdzie!!!

muszę też kupić sukienke na wesele nawet nie chcę o tym mysleć....

wyłożyłam kosze z ubrankami i pewnie z 4 pralki wyjda jeszcze a już tyle uprałam i prasowałam...końca nie widać. Torba nie spakowana, rzeczy nie gotowe, łóżko nie zniesione, fotelik nie sprawdzony. Dramat! Musze dziś dogonić męża żeby już łóżko znieść..choc dziś mu chyba odpuszczę bo mamy rocznicę ślubu....
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:49   #593
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Mamamarta2010 Pokaż wiadomość
Witam sie w 37 tc no i na nowym watku!!!!!

Po takiej dlugiej przerwie nieobecnosci na wizazu pierwsze co trzeba sprawdzic-to czy ktoras nieurodzila- uffff nic takiego nie mialo miejsca wiec najciekawsze przede mna

Ale czy ja dobrze slysze? 2 czopy odeszly....no to pieknie, ciekawe czy Dziewczyny beda nastepne do porodu
A moze jednak H4linka?
Powiedz nam kochana czarownico-jaka widzisz przyszlosc dla siebie?

Ale mielismy niespodzianke ostatnio...
W weekend sprzatam sobie szuflade (nadal po remoncie sprzatamy kazdy kat) i znalazlam...500 Euro bedzie na rachunek za plytki Po slubie schowalam i zapomnialam

Tez dzisiaj zaczynam cotygodniowe ktg wiec uciekam zeby cos zrobic jeszcze przed wyjsciem..

MILEGO DNIA!!!!!!!!!!!


hahha to bym sie smiala jakby Halinka byla kolejna ktora sie rozpakuje bo wszystkim zyczy porodu, ale pisala ze moglaby juz urodzic wiec to jej nie straszne

uuu 500 euro niezle
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:50   #594
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mój gin mówił, że przy zatrzymywaniu się wody trzeba zwiększyć ilość wypijanych płynów nawet do 3 l.dziennie, a mi od początku kazał pić dwa litry wody dziennie i trzymam się tego, póki co nie widzę, żeby te zatrzymania się działy. Może dlatego masz takie zatrzymania, że za mało pijesz?
No na pewno, z tym, że poza wagą nie widać tak tego, kostki nadal mam, stopy trochę są większe bo w butach ciasnawo, ale tak to wszystko w normie. U mnie przeważają herbaty ziołowe i owocowe, nawet w upały lubię sobie taka przestudzoną wypić.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:50   #595
Mamamarta2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 369
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
nie taka świeża bo toczy się to od jakiegos roku...tylko odświeżana jest co jakis czas...najgorsze jest to że "ta osoba" jest bardzo dwulicowa i raz jest wszystko ekstra super pieknie ładnie a za chwilę taki foch i takie pretensje z d... że nie wiadomo co robić. Już bym wolała żeby sytuacja była cały czas taka sama wtedy bym się przyzwyczaiła a nie takie "odgrzewanie koltleta" co jakis czas...bo to jest tak jakbys miała problem co chwila od nowa a to ten sam problem tylko odświeżany co chwila na nowo

ja tak nie mam...ja tyję regularnie od jakiegoś 16-17tc i cały czas przybywa mi z 0,5kg na tydzień dwa...także mogę sobie wyliczyć ile przytyję do końca myślę, że zakończę na +12-14kg teraz mam 11+ a do końca 4tygodnie
Brzmi strasznie i skomplikowanie, rozumiem ze nigdy nie rozmawialiscie o tym otwarcie... U nas bylo to samo, slyszalam jak tesciowka obgadywala mnie i meza (swojego syna) z kolezankami po drinku, nawet moich rodzicow a potem od rana wchodzila mi w dupe... Z jednej strony ciesze sie ze mam ich z glowy, chociaz zupelnie nie wiem co zrobic z chrzcinami Moj maz z synkiem jezdza do niej 1 na 2 tyg wiec kontakt jakis jest, ale mnie to tak stresuje ze nie jestem w stanie ruszyc tej sprawy...
Jesli nie jestescie zalezni od tej osoby w zaden sposob, to moze sprobujcie jak najmniej sie kontaktowac...?
W ogole to rozmowa nie na forum Ale by byly jaja jakby ktos z rodziny to czytal
__________________
TP 10.08.2014- SYN
2010- SYN

Mamamarta2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:51   #596
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Właśnie nie bardzo piję, mam cały czas to zmienić ale jakoś pić mi się nie chce tyle...
no ja właśnie mam tak samo kiedyś jak nie byłam w ciąży byłam u dietetyka i wyszło mi że mam 12 kg wody nagromadzonej w organiźmie zmusiłam się do picia całej butli dziennie i dawało efekty schudłam więcej niż 10 kg no ale zaszłam w ciążę i tej wody mam chyba 20 kg muszę się wziąć za siebie, tak nie może być!
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:52   #597
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość

zaczarowanadlaniego - wstrzymaj sie z porodem na dzień, dwa bo jutro pewnie wszyscy skacowani będą w pracy (szpitalu)
trzymam nozki, trzymam
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:52   #598
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

dokladnie ,
zaczyna mi to przypominac pakowanie sie w góry z nastawieniem na spanie w bacówce , kubek, menazka, płyn, srajtasma,
moze wezmę jesczze spiwór, karimate i latarke
i zapas zupek chinskich

haha dobre
Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
O to ktora bedzie nastepna zapytaj sie Halinki to nasza watkowa

za 37 tc

oj widze ze Ciebie tez one dopadly
Powiedzialam o nich wczoraj poloznej ze mnie boli itd to zaczela sie smiac i powiedziala ' to poczekaj na skurcze porodowe '
tak, ciekawe co Halinka wróży...żeby sobie siebie nie wywróżyła choc z tego co pamiętam ona jest za tym, żeby za kolejnością z listy rodzić ja zreszta też!
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:52   #599
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
dziewczyny co myślicie o takim nosidełku? http://www.smyk.com/womar-nosidelko-...reko=quartic#e

mnie sie wydaje ze ono jest ergonomiczne tylko z nazwy, co mozna stwierdzic ogladajac wiecej jego zdjec, ale są rozne fora o noszeniu, to moze poszukaj, ale i tak jest lepsze od typowego "wiszącego"
na pewno dobre nosidelko znajdziesz tu:

http://www.zielonamama.pl/pol_m_Nosi...-Boba-182.html

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2014-07-14 o 10:53
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 10:53   #600
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
No na pewno, z tym, że poza wagą nie widać tak tego, kostki nadal mam, stopy trochę są większe bo w butach ciasnawo, ale tak to wszystko w normie. U mnie przeważają herbaty ziołowe i owocowe, nawet w upały lubię sobie taka przestudzoną wypić.
u mnie też w ogóle nie widać, tylko jak jest gorąco to wyglądam jak kartofel - cała opuchnięta a to właśnie nie herbaty, kawy soki itd tylko czysta woda niegazowana pomaga no ew. z cytryna..
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.