Rossmann cz. XXVII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-05, 07:22   #2581
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Rossmann cz. XXVII

A faktycznie takie dobre? Nie przepadam jakos za bielenda...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 09:59   #2582
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Do cery tłustej baaardzo polecam matujący krem Siarkowa Moc Barwy, ale może przesuszyć, jeśli potem-wieczorem i na noc nie nałoży się mocno nawilzającego kremu-tu z kolei polecam Cethapil DA
Teraz mam cerę suchą i u mnie sprawdza się Bielenda młodzieczy blask wersja nawilżająca, oraz krem na dzień z serii Bielenda Med. Nie sprawdziły mi się za to kremy Nivea i Soraya, a miałam kilka.
PS wiem że też teraz jest chyba dwie wersje tego kremu z Barwy, chyba nawilżająca o ile dobrze pamiętam, tej nie testowałam, ale wiele osob również go sobie chwali.
Właśnie mam cerę tłustą i na dzień używam tego z Barwy matującego a na noc Barwy nawilżającej i moja cera się zbuntowała tak się świecę ostatnio że nic nie pomaga ;/
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
kremu bioluxe
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Redhead__GIRL Pokaż wiadomość
A możesz napisać kilka słów więcej o tym, czemu Ci się nie sprawdził? Nietrwały, robi maskę czy coś innego? bo chciałam go właśnie wypróbować korzystając z promocji
Po nałożeniu jest bardzo lepki mimo przypudrowania czuję tą lepkość, zatyka pory, waży mi się na twarzy, dziwnie zastyga nie da się robic poprawek, bo zostaja plamy na twarzy, jest za ciężki, czuć go na twarzy
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:34   #2583
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Kupiłam Max Factor Lipfinity Iced (kusiła mnie też Spicy, ale nie będę szaleć) i masełko Astora Elegant Nude
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:41   #2584
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kupiłam Max Factor Lipfinity Iced (kusiła mnie też Spicy, ale nie będę szaleć) i masełko Astora Elegant Nude
i jak tam masełko? jak wrażenia?
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:52   #2585
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
i jak tam masełko? jak wrażenia?
Jeszcze nie sprawdzałam na ustach, na razie mam Lipfinity i stwierdzam, że chyba jednak za jasny kolor wzięłam, a wahałam się między tym a ciemniejszym
Podoba mi się pomysł z tym balsamem w Lipfinity
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:16   #2586
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Właśnie testuję na ustach nowe masełko matowe z Astora kolor Vivid devine. Po 4 godzinach, wypiciu kawy i zjedzeniu paru kawałków ciasta kolor jest nienaruszony, wiec polecam serdecznie za taką cenę
__________________


Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę... to ja go nie chcę
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:29   #2587
Redhead__GIRL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 40
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Po nałożeniu jest bardzo lepki mimo przypudrowania czuję tą lepkość, zatyka pory, waży mi się na twarzy, dziwnie zastyga nie da się robic poprawek, bo zostaja plamy na twarzy, jest za ciężki, czuć go na twarzy
Oj, to dzięki za ostrzeżenie, w takim razie poszukam czegoś innego. Nienawidzę lepkich podkładów Też mam cerę tłustą i w dodatku skłonną do zapychania. Teraz używam Revlon CS i generalnie jestem z niego bardzo zadowolona, niestety zauważyłam, że przy codziennym stosowaniu trochę mnie zapycha. Więc teraz szukam czegoś trochę lżejszego (ale jednocześnie dobrze kryjącego) na te dni, kiedy nie potrzebuję przeciwatomowej trwałości makijażu i będę używać na zmianę z Revlonem

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

A jeszcze mam takie pytanie trochę z innej beczki, ale tu jest dużo osób więc może ktoś wie i mi pomoże Ile czasu od otwarcia jest ważny eyeliner w żelu Maybelline? 12 czy 24 miesiące? To kartonikowe opakowanie wyrzuciłam już dawno, a na samym słoiczku nie ma nic o tym. W internecie znajduję sprzeczne informacje.
Redhead__GIRL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 11:52   #2588
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Redhead__GIRL Pokaż wiadomość
Oj, to dzięki za ostrzeżenie, w takim razie poszukam czegoś innego. Nienawidzę lepkich podkładów Też mam cerę tłustą i w dodatku skłonną do zapychania. Teraz używam Revlon CS i generalnie jestem z niego bardzo zadowolona, niestety zauważyłam, że przy codziennym stosowaniu trochę mnie zapycha. Więc teraz szukam czegoś trochę lżejszego (ale jednocześnie dobrze kryjącego) na te dni, kiedy nie potrzebuję przeciwatomowej trwałości makijażu i będę używać na zmianę z Revlonem

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

A jeszcze mam takie pytanie trochę z innej beczki, ale tu jest dużo osób więc może ktoś wie i mi pomoże Ile czasu od otwarcia jest ważny eyeliner w żelu Maybelline? 12 czy 24 miesiące? To kartonikowe opakowanie wyrzuciłam już dawno, a na samym słoiczku nie ma nic o tym. W internecie znajduję sprzeczne informacje.
Mi najbardziej odpowiada cc z bell i bb z Maybelline jeśli nie mam hitlerów na twarzy Ten eyeliner który ma pędzelek pojedynczy jest ważny 24 mies a ten nowy z podwójnym pędzelkiem tylko 12 mies
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 12:00   #2589
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Ok, oficjalnie zakupy zakończone



Kupiłam masełko z asotra Vivid Divine. Mam go jakies 2 h na ustach i się trzyma... i jadłam i piłam, zobaczymy później

Niestety nie było u mnie neutrogeny, tej co polecałyście, trudno... i tak mam zapasy jeszcze po ostatnej promocji
Teraz czekam na oczy
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 12:03   #2590
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jeszcze nie sprawdzałam na ustach, na razie mam Lipfinity i stwierdzam, że chyba jednak za jasny kolor wzięłam, a wahałam się między tym a ciemniejszym
Podoba mi się pomysł z tym balsamem w Lipfinity
to szkoda, że nie trafiłaś z kolorem, to jest najgorsze ;/ kusi mnie to lipfinity ale jeszcze jestem twarda
Cytat:
Napisane przez Belldandy1 Pokaż wiadomość
Właśnie testuję na ustach nowe masełko matowe z Astora kolor Vivid devine. Po 4 godzinach, wypiciu kawy i zjedzeniu paru kawałków ciasta kolor jest nienaruszony, wiec polecam serdecznie za taką cenę
uwielbiam ten kolor u mnie też nie do zdarcia
Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Mi najbardziej odpowiada cc z bell i bb z Maybelline jeśli nie mam hitlerów na twarzy Ten eyeliner który ma pędzelek pojedynczy jest ważny 24 mies a ten nowy z podwójnym pędzelkiem tylko 12 mies

ja bardzo lubię cc z bell, mam drugie opakowanie muszę kupić na zapas na promocji
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 12:12   #2591
Redhead__GIRL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 40
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Mi najbardziej odpowiada cc z bell i bb z Maybelline jeśli nie mam hitlerów na twarzy Ten eyeliner który ma pędzelek pojedynczy jest ważny 24 mies a ten nowy z podwójnym pędzelkiem tylko 12 mies
Dzięki! w takim razie wszystko jasne, ja mam ten z pojedynczym pędzelkiem. Czyli jeszcze nie muszę go wyrzucać
Redhead__GIRL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 12:55   #2592
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Belldandy1 Pokaż wiadomość
Właśnie testuję na ustach nowe masełko matowe z Astora kolor Vivid devine. Po 4 godzinach, wypiciu kawy i zjedzeniu paru kawałków ciasta kolor jest nienaruszony, wiec polecam serdecznie za taką cenę
tak mi się spodobało matowe masełko Astor elegant nude 027 , że dokupiłam dwa vivide devine 023. Jedno dla siebie drugie na prezent.
Super są.Tak jak za Astorem nie przepadam, tak masła w kredce do ust tej firm uwielbiam i lakiery też mają całkiem całkiem.

Dziewczyny polecam korzystać z tych kuponów z tic tacow zwsze to trochę taniej.


Dziś jeszcze wynalazłam w szafie Loreal dziennego nudziaka szminkę Color Riche 378 Velvet Rose. Zobaczymy jak się sprawdzi. Jeszcze tylko korektor pod oczy i jakiś tusz i basta.

Edytowane przez adelka99
Czas edycji: 2015-11-05 o 13:06
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 13:00   #2593
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
to szkoda, że nie trafiłaś z kolorem, to jest najgorsze ;/ kusi mnie to lipfinity ale jeszcze jestem twarda
Zastanawiam się czy nie iść do Rossmanna po tamten drugi kolor, ale nie wiem czy potrzebuję kolejnej pomadki za 3 dychy
Poza tym pewnie niedługo znowu będzie jakaś promocja...

No i jest jeszcze coś - nie wiem czy to kwestia koloru (że za jasny i dlatego jest to bardziej widoczne), ale mam wrażenie, że strasznie uwydatnia wszystkie załamania na ustach (nie wiem jak to napisać, ale chyba wiadomo o co chodzi).
Edit. Już wiem - wyglądają na strasznie popękane i pomarszczone, a wcale nie są.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2015-11-05 o 13:35
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 13:07   #2594
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Zuzanka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile u Was kosztują lip tint'y z Bell?
w jednym rossmannie 9,99, a w innym 12,99
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 13:56   #2595
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Rossmann cz. XXVII

A ja sie jednak skusilam na szminke Kate Moss
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 14:03   #2596
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Rossmann cz. XXVII

zaopatrzyłam się w pomadki ochronne carmex, maslo z nivea, neutrogena malina, nivea miód, isana rumiankowa, ziaja oliwkowy balsam i jedna kolorową Maybelline choco ale dla mnie jest za jasna
teraz czekam na oczy który tusz z loreala volume milion lashes najlepszy? mam so couture jest super, ale chce bardziej wydłużający i zageszczajacy myśle o klasyku zlotym
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 14:12   #2597
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVII

A ja wczoraj kupiłam 3 pomadki Manhattan, chciałam i mam i do tego pomadkę z Maybelline.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3 (17).jpg (136,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 (20).jpg (48,5 KB, 100 załadowań)
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 14:14   #2598
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie iść do Rossmanna po tamten drugi kolor, ale nie wiem czy potrzebuję kolejnej pomadki za 3 dychy
Poza tym pewnie niedługo znowu będzie jakaś promocja...

No i jest jeszcze coś - nie wiem czy to kwestia koloru (że za jasny i dlatego jest to bardziej widoczne), ale mam wrażenie, że strasznie uwydatnia wszystkie załamania na ustach (nie wiem jak to napisać, ale chyba wiadomo o co chodzi).
Edit. Już wiem - wyglądają na strasznie popękane i pomarszczone, a wcale nie są.
O widzisz, a zastanawiałam się, czy nie kupić tej pomadki. Chciałam ten kolor wpadający we fiolet, zapomniałam numeru.
A kupiłam jak widzę popularny Vivid Divine od Astor. Ladny kolor, taki arbuzowy, soczysty.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 14:35   #2599
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
A ja sie jednak skusilam na szminke Kate Moss
Fajne sa
I nawet kolor trzyma...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 14:51   #2600
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jeszcze nie sprawdzałam na ustach, na razie mam Lipfinity i stwierdzam, że chyba jednak za jasny kolor wzięłam, a wahałam się między tym a ciemniejszym
Podoba mi się pomysł z tym balsamem w Lipfinity






Cytat:
Napisane przez Belldandy1 Pokaż wiadomość
Właśnie testuję na ustach nowe masełko matowe z Astora kolor Vivid devine. Po 4 godzinach, wypiciu kawy i zjedzeniu paru kawałków ciasta kolor jest nienaruszony, wiec polecam serdecznie za taką cenę






Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Ok, oficjalnie zakupy zakończone



Kupiłam masełko z asotra Vivid Divine. Mam go jakies 2 h na ustach i się trzyma... i jadłam i piłam, zobaczymy później

Niestety nie było u mnie neutrogeny, tej co polecałyście, trudno... i tak mam zapasy jeszcze po ostatnej promocji
Teraz czekam na oczy
Ile kosztuje to maselko?




Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
A ja sie jednak skusilam na szminke Kate Moss
Też chciałam, ale dużo testerów to nie było albo brzydkie odcienie i zrezygnowałam.




Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
zaopatrzyłam się w pomadki ochronne carmex, maslo z nivea, neutrogena malina, nivea miód, isana rumiankowa, ziaja oliwkowy balsam i jedna kolorową Maybelline choco ale dla mnie jest za jasna
teraz czekam na oczy który tusz z loreala volume milion lashes najlepszy? mam so couture jest super, ale chce bardziej wydłużający i zageszczajacy myśle o klasyku zlotym
Jak dla mnie, lepsze tusze ma Maybelline.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:46   #2601
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Masełko 13zł
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 15:59   #2602
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Widziałam też, że przecenili bardziej podkłady Efektima Teraz można je upolować za 6,69zł.
Wczoraj go capnęłam, świetnie mi się sprawdzał w wakacje, a za takie pieniążki grzech nie brać. Od siebie mogę polecić wysuszacz lakieru z 4 pór roku, faktycznie działa i na dodatek natłuszcza skórki. Fajny gadżet, używam na sam koniec "mani", czekam minutkę i wszystko suche i nawilżone.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:04   #2603
chochliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 136
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Dziewczyny aznacie jakis naprawde jasny podkład i puder do cery tłustej z zaskórnikami? Wcześniej używałam max factora ale mam strasznie bladą twarz i źle to wygląda. Jeśli chodzi o kremy do cery tlustej to polecam Wam biedronkowy krem Melisy teraz w promocji za 4 zl- naprawdę super działa i sprawdza się pod podkład. A na noc stosuję ziaje z kwasem migdałowym i pory faktycznie troszkę się zmniejszają.
chochliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 16:06   #2604
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Czy jest u Was szminka Kate Moss kolor 07, czy wszyscy się na nie rzucili czy ja pomyliłam numer, czy je wycofali ? byłam w kilku, w żadnym nie ma.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 17:21   #2605
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Załącznik 6082078

Angelic - ten od góry, w świetle dziennym . Nie robię na ustach bo każdy ma inne i nie ma sie co tym sugerować.
Dzięki, to wszystko ten jeden kolor?wygląda jak trzy różne. Ten od góry nie dla mnie, za jaskrawy. Kurcze chciałabym sobie sprawić tę szminkę na takie okazyjne sytuacje bo na codzień jednak wolę masełka z Astora i Bourjois, ale nie wiem jaki kolor, może ma któraś z was 070 lub 160 bo z tych testerów które były na sklepie tylko te na ręku wydały mi się w miarę, ale nie wiem jak się one prezentują w świetle dziennym i na ustach, nie chcę nic trupiego ani wściekłego, ostry róż, ostra czerwien-odpada. Pomocy...
Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Właśnie mam cerę tłustą i na dzień używam tego z Barwy matującego a na noc Barwy nawilżającej i moja cera się zbuntowała tak się świecę ostatnio że nic nie pomaga ;/

Dzięki

Po nałożeniu jest bardzo lepki mimo przypudrowania czuję tą lepkość, zatyka pory, waży mi się na twarzy, dziwnie zastyga nie da się robic poprawek, bo zostaja plamy na twarzy, jest za ciężki, czuć go na twarzy
Zapewne przesadziłaś z tym kremem, tez tak miałam na początku zanim nie nauczyłam się go używać. Tak jak mówiłam jeśli rano pod makijaż do na wieczór i potem na noc przed spaniem jeszcze coś mocno nawilżającego, a Barwa zapewne nie jest mocno nawilżająca i zapewne ta niby nawilżająca wersja tez ma cynk, a cynk wysusza i dlatego efekt odwrotny

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2015-11-05 o 17:27
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 17:33   #2606
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Dzięki, to wszystko ten jeden kolor?wygląda jak trzy różne. Ten od góry nie dla mnie, za jaskrawy. Kurcze chciałabym sobie sprawić tę szminkę na takie okazyjne sytuacje bo na codzień jednak wolę masełka z Astora i Bourjois, ale nie wiem jaki kolor, może ma któraś z was 070 lub 160 bo z tych testerów które były na sklepie tylko te na ręku wydały mi się w miarę, ale nie wiem jak się one prezentują w świetle dziennym i na ustach, nie chcę nic trupiego ani wściekłego, ostry róż, ostra czerwien-odpada. Pomocy...

Zapewne przesadziłaś z tym kremem, tez tak miałam na początku zanim nie nauczyłam się go używać. Tak jak mówiłam jeśli rano pod makijaż do na wieczór i potem na noc przed spaniem jeszcze coś mocno nawilżającego, a Barwa zapewne nie jest mocno nawilżająca i zapewne ta niby nawilżająca wersja tez ma cynk, a cynk wysusza i dlatego efekt odwrotny

Nie, te brązy to od astora tylko ten u góry to Angelic
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 17:55   #2607
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
to szkoda, że nie trafiłaś z kolorem, to jest najgorsze ;/ kusi mnie to lipfinity ale jeszcze jestem twarda

uwielbiam ten kolor u mnie też nie do zdarcia


ja bardzo lubię cc z bell, mam drugie opakowanie muszę kupić na zapas na promocji
Jeśli oczekuje się jakiejkolwiek trwałości i krycia to ja raczej nie polecam.Owsszem fajnie nawilża, na chwilę wyrówna w miarę koloryt, ale znika z twarzy bardzo szybko (na suchej cerze, a co mówiąc na tłustej?)krycie baaardzo mizerne. Ja używam tylko wtedy, gdy wiem,że raczej będę cały dzień w domu i ew wcześniej w bardzo upalne dni. Uważam,że na zimę się nie nadaje zdecydowanie. No ale co kto lubi.
Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Nie, te brązy to od astora tylko ten u góry to Angelic
Rozumiem W takim razie Angelic jest nie dla mnie,a Astora mam i mega mi się podoba
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 18:12   #2608
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Mi najbardziej odpowiada cc z bell i bb z Maybelline jeśli nie mam hitlerów na twarzy Ten eyeliner który ma pędzelek pojedynczy jest ważny 24 mies a ten nowy z podwójnym pędzelkiem tylko 12 mies
BB Maybelline kupiłam, jak był w CND i na razie użyłam 3 razy i za każdym razem byłam zadowolona.


Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
A ja sie jednak skusilam na szminke Kate Moss
Ja chciałam jakąś kupić, ale żaden kolor mi nie odpowiadał
Natomiast widziałam dziś tester numeru 19, ale samej pomadki nie było
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 18:18   #2609
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Czy jest u Was szminka Kate Moss kolor 07, czy wszyscy się na nie rzucili czy ja pomyliłam numer, czy je wycofali ? byłam w kilku, w żadnym nie ma.
Ja u siebie byłam w pierwszy dzień promocji i wzięłam ostatnią. Nieźle schodzi...
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 18:56   #2610
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Jaki tusz z tych najtanszych polecacie?
Do tej pory uzywalam zoltka z lovely ale juz mi sie chyba znudzil
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-15 11:34:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.