Memento dla fanek opalania-wszystko o bezpiecznym opalaniu! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-19, 19:46   #301
Karolina_Ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Memento dla fanek opalania

a moim skromnym zdaniem nie chodzi o to żeby się wogóle nie opalac i unikac słońca tylko wszytsko tzreba robić z umiarem i nie popadac w skrajności ehhhh zresztą może i nie mam racji..... nie zmienia to faktu że zdjęcie jest okropne
Karolina_Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 21:43   #302
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez natii4
Kusisz Panowie pokryci kurzem czy jeszce się trzymają na nogach samodzielnie?
Natii, nie wybrzydzaj - oni nie wymagają opalenizny jak u Donatelli Ty też przymknij oko na pewne niedostatki

Cytat:
Napisane przez Ewusia
Powiem Wam, ze nie spotkalam jeszcze faceta, ktoremu podobalaby sie Nicole Kidman.
A ja tak.
O dziwo bo ona taka blada jak ściana
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 21:50   #303
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Ewusia
Tak w ogole, to teraz porobilo sie duzo slawnych ciemnoskorych kobiet, jak latino, czy murzynki. Wiadomo: rap, r'nb... Zreszta zauwazylam, ze te czarnoskore jakos jasnieja, wystarczy porownac jakies stare fotki z nowymi. No ale to podobno jest efekt chronienia sie przed sloncem.
A jak porobi się dużo sławnych z tatuażam na czole, to dziewczyny też będą chciały? Bo wybierze facet tę, która ma otatuażowane czółko?
Że też ludzie oglądają się na innych i tak liczą się z ich zdaniem...
Nawet latino się chronią przed słońcem, a u nas oczywiście moda jak z kosmosu...
Ale ja nie urodziłam się latino ( żałuję bardzo, chociaż tyle, że język hiszp. mnie z nimi łączy ), nie urodziłam się też czarnoskóra więc...
A jak np. podobają mi się Azjatki, to co? Mam sobie oczy naciągać i przypinać szpilką za uchem, bo facetom np. one się podobają?? [ ha! ale one mają jasną karnację! ]

Edit: Też chcę do lamusa!!
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 05:23   #304
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez sarenka
Kiedyś mawiało się, że mężczyźni wolą blondynki (ale to było w czasach mojej młodości stara sprawa )

A tak na serio:
Każda z nas ma swój światopogląd dotyczący kwestii "którą z dwóch kobiet wybierze facet".

Przy założeniu, że mówimy o pierwszym wrażeniu (tylko wygląd wchodzi w grę) ja nieodmiennie twierdzę, że tę która ma ładniejszą twarz (tu z kolei wiele zależy od gustu). Znam osoby, które twierdzą, że zgrabniejszą / długowłosą / złotowłosą blondynkę / chudszą / tę skąpiej ubraną itd.

Natomiast nigdy wcześniej od nikogo nie słyszałam, że 'bardziej opaloną'. Widać stara już jestem i mam starych znajomych Niemniej bezustannie poszerzam (i aktualizuję) swoją wiedzę w dziedzinie "zjawisk społecznych"

Idę do lamusa

Zgadzam się z Sarenką, że wszystko jest kwestią gustu.
Może opalenizna nigdy nie była warunkiem, żeby uznać kogoś za pięknym, dlatego, że jest to rzecz nabyta?
W bardzo dawnych czasach modnym było być nieopalonym (nie zapominajmy, że opalenizna zaczęła być trendy dopiero w drugiej połowie XX wieku), że wyznacznikiem piękna była biała skóra, choć równie modne w niektórych kręgach było to, żeby mieć młodą i egzotyczną, czyli ciemnoskórą kochankę. I tu znowu wracamy do punktu wyjścia… do gustu, a jak wiemy o gustach się nie rozmawia.
Ja wybrałabym Nicole, ale nie dlatego, że jest niesamowicie biała, tylko dlatego, że uważam ją za piękną kobietę
A wracając do głównego tematu… zdjęcie kobiety na początku wzbudziło sensację, ale nie dlatego, że kobieta jest opalona, tylko dlatego, że wygląda nienaturalnie, a wręcz chorobliwie.
Tak, jak Karolina_ka napisała, najważniejsze jest to, żeby zachować umiar… we wszystkim.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 07:22   #305
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s
Ja wybrałabym Nicole, ale nie dlatego, że jest niesamowicie biała, tylko dlatego, że uważam ją za piękną kobietę
To tak jak ja
To był przykład (dla niedowierzających) na to, że i blade może być piękne

Cytat:
Tak, jak Karolina_ka napisała, najważniejsze jest to, żeby zachować umiar… we wszystkim.
Amen
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:31   #306
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez aga01
A jak porobi się dużo sławnych z tatuażam na czole, to dziewczyny też będą chciały? Bo wybierze facet tę, która ma otatuażowane czółko?
Cos w tym jest. Ale nie tylko kobiety ulegaja wplywom mediow. Ale na szczescie sa ludzie, ktorzy robia ze soba tak, jak im sie podoba, a nie dlatego, ze teraz taka "moda".
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 21:58   #307
Iqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Memento dla fanek opalania

co do opalania to uwazam, ze lepiej pozostawic skore jasna, czasem wrecz blada, niz narazac ja na promienie sloneczne czy solarium. a zdjecie na poczatku tematu jest straszne
Iqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 22:32   #308
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Memento dla fanek opalania

A ja lubię jak skóra jest opalona. Byłam 2 razy na solarce, ale potem zachorowałam i już nie chodzę. A teraz jak jestem na basenie to jasne, ze weznę olejek i sie bede opalać. Pnieważ mi sie nie podoba skóra blada, niestety taką mam, więc będę chciała ją trochę opalić.
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 23:20   #309
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Memento dla fanek opalania

lubie sie opalać ale już mniej niz kiedyś...

jako dziecko stosowałam olejki o faktorze niższym niz 5 i skutek jest taki ze mam na brzuchu pełno piperzyków (conajmniej 2 wyglądają podejrzanie...). Teraz używam balsamu z filtrem 25

Ostatnio byłam świadkiem takiej oto sceny w drogerii:

szperam sobie po półkach i wchodzi kobieta - tak na oko 50lat. Pyta ekspendietnkę o rózne kosmetyki (farby do włosów, zele itp) po czym pyta o coś dobrego do opalania (a że sama byłam na kupnie to nadstawiłam uszy): "ale wie pani, ja używam wysokich filtrów albo nawet wogóle sie nie opalam" - myśle "oho czyżby wizażanka??" usmiechnęłam sie aż pod nosem i słucham dalej a ta klientka mówi: "myslałam o tym olejku spf 8 bo ma wysoki filtr" :buhaha: wyszłam ze sklepu bo jeszcze bym panią wysłała tutaj na forum
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 13:29   #310
czarna_wdowa
Raczkowanie
 
Avatar czarna_wdowa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 47
Dot.: Memento dla fanek opalania

patrzę, oglądam ... ale nie mogę dostrzec jej piersi
__________________
Książe z bajki?!
Mam go w du**!!

Zostanę niezależną księżniczką ;P
czarna_wdowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:11   #311
Motylek1985
Raczkowanie
 
Avatar Motylek1985
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Thumbs down Dot.: Memento dla fanek opalania

widzę,że kobieta ktore są za opalenizną chocby minimalną wstep wzbroniony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za dużo tu bladziochów nie warto sie odzywac-oczywiste,ze bronia siebie a karcą tych co maja inne poglady!!!ehh nie podoba mi sie to
Motylek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 21:15   #312
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Motylek1985
widzę,że kobieta ktore są za opalenizną chocby minimalną wstep wzbroniony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za dużo tu bladziochów nie warto sie odzywac-oczywiste,ze bronia siebie a karcą tych co maja inne poglady!!!ehh nie podoba mi sie to
ja lubie sie opalać :P
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:46   #313
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: Memento dla fanek opalania

To zdjęcie jest prawdziwe!!!!??? Yyy jestem w szoku i to strsznym! Kiedyś notorycznie chodziłam na solarium, bo całe wakacje pracowałam i nie miałam czasu jechać nad jakiś akwen wystawić skórę na słoneczko no i też sobie narobiłam. Źle zmywałam makijaż (wiem wiem beznadzieja ) i dostałam czarnych plamek na twarzy, na szczęście po kilku tygodniach abstynencji na slorium wszystko mi zeszło, ale już się sztucznie nie naświetlam. Dzięki tej fotce jeszcze lepiej zrozumiałam, co może mi grozić jak przesadzę z opalaniem. Dzięki!!!
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 22:02   #314
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Metaxxa
To zdjęcie jest prawdziwe!!!!??? Yyy jestem w szoku i to strsznym! Kiedyś notorycznie chodziłam na solarium, bo całe wakacje pracowałam i nie miałam czasu jechać nad jakiś akwen wystawić skórę na słoneczko no i też sobie narobiłam. Źle zmywałam makijaż (wiem wiem beznadzieja ) i dostałam czarnych plamek na twarzy, na szczęście po kilku tygodniach abstynencji na slorium wszystko mi zeszło, ale już się sztucznie nie naświetlam. Dzięki tej fotce jeszcze lepiej zrozumiałam, co może mi grozić jak przesadzę z opalaniem. Dzięki!!!
wydaje mi sie zdjęcie jest nieco "ubarwione" - bo czy ktoś z taką skórą byś pokazywał publicznie?? nie sądze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 22:30   #315
ati77
Raczkowanie
 
Avatar ati77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 95
Dot.: Memento dla fanek opalania

Motylku1985 - zdecydowanie zgadzam się tym co napisałaś bo po przeczytaniu 11 stron tego wątku odniosłam jednoznaczne wrażenie, że opaleni/lubiący się opalać po prostu nie są tutaj partnerami do rozmowy...
żeby było śmieszniej - ja jestem bladolica z duuużą ilością piegów więc do tych "opalonych" z pewnością nie należę (chyba, że wziąć pod uwagę samoopalacz to i owszem - jestem pięknie przybrązowiona )
ale nigdy nie negowałam umiarkowanego opalania się, bardzo podoba mi się ciemniejsza skóra i szczerze zazdroszczę kobitkom takową posiadającym

tak więc opalone i opalające się jedną bladolicą/pieguskę macie po swojej stronie
i korzystajcie (tylko bez przesady) z tego, że wasza karnacja pozwala wam na opalanie
mi pozostaje jedynie samoopalacz
ati77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 22:37   #316
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Memento dla fanek opalania

ta pani wyglada jakby miala brazowy kombinezon na sobie:/ja wolalabym byc opalona bez opalania ,mecze sie lezac plackiem.zreszta slonce jakos nie lubi mnie opalac,siedzialam nad rzeka pare godzin i nic:/ale przynajmniej pozniej nie bede miec piegow i zmarszczek to mnie pocieszazastanawialam sie ze to pokolenie bedzie pierwszym na ktorym bedzie widac pozniejsze skutki solarium.a przeciez teraz wszyscy masowo sie tam opalaja,no ciekawe
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 23:11   #317
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
wydaje mi sie zdjęcie jest nieco "ubarwione" - bo czy ktoś z taką skórą byś pokazywał publicznie?? nie sądze
Ehh w dzisiejszych czasach to mozna podejzewac nawet, ze zostalo przerobione w photoshopie...Bo w sumie moglo.
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 23:14   #318
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Memento dla fanek opalania

dla mnie wyglada prawdziwie tyle ze rzadko widuje sie starych ludzi rozebranych na plazy wiec nie bardzo sie wie jak stare cialo wyglada.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 13:01   #319
agness777
Przyczajenie
 
Avatar agness777
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: Memento dla fanek opalania

Hej.
Ja także uważam (jak mniejszość na tym forum), że zdrowo opalona skóra wygląda lepiej.
Dlatego przed okresem pokazywania nóżek i innych części ciała chodzę na solarium raz na tydzień, a potem raz na dwa tygodnie.

Dzięki temu mam zdrową opaleniznę i mam nadzieję, że za kilkanaście lat moja skóra nie będzie wysuszona i pomarszczona ponad mój wiek.

pozdrowienia
__________________
Ja Tobie cieniem
Lecz Ty...
piekłem widzisz mnie
Czas...
... czas koi ból...
Lecz ten...
będzie wiecznie trwał!!!


HUNTER
agness777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 16:15   #320
SyskA_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 73
Dot.: Memento dla fanek opalania

aj przesada , nie mozna generalizowac tak wszystkiego! jedni lubia sie opalac drudzy nie, jedni nie znosza papierosow drudze uwielbiaja, jedni kochaja mięso i tluste rzeczy inni zas omijaja je szerokim lukiem, jedni siedza w domu i objadaja sie slodyczami a drudzy nie jedza nic slodkiego i prowadza zdrowy tryb zycia i zazywaja duzo sportu.... no wiec jaki wniosek z tegoA? wniosek z tego taki ze jedni wola byc zdrowi drudzy nie. jedni sa szczupli i sie odchudzaja bo sie zle czuja w swej skorze a inni okryci sa tluszczeeem i nadal sie opychaja bo im to nie przeszkadza a potem maja miażdzyce!!! kiedys slonce bylo wrecz zdrowe..bo blada twarz, bez zadnych barw wygladala jak trup ale zw wzgedu na powiekszajaca sie dziure ozonowa(do czego my sie przyczyniami) promienie slonczecne sa niezdrowe. ja mozna powiedizec ze jestem fanatyczka slonca...mogłabym sie ciagle opalac..jednak tego nie robie. jutro jade do babci i mialam sie opalac na oliwke...jednak chyba z tego zrezygnuje i poopalam sie na cos z filtrem5. moze czasem na oliwke
__________________
''Kiedy ranek zbiera tęczę, chcę bwiedział : Ja jestem tęczą t.....''
SyskA_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:33   #321
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez agness777
Dzięki temu mam zdrową opaleniznę i mam nadzieję, że za kilkanaście lat moja skóra nie będzie wysuszona i pomarszczona ponad mój wiek.

pozdrowienia
oj dziewczyno, ty chyba żastujesz sobie. Nie ma zdrowej opalenizny. Nie ma. A nadzieję to można mieć zawsze.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 17:03   #322
agness777
Przyczajenie
 
Avatar agness777
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: Memento dla fanek opalania

Opalanie pod lampami jest, wg lekarzy, jak najbardziej dozwolone, jednak nie więcej niż 12 godzin w roku. Można sporadycznie skoczyć na solarium, by cera nabrała ładnego koloru, czy dla poprawienia sobie nastroju. Od lat wiadomo, że promienie słoneczne stymulują nas pozytywnie.
__________________
Ja Tobie cieniem
Lecz Ty...
piekłem widzisz mnie
Czas...
... czas koi ból...
Lecz ten...
będzie wiecznie trwał!!!


HUNTER
agness777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 18:16   #323
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Memento dla fanek opalania

sloneczne to chyba nie to samo co "lampowe"?te naswietlania dla lepszego samopoczucia ktore masz na mysli to pochodza z innych lamp,ale nie pamietam jak sie nazywaja.nie kazdy blady wyglada brzydko.mnie np bardzo podoba sie blada nicole kidman i zazdorszcze jej pieknej skory
nota bene ona pochodzi z australii gdzie slonce jest non stop i mimo wszystko uchowala sie taka bielutka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nicole.jpg (32,0 KB, 128 załadowań)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 19:06   #324
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez bess
nota bene ona pochodzi z australii gdzie slonce jest non stop i mimo wszystko uchowala sie taka bielutka
Jej ojciec podobno jest biotechnologiem ( ) i od dziecka wpajal jej, ze slonce szkodzi.
Poza tym w Australii jest spora dziura ozonowa.I o raczka nie problem.

Australijka Kylie Minogue tez zawsze bledziutka
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 19:15   #325
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Memento dla fanek opalania

Nie mam cierpliwości do opalanka I blada jestem, że hohoho
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 20:24   #326
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez agness777
Opalanie pod lampami jest, wg lekarzy, jak najbardziej dozwolone, jednak nie więcej niż 12 godzin w roku. Można sporadycznie skoczyć na solarium, by cera nabrała ładnego koloru, czy dla poprawienia sobie nastroju. Od lat wiadomo, że promienie słoneczne stymulują nas pozytywnie.
Żaden normalny lekarz nie będzie ci kazał iść do solarium. Tak jak napisała Bess są lampy, które korzystnie działają na skórę i dobre samopoczucie, ale one nie mają nic wspólnego z solarium!!
Komisja Europejska przestrzega przed solarium, tu można sobie o tym poczytać --> http://wiadomosci.onet.pl/1351960,12,item.html
A ze słońca trzeba korzystać rozsądnie i z umiarem, stosować wysokie filtry i nie opalać się w godz. od 10 - 16.

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malwinka
Nie mam cierpliwości do opalanka I blada jestem, że hohoho
Ja też nie mam cierpliwości do opalania ale jeśli chcę być opalona to smaruję się samoopalaczem i po godzinie wyglądam jak po tygodniu leżakowania na plaży
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 20:53   #327
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Memento dla fanek opalania

amistad a jakiego samoopalacza uzywasz?bo mnie wszystkie dotychczasowe lekko rozczarowaly:/
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 20:58   #328
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
wydaje mi sie zdjęcie jest nieco "ubarwione" - bo czy ktoś z taką skórą byś pokazywał publicznie?? nie sądze
Pewnie tak Ale wrażenie piorunujące, z resztą wystaczy, że pójdę u siebie na plażę i też spotyka się "niezłe" widoki, które mogą być niezłą przestrogą na przyszłość
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 21:28   #329
Motylek1985
Raczkowanie
 
Avatar Motylek1985
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Memento dla fanek opalania

...margitta-wyluzuj troche bo chyba za bardzo sie wczuwasz!!!!
albo jestes bardzo blada i nie mozesz sie opalic albo masz jakies wielkie kompleksy ehhhh

PS. agness777 Malinka_Malwinka SyskA_a ati77 Hosenka* deska123 Karolina_Ka
Motylek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 21:32   #330
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Motylek1985
albo jestes bardzo blada i nie mozesz sie opalic albo masz jakies wielkie kompleksy ehhhh


albo dbasz o zdrowie
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-03 12:25:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.