Eksperymenty z włosami :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-20, 14:42   #1
ISTOTA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Talking

Eksperyment


Chcialam Zasiegnac Fachowej Rady - Co Robic Ze Strasznie Ciemnym Kolorem Wlosow-wczorajsza Wizyta U Fryzjera Okazala Sie Niewypalem, Tzn Farbowanie.padlam Ofiara Fryzjerskich Eksperymentow Pomimo Moich Prosb O Jasny Kolor.najgorsze To Ze Za 3 Tygodnie Mam Swoj Wlasny Slub!!czy Istnieje Szansa Na Zmiane Tej Czerni Procz Czekanie Az Kolor Zblednie.
ISTOTA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 14:46   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Eksperyment

U mnie zwykle niepożądany efekt bladnięcia koloru wywołują szampony owocowe typu Fructis. Możesz spróbować. Albo jakiś rumianek czy cuś...
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 14:55   #3
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Eksperyment

nie wiem czy to sie sprawdza na wszystkich ale moja siostra w tydzien z brunetki o czerwonych pasemkach zmienila sie w blondynke a bylo to tak: na farbowane wloski brazowe nalozyla farbe do pasemek w kolorze czerwonym, ktora to po paru myciach splukala sie do zoltego blondu. potem ja zrobilam jej takie pasemka rozjasniaczem z joanny wyjelam jej szydelkiem przez worek foliowy bardzo duzo bardzo grubych pasemeczek i nalozylam rozjasniach. okazalo sie ze to byly prawie cale jej wloski:P blond wyszedl ale zolty... wiec pognala do sklepu i kupila taka farbe co to niby starsze panie nakladaja na wloski jak siwieja na brzydki zolty kolor co by sie im one takie srebrzyste zrobily... no i moja aga w rezultanie jest ladna orzechowa bladynka w odcieniu popielatym. efekt jest naprawde fajny. do tego myje klaki takim szamponem niwelujacym zolte refleksy kupila go w sklepie z przyborami i kosmetykami fryzjerskimi.. takze nie rezygnuj dla kazdego jest szansa...
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 15:30   #4
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Eksperyment

Słyszałam że właściwości ścierne ( czyli przyspieszające wypłukiwanie farby ) mają szampony przeciwłupieżowe najlepiej do włosów tłustych. Oczywiście im częściej będziesz myła włosy tym szybciej kolor zblaknie. Brązy często na początku wychodzą czarne - moze poczekaj aż farba uzyska po 3 myciach własciwy kolor? Ja przez taką pomyłkę odkryłam że mi w ciemnych kolorach ładnie Napewno nie ma tego złego....
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 15:33   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Eksperyment

ja bym przed wlasnym slubem nie ryzykowala sama ,jednak udajsie do jakiegos dobrego fachowca
nie piszesz tyez co to za kolor?\
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 18:01   #6
ISTOTA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Eksperyment

Ten Kolor To Bardzo Ciemny Braz.w Jaki Sposob Mozna By Go Troche Zneutralizowac?
ISTOTA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 18:08   #7
ISTOTA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Eksperyment

Dzieki Za Wsparcie.najbardziej Balam Sie Reakcji Krytycznych Ciotek.wczesniej Farbowalam Sie Na Sredni Braz I Po Kilku Myciach Mialam Fajny Kolorek.tak Normalnie To Jestem Szatynka I Dlatego Wpadlam Wczoraj W Panike.mysle Ze Poczekam Ok. 1,5 Tygodnia I Zobacze Co Bedzie Dalej.dzieki Jeszcze Raz.
ISTOTA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 18:39   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Eksperyment

Istota,proszę Cię pisz normalną trzcionką, bo dostaję oczopląsu...
nie wiem czym to miałaś farbowane, moze sie zmyje, jak nie to moe kilka pasemeczek , rozswietlajacych
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 17:08   #9
8nastkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Smile Eksperymenty z włosami :D

No więc postaram się przedstawić moją sytuację jak najbardziej szczegółowo, gdyż zdjęcia nie mam No więc, jeszcze z 2 miesiące temu miałam czarne włosy [farbowane, przez ponad 2 lata] w końcu wzięłam się za siebie i zmieniłam sama kolor włosów choć było ciężko, bo nie chciałam już czarnych włosów. Nałożyłam na włosy najmocniejszy rozjaśniacz, i wyszły rudo-brąz-niekiedy blond i resztki czarnego. Następnie na to nałożyłam farbe jasny mahoniowy brąz i ładnie wyszło Po 2 tygodniach robiłam pasemka blond i wyszły pasemka blond z domieszką kolorku rudego. Ogólnie ładny kolorek. Od tego czasu minęło 2 miesiące i chciałabym znów rozjaśnić włosy, jakieś pasemka czy coś... Kurde wiem że troche duzo tych eksperymentów i może jeszcze trzeba odczekać troche?:/ dodam jeszcze że często prostuje włosy prostownicą ceramiczną. Po tym opisie możecie stwierdzić że jak będę tak eksperymentować to pewnie niedługo będę łysa:| hehe no ale mam mocne włosy w sumie, choć wiadomo że są po tych farbowaniach nieco ciensze... Aha no i włosy mam wycieniowane za ramiona. Co można zrobić z takimi włoskami? Dziękuje za każdą radę Pozdrawiam
8nastkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 17:29   #10
soniczka
Raczkowanie
 
Avatar soniczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 67
GG do soniczka
Dot.: Eksperymenty z włosami :D

hehehe, wiesz, ja dwa lata temu eksperymentowałam z włosami, mialam ciemny kolor,a nagle chciałam blond. to był moj błąd. I przez miesiąc wakacji miałam dziki kolor na głowie,bo rzecz jasna z tego blondu chciałam znów zrobić się 'ciemna' .Jakos mi sie udało kolor zneutralizować ,ale potem musialam dawać odżywke do włosów farbowanych,by na nowo je wzmocnić. Odczekałam miesiąc i nałożyłam ostatnią farbe, ciemny brąz, by już nie bylo widać moich eksperymentów[ kij,ze ciemny brąz wyszedł mi czarny,ale pod wpływem słonca szybko zmienil odcien na brązowy] .A potem [po dłuuugim czasie]chiałam pasemka... rozjaśniaczem sobie zrobiłam.Mialy wyjść blond.wyszedł rudy.Wiec znowu to zakrylam ciemnym i powiedzialam JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE FARBUJĘ, NIE DAJE BLONDÓW ani nic. no,ale po roku zafarbowałam na czekoladowy brąz [niewielka róznica od naturalnego] i jest ładnie, prócz tego,ze zauważyłam,iż mam BLOND odrosty z jednej strony głowy [dobrze,że sie nie rzucają w oczy bo chybabym sie na łyso ogoliła] .

wiec moja rada : NIE KOMBINUJ SAMA Z WŁOSAMI,BO SIE ZNISZCZĄ, STOSUJ ODPOWIEDNIE ODŻYWKI,BY JE WZMOCNIĆ [ZAUWAŻ,ZE PROSTOWNICA TEŻ JE NISZCZY ,WIEC KUP ODŻYWKE DO WLOSOW PROSTOWANYCH, POLECAM ; 'MLECZKO PROSTE JAK DRUT- PACYFIKATOR (GRAFITI 3D)' ] I ZAMIAST UDAWAC KASE NA KOLEJNE FARBY, ODKLADAJ NA FRYZJERA,ON CI PROFESJONALNIE ZABAWI SIE Z WLOSAMI I DORADZI
soniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 17:38   #11
8nastkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: Eksperymenty z włosami :D

hehehe no planuje iść do fryzjera, ale chodzi mi o to czy nie jest za wcześnie? może dać odpocząć jeszcze tym włosom? ponadto stosuję odżywki do włosów farbowanych, szampon do włosów zniszczonych i łykam skrzyp polny
8nastkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-09, 18:04   #12
Galadriea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszwa
Wiadomości: 15
Dot.: Eksperymenty z włosami :D

No ja bym zaczekała, jeszcze z miesiąc...no chyba że na prawdę masz mocne włosy, pamiętaj tylko że konsekwencje mogą być widoczne po czasie. Dobrze, że łykasz skrzyp
Galadriea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 11:49   #13
altra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Eksperyment z farba - koszmar...

Witam,

Do niedawna bylam sobie zwykla szatynka i nie mialam ochoty na zmiane kolou wlosow. Niedawno cos mnie naszlo i machnelam sobie zlocisty braz z szamponetki, co zreszta praktycznie w ogole nie zmienilo mojego koloru (chyba trafilam w moj odcien ). W czwartek bylam u fryzjerki - chcialam sie obciac, ale ta zaproponowala mi polozenie farby na grzywce, zeby zrobic efekt blasku od niej bijacego. Polozyla mi rudy - mial byc na szerokosci 1 cm, jest praktycznie na calej grzywce - koszmar!!! Dzis znowu uzylam szamponetki majac nadzieje, ze pozbede sie tego rudego, a tu nic. Co mozna z tym fantem zrobic? Kolejny dzien w pracy z tym paskudztwem na glowie jest ponad moje sily :-(
altra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 12:22   #14
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Dot.: Eksperyment z farba - koszmar...

szmponetka nie zniweluje tego rudego koloru - musialabys uzyc farby lub ewentualnie szmaponu koloryzujacego do 24 myc, no ale ten sie szybko pewnie zmyje i rudy kolor zowu wyjdzie na wierzch wiec chyba lepiej zafarbowac farba ;-).powodzenia
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 16:07   #15
kamilllka
Przyczajenie
 
Avatar kamilllka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Question Eksperymenty z włoskami :) jak później powrócić z ciemnego kolorku do blondu?

Cześć dziewczyny! Mam malutki problem... chciałabym przefarbować włoski na ciemny kolor (mam włosy brązowe z całym mnóstwem rozjaśnionych pasemek). Jednakże nie chcę na stałe przefarbować włosków. Po tygodniu, dwóch znowu chcę wrócić do blondu.. i tak właśnie zastanawiam się czy to jest możliwe.. Jeśli próbowałyście robić coś takiego proszę o rady i wskazówki. Gorąco pozdrawiam!
kamilllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 12:07   #16
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Eksperymenty z włoskami :) jak później powrócić z ciemnego kolorku do blondu?

na tak krótko to jedynie szamponetki... ale spod nich będą prześwity pasemek rozjaśnianych...
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 12:10   #17
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Eksperymenty z włoskami :) jak później powrócić z ciemnego kolorku do blondu?

o ile się nie myle to jest [a przynajmniej była] taka pianka do włosów welli, teoretycznie zmywa się po 6-8 myciach głowy. z tego co pamiętam to mi została trochę dłużej ale już jako "kolorowe refleksy" jeśli wiesz co mam na myśli
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 13:41   #18
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Eksperymenty z włoskami :) jak później powrócić z ciemnego kolorku do blondu?

szamponetki nie wiem czy nie mają zbyt słabego działania i chyba raczej nie pokryją Ci rozjaśnianych włosów. Z kolei farbować szamponem koloryzujących to już jest pewne ryzyko, że nie do końca się wymyje z włosów. Farba kompletnie odpada. Jeśli chcesz tylko poeksperymentować z włosami to zastanów się czy naprawdę warto wydawać kasę i niszczyć włosy
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 19:06   #19
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Eksperymenty z włoskami :) jak później powrócić z ciemnego kolorku do blondu?

Nie opłaca się farbowac wlosy na 1-2 tygodnie ! Jesli juz ktos decyduje sie na trwała farbe to na dluzej, bo takie eksperymenty jeden tydzien blond a jeden tydzien brąz koncza sie megasianem.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 21:30   #20
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Eksperymenty z włoskami :) jak później powrócić z ciemnego kolorku do blondu?

JA ostatnio zrobiłam coś takiego, pofarbowałam szamponetką na rozjasnione włosy ładnie przyjęło a po 5 mycuach jeszcze troche mam kolorek czyli szamponetką da rade.
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:55   #21
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Eksperymenty z włoskami :) jak później powrócić z ciemnego kolorku do blondu?

Najlepszy jest rozjasniacz palette do pasemek, nie pamnietam dokladnie numeru ale jakos ME51 ? cos w tym stylu.
Tylko zaznaczam ze jest mega silny chyba na 12% wodzie utlenionej ale czyni cuda, tylko przy tym cholernie niszczy wiec trzeba uwazac. Ja nakladalam nawet na cale wlosy i po niecalych 15 min z ciemnego brazu mialam blond , co prawda "kurczakowy" ale pozniej trzeba wybic ten zolty odcien np szamponem koloryzujacym.

Podsumowujac - REWELACJA ale tylko dla tych, ktore maja mocne wlosy, gdyz niszczy je niemilosiernie .

pOzdrawiam
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.