25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 17:09   #3391
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Mari94 Pokaż wiadomość
Ja też taką piję od miesiąca, porzuciłam czarną z cukrem na rzecz zielonej bez cukru

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

W ogóle jak zmyję makijaż to twarz wydaje się być taka ziemista, zmęczona sama nie wiem czy może to przez te przebarwienia jakieś rady jak ożywić cerę?
z doświadcznia- zdarcie skóry i maseczka z miodu

po prawej stronie 4 nowe prycholki- zaskorniki wychodzą wycisnęłam używająć zgięc palców, jak to jedna z was poradziła, i nie ma śladu
oj czuję że wysyp będzie duży, mimo to juz jest o niebo lepiej
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:15   #3392
Mari94
Zakorzenienie
 
Avatar Mari94
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11 458
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Dziękuję u mnie przejdzie jedynie enzymatyczny bo mam problem z naczynkami :/ miodu niestety nie mam ale może wykorzystam maseczkę z Avonu
__________________
Mari94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:03   #3393
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Mari94 Pokaż wiadomość
Ja też taką piję od miesiąca, porzuciłam czarną z cukrem na rzecz zielonej bez cukru

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

W ogóle jak zmyję makijaż to twarz wydaje się być taka ziemista, zmęczona sama nie wiem czy może to przez te przebarwienia jakieś rady jak ożywić cerę?
ja od 3 miesięcy jadę jedynie na pokrzywe, skrzypie, bratku lub ostatnio zielonej. wszystko piję bez cukru, czasem dodam jedynie imbir lub cytrynę. ogólnie nie wyobrażałam sobie nigdy picia herbaty niesłodzonej, było to dla mnie jakieś totalne ochydztwo i zawsze patrzyłam sie ze zdzwinieniem na ludzi, którzy nie słodzą herbat. a teraz? ochydztwem jest dla mnie słodzona herbata, w ogole nie moge zniesc smaku czarnej herbaty w ustach, piję ją jedynie jak jestem u kogoś z przymusu.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:23   #3394
Mari94
Zakorzenienie
 
Avatar Mari94
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11 458
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
ja od 3 miesięcy jadę jedynie na pokrzywe, skrzypie, bratku lub ostatnio zielonej. wszystko piję bez cukru, czasem dodam jedynie imbir lub cytrynę. ogólnie nie wyobrażałam sobie nigdy picia herbaty niesłodzonej, było to dla mnie jakieś totalne ochydztwo i zawsze patrzyłam sie ze zdzwinieniem na ludzi, którzy nie słodzą herbat. a teraz? ochydztwem jest dla mnie słodzona herbata, w ogole nie moge zniesc smaku czarnej herbaty w ustach, piję ją jedynie jak jestem u kogoś z przymusu.
He he ja mam dokładnie tak samo
__________________
Mari94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:53   #3395
vainqueur_
Raczkowanie
 
Avatar vainqueur_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 263
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Za tydzień mam rozmowę z dyrektorem nowej szkoły. Muszę wyglądać na trochę straszą, a z zadrapaną twarzą mi się nie uda raczej. 1/7
__________________
1. Dbam o cerę i ciało.
2. Zapuszczam włosy.
3. Zdrowo się odżywiam.
4. Pracuję nad charakterem.
vainqueur_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:17   #3396
mangoo123
Raczkowanie
 
Avatar mangoo123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 182
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

7/10

Jutro idę do innego dermatologa (o ile uda mi się zarejestrować ).
Po encortonie znaczna poprawa, ale i tak wygląda to źle. Antybiotyk odstawiłam po 1 dniu (wymioty). Obecnie nie mam nic, żadnej maści.

Ktoś pytał jak to zrobiłam, że odstawiłam kawę. Przestraszyłam się, że to ona pogarsza stan mojej cery- czy tak jest niewiadomo, pewnie do niej wrócę, bo uwielbiam ten smak. No ale mała przerwa się przyda


Jak zobaczyłam ten obrazek to od razu pomyślałam o nas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 37ffac8c7a121257bdf70167a12974a2_original.jpg (24,6 KB, 55 załadowań)
mangoo123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:21   #3397
evolution98
Raczkowanie
 
Avatar evolution98
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 298
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez mangoo123 Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam ten obrazek to od razu pomyślałam o nas
Haha, idealnie pasuje do naszego wątku

3/25
__________________
Dbam o buźkę!
Zapuszczam włosy!
evolution98 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 19:22   #3398
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez mangoo123 Pokaż wiadomość
7/10

Jutro idę do innego dermatologa (o ile uda mi się zarejestrować ).
Po encortonie znaczna poprawa, ale i tak wygląda to źle. Antybiotyk odstawiłam po 1 dniu (wymioty). Obecnie nie mam nic, żadnej maści.

Ktoś pytał jak to zrobiłam, że odstawiłam kawę. Przestraszyłam się, że to ona pogarsza stan mojej cery- czy tak jest niewiadomo, pewnie do niej wrócę, bo uwielbiam ten smak. No ale mała przerwa się przyda


Jak zobaczyłam ten obrazek to od razu pomyślałam o nas
CUDOWNY obrazek, idealnie opisuje moj stan umysłu
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:23   #3399
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

czytam od dawna wasz wątek
od wcozraj postanowiłam nie wyciskać
1/25 dziś się udało
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:11   #3400
Mari94
Zakorzenienie
 
Avatar Mari94
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11 458
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez mangoo123 Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam ten obrazek to od razu pomyślałam o nas


Zrobiłam peeling enzymatyczny
__________________
Mari94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 21:57   #3401
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez mangoo123 Pokaż wiadomość
7/10

Jak zobaczyłam ten obrazek to od razu pomyślałam o nas
aż sobie go zapisałam coś czuje, że zaraz tak będe wyglądac, no chyba że sie powstrzymam
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 22:39   #3402
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Mari94 Pokaż wiadomość
Dziękuję u mnie przejdzie jedynie enzymatyczny bo mam problem z naczynkami :/ miodu niestety nie mam ale może wykorzystam maseczkę z Avonu
która maseczka Avonu?


Cytat:
Napisane przez mangoo123 Pokaż wiadomość
Ktoś pytał jak to zrobiłam, że odstawiłam kawę. Przestraszyłam się, że to ona pogarsza stan mojej cery- czy tak jest niewiadomo, pewnie do niej wrócę, bo uwielbiam ten smak. No ale mała przerwa się przyda


Jak zobaczyłam ten obrazek to od razu pomyślałam o nas
podziwiam, ja nie dałabym rady ot ta odstawić, od 7 lat pijam namiętnie

obrazek boski!



a ja myślę, co zrobić z ropnymi dziadami, użyć peelingu, czy ciapnąć je benzacne idę się zmyć i dzielnie walczę z paluchami
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 22:57   #3403
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

wycisnęłam, nie miałam takiego zamiaru, ale miałam na twarzy, dokładniej na brodzie taką skorupkę (jakas zachnięta krew czy cos takiego.. ) no i zdrapałam a tam zobaczyłam takie prosto do wycisnięcia 2 białe plamki, przycisnęłam i już ich nie było
ogolnie nie jest źle, nie ruszyłam wszystkiego możliwego, ani też nie robiłam nic na siłe
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 23:14   #3404
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Ten obrazek to powinnyśmy wydrukować i przykleić obok lusterka - bardzo by zwiększył skuteczność nieruszania twarzy.
Tak przyszło mi do głowy, że zima to jeszcze pół biedy dla wyciskających - a to się czapką przysłoni, a to włosy rozpuści , szalik owinie i tak nie widać. Za to wiosna i lato - wtedy nie ma zmiłuj. Dlatego mój plan jest taki - koniec wyciskania, chcę mieć twarz do pokazywania
0/25
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 23:33   #3405
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

melduję 1/25.
jeden ropny poszedł przy peelingu myjącym under 20, drugi siedzi. czerwone plamki posmarowane benzacne.
myślę, że wychodzi to wszystko dodatkowo po humavicie - drożdże, skrzyp, pokrzywa.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:18   #3406
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
melduję 1/25.
jeden ropny poszedł przy peelingu myjącym under 20, drugi siedzi. czerwone plamki posmarowane benzacne.
myślę, że wychodzi to wszystko dodatkowo po humavicie - drożdże, skrzyp, pokrzywa.

oby tak dalej
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:35   #3407
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

a ja wlasnie jem sniadanko po basenie.. tylko ja tam mam taka zmasakrowana twarz, przykro mi jest ,
weszłam na moment do rossmana na kolorówke i wiecie co? moim marzeniem jest odzyskac ladna cere juz o 100% czystej nie marzę, ale jakby mi się poprawiła, to chociaz korektor dobry bym sobie kupiła... bo w tym momencie mogłabym nim wysmarować całą twarz i tyle.... az tak dużo mam pryszczy/przebarwień..
2/25
smutno mi jakoś, moj TŻ też mnie ostatnio pocieszał ze kiedys mi sie poprawi - a ja juz w to wątpie... wszedzie mam przebarwienia, na nogach, na twarzy, plecach, dekoldzie w okolicach bikini po depilacji... i ostatnio przez przypadek przełączając kanały widziałam jakiś program z obnażonymi kobietami, w samych silikonowych stringach z małym trójkącikiem... domyślacie sie gdzie...
i kurcze... nie moge przezyć, że takie puste laski, a tak idealna skóra, zero przebarwień, idealna cera... a ja wygladam tragicznie... po prostu płakać mi się chce ;/
P.S. Wyrasta mi 6 nowych podskórynych bolących gul... rozpłakałam się...
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!

Edytowane przez Marcusia
Czas edycji: 2013-02-26 o 09:43
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 10:57   #3408
mangoo123
Raczkowanie
 
Avatar mangoo123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 182
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Byłam u dermatologa. Typowy lekarz, którego należy unikać.
Weszłam, zaczęłam mówic na czym polega mój problem- uciszyła mnie i cały czas coś pisała, w ogóle nie zadawała pytań, nie chciała poznać 'historii choroby', powiedziała ''tobie już nic nie pomoże. tylko izotek''. Trochę mnie to przeraziło i chciałam zapytać czy może jednak da się zrobić coś innego, bo nie jestem do końca zdecydowana i słyszałam, że są olbrzymie skutki uboczne, ona mi na to ''bzdura, latami leczę i nigdy skutków ubocznych nikt nie miał. nie chcesz to nie'' po czym wręczyła mi recepte z antybiotykiem i Duaciem (którego stosowałam 6 tyg. i niedawno skończyłam- nie pomógł, jakby pozwoliła mi się odezwać to bym powiedziała).

Brak słów
mangoo123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:36   #3409
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

13/25
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 13:45   #3410
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Ten obrazek to powinnyśmy wydrukować i przykleić obok lusterka - bardzo by zwiększył skuteczność nieruszania twarzy.
Tak przyszło mi do głowy, że zima to jeszcze pół biedy dla wyciskających - a to się czapką przysłoni, a to włosy rozpuści , szalik owinie i tak nie widać. Za to wiosna i lato - wtedy nie ma zmiłuj. Dlatego mój plan jest taki - koniec wyciskania, chcę mieć twarz do pokazywania
0/25
zgadzam sie zimą łatwiej jest chyba wszystko zakryć, nie wyobrażam sobie latać z rozpuszczonymi włosami do połowy pleców jak jest tempertura 30stC. teraz moge sobie na to jeszcze pozwolić.

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
a ja wlasnie jem sniadanko po basenie.. tylko ja tam mam taka zmasakrowana twarz, przykro mi jest ,
weszłam na moment do rossmana na kolorówke i wiecie co? moim marzeniem jest odzyskac ladna cere juz o 100% czystej nie marzę, ale jakby mi się poprawiła, to chociaz korektor dobry bym sobie kupiła... bo w tym momencie mogłabym nim wysmarować całą twarz i tyle.... az tak dużo mam pryszczy/przebarwień..
2/25
smutno mi jakoś, moj TŻ też mnie ostatnio pocieszał ze kiedys mi sie poprawi - a ja juz w to wątpie... wszedzie mam przebarwienia, na nogach, na twarzy, plecach, dekoldzie w okolicach bikini po depilacji... i ostatnio przez przypadek przełączając kanały widziałam jakiś program z obnażonymi kobietami, w samych silikonowych stringach z małym trójkącikiem... domyślacie sie gdzie...
i kurcze... nie moge przezyć, że takie puste laski, a tak idealna skóra, zero przebarwień, idealna cera... a ja wygladam tragicznie... po prostu płakać mi się chce ;/
P.S. Wyrasta mi 6 nowych podskórynych bolących gul... rozpłakałam się...
Każda z nas marzy żeby móc wyjsc bez makijażu gdziekolwiek. Wstać rano, ubrać się, zjesc i wyjsc. Tak po prostu.. Stosujesz teraz coś oczyszczającego, w ogole jak wygląda Twoja pielęgnacja twarzy i jaki prowadzisz tryb życia?

Cytat:
Napisane przez mangoo123 Pokaż wiadomość
Byłam u dermatologa. Typowy lekarz, którego należy unikać.
Weszłam, zaczęłam mówic na czym polega mój problem- uciszyła mnie i cały czas coś pisała, w ogóle nie zadawała pytań, nie chciała poznać 'historii choroby', powiedziała ''tobie już nic nie pomoże. tylko izotek''. Trochę mnie to przeraziło i chciałam zapytać czy może jednak da się zrobić coś innego, bo nie jestem do końca zdecydowana i słyszałam, że są olbrzymie skutki uboczne, ona mi na to ''bzdura, latami leczę i nigdy skutków ubocznych nikt nie miał. nie chcesz to nie'' po czym wręczyła mi recepte z antybiotykiem i Duaciem (którego stosowałam 6 tyg. i niedawno skończyłam- nie pomógł, jakby pozwoliła mi się odezwać to bym powiedziała).
brak słów
współczuje, że trafiłaś na taką osobe nie rozumiem jak tacy ludzie skonczyli studia i w ogole po co mamy ich nazywać lekarzami. takie dianozy, które oni mówią to ja mogę sobie sama postawić, a nie isc specjlanie do kogoś.. w ogóle przykre są słowa, jak lekarz mówi 'pozostaje ci tylko izotek'. a gdzie podziała sie jakaś wiara, że jednak bez tego można sie obejsc. zawsze mozna podjąc leczenie, skierować pacjenta na badania, pogdybać co może byc przyczyną stanu zapalnego cery, a nie od razu proponować tak silnego leku lub te beznadziejne antybiotyki, które psują wątrobę. szkoda słów na dzisiejsza służbe zdrowa, nerwy sobie niszcze tylko przez nich..

zrobiłam zamowienie kosmetyków mineralnych, chciałabym aby doszły w tym tygodniu
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:11   #3411
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
Każda z nas marzy żeby móc wyjsc bez makijażu gdziekolwiek. Wstać rano, ubrać się, zjesc i wyjsc. Tak po prostu.. Stosujesz teraz coś oczyszczającego, w ogole jak wygląda Twoja pielęgnacja twarzy i jaki prowadzisz tryb życia?
Rano przed sniadaniem 30 min staram sie wypić sok z cytryny, na śniadanie kawa zbożowa z mlekiem i bułka z masłem, na deser pierwszy kubek zielonej herbaty.jak się nie dobudzę to poprawiam mała kawą z mlekiem i idę do ksiązek, w południe zżeram marchewkę, do tego jakaś kanapka/jogurt, cokolwiek co mam w lodówce i mam na to ochotę. później znowu zielona, na obiadokolację robię jakies mięsko (pon/wt czerwone, do końca tyg kurczak), do tego jakieś warzywa, nie ważne czy brokuły, kalafior, brukselka, ziemniaki czy kotlety z ryżu, ewentualnie makaron i jakiś sos grzybowy lub inny. na deser jogurt, i czasem jeszcze jakaś herbatka- owocowa lub zwykła z cytryną imbirem i miodem.
ogólnie zielonej piję po 1,5L dziennie.
a pielęgnacja twarzy... kupiłam żel w aptece sebium gel moussant Biodermy i myję nim twarz dwa razy dziennie, a jak mam gdzieś wyjść to smaruję twarz kremem i paćkam się podkładem zeby w miarę wyrównać koloryt i to tyle, i jeszcze raz w tyg chodzę na basen takie moje nudne życie... a jak pójdę z moim chłopakiem gdzieś się spocic (np fitness, bo wtedy wszystko spływa i wygladam jeszcze gorzej, wszystko jest 100 razy bardziej czerwone) to po ćwiczeniach - przed powrotem do domu przemyłam twarz płynem miceralnym, swojego czasu myłam nim twarz kazdego ranka...

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
współczuje, że trafiłaś na taką osobe nie rozumiem jak tacy ludzie skonczyli studia i w ogole po co mamy ich nazywać lekarzami. takie dianozy, które oni mówią to ja mogę sobie sama postawić, a nie isc specjlanie do kogoś.. w ogóle przykre są słowa, jak lekarz mówi 'pozostaje ci tylko izotek'. a gdzie podziała sie jakaś wiara, że jednak bez tego można sie obejsc. zawsze mozna podjąc leczenie, skierować pacjenta na badania, pogdybać co może byc przyczyną stanu zapalnego cery, a nie od razu proponować tak silnego leku lub te beznadziejne antybiotyki, które psują wątrobę. szkoda słów na dzisiejsza służbe zdrowa, nerwy sobie niszcze tylko przez nich..

zrobiłam zamowienie kosmetyków mineralnych, chciałabym aby doszły w tym tygodniu
niestety nie oszukujmy się dermatologia to "leczenie objawowe" a jak coś kurczę w środku się psuje to pewnie od tego co w środku wypadałoby zacząć no ale cóż, błędem lekarzy jest traktowanie wszystkich tak samo - sama udzielam korepetycji i wiem jak ważne jest osobne traktowanie każdego indywiduum.. prawda jest taka, że leczenie powinniśmy chyba zaczynać od laboratorum - jak sie dowiesz jaka bakteria to powoduje, to przynajmniej masz pewność ze trafilas w lek i stosunkowo szybko powinno pojsc (ja jestem wlasnie przed tą "terapią" więc się wypowiem jak zobaczę skutki) ale może lekarzom chodzi o to że jak za szybko wyleczą pacjentów to może się okazać że nikt nie przyjdzie, nie oszukujmy się 90% pacjentów to trądzik... nie wiem jak wytłumaczyć ich podejście do ludzi... gdyby chirurg tez tak podchodził do sprawy to 80% pacjentów by umierało, więc myślę, że jest to taki parszywy kierunek na ktorym sie uczy studentow ze o tradzik trzeba dbac i rytualnie dawać leki... ja mialam całą gamę od drożdzyc przez jakieś inne bakterię po atopy... w nic lekarka nie trafiła i powiedziała ze mi juz nie pomoze, to przykre, bo sam fakt wypisania skierowania czy ogólnie mogłaby powiedzieć "zrób takie a takie wyniki i przyjdź ja Ci coś poradzę" no ale zrobiła jak zrobiła... nie wiem sama co o nich myśleć, serio..

Wpadłam na artykuł dla malująych się: bo 20 latki mają problem z trądzikiem, jak mają niezdezynfekowane pedzle itp... moze komuś się przyda, bo mi - nie
http://www.boska.pl/inspiracje/3270/...l#galleryimage
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!

Edytowane przez Marcusia
Czas edycji: 2013-02-26 o 14:36
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:32   #3412
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

1/25
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:45   #3413
Mari94
Zakorzenienie
 
Avatar Mari94
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11 458
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

smoothly taką, pożyczyłam od bratowej
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-z-oliwka.html
__________________
Mari94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:48   #3414
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
oby tak dalej
oby! już rano paluchy szły w ruch, broda wygląda paskudnie ale nie dam się! jak przestałam na feriach na kilka dni, to ładnie się wszystko normowało, a potem ruszyłam jednego i ło.


Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
P.S. Wyrasta mi 6 nowych podskórynych bolących gul... rozpłakałam się...
nic się nie łam, powolutku, powolutku
na pewno wszystko minie, tylko dużo cierpliwości i systematyczności. nie poddawaj się


Cytat:
Napisane przez mangoo123 Pokaż wiadomość
Byłam u dermatologa. Typowy lekarz, którego należy unikać.
Weszłam, zaczęłam mówic na czym polega mój problem- uciszyła mnie i cały czas coś pisała, w ogóle nie zadawała pytań, nie chciała poznać 'historii choroby', powiedziała ''tobie już nic nie pomoże. tylko izotek''. Trochę mnie to przeraziło i chciałam zapytać czy może jednak da się zrobić coś innego, bo nie jestem do końca zdecydowana i słyszałam, że są olbrzymie skutki uboczne, ona mi na to ''bzdura, latami leczę i nigdy skutków ubocznych nikt nie miał. nie chcesz to nie'' po czym wręczyła mi recepte z antybiotykiem i Duaciem (którego stosowałam 6 tyg. i niedawno skończyłam- nie pomógł, jakby pozwoliła mi się odezwać to bym powiedziała).

Brak słów
tragedia, taki sam jest u mnie w mieście, nie zobaczy, da receptę, i wystawi za drzwi.


Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
niestety nie oszukujmy się dermatologia to "leczenie objawowe" a jak coś kurczę w środku się psuje to pewnie od tego co w środku wypadałoby zacząć no ale cóż, błędem lekarzy jest traktowanie wszystkich tak samo - sama udzielam korepetycji i wiem jak ważne jest osobne traktowanie każdego indywiduum.. prawda jest taka, że leczenie powinniśmy chyba zaczynać od laboratorum - jak sie dowiesz jaka bakteria to powoduje, to przynajmniej masz pewność ze trafilas w lek i stosunkowo szybko powinno pojsc (ja jestem wlasnie przed tą "terapią" więc się wypowiem jak zobaczę skutki) ale może lekarzom chodzi o to że jak za szybko wyleczą pacjentów to może się okazać że nikt nie przyjdzie, nie oszukujmy się 90% pacjentów to trądzik... nie wiem jak wytłumaczyć ich podejście do ludzi... gdyby chirurg tez tak podchodził do sprawy to 80% pacjentów by umierało, więc myślę, że jest to taki parszywy kierunek na ktorym sie uczy studentow ze o tradzik trzeba dbac i rytualnie dawać leki... ja mialam całą gamę od drożdzyc przez jakieś inne bakterię po atopy... w nic lekarka nie trafiła i powiedziała ze mi juz nie pomoze, to przykre, bo sam fakt wypisania skierowania czy ogólnie mogłaby powiedzieć "zrób takie a takie wyniki i przyjdź ja Ci coś poradzę" no ale zrobiła jak zrobiła... nie wiem sama co o nich myśleć, serio..

Wpadłam na artykuł dla malująych się: bo 20 latki mają problem z trądzikiem, jak mają niezdezynfekowane pedzle itp... moze komuś się przyda, bo mi - nie
http://www.boska.pl/inspiracje/3270/...l#galleryimage
z tym leczeniem objawowym to zgodzę się, dlatego aż boję sie iść do jakiegokolwiek dermatologa.. tym bardziej, że problem dopadł nie tylko buzię, a i coś niedobrego dzieje się z palcami u stóp
zwlekam ile się da, ale to na nic..

a artykuł właśnie przypomniał mi że miałam pędzle umyć

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Mari94 Pokaż wiadomość
smoothly taką, pożyczyłam od bratowej
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-z-oliwka.html
i jak? ja mam jedną i bardzo ją lubię
dokładnie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:23   #3415
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

ja też mam dość tego trądziku stosuję Afronis, który kiedyś mi bardzo pomagał :O teraz nie widzę tych efektów przeczytałam też, że kozieradka pomaga na trądzik, więc od dziś zaczynam kurację opiszę Wam efekty
2/25 szybko leci - świetny początek, choć kusi bardzo! :O
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:27   #3416
luska5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

10/25
luska5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:45   #3417
Mari94
Zakorzenienie
 
Avatar Mari94
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11 458
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
i jak? ja mam jedną i bardzo ją lubię
dokładnie
Ogólne odczucia na plus miałam kiedyś sama parę innych maseczek z tej serii i tylko jedna mi nie pasowała, konkretnie jakaś z ryżem chyba peel off, strasznie potem byłam czerwona i miałam podrażnioną skórę.
__________________
Mari94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:57   #3418
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Dziewczyny wiem jak to jest z tradzikiem- juz nieraz miałam głupie mysli. Ale nei możemy sie poddać inne osoby mają raka czy inne ciezkie choroby a jednak czerpią siłę i radość z życia, więc my tym bardziej musimy! kiedyś to minie, musi..

0/25--> wysyp na prawej stronie, 5 bolących krostek..
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:59   #3419
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Dla mnie z maseczek z Avonu najlepsza była ta w szarej tubce z błota i minerałami z Morza Martwego czy jakoś tak. Aktualnie na twarz w ramach uspokojenia cery stosuję na 15 min płatki owsiane (zalewam wrzątkiem 2 łyżki i tyle) - nie zapycha, ładnie usuwa ,,suche uciążliwe skórki" (a szczególnie kiedy nałoży się na nie podkład), także polecam.
1/25
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 17:08   #3420
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Rano przed sniadaniem 30 min staram sie wypić sok z cytryny, na śniadanie kawa zbożowa z mlekiem i bułka z masłem, na deser pierwszy kubek zielonej herbaty.jak się nie dobudzę to poprawiam mała kawą z mlekiem i idę do ksiązek, w południe zżeram marchewkę, do tego jakaś kanapka/jogurt, cokolwiek co mam w lodówce i mam na to ochotę. później znowu zielona, na obiadokolację robię jakies mięsko (pon/wt czerwone, do końca tyg kurczak), do tego jakieś warzywa, nie ważne czy brokuły, kalafior, brukselka, ziemniaki czy kotlety z ryżu, ewentualnie makaron i jakiś sos grzybowy lub inny. na deser jogurt, i czasem jeszcze jakaś herbatka- owocowa lub zwykła z cytryną imbirem i miodem.
ogólnie zielonej piję po 1,5L dziennie.
a pielęgnacja twarzy... kupiłam żel w aptece sebium gel moussant Biodermy i myję nim twarz dwa razy dziennie, a jak mam gdzieś wyjść to smaruję twarz kremem i paćkam się podkładem zeby w miarę wyrównać koloryt i to tyle, i jeszcze raz w tyg chodzę na basen takie moje nudne życie... a jak pójdę z moim chłopakiem gdzieś się spocic (np fitness, bo wtedy wszystko spływa i wygladam jeszcze gorzej, wszystko jest 100 razy bardziej czerwone) to po ćwiczeniach - przed powrotem do domu przemyłam twarz płynem miceralnym, swojego czasu myłam nim twarz kazdego ranka...
[/url]
kurcze, to nie wiem dlaczego. probowałaś odstawić nabiał? widze, że w opisie masz rózne herbatki, one działają oczyszczająco więc może masz teraz własnie wysyp. no i ja chyba polecam spirulinę, wprawdzie franca wszystkie zaskórniki mi wyciąga takie które mam na twarzy kilka miesięcy, ale mam nadzieję, że później będzie lepiej.


cały czas czuje taki dziwny ból na wargą, jakby zalążek małego pryszcza zaraz pojde sie oglądać co mi sie tam tworzy, bo mnie to denerwuje.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.