Naruszenie prywatności - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-15, 16:33   #121
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Naruszenie prywatności

Przedwczoraj wyświetlił mi się komunikat, że użytkownik o numerze (nie wiem, możliwe, że IP) zalogował się na konto o moim nr.
Wczoraj dostałam od niego wiadomość w stylu o twoich rozmowach z chlopakami i opisach dowie się Twój tata,( jak by to mojego tatę obchodziło, phi, zresztą nie mam nic do ukrycia, także słabe to było.. )
Znam nr ale nic mi to nie mówi, sprawdziłam profil na stronie, są jakieś opisy tego kogoś typu: "dziękuję za życzenie" lub.. " i na studia.."
A zaczęło się to po fakcie, kiedy wpisałam zwykłą buźkę ";*" w opis i chyba ten ktoś się zdenerwował.. Tak mi się wydaje, że to jakiś zazdrosny facet.. ;/
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 11:14   #122
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Naruszenie prywatności

uwierz mi swirow na tym swiecie nie mało
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 12:59   #123
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Naruszenie prywatności

Ano właśnie.. póki co jest spokój i mam nadzieję, że będzie trwało to nieskończenie długo, ewentualnie skasuję ten profil i założę nowy nr.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 16:23   #124
5helga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 16
Dot.: Naruszenie prywatności

Minęło trochę czasu, nie wiem jak żyjesz, już po wszystkim?
Ja podobne zdarzenia miałam gdy byłam ok. 8 letnim dzieckiem.
Moje dziecinne podejście, a zarazem ignorancja spowodowały że żyłam jak by nic się ne działo. Przeżyłam.
Przypuszczam, że powodem takich zachowań jest często zazdrość ludzka. Mój ociec pracował w tedy w banku, znanym. Korporacje mają różnego rodzaju inwestycje i w tym celu oddziaływania na pracowników.
A rodzice też rozwodzili się....

Zasada jest taka że od problemów w rodzinie są psycholodzy, a jak się nie jest w stanie określić o co w ogóle chodzi to chodzi o usługi psychiatryczne. Nie wiem może już Cię ktoś zdołał przekonać.
Wiem zazwyczaj prawo jest na tyle ułomne, że to ofiara ponosi konsekwencje uczestnictwa w zbrodniach napastników. Dobrze że to gdzieś zgłosiłaś, po czasie Ty mogłabyś być posądzona o czyny swego sprawcy.
Dobrze że to zauważyłaś i się miałaś komu pożalić.

Z drugiej strony 'wybrani' nie mają nic do powiedzenia.
Psychiatrzy mogli by Cię uznać za chorą na rozdwojenie jaźni i poddać długotrwałym obserwacją. Czasem to się opłaca finansowo, a czasem to śmieciowy wyzysk.....
Surogatki....próba pokazania czym jest prawo dla jednostki.
_______

There is no bigger powerfull authority than psychiatry in protection of the offender.!


Edytowane przez 5helga
Czas edycji: 2016-01-03 o 16:26 Powód: błąd w użyciu słowa, nieporawna forma.
5helga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 22:39   #125
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Naruszenie prywatności

Cytat:
Napisane przez 5helga Pokaż wiadomość
Minęło trochę czasu, nie wiem jak żyjesz, już po wszystkim?
Ja podobne zdarzenia miałam gdy byłam ok. 8 letnim dzieckiem.
Moje dziecinne podejście, a zarazem ignorancja spowodowały że żyłam jak by nic się ne działo. Przeżyłam.
Przypuszczam, że powodem takich zachowań jest często zazdrość ludzka. Mój ociec pracował w tedy w banku, znanym. Korporacje mają różnego rodzaju inwestycje i w tym celu oddziaływania na pracowników.
A rodzice też rozwodzili się....

Zasada jest taka że od problemów w rodzinie są psycholodzy, a jak się nie jest w stanie określić o co w ogóle chodzi to chodzi o usługi psychiatryczne. Nie wiem może już Cię ktoś zdołał przekonać.
Wiem zazwyczaj prawo jest na tyle ułomne, że to ofiara ponosi konsekwencje uczestnictwa w zbrodniach napastników. Dobrze że to gdzieś zgłosiłaś, po czasie Ty mogłabyś być posądzona o czyny swego sprawcy.
Dobrze że to zauważyłaś i się miałaś komu pożalić.

Z drugiej strony 'wybrani' nie mają nic do powiedzenia.
Psychiatrzy mogli by Cię uznać za chorą na rozdwojenie jaźni i poddać długotrwałym obserwacją. Czasem to się opłaca finansowo, a czasem to śmieciowy wyzysk.....
Surogatki....próba pokazania czym jest prawo dla jednostki.
_______

There is no bigger powerfull authority than psychiatry in protection of the offender.!



U mnie wszystko ok ,zyje i mam sie swietnie , sprawa sie rozwiazala, dowiedzialam sie kto to byl, ta osoba z obawy przed konsekwencjami sama mi sie przyznala i prosila o nie zglaszanie tego nigdzie, usunelam ta osobe z mojego zycia , po jakims czasie odezwala sie aby przeprosic, teraz mieszkam juz w innym kraju daleko od Wloch i nikt mi juz zycia nie zatrowa
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 01:59   #126
Kopciuszek12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: Naruszenie prywatności

Mam pytanie. Czy to był twój eks czy ktoś zupełnie inny?
Kopciuszek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 11:26   #127
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Naruszenie prywatności

To była osoba ,którą uważałam za jednego z moich najlepszych przyjaciół....miał jakąś obsesje na moim punkcie, ale to osaba z problemami emocjonalnymi ,myśle ,że to się jeszcze powtórzy ,ale będzie męczył kogoś innego, mój ex też długo nie dawał mi spokoju, bo aż trzy lata od rozstania cięgle szukał róznych form kontaktu....ja mam chyba pecha do psycholi ;-) w każdym razie wszystko dobrze się skończyło i mam teraz spokój i od jednego i od drugiego.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 13:25   #128
Kopciuszek12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: Naruszenie prywatności

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
To była osoba ,którą uważałam za jednego z moich najlepszych przyjaciół....miał jakąś obsesje na moim punkcie, ale to osaba z problemami emocjonalnymi ,myśle ,że to się jeszcze powtórzy ,ale będzie męczył kogoś innego, mój ex też długo nie dawał mi spokoju, bo aż trzy lata od rozstania cięgle szukał róznych form kontaktu....ja mam chyba pecha do psycholi ;-) w każdym razie wszystko dobrze się skończyło i mam teraz spokój i od jednego i od drugiego.
To dobrze.
Życzę powodzenia
Kopciuszek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 17:04   #129
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Naruszenie prywatności

Cytat:
Napisane przez Kopciuszek12 Pokaż wiadomość
To dobrze.
Życzę powodzenia
Dziekuje
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-05 18:04:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.