Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-21, 22:37   #4051
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
wtf?
Hello everybody! Today’s nail design is a long-awaited 4th of July nail design! This one is perfect for showing your pride for the U.S. while still staying elegant. Let’s go!!!! staying elegant <3
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 22:39   #4052
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Hello everybody! Today’s nail design is a long-awaited 4th of July nail design! This one is perfect for showing your pride for the U.S. while still staying elegant. Let’s go!!!! staying elegant <3
no jak tak to ok
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 22:40   #4053
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Nie pisz kto, ale powiedz, skąd to wiesz!


Nie pamiętałam, że to Ty! Teraz już wiem i jestem przeogromnie wdzięczna! W ramach wdzięczności jeden z lepszych żywców, jakie widziałam pewnie już Wam wrzucałam - hmmm, za każdym razem zachwya mnie tak samo ->

o wypraszam sobie, ja też milion razy polecalam ten podkład
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 22:42   #4054
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Matka kochana, koszulki Karoliny - co za tandeta

Już pomijając te głupawe napisy, rozmiar koszulek, prześwitywanie, to nieźle zaszaleli z ceną. Niedawno napisałam tutaj, że często jeżdżę na targ i jak czasem można znaleźć prawdziwe perełki (na które poluję), tak zazwyczaj występują tam takie właśnie koszulki Jedyna różnica to cena, na targu życzą sobie za taką 10zł.

Mam przy okazji pytanie. Trochę zmasakrowałam piekarnik i muszę go ładnie wyczyścić nie zauważyłam, że folia przeciekła. Polecacie coś naprawdę dobrego?

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2016-04-21 o 22:43
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 22:44   #4055
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Matka kochana, koszulki Karoliny - co za tandeta

Już pomijając te głupawe napisy, rozmiar koszulek, prześwitywanie, to nieźle zaszaleli z ceną. Niedawno napisałam tutaj, że często jeżdżę na targ i jak czasem można znaleźć prawdziwe perełki (na które poluję), tak zazwyczaj występują tam takie właśnie koszulki Jedyna różnica to cena, na targu życzą sobie za taką 10zł.
Ja jestem zaskoczona tym, ze mialo byc tyle wzorow i krojow (kroi?) A zrobila jedna koszulke... napisy pal licho da sie przezyc ale tak sie jarala tym jakie to bedzie wspaniale i nowe takie "jej" i wyszlo.... coz jak zwykle.
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 23:02   #4056
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
chodzi o to, że jest sobie bilioteka pełna różnych żywych książek i możesz przyjść i sobie wypożyczyć jakąś, porozmawiać o rzeczach, które cie ciekawią, których nie rozumiesz, które cię nurtują.
zamysł akcji jest taki, by pozwolić się poznać, opowiedzieć ludziom o rzeczach, które cię dotyczą i być może rozwiać jakieś wątpliwości, pokazać prawdę niekoniecznie oczywistą.
w tym roku będziemy mieć m.in. freeganina, byłą bezdomną, syryjczyka, niepełnosprawnego geja, policjanta, strażnika więziennego, schizofrenika, lesbijkę

także zestaw ciekawy myślę

ojaaaaa
mega ciekawa inicjatywa, trzymam kciuki mocno za powodzenie!


---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Mostly, wyglądasz supcio!

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Husky pytałaś jak wczorj wyglądał wieczór Otóż najpierw występowali z prezentacją Białorusini, potem Mołdawianie, Gagauzi i Ukraincy. Było duzo filmikow, prezentacje multimedialne, śpiewy a na koniec nauka ukrainskich tancow ludowych, bo jeden z uczestników jest tancerzem. Do tego żarełko, przywiezli tez troche pamiątek w stylu pocztówek i magnesików, które rozdali. Przyjemnie było
uświadomiłam sobie w ogóle jak mało wiem o Mołdawii (o zamieszkach, sytuacji politycznej itd) czy nawet o Ukrainie, o Gagauzji juz nawet nie wspominając
uwielbiam słuchac o innych krajach od ludzi, którzy tam mieszkaja


---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość
Wy narzekać na laskę, a jak dla mnie ten facet to jakaś porażka Co drugie zdanie kończy "nie?" i nie daje dojść dziewczynie do słowa. Do tego te różowe usteczka, nieeee za dużo jak dla mnie
dla mnie też gość to burak i porażka

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

olfa to sie chyba bedzie jarać tymi urodzinami jak Bogusia ślubem a Szusz zaręczynami - do porzygu

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

a ja w ogóle jestem dzisiaj smutno-wściekła, bo wieczór miałam super, jadłam krewetki smażone w kartoflach, które były genialne <3 iiiii... telefon mi sie zepsul. Sam z siebie, autentyk, pękł mi ekran i nie dziala.
Jezuuuuu znowu ;-;
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 23:17   #4057
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Do żadnego się nie przekonam, ale w filmie Deynn wypadła sympatyczniej niż ten gość.
On mówił w stylu: "Generalnie to będziemy robić to i to, bo to ma oglądalność, a my przecież chcemy wyświetleń, jeszcze to, bo załatwiliśmy sobie autka do testów, generalnie kaska, wyświetlenia, generalnie" - jakby się spotkał z kumplem i opowiadał, jak chce zbić kasę na YT.
A Deynn powiedziała, że fajnie byłoby kręcić daily vlogi - tu wyczułam, że po prostu podoba jej się ta forma. Jakoś tak milej.
Mi żadne nie przypadło do gustu. Ona była tak samo sztywna jak w reklamie Coli. On zachowuje się jak jakiś typ z ciemnej bramy.

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Zmieniam mieszkanie i mam kryzys w pakowaniu. Zaczęłam to oczywiście szykować po południu. Nie mam już miejsca na podłodze ani w co się pakować
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 23:39   #4058
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Zmieniam mieszkanie i mam kryzys w pakowaniu. Zaczęłam to oczywiście szykować po południu. Nie mam już miejsca na podłodze ani w co się pakować
ja uzywalam workow na gruz 120l, mocne, z leroya
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 23:45   #4059
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Mnie czeka przeprowadzka końcem czerwca i już powoli przewożę rzeczy żeby nie musieć tira zamawiać. No i zaczynam budowę/przebudowę, która spędza mi sen z powiek - dosłownie. Położyłam się 2h temu i ciągle myślę jak rozwiązać problem z zadaszeniem tarasu
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 23:47   #4060
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

https://www.instagram.com/p/BEeQDpmo...usoe_dachshund

macie cos porzadnego, nie tylko te guru
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 05:24   #4061
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Mnie czeka przeprowadzka końcem czerwca i już powoli przewożę rzeczy żeby nie musieć tira zamawiać. No i zaczynam budowę/przebudowę, która spędza mi sen z powiek - dosłownie. Położyłam się 2h temu i ciągle myślę jak rozwiązać problem z zadaszeniem tarasu

Mnie czeka na przelomie maja i czerwca, ale jeszcze nie znalazlam nowego mieszkania na razie staram sie zuzyc wszystko co sie da zeby choc troche mniej rzeczy bylo
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 06:07   #4062
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość

Mam przy okazji pytanie. Trochę zmasakrowałam piekarnik i muszę go ładnie wyczyścić nie zauważyłam, że folia przeciekła. Polecacie coś naprawdę dobrego?
Mi się sprawdza spray do piekarnika z Lidla. Tylko to czasochłonne jest - psikasz odczekujesz, myjesz, odczekujesz.

Matko hejterko... piątek już... powinnam się cieszyć ale ogrom pracy dziś i skiepszczona pogoda wygina mi usta w podkówke.... jeszcze nic ciekawego nie było w subach do kawki porannej.
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 06:51   #4063
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

https://m.youtube.com/watch?v=8CytlHd86Vs

Organizacja jedzenia do pracy i szkoły u Nissiax
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 07:36   #4064
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Zmarnowałam prawie 9 minut zycia na obejrzenie całego filmiku Cyganów. Policzyłam, ze Majewski 35 razy powiedział "nie?"

I mój ulubiony tekst : także ku*wa w sumie chyba tyle, nie?
Ja ich lubię i jestem ciekawa tego kanału. Fajnie, że byli tacy sami jak na snapie, chociaż Marita sparaliżowana z deka obecnością kamery.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 07:56   #4065
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość

Mam przy okazji pytanie. Trochę zmasakrowałam piekarnik i muszę go ładnie wyczyścić nie zauważyłam, że folia przeciekła. Polecacie coś naprawdę dobrego?


ja też mam taki szprej (), ale z Netto - psika się, robi sie taka wielka piana i capi na kilometr, ale piekarnik czystusieńki!
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 08:06   #4066
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
W jakich sieciówkach można kupić spodnie w rozmiarze 48?

Jakie maszynki do golenia polecacie, a które odradzacie? Zawsze używałam męskich z Biedronki w takim większym opakowaniu, ale chciałabym przetestować coś innego.
Ja używam maszynek Isany, tych fioletowych, pakowanych po kilka sztuk.
Niebieska Venus z wymiennymi wkładami była dla mnie tępa, już od samego początku.


Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 08:27   #4067
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Olfa ma być w DDTVN - razem z Majdanem i z kimś jeszcze
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 08:32   #4068
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
Olfa ma być w DDTVN - razem z Majdanem i z kimś jeszcze
a nie w pytanie na śniadanie?
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 08:36   #4069
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Dziękuję za brewkowe kciuki - dziś się dokonało, i zadowolenie jest. Piórkowa metoda, włos po włosku dorysowywane ręcznie. Roboty 5 godzin, z rysowaniem kształtu licząc . Mam podniesione końcówki (które malowałam zawijasami do dołu), co podobno otworzyło mi oko, więc mogę cieniować i blendować w pasji. Brewki są bardzo ciemne na razie, nie mogę ich myć przez 10 dni , tyle będzie się barwnik utrwalał w skórze. Jestem z wybranej metody ucieszona bardzo - nie boli, nie czuję się jak owęglony debil, kota wymiziałam. Zamieszczam poglądowe zdjęcia. Przed w makijażu, po i w całości. (Mam nadzieję, że zamieszczą się jako malutkie, nie za duży spam.)Załącznik 6374511Załącznik 6374516
Bardzo naturalny efekt, niezwykle mi się podoba! Nie dziwota, że 5 godzin pracy, precyzyjna robota.
Powiem szczerze, że dzięki Twoim zdjęciom, zaczynam się skłaniać ku temu zabiegowi. Dotychczas widywałam kobiety z jednobarwnymi paskami zamiast brwi.
Przydałoby się, bo moje brwi, to ta sama sytuacja, co moja czupryna - dużo, ale cienko; niby czorne, ale mam prześwity i gdy pomaluję oko, to ta nędza jest jeszcze bardziej uwydatniona

Ile zapłaciłaś?
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 08:49   #4070
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
Olfa ma być w DDTVN - razem z Majdanem i z kimś jeszcze
Ciekawe po jakiego grzyba Będzie doradzać Majdanowi perfumy?
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 08:53   #4071
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
a nie w pytanie na śniadanie?
nie, w TVNie.
jak uwodzić mężczyzn perfumami, jeżeli dobrze zrozumiałam
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 08:55   #4072
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dziewczyny, przepraszam, że się wcinam, ale pamiętam z poprzednich części rozmowę o gąbkach Real Techniques w Rossmannie. Nie czytałam tej części, więc nie wiem czy już było. Wklejam swój post z innego wątku:

Rozmawiałam ze znajomą, która pracuje w Rossmannie. Z tymi zamówieniami online jest tak, że jeżeli zamówicie z odbiorem osobistym, to zamówienie idzie od razu do tego sklepu, z którego chcecie odebrać. Tam dziewczyny mają za zadanie jak najszybciej je skompletować. Jeżeli nie ma danego produktu na stanie to wysyłają maila co jest, a czego nie ma i klient może zdecydować czy rezygnuje czy chce zamówienie mimo braków.
Minus jest taki, że dziewczyny muszą to zrobić szybko podczas swoich innych obowiązków, często wtedy nie mają czasu i nie sprawdzają raczej każdego produktu. Może się więc trafić jakiś używany bo biorą prosto z półki i biegną dalej.
Dlatego nie można zamówić z odbiorem w Białymstoku Real Techniques, bo nie ma go w żadnym sklepie. Trzeba wybierać kuriera, wtedy zamówienie idzie z magazynu.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 09:14   #4073
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
olfa to sie chyba bedzie jarać tymi urodzinami jak Bogusia ślubem a Szusz zaręczynami - do porzygu[COLOR="Silver"]
Biorąc pod uwagę to, ile na nie wydała, to pewnie dla niej jest to ekwiwalent wesela każdy cieszy się z tego, co ma.

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
nie, w TVNie.
jak uwodzić mężczyzn perfumami, jeżeli dobrze zrozumiałam
Wczoraj na snapie mówiła o PnŚ?
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 09:21   #4074
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Ledwo Deynn pojawiła się na YT, a już jest drama . Przed chwilą dowiedziałam się z jej snapa, że jakaś YTberka na swoim snapie miała ból odwłoka, że prawdziwy YT nie polega na nagrywaniu z profesjonalną ekipą i że kiedyś blogerki naśmiewały się z vlogerek, a teraz same dojrzały w tym interes(parafrazując).


Gadającą ytberką okazała się być olciiak; snapy usunęła, ale w internecie nic nie ginie, można je obejrzeć tutaj: https://snapers.net/m/olciiakyt/all
snapy z 21 kwietnia, 22:41 do 22:44
Na insta została zalana falą komentarzy przez fanki Deynn, zrobiła konto prywatne i napisała u Marity, że zaszło nieporozumienie i chce się z nią skontaktować


Deynn powiedziała jej soczyste spie*rdalaj
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 09:26   #4075
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę to, ile na nie wydała, to pewnie dla niej jest to ekwiwalent wesela każdy cieszy się z tego, co ma.



Wczoraj na snapie mówiła o PnŚ?
Nie chodzi mi bron boze o wartosciowanie slubu, wesel i urodzin. Po prostu o to, ze bedzie ciagle o tym samym jak u Bogu i Szusz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ledwo Deynn pojawiła się na YT, a już jest drama . Przed chwilą dowiedziałam się z jej snapa, że jakaś YTberka na swoim snapie miała ból odwłoka, że prawdziwy YT nie polega na nagrywaniu z profesjonalną ekipą i że kiedyś blogerki naśmiewały się z vlogerek, a teraz same dojrzały w tym interes(parafrazując).


Gadającą ytberką okazała się być olciiak; snapy usunęła, ale w internecie nic nie ginie, można je obejrzeć tutaj: https://snapers.net/m/olciiakyt/all
snapy z 21 kwietnia, 22:41 do 22:44
Na insta została zalana falą komentarzy przez fanki Deynn, zrobiła konto prywatne i napisała u Marity, że zaszło nieporozumienie i chce się z nią skontaktować


Deynn powiedziała jej soczyste spie*rdalaj
Olciak drama queen
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 09:27   #4076
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ledwo Deynn pojawiła się na YT, a już jest drama . Przed chwilą dowiedziałam się z jej snapa, że jakaś YTberka na swoim snapie miała ból odwłoka, że prawdziwy YT nie polega na nagrywaniu z profesjonalną ekipą i że kiedyś blogerki naśmiewały się z vlogerek, a teraz same dojrzały w tym interes(parafrazując).


Gadającą ytberką okazała się być olciiak; snapy usunęła, ale w internecie nic nie ginie, można je obejrzeć tutaj: https://snapers.net/m/olciiakyt/all
snapy z 21 kwietnia, 22:41 do 22:44
Na insta została zalana falą komentarzy przez fanki Deynn, zrobiła konto prywatne i napisała u Marity, że zaszło nieporozumienie i chce się z nią skontaktować


Deynn powiedziała jej soczyste spie*rdalaj
ja pierdziele, ale bole odwloka...

ale dzieki za strone popatrze sobie na te snapy w konu
bo moj telefon nie ogarnia juz ;<
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 09:28   #4077
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Ktory to snap?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 09:31   #4078
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Ktory to snap?
2 albo 3 w pierwszej linii
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 09:37   #4079
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

transkrypt, na wypadek gdyby to miało zniknąć albo komuś się nie chciało oglądać

powiem Wam tak, śmieszy mnie to, jak kiedyś blogerki śmiały się z YT, a teraz blogerkom brakuje miejsca, by się rozwijać, by promować swoje myśli, w ogóle to jest.... boooożeeee.... eeeeyyyy.... masakra.. mega, mega słabe boo! jak ktoś miał jutjuba, to bloga nie mógł mieć i my, żadna vlogerka tego nie robiła. A po prostu teraz każda blogerka wbija na YT bo... TAK LUDZIE bo to jest lepsze i bardziej opłacalne. AHA i jeszcze chciałam powiedzieć, że prawdziwy jutjub to nie wynajęcie sobie ekpiy i żeby to nagrała i zmontowała, tylko samemu wszystko trzeba od początku zrobić. więc nie dajcie się nabrać, nie piszcie, że ktoś "aaaaa super zrobili filmik, trtrtrttr, super, w ogóle się rozwijasz" bo zobaczcie w opis, wszystko jest wypisane!


intonacja i mimika jest tu ważna

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2016-04-22 o 09:43
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 09:38   #4080
ophelie_
Zero Osiem Wojna
 
Avatar ophelie_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ledwo Deynn pojawiła się na YT, a już jest drama . Przed chwilą dowiedziałam się z jej snapa, że jakaś YTberka na swoim snapie miała ból odwłoka, że prawdziwy YT nie polega na nagrywaniu z profesjonalną ekipą i że kiedyś blogerki naśmiewały się z vlogerek, a teraz same dojrzały w tym interes(parafrazując).


Gadającą ytberką okazała się być olciiak; snapy usunęła, ale w internecie nic nie ginie, można je obejrzeć tutaj: https://snapers.net/m/olciiakyt/all
snapy z 21 kwietnia, 22:41 do 22:44
Na insta została zalana falą komentarzy przez fanki Deynn, zrobiła konto prywatne i napisała u Marity, że zaszło nieporozumienie i chce się z nią skontaktować


Deynn powiedziała jej soczyste spie*rdalaj
Czy Olciak zawsze musi się wypowiadać w takich tematach i robić dramę? A to Glam, a to urodziny dziewczynki od tatuaży, a to Deynn I za każdym razem dziewczyna się nakrzyczy po czym odkręca, że to wcale nie tak i wszyscy źle ją zrozumieli
ophelie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.