Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-08, 19:59   #121
kosmetykoholiczka9
kosmetykoholiczka
 
Avatar kosmetykoholiczka9
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 29
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Wydaje mi się, że rosyjskie kosmetyki coraz częściej zaczynają pojawiać się stacjonarnie. W Rzeszowie widziałam je już w kilku miejscach. Może to przez popularność jaką zyskały chwilę temu Nie miałam pojęcia, że przenieśli produkcję Babuszki Agafii. Uwielbiam te kosmetyki i mam nadzieję, że jakoś mocno to im nie zaszkodzi :/
__________________
Zapraszam również na mój blog, gdzie staram się umieszczać recenzje interesujących produktów, najnowsze odkrycia kosmetyczne i wiele innych urodowych tematów
Mój Blog
Kosmetyczni ulubieńcy stycznia 2016 TUTAJ
Niekosmetyczni ulubieńcy stycznia 2016 TUTAJ
kosmetykoholiczka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 12:09   #122
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Właśnie odkryłam u nas (w Bratysławie) stacjonarny sklep poświęcony rojsyjskiej medynie i kosmetykom naturalnym. Zakupiłąm wychwalane serum babuszki Agafii do 35l. oraz krem nawilżający na dzień Natura Siberica Sophora Japonica z filtrem 15SPF.

Wszystko byłoby super gdyby nie sprzedawczyni, która nie da człowiekowi w spokoju się porozglądać tylko namolnie oferuje swoją pomoc wciskając mi w ręce tysiąc rzeczy... Okropność. Na szczęście da się u nich robić zamówienia przez Internet z osobistym darmowym odbiorem w sklepie (który jest nota bene 3 minuty od mojej pracy), więc chyba zacznę tak robić...
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 15:46   #123
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Dziewczyny z Łodzi: naprzeciwko placu Barlickiego, przy Zielonej, otworzył się sklepik z ekokosmetykami, rosyjskie też są
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 16:37   #124
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja wam polecę moje perełki:
Pervoe Reshenie, Organic Therapy, Złoty scrub do twarzy


Pervoe Reshenie, Organic Therapy, Pianka do mycia twarzy

Pervoe Reshenie, Planeta Organica Morze Martwe, Maska do włosów - masaż przeciw wypadaniu `Pobudzenie wzrostu`

Nie polecam za to kosmetyków baikal herbals do włosów dla moich wysokoporów to po prostu porażka nie robią nic tylko puszą tak samo ecolab też mi nie przypadło do gustu zwłaszcza balsamy i psikadełko na porost włosów.


Mogę jeszcze polecić czarny szampon agafii i balsam na porost włosów taki niebieski w saszetce zahamował mi znacznie wypadanie włosów oraz zauważyłam szybszy porost.


Oczywiście to są moje odczucia każdemu pasuje co innego ale pierwsze dwie rzeczy patrząc na kwc sprawdzają się u wielu osób

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez JoankaL Pokaż wiadomość
Mam ten krem i szczerze powiem, że jest do nieczego. Mam również aleosowy. Mam cerę mieszaną i krem wogóle nie nawilżają, jak się posmaruję to mam wrażenie takiej maski na twarzy jakby skóra była oblepiona. Nie polecam.
Zgadzam się z Twoją opinią
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 14:42   #125
Anette30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 58
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja głównie korzystałam z Natura Siberica. Są dosyć tanie, najczęściej na xxx można je dostać w dobrej cenie.

Ale czy którąs z Was korzystała może z tej serii z rokitnikowego żelu pod prysznic?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-23 o 22:15 Powód: Reklama.
Anette30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 10:42   #126
edyta000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja teraz testuję rosyjską Babuszkę Agafii, na razie jestem zachwycona!
Jak by ktoś był z Wrocławia to można ją dostać w drogerii przy ul Piłsudskiego koło pkp i na zwycięskiej drogeria jasmin.
https://m.facebook.com/pilsudskiego98jasmin/
edyta000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 21:26   #127
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja przetestowalam juz krem z mucyna slimaka firmy Tiande i jest rewelacyjny. Jednak nie nadaje sie jako baza pod makijaz do skory suchej. Teraz mam krem pod oczy z tej samej serii I bardzo mi odpowiada
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 13:49   #128
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez kosmetykoholiczka9 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że rosyjskie kosmetyki coraz częściej zaczynają pojawiać się stacjonarnie. W Rzeszowie widziałam je już w kilku miejscach. Może to przez popularność jaką zyskały chwilę temu Nie miałam pojęcia, że przenieśli produkcję Babuszki Agafii. Uwielbiam te kosmetyki i mam nadzieję, że jakoś mocno to im nie zaszkodzi :/
Pojawiać jak i znikać. W moim rodzinnym Sosnowcu też w zeszłym roku powstał taki sklep, byłam się w nim tylko rozejrzeć będąc w Polsce, ale nic nie kupiłam. Chciałam to zrobić podczas następnej wizyty w kraju, ale do tego czasu sklep zdążył splajtować. A było to centrum miasta, a wiec dobra lokalizacja. Pewnie w grę wchodzi dużo różnych czynników, ale moim zdaniem na tak wąskim asortymencie daleko się nie zajedzie. Zachwyty w internetach to jedno a realne klientki, które regularnie będą się w takim miejscu obkopywać to drugie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:51   #129
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pojawiać jak i znikać. W moim rodzinnym Sosnowcu też w zeszłym roku powstał taki sklep, byłam się w nim tylko rozejrzeć będąc w Polsce, ale nic nie kupiłam. Chciałam to zrobić podczas następnej wizyty w kraju, ale do tego czasu sklep zdążył splajtować. A było to centrum miasta, a wiec dobra lokalizacja. Pewnie w grę wchodzi dużo różnych czynników, ale moim zdaniem na tak wąskim asortymencie daleko się nie zajedzie. Zachwyty w internetach to jedno a realne klientki, które regularnie będą się w takim miejscu obkopywać to drugie.
Moze wina byla zbyt wysoka cena kosmetykow w stosunku do cen ze sklepow internetowych. U mnie w miescie jest pare miejsc w ktorych mozna kupic rosyjskie kosmetyki, ale sa to raczej sklepy ktore nie ograniczyly sie tylko do tych kosmetykow. Zreszta te kosmetyki wchodza tez do sieciowych drogerii.
U mnie otworzyli tez niedawano stoisko z kosmetykami glownie rosyjskiemi. Cena kosmetykow jest duzo wyzsza niz w sklepie internetowym. Dlugiej kariery temu miejscu nie wróże tym bardziej ze jak wspominalam u mnie w miescie jest pare punktow gdzie mozna je kupic.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 18:20   #130
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Moze wina byla zbyt wysoka cena kosmetykow w stosunku do cen ze sklepow internetowych. U mnie w miescie jest pare miejsc w ktorych mozna kupic rosyjskie kosmetyki, ale sa to raczej sklepy ktore nie ograniczyly sie tylko do tych kosmetykow. Zreszta te kosmetyki wchodza tez do sieciowych drogerii.
U mnie otworzyli tez niedawano stoisko z kosmetykami glownie rosyjskiemi. Cena kosmetykow jest duzo wyzsza niz w sklepie internetowym. Dlugiej kariery temu miejscu nie wróże tym bardziej ze jak wspominalam u mnie w miescie jest pare punktow gdzie mozna je kupic.
Cen nie porównywałam, ale na pewno masz rację, że miałoby to szansę w sklepie z bardziej zróżnicowanym asortymentem, nie tylko samymi rosyjskimi kosmetykami. Albo jakieś stoisko w galerii handlowej.

Ja swego czasu trochę się rozczarowałam rosyjskimi kosmetykami, co wynikało chyba ze zbyt dużych oczekiwań w stosunku do nich, które z kolei wynikały z tych ochów i achów na blogach i wizażu. Działanie wszystkich tych produktów, które miałam oceniam jako poprawne, a eko składy nie są dla mnie żadną wielką zaletą, jeśli nie przekłada się to na efekty, bo to głównie za nie oceniam kosmetyk.
Teraz planuję kupić jakiś tonik, masło daurskie Natura Siberica, emulsję kawiorową Natura Siberica, masło białoruskiego Liv Delano. Naszło mnie na wschodnie kosmetyki chyba głównie z rozczarowania niemieckimi, bo niemieckie eko w porównaniu z rosyjskim jest dla mnie po prostu w większości nie do zdzierżenia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 18:39   #131
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Cen nie porównywałam, ale na pewno masz rację, że miałoby to szansę w sklepie z bardziej zróżnicowanym asortymentem, nie tylko samymi rosyjskimi kosmetykami. Albo jakieś stoisko w galerii handlowej.

Ja swego czasu trochę się rozczarowałam rosyjskimi kosmetykami, co wynikało chyba ze zbyt dużych oczekiwań w stosunku do nich, które z kolei wynikały z tych ochów i achów na blogach i wizażu. Działanie wszystkich tych produktów, które miałam oceniam jako poprawne, a eko składy nie są dla mnie żadną wielką zaletą, jeśli nie przekłada się to na efekty, bo to głównie za nie oceniam kosmetyk.
Teraz planuję kupić jakiś tonik, masło daurskie Natura Siberica, emulsję kawiorową Natura Siberica, masło białoruskiego Liv Delano. Naszło mnie na wschodnie kosmetyki chyba głównie z rozczarowania niemieckimi, bo niemieckie eko w porównaniu z rosyjskim jest dla mnie po prostu w większości nie do zdzierżenia.
Ja rosyjskimi kosmetykami jestem zachwycona jesli chodzi o wlosy. Uzywam praktycznie tylko rosyjskich.
Do twarzy jakos zaden mnie na razie nie zachwycil. Moze jedynie serum Babuszki Agafi do 35 r. z, ale w nim wkurza mnie jego aplikator. Zawsze jest do bani.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 16:03   #132
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Moze wina byla zbyt wysoka cena kosmetykow w stosunku do cen ze sklepow internetowych. U mnie w miescie jest pare miejsc w ktorych mozna kupic rosyjskie kosmetyki, ale sa to raczej sklepy ktore nie ograniczyly sie tylko do tych kosmetykow. Zreszta te kosmetyki wchodza tez do sieciowych drogerii.
U mnie otworzyli tez niedawano stoisko z kosmetykami glownie rosyjskiemi. Cena kosmetykow jest duzo wyzsza niz w sklepie internetowym. Dlugiej kariery temu miejscu nie wróże tym bardziej ze jak wspominalam u mnie w miescie jest pare punktow gdzie mozna je kupic.
W moim miescie rosyjskie kosmetyki sa dostepne w niesieciowej drogerii, jest osobna, mala szafa. Ceny poronywalne z tymi z internetu, a czasami nawet nizsze, wiec biorac pod uwage koszt wysylki i fakt czekania nie oplaca sie zamawiac z internetu.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja rosyjskimi kosmetykami jestem zachwycona jesli chodzi o wlosy. Uzywam praktycznie tylko rosyjskich.
Do twarzy jakos zaden mnie na razie nie zachwycil. Moze jedynie serum Babuszki Agafi do 35 r. z, ale w nim wkurza mnie jego aplikator. Zawsze jest do bani.
ja mam to samo, a ktore kosmetyki do wlosow najbardziej polecasz? Ja np. uwielbiam balsam na kwiatowym propolisie Babki Agafii.

Natomiast serum do 35 r z bardzo pomoglo mi w "uzdrowieniu" cery. Dzieki niemu jej stan bardzo mi sie poprawil.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 19:10   #133
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
W moim miescie rosyjskie kosmetyki sa dostepne w niesieciowej drogerii, jest osobna, mala szafa. Ceny poronywalne z tymi z internetu, a czasami nawet nizsze, wiec biorac pod uwage koszt wysylki i fakt czekania nie oplaca sie zamawiac z internetu.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------



ja mam to samo, a ktore kosmetyki do wlosow najbardziej polecasz? Ja np. uwielbiam balsam na kwiatowym propolisie Babki Agafii.

Natomiast serum do 35 r z bardzo pomoglo mi w "uzdrowieniu" cery. Dzieki niemu jej stan bardzo mi sie poprawil.
Kocham szmopon tonizujacy http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Rece...ka,-350ml/2415 i balsam brzozowy. To moje hity Kwiatowe mydlo do wlosow tez bardzo lubie.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 13:59   #134
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

U mnie w mieście rosyjskie kosmetyki można spotkać w różnych miejscach - od osobnych stoisk w galerii, przez sklepy zielarskie aż do sklepików z wyłącznie kosmetykami naturalnymi. Nie wiem czemu jestem taką leniwą babą, że wolę przeglądać w necie zamiast pójść do sklepiku Może to przez pogodę.. Póki co, przyglądałam się cenowo na stoisku w galerii - maseczki do twarzy od Agafii po 7 zł, chyba jedna czy dwie po 8, szampony z Natura Siberica praktycznie wszystkie za 30 zł. Nie wiem czy dobrze myślę, ale chyba na takich "wysepkach" może być drożej niż w sklepiku?
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 12:07   #135
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

ja teraz zamówiłam sobie maske z niebieska glinka, ale jeszcze nie doszła przesyłka
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 14:41   #136
mirimah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 94
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

ostatnio trafiłam na sklep z ukraińskimi kosmetykami i chyba z czystej ciekawości coś zamówię
mirimah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 17:16   #137
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez mirimah Pokaż wiadomość
ostatnio trafiłam na sklep z ukraińskimi kosmetykami i chyba z czystej ciekawości coś zamówię
Ooo, z ukraińskimi? Podziel się!
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 16:59   #138
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez mirimah Pokaż wiadomość
ostatnio trafiłam na sklep z ukraińskimi kosmetykami i chyba z czystej ciekawości coś zamówię
Pokaaaaaż!
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 08:26   #139
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość


Natomiast serum do 35 r z bardzo pomoglo mi w "uzdrowieniu" cery. Dzieki niemu jej stan bardzo mi sie poprawil.
U mmnie dokładnie to samo. Po zdenkowaniu pierwszego opakowania na chwilę je odstawiłam próbując różnych innych, i wszystko było dobrze ale z niewiadomych powodów nagle stan mojej cery bardzo się pogorszył, porobiły mi się suche liszaje na policzkach, wróciłam do tego serum i voila! juz po kilku użyciach widzę powrót do zdrowia...
jeśli coś jest dobre, nie warto tego zmieniać

A jesli chodzi o włosy to obecnie przeżywam zachwyt nad maską marokańską Planety Organiki, stosuję z ich szamponem prowansalskim, który kupiłam dlatego, że w moim ruskim sklepiku wyprzedał się Natura Siberica rokitnikowy, a ten był akurat w promocji... Ładnie pachnie, ale rokitnikowy jest dużo lepszy i wydajniejszy.
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 22:44   #140
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
U mmnie dokładnie to samo. Po zdenkowaniu pierwszego opakowania na chwilę je odstawiłam próbując różnych innych, i wszystko było dobrze ale z niewiadomych powodów nagle stan mojej cery bardzo się pogorszył, porobiły mi się suche liszaje na policzkach, wróciłam do tego serum i voila! juz po kilku użyciach widzę powrót do zdrowia...
jeśli coś jest dobre, nie warto tego zmieniać

A jesli chodzi o włosy to obecnie przeżywam zachwyt nad maską marokańską Planety Organiki, stosuję z ich szamponem prowansalskim, który kupiłam dlatego, że w moim ruskim sklepiku wyprzedał się Natura Siberica rokitnikowy, a ten był akurat w promocji... Ładnie pachnie, ale rokitnikowy jest dużo lepszy i wydajniejszy.
Ohh bede musiala wrocic do tego serum, jakis czas temu mi sie konczylo, a jakos mi nie po drodze z internetowymi zamowieniami, szczegolnie ze rozyjskie mam u siebie w miescie,

Natomiast ja ze swojej strony polecam kosmetyki Ecolabu - szczegolnie tonik nawilzajacy maja naprawde udany i balsam do wlosow regeneracyjny (bardzo ladnie dociaza wlosy).
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 11:43   #141
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja serum do 35 rz bardzo lubie, ale ma jedna wade. Zawsze aplikator jest zly i nie nabiera mi produktu.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:14   #142
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Ja polecam czarny przeciwłupieżowy oraz dziegciowy-przeciwłupieżowy-dermatologiczny (czarny w małej, przezroczystej buteleczce)

Dziewczyna stosowała tatarakowy oraz serum na porost włosów i również poleca.

Co do sklepu to polecam sklep "Świerzop" w okolicach metra ratusz.

Edytowane przez deadpool
Czas edycji: 2016-03-29 o 10:29
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 10:51   #143
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja serum do 35 rz bardzo lubie, ale ma jedna wade. Zawsze aplikator jest zly i nie nabiera mi produktu.
Bo ten aplikator to trzeba sposobem

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Ja polecam czarny przeciwłupieżowy oraz dziegciowy-przeciwłupieżowy-dermatologiczny (czarny w małej, przezroczystej buteleczce)

Dziewczyna stosowała tatarakowy oraz serum na porost włosów i również poleca.

Co do sklepu to polecam sklep "Świerzop" w okolicach metra ratusz.
Ja mam teraz dziekciowy i tez jestem zadowolona - taki w brazowym opakowaniu. Ale chyba nastepnym razem kupie ten dziekciowy Babki Agafi, ktory masz Ty.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 12:54   #144
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Może maniaczką rosyjskich kosmetyków nie jestem, ale miałam i wciąż mam ich trochę. Podsumuję to, co mi się udało przetestować.

1. Planeta Organica, ajurwedyjska maska do włosów - to mój hit tego miesiąca. Działanie i zapach 10/10.
2. Natura Siberica, mydło śnieżne - obecnie go używam i szału nie robi. To zwyczajne mydełko w kształcie śnieżki. Pachnie kwiatowo, nic szczególnego nie robi.
3. Love2mix - miałam szampon i maskę z efektem laminowania, były super, na pewno jeszcze wrócę do tego zestawu.
4. Natura Siberica, krem na noc do skóry suchej (zielone opakowanie) - na pewno nie do skóry suchej i na pewno nie na noc. Do mojej mieszanej (w kierunku suchej) cery okazał się za słaby. Po 30 minutach od nałożenia wchłaniał się do matu i czułam dyskomfort. Nie zapycha, nie uczula, ale konsystencja jest zbyt lekka.
5. Babuszka Agafia, maseczki w saszetkach - uwielbiam oczyszczającą z niebieską glinką i fitoaktywną witaminową. Innych na razie nie miałam, ale będę testowała dalej.
6. Babuszka Agafia, olej do włosów wzmacniający (zielona butelka) - najlepszy olej do moich włosów (cienkie, długie, puszące się). Jak tylko mi się kończy zamawiam następny. Jedyna wada, to że ma w środku ziarenka, które się wylewają razem z olejem.
7. Natura Siberica, seria rokitnikowa - miałam z niej szampon, odżywkę, maskę, odżywkę w spray'u, piankę do włosów i utrwalający spray (taki niby lakier do włosów). Wszystko było super i godne polecenia, poza tą zwykłą odżywką w spray'u. Moim zdaniem nie robiła z włosami nic.
8. Babuszka Agafia, gęste amarantowe masło do ciała - ciekawy zapach na chłodniejsze miesiące, nawilżenie przyzwoite (moja skóra ciała jest ekstremalnie sucha), cena i wydajność też na duży plus.

Więcej na razie nie mam/nie przypominam sobie, ale jak coś się pojawi, to dam znać Ogólnie uważam, że rosyjskie kosmetyki mają super ceny jak na ich jakość i składy. Jedynie Natura Siberica lubi poszaleć w tej kwestii, ale w porównaniu do typowych marek drogeryjnych w Polsce, to i tak wypada o niebo lepiej.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 08:59   #145
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja serum do 35 rz bardzo lubie, ale ma jedna wade. Zawsze aplikator jest zly i nie nabiera mi produktu.
ma też drugą wadę - bardzo szybko się kończy
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 11:49   #146
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Może maniaczką rosyjskich kosmetyków nie jestem, ale miałam i wciąż mam ich trochę. Podsumuję to, co mi się udało przetestować.

1. Planeta Organica, ajurwedyjska maska do włosów - to mój hit tego miesiąca. Działanie i zapach 10/10.
2. Natura Siberica, mydło śnieżne - obecnie go używam i szału nie robi. To zwyczajne mydełko w kształcie śnieżki. Pachnie kwiatowo, nic szczególnego nie robi.
3. Love2mix - miałam szampon i maskę z efektem laminowania, były super, na pewno jeszcze wrócę do tego zestawu.
4. Natura Siberica, krem na noc do skóry suchej (zielone opakowanie) - na pewno nie do skóry suchej i na pewno nie na noc. Do mojej mieszanej (w kierunku suchej) cery okazał się za słaby. Po 30 minutach od nałożenia wchłaniał się do matu i czułam dyskomfort. Nie zapycha, nie uczula, ale konsystencja jest zbyt lekka.
5. Babuszka Agafia, maseczki w saszetkach - uwielbiam oczyszczającą z niebieską glinką i fitoaktywną witaminową. Innych na razie nie miałam, ale będę testowała dalej.
6. Babuszka Agafia, olej do włosów wzmacniający (zielona butelka) - najlepszy olej do moich włosów (cienkie, długie, puszące się). Jak tylko mi się kończy zamawiam następny. Jedyna wada, to że ma w środku ziarenka, które się wylewają razem z olejem.
7. Natura Siberica, seria rokitnikowa - miałam z niej szampon, odżywkę, maskę, odżywkę w spray'u, piankę do włosów i utrwalający spray (taki niby lakier do włosów). Wszystko było super i godne polecenia, poza tą zwykłą odżywką w spray'u. Moim zdaniem nie robiła z włosami nic.
8. Babuszka Agafia, gęste amarantowe masło do ciała - ciekawy zapach na chłodniejsze miesiące, nawilżenie przyzwoite (moja skóra ciała jest ekstremalnie sucha), cena i wydajność też na duży plus.

Więcej na razie nie mam/nie przypominam sobie, ale jak coś się pojawi, to dam znać Ogólnie uważam, że rosyjskie kosmetyki mają super ceny jak na ich jakość i składy. Jedynie Natura Siberica lubi poszaleć w tej kwestii, ale w porównaniu do typowych marek drogeryjnych w Polsce, to i tak wypada o niebo lepiej.
Olej w zielonym opakownaiu to chyba odzywczy, a nie wzmacniajacy Co do ziarenek to mozna re rurke odkrecic od wlotu i ja wywalic ,ja tak zrobilam. Bo i tak e ziarenka jak sie zmacerowaly z olejem, to oddaly co trzeba :P A same w sobie jako ziarenka zadnych wlasicwosci nie maja.

Ja ogolnie uwazam, ze najfjniejsze skladowo i cenowo kosmetyki ma Babcia Agafia. Mialam kilka kosmetykow Natury Siberici i Planety Organici, ale nie zachwycily mnie, a ceny zdecydowanie wyzsze niz te babuszkowe.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 16:32   #147
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Olej w zielonym opakownaiu to chyba odzywczy, a nie wzmacniajacy Co do ziarenek to mozna re rurke odkrecic od wlotu i ja wywalic ,ja tak zrobilam. Bo i tak e ziarenka jak sie zmacerowaly z olejem, to oddaly co trzeba :P A same w sobie jako ziarenka zadnych wlasicwosci nie maja.
Z tyłu opakowania mam naklejkę z polskim opisem i jest napisane, że wzmacniający.
Dzięki za poradę Spróbuję tak zrobić, chociaż prawdę mówiąc, taka ze mnie blondynka, że boję się ruszać, bo pewnie coś popsuję
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 10:34   #148
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Musisz wyciagnac ten wlot , razem z ta rurka, tylko delikatnie :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 17:16   #149
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Musisz wyciagnac ten wlot , razem z ta rurka, tylko delikatnie :P
Udało się! Koniec z ziarenkami we włosach i na umywalce
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 23:01   #150
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Udało się! Koniec z ziarenkami we włosach i na umywalce
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
To super! Apropo tych olejkow (skoro Twoj to wzmacniajacy), to ja ze swojej strony moge polecic ten odzywczy. Naprawde swietny olej! Dociaza, wlosy sie niesamowicie blyszcza, nie ma problemow ze zemywaniem. Jedynie zbyt czeste uzywanie np. co mycie, moze prowadzic do obciazenia wlosow. Przynajmniej ja tak mam.

Tak wiec, polecam!
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-06 11:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.