Mój wygląd :/ - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 16:58   #61
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Mój wygląd :/

aniu zgadzam sie z wiekszoscia dziewczyn-grzywka to pierwsza rzecz,ktora przyszla mi na mysl podczas ogladania twojego zdjecia...
zeby ozywic troszke kolor wlosow polecilabym ci szampon do wlosow brazowych,z tych nowych serii podkreslajacych kolor np. pantene lub sunsilk-sama uzywam i szczegolnie na naturalnym kolorze swietnie sie sprawdzaja.Wloski beda blyszczace,kolorek ciutke poglebiony,a nie bedzie to szampon koloryzujacy czy farba,wiec nie ma klopotow z ciaglym farbowaniem...
co do cery,to proponowalabym po pierwsze regularny pelling np. enzymatyczny,mozna je dostac w kazdej drogerii za ok.10zl. Dzieki temu kosmetykowi,skora bedzie miala ladniejszy odcien,gdyz bedzie bardziej swietlista i ladnie oczyszczona.
Zamiast podkladu,jesli boisz sie,ze pozostana smugi, polecilabym lekki krem tonuajcy.Kiedys miala takie w swojej ofercie Nivea <byly w Rossmanie>, ma je tez napewno Avon. Dobierz jasny odcien ladnie wspolgrajacy z twoja cera, napewno nie stworzy na buzi maski czy tapety,a twarz bedzie zywsza i ujednolicona.
No i tusz....-najlatwiejszy i najszybszy sposob podkreslenia oka. Z wytuszowanymi rzeskami cala buzia nabiera charakteru. A jesli masz klopoty z plamkami od tuszu podczas malowania to na poczatek ratuj sie patyczkami higienicznymi,takimi jak do czyszczenia uszu...-nimi mozna bez klopotu usunac czarne odbicia tuszu z powieki,az do czasu gdy nabierzesz wprawy w tuszowaniu rzes i nie beda ci potrzebne...
no i przede wszystkim eksperymentuj,probuj i testuj,a niedlugo sama bedziesz czuc w czym czujesz sie i wygladasz dobrze,a w czym nie jest ci specjalnie do twarzy,powodzenia
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 18:24   #62
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Ja mam jasną cerę i zrozumiełam dopiro rok temu że jasna karnacja tez moze być piekna, naprawde mam dosyć tych dziewczyn które codziennie mijam na ulicy z pomarańczową cerą ze smugami po samoopalaczu.
Nie przesadzajmy, bladość po chorobie troche sie rozni od naturalnej jasnej karnacji.
To ma w sobie pewną delikatność, subtelność i kobiecość

Cytat:
Napisane przez _Magda
A ja czytam te wszystkie posty i aż się dziwie.Aniu!Możesz wprawdzie chodzić do solarium ale przy naturalnie bladej karnacji(i ja taką mam)twoja skóra przyciemni się tylko odrobinę.Poza tym solarium jest niezdrowe,wysusza skóre i przyspiesza jej starzenie!ja Ci powiem coś czego nie powiedziała żadna z dziewczyn bo sama przeszłam przez faze opalania się na siłe próbując nadążyć za modą na brąz.Zaakceptuj swoją jasną karnacje i podkreślaj ją zamiast tuszować pod podkładem,pudrem!!!Jasna twarz jest bardzo ładna jeśli jest zadbana(i tu radze ci iść za radami dziewczyn polecających różne kremy itp) i stosownie umalowana-cienie na powieki,tusz do rzęs,błyszczyk.Nie ma sensu na siłę przyciemniać!Nie wierzysz?A przecież jest wiele pięknych aktorek,piosenkarek które mają blada cere i mimo to są piękne:Liv Tyler(w glamour jej makijażysta mówi,że ma ona najjaśniejszą cere jaką widział i dlatego dobiera jej kontrastowy makijaż),Winona Ryder,Nicole Kidman a także wspaniała Eva Green,o której "Twój styl" pisał,że jest nową ikoną mody lansującą jasną skóre i czerwone usta!Więc zaakceptuj to co masz a możesz być nie tylko piękna ale i originalna bo teraz większość lasek na siłe się przyciemnia.
http://www.lovelylivtyler.com/galler...bs.php?cat=562

http://www.filmweb.pl/Eva,Green,film...erson,id=69896

http://images.hollywood.com/images/4_471848.jpg

Jedyną zmianę jaką ja proponuje to kolor włosów i nie chodzi o farbowanie tylko koiloryzowanie szamponem zmywalnym np brąz bo to nadaje piękny połysk a prawie nie zmienia koloru naturalnego włosów.Aniu weź na poważnie to co napisałam!
popieram w 100%
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-20 o 21:12 Powód: post pod postem
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 19:21   #63
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Mój wygląd :/

Cytat:
Napisane przez JessAsh
kochana kup balsam brazujący do ciała i uzywaj go do twarzy
o rany , jak można balsamu do ciała używać do twarzy ? to nie lepiej już kupić krem brązujący ? poza tym uważam , że makijaż - lekki podkład i róż będą w tym wypadku lepszym rozwiązaniem niż robienie z siebie na siłę murzynki czy mulatki . myślę , że większośc ludzi najlepiej wygląda w kolorystyce najbardziej zbliżonej do tej , jaką obdarzyła nas natura . natura wie , co daje , a my możemy jej troszkę pomóc , ale tylko troszkę . i wtedy jest najlepiej
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 10:13   #64
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Question

Dzięki Wielkie Dziewuszki :P teraz jestem już 100% pewna co do grzywki - musi byc więc niedługo na sto procent wybieram się do fryzjera..Muszę znalezc jeszcze odpowiednie kosmetyki antybakteryjne, bo mam wągry i pełno krostek...także albo Soraya, albo Nivea, albo Garnier..albo Under 20, Eris...Noo jest w czym wybierac

aa.. i z tuszem nie mam już problemu - opanowane Na twarzy mam krem nawilżający, tusz i czasem czarną kredke...i korektor pod oczy też - tyle, że nie widze zmiany..może maleńką, ale prawie żadna..no i troszeczku różu..
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-20 o 21:13
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:01   #65
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój wygląd :/

A misię bardzo podobasz na tych zdjęciach
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:10   #66
beata.w
Raczkowanie
 
Avatar beata.w
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 46
Dot.: Mój wygląd :/

Cytat:
Napisane przez aniad61
I jeszcze, bo zrobiłam ich całą masę... aa.. i z tuszem nie mam już problemu - opanowane Na twarzy mam krem nawilżający, tusz i czasem czarną kredke...i korektor pod oczy też - tyle, że nie widze zmiany..może maleńką, ale prawie żadna..no i troszeczku różu..
bo obejrzeniu twoich fotek, jeszcze raz namawiam cię na zrobienie sobie krzywki, takiej prostej, aby zasłoniła czoło. myślę że byłoby ci w niej bardzo do twarzy i pokreśliła by twoje oczy. bo teraz jak się na ciebie patrzy to odrazu zwraca się uwagę na duże odlonięte czoło, a jakby była grzwyka to ta uwaga przenosi się na oczy, które masz naprawdę bardzo ładne. Masz fajny kolor tenczówki, delikatnym makijażem możesz je jeszcze podkreślić
beata.w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:25   #67
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Mój wygląd :/

Aniu juz widac zmiane w twoim wygladziea mysle,ze naprawde zauwazalna roznice zobaczysz po zmianie fryzury i pojawieniu sie grzywki-onan aprawde potrafi zmienic buzke...
po obejrzeniu twoich zdjec jeszcze jedna rzecz przyszla mi do glowy-mianowicie wyrownanie brwi...nie namawiam cie, bron boze!,do mocnego wyskubania ,ale masz ladne grube brwi,ktorym mozna by tylko leciutko skorygowac ksztalt <szczegolnie przy koncach>by mocniej otworzyc oko...za pierwszym razem polecilabym wybranie sie do kosmetyczki lub pani ktora zajmuje sie np. henna w zakladach fryzjerskich,zaplacisz kilka zlotych,a efekt bedzie naturalny i buzka bardziej zadbana...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 13:56   #68
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Noo..w środę idę do fryzjera i pokażę oczywiście się potem na forum :P pasowałoby jeszcze ujednolicic kolor twarzy nie ? :P krem tonujący tak ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 18:04   #69
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Mój wygląd :/

no to trzymam kciuki za fajna fryzurke...
ujednolicic kolorek buzi najlatwiej kremem koloryzujacym,bo napewno nie bedzie efektu maski i nie trzeba sie specjalnie obawiac,ze przy nakladaniu pozostawi smugi...na koniec mozesz przypruszyc buzke transparentnym pudrem w kamieniu<czyli takim,ktorego koloru na dobra sprawe po nalozeniu na buzke nie widac>. Dzieki niemu nie bedziesz sie blyszczec,a makijaz bedzie trwalszy.Taki puder nabiera sie z pudeleczka duuuzym pedzlem <do kupienia wk azdej drogerii>leciutko ten pedzelek otrzepuje, np. o reke i omiata buzke-szczegolnie nos,brode i czolo...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 10:48   #70
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Idę dopiero w tą środę do fryzjera, bo jestem przeziębiona :P Nie żebym odwlekała, bo nie mogę się doczekac..w końcu nabieram przekonania do gęstej prostej grzywki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 10:08   #71
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587
Dot.: Mój wygląd :/

I masz racjęGrzywka to fajna sprawa. Chociaz czasami nie chce się ukladac
__________________
Augustow
Wracam za 10 dni juz tesknie
buziaki *
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 00:28   #72
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Mój wygląd :/

To ja czekam na zdjecia
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 19:21   #73
midori
Raczkowanie
 
Avatar midori
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 283
Dot.: Mój wygląd :/

Cytat:
Napisane przez _Magda
A ja czytam te wszystkie posty i aż się dziwie.Aniu!Możesz wprawdzie chodzić do solarium ale przy naturalnie bladej karnacji(i ja taką mam)twoja skóra przyciemni się tylko odrobinę.Poza tym solarium jest niezdrowe,wysusza skóre i przyspiesza jej starzenie!ja Ci powiem coś czego nie powiedziała żadna z dziewczyn bo sama przeszłam przez faze opalania się na siłe próbując nadążyć za modą na brąz.Zaakceptuj swoją jasną karnacje i podkreślaj ją zamiast tuszować pod podkładem,pudrem!!!Jasna twarz jest bardzo ładna jeśli jest zadbana(i tu radze ci iść za radami dziewczyn polecających różne kremy itp) i stosownie umalowana-cienie na powieki,tusz do rzęs,błyszczyk.Nie ma sensu na siłę przyciemniać!
Popieram w 100%.
midori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 08:24   #74
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Cierpliwosci / male klopoty :P
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 12:15   #75
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Mój wygląd :/

no i gdzie ten nowy wygladzik??czekam z niecierpliwoscia.tez ostatnio obcielam wloski i tez z grzywka 1 raz w zyciu teraz sie przyzwyczajam i walcze z prostownica
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:37   #76
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Dopiero pod koniec kwietnia idę do fryzjera ;/ ale na pewno zamieszcze foto
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 13:46   #77
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Dziewuszki..a jeśli chodzi o cerę ?? chciałabym, żeby miała jeden kolor, była bez zaskórników i głupich krostek :/ mam takie brązowe podkówki pod oczami i wokół oczu też jakby :/ to głupie jest i nie wiem, co zrobic a maskowanie nie wychodzi korektorem ..
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane

Edytowane przez aniad61
Czas edycji: 2006-05-28 o 07:14
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 14:48   #78
peppergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7
do Magdy :)

Popieram Cię z całego serca
Mam jasną cerę i uważam ją za swój atut. Cerę taką co prawda trudniej pielęgnować jeśli ma wyglądać atrakcyjnie - peelingi, maseczki oczyszczające, kremy rozświetlające - ale za to wiem że jest zdrowa. A teraz mam jeszcze ciemne włosy i wuglądam jak Królowa Zima z bajki - jasna buzia ze srebrnawym połyskiem (puder rozświetlający Pierre Renee!), niebieskie oczy i czarne włosy... I taką się uwielbiam
Solarium próbowałam, ale image pomarańczowej Włoszki bynajmniej mi nie odpowiada
A jasne jest piękne
peppergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 15:49   #79
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: do Magdy :)

Właśnie zrozumiałam, że jasne jest piękne i muszę zacząc używac peelingu i w ogóle zaczac dbac o cerę to może będzie wyglądała na "zdrowszą", bo teraz ma taki dziwny odcień..ale kocham to, że jestem jasna
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 21:54   #80
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Mój wygląd :/

aniu jesli chodzi o cere to sredni ze mnie ekspert,bo sama sie borykam z roznymi problemami z nia,ale z wlasnego doswiadczenia wiem,ze swietnie dziala polecana na wizazu maseczka aspirynowa Ok 4-5 tabletek najzywklejszej aspiryny <musi byc taka,ktora nie ma dodatku witaminy C i tabletki bez otoczki,no np. Bayer>, ok 1/2 -1/3 lyzeczki od herbaty wody i odrobina tj. ok 1/2- 1 lyzeczki jogurtu naturalnego -dokladne proporcje trudno okreslic,po prostu musi ci wyjsc papka a nie biala woda z fusami, tak zeby sie to dalo nalozyc na twarz. Trzymasz to na bużce ok.15 minut, a przy splukiwaniu letnia woda mozna jeszcze wykorzystac maseczke jako pilling. Slicznie oczyszcza skore,krostki staja sie mniej widoczne,a cera pieknie rozjasniona.
Co do cieni pod oczami to mysle,ze mozesz poszukac informacji o jakis dobrych kremach pod oczy na KWC-tylko szukaj czegos do mlodej skory. No i podobno sprawdza sie tez niezle zwykly zel pod oczy ze swietlikiem,za jakies 3zl w drogerii-ale gwarancji nie dam,bo na szczescie nie mam klopotu z cieniami...no a tuszowac powinno sie je o ton jasnijesyzm korektorem,ale takim w pedzelku,a nie w sztyfcie-jak np.krotski. Takim,zeby mial bardziej plynna konstystencje i mozna go bylo dodatkowo wklepac palcem w skore.
Czekam na zdjecia w nowej fryzurce!ja tez sie wybierma na dniach do fryzjera-wiec nie bedziesz sama
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 07:37   #81
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Mnie się podoba moja fryzurka obecna jest inna niż miała być, ale wolę mieć taką niż jakąś, którą co chwilę widzę na mieście, która jest modna..choć ta też może być modna, ale mnie się strasznie podoba :P aa i przepraszam, że dopiero teraz..tak wyszło..
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 12:55   #82
szanel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mój wygląd :/

Pięknie, twoj buzia od razu nabrała polotu. A co do cery, to myślę, zę na prawde nie masz się co martwić. Maszjasną karnację, ale Twoja skóra nie jest szara, ma ładny, lekko rózowy zdrowy wygląd. Ja mam potworne cienie pod oczami, ale , takie na prawde bardzo widoczne i używam korektora w pędzelku, który bardzo dokładnie wklepuję w skórę pod oczami. Nie polecam solarium, przy naszej karnacji, da to tylko efekt czerwonej i sztucznej opalenizny. Dbaj o cerę i nie paćkaj jej żadnym samoopalaczem. Nie chcesz przecież wyglądać jak barbie w lateksowym pudełku. Polecam krem tonujący, to jest krem, który nie jest ani podkładem ani fluidem, tylko bardzo lekkim kosmetykiem, który wyrównuje koloryt skóry, możesz też używać rozświetlacza, najlepiej takiego w kamieniu, i nakładać odrobinę na buzię, będzie miała zdrowy aksamitny połysk.Moim zdaniem wystarczy ci korektor pod oczy.Ja na twoim miejscu postawiłabym właśnie na ten kosmetyk, a tona maski na buzi tylko postarza. pozdrawiam i gratuluję bronienia swojego zdania, tego, ze nie dajesz sie namówic na zrobienie z siebie lali z solarium
szanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 07:16   #83
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Cytat:
Napisane przez szanel
Pięknie, twoj buzia od razu nabrała polotu. A co do cery, to myślę, zę na prawde nie masz się co martwić. Maszjasną karnację, ale Twoja skóra nie jest szara, ma ładny, lekko rózowy zdrowy wygląd. Ja mam potworne cienie pod oczami, ale , takie na prawde bardzo widoczne i używam korektora w pędzelku, który bardzo dokładnie wklepuję w skórę pod oczami. Nie polecam solarium, przy naszej karnacji, da to tylko efekt czerwonej i sztucznej opalenizny. Dbaj o cerę i nie paćkaj jej żadnym samoopalaczem. Nie chcesz przecież wyglądać jak barbie w lateksowym pudełku. Polecam krem tonujący, to jest krem, który nie jest ani podkładem ani fluidem, tylko bardzo lekkim kosmetykiem, który wyrównuje koloryt skóry, możesz też używać rozświetlacza, najlepiej takiego w kamieniu, i nakładać odrobinę na buzię, będzie miała zdrowy aksamitny połysk.Moim zdaniem wystarczy ci korektor pod oczy.Ja na twoim miejscu postawiłabym właśnie na ten kosmetyk, a tona maski na buzi tylko postarza. pozdrawiam i gratuluję bronienia swojego zdania, tego, ze nie dajesz sie namówic na zrobienie z siebie lali z solarium
dzięki wielkie to teraz muszę znaleźć korektor )
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 09:26   #84
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Mój wygląd :/

Aniu bardzo ladnie wygladasz . Moim zdaniem przeszlas naprawde udana metamorfozeLadnie Ci w nowej fryzurce,nie wiem czy przyciemnialas wloski,ale wygladaja jakby kolor byl intensywniejszy i bardzo ci w nim do twarzy. Cera zyskala blasku,wygladasz swiezo i naturalnie,ale ZADBANIE jeszcze tylko troszeczke korektora pod oczka, o ktorym pisala szanel i rozswietlacza albo ladnego lekko blyszczacego rozu na poliki <w tym miejscu gdzie sie tak jakby zapadaja-widac na zdjeciu>i...mozesz podbijac swiat
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 22:16   #85
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Mój wygląd :/

regulacja brwii niesamowicie twarz zmienia, a fryzura faktycznie o wiele lepsza. i kolor wloskow bardzo ladny do jasno-rozowej cery i popieram jasna cera potrafi byc atutem kazdemu pasuje co innego, ja ze swojej jasnej tez jestem dumna
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 13:22   #86
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
A ja ? :P jakieś rady ? :)

witam
chciałabym coś nie zmienić w sobie, a poprawić
jeśli chodzi o typy kolorystyczne zapewne jestem zimą - jasna cera czasem bardzo jasna, ciemne włosy, jasne oczy - w skrócie :P
byłam dziś u fryzjera, chciałam grzywkę taką troche skośną, ale nie podoba mi się efekt starań fryzjerki..
chciałabym się poradzić jeśli chodzi o makijaż, ale ten delikatniejszy, nie mocny, i poradzić się co do moich oczu - jak widać na zdjęciach załączonych, wydaje mi się, że jedno oko jest większe od drugiego (??) albo to przez rzęsy tak jest ? no i mam już około rok żółtą plamkę na twardówce i irytuje mnie ona coraz bardziej, jednak nie wiem gdzie z tym się mam udać i czy da się coś z tym zrobić - czytałam, że to może oznaczać podwyższony poziom cholesterolu.. ja staram się jeść racjonalnie i nie jem dużo tłuszczy czy słodyczy.. więc wydaje mi się, że to raczej nie chodzi o cholesterol
byłabym zainteresowana również fryzurą dla mnie :P niekoniecznie bobem, który ostatnio króluje.. ale też nie krótką, długość minimalna - do ramion długość moich włosów - gdzieś tak do połowy łopatek
zastanawiałam się również nad wizytą w solarium, ale mam jasną karnację i trochę pieprzyków także raczej zrezygnuję z tego
czekam na wszelkie propozycje - gdybyście mnie zobaczyły, co chcialybyście mi poradzić ?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2023-07-30 o 19:26 Powód: Na prosbe uzytkownika usowam zdj;
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 15:24   #87
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: A ja ? :P jakieś rady ? :)

taka jest moja propozycja delikatny makijaż,włosy długie z grzywka
__________________


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2023-07-30 o 19:27 Powód: Na prosbe uzytkownika usowam zdj;
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 15:29   #88
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
taka jest moja propozycja delikatny makijaż,włosy długie z grzywka
o kurcze ale zmiana.. łał
kolor włosów mi się strasznie podoba! makijaż również
czy musiałabym rozjaśniać włosy, żeby uzyskać taki kolor ? jaki to jest w ogóle kolor ? orzechowy brąz ?

a nie wyglądalabym na starszą wtedy ? mam 19 lat i nie chcę wyglądać na więcej :P

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-20 o 21:14 Powód: post pod postem
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 15:35   #89
kasia1298
Raczkowanie
 
Avatar kasia1298
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: A ja ? :P jakieś rady ? :)

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
taka jest moja propozycja delikatny makijaż,włosy długie z grzywka
A ja mam pytanie takie troche z innej beczki... W jakim programie opracowujesz te zdjecia, np. zmiana koloru wosow, makijaz, itp. Tez bym chciala cos takiego robic.Z gory dziekuje
kasia1298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 15:41   #90
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: A ja ? :P jakieś rady ? :)

wiesz to jest tylko taka zabawa programem,tak naprawdę nie znam sie na wizażu itp,a to co jest na tych zdjęciach makijaż itp to tylko moja wyobraźnia.......do dziewczyn wpiszcie w Google TAAZ zarejestrujcie sie i do dzieła
__________________


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2023-07-30 o 19:27 Powód: Na prosbe uzytkownika usowam zdj;
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.