Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-14, 09:25   #121
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

aha, jeszcze jedna uwaga: wyobrazce sobie ze przesylka dotarla do mnie na drugi dzien po tym jak otrzymalam z BU informacje ze wyslali!!! generalnie zamowilam w piatek i juz w ta srode paczka do mnie doszla! superszybko a martwilam sie ze tez bedzie szla 2 tyg czy wiecej, jak do niektorych dziewczyn...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 14:27   #122
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
aha, jeszcze jedna uwaga: wyobrazce sobie ze przesylka dotarla do mnie na drugi dzien po tym jak otrzymalam z BU informacje ze wyslali!!! generalnie zamowilam w piatek i juz w ta srode paczka do mnie doszla! superszybko a martwilam sie ze tez bedzie szla 2 tyg czy wiecej, jak do niektorych dziewczyn...
Ale Ci sie poczta postarala, fajnie napisz potem jakie wrazenia z serum?
Ja jestem nadal zachwycona, tylko ostrzegam, ze jak kto ma wrazliwa skore to lepiej nie nakladac serum razem z kwasami albo tonikiem octowym.
Ja sobie zrobilam tonik octowy tzn dolalam octu do hydrolatu, ale mi sie za duzo dolalo i posmarowalam sie tonikiem a potem serum i troche mnie podraznilo, zrobily sie czerwone plamki, myslalam, ze bede musiala to zmywac, ale poczekalam i jakos szybko zeszly, nalozylam filtr i juz byl spokoj.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:05   #123
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja niestety będę tu wyjątkiem, bo nie mogę się zachwycić serum z kwasem ferulowym w płynnej postaci. To, co zrobiło z moją twarzą to koszmar. Dwa tygodnie moja skóra dochodziła do siebie po podskórnych gulach. Na żaden preparat nigdy tak nie reagowała. Mnie potwornie zapchało. I kompletnie się nie wchłaniało, przez parę godzin miałam na twarzy lepką maź. Wyrzucam bez wahania i nie chcę go widzieć więcej.
gordies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:09   #124
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gordies Pokaż wiadomość
Ja niestety będę tu wyjątkiem, bo nie mogę się zachwycić serum z kwasem ferulowym w płynnej postaci. To, co zrobiło z moją twarzą to koszmar. Dwa tygodnie moja skóra dochodziła do siebie po podskórnych gulach. Na żaden preparat nigdy tak nie reagowała. Mnie potwornie zapchało. I kompletnie się nie wchłaniało, przez parę godzin miałam na twarzy lepką maź. Wyrzucam bez wahania i nie chcę go widzieć więcej.

uuu to współczuje...ciekawe co spowodowało taką reakcję...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 16:15   #125
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Gordies to przykre, zwykle zawsze sie trafi ktos kto zle zareaguje, szkoda, ze to na ciebie trafilo. Moze to glikol albo gliceryna, albo witamina c, no nie wiem. Trzeba bylo sobie nogi wysmarowac, ja to sie cala tym serum smaruje.
A mialas stara czy nowa wersje?
Mi sie wydaje ze serum zel jest mniej tluste niz stara wersja plynna.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 16:31   #126
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziękuję za wyrazy wpółczucia. Mam to serum w wersji starszej. Wydaje mi się, że to wina gliceryny, bo kiedyś używałam Juvitu i efekty też nie były za ciekawe, ale nie tak tragiczne. Chyba rzeczywiście spotkał mnie jakiś pech, bo gumowa końcówka buteleczki z ciemnego szkła zupełnie odpadła! Co ciekawe, gdy ostatnio używałam serum, jeszcze się trzymała. Tydzień nie używałam i ... samo odpadło. Dziwne...
gordies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 16:40   #127
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gordies Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyrazy wpółczucia. Mam to serum w wersji starszej. Wydaje mi się, że to wina gliceryny, bo kiedyś używałam Juvitu i efekty też nie były za ciekawe, ale nie tak tragiczne. Chyba rzeczywiście spotkał mnie jakiś pech, bo gumowa końcówka buteleczki z ciemnego szkła zupełnie odpadła! Co ciekawe, gdy ostatnio używałam serum, jeszcze się trzymała. Tydzień nie używałam i ... samo odpadło. Dziwne...
Oj biedna, tez mi tak kiedys odpadlo, ale z podobnej butelki kupionej gdzie indziej.
Moze napisz do nich co Ci sie stalo.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 14:00   #128
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was stosowała czysty kwas hialuronowy na włosy? W instrukcji dołączonej do tego kwasu jest tylko info,że może być m.in. stosowany na włosy w celu ich nawilżenia, ale nie pisze jak? Czy jako maseczka ze spłukiwaniem, czy jak odżywka bez spłukiwania?? Jakie efekty takiej kuracji??
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 09:35   #129
LovelyGirl
Raczkowanie
 
Avatar LovelyGirl
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja też od kilku dni czekam na paczke z Biochemii! Zamowiłam serum, peeling, hydralat różany i kwas hiraulowy

Już sie nie moge doczekac
LovelyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 19:04   #130
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was stosowała czysty kwas hialuronowy na włosy? W instrukcji dołączonej do tego kwasu jest tylko info,że może być m.in. stosowany na włosy w celu ich nawilżenia, ale nie pisze jak? Czy jako maseczka ze spłukiwaniem, czy jak odżywka bez spłukiwania?? Jakie efekty takiej kuracji??
http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html

Z ich strony # Jako żel nawilżający do włosów, zwłaszcza na końcówki włosów (można nakładać kilkakrotnie na suche lub wilgotne włosy, bez spłukiwania),

Nakladlam na koncowki, bardzo szybo sie wchlania, nie klei, ale jeszcze za krotko uzywalam by cos wiecej powiedziec.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 20:49   #131
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Gordies, pomyslalam dzisiaj o Tobie, bo mam takie buteleczki szklane z pipetkami i gumowa koncowka jeszcze starsze zapasy, wiec nie z BU, ale dzialaja tak samo i dzis mi z jednej wypadla gumowa koncowka, tylko ze ja sie da wlozyc z powrotem!, zapomnialam Ci o tym powiedziec, ja czasem te pipetki tak rozbrajalam na 3 czesci, zeby je umyc, ale zachodu z tym myciem jest, ze z lenistwa wole nowe w kazdym zestawie.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 22:16   #132
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

nooo Dziewczyny, wreszcie wrocilam do domu (w zeszlym tyg jakos nie wyszlo) i otworzylam paczuszke z BU - jutro wszystko wymieszam i dam znac jak pierwsze wrazenia z tgo nowego serum nie moge sie doczekac
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 00:52   #133
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a jak oceniacie w porownaniu do produktow z "mazidel"? jakosc podobna?
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 14:30   #134
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A czy któraś z Was próbowała rozrobić peeling z kwasem h.?
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 16:29   #135
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html

Z ich strony # Jako żel nawilżający do włosów, zwłaszcza na końcówki włosów (można nakładać kilkakrotnie na suche lub wilgotne włosy, bez spłukiwania),

Nakladlam na koncowki, bardzo szybo sie wchlania, nie klei, ale jeszcze za krotko uzywalam by cos wiecej powiedziec.
Dziękuję za wskazówkę Mam włosy przesuszone ostatnio preparatami do stylizacji i wypróbuję
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 16:32   #136
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
a jak oceniacie w porownaniu do produktow z "mazidel"? jakosc podobna?
Zamawiałam pordukty zarówno z Mazideł jak i z Biochemii Urody.Uważam,że BU nie jest gorsza od M pod względem jakości. Mam swoje ulubione produkty i niektóre zamawiam tylko w M, jak np. cudowny hydrolat różany, a z kolei np. sera, tzn. składniki do ich wykonaia, kupuję w BU.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 19:18   #137
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

tj. hydrolaty sa lepsze z "mazidel"? dopiero sie przymierzam do kupna i robie maly wywiad
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 19:36   #138
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
tj. hydrolaty sa lepsze z "mazidel"? dopiero sie przymierzam do kupna i robie maly wywiad
Juz kiedys porownywano hydrolaty:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...59#post4266759

Ja uwazam, ze oba sklepy maja tak samo dobre jakosciowo skladniki, na samych skladnikach nie przejechalam sie nigdy, zdarzalo mi sie na przepisach.
Zestawy z BU mi zawsze wychodza, ale musze pamietac zeby byc bardzo dokladna.
Mialam hydrolat rozany z obu zrodel i dla mnie w zapachu i uzywaniu nie ma roznicy. Wygodne sa dla mnei butelki z BU, zwlaszcza na wyjazdy.

Katarina - probowalam, ale nie peeling tylko spiruline, woda + zel i bylo fajnie.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 20:00   #139
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziekuje za info
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 21:33   #140
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Katarina - probowalam, ale nie peeling tylko spiruline, woda + zel i bylo fajnie.
No niezły pomysł, nie wpadłam na to Dzięki!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 22:41   #141
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczynki, dzisiaj wymieszalam sobie wreszcie to nowe serum i... wyszlo mi strasznie geste, takie "glutowate" nie wiem czy cos zle zrobilam (robilam wszystko zgodnie z przepisem i duuuzo i dokladnie mieszalam) ale ma taka konsystencje ze trudno mi je przelac z bialego plastikowego pudeleczka do tej szklanej buteleczki - zwlaszcza gdy probuje uzyc do tego pipetki. Jak myslicie, co zle zrobilam? czy da sie to jakos naprawic? a jesli nie to czy mimo wszystko moge uzywac tetgo serum (jesli jakos je wydostane w mniejszej ilosci, bo ten "glutek" jest taki ze trudno z niego wziac mala ilosc.

aha, dodam ze taka dziwna konsystencja zrobila sie jak dolalam spirytus+kwas felurowy, wczesniej byla normalna.

pomocy!!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 09:31   #142
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Dziewczynki, dzisiaj wymieszalam sobie wreszcie to nowe serum i... wyszlo mi strasznie geste, takie "glutowate" nie wiem czy cos zle zrobilam (robilam wszystko zgodnie z przepisem i duuuzo i dokladnie mieszalam) ale ma taka konsystencje ze trudno mi je przelac z bialego plastikowego pudeleczka do tej szklanej buteleczki - zwlaszcza gdy probuje uzyc do tego pipetki. Jak myslicie, co zle zrobilam? czy da sie to jakos naprawic? a jesli nie to czy mimo wszystko moge uzywac tetgo serum (jesli jakos je wydostane w mniejszej ilosci, bo ten "glutek" jest taki ze trudno z niego wziac mala ilosc.

aha, dodam ze taka dziwna konsystencja zrobila sie jak dolalam spirytus+kwas felurowy, wczesniej byla normalna.

pomocy!!!

Nulka mnie wczoraj wyszło to samo!!! Już kilka razy przygotowywałam serum wodne i zawsze wszystko mi wychodziło! Tym razem też wykonałam wszystko dokładnie wg instrukcji i...wyszedł bardzo gęsty ciagnący się glut
Trudno go przelać do buteleczki, nie mówiąc już o używaniu do jego dozowania zakraplacza. Ja dodałam odrobinę wody do iniekcji, ale to niewiele pomogło
Próbuję się tym smarować, bo szkoda mi wyrzucić....Tym bardziej,że nie kupię nowego, bo BU ma teraz przerwę wakacyjną
Ja napiszę dzisiaj do nich maila, bo uważam,że jesli Tobie też nie wyszło to chyba coś jest nie tak ze składnikami - wg opisu żel miał być rzadki!!
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 10:29   #143
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Nulka mnie wczoraj wyszło to samo!!! Już kilka razy przygotowywałam serum wodne i zawsze wszystko mi wychodziło! Tym razem też wykonałam wszystko dokładnie wg instrukcji i...wyszedł bardzo gęsty ciagnący się glut
Trudno go przelać do buteleczki, nie mówiąc już o używaniu do jego dozowania zakraplacza. Ja dodałam odrobinę wody do iniekcji, ale to niewiele pomogło
Próbuję się tym smarować, bo szkoda mi wyrzucić....Tym bardziej,że nie kupię nowego, bo BU ma teraz przerwę wakacyjną
Ja napiszę dzisiaj do nich maila, bo uważam,że jesli Tobie też nie wyszło to chyba coś jest nie tak ze składnikami - wg opisu żel miał być rzadki!!
ochh wiec to nie tylko ja mam takie problemy?

zgadza sie - zel wedlug opisu mial wyjsc "wodnisty".

jak dostaniesz odpowiedz z BU to koniecznie daj znac, bede bardzo wdzieczna

bo teraz nie bardzo wiem jak tego uzyc
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 11:09   #144
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ochh wiec to nie tylko ja mam takie problemy?

zgadza sie - zel wedlug opisu mial wyjsc "wodnisty".

jak dostaniesz odpowiedz z BU to koniecznie daj znac, bede bardzo wdzieczna

bo teraz nie bardzo wiem jak tego uzyc
Dam znać, oni mają teraz tę przerwę wakacyjną, więc mogą od razu nie odpowiedzieć, ale ja nie chcę tego tak zostawić, bo jeśli to ich wina to powinnyśmy dostać nowe serum (składniki)
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 14:06   #145
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny,a czym najlepiej zastapic to serum ? Najprawdopodobniej niedlug wyjazde za granice,a musze miec cos pod filtry... Macie jakies propozycje ?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 14:54   #146
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Dam znać, oni mają teraz tę przerwę wakacyjną, więc mogą od razu nie odpowiedzieć, ale ja nie chcę tego tak zostawić, bo jeśli to ich wina to powinnyśmy dostać nowe serum (składniki)
Ale akcja, ja dzis rano juz mialam od nich list w skrzynce, widac wysylali do wszystkich co kupili serum zelowe.
Dziewczynki nie martwcie sie, to co piszecie to normalne, ja zupelnie zapomnialam was ostrzec przed glutem, bo jak pisalam to moje serum bylo juz ladne, takie plynno zelowe. Zajrzyjcie do pudelek wasze tez juz powinny byc rzadsze, ten zel po prostu sie robi rzadszy po czasie. Jak go trzymam w lodowce to jest taki troszke gestszy a jak w pokoju to rzadszy, ale nigdy juz taki glutowaty jak na poczatku.

Perelko - ja to bym wziela jakis tonik coby bylo szybko na wakacjach, taki tonik co to ma troche jakis antyoksydantow, z Norel sa fajne toniki, ale strasznie ciezko je zdobyc, zachwalano tu tez tonik z Oceanika taki niby do cery tlustej. No bo swoje robione to na pewno nie.

Edytowane przez mrs.doubtfire
Czas edycji: 2007-06-24 o 15:12 Powód: literowki jak zwykle...
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 19:19   #147
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Ale akcja, ja dzis rano juz mialam od nich list w skrzynce, widac wysylali do wszystkich co kupili serum zelowe.
Dziewczynki nie martwcie sie, to co piszecie to normalne, ja zupelnie zapomnialam was ostrzec przed glutem, bo jak pisalam to moje serum bylo juz ladne, takie plynno zelowe. Zajrzyjcie do pudelek wasze tez juz powinny byc rzadsze, ten zel po prostu sie robi rzadszy po czasie. Jak go trzymam w lodowce to jest taki troszke gestszy a jak w pokoju to rzadszy, ale nigdy juz taki glutowaty jak na poczatku.

Właśnie znalazłam w swojej skrzynce maila z wyjaśnieniami BU Cóż od przygotowania serum minęły już u mnie 24h,sprawdziłam serum, nie użyłam go dzisiaj rano, dlatego teraz dopiero widzę,że żel faktycznie zrobił się rzadszy, chociaż i tak nie ma moim zdaniem "wodnistej konsystencji", chyba jednak powrócę, po zużyciu tego glutka, do serum wodnego.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 19:27   #148
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Właśnie znalazłam w swojej skrzynce maila z wyjaśnieniami BU Cóż od przygotowania serum minęły już u mnie 24h,sprawdziłam serum, nie użyłam go dzisiaj rano, dlatego teraz dopiero widzę,że żel faktycznie zrobił się rzadszy, chociaż i tak nie ma moim zdaniem "wodnistej konsystencji", chyba jednak powrócę, po zużyciu tego glutka, do serum wodnego.
Karolinka, a gdzie pisalo, ze ma byc wodnisty? bo ja nie kojarze, u mnie w instrukcji nie pisalo wodnisty.
Ja jednak wole zelik, dzis sie nie moglam nadziwic rano, nalozylam serum zel, a potem moj ulubiony DP z LRP i normalnie tak sie ladnie wchlonelo, a nawalilam go duzo.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 21:01   #149
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Karolinka, a gdzie pisalo, ze ma byc wodnisty? bo ja nie kojarze, u mnie w instrukcji nie pisalo wodnisty.
Ja jednak wole zelik, dzis sie nie moglam nadziwic rano, nalozylam serum zel, a potem moj ulubiony DP z LRP i normalnie tak sie ladnie wchlonelo, a nawalilam go duzo.
No może faktycznie nie pisało,że ma być "wodnisty", ale ja jednak wyobraziłam sobie,że ten żel będzie bardziej rzadki niż jest Mnie jakoś bardziej odpowiada wodnista konsystencja jednak. A DP LRP faktycznie świetnie wchałania się na tym serum, tak samo jak Antek XL FE LRP
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 21:03   #150
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
No może faktycznie nie pisało,że ma być "wodnisty", ale ja jednak wyobraziłam sobie,że ten żel będzie bardziej rzadki niż jest Mnie jakoś bardziej odpowiada wodnista konsystencja jednak. A DP LRP faktycznie świetnie wchałania się na tym serum, tak samo jak Antek XL FE LRP
Moze Ci jeszcze zrzadzieje ten zel. Matko co za slowo, az nie wiem czy takie istnieje, ale chyba wiadomo o co chodzi
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.