Schudnąć 20-30kg część III - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-13, 07:39   #2431
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Ilona: zacznij odkładać na laserowy zabieg usuwania żylaków, chowają się i nie ma śladu odkładaj sobie po złotówce za każde odmówione ciasteczko/ciasto/piwo i pójdzie
Asia: powoli, łydki spadają też, więc ciesz się z tego, co jest. Nie przytyłaś w tydzień i w tydzień nie schudniesz. Ja tu jestem łydoludem tego wątku, luzik
pozeczkowa: ja też na początku sobie nie dawałam wycisku, tzn czułam że jestem zmachana ale w porównaniu z tym, co teraz cisnę to było nic daj sobie czas, super że poszłaś na siłkę! spróbuj jeszcze pójść na zajęcia zorganizowane, wtedy się wkręcisz na bank! tylko nie poddawaj się po jednych, mi zupełnie spinbike nie podszedł a magicbar świetnie! trzymam kciuki za wytrzymałość na tych zmianach w pracy tż ma też 12stki, często 3 pod rząd :/ ja jak pracowałam w piekarni, to robiłam po 12-13h (na czarno i na nocki...) po czasie idzie się przyzwyczaić
Monte, Mel: jest już 14 dni na zwrot towaru

stanęłam na wagę, jest nadwyżka, ale może jeszcze się uda coś zrzucić do piątku/soboty wczoraj dzielnie ćwiczyłam, dzisiaj idę na siłkę koło południa, więc też dam z siebie wszystko
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:11   #2432
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
Ilona: zacznij odkładać na laserowy zabieg usuwania żylaków, chowają się i nie ma śladu odkładaj sobie po złotówce za każde odmówione ciasteczko/ciasto/piwo i pójdzie
:
zainteresuje sie tematem.
nawet nie wiem jaki to koszt.

dzien dobry wszystkim.
ciezka noc dzis mialam..
dostalam jakiejs wysypki na ciele i pol nocy sie drapalam(glownie uda wygladaja jakbym w pokrzywy wpadla)..a rano obudzil mnie tel tz-eta.
ale i tak pora wstawac juz.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:44   #2433
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 706
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Ja jestem u kolegi i pisze z telefonu. Poszedł po pumpernikiel dla mnie haha!

Unex- Ja kupiłam dokładnie ten balsam, który wstawiłas. Wzięłam tez taki niby na biodra, brzuch i biust. Na razie używam tego z pompka. W Naturze były za niecałe 25zl. To dobra cena ? Mozna zaleźć taniej ?
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:45   #2434
ciao_ewa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 532
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

ilona dokładnie mam ten problem. Moja waga z poprzedniego ważenia to 70,3 kg. Od pary dni mam wzrost; dziś rano 71,1 kg.
Jak sobie z tym radzę? W "normalny" tydzień raczej się tym nie przejmuję, bo wiem, że to woda i już. Trzeba przeczekać i cieszyć się, że w następnym tygodniu będzie piękny spadek. Nic więcej nie zrobisz Natomiast w tym tygodniu, gdzie tyle się u mnie zmienia i miałam go rozpocząć z 6 z przodu - nie radzę sobie z tym w ogóle. I jeszcze ten Kraków w perspektywie gdzie raczej nie schudnę... No raczej mam kiepski nastrój

unex aaaach o ten chodzi dzięki ;* Rozstępów akurat tak widocznych nie mam, wczoraj kupiłam sobie eveline do cyca - zobaczymy czy coś działa. Póki co wiem, że pachnie pięknie !

pozeczkowa no trudno żebyś dawała sobie turbo wycisk przy trzeciej wizycie na siłowni Bardzo ładnie ćwiczysz, przyzwyczaj najpierw ciało do wysiłku Mam wielką ochotę cofnąć się w czasie i trzepnąć w łeb pozeczkową sprzed paru miesięcy Pamiętasz jak CI mówiłyśmy, że astma astmą, ale że wszystko się da tylko trzeba chcieć spróbować? ale nieeeeee, astma i koniec, sam widok bieżni spowoduje u mnie zatrzymanie oddechu i zgon
Zazdroszczę Ci tego steppera ze schodami ! Zawsze chciałam na tym spróbować ćwiczyć.

monte aaa, dzięki za pilnowanie Już jestem w połowie ubrana na siłkę, strawię tylko śniadanie i się zbieram Między 11 a 12 pójdę. Tak jest. choćbym miała paść na twarz to potrzebuję nadać sobie taki rygor żebym wiedziała następnym razem jak mi się nie będzie chciało, że muszę iść, bo następnego dnia będzie kara
Na pewno Ci napiszę na fb, że dupa w troki, bo tłuszcz masz iść spalać
No to właściwie 80 g może być moim zdaniem

lenciik nie ma obijania się ! działać, proszę działać, bo już coraz mniej czasu do upałów i nie można tracić cennych dni !

szczurku za samozaparcie i ćwiczenia
__________________
CEL I
93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79

CEL II
78 77 76 75 74 73 72 71 70 69

CEL III
68 67 66 65 64 63 62 61 60 59
ciao_ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:54   #2435
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez ciao_ewa Pokaż wiadomość
ilona dokładnie mam ten problem. Moja waga z poprzedniego ważenia to 70,3 kg. Od pary dni mam wzrost; dziś rano 71,1 kg.
Jak sobie z tym radzę? W "normalny" tydzień raczej się tym nie przejmuję, bo wiem, że to woda i już. Trzeba przeczekać i cieszyć się, że w następnym tygodniu będzie piękny spadek. Nic więcej nie zrobisz Natomiast w tym tygodniu, gdzie tyle się u mnie zmienia i miałam go rozpocząć z 6 z przodu - nie radzę sobie z tym w ogóle. I jeszcze ten Kraków w perspektywie gdzie raczej nie schudnę... No raczej mam kiepski nastrój

unex aaaach o ten chodzi dzięki ;* Rozstępów akurat tak widocznych nie mam, wczoraj kupiłam sobie eveline do cyca - zobaczymy czy coś działa. Póki co wiem, że pachnie pięknie !

pozeczkowa no trudno żebyś dawała sobie turbo wycisk przy trzeciej wizycie na siłowni Bardzo ładnie ćwiczysz, przyzwyczaj najpierw ciało do wysiłku Mam wielką ochotę cofnąć się w czasie i trzepnąć w łeb pozeczkową sprzed paru miesięcy Pamiętasz jak CI mówiłyśmy, że astma astmą, ale że wszystko się da tylko trzeba chcieć spróbować? ale nieeeeee, astma i koniec, sam widok bieżni spowoduje u mnie zatrzymanie oddechu i zgon
Zazdroszczę Ci tego steppera ze schodami ! Zawsze chciałam na tym spróbować ćwiczyć.

monte aaa, dzięki za pilnowanie Już jestem w połowie ubrana na siłkę, strawię tylko śniadanie i się zbieram Między 11 a 12 pójdę. Tak jest. choćbym miała paść na twarz to potrzebuję nadać sobie taki rygor żebym wiedziała następnym razem jak mi się nie będzie chciało, że muszę iść, bo następnego dnia będzie kara
Na pewno Ci napiszę na fb, że dupa w troki, bo tłuszcz masz iść spalać
No to właściwie 80 g może być moim zdaniem

lenciik nie ma obijania się ! działać, proszę działać, bo już coraz mniej czasu do upałów i nie można tracić cennych dni !

szczurku za samozaparcie i ćwiczenia
Ewa.
ja tak pytalam na przyszlosc bo za 2 tygodnie bede miec jakos okres.
a zobaczymy w piatek jak bedzie z waga.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 09:13   #2436
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Dzis jade na rozmowę o pracę. Szkoda, że to są prace interwencyjne a nie normalna praca. Ale to może trwać do 4 lat więc mam nadzieję, że nie szukają kogoś na miesiąc.

Pogoda średnia, więc nie wiem czy z kijkami pójdę. Mam nadzieję, że popołudniu się trochę rozjaśni
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 09:22   #2437
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Unex a jak są już jasne rozstępy to ten Palmer's też je zmniejsza??
Jadłospis masz piękny
Wiesz najlepiej mi dzialal na te swieze, na te starsze mniej.
ale mi tez zalezlo na tych czerwonych.

[1=15fbf25984e7133984742ef f4c4169aacf1167cc_5ed82ba 6a0637;51381472]

Unex- Ja kupiłam dokładnie ten balsam, który wstawiłas. Wzięłam tez taki niby na biodra, brzuch i biust. Na razie używam tego z pompka. W Naturze były za niecałe 25zl. To dobra cena ? Mozna zaleźć taniej ?[/QUOTE]
Oj ja nie wiem, bo ja w UK go kupuje
Ja mialam jedno opakowanie w takiej tubce, ale to ten sam kosmetyk tylko w innym opakowniu po prostu, czaje sie jeszcze na taki olej do masazu na rozstepy z palmersa

W ogole ja jakieds mialam masc wyrabiana na zamowienie w aptece na rozstepy ( jak bylam duzo mlodsza) byla tania i byla majstersztykiem, ale za nic nie pamietam jak sie to nazywalo, lekarza dawno zmienilam i nie mam jak odkopac tej nazwy, a szkoda :/
Cytat:
Napisane przez ciao_ewa Pokaż wiadomość

unex aaaach o ten chodzi dzięki ;* Rozstępów akurat tak widocznych nie mam, wczoraj kupiłam sobie eveline do cyca - zobaczymy czy coś działa. Póki co wiem, że pachnie pięknie !
Ja tez wczoraj kupilam ten co cyca
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14




Edytowane przez Unex
Czas edycji: 2015-05-13 o 09:26
Unex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 09:48   #2438
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 706
Schudnąć 20-30kg część III

Unex- Ja nowych rozstępów nie mam. Wszystkie mam białe z okresu dojrzewania. Wiem, ze one nigdy magicznie nie znikną, ale takie basamy są jednoczenie ujędrniające, wiec może uda mi sie uniknąć ewentualnych rozstępów w przyszłości.
Ja do biustu miałam kiedyś nawet Shiseido za kupę kasy, ale jakiś rewelacyjnych efektów nie widziałam. Najlepiej działały na mnie zwykle balsamy ujędrniające bądź nawilżające, którymi robiłam jakiś 10minutowy masaż.
Z balsamów mam ostatnio kupiony wyszczuplający 4D z Eveline dla skory wrażliwej. Ten balsam wklepuje w lydki głownie i wtedy je tez masuje. Może kiedyś bede mogła wkupić Huntery długie i zmieścić tam nogę

Edytowane przez 15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637
Czas edycji: 2015-05-13 o 09:49
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 10:11   #2439
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez ciao_ewa Pokaż wiadomość
melonade przede wszystkim za poranne mierzenie. a teraz po obczajce pomiarów: łydka, ramię, talia... mamy podobne wymiary. ok, jesteś niższa. ale jeśli wierzyć temu co mówisz o mnie i jak mnie chwalisz (choć ja nie wierzę ) to z jakiej parady jeździsz po sobie jak walec ?
Z takiej, że widzę jak wyglądam.
Może się źle mierzę, bo przy Tobie to ja jestem buką .
No i to, że jestem niższa zmienia WIELE.
I u Ciebie nie widziałam 60 podbródków .

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Mel i jak, udało Ci się znaleźć sklep z tymi butkami? Zawsze w razie czego możesz sobie zamówić przez neta, przymierzyć w domku i odesłać jeżeli Ci się nie spodobają Prawo konsumenta przewiduje chyba 10 dni na zwrot towaru Jedyne co, to że trzeba ponieść koszt odsyłki, pewnie ok 10zł
Jeszcze nie szukałam!
Wolałabym się nie bawić w przesyłki, czekanie, odsyłanie. Zresztą nie wiem co z kolorem, też muszę na żywo zdecydować. Może dzisiaj w drodze do domu mi się uda wpaść do jakiegoś sklepu.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Dzis jade na rozmowę o pracę. Szkoda, że to są prace interwencyjne a nie normalna praca. Ale to może trwać do 4 lat więc mam nadzieję, że nie szukają kogoś na miesiąc.

Pogoda średnia, więc nie wiem czy z kijkami pójdę. Mam nadzieję, że popołudniu się trochę rozjaśni
Powodzenia!

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość

Ja tez wczoraj kupilam ten co cyca
O, o tym też słyszałam dobre opinie.
Ale mi się nie będzie chciało bawić w smarowanie. Muszę znaleźć kogoś, kto to będzie robił za mnie.
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 10:17   #2440
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Mel, mi to juz w ogole zajmuje wieki po prysznicu, bo
- w uda, podladki i brzuch wklepuje to rozrzewajace z eveline
- na cyc eveline do biustu,
- na ramione i boczki daje palmersa
- do twarzy jakis krem zzawsze no i szyja, dekolt
- czasem jeszcze stopy smaruje osobnym kremem
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 10:21   #2441
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Mel, mi to juz w ogole zajmuje wieki po prysznicu, bo
- w uda, podladki i brzuch wklepuje to rozrzewajace z eveline
- na cyc eveline do biustu,
- na ramione i boczki daje palmersa
- do twarzy jakis krem zzawsze no i szyja, dekolt
- czasem jeszcze stopy smaruje osobnym kremem
Podziwiam, ja nienawidzę się smarować kremami wszelkiego rodzaju i dlatego praktycznie tego nie robię ...
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 10:53   #2442
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Melonade Pokaż wiadomość
Podziwiam, ja nienawidzę się smarować kremami wszelkiego rodzaju i dlatego praktycznie tego nie robię ...
Ja tez kiedys nie lubialam, ale ja mus to mus

Diewczyny, pocwiczylam 20 min, zaczelam tabate z fitness blendera, najpierw mi sie zacinal internet caly czas wiec robilam cwiczenia jak squaty etc pozneij w koncu zaczal dzialac i zobilam 20 min. Nie dalam rady wiecej, moja kondycja przepadla Jutro sprobuje dobrnac do konca. Myslalam z pluca wypluje. A w marcu ta tabata mi sie wydawala z jednym z prostrzych i lawiejszych treninow z fitness blendera
No nic, dobrze ze sporbowalam
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 12:59   #2443
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Ewcia byłaś poćwiczyć? bo ja dziś 35min orbi na poziomie 6 i 7 (hłehłe, postęp panie!), 15min rowerek, 10min wytrząsara z ciężarkami na łapy i.. uwaga! poszłam jeszcze na salkę brzuchy porobić, 3 serie po 10 zwykłych, skośnych w lewo i skośnych w prawo i jeszcze się porozciągałam. Taka jestem dzielna!

mam super patent na więcej wody: kupiłam sobie butelkę 0.7 na siłkę

Panna:
Unex: jak pamiętasz, w jakiej przychodni byłaś u tego lekarza od maści to pewnie mają twoją kartę gdzieś i jeszcze ci mogą udostępnić info z niej
pewnie, że dobrze, że spróbowałaś! gratulacje

Soldus: mega dobra cena, bo Palmers ogólnie jest przeokropnie drogi!

ja używam balsamu z Vaseline żółtego, jest fenomenalny!
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 13:06   #2444
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
Panna:
Unex: jak pamiętasz, w jakiej przychodni byłaś u tego lekarza od maści to pewnie mają twoją kartę gdzieś i jeszcze ci mogą udostępnić info z niej
pewnie, że dobrze, że spróbowałaś! gratulacje
W tym sek ze ie pamietam i to chyba bylo w innym miescie, bo sie przeprowadzalam duzo. No coz, juz sie nie dowiemy

Zmykam do pracy zaraz dziewczyny
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 13:26   #2445
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cześć dziewczynki. Pamiętacie mnie jeszcze, sorki ostatnio nie mam czasu nawet tu zajrzeć, ale swojej dietki się trzymam. Nota bene Dukan jest jakby stworzony dla mnie czuję się wspaniale urozmaiciłam sobie jadłospis i gdyby nie to, że tak nie można całe życie bym się odżywiała w ten sposób. Żadnych wzdęć, bólów brzucha, poczucia przejedzenia jem kiedy chcę i ile chcę. Aczkolwiek nie zachęcam do tej diety absolutnie, to co jednemu służy dla drugiego może być niewłaściwe i niedobre. Poza tym absolutnie nie zaobserwowałam aby na tej diecie szybciej się chudło niż przy racjonalnym odżywianiu, wyniki są porównywalne, praktycznie takie same. Tylko, że ja po prostu lepiej się czuję.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 15:29   #2446
ciao_ewa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 532
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

unex i eveline cyc pięknie pachnie, prawda ?<3 ciekawe czy będzie działał. To już mój trzeci balsam do biustu, robię rozeznanie, bo postanowiłam, że to konieczność żeby sobie biust smarować przy diecie.
haha, wiem o czym mówisz - ja też się teraz tak balsamuje i dostaję od tego kociokwiku, ale widzę, że to działa.
Ale się cieszę,że poćwiczyłaś ! Przeczuwam powrót pozytywnego unexowego nastawienia !

soldus hoho, widzę, że Tobie też się huntery marzą <3

melonade pogadamy jak zobaczę zdjęcie nono, myślę, że masz tych podbródków 160 - co zaniżasz !
Meloniku, zmuszaj się do smarowania cycków. Ja powoli zaczynam mieć biust w lepszej kondycji niż przed odchudzaniem i jestem pewna, że to zasługa jedynie tego, że cycki są smarowane. Ja tez nienawidzę się balsamować, ale robię to podchodząc do czynności jak do zła koniecznego. Nie namawiam Cie na smarowanie całego ciała, ale cycki - koniecznie. Nie jest to tak absorbujące jak smarowanie reszty ciała - trwa 30 sekund. Może spróbuj ? Ja od dwóch miesięcy około używam takich kremideł i uważam, że gdyby nie one to cycki bym miała na wysokości pępka mniej więcej teraz.

szczurku dziękuję za pamięć i pytanie ! a byłam ! zaraz napiszę na końcu postu relację
Noooo jaki piękny trening ! Bardzo dzielne Szczurzątko ! I jak Ci się te brzuchy robiło ?
przebijam Cię - ja wypijam na siłce litr



Mimo wielkich problemów z motywacją zebrałam się na siłkę. I nie mogłabym być teraz bardziej zadowolona ! Czuję się rewelacyjnie, pełna energii i dumna z siebie Nie wiem skąd u mnie ostatnio takie problemy z zebraniem się do ćwiczeń. Może dlatego, że siedzę w domu, przygotowuję się do egzaminu i w sumie nic innego nie robię...

Dzisiaj 90 minut (udało się te 1,5 h ! ):
-30 minut bieżnia (różnie; trochę biegu 10-11km/h, trochę chodzenia pod górę z nachyleniem 10 % 7 km/h)
-35 minut siłowy
-15 minut bieżnia interwał: minuta bieg 14km/h, minuta marsz 6,5 km/h
-10 minut rozciąganie

Bardzo mnie cieszy, że widzę u siebie postęp w rozciąganiu
__________________
CEL I
93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79

CEL II
78 77 76 75 74 73 72 71 70 69

CEL III
68 67 66 65 64 63 62 61 60 59

Edytowane przez ciao_ewa
Czas edycji: 2015-05-13 o 15:31
ciao_ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 15:31   #2447
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki. Pamiętacie mnie jeszcze, sorki ostatnio nie mam czasu nawet tu zajrzeć, ale swojej dietki się trzymam. Nota bene Dukan jest jakby stworzony dla mnie czuję się wspaniale urozmaiciłam sobie jadłospis i gdyby nie to, że tak nie można całe życie bym się odżywiała w ten sposób. Żadnych wzdęć, bólów brzucha, poczucia przejedzenia jem kiedy chcę i ile chcę. Aczkolwiek nie zachęcam do tej diety absolutnie, to co jednemu służy dla drugiego może być niewłaściwe i niedobre. Poza tym absolutnie nie zaobserwowałam aby na tej diecie szybciej się chudło niż przy racjonalnym odżywianiu, wyniki są porównywalne, praktycznie takie same. Tylko, że ja po prostu lepiej się czuję.
Hej.

Ja nie jestem za Dukanem/bo to dieta nie dla mnie.

Ale gratuluje ze sa efekty i czujesz sie dobrze.

Ile juz schudlas?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 16:21   #2448
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez ciao_ewa Pokaż wiadomość
pozeczkowa no trudno żebyś dawała sobie turbo wycisk przy trzeciej wizycie na siłowni Bardzo ładnie ćwiczysz, przyzwyczaj najpierw ciało do wysiłku Mam wielką ochotę cofnąć się w czasie i trzepnąć w łeb pozeczkową sprzed paru miesięcy Pamiętasz jak CI mówiłyśmy, że astma astmą, ale że wszystko się da tylko trzeba chcieć spróbować? ale nieeeeee, astma i koniec, sam widok bieżni spowoduje u mnie zatrzymanie oddechu i zgon
Zazdroszczę Ci tego steppera ze schodami ! Zawsze chciałam na tym spróbować ćwiczyć.
ciężki jest skubaniec, no ale wchodzenie po schodach normalnie też lekkie nie jest dziewczyna obok mnie wczoraj była w okolicy 80 piętra jak ja schodziłam i szłam na bieżnię też kiedyś będę tak wymiatać!

Cytat:
Napisane przez Melonade Pokaż wiadomość
Podziwiam, ja nienawidzę się smarować kremami wszelkiego rodzaju i dlatego praktycznie tego nie robię ...
piona! ja nie używam żadnych mazideł, smarowideł, balsamów itp bo tego nie cierpię... jak dostałam kiedyś pięknie pachnące masło do ciała tak użyłam ze dwa razy i do dzisiaj stoi niedokończone


ogólnie jestem obolała i umieram, a jeszcze jutro znowu do pracy na rano
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 16:32   #2449
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Ewa, ladnie ladnie i nie wiem albo to placebo ale jak sie nasmarowalam to od razu jakas taka skora lepsza

Dziewczyny, ale sie wkurzylam, poproszono mnie w pracy o nadgodziny - dzis ( 14-21;30) no i naszykowalam sobie jedzenia, wszystko, poszlam, a oni do mnie ze nie potrzebnie przychodzilam, ze ktos zapomnial do mnie zadzwonic, ze mnie na dzis nie potrzebuja, no wtf!!
Zostalam do 15;30 bo mi cos wymyslili i poszlam do domu. Caly dzien rozwalony przez to bo sie nie nastawialam. Slodko. W dodatku miala do sasiadki dzis przyjecha fryzjerka i mialam sie na to zalapac, ale zgodzilam sie na te durne nadgodziny, fryzjeka miala byc o 2;30 i tyle, po ptokach bo juz jej nie bylo. Jestem wku*****************na.
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 17:43   #2450
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Ewcia: no powiem ci, że dobrze się robiło. Tak mnie uderzyło to, że jak idę na zorganizowane zajęcia albo te ćwiczenia z programu, to zawsze tam brzuchy też były, a ja jak idę sama to tego nie robiłam. Więc zrobiłam.
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 20:04   #2451
kasiunia1664
Raczkowanie
 
Avatar kasiunia1664
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 449
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Hej hej hej dzisiaj rano poszłam na rower (trochę ponad 10km) myślałam, że mi łeb urwie - tak strasznie wiało ;p a wieczorem kurcze taka fajna pogoda, ale nie dałam rady już lecieć bo dopiero wróciłam z pracy ;p

Malinka
też kiedyś byłam na Dukanie i też dobrze wspominam ten czas, akurat wszystkie produkty na tej diecie uwielbiam, ale zrobiłam wyjścia z diety i to mnie zakulało do dużej wagi ;p

Unex
znam ten ból ;p jak jeszcze byłam pracownikiem ;p teraz jak mam swój interes jest o niebo lepiej ;p

Ciao Ewa za siłkę ;p też nieraz mam lenia ale jak już się ruszę to jestem mega szczęśliwa ;p jednak wysiłek uwalnia endorfiny ;p
__________________
Waga początkowa 98,5 kg,
Teraz - 81,2 kg

Cel nr 1 - 70kg
Cel nr 2 - 60kg

Za mną okrągłe 15kg!
kasiunia1664 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 20:37   #2452
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A tak powaznie..jestesmy tylko ludzmi.
Kazdy ma takie dylematy.

Wyobraz sobie ze pracuje w open space a kolezanki obok mnie szamia chipsy/hamburgery itd.. (a sa szczuple) a ja nie moge.
no tak, eh.... właśnie najgorsze jest to, że sama z siebie bym się nie skusiła, tylko dałam się namówić. To mnie najbardziej boli i wkurza :/ bo gdybym sama sobie wróciła do domu i nikt mnie nie namawiał to na pewno bym nie wpadła na pomysł, że zamówię pizzę. Z resztą moje współlokatorki kiedyś stwierdziły, że zamawiają pizzę i ja nawet potem siedziałam z nimi i jadłam swoje a pizza mi pachniała i się nie skusiłam. Ale wczoraj byłysmy tylko we dwie, ona by sama pizzy nie zamawiała i dlatego mnie namawiała. A ja zamiast być twarda to się poddałam...
to mnie najbardziej wkurza...
wiecie o co mi chodzi? e sama z siebie bym tego nie zrobiła, a przez kogoś się dałam namówić

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
Bella! JA, wielka wymówkowiczka i antysportolka zebrałąm dupsko na siłownię (!!!), to i Ty dasz radę się wziąć znowu za siebie ;D nieważne, że dwa kroki do przodu krok do tyłu, ważne, że do przodu!

startowałaś z mojej wagi

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
ja mowilam prosto z mostu u rodziny"jestem na diecie".
I udawalo sie
ja też raczej nie chcę mówić tak wprost... z resztą my mieszkamy razem, ona wie, że ja chcę schudnąć, wie że muszę schudnąć, mam z czego... ale to chyba wynika z tego że sama waży niewiele ponad 50 kg, raz w życiu jak przytyła to dobijała do 60 (ale nie przekroczyła) no to taka osoba sobie nie zdaje sprawy z tych rzeczy... że każda decyzja ma znaczenie, że to nie jest łatwe. Sama jak chciała trochę zrzucić to jadła jeden posiłek dziennie (i to taki nie za bardzo zdrowy) i się cieszyła że chudnie. Czasami sama ją goniłam po całym dniu żeby coś zjadła. no ale cóż....

dobra, nie ma co rozmyślać. Dało mi to siłę bo się wkurzyłam że ktoś może mieć na mnie taki wpływ i psuć moje plany. Więcej sobie na to nie chcę pozwolić.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 20:37   #2453
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Pokaż wiadomość
no tak, eh.... właśnie najgorsze jest to, że sama z siebie bym się nie skusiła, tylko dałam się namówić. To mnie najbardziej boli i wkurza :/ bo gdybym sama sobie wróciła do domu i nikt mnie nie namawiał to na pewno bym nie wpadła na pomysł, że zamówię pizzę. Z resztą moje współlokatorki kiedyś stwierdziły, że zamawiają pizzę i ja nawet potem siedziałam z nimi i jadłam swoje a pizza mi pachniała i się nie skusiłam. Ale wczoraj byłysmy tylko we dwie, ona by sama pizzy nie zamawiała i dlatego mnie namawiała. A ja zamiast być twarda to się poddałam...
to mnie najbardziej wkurza...
wiecie o co mi chodzi? e sama z siebie bym tego nie zrobiła, a przez kogoś się dałam namówić

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------


Wiem..niestety trzeba miec silna wole

Mnie tez pytaja czy nie chce hamburgera/czipsow itd.
Jak odmowie to i tak jedza przy mnie -bo pracujemy obok siebie.
Jakos nawet mnie nie ciagnie.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 20:39   #2454
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez ciao_ewa Pokaż wiadomość
unex i eveline cyc pięknie pachnie, prawda ?<3 ciekawe czy będzie działał. To już mój trzeci balsam do biustu, robię rozeznanie, bo postanowiłam, że to konieczność żeby sobie biust smarować przy diecie.
haha, wiem o czym mówisz - ja też się teraz tak balsamuje i dostaję od tego kociokwiku, ale widzę, że to działa.
Ale się cieszę,że poćwiczyłaś ! Przeczuwam powrót pozytywnego unexowego nastawienia !

soldus hoho, widzę, że Tobie też się huntery marzą <3

melonade pogadamy jak zobaczę zdjęcie nono, myślę, że masz tych podbródków 160 - co zaniżasz !
Meloniku, zmuszaj się do smarowania cycków. Ja powoli zaczynam mieć biust w lepszej kondycji niż przed odchudzaniem i jestem pewna, że to zasługa jedynie tego, że cycki są smarowane. Ja tez nienawidzę się balsamować, ale robię to podchodząc do czynności jak do zła koniecznego. Nie namawiam Cie na smarowanie całego ciała, ale cycki - koniecznie. Nie jest to tak absorbujące jak smarowanie reszty ciała - trwa 30 sekund. Może spróbuj ? Ja od dwóch miesięcy około używam takich kremideł i uważam, że gdyby nie one to cycki bym miała na wysokości pępka mniej więcej teraz.

szczurku dziękuję za pamięć i pytanie ! a byłam ! zaraz napiszę na końcu postu relację
Noooo jaki piękny trening ! Bardzo dzielne Szczurzątko ! I jak Ci się te brzuchy robiło ?
przebijam Cię - ja wypijam na siłce litr



Mimo wielkich problemów z motywacją zebrałam się na siłkę. I nie mogłabym być teraz bardziej zadowolona ! Czuję się rewelacyjnie, pełna energii i dumna z siebie Nie wiem skąd u mnie ostatnio takie problemy z zebraniem się do ćwiczeń. Może dlatego, że siedzę w domu, przygotowuję się do egzaminu i w sumie nic innego nie robię...

Dzisiaj 90 minut (udało się te 1,5 h ! ):
-30 minut bieżnia (różnie; trochę biegu 10-11km/h, trochę chodzenia pod górę z nachyleniem 10 % 7 km/h)
-35 minut siłowy
-15 minut bieżnia interwał: minuta bieg 14km/h, minuta marsz 6,5 km/h
-10 minut rozciąganie

Bardzo mnie cieszy, że widzę u siebie postęp w rozciąganiu
Przejrzałaś mnie z tymi 160.
Kurde no, tak namawiasz to zacznę!

Oo, postęp w rozciąganiu, a co robisz? Zazdroszczę i też muszę zacząć! Normalnie lista rzeczy do zrobienia rośnie ...
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 20:40   #2455
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Bella hej to co, od jutra już grzecznie i na diecie? batyyy za te kawy!!!
pewnie! z kawami już skończyłam na następną może pozwolę sobie jak będę po obronie licencjata i po egzaminie na studia
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 20:40   #2456
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
ciężki jest skubaniec, no ale wchodzenie po schodach normalnie też lekkie nie jest dziewczyna obok mnie wczoraj była w okolicy 80 piętra jak ja schodziłam i szłam na bieżnię też kiedyś będę tak wymiatać!


piona! ja nie używam żadnych mazideł, smarowideł, balsamów itp bo tego nie cierpię... jak dostałam kiedyś pięknie pachnące masło do ciała tak użyłam ze dwa razy i do dzisiaj stoi niedokończone


ogólnie jestem obolała i umieram, a jeszcze jutro znowu do pracy na rano
uff, to nie tylko ja tak mam!
Całe szczęście, że nie mam suchej skóry.
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 20:51   #2457
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez ciao_ewa Pokaż wiadomość
bella nie daję bacików, bo widzę, że sama doskonale zdajesz sobie sprawę ze swoich błędów. a może pisz nam tylko co u Ciebie, nie musisz wszystkiego czytać jeśli nie masz czasu przecież.... może utrzyma Cię to trochę w ryzach ?
już teraz postaram się wbić na forum i być na bieżąco, bo brakuje mi was dziewczyny ogólnie wyjazdy mam za sobą, egzaminy mam za sobą, większą część pisania pracy mam za sobą więc mam nadzieję, że teraz naprawdę będzie już z górki i będę mieć więcej czasu.
dzisiaj pierwszy raz od nie wiem kiedy miałam czas przejść się po rynku, pochodzić po sklepach, zajrzałam do second hendów i kupiłam sobie fajną sukienkę letnią do ziemi za 12 zł Jak wróciłam to musiałam nadrobić bloga, przygotować wpis (o skarpetkach złuszczających jeśli jesteście zainteresowane), poodpisywać na komentarze.... zaczynam się ogarniać dzisiaj nie ćwiczyłam, ale obiecuję, ze jutro to zrobię i się zamelduję na forum diety też będę pilnować
chociaż jutro według kalendarza mam mieć okres... już się czuję ociężałą i nabrzmiała :/ no, byle do przodu
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 20:53   #2458
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Dziś po pracy znów poszłam na lody ale miałam mega kiepski dzień w pracy, nawet zastanawiałam się czy nie złożyć wymówienia.
Codziennie chodzę do pracy i z pracy 5 km. A dziś taniec 90 minut było mega i jestem wykończona(walc wiedeński i jive).

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Tych lodów była jedna gałka, truskawkowych typu sorbet.
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 21:14   #2459
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez ciao_ewa Pokaż wiadomość
melonade pogadamy jak zobaczę zdjęcie nono, myślę, że masz tych podbródków 160 - co zaniżasz !
Meloniku, zmuszaj się do smarowania cycków. Ja powoli zaczynam mieć biust w lepszej kondycji niż przed odchudzaniem i jestem pewna, że to zasługa jedynie tego, że cycki są smarowane. Ja tez nienawidzę się balsamować, ale robię to podchodząc do czynności jak do zła koniecznego. Nie namawiam Cie na smarowanie całego ciała, ale cycki - koniecznie. Nie jest to tak absorbujące jak smarowanie reszty ciała - trwa 30 sekund. Może spróbuj ? Ja od dwóch miesięcy około używam takich kremideł i uważam, że gdyby nie one to cycki bym miała na wysokości pępka mniej więcej teraz.
ja do biustu mam serum z bielendy, ale ciężko z systematycznością... jak mi się skończy to następny krem sobie kupiłam z tołpy

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Dzisiaj sobie co prawda trochę pochodziłam po rynku i po sklepach, ale pół dnia spędziłam w spoczynku z komputerem, nad blogiem i źle się z tym czuję. Jutro koniecznie się muszę poruszać... Jakoś mnie tak wzięło na refleksję, że muszę schudnąć teraz póki jestem całkiem młoda to jeszcze skóra może będzie jako tako wyglądać. No i musze schudnąć raz a porządnie bo od ciągłych wahań wagi też skóra traci na jakości... powinno mnie to motywować a czuję się źle i beznadziejnie. Jakoś tak mam obniżenie nastroju... może to przez zbliżający się okres
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 21:21   #2460
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

dziewczyny..
ja chyba sobie odpuszczam dzis bieganie.
nie mam sily

(jestem zmeczona i nie wyspana.. pol ostatniej nocy nie spalam bo sie drapalam..jakas wysypka.)a rano jak dobrze zasnelam obudzil mnie tel tz-eta.
licze ze ta noc ladnie przespie i obejdzie sie bez dermatologa.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-26 18:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.