przedluzenie cyklu przy yaz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 16:44   #1
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255

przedluzenie cyklu przy yaz


wiem ze mozna tak robic ze standardowymi 21 tabletkami - dopiera sie drugi blister o tyle pigulek ile sie chce. ja tak postanowilam zrobic przy yazie. z tego co wiem to mozna wziac 2 opakowania pod rzad ale nie pisze nic na ten temat gdybym chciala dobrac np 5 tabletek = 33 tabletki i zrobic normalna przerwe. nie ukrywam ze bede przed wyjazdem seks uprawiac a dzisiaj bylabym przy 2 tabletce z przerwy. krwawienie zazwyczaj dostawalam pod koniec, a to zachaczy o lot samolotem

czy bede zabezpieczona mimo wszystko na ew dzisiejszy wieczor? wiem ze plamienia moga sie pojawiac ale to pikus w porownaniu z okresem, bo nakleje wkladke i heja

dzieki za odp. nie spotkalam jeszcze takiego tematu. wiem ze kobiety robia szybciej przerwe i pomijaja kilka tabletek z 3 tygodnia, ale jeszcze nie widzialam pytania o dobranie kilku tabletek wiecej. na logike wydaje mi sie to prawidlowo ale chce poznac wasze opinie
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:25   #2
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: przedluzenie cyklu przy yaz

Jest zbiorczy nt. Yazu
Na chłopski rozum możesz tak zrobić, a te niewykorzystane tabletki będziesz miała ewentualnie w razie jakieś biegunki/wymiotów w przyszłości...
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:27   #3
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: przedluzenie cyklu przy yaz

To jest tak samo jak przy 21. Przedłużasz o ile chcesz i tak jesteś zabezpieczona.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.