Post make-upowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-31, 19:46   #31
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Post make-upowy

Dziołchy! My tu mamy post make-upowy, a Wy już kusicie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 19:49   #32
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Dziołchy! My tu mamy post make-upowy, a Wy już kusicie
eee nieee my takie marzenia mamy tylko przynajmniej ja ale moje glowne marzenie to opalic sie!! oł jeeeeeeeeeee............. .
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 19:50   #33
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Post make-upowy

ja nic nie robię to nie moja wina, że chcecie tu jakąś ascezę odwalać, ja kocham mój różowy cień w musie Maybelline

i tak mnie kochacie
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 20:54   #34
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
ja nic nie robię to nie moja wina, że chcecie tu jakąś ascezę odwalać, ja kocham mój różowy cień w musie Maybelline

i tak mnie kochacie
tez bym pokochalam pewnie ten cien gdybym go miala tak tak kochamy Cie Aralko my tu osiagamy szczyty makijazowych pomyslow podczas postu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 13:38   #35
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Post make-upowy

Okej, okej, to ja już nic nie mówię, hehe :P
Jak Wam dzisiaj idzie odzwyczajanie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 14:32   #36
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Post make-upowy

no, upał jest, to ja pudru nie kładę w dodatku nie wychodzę z domu więc nie mam na twarzy nic, nawet tuszu.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 16:39   #37
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Post make-upowy

Ja dzisiaj wyszłam rano na targ, to też już bez podkładu, pudru i tuszu.
Czas na wzmocnienie!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 09:40   #38
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie lepiej ze wieje ja wyszlam przed 14 i juz nie wysiedzialam bo tak grzeje u mnie a wiatr powial moze 2 razy (tak fajnie bylo)

A ja zaraz znowu wyskakuję na słoneczko Nie ma co marnować takiej pogody, bo od środy ma się już chmurzyć...


Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Okej, okej, to ja już nic nie mówię, hehe :P
Jak Wam dzisiaj idzie odzwyczajanie?

Ja nie narzekam Myślałam, że będzie gorzej, ale chyba ten upał mi pomaga, bo nawet mi się nie chce malować... Zobaczymy jak będzie dalej
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 09:47   #39
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Post make-upowy

No właśnie, mi też całkiem ładnie idzie. Jak narazie do połowy dnia siedzę w domu, potem może do jakiegoś lumpka się wybiorę :P
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 09:51   #40
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
No właśnie, mi też całkiem ładnie idzie. Jak narazie do połowy dnia siedzę w domu, potem może do jakiegoś lumpka się wybiorę :P
Ja nawet jakbym chciała to nie mam gdzie... Ale nic tam, zaraz idę na słońce i mam zamiar sprawdzić w jakim stanie jest mój rower, bo dobrze byłoby pojeździć trochę
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 11:17   #41
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Okej, okej, to ja już nic nie mówię, hehe :P
Jak Wam dzisiaj idzie odzwyczajanie?
ja sie nie maluje juz od hoho wiec bede wzmacniac was w postanowieniu postowym! ale serio to jak przyjdzie moj nowy tusz to bede musiala go sprawdzic jednak

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
A ja zaraz znowu wyskakuję na słoneczko Nie ma co marnować takiej pogody, bo od środy ma się już chmurzyć...





Ja nie narzekam Myślałam, że będzie gorzej, ale chyba ten upał mi pomaga, bo nawet mi się nie chce malować... Zobaczymy jak będzie dalej
oj to ja tez musze korzystac z tego slonca! a musze dzisiaj tyle pozalatwiac ze sie predzej rozplyne w tym sloncu
Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
No właśnie, mi też całkiem ładnie idzie. Jak narazie do połowy dnia siedzę w domu, potem może do jakiegoś lumpka się wybiorę :P
siedz w domu za goraco na szlajanie sie! lubie lezec na sloncu ale jak mam gdzies isc to normalnie opadam juz....!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 09:38   #42
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj to ja tez musze korzystac z tego slonca! a musze dzisiaj tyle pozalatwiac ze sie predzej rozplyne w tym sloncu
Na końcu nic nie wyszło z mojego opalania się... Jak już się przebrałam i cała nasmarowałam, położyłam się i przypomniało mi się, że muszę koniecznie dzisiaj jechać coś załatwić, bo jak tego nie zrobię to będzie wielka klapa... Byłam tak rozwścieczona, że możecie to sobie tylko wyobrazić....

Ale dzisiaj idę nadrabiać
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 09:42   #43
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
Na końcu nic nie wyszło z mojego opalania się... Jak już się przebrałam i cała nasmarowałam, położyłam się i przypomniało mi się, że muszę koniecznie dzisiaj jechać coś załatwić, bo jak tego nie zrobię to będzie wielka klapa... Byłam tak rozwścieczona, że możecie to sobie tylko wyobrazić....

Ale dzisiaj idę nadrabiać
nie przejmuj sie ja wczoraj mialam isc poogladac ciuszki z mama i wyczekalam sie na nia do 14 w domu...bo mialysmy isc zaraz jak wroci no to nie wychodzilam na slonce tylkko wylenilam sie w domu a ona przychodzi i mowi mi ze nigdzie nie idziemy bo dostala migrenyno i przyszla przed 15....tez sobie przypomnialam ze musze paczke wyslac i podanie o prace zaniesc i jak wrocilam to nie dosc ze mialam pelno zdymek na stopach to jeszcze bylo po 17!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 07:43   #44
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Post make-upowy

a ja wielkiego postu nie musiałam robić, bo ostatnio wklepuję tylko krem w twarz, kładę coś na usta i lecę
jedynie wieczorem, jak gdzieś wychodzimy albo na imprezę się maluję, ale to i tak bez podkładu, bo jest za jasny już
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 10:12   #45
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie przejmuj sie ja wczoraj mialam isc poogladac ciuszki z mama i wyczekalam sie na nia do 14 w domu...bo mialysmy isc zaraz jak wroci no to nie wychodzilam na slonce tylkko wylenilam sie w domu a ona przychodzi i mowi mi ze nigdzie nie idziemy bo dostala migrenyno i przyszla przed 15....tez sobie przypomnialam ze musze paczke wyslac i podanie o prace zaniesc i jak wrocilam to nie dosc ze mialam pelno zdymek na stopach to jeszcze bylo po 17!
Przynajmniej nie jestem sama Ale wczoraj miałam dzień tylko dla siebie, opalałam się, wzięłam się za mój rower i byłam bardzo zadowolona z siebie. Tylko już nie zdążyłam pojeździć na rowerku, bo TŻ wleciał mnie odwiedzić
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 13:21   #46
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
Przynajmniej nie jestem sama Ale wczoraj miałam dzień tylko dla siebie, opalałam się, wzięłam się za mój rower i byłam bardzo zadowolona z siebie. Tylko już nie zdążyłam pojeździć na rowerku, bo TŻ wleciał mnie odwiedzić
no i po sloncu heh moj TŻ w pracy wiec mozna napisac ze mam ciagle czas dla siebie ale zauwazylam ze znowu zrobily mi sie jasniejsze plamki na twarzy od slonca jakby nie opalone wiec trzeba bedzie nadal siedziec na sloncu bo to smiesznie wyglada a przeciez post na kosmetyki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 15:11   #47
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i po sloncu heh moj TŻ w pracy wiec mozna napisac ze mam ciagle czas dla siebie ale zauwazylam ze znowu zrobily mi sie jasniejsze plamki na twarzy od slonca jakby nie opalone wiec trzeba bedzie nadal siedziec na sloncu bo to smiesznie wyglada a przeciez post na kosmetyki
Ja miałam takie na ręce i bardzo ładnie mi się opaliły przez te dwa dni, więc tym to się nawet nie przejmuj
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 16:14   #48
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
Ja miałam takie na ręce i bardzo ładnie mi się opaliły przez te dwa dni, więc tym to się nawet nie przejmuj
boje sie tylko troche bo 2 lata temu w tym wlasnie miejscu mialam oparzenia sloneczne i co opalilam to skora mi schodzila wiec moze to jakies skutki uboczne? no ale teraz dawkuje slonko umiarkowanie wiec powinno byc dobrze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 08:35   #49
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
boje sie tylko troche bo 2 lata temu w tym wlasnie miejscu mialam oparzenia sloneczne i co opalilam to skora mi schodzila wiec moze to jakies skutki uboczne? no ale teraz dawkuje slonko umiarkowanie wiec powinno byc dobrze
Nie bój żaby, będzie dobrze U mnie dzisiaj znowu ładnie świeci, czyli wygrzewania się na słońcu ciąg dalszy A jaka u was dzisiaj pogoda?


MÓJ SETNY POST!!!
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 11:55   #50
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Post make-upowy

Oczywiście pogoda się spsuła i się nie opalam. Ale wiecie co zauważyłam?? To jest bardzo dziwne, ale od kiedy się nie maluję co chwilę coś małego mi wyskakuje i znika po jakichś 2 dniach, a jak się malowałam, to mi nic nie wyskakiwało...
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 14:41   #51
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
Nie bój żaby, będzie dobrze U mnie dzisiaj znowu ładnie świeci, czyli wygrzewania się na słońcu ciąg dalszy A jaka u was dzisiaj pogoda?



MÓJ SETNY POST!!!
Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
Oczywiście pogoda się spsuła i się nie opalam. Ale wiecie co zauważyłam?? To jest bardzo dziwne, ale od kiedy się nie maluję co chwilę coś małego mi wyskakuje i znika po jakichś 2 dniach, a jak się malowałam, to mi nic nie wyskakiwało...
no u mnie wczoraj slonce swiecilo tak lelum polelum moze z 2h ale juz dosc pozno wiec nie bylo sensu wychodzic sie opalac a dzisiaj wogole nie wychodzi hym to faktycznie dziwne z tymi malymi wyskakancami moze to po prostu od slonca bo podobno wszystkie zanieczyszczenia pod skora wychodza przez slonce
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 14:15   #52
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Post make-upowy

LELUM POLELUM Może faktycznie od słonecka, chociaż nie przypominam sobie, żebym do tej pory tak miała. Ale nic, pożyjemy zobaczymy, będę się obserwować
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 14:55   #53
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
LELUM POLELUM Może faktycznie od słonecka, chociaż nie przypominam sobie, żebym do tej pory tak miała. Ale nic, pożyjemy zobaczymy, będę się obserwować
a wiesz to ze nigdy nie mialas nic nie znaczy ja nigdy nic nie mialam be od slonca a przez ostatnie 2 lata musialam ciagle uwazac na slonce bo mnie uczulalo i roznosci mi wychodzily na twarzy teraz nic sie nie dzieje zlego ale wtedy to byla porazka! od razu pisze ze mimo iz mam post mejkapowy to i tak podklad revlona musze kupic na wszelki wypadek
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:23   #54
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a wiesz to ze nigdy nie mialas nic nie znaczy ja nigdy nic nie mialam be od slonca a przez ostatnie 2 lata musialam ciagle uwazac na slonce bo mnie uczulalo i roznosci mi wychodzily na twarzy teraz nic sie nie dzieje zlego ale wtedy to byla porazka! od razu pisze ze mimo iz mam post mejkapowy to i tak podklad revlona musze kupic na wszelki wypadek
No to mam tylko nadzieję, że mnie nie będzie uczulać A tym podkładem to się nie martw, ja też ostatnio sprawdzałam swoją kosmetyczkę i mój podkład także się kończy, więc też planuję zakup
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 19:06   #55
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
No to mam tylko nadzieję, że mnie nie będzie uczulać A tym podkładem to się nie martw, ja też ostatnio sprawdzałam swoją kosmetyczkę i mój podkład także się kończy, więc też planuję zakup
no ja bym na allegro kupila podklad ale z ta poczta teraz sa problemy wiec sie wstrzymuje poki moge heh dziewczynki pogoda znowuu nas rozpieszcza
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 19:29   #56
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja bym na allegro kupila podklad ale z ta poczta teraz sa problemy wiec sie wstrzymuje poki moge heh dziewczynki pogoda znowuu nas rozpieszcza
Oj rozpieszcza, rozpieszcza... Tylko szkoda, że właśnie wtedy, kiedy ja mam mnóstwo spraw do załatwiania i nie korzystam z tego tylko się męczę

A ja sobie w piątek zamówiłam na allegro zestaw do depilacji woskiem na ciepło i już wczoraj dostała, więc chyba nie jest najgorzej z tą pocztą
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 07:43   #57
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Post make-upowy

Wiecie co a ja bym sie nie odważyła wyjśc z domu bez makijażu...pozatym jak widze dziewczyny z niezbyt ładną cerą i w dodatku nieumalowane to wydają mi się poprostu zaniedbane.Jeśli dziewczyna ma ładna karnacje i oprawe oczu to moim zdaniem jedynie w takim przypadku można zrezygnować z makijażu.Ja się czuje bez niego jak nie ubrana.Pozatym zauważyłam że większa część dziewczyn ma obsesje na punkcie wyglądu.Zauważam to np.w autobusie,każda każdą wnikliie obserwuje,ocenia...nieste ty taka jest prawda.Jak byłam ostatnio w mieście jechałam obok super ładnej dziewczyny a za mną była taka z różnymi defektami skóry i na nią już inni patrzyli zupełnie inaczej,ona sama też nie czuła sie zbyt komfortowo,nie ma sie co oszukiwać....no ale to oczywiście tylko moje zdanie.
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:03   #58
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Post make-upowy

Cytat:
Napisane przez xxjustixx Pokaż wiadomość
Wiecie co a ja bym sie nie odważyła wyjśc z domu bez makijażu...pozatym jak widze dziewczyny z niezbyt ładną cerą i w dodatku nieumalowane to wydają mi się poprostu zaniedbane.Jeśli dziewczyna ma ładna karnacje i oprawe oczu to moim zdaniem jedynie w takim przypadku można zrezygnować z makijażu.Ja się czuje bez niego jak nie ubrana.Pozatym zauważyłam że większa część dziewczyn ma obsesje na punkcie wyglądu.Zauważam to np.w autobusie,każda każdą wnikliie obserwuje,ocenia...nieste ty taka jest prawda.Jak byłam ostatnio w mieście jechałam obok super ładnej dziewczyny a za mną była taka z różnymi defektami skóry i na nią już inni patrzyli zupełnie inaczej,ona sama też nie czuła sie zbyt komfortowo,nie ma sie co oszukiwać....no ale to oczywiście tylko moje zdanie.
No tak, masz trochę racji Człowiek lubi się czuć komfortowo w każdej sytuacji, a kobiecie daje taki komfort między innymi makijaż. Ja czuję się komfortowo i w makijażu i bez niego, bo nie mam żadnych problemów z cerą i mam ładne ciemne oczy. A maluję się sama dla siebie, bo lubie to robić i tyle
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:14   #59
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Post make-upowy

Fiu, fiu, w życiu miałam dwa podkłady zaledwie. Serio serio! Puder sypki jeden, vipery. Niewypał. Ach, zapomniałam o constance carroll podkradanym mamie, który miał marchewkowy kolor, ale jak się człek w wieku lat 14 bardzo chce malować... I o dermacolu, który dziś mam na specjalne okazje.

Zrezygnowałam zimą 1,5 roku temu. Ze wszystkiego, Przecierałam twarz mlekiem tłustym i używałam kremu ziaja oliwkowa. Rok temu powoli zaczęłam wdrażać filtry do skórnego jadłospisu, pół roku później kwasy. Chyab już nigdy w życiu nie kupię sobie podkładu, pudrów używam samodzielnie kręconych z mąki, zasypki dla dzieci, barwników. i mam dwa w jednym: krycie, ale bez zapychania i niszczenia cery. Jupi!
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:03   #60
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Post make-upowy

To i ja się mogę do Was przyłączyć, bo mój post trwa już chyba ponad 2 miesiące. W sumie to wymuszony taki przez moje problemy z jakąś alergią kosmetyczną ;-) No ale fakt faktem musiałam zrezygnować z makijazu oczu, a od 10 lat nie wychodziłam bez niego z domu ! Niech więc zyje naturalność (skoro musi;-)
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.