Pomoc w deepilacji laserowej - Warszawa, Białystok - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-08, 00:33   #1
Aleks01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1

Pomoc w depilacji laserowej - Warszawa, Białystok


Pytanie przede wszystkim do facetów, ale jeżeli są jakieś Panie które mogłyby pomóc, bardzo proszę.

Czy jest tutaj ktoś kto by doradził jakaś klinikę estetyczną czy salon dla mężczyzn w którym można byłoby trwale usunąć owłosienie? Interesuje mnie Warszawa lub Białystok, ewentualnie jakieś inne miasto w pobliżu (Jestem z okolic Ostrowi Mazowieckiej). Przeglądałem fora, strony internetowe i nie mam pojęcia gdzie się udać
Jestem zdesperowany. Mam dość owłosione całe ciało, co nie wygląda estetycznie, ani nie jest praktyczne, szczególnie w lato. Ogólnie widziałem bardziej owłosionych mężczyzn niż ja, ale mam dość już tych włosów, są tam gdzie ich wcale nie powinno być... Chciałbym pozbyć się włosów z prawie całego ciała, ale jak patrzę na ceny, musiałbym wydać fortunę z mojej perspektywy... Dodatkowo boję się, że taki zabieg się nie powiedzie, albo będzie jeszcze gorzej.

Takie coś ma dewastujący wpływ na psychikę w moim przypadku. Od ok. dwóch lat leczę się z depresji, wszystko odpuszczam przez to że mam bardzo niską samoocenę. Zawaliłem studia, odrzucałem wszystkie dziewczyny które wykazywały zainteresowanie moją osobą, bo bałem się ich reakcji na moje "włosy", przestałem gdziekolwiek wychodzić. Praktycznie zostałem sam...
Pomoże ktoś?

Edytowane przez Aleks01
Czas edycji: 2016-01-08 o 00:35
Aleks01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 14:12   #2
zakleplogin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Pomoc w deepilacji laserowej - Warszawa, Białystok

Polecam ESTETICO (w Warszwie). Ja regularnie chodzę do ich kliniki w Łodzi i jestem bardzo zadowolona. Ból - na początku nie jest źle, ale z kolejnymi zabiegami jak zwiększają moc lasera czasami mocno trzeba zacisnąć zęby, ale warto Można też zażyczyć sobie lodu - przykładają na ciało i chłodzą skórę przed 'strzałem'. Po trzecim zabiegu ceny maleją. Proponuję wejść na ich stronę i poczytać sobie estetico.pl
zakleplogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 19:53   #3
dorota_1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pomoc w deepilacji laserowej - Warszawa, Białystok

Polecam gabinet Impress w Warszawie przy Bartyckiej 115. Mają tam najnowszy, bardzo skuteczny laser z dużą głowicą i depilacja całego ciała nie jest problemem. W tej chwili wprowadzili pakiety na depilację całego ciała aż do skutku.
Skorzystałam z pakietu, bo jest dużo taniej i jestem bardzo zadowolona.
dorota_1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 20:53:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.