Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorczy! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-20, 00:33   #421
xKlakisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Problem z nim :(

Macie może jakieś porady Albo jakiś specjalistów, coś dokładniej, gdzie najlepiej na początek ? Bardzo ważna sprawa
xKlakisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 00:48   #422
fajny_nick
Raczkowanie
 
Avatar fajny_nick
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
GG do fajny_nick
Dot.: Problem z nim :(

A nie zastanawiałaś się nad zmianą sposobu antykoncepcji?
__________________
80 ---> 95 kg
fajny_nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:20   #423
anulkas1990
Raczkowanie
 
Avatar anulkas1990
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
Dot.: Problem z nim :(

http://www.urolog-krakow.pl/zaburzenia.html przeczytaj, może da Ci to jakiś zarys, może badania hormonalne? może niech pójdzie najpierw do urologa?
__________________
21.08.2009 jesteśmy razem
18.01.2011
zaręczona


22.08.2015
nasz ślub
anulkas1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:29   #424
xKlakisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Problem z nim :(

Cytat:
Napisane przez fajny_nick Pokaż wiadomość
A nie zastanawiałaś się nad zmianą sposobu antykoncepcji?
Tabletki dopochwowe, doustne NIC.. Po prostu to nie chodzi raczej o tą prezerwatywę. Tylko o to, że on sie raczej boi, że nie da rady !

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anulkas1990 Pokaż wiadomość
http://www.urolog-krakow.pl/zaburzenia.html przeczytaj, może da Ci to jakiś zarys, może badania hormonalne? może niech pójdzie najpierw do urologa?
Powiadasz, że urolog na początku powinien pomóc ?
xKlakisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:32   #425
anulkas1990
Raczkowanie
 
Avatar anulkas1990
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
Dot.: Problem z nim :(

Psychika... ja tez tak mam ze jestem dziewicą, bo napinam mięsnie pochwy a członek nie może wejsc... (z tego co ja sama robię to pozytywne myślenie), może pastylki uspokajające? przed seksem ciepła kąpiel, to go trochę rozluźni...

Urolog na pewno mu nie zaszkodzi.
wiesz... jak dziewczyna nie może współżyć to idzie do ginekologa, zobaczyć czy w budowie anatomicznej wszystko ok. (ja tak to widzę)
__________________
21.08.2009 jesteśmy razem
18.01.2011
zaręczona


22.08.2015
nasz ślub

Edytowane przez anulkas1990
Czas edycji: 2013-06-20 o 10:35
anulkas1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:43   #426
xKlakisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Problem z nim :(

Cytat:
Napisane przez anulkas1990 Pokaż wiadomość
Psychika... ja tez tak mam ze jestem dziewicą, bo napinam mięsnie pochwy a członek nie może wejsc... (z tego co ja sama robię to pozytywne myślenie), może pastylki uspokajające? przed seksem ciepła kąpiel, to go trochę rozluźni...

Urolog na pewno mu nie zaszkodzi.
wiesz... jak dziewczyna nie może współżyć to idzie do ginekologa, zobaczyć czy w budowie anatomicznej wszystko ok. (ja tak to widzę)
On lekarzy unika jak może, taki z niego typ. Myślał, że to wątroba bo ma z nią problemy jakieś Alaty/Aspaty. Ale miał wizyte u swojego lekarza (hepatologa ? czy jakoś tak), który stwierdził, że to nie ma najmniejszego znaczenia w tych sprawach /w sensie nie jest z nim az tak zle :P/.
xKlakisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 10:54   #427
jajakoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11
Problem ze wzwodem i orgazmem TŻta

Witam Was.
Zazwyczaj korzystam z innego konta na wizażu, ale nie chcę być kojarzona po nicku. Mam pewien intymny problem.
Jesteśmy z TŻtem od 1,5 roku. Ja mam 21 lat, on 22. Jesteśmy dla siebie pierwsi, żadnych doświadczeń przed. Tworzymy związek zgodny związek, pełen czułości i zaufania. [wiem jak to brzmi w uszach cyników, ale jest naprawdę przyjemnie ].

Mój TŻ ma problem z utrzymaniem wzwodu. Póki ja jestem na górze jest OK, ale kiedy on zacznie pracować krew jakby odpływa do mięśni. Jak temu zaradzić? Jakie są prawdopodobne przyczyny? TŻ ma lekką nadwagę, ale nie ma problemów z ciśnieniem.Staram się nie wywierać na nim presji, nie robię z tego afery.

Drugą sprawą jest problem z dojściem do końca TŻta. Nawet kiedy sam się pieści zajmuje mu to około godziny. Mówi, że ma to związek z nachodzącą na napletek skórką. Czy to możliwe? Jak dać mu więcej przyjemności?

Do tego jego kompleks dużego brzuszka i małego przyrodzenia. Mnie to zupełnie nie przeszkadza. Mam frajdę z pieszczot, seksu.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Pomożecie? jak zmienić tą sytuację?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Chciałabym, żeby przestał się przejmować tym, że ciężko mu dojść. I jakoś pomóc mu w związku z opadaniem w trakcie.
Jest genialnym facetem, kocham go. Ale kompletnie nie wiem jak mu pomóc. Dużo rozmawiamy. Podbudowuje jego samoocenę.
jajakoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 10:57   #428
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Problem ze wzwodem i orgazmem TŻta

Cytat:
Napisane przez jajakoja Pokaż wiadomość
Witam Was.
Zazwyczaj korzystam z innego konta na wizażu, ale nie chcę być kojarzona po nicku. Mam pewien intymny problem.
Jesteśmy z TŻtem od 1,5 roku. Ja mam 21 lat, on 22. Jesteśmy dla siebie pierwsi, żadnych doświadczeń przed. Tworzymy związek zgodny związek, pełen czułości i zaufania. [wiem jak to brzmi w uszach cyników, ale jest naprawdę przyjemnie ].

Mój TŻ ma problem z utrzymaniem wzwodu. Póki ja jestem na górze jest OK, ale kiedy on zacznie pracować krew jakby odpływa do mięśni. Jak temu zaradzić? Jakie są prawdopodobne przyczyny? TŻ ma lekką nadwagę, ale nie ma problemów z ciśnieniem.Staram się nie wywierać na nim presji, nie robię z tego afery.

Drugą sprawą jest problem z dojściem do końca TŻta. Nawet kiedy sam się pieści zajmuje mu to około godziny. Mówi, że ma to związek z nachodzącą na napletek skórką. Czy to możliwe? Jak dać mu więcej przyjemności?

Do tego jego kompleks dużego brzuszka i małego przyrodzenia. Mnie to zupełnie nie przeszkadza. Mam frajdę z pieszczot, seksu.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Pomożecie? jak zmienić tą sytuację?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Chciałabym, żeby przestał się przejmować tym, że ciężko mu dojść. I jakoś pomóc mu w związku z opadaniem w trakcie.
Jest genialnym facetem, kocham go. Ale kompletnie nie wiem jak mu pomóc. Dużo rozmawiamy. Podbudowuje jego samoocenę.
Specem nie jestem w żadnym wypadku, ale taka moja myśl, może lekarz? Urolog. Znałam podobny przypadek.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 12:56   #429
jajakoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11
Dot.: Problem ze wzwodem i orgazmem TŻta

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Specem nie jestem w żadnym wypadku, ale taka moja myśl, może lekarz? Urolog. Znałam podobny przypadek.
Ciężko go będzie wyciągnąć do lekarza. A na interwencję chirurgiczną się nie zgodzi.
jajakoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 16:44   #430
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Problem ze wzwodem i orgazmem TŻta

Cytat:
Napisane przez jajakoja Pokaż wiadomość
Ciężko go będzie wyciągnąć do lekarza. A na interwencję chirurgiczną się nie zgodzi.
No to jeżeli to kwestie zdrowotne to możesz mu od razu zakomunikować, że będzie się z tym męczył do końca życia skoro nie chce iść do specjalisty
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 16:51   #431
meg1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 151
Dot.: Problem ze wzwodem i orgazmem TŻta

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
No to jeżeli to kwestie zdrowotne to możesz mu od razu zakomunikować, że będzie się z tym męczył do końca życia skoro nie chce iść do specjalisty
Zgadzam się.
Dla Waszego dobra powinien pójść do lekarza- przecież to nie tylko o niego chodzi
meg1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 17:33   #432
Krakau
Raczkowanie
 
Avatar Krakau
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 143
Send a message via Skype™ to Krakau
Dot.: Problem ze wzwodem i orgazmem TŻta

Cytat:
Napisane przez jajakoja Pokaż wiadomość
Witam Was.
Zazwyczaj korzystam z innego konta na wizażu, ale nie chcę być kojarzona po nicku. Mam pewien intymny problem.
Jesteśmy z TŻtem od 1,5 roku. Ja mam 21 lat, on 22. Jesteśmy dla siebie pierwsi, żadnych doświadczeń przed. Tworzymy związek zgodny związek, pełen czułości i zaufania. [wiem jak to brzmi w uszach cyników, ale jest naprawdę przyjemnie ].

Mój TŻ ma problem z utrzymaniem wzwodu. Póki ja jestem na górze jest OK, ale kiedy on zacznie pracować krew jakby odpływa do mięśni. Jak temu zaradzić? Jakie są prawdopodobne przyczyny? TŻ ma lekką nadwagę, ale nie ma problemów z ciśnieniem.Staram się nie wywierać na nim presji, nie robię z tego afery.

Drugą sprawą jest problem z dojściem do końca TŻta. Nawet kiedy sam się pieści zajmuje mu to około godziny. Mówi, że ma to związek z nachodzącą na napletek skórką. Czy to możliwe? Jak dać mu więcej przyjemności?

Do tego jego kompleks dużego brzuszka i małego przyrodzenia. Mnie to zupełnie nie przeszkadza. Mam frajdę z pieszczot, seksu.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Pomożecie? jak zmienić tą sytuację?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Chciałabym, żeby przestał się przejmować tym, że ciężko mu dojść. I jakoś pomóc mu w związku z opadaniem w trakcie.
Jest genialnym facetem, kocham go. Ale kompletnie nie wiem jak mu pomóc. Dużo rozmawiamy. Podbudowuje jego samoocenę.
OK, może mieć kompleksy z powodu małego penisa, ale... ,,duży brzuszek"? Jeśli mu to przeszkadza, to dlaczego się za siebie nie weźmie? Nie czaję takich ludzi.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/65ceaf17bf.png

Poznań miasto doznań <33
Krakau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 19:50   #433
jajakoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11
Dot.: Problem ze wzwodem i orgazmem TŻta

Cytat:
Napisane przez Krakau Pokaż wiadomość
OK, może mieć kompleksy z powodu małego penisa, ale... ,,duży brzuszek"? Jeśli mu to przeszkadza, to dlaczego się za siebie nie weźmie? Nie czaję takich ludzi.
Tego nie napisałam Biega, ćwiczy, trzyma się diety.

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
No to jeżeli to kwestie zdrowotne to możesz mu od razu zakomunikować, że będzie się z tym męczył do końca życia skoro nie chce iść do specjalisty
Cudem go wyciągnęłam na badania krwi standardowe.

Jest w ciągłych rozjazdach, pracuje, studiuje, chorować zaczyna dopiero wtedy jak musi czekać w kolejce

A TSH może mieć na to wpływ? Czy nie bardzo? Właśnie ma zrobić to badanie.


Pogadam z nim. Może się zgodzi na wizytę.
jajakoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 19:54   #434
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Problem ze wzwodem i orgazmem TŻta

Cytat:
Napisane przez jajakoja Pokaż wiadomość
Tego nie napisałam Biega, ćwiczy, trzyma się diety.



Cudem go wyciągnęłam na badania krwi standardowe.

Jest w ciągłych rozjazdach, pracuje, studiuje, chorować zaczyna dopiero wtedy jak musi czekać w kolejce

A TSH może mieć na to wpływ? Czy nie bardzo? Właśnie ma zrobić to badanie.


Pogadam z nim. Może się zgodzi na wizytę.
TSH raczej mało ma tu do powiedzenia, bo zakładam, że rozchodzi się o fizyczną budowę jego penisa.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 21:11   #435
jajakoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11
Dot.: Problem ze wzwodem i orgazmem TŻta

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
TSH raczej mało ma tu do powiedzenia, bo zakładam, że rozchodzi się o fizyczną budowę jego penisa.
Chodziło mi bardziej o utrzymanie wzwodu. Nieprecyzyjnie się wyraziłam.
jajakoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 10:49   #436
jajakoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11
Dot.: Brak wzwodu, penis opada i inne PROBLEMY Z PENISEM - wątek zbiorczy!

Przy pieszczotach, zakładaniu prezerwatywy , jeźdźcu - wszystko jest ok . Ale kiedy zmieniamy pozycję, np. na pieska - opada. Podniecony jest strasznie. Ale może się podświadomie stresuje?
Staram się nie wywierać na nim presji, ani nie pozbawiać go pewności siebie.
jajakoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 15:59   #437
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Brak wzwodu, penis opada i inne PROBLEMY Z PENISEM - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kasjana1 Pokaż wiadomość
Kobietki,czy gdy robicie partnerowi ręką dobrze to wystarcza mu to do osiągnięcia pełnego wzwodu? Bo ostatnio próbowałam,niby był twardy ale czuć było,że nie do końca taki jaki powinien Dodam,że chłopak jest doświadczony,czy potrzebuje więcej czasu?
nie obraz sie, ale moze po prostu lubi inna stymulacje ?

czasami warto zapytac jak lubi zeby mu robic

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez jajakoja Pokaż wiadomość
Drugą sprawą jest problem z dojściem do końca TŻta. Nawet kiedy sam się pieści zajmuje mu to około godziny. Mówi, że ma to związek z nachodzącą na napletek skórką. Czy to możliwe? Jak dać mu więcej przyjemności?
kiedys czytalem ze facet sam siebie jest w stanie zaspokoic w 3-4 minuty

jako facet zdecydowanie w to wierze
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 18:30   #438
jajakoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11
Dot.: Brak wzwodu, penis opada i inne PROBLEMY Z PENISEM - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość

kiedys czytalem ze facet sam siebie jest w stanie zaspokoic w 3-4 minuty

jako facet zdecydowanie w to wierze
nie on Ale to wiadomo, rozwiąże to lekarz. Wszystko przez tą skórkę.

A co z utrzymaniem wzwodu? Powiecie coś? Zależy mi na odpowiedzi.
jajakoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 19:51   #439
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 198
Dot.: Brak wzwodu, penis opada i inne PROBLEMY Z PENISEM - wątek zbiorczy!

specjalista Urolog jest wskazany w niektórych przypadkach. Czasami pomagają durex performa czy jakoś tak. Opóźniają wytrysk i można nawet 40-60 min, jeśli potem założymy 2 i 3 to mamy 2 godz, zabaw.
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz założyć bloga?
Zobacz jak to zrobić --> Kliknij

Pora na dietę zobacz listę koktajli
joanna187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 15:11   #440
jajakoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11
Dot.: Brak wzwodu, penis opada i inne PROBLEMY Z PENISEM - wątek zbiorczy!

Jemu takie gumki nie potrzebne Chciałabym, żeby kiedyś przy mnie doszedł.

Ale - ponawiam - jak pomóc TŻtowi podtrzymać wzwód? I co może być powodem jego zaniku.
Nie ma problemów z zakładaniem prezerwatywy. Zanika wtedy, gdy Tż zaczyna być bardziej aktywny. Jeśli jest bierny, np. w pozycji na jeźdźca to jest ok [oczywiście bierny nie znaczy, że leży jak kłoda ]
jajakoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 11:39   #441
kasadija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Problem z wytryskiem u męża

Witam , Wszystkich mój problem polega na tym że mój mąż ma problem z osiągnięciem wytrysku, ochoty na seks mu nie brakuje mówi że w każdej pozycji jest mu dobrze a dochodzi tylko w pozycji kiedy ja leże na nim. Próbowaliśmy również seksu analnego i też nic. Oralny również, ile bym tego nie robiła nie ma możliwości żeby doszedł. Myślę że to dziwne ponieważ z każdą koleżanką którą rozmawiam to mówią że żaden z ich partnerów nie mają problemu z wytryskiem podczas seksu, a wręcz seks oralny uwielbiają bo dochodzą szybko w publicznych miejscach. Kiedyś na początku robiliśmy to często i nie było zbytnio problemów ale od dobrych paru lat tak jest, do tej pory nic nie mówiłam ale zaczyna mi to nie pasować ponieważ zawsze wiem jak skończy i muszę się męczyć w jednej pozycji dlatego też odchodzą mi chęci na seks. Gdy on jest spragniony czasami chciała bym żeby w innej pozycji, mniej męczącej dla mnie zrobił to albo własnie poprzez sek oralny. Wizyta u seksuologa czy coś takiego nie wchodzi w grę, może jakieś tabletki na przyśpieszenie wytrysku ( dziwne bo większość moich koleżanek chciałaby na opóźnienie...).

Proszę Wszystkich o pomoc i poradę ponieważ moja ochota na seks jest mniejsza i przez to powstają kłótnie co może doprowadzić do najgorszego. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
kasadija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 14:52   #442
madmen
Przyczajenie
 
Avatar madmen
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 16
Dot.: utrata erekcji a prezerwatywa

Cytat:
Napisane przez klara_pi Pokaż wiadomość
Co do tych przerw, to wcale mi się nie wydaje, że po 6 godzinach to zbyt szybko... Co o tym myślicie?
Ile? Jej... dla mnie 20 minut odpoczynku wystarczy.... no okej po kilku razach trzeba już więcej czasu, ale max godzinka a nie 6h
madmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 21:59   #443
Martyyynka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Problem z wytryskiem u męża

Cytat:
Napisane przez kasadija Pokaż wiadomość
Witam , Wszystkich mój problem polega na tym że mój mąż ma problem z osiągnięciem wytrysku, ochoty na seks mu nie brakuje mówi że w każdej pozycji jest mu dobrze a dochodzi tylko w pozycji kiedy ja leże na nim. Próbowaliśmy również seksu analnego i też nic. Oralny również, ile bym tego nie robiła nie ma możliwości żeby doszedł. Myślę że to dziwne ponieważ z każdą koleżanką którą rozmawiam to mówią że żaden z ich partnerów nie mają problemu z wytryskiem podczas seksu, a wręcz seks oralny uwielbiają bo dochodzą szybko w publicznych miejscach. Kiedyś na początku robiliśmy to często i nie było zbytnio problemów ale od dobrych paru lat tak jest, do tej pory nic nie mówiłam ale zaczyna mi to nie pasować ponieważ zawsze wiem jak skończy i muszę się męczyć w jednej pozycji dlatego też odchodzą mi chęci na seks. Gdy on jest spragniony czasami chciała bym żeby w innej pozycji, mniej męczącej dla mnie zrobił to albo własnie poprzez sek oralny. Wizyta u seksuologa czy coś takiego nie wchodzi w grę, może jakieś tabletki na przyśpieszenie wytrysku ( dziwne bo większość moich koleżanek chciałaby na opóźnienie...).

Proszę Wszystkich o pomoc i poradę ponieważ moja ochota na seks jest mniejsza i przez to powstają kłótnie co może doprowadzić do najgorszego. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Spróbujcie w innej pozycji, aż dojdzie, nie zmieniajcie jej.
Martyyynka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 17:19   #444
Alisia88
Raczkowanie
 
Avatar Alisia88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 41
Dot.: Brak wzwodu, penis opada i inne PROBLEMY Z PENISEM - wątek zbiorczy!

Cytat:
Z facetami tak bywa niestety, że nawet jak ma problem to będzie udawał że go nie ma i nie pójdzie do lekarza… bo przecież nie ma problemu
Popieram przedmówczynie, facet jak to facet, nie chce pokazywać swoich słabości bądź chilowych niedyspozycji. Moze nie raz lepiej go podejść jakimś sposobem?
Alisia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 06:32   #445
I3arek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Dot.: Brak wzwodu, penis opada i inne PROBLEMY Z PENISEM - wątek zbiorczy!

Jeżeli opadnie w czasie stosunku to połóżcie się na boku, twarzami do siebie. Umieść prącie między jej udami, w tym miejscu, w którym one najszczelniej do siebie przylegają. Trzymając ją za biodra tak nimi poruszaj, żeby z kolei jej uda poruszały się, obcierając penisa, z góry do dołu to powinno zadziałać. A jeżeli chodzi o wytrysk to jem dużo białka: jajecznice, ser biały, mleko i po tym tryska nawet na 2 metry.
I3arek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 18:59   #446
Sophie000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Problem z erekcją

Chciałabym się zwrócić do was Kobiety z następującym problemem.
Mam 20 lat. Poznałam starszego od siebie mężczyznę (w okolicach czterdziestki) i po kilku miesiącach zaczęliśmy się spotykać. Atmosfera zawsze jest przyjemna, dobrze się dogadujemy ze sobą. Kiedy zaproponował żeby pojechać do niego w celu wiadomym, nie wahałam się. No i wtedy pojawił się problem z jego erekcją. Pomimo kilku podejść nie był w stanie utrzymać podniecenia. Jak sam mówi zdarzyło mu się to pierwszy raz. I tu pytanie do was. Skoro to nie impotencja, to co? Oboje jesteśmy dla siebie atrakcyjni, warunki były sprzyjające (świece, wcześniej kolacja, żadnego alkoholu, spokój w domu), próbowałam go podniecić przez masaż i w ogóle a jego sprzęt nic. Wszystko to jest frustrujące i pogorszyło naszą relację, a ja nie wiem czy jestem w stanie coś z tym zrobić.
Sophie000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:29   #447
NoLCiA886
Raczkowanie
 
Avatar NoLCiA886
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Problem z erekcją

jesteś pewna, że to nie impotencja? Atakuje w różnym wieku, nie koniecznie 60latków. Jeżeli jesteś pewna, że to nie to (chociaż wątpię) to możliwe, że był zestresowany tym zbliżeniem, a potem napięty z tego powodu, że nie może osiągnąć erekcji i klapa.
NoLCiA886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 11:38   #448
saab21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: Brak wzwodu, penis opada i inne PROBLEMY Z PENISEM - wątek zbiorczy!

A wg was lepszy jest penis z czy bez napletka ? Czy ok jest taki który schodzi bez problemu, ale jest dość spory, na luzie ma ok 1,5cm(dziwnie wyglada taki "dzyndzel") a we wzwodzie jest nie widoczny bo schodzi.
saab21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 14:05   #449
wezyru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Brak wzwodu, penis opada i inne PROBLEMY Z PENISEM - wątek zbiorczy!

facet się zestresował najprawdopodobniej... jesteś od niego o połowę młodsza i jak mówisz atrakcyjna więc pewnie to go trochę przytłoczyło. może ten alkohol (w małej ilości) nie byłby taki zły
__________________
sklep z winami
wezyru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 20:19   #450
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Brak wzwodu, penis opada i inne PROBLEMY Z PENISEM - wątek zbiorczy!

powiedzcie swoim partnerkom aby zrobila wam masaz prostaty przyjemne z pozytecznym hehe

Edytowane przez asiunia_28
Czas edycji: 2013-08-19 o 14:08
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-14 04:25:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.