Ćwiczenia na płaski brzuch - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-14, 13:21   #61
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

A czy to nie jest tak, ze te wszystkie cwiczenia ukierunkowane na brzuch pomagaja po prostu uksztaltowac i wzmocnic miesnie brzucha, ktore juz ma sie rozwiniete? Miesnie brzucha chyba sa angazowane przy wielu cwiczeniach, chociazby do utrzymania prawidlowej postawy. Od siebie jako ciekawostke dodam, ze ja najbardziej czuje pracujacy brzuch... podczas jazdy rowerem pod gorke

Zreszta nie ma czegos takiego jak "schudniecie z brzucha". Tluszcz spala sie "po calosci", tylko po prostu z roznych obszarow schodzi z rozna latwoscia/szybkoscia.

Co do piwa - nie jestem pewna, rzadko pije (tak, nie kazdy mieszkajacy w Niemczech jest piwoszem) Ale czy to nie jest tak, ze ono po prostu dziala na takiej zasadzie jak napoje gazowane i "wydyma" brzuch? Plus faktycznie zwieksza apetyt.
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 07:50   #62
stoya
Przyczajenie
 
Avatar stoya
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Erena, dokładnie tak jest. Mięśnie na brzuchu ma nawet osoba, która nie ćwiczy w ogóle. Potem je rozwijasz. No i oczywiście dzięki tym ćwiczeniom nie chudniesz, tylko przyspieszasz tempo metabolizmu
__________________
6 Weidera nie działa!
stoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 13:37   #63
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Zgadza się. Najlepiej na rozwój brzucha działają ćwiczenia takie jak przysiady ze sztangą czy martwy ciąg, znam ludzi którzy w ogóle nie robią ćwiczeń typowo pod brzuch a dzięki tym wymienionym mają kaloryfery.
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 18:26   #64
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez sensei1992 Pokaż wiadomość
Zgadza się. Najlepiej na rozwój brzucha działają ćwiczenia takie jak przysiady ze sztangą czy martwy ciąg, znam ludzi którzy w ogóle nie robią ćwiczeń typowo pod brzuch a dzięki tym wymienionym mają kaloryfery.
No PACZ ja tez
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 21:32   #65
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez stoya Pokaż wiadomość
Erena, dokładnie tak jest. Mięśnie na brzuchu ma nawet osoba, która nie ćwiczy w ogóle. Potem je rozwijasz. No i oczywiście dzięki tym ćwiczeniom nie chudniesz, tylko przyspieszasz tempo metabolizmu
A to nie jest tak, że każdy ma wszystkie mięśnie tylko co najwyżej nierozwinięte? To chyba nie dotyczy tylko brzucha?
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 22:20   #66
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że każdy ma wszystkie mięśnie tylko co najwyżej nierozwinięte? To chyba nie dotyczy tylko brzucha?
Masa mięśniowa z wiekiem naturalnie maleje zaczynając od 20 roku życia jesteśmy na minusie

+ przy dietach niskokalorycznych; gdy dostarczamy mało kalorii organizm pozbywa się mięśni jako zbędnego kaloriochłonnego balastu STAD te wszystkie skiny faty chude zalane tłuszczem dziewczyny

+ godziny aerobów tu też możemy spalić mięśnie

mało mięśni = wolny metabolizm
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 09:11   #67
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Masa mięśniowa z wiekiem naturalnie maleje zaczynając od 20 roku życia jesteśmy na minusie

+ przy dietach niskokalorycznych; gdy dostarczamy mało kalorii organizm pozbywa się mięśni jako zbędnego kaloriochłonnego balastu STAD te wszystkie skiny faty chude zalane tłuszczem dziewczyny

+ godziny aerobów tu też możemy spalić mięśnie

mało mięśni = wolny metabolizm
Ja to wszystko rozumiem. Pytam tylko czy może być tak, że nie będę mieć mięśni np. bicepsów czy po prostu będą niewyrobione, słabe itd.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-16, 10:24   #68
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez sensei1992 Pokaż wiadomość
Zgadza się. Najlepiej na rozwój brzucha działają ćwiczenia takie jak przysiady ze sztangą czy martwy ciąg, znam ludzi którzy w ogóle nie robią ćwiczeń typowo pod brzuch a dzięki tym wymienionym mają kaloryfery.
wiekszosc cwiczen (zwlaszcza zle wykonanych) angazuje brzuch - nawet wstawanie z lozka
glownym problemem miesni brzucha jest to ze sa czesto zasloniete tluszczem

nie ma opcji zeby nie miec rozwinietych miesni brzucha a miec kaloryfer
bo kaloryfer to ladnie zarysowane miesnie brzucha - a o to naprawde ciezko
bo najpierw trzeba je powiekszyc a potem zarysowac
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 08:21   #69
stoya
Przyczajenie
 
Avatar stoya
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Ja to wszystko rozumiem. Pytam tylko czy może być tak, że nie będę mieć mięśni np. bicepsów czy po prostu będą niewyrobione, słabe itd.
Nie możesz nie mieć mięśni. Ogólnie są dość przydatne dla osoby, która się porusza
__________________
6 Weidera nie działa!
stoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 09:37   #70
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez stoya Pokaż wiadomość
Nie możesz nie mieć mięśni. Ogólnie są dość przydatne dla osoby, która się porusza
Też mi się tak wydawało, ale wolałam dopytać, bo z pierwszej wypowiedzi nie do końca to wynikało .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 11:03   #71
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość
wiekszosc cwiczen (zwlaszcza zle wykonanych) angazuje brzuch - nawet wstawanie z lozka
No tak ale nie każde na tyle aby umożliwić poważny rozwój tych mięśni a w przysiadach i martwym obciążenie brzucha jest pożądane i niezbędne do prawidłowego wykonywania tego ćwiczenia i przy ciężarach jakich używa się do tych ćwiczeń (to dwa najcięższe ćwiczenia jakie kiedykolwiek wykonywałem) brzuch pracuje naprawdę mocno i mięśnie od tego rosną
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 14:10   #72
PrawieIdealnaJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez stoya Pokaż wiadomość
PrawieIdealna, a jak wygląda Twoja dieta?
Myślę, że nie jest najgorzej.. ok 1600 kcal , 5 posiłków dziennie w odstępach czasu 3-4 godziny. Na śniadanie zwykle owsianka z owocami, obiad - ok 100 g mięsa, szklanka kaszy, warzywa, kolacja- 2*kromka chleba pełnoziarnistego z mozarellą i pomidorem lub coś podobnego, a na podwieczorek i II śniadanie koktail owocowy lub serek wiejski z warzywami. No i oprócz tego ćwiczenia
__________________
dieta&ćwiczenia&motywacja - chcę w tym wytrwać!

moje-lustrzane-odbicie.blogspot.com
PrawieIdealnaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 13:54   #73
cabansky
Raczkowanie
 
Avatar cabansky
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez PrawieIdealnaJa Pokaż wiadomość
Myślę, że nie jest najgorzej.. ok 1600 kcal , 5 posiłków dziennie w odstępach czasu 3-4 godziny. Na śniadanie zwykle owsianka z owocami, obiad - ok 100 g mięsa, szklanka kaszy, warzywa, kolacja- 2*kromka chleba pełnoziarnistego z mozarellą i pomidorem lub coś podobnego, a na podwieczorek i II śniadanie koktail owocowy lub serek wiejski z warzywami. No i oprócz tego ćwiczenia
bardzo ładnie
ważne aby mięsko było chude (najlepiej kurczak, indyk lub chuda wołowina; unikaj wieprzowiny)
polecam Ci też od czasu do czasu robić "szejki". Ja daję banana, pół kostki półtłustego białego sera, pół kubka jogurtu naturalnego - wszystko wymieszać + 2 łyżki otrębów - pyyycha i jest bardzo sycące
__________________
Pozdrawiam
Mój pierwszy blog w życiu
cabansky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 19:12   #74
stoya
Przyczajenie
 
Avatar stoya
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez PrawieIdealnaJa Pokaż wiadomość
Myślę, że nie jest najgorzej.. ok 1600 kcal , 5 posiłków dziennie w odstępach czasu 3-4 godziny. Na śniadanie zwykle owsianka z owocami, obiad - ok 100 g mięsa, szklanka kaszy, warzywa, kolacja- 2*kromka chleba pełnoziarnistego z mozarellą i pomidorem lub coś podobnego, a na podwieczorek i II śniadanie koktail owocowy lub serek wiejski z warzywami. No i oprócz tego ćwiczenia
To niezła dieta redukcyjna Chociaż jeśli rzeczywiście dużo ćwiczysz, to wrzuciłabym więcej białka- np. dwie, trzy porcje kurczaka po jakieś 60g na te trzy posiłki między śniadaniem a kolacją. Ale do tego całościowy trening siłowy i trochę aerobów. A masz problem z tłuszczem czy mięśnie nie chcą się wyrobić? Bo to całkiem inne problemy
__________________
6 Weidera nie działa!
stoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 23:51   #75
PrawieIdealnaJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez stoya Pokaż wiadomość
To niezła dieta redukcyjna Chociaż jeśli rzeczywiście dużo ćwiczysz, to wrzuciłabym więcej białka- np. dwie, trzy porcje kurczaka po jakieś 60g na te trzy posiłki między śniadaniem a kolacją. Ale do tego całościowy trening siłowy i trochę aerobów. A masz problem z tłuszczem czy mięśnie nie chcą się wyrobić? Bo to całkiem inne problemy
Szczerze mówiąc, ciężko mi stwierdzić. Wydaje mi się jednak, że muszę jeszcze spalić tłuszcz, żeby w ogóle marzyć o mięśniach. Wiesz może jak to zrobić?
__________________
dieta&ćwiczenia&motywacja - chcę w tym wytrwać!

moje-lustrzane-odbicie.blogspot.com
PrawieIdealnaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 11:51   #76
stoya
Przyczajenie
 
Avatar stoya
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez PrawieIdealnaJa Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, ciężko mi stwierdzić. Wydaje mi się jednak, że muszę jeszcze spalić tłuszcz, żeby w ogóle marzyć o mięśniach. Wiesz może jak to zrobić?
Najlepiej wyrabiać mięśnie i spalać tłuszcz jednocześnie- tkanka mięśniowa ogólnie pomaga w odchudzaniu A co do chudnięcia- oblicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne biorąc pod uwagę Twoją aktywność fizyczną, a potem obetnij z 500 kcal i tyle jedz, bez słodyczy itp. Dbaj o metabolizm- zmień ten koktajl wieczorem na białko i tłuszcz, na przykład tuńczyka z oliwą, ewentualnie chudy twaróg, węglowodanów lepiej unikać wieczorem. A poza tym interwały lub bieganie po 20-30 minut. I to powinno pomóc.
__________________
6 Weidera nie działa!
stoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 15:05   #77
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Witam Niby u kobiet tłuszcz osiada się na biodrach, ale znam kilka osób (kobiet 20+ ) u których dzieje się to na brzuchu... Jaka może być tego przyczyna. Zauważalne jest gdy któraś coś zje (nie objada się, a zje po prostu). Jak z tym walczyć
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 19:57   #78
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Witam Niby u kobiet tłuszcz osiada się na biodrach, ale znam kilka osób (kobiet 20+ ) u których dzieje się to na brzuchu... Jaka może być tego przyczyna. Zauważalne jest gdy któraś coś zje (nie objada się, a zje po prostu). Jak z tym walczyć
To zalezy jakie hormony dominuja w organizmie, jesli tluszcz odklada sie na biodrach I udach to raczej hormony kobiece, jesli natomiast na brzuchu I oponka, to insulina I kortyzol.
To co dzieje sie z hormonali jest zalezne od wielu czynnikow ale najwikszy maja sposob odzywiania I tryb zycia
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 21:09   #79
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
To zalezy jakie hormony dominuja w organizmie, jesli tluszcz odklada sie na biodrach I udach to raczej hormony kobiece, jesli natomiast na brzuchu I oponka, to insulina I kortyzol.
To co dzieje sie z hormonali jest zalezne od wielu czynnikow ale najwikszy maja sposob odzywiania I tryb zycia
ok dziekuje Czyli może to byc tez spowodowane problemami hormonalnymi i warto się prebadać pod tym wzgledem...? Moich kolezanek nie podejrzewałabym o takie problemy (wiec pewnie u niz chodzi o odzywianie), ale mysle o sobie

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-11-04 o 21:12
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 22:24   #80
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
ok dziekuje Czyli może to byc tez spowodowane problemami hormonalnymi i warto się prebadać pod tym wzgledem...? Moich kolezanek nie podejrzewałabym o takie problemy (wiec pewnie u niz chodzi o odzywianie), ale mysle o sobie
Zazwyczaj za dużo cukrów prostych
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 12:23   #81
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Zazwyczaj za dużo cukrów prostych
ok dziekuje za pomoc
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 09:45   #82
PrawieIdealnaJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez stoya Pokaż wiadomość
Najlepiej wyrabiać mięśnie i spalać tłuszcz jednocześnie- tkanka mięśniowa ogólnie pomaga w odchudzaniu A co do chudnięcia- oblicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne biorąc pod uwagę Twoją aktywność fizyczną, a potem obetnij z 500 kcal i tyle jedz, bez słodyczy itp. Dbaj o metabolizm- zmień ten koktajl wieczorem na białko i tłuszcz, na przykład tuńczyka z oliwą, ewentualnie chudy twaróg, węglowodanów lepiej unikać wieczorem. A poza tym interwały lub bieganie po 20-30 minut. I to powinno pomóc.
Dzięki! Biorę się do roboty!!
__________________
dieta&ćwiczenia&motywacja - chcę w tym wytrwać!

moje-lustrzane-odbicie.blogspot.com
PrawieIdealnaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 12:55   #83
ashia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Ja polecam basen 3 x w tygodniu (PŁYWANIE ok. 30-40min) do tego skuteczne ćwiczenia z naciskiem na brzuch. Miałam podobny problem, ale u mnie to załatwiło sprawę. W miarę szybko pozbyłam się tłuszczu i teraz pracuję nad brzuchem Jeśli chodzi o skuteczne ćwiczenia na brzuch to wypisane mam je tutaj mega polecam te od p4p. powodzenia
ashia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 21:19   #84
ashia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Ja serdecznie polecam basen 3 x w tygodniu, pływać jakieś 30-40min + codziennie albo 5 dni w tygodniu skuteczne ćwiczenia na brzuch - polecam te tutaj szczególnie 1.6 i 1.7 albo ab ripper. Ogółem najlepiej ćwiczyć ok 1h w tym właśnie ćwiczenia ze szczególnym naciskiem na brzuch. Mnie baaardzo pomogło
ashia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 19:23   #85
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Jako osoba która zrobiła kiedyś 6w też nie polecam. Owszem same ćwiczenia nie są złe ale ich ilość, powtarzanie codziennie i czasochłonność w późniejszym etapie pozostawiają wiele do życzenia. Owszem efekt był zauważalny i nawet mimo fałdki miałam brzuch bardziej płaski niż był. Nie trwało to długo bo jak tylko zaprzestałam to i brzuch powoli klapnął. W dodatku od tamtej pory nie lubię brzuszków. Jak sobie pomyślę teraz że ten czas mogłam poświecić na bardziej efektowne ćwiczenia. Ale było minęło.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 08:59   #86
arianna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Czy warto robić brzuszki, żeby zgubić troszkę brzuszka?

Witam, postanowiłam trochę spalić tkanki tłuszczowej przed letnim sezonem ;p chodzi mi głownie o brzuch, słyszałam jednak, że brzuszki to niekoniecznie najlepszy sposób, a wręcz może pogorszyć sprawę.. Teoria sprowadza się do tego, że powiększające się mięśnie 'wypychają' brzuch, natomiast tłuszczyk zostaje. Nie zależy mi jednak budowaniu mięśnie, chcę tylko pozbyć się tłuszczu. Ewentualnie co polecacie w tym celu? Może jakieś masażery ? Jakie macie doświadczenia?
arianna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 10:01   #87
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: Czy warto robić brzuszki, żeby zgubić troszkę brzuszka?

Z samego brzucha tłuszczu nie spalisz... ćwiczenia ogólnoruchowe np. mel b, tiffany, chodakowska, fitnessy na xboxa czy inne konsole, cwiczenia taneczne, zumba etc...
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 10:04   #88
Lalina91
Raczkowanie
 
Avatar Lalina91
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 128
Dot.: Czy warto robić brzuszki, żeby zgubić troszkę brzuszka?

Witam,
Rownież dołączam się do pytania;] Też chcialabym miec bardziej płaski brzuch ale także zależy mi by leciutko podkreślic mięśnie Również słyszałam, że poprzez robienie brzuszków robią się głównie mieśnie...
Lalina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 10:59   #89
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Czy warto robić brzuszki, żeby zgubić troszkę brzuszka?

Cytat:
Napisane przez Lalina91 Pokaż wiadomość
Witam,
Rownież dołączam się do pytania;] Też chcialabym miec bardziej płaski brzuch ale także zależy mi by leciutko podkreślic mięśnie Również słyszałam, że poprzez robienie brzuszków robią się głównie mieśnie...
A niby co ma się innego robić?
Zaczyna się sezon na wieszaki chudziaki co mają tylko oponkę na brzuchu i robią tysiąc brzuszków dziennie żeby się jej pozbyć Dziewczyny ruszcie tyłek, idźcie na rower albo pobiegajcie - od tego zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej. No i MŻ oczywiście
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 12:52   #90
arianna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy warto robić brzuszki, żeby zgubić troszkę brzuszka?

A czy któraś używała czegoś takiego jak pas odchudzający ? Znalazłam http://kw.pl/THERMAPULSE_LEPSZY_VIBR...tem400507.html i zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego, żeby móc również spalać tłuszczyk podczas pracy (praca za biurkiem) .Warto inwestować w sprzęt tego rodzaju?
arianna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-18 10:53:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.