Pytanie do dziewcząt liżących susiaka. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-28, 21:25   #31
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Pastela92 Pokaż wiadomość
Załóżmy, że kontakt z siusiakiem () wywołuje raka. Jeśli seks oralny = rak krtani, gardła, to seks waginalny bez prezerwatywy = rak macicy?
Pewnie tak. Może się tak zdarzyć.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
szkoda, że tego już nie zacytowałaś "People should be reassured that oropharyngeal cancer is relatively uncommon, and the overwhelming majority of people with an oral HPV infection probably will not get throat cancer."
I zapomniałaś napisać, że nie sam seks oralny tylko zarażenie konkretnym wirusem poprzez seks MOŻE powodować raka. No i ten wirus jest przenoszony także w inny sposób. Wg mnie demonizujesz.
A sam artykuł znalazłaś w tabloidzie brytyjskim.
Zakonna - o co Ci chodzi ? Chodzi Ci o obalenie tych statystyk / danych ?
Dlaczego ? Już było napisane w tym wątku - jeśli chcesz, liż susiaka i licz się z konsekwencjami.
Tak to artykuł z brytyjskiego tabloidu - i co z tego ? Nie jest to tabloid na poziomie The Sun i nie zajmuje się tylko plotkami, ale także polityką i ekonomią. Poza tym to nie DL 'wymyślił' te rewelacje a jedynie powołuje się na inne źródła, więc nie na prawdę nie widzę po co odwolujesz do faktu ze to tabloid.

I tak masz rację, sam seks orlany nie wywołuje raka a zarażanie konretnym wirusem przenoszonym drogą płciową.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
wiesz, jak facet przez iks lat nie miał do czynienia z seksem, to potem lepszy oral w gumce niż nic.
ale na dłuższą metę, w stałym związku, to chyba lepiej wcale niż takie pseudo coś.
Jasne, Twój wybór.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:28   #32
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

chodzi mi o to, że zapomniałaś wspomnieć o dość ważnych szczegółach dotyczących tego tematu. lekarz wyraźnie się wypowiada, że jest to stosunkowo rzadki nowotwór oraz że PRZEWAŻAJĄCA większość ludzi nie zachoruje na to, nawet jeśli zarazi się wirusem.
Ponadto, żaden tabloid nie jest dla mnie źródłem zaufanych informacji, a już na pewno nie gazeta, która jest konserwatywna i promuje prawicowe wartości. Więc sorry, ale dla mnie dyskusja bez sensu, problem z tyłka wyciągnięty. Miłych rozważań, ja się wycofuję z tego wątku.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:33   #33
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
chodzi mi o to, że zapomniałaś wspomnieć o dość ważnych szczegółach dotyczących tego tematu. lekarz wyraźnie się wypowiada, że jest to stosunkowo rzadki nowotwór oraz że PRZEWAŻAJĄCA większość ludzi nie zachoruje na to, nawet jeśli zarazi się wirusem.
Ponadto, żaden tabloid nie jest dla mnie źródłem zaufanych informacji, a już na pewno nie gazeta, która jest konserwatywna i promuje prawicowe wartości. Więc sorry, ale dla mnie dyskusja bez sensu, problem z tyłka wyciągnięty. Miłych rozważań, ja się wycofuję z tego wątku.
Dobrze, rozumiem. Wspomniałaś więc o tych ważnych szczegółach.
Dla mnie one ważne nie są.
Tak, konkretny wirus, przenoszony drogą płciową jest odpowiedzialny za tego raka. Tak, jest taka możliwość - tak samo jak jest możliwość że ten kto pali zachoruje na raka płuc.
To nie tabloid jest źródłem tych informacji - tabloid je jedynie relacjonuje.

Dla mnie akurat prawicowa gazeta jest bardziej miarodajna niż gazeta lewicowa, ale co z tego ?

W każdym razie dziękuję za wzięcie udziału w dyskusji.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:42   #34
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

.

Edytowane przez Pastela92
Czas edycji: 2015-05-25 o 19:08
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:59   #35
JemKrem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Autorko tematu współczuję twojemu partnerowi. Wracając do raka jamy ustenej i pluc... Organizm naturalnie walczy z wwirusami itp a do raka płuc przyczyniają się głównie substancje smoliste i zawarte w nich składniki które tworzą warstwę na plucach. Czyli patrząc na to co piszesz dużo kobiet by już umarlo na raka jamy ustnej podczas pisania tego postu . Zastanów się ile palacze wchłaniają tego swinstwa a ile kobieta podczas seksu oralnego i ile czasu to trwa. Pomysl nad sobą bo szukasz dziury w czymś na co umiera może 0.01% ludzi na swiecie...
JemKrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 22:09   #36
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez JemKrem Pokaż wiadomość
Autorko tematu współczuję twojemu partnerowi.
Rozumiem że współczujesz również partnerom kobiet które w ogóle nie chcą się zgodzić na lizanie susiaka (czy to w prezerwatywie czy bez), jak i również partnerom których partnerki nie zgadzają się na seks analny, czy sado maso.

Ja współczuję dzieciom które straciły swoje matki na skutek raka, szczególnie jeśli można było temu zaradzić.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 22:27   #37
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Rozumiem że współczujesz również partnerom kobiet które w ogóle nie chcą się zgodzić na lizanie susiaka (czy to w prezerwatywie czy bez), jak i również partnerom których partnerki nie zgadzają się na seks analny, czy sado maso.

Ja współczuję dzieciom które straciły swoje matki na skutek raka, szczególnie jeśli można było temu zaradzić.
tak, ja współczuję.

wypiliśmy z tż wino, idziemy się zająć seksem wszelakim. bez gumek.
lubię takie życie na krawędzi, tyle ryzyka od rana do nocy.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 22:29   #38
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
tak, ja współczuję.

wypiliśmy z tż wino, idziemy się zająć seksem wszelakim. bez gumek.
lubię takie życie na krawędzi, tyle ryzyka od rana do nocy.
Ja również.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 23:49   #39
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Jeśli jesteś na etapie "lizania siusiaka", to zdecydowanie powinnaś to robić z gumką.
Nie ze względu na ewentualnego raka, ale ze względu na dobro ogółu społeczeństwa
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 06:10   #40
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Lizanie siusiaka kojarzy mi sie pedofilsko. Pomijam, ze seks oralny skladajacy sie tylko z lizania zapewne jest malo satysfakcjonujacy.

Autorko, juz sie wydalo, ze pomijasz istotne fakty i naginasz rzeczywistosc. Trollowaty watek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 08:51   #41
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

akurat Douglas to raka prędzej mógł złapać od fajek które podobno palił jedna za drugą czy nawet alkoholu wlewanego w siebie całymi latami, no i seks z kim popadnie, fanki często są gorące ale i niebezpieczne

moim zdaniem chyba lepiej ryzykować bez gumki mając coś naturalnego, niż bawić się w gumce mając w ustach samą chemię, a jeszcze lepiej gdy ludzie są przebadani pod kątem różnych chorób.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 08:55   #42
Poa alpina
Zadomowienie
 
Avatar Poa alpina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 290
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Tak, analogicznie można również dostać z tego raka.
Akurat w tym wypadku pozostaje nie lizać.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------



Ok. Ale brak smaku nie oznacza że ta czynność nie może być przyjemna dla obu partnerów.

Szanuję Twoją odpowiedź i pogląd na tę sprawę i masz rację ludzie powinni brać odpowiedzialność za podejmowanie sytuacji ryzykownych.
Problem tylko w tym, że nie każdy wie że od tego można dostać raka i zjechać.
W dzisiejszych czasach, jakby się mocno wgłębić - raka można dostać od WSZYSTKIEGO. Naginając Twoje wywody - w powietrzu czai się zaraza, a każdy pokarm to trucizna...

Nie no, moje przyszłe dzieci stracą matkę, bo dostanie raka od fellatio. Jakbym miała wybiegać tak daleko z negatywnymi prognozami, to bym popełniła samobójstwo już dawno temu, ze strachu.

Pozostaje nie lizać? Mam rezygnować z przyjemności minetki? Sorry, chyba wolę żyć w swoim egoistyczno-destrukcyjnym hedonizmie
__________________
od 10.7.2005 - TŻ
od 3.03.2014 praca
od 11.07.2014 MGR INŻ



Poa alpina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 09:34   #43
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Prezerwatywy smakowe są paskudne, ich smak jest sztuczny.
Jesteś jeszcze młoda, sądzę to po nazewnictwie i zmienisz wiele poglądów mają kogoś kogo pokochasz. Teoria zawsze odbiega od praktyki

Wysłane z mojego GT-I9300
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 09:42   #44
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to czy poczuje cokolwiek - i ktoś napisał że lepsze to niż nic. - To jest dla mnie, osobiście argument za.
Zważ że tylko jedna osoba uznała, że lepsze to niż nic. Z tego co widziałam, pozostali mieli stanowisko odwrotne to nie jest argument?


I rozumiem lęk przed rakiem, ale czy unikasz KAŻDEGO możliwego niebezpieczeństwa? Ilość chemii w wodzie, powietrzu, jedzeniu, środkach higienicznych, sytuacje stresowe - to wszystko powoduje raka. Jak sobie z tym radzisz? Jeśli unikasz absolutnie wszystkiego - szczerze podziwiam. Jak to robisz?
Pamiętam badania nad myszami gdzie nowotwór był reakcją na nadmiar wody w organizmie(nie radioaktywnej - zwyczajniej, czystej wody)...
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 11:57   #45
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Zważ że tylko jedna osoba uznała, że lepsze to niż nic. Z tego co widziałam, pozostali mieli stanowisko odwrotne to nie jest argument?


I rozumiem lęk przed rakiem, ale czy unikasz KAŻDEGO możliwego niebezpieczeństwa? Ilość chemii w wodzie, powietrzu, jedzeniu, środkach higienicznych, sytuacje stresowe - to wszystko powoduje raka. Jak sobie z tym radzisz? Jeśli unikasz absolutnie wszystkiego - szczerze podziwiam. Jak to robisz?
Pamiętam badania nad myszami gdzie nowotwór był reakcją na nadmiar wody w organizmie(nie radioaktywnej - zwyczajniej, czystej wody)...
Tak zauważyłam, ale wypowiedziały się głównie kobiety.
Dla mnie wybór jest między prezerwatywą albo niczym. Naprawdę nie ma sensu mnie przekonywać, bo albo to albo nic.
Stąd moje pytanie było skierowane do mężczyzn - czy cokolwiek by poczuli, a nie jak wolą. Bo to że wolą bez, to jest oczywiste.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
akurat Douglas to raka prędzej mógł złapać od fajek które podobno palił jedna za drugą czy nawet alkoholu wlewanego w siebie całymi latami, no i seks z kim popadnie, fanki często są gorące ale i niebezpieczne

moim zdaniem chyba lepiej ryzykować bez gumki mając coś naturalnego, niż bawić się w gumce mając w ustach samą chemię, a jeszcze lepiej gdy ludzie są przebadani pod kątem różnych chorób.
Lekarz mu powiedzial ze wirus ktory wywolal tego raka przenoszony jest drogą płciową i że znalazł się w przełyku (czy gdzie on tego raka miał) właśnie od takich praktyk.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Lizanie siusiaka kojarzy mi sie pedofilsko. Pomijam, ze seks oralny skladajacy sie tylko z lizania zapewne jest malo satysfakcjonujacy.

Autorko, juz sie wydalo, ze pomijasz istotne fakty i naginasz rzeczywistosc. Trollowaty watek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeśli naprawdę skojarzyło Ci się to z pedofilią to uważam że powinnaś odwiedzić psychologa, bo być może w dzieciństwie byłaś molestowana i widząc taki zlepek słów to wszystko do Ciebie wraca.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 12:23   #46
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Jeśli naprawdę skojarzyło Ci się to z pedofilią to uważam że powinnaś odwiedzić psychologa, bo być może w dzieciństwie byłaś molestowana i widząc taki zlepek słów to wszystko do Ciebie wraca.
Raczej tylko dzieci używają słowa "siusiak" na nazwanie penisa więc "lizanie siusiaka" brzmi jak słowa dziecka. Wcale się nie dziwię że komuś się skojarzyło pedofilsko.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 12:39   #47
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Tak zauważyłam, ale wypowiedziały się głównie kobiety.
Dla mnie wybór jest między prezerwatywą albo niczym. Naprawdę nie ma sensu mnie przekonywać, bo albo to albo nic.
Stąd moje pytanie było skierowane do mężczyzn - czy cokolwiek by poczuli, a nie jak wolą. Bo to że wolą bez, to jest oczywiste.
odkryję przed tobą wielką tajemnicę. to jest forum dla kobiet. JEst na nim więcej kobiet więc to one odpowiadają. Kilka kobiet przytoczyło (w tym ja) wypowiedzi swoich partnerów - one się nie liczą? Na dodatek sama skierowałaś pytanie do dziewczyn.

Poza tym, nie namawiam Cię do niczego po prostu pytam o cały stosunek do raka - jak w innych kwestiach z nim walczysz. Jeśli unikasz wszystkich sposobów zarażenia się serio to podziwiam i jestem ciekawa jak takie życie wygląda, jeśli uwzięłaś się tylko na oral... no cóż. Będąc facetem odebrałabym to jako jednoznaczne "nie lubię seksu oralnego" przykryte dziurawą wymówką.


Cytat:
Jeśli naprawdę skojarzyło Ci się to z pedofilią to uważam że powinnaś odwiedzić psychologa, bo być może w dzieciństwie byłaś molestowana i widząc taki zlepek słów to wszystko do Ciebie wraca.
Sądzę, że raczej chodziło dziewczynie o kontekst - słowa siusiak używa się częściej w stosunku do dziecka niż do dorosłego mężczyzny. Dla mnie też zwrot "lizanie siusiaka" brzmi absurdalnie, bo seks oralny, fellatio, czy nawet kolokwialne robienie loda to znacznie bardziej rozbudowana sprawa niż "lizanie siusiaka".
I nie radzę udawać pseudo internetowego psychologa z teoriami wyssanymi z palca, to nie jest zdrowe.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 12:45   #48
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
odkryję przed tobą wielką tajemnicę. to jest forum dla kobiet. JEst na nim więcej kobiet więc to one odpowiadają. Kilka kobiet przytoczyło (w tym ja) wypowiedzi swoich partnerów - one się nie liczą? Na dodatek sama skierowałaś pytanie do dziewczyn.

Poza tym, nie namawiam Cię do niczego po prostu pytam o cały stosunek do raka - jak w innych kwestiach z nim walczysz. Jeśli unikasz wszystkich sposobów zarażenia się serio to podziwiam i jestem ciekawa jak takie życie wygląda, jeśli uwzięłaś się tylko na oral... no cóż. Będąc facetem odebrałabym to jako jednoznaczne "nie lubię seksu oralnego" przykryte dziurawą wymówką.




Sądzę, że raczej chodziło dziewczynie o kontekst - słowa siusiak używa się częściej w stosunku do dziecka niż do dorosłego mężczyzny. Dla mnie też zwrot "lizanie siusiaka" brzmi absurdalnie, bo seks oralny, fellatio, czy nawet kolokwialne robienie loda to znacznie bardziej rozbudowana sprawa niż "lizanie siusiaka".
I nie radzę udawać pseudo internetowego psychologa z teoriami wyssanymi z palca, to nie jest zdrowe.

Masz rację. Skierowałam pytanie do dziewczyn i dobrze że się wypowiedziały, chociaż myslalam ze wypowie sie wiecej takich ktore robia to w prezerwatywie. Ale ok.

Jak inaczej staram się zabezpieczać od raka:
Nie palę, nie piję. To by było tyle. Aha, nie kupuję też wody / oleju / oliwy w plastiku.
Możesz wyszzególnić jest milion innych czynnikow wplywających na zachorowanie na raka - no ale co z tego ?
Dla ciebie moje tlumaczenie dlaczego nie zamierzam lizac siusiaka moze byc absurdalne i moze byc odebrane jako wymowka. Ale naprawde nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.

Mnie też kojarzy się całkowicie ogolona cipka z pedofilią, tak jak seks analny kojarzy mi się z pederastami, czy sado maso ze zboczeńcami.
Tak więc, proszę bardzo osobom czytającym ten wątek lizanie siusiaka może się kojarzyć z pedofilią.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 12:50   #49
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

a dlaczego nie używasz wyrażenia "seks oralny"?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 12:50   #50
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Mnie też kojarzy się całkowicie ogolona cipka z pedofilią, tak jak seks analny kojarzy mi się z pederastami, czy sado maso ze zboczeńcami.
Tak więc, proszę bardzo osobom czytającym ten wątek lizanie siusiaka może się kojarzyć z pedofilią.
Jesli Tobie sie tak kojarzy, uwazam, ze powinnas skonsultowac sie z psychiatra, a nastepnie z terapeuta, bo byc moze masz jakies problemy emocjonalne/psychiczne, z ktorych nie zdajesz sobie sprawy. Moze niewlasciwa relacja z matka? Zrob to jak najszybciej, bo takie nierozwiazane problemy rzutuja na cale zycie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2014-01-29 o 12:55
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 12:51   #51
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
a dlaczego nie używasz wyrażenia "seks oralny"?
Bo wybrałam inne określenie.
Niektórzy np. jak idą do Biedronki mówią:

"Idę do Biedry", albo "Idę do Biedrony" albo mówią 'Idę do sklepu', albo 'Idę na zakupy' - i to wszystko znaczy to samo.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 13:20   #52
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Jeśli naprawdę skojarzyło Ci się to z pedofilią to uważam że powinnaś odwiedzić psychologa, bo być może w dzieciństwie byłaś molestowana i widząc taki zlepek słów to wszystko do Ciebie wraca.
jezu


mnie też się to tak skojarzyło, ale już nie chciałam o tym wspominać, bo cały temat jest tak absurdalny, że wolałam ten aspekt już przemilczeć.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Jesli Tobie sie tak kojarzy, uwazam, ze powinnas skonsultowac sie z psychiatra, a nastepnie z terapeuta, bo byc moze masz jakies problemy emocjonalne/psychiczne, z ktorych nie zdajesz sobie sprawy. Moze niewlasciwa relacja z matka? Zrob to jak najszybciej, bo takie nierozwiazane problemy rzutuja na cale zycie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 14:51   #53
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Bo wybrałam inne określenie.
Niektórzy np. jak idą do Biedronki mówią:

"Idę do Biedry", albo "Idę do Biedrony" albo mówią 'Idę do sklepu', albo 'Idę na zakupy' - i to wszystko znaczy to samo.
tyle że seks oralny i lizanie siusiaka dla większości ludzi nie oznacza tego samego synonimy podałam Ci wcześniej.

Wiem, że nie obchodzi Cię moje zdanie, po prostu zwracam uwagę na pewną hipokryzję w działaniu, którą akurat mężczyźni mogą łatwo wychwycić. U dziewczyny kupującej wyłącznie super hiper zdrową żywność, stosującą naturalne środki czystości, unikającą wielu innych czynników(znacznie groźniejszych i popularniejszych) przyjęłoby się to pewnie w miarę naturalnie - w twoim nie. Są mężczyźni nie lubiący/radzący sobie bez seksu oralnego bo partnerka go nie lubi, więc masz sporą szansę sobie kogoś znaleźć - po prostu nie liczyłabym na zrozumienie przy podaniu takiej przyczyny.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:32   #54
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Boooze

autorko, ile Ty masz lat ? siusiak ? tak moj syn mowil na penisa jak mial 7 lat

raka od lizania penisa ? pogielo kogos ?
jakie to substancje rakotworcze sa niby na penisie ?

a od minety tez dostaje sie raka ?

od seksu pewnie tez, bo w koncu wklada sie to siedlisko raka do pochwy ... matko - jestesmy straceni - wszyscy umrzemy

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Lekarz mu powiedzial ze wirus ktory wywolal tego raka przenoszony jest drogą płciową i że znalazł się w przełyku (czy gdzie on tego raka miał) właśnie od takich praktyk.
rak to nie jest wirus !!!

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Palenie papierosów może wywołać raka płuc
oddychajac wdychamy wirusy - wiec to zwieksza ryzyko chorob !
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:33   #55
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość

Lekarz mu powiedzial ze wirus ktory wywolal tego raka przenoszony jest drogą płciową i że znalazł się w przełyku (czy gdzie on tego raka miał) właśnie od takich praktyk.
Swoją drogą skoro ten wirus jest przenoszony drogą płciową, to co sądzisz o podstawowej formie jego przenoszenia, czyli seksie dopochwowym? tylko i wyłącznie w gumce?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:34   #56
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Mnie też kojarzy się całkowicie ogolona cipka z pedofilią, tak jak seks analny kojarzy mi się z pederastami, czy sado maso ze zboczeńcami.
to juz chyba wystarczajace podsumowanie

niestety - jestem dla Ciebie i pedofilem i pederasta i zboczencem
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:37   #57
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
tyle że seks oralny i lizanie siusiaka dla większości ludzi nie oznacza tego samego synonimy podałam Ci wcześniej.

Wiem, że nie obchodzi Cię moje zdanie, po prostu zwracam uwagę na pewną hipokryzję w działaniu, którą akurat mężczyźni mogą łatwo wychwycić. U dziewczyny kupującej wyłącznie super hiper zdrową żywność, stosującą naturalne środki czystości, unikającą wielu innych czynników(znacznie groźniejszych i popularniejszych) przyjęłoby się to pewnie w miarę naturalnie - w twoim nie. Są mężczyźni nie lubiący/radzący sobie bez seksu oralnego bo partnerka go nie lubi, więc masz sporą szansę sobie kogoś znaleźć - po prostu nie liczyłabym na zrozumienie przy podaniu takiej przyczyny.

Każdy jakoś zrozumiał, w tym również Ty co miałam na myśli posługując się określeniem 'lizanie siusika'.
Mogłam wprawdzie napisać 'lizanie i ssanie siusiaka' ale na jedno by wyszło. Czasem ktoś possie, potem poliże, znów possie, trochę pougniata w rękach.


Ja widzę co starasz mi się powiedzieć:
Każdego dnia jesteś narażona na miliony czynników które mogą
się przyczynić do powstania raka. Jak sobie z nimi radzisz, bo
w tym wypadku powoływanie się na lizanie siusaka to tylko jeden
z czynników i jesteś hipokrytką jeśli tylko tego chcesz sie wystrzgac,
zwazywszy ze to rzekomo moze prowadzic do raka.
Takze ja rozumiem co chcessz powiedziec.
Ale dlaczego mam Cie przekonywac do tego ze nie, nie jestem hipkorytką i rak to nie wymowka?
Przeciez rownie dobrze moglam zapytać : 'Jaki kit wciś facetowi żeby nie ssać mu susiaka?'
Ja bym nawet tego susiaka ssać mogla, ale tylko w ogumoweniu - taki jest tok mojego myslenia,
powody juz podalam.
Jasne, beda faceci ktorzy powiedzą 'hipokrytka' albo 'to w ogole lepiej nie liż'.
Ale co z tego? Tego kwiatu jest poł światu, i pewnie znajdą sie tacy co powiedzą,
'jak juz masz w ogole nie liać, to przynajmniej liż w prezrwatywie, chociaz Twoje
tlumaczenie powodow i tak do mnie nie przemawia'. I bedzie git.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość
to juz chyba wystarczajace podsumowanie

niestety - jestem dla Ciebie i pedofilem i pederasta i zboczencem
Tak.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:37   #58
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Rozwala mnie słowo "susiak" nie tylko w tytule wątku, ale wielokrotnie powtarzane w postach autorki. Tak, susiak (sic!) a nie siusiak
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:38   #59
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Swoją drogą skoro ten wirus jest przenoszony drogą płciową, to co sądzisz o podstawowej formie jego przenoszenia, czyli seksie dopochwowym? tylko i wyłącznie w gumce?
Tak, tylko i wyłącznie.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:40   #60
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Pytanie do dziewcząt liżących susiaka.

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Tak, tylko i wyłącznie.
a skad sie beda brac dzieci ?

a co powiesz o gender ?
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-11 16:46:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.