chłopak nie dba o siebie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 22:36   #1
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699

chłopak nie dba o siebie


mój tż na początku naszej znajomości na każde nasze spotkanie przychodził czyściutki, pachnący, wyperfumowany, teraz po kilka dni nie myje włosów, nie używa nawet żadnego dezodorantu, ubrania nosi po kilka dni te same (a że ma nadwagę to szybko się poci i te ubrania razem z nim), o stopach nie wspomnę...
przeszkadza mi to, jak powinnam mu to uświadomić? prosto z mostu?
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 23:01   #2
wjosna20
Raczkowanie
 
Avatar wjosna20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 408
Dot.: chłopak nie dba o siebie

.
__________________
pozwalam aby kołysały mnie kolejne dni, jest cudnie

Edytowane przez wjosna20
Czas edycji: 2014-07-02 o 22:22
wjosna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 05:10   #3
_Black_Lady_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: chłopak nie dba o siebie

O Bożeee... Wiesz tu raczej nie ma mowy już o aluzjach... Rozumiem gdyby śmierdział tylko potem, albo brzydko pachniało mu z buzi, ale nie taki stan... Musisz z nim koniecznie pogadać... Wygląda na to, że zdobył i nie uważa by się starać dalej... No kurcze... Trzeba radykalnie działać... Jeśli rozmowa nie skutkuje, kup mu mydło, szampon i zaciagnij pod prysznic... A tak serio, to powiedz mu, że to Tobie przszkadza, że Ty starsz się być dla niego piękna i oczekujesz czegoś w zamian... Powiedz mu, żeby sie skupił i wyobraził teraz Ciebie w takim stanie jak on... Powinno poskutkować...
Pozdrawiam
_Black_Lady_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 06:44   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
mój tż na początku naszej znajomości na każde nasze spotkanie przychodził czyściutki, pachnący, wyperfumowany, teraz po kilka dni nie myje włosów, nie używa nawet żadnego dezodorantu, ubrania nosi po kilka dni te same (a że ma nadwagę to szybko się poci i te ubrania razem z nim), o stopach nie wspomnę...
przeszkadza mi to, jak powinnam mu to uświadomić? prosto z mostu?
Prosto z mostu i na temat. Uświadom mu, że przestał się starać i że przez to niebawem przestanie Ci się podobać, bo facet zadbany (tu nie chodzi o jakieś kosmosy, a o podstawy higieny) = facet atrakcyjny. Musi wiedzieć, że nie zamierzasz tego tolerować (i naprawdę przestań to tolerować). Dziwię się, że od razu mu nie powiedziałaś - ja bym takiego facet kijem nie ruszyła, co dopiero z nim siedzieć. Zastanów się tylko jak to będzie dalej - czy nie jest tak, że cały czas będziesz go musiała pilnować w takich sprawach? Rozumiem: facet zapomniał użyć antyperspirantu, spocił się nieco bardziej, pod koniec dnia nie pachnie fiołkami. Ale nie mycie się po kilka dni, nie zmienianie ubrań? Albo nie wyniósł z domu podstaw higieny, albo jest niechlujem z natury - tak, czy inaczej ciężka sprawa. Musisz być zdecydowana, konsekwentna i po prostu nie godzić się na bycie z brudasem - nie ma taryfy ulgowej i sentymentów.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-11-24 o 17:51 Powód: Literówki :)
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 07:10   #5
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Prosto z mostu, nic nie owijać w bawełnę.

A może on ma jakieś problemy?? W sensie, że nie wiem, załapał jakiegoś mega-doła. Choć nie, jak piszesz, że na początku się starał, a teraz mu to obrzydło to raczej po prostu taki flejtuch
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 07:22   #6
Pestis Cruento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 119
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Może gdy o Ciebie zabiegał to mama przed wyjściem go myła. Teraz ten obowiązek spadł na twoje barki .
Gdzieś na forum o2 był fajny temat o tym jak to ludzie o higienę nie dbają. Daj mu do poczytania, po lekturze będzie pumeksem zęby szorować .
Pestis Cruento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 07:27   #7
NikitaGrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 160
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Uświadom chłopaka,że jeśli nie zacznie na powrót dbać o siebie to nie mam mowy o żadnej intymności między wami.
__________________
So life's a bitch. What do you want to do, cry about it?
NikitaGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 07:43   #8
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Fuj, daj sobie z nim spokój. Przecież jasno Ci pokazuje jaki naprawdę jest. Więc jest śmierdzielem i syfiarzem. Tacy się nie zmieniają. Myślisz, że mu nagadasz i co to zmieni ? Jak już, to na chwilę.
Nie no, masakra.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez _Black_Lady_ Pokaż wiadomość
Rozumiem gdyby śmierdział tylko potem, albo brzydko pachniało mu z buzi
Jak to "tylko" śmierdział potem albo śmierdział z paszczy ? Żartujesz ? Na to już można przymknąć oko ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 07:48   #9
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: chłopak nie dba o siebie

mniam, zazdroszczę Ci faceta.



powiedzieć - kochanie śmierdzisz i cuchniesz.
po sprawie.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 07:49   #10
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość



Jak to "tylko" śmierdział potem albo śmierdział z paszczy ? Żartujesz ? Na to już można przymknąć oko ?
wydaje mi sie, ze chodzi o to, ze czasem czlowiek ma klopoty z hormonami i mimo prysznica rano w porze obiadowej juz ma klopot z przykrym zapachem. Przynajmniej mam nadzieje, ze to o to chodzi :p z zebami jest podobnie, klopoty trawienne i przykry zapach gotowy...
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 07:50   #11
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
powiedzieć - kochanie śmierdzisz i cuchniesz.
po sprawie.
Uściślę, że na do widzenia to powiedzieć
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 07:55   #12
wjosna20
Raczkowanie
 
Avatar wjosna20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 408
Dot.: chłopak nie dba o siebie

.
__________________
pozwalam aby kołysały mnie kolejne dni, jest cudnie

Edytowane przez wjosna20
Czas edycji: 2014-07-02 o 22:21
wjosna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:04   #13
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez wjosna20 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem taka już natura facetów
Ale jaka jest natura facetów ? Nie rozumiem ? Że śmierdzą i się nie myją ?

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez wjosna20 Pokaż wiadomość
Każdemu się zdarza spocić, nawet kobiecie, nie rozumiem jak można nie tolerować nawet takiego szczegółu. To facet, a nie miss świata.
A czy ktoś mu zabrania się pocić ? A niech się poci do woli, byle się mył i nie śmierdział. Da się.
Rozwalasz mnie z tym "to tylko facet" i "taka jest natura faceta". Bez kitu

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez wjosna20 Pokaż wiadomość
to wygląda jak opis żula spod przystanku - przetłuszczone włosy, cuchnące ubrania, skarpetki...
Nie, to nie wygląda jak opis żula. To wygląda jak opis przeciętnego Polaka (no, może nieco poniżej przeciętnej ale niewiele, sądząc z obserwacji różnych grup wiekowych i społecznych oraz wielu wątków na wizaż.pl ), który przecież ma prawo się nie myć, bo to tylko facet. Żul nie myje się wcale, a inny rodak - tylko w sobotę W końcu, to prawdziwy facet, ktory musi rozsiewać feromon. A nie jakaś ciota. Zresztą od szanownych rodaczek też często wali niemytym czerepem i brakiem deo. Taki kraj.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-11-24 o 08:08
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:10   #14
wjosna20
Raczkowanie
 
Avatar wjosna20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 408
Dot.: chłopak nie dba o siebie

.
__________________
pozwalam aby kołysały mnie kolejne dni, jest cudnie

Edytowane przez wjosna20
Czas edycji: 2014-07-02 o 22:21
wjosna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:11   #15
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Zresztą od szanownych rodaczek też często wali niemytym czerepem i brakiem deo. Taki kraj.
Hehe, Ty chyba masz obsesję na punkcie nieumytych włosów, bo juz któryś raz czytam, jak o tym czerepie piszesz

Dobry był też tekst, że przedtem go mama myła, a teraz obowiązek spada na autorkę wątku

Współczuję, jeśli nawet włosów nie myje, to w majtkach dopiero ma zakiszone. To jest obrzydliwe
No ale jeśli Ci zależy, to przeprowadź z nim jedną poważną rozmowę, jak nie będzie zmiany i to na stałe (!), to darowałabym sobie ten zwiazek...

Edytowane przez _vixen_
Czas edycji: 2010-11-24 o 08:12
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:19   #16
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez wjosna20 Pokaż wiadomość
Bardziej brzydzą mnie faceci, którzy dbają o siebie bardziej niż ja
Ciekawe. Ale spoko - Twój problem. Mnie jeszcze nie zdarzyło się czuć obrzydzenia do kogoś kto jest zadbany i czysty. Nawet bardziej niż ja

Cytat:
Napisane przez wjosna20 Pokaż wiadomość
Nie wiem, może źle zrozumiałam.
No raczej. Powinnaś raczej zrozumieć, że nie tyle przeszkadza mi pot (jak jest "świeży" i regularnie z ciała zmywany, to nie zdąży się skisić i ześmiardnąć), co jego niemiła woń.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Hehe, Ty chyba masz obsesję na punkcie nieumytych włosów, bo juz któryś raz czytam, jak o tym czerpie piszesz
Tak ! Chyba zainicjuję jakąś ogólnopolską kampanię na rzecz częstego mycia głowy !!!! Mam już dosyć wąchania w autobusach i większych ludzkich skupiskach smrodu zakiszonego łoju na skalpach. To nieprawda, że od częstego mycia włosy wypadają i się niszczą. To nieprawda - w większości znanych mi przypadków - że ja nie muszę tak często (czyli np. chociaż co drugi dzień jak już nie codziennie) myć włosów, bo mi się nie przetłuszczają. Nawet jak się nie przetłuszczają, to śmierdzą poduchą i potem, a nos "z zewnątrz" wyczuwa ten brak świeżości.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-11-24 o 08:22
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:23   #17
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Nie mam tolerancji dla brudasów.
Takie sprawy trzeba stawiać na ostrzu noża,szkoda czasu na męczenie się z flejtuchem.Albo się zmieni albo -do widzenia.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:25   #18
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak ! Chyba zainicjuję jakąś ogólnopolską kampanię na rzecz częstego mycia głowy !!!! Mam już dosyć wąchania w autobusach i większych ludzkich skupiskach smrodu zakiszonego łoju na skalpach. To nieprawda, że od częstego mycia włosy wypadają i się niszczą. To nieprawda - w większości znanych mi przypadków - że ja nie muszę tak często (czyli np. chociaż co drugi dzień jak już nie codziennie) myć włosów, bo mi się nie przetłuszczają. Nawet jak się nie przetłuszczają, to śmierdzą poduchą i potem, a nos "z zewnątrz" wyczuwa ten brak świeżości.
No wiesz, jak kobita ma trwałą zrobioną, to co będzie zbyt często włosy myła, żeby jej się fryz zepsuł

Mój brat taki zapach "poduchy", tak to nazywasz, czyli niezbyt świeżej pościeli po całej nocy snu, określa "śmierdzi dziadem"
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:28   #19
Loko Barroko
Raczkowanie
 
Avatar Loko Barroko
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 79
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ciekawe. Ale spoko - Twój problem. Mnie jeszcze nie zdarzyło się czuć obrzydzenia do kogoś kto jest zadbany i czysty. Nawet bardziej niż ja



No raczej. Powinnaś raczej zrozumieć, że nie tyle przeszkadza mi pot (jak jest "świeży" i regularnie z ciała zmywany, to nie zdąży się skisić i ześmiardnąć), co jego niemiła woń.



Tak ! Chyba zainicjuję jakąś ogólnopolską kampanię na rzecz częstego mycia głowy !!!! Mam już dosyć wąchania w autobusach i większych ludzkich skupiskach smrodu zakiszonego łoju na skalpach. To nieprawda, że od częstego mycia włosy wypadają i się niszczą. To nieprawda - w większości znanych mi przypadków - że ja nie muszę tak często (czyli np. chociaż co drugi dzień jak już nie codziennie) myć włosów, bo mi się nie przetłuszczają. Nawet jak się nie przetłuszczają, to śmierdzą poduchą i potem, a nos "z zewnątrz" wyczuwa ten brak świeżości.
tak! zgadzam się!
Loko Barroko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 08:36   #20
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: chłopak nie dba o siebie

ja powiedziałabym wprost, zawsze zresztą mówię, może niezbyt to grzeczne, ale czy grzecznie jest przychodzić do mnie w śmierdzących skarpetach? NIE!!! mój TZ jest przyzwyczajony do kapieli (czasem kilka razy dziennie, np latem), dezodorantu i jakiegoś zapachu i szczerze współczuję jazdy autobusem czy innym środkiem lokomocji z takim śmierdzielem
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:43   #21
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Powiedz mu, ale dobitnie, tak żeby zapamiętał i nie myśl, że go zranisz, bo o takich rzeczach właśnie Ty możesz mu powiedzieć.
Jeśli jest kumaty, nie będzie za nic w świecie chciał, żebyś zaczęła się go brzydzić.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:45   #22
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak ! Chyba zainicjuję jakąś ogólnopolską kampanię na rzecz częstego mycia głowy !!!! Mam już dosyć wąchania w autobusach i większych ludzkich skupiskach smrodu zakiszonego łoju na skalpach. To nieprawda, że od częstego mycia włosy wypadają i się niszczą. To nieprawda - w większości znanych mi przypadków - że ja nie muszę tak często (czyli np. chociaż co drugi dzień jak już nie codziennie) myć włosów, bo mi się nie przetłuszczają. Nawet jak się nie przetłuszczają, to śmierdzą poduchą i potem, a nos "z zewnątrz" wyczuwa ten brak świeżości.
Jestem z Tobą całym sercem, ręcami, nogami i włosami o długości za tyłek aktualnie !!!

Swego czasu prowadziłam krucjatę na włosowym - jest wątek o przetłuszczającej się skórze głowy i dziewczyny się upierają, że oczywiście mają tłuste, ale myją co 3 dni (sic !!!), bo nie śmierdzą, bo zwiążą, bo tłustej skóry nie można często myć (sic !!!). Ale niestety - walka z wiatrakami. Tak samo wątek no poo - czyli mycie bezszamponowe: samą wodą, jajkiem, sodą oczyszczoną ...

Mnie też otacza koszmar śmierdzącego czerepu

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Jeśli jest kumaty, nie będzie za nic w świecie chciał, żebyś zaczęła się go brzydzić.
Jak ktoś jest kumaty, to myje się zawsze, a nie tylko do drugiej randki.

Żul, menel, syfiarz i śmierdziel. Bleeeeeeeeeeeeeee.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:53   #23
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
!!!). Tak samo wątek no poo - czyli mycie bezszamponowe: samą wodą, jajkiem, sodą oczyszczoną ...
.

Boziu,co to za wynalazek???
Żeby jakiem włosy myć?!
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:02   #24
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Boziu,co to za wynalazek???
Żeby jakiem włosy myć?!
Nie myłaś nigdy włosów jajkiem, no co Ty ?!

KLIK ! - przy czytaniu nie jedz.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
No wiesz, jak kobita ma trwałą zrobioną, to co będzie zbyt często włosy myła, żeby jej się fryz zepsuł
Jak ma farbowane to też nie można myć

Cytat:
Mój brat taki zapach "poduchy", tak to nazywasz, czyli niezbyt świeżej pościeli po całej nocy snu, określa "śmierdzi dziadem"
Menelskim dziadem
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:10   #25
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Swego czasu prowadziłam krucjatę na włosowym - jest wątek o przetłuszczającej się skórze głowy i dziewczyny się upierają, że oczywiście mają tłuste, ale myją co 3 dni (sic !!!), bo nie śmierdzą, bo zwiążą, bo tłustej skóry nie można często myć (sic !!!). Ale niestety - walka z wiatrakami. Tak samo wątek no poo - czyli mycie bezszamponowe: samą wodą, jajkiem, sodą oczyszczoną ...
Kiedyś tam wpadłam i czytam wątek co dziś dobrego zrobiłaś dla swoich włosów i patrzę że na jednej stronie jest wiele postów jakiejś wizażanki o treści: ''nie umyłam dziś włosków'', już tam nie zaglądam, bo aż niedobrze się robi.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:17   #26
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: chłopak nie dba o siebie

A fuj Nie wiem jak ty wytrzymujesz z nim w jednym pomieszczeniu, nie mówiąc o "czułościach" Dobrze że jestem jeszcze przed śniadaniem
Powiedz mu wszystko prosto z mostu, tak żeby mu w pięty poszło, tylko wtedy jest szansa, że zrozumie i coś z tym zrobi. Chociaż wątpię, skoro kąpiel nie jest dla niego naturalnym odruchem
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:30   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez wjosna20 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem taka już natura facetów i niektóre z Was przesadzają. Każdemu się zdarza spocić, nawet kobiecie, nie rozumiem jak można nie tolerować nawet takiego szczegółu. To facet, a nie miss świata.
Fakt ,facet może śmierdzieć i pozostawiac mokre chusteczki po onanizowaniu sie przed pornolem bo faceci to przeciez wzrokowcy i oni juz tacy sa a jak im zabronimy to nas zostawią .

Zdarzyć się spocić może każdemu ale celowo się nie myć,czy nie zmieniac ubrań to inna sprawa.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
No wiesz, jak kobita ma trwałą zrobioną, to co będzie zbyt często włosy myła, żeby jej się fryz zepsuł

Mój brat taki zapach "poduchy", tak to nazywasz, czyli niezbyt świeżej pościeli po całej nocy snu, określa "śmierdzi dziadem"


Tez zwracam uwage na włosy np. w kolejce do kasy brrrrr ,okropność.
Sama myje włosy codziennie i jak nie umyje to czuje sie cała brudna.
Nie myje tylko jak musze rano młoda do szkoły odwieżc ,wtedy czapka na głowe i jedziemy a potem szybko prysznic

Nie myje tylko jak mnie jakaś mega choroba powali.ale to wytrzymuje max 48 godzin.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:33   #28
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie myłaś nigdy włosów jajkiem, no co Ty ?!

KLIK ! - przy czytaniu nie jedz.
Nawet strach czytać....



Dziewczyny,my tu tak o facetach.A mnie przypomniało się,że niedawno do mojej firmy przyszła dziewczyna na staż.Młoda,ledwo po 20-tce.
Wyglądała jak fleja totalna,włosy niemyte chyba z miesiąc,rozciągnięty,star y podkoszulek(!!!),do tego poplamiony,szeroka spódnica na gumkę,niemyte ciało i straszny smród potu.Nieogolone nogi,wąsik na twarzy.
Nie dało się obok niej usiedzieć,normalnie zgon na miejscu.
Skąd się takie coś bierze?
Dziewczyna mieszkała z rodzicami,bezdomna nie była,a nawet się wykąpać nie potrafiła.(!!!).Szybko się jej pozbyliśmy,bo po prostu nie dało się pracować w jej otoczeniu.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:47   #29
firstdayofherlife
6 lat z wizażem:)
 
Avatar firstdayofherlife
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ukochane miasto Warszawa <3
Wiadomości: 808
Dot.: chłopak nie dba o siebie

szugarbejb -ja też przejrzałam ten wątek 'no poo', i jestem, nie mówiąc juz o moich włosach, lekko zdruzgotana, byłam po śniadaniu
facet, nie facet, o siebie trzeba dbac.

Edytowane przez firstdayofherlife
Czas edycji: 2010-11-24 o 09:48
firstdayofherlife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:58   #30
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Powiedz mu co o tym wszystkim myślisz, bez owijania w bawełnę.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-30 18:46:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.