z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 18:25   #211
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Cytat:
Napisane przez martuskaoo4 Pokaż wiadomość
Ja indyka strasznie nie lubię Jedya forma, w jakiej mi podchodzi, to mielone (ale tam chyba poza piersią są też tłustsze kawałki)

Kurczak mi smakuje

Preferencyjnie wybierałabym dorsza, steki z tuńczyka i polędwiczkę wieprzową, ale nowa robota wymusiła na mnie kupno lepszych sportowych ciuchów i mam biedę
piersi z indyka ciężko tak przyrządzić żeby nie były suche ale nie próbowałaś np udźca indyczego, nogi albo skrzydła? pozbawione skóry białka mają równie dużo co piersi a w smaku zupełnie inne. Najlepsza golonka
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:42   #212
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Trixxi, no ja to chyba przeboleję te indycze piersi od biedy Niestety mój jedyny sklep z mięsem w okolicy to Biedra, bo mieszkam na nowym osiedlu, więc wszystko kupuję tam (no, poza jajkami). Ale widziałam, że indycze sznycle mają.

19 czerwca 2013

TRENING: BICEPS, TRICEPS, BRZUCH

A. Naprzemienne uginanie przedramion z hantlami z supinacją
20 x 6 kg/ 15 x 8 kg/ 15 x 8 kg/ 15 x 8 kg

B. Uginanie przedramion ze sztangą prostą
12 x 20 kg/ 15 x 20 kg/ 17 x 20 kg

C. Uginanie przedramienia z hantlem na modlitewniku
15 x 6 kg/ 15 x 6 kg/ 15 x 6 kg

D. Pompki w podporze tyłem
15/15/15

E. Wyciąganie sznurków wyciągu górnego zza głowy
15 x 18 kg/ 15 x 18 kg/ 15 x 8 kg

F. Triceps kickbacks
15 x 4 kg/ 15 x 4 kg/ 15 x 4 kg

G1. Turlanie piłki pod siebie
25/25/25
G2. Spięcia brzucha na piłce
25/25/25
G3. Unoszenie zgiętych kolan do brzucha w zwisie
15/15/15

Cardio brak. W ogóle trening z dupy Co chwila ktoś mi przeszkadzał, długie przerwy między ćwiczeniami, trening zaczęłam później niż planowałam i byłam już tak głodna, że aero odpuściłam i zjadłam.

MICHA
1577kcal, 162g (41%) białko, 79g (45%) tłuszcze, 57g (14%) węglowodany
+ oblizywanie łyżki podczas kręcenia masła migdałowego

1. naleśniki: jaja, mąka jaglana, whey naturalny, whey smakowy, jabłko, mleko ryżowe, kakao
2,3. indyk mielony + pieczarki, cukinia, sałata, pomidory
4,5. kurczak cyc, oliwa + cukinia, papryka, sałata, pomidory
6. placki z cukini: jajko, mąka jaglana + suszone pomidory, cukinia

Wrzucę fotkę placków jak wrócę do domu, teraz nadaję z pracy

Straszne skurcze łydek mnie łapią. Dziś nad ranem tak mi się spięły, że wyczuwałam już pod skórą tą "łezkę" (dwugłowy lydki ) i bolało jak sk#%&@@yn Dużo pomidorow jem, nie wiem o co kaman, chyba czas kupić potas w tabsach
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:51   #213
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
piersi z indyka ciężko tak przyrządzić żeby nie były suche ale nie próbowałaś np udźca indyczego, nogi albo skrzydła? pozbawione skóry białka mają równie dużo co piersi a w smaku zupełnie inne. Najlepsza golonka
Mi pierś z indyka wychodzi smakowicie kiedy najpierw go podsmażam na patelni do zarumienienia a potem dopiero piekę w piekarniku, wtedy jest pyszna i soczysta. Np robię w ten sposób roladki ze szpinakiem.

Niestety u mnie za fileta z indyka trzeba dać 20zł za kg, a gotuję nie tylko dla siebie,więc gości u mnie bardzo żadko, tylko jak złapię gdzieś w promocji.

Ja z kolei za udkami z indyka nie przepadam.

martuska współczuję skurczów, jak mnie zaczęły łapać to jadłam magnez i przeszło.
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:01   #214
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Ja piję musujący magnez i od kiedy to robie skurcze poszły precz...a potrafiły mnie w nocy złapać przeokropne!

PS: u ans indyk też drogi...zawsze łapię promocję na cycki
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 11:47   #215
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Cytat:
Napisane przez martuskaoo4 Pokaż wiadomość
Ja indyka strasznie nie lubię Jedya forma, w jakiej mi podchodzi, to mielone (ale tam chyba poza piersią są też tłustsze kawałki)

Kurczak mi smakuje

Preferencyjnie wybierałabym dorsza, steki z tuńczyka i polędwiczkę wieprzową, ale nowa robota wymusiła na mnie kupno lepszych sportowych ciuchów i mam biedę

Co do mięsa mielonego i co do indyka, ja ostatnio bardzo często kupuję indyka właśnie, mięso gulaszowe z indyka, pierś itp. i proszę o zmienienie tego na miejscu, czyli mam mielone wiedząc to w nich jest, spróbuj

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

doczytałam że kupujesz właściwie tylko w biedronce, więc tam nie da rady tego zrobić, ale ja właśnie widziałam w biedrze coś z indyka, chyba sznycle pocięte już na porcje, jadałam to swego czasu sporo, dobre
żeby indyk nie był twardy trzeba go trochę zamarynować
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 14:43   #216
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Widzę że Twoje treningi są bardzo różne, chyba nie było dwóch takich samych. Masz jakąś zasadę że np w tym miesiącu ćwiczysz w superseriach a w przyszłym klasycznie czy po prostu idziesz na siłownie i w drodze układasz sobie trening? Bo ja właśnie od jakiegoś czasu ćwiczę w super seriach i tak myślę że ćwiczenie non stop tym sposobem jest trochę monotonne i nie wiem czy jakbym robiła na zmianę powiedzmy jeden trening super serie drugi normalnie to było by dobrze. Ale patrząc na Ciebie widzę że nie trzeba mieć konkretnie ułożonego i zaplanowanego treningu
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 15:33   #217
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Trixxi, zanim zaczęłam ćwiczyć z chłopakami i z trenerem, który ma typowo kulturystyczne podejście do treningu, trochę mi się poprzestawiało Ja jestem wychowana na Ladies sfd i tam leci się jednym systemem treningowym, zapiski itp. P. to bardzo krytykuje, bo wg niego ja wychodzę z założenia, że np robię piramidę 15-12-10-8 i robię tylko zalożoną ilość powtórzeń, a ma być MAX i tyle. W sumie zgadzam się z tym trochę - ciało ma być przećwiczone, czyli załóżmy mam dzień nóg i do przetrenowania są czwórki, dwójki, pupa, łydki. Nie ma różnicy, czy zrobię MC na prostych na dwójki, czy uginanie, czy żurawia, mam zmęczyć mięsień i ciągle go zaskakiwać. Inna kwestia - na siłowni sprzęt często jest zajęty. Podążając jego ideą, problem rozwiązuje się sam - jedna maszyna jest zajęta, to robię ćwiczenie na wolnym ciężarze na daną partię, itp. Dzięki temu uczę się różnych technik, różnych ćwiczeń, co przydaje mi się w pracy. Podczas treningów nauczyłam się różnych ćwiczeń na wyciągach, alternatywnego wykorzystania maszyn - np...wyciskanie na barki na maszynie do kapturów fajne to, bo raz, że nie ma monotonii, a dwa, że ciągłe zaskakiwanie mięsni daje nowe bodźce i ciągłe zakwasy, co akurat ja lubię

Nigdy nie robię tylko izolowanych na maszynach, mieszamy techniki i ćwiczenia Bałam się splitów, ale póki co moja sylwetka na nich zyskuje - uda się dorzeźbiają, barki zrobiły się pełniejsze, plecy nieznacznie poszerzyły, sylwetka z gruszki staje się klepsydrą. Podoba mi się to Robię treningi intuicyjne. Mam gorszy dzień - ok, zamiast nóg (ciężki trening) robimy np plecy, które lubię. Jestem roztargniona - robimy nogi, zamiast np barków i rąk, w których skupiać się AŻ TAK nie trzeba (podkreślam, że aż tak, bo wiadomo, techniki pilnować trzeba zawsze). Barki, biceps i triceps są bardziej "techniczne" niż np siady, wyprosty czy wyciskanie na suwnicy

Ostatni rok robiłam FBW i splity upper/down, więc bazę zrobiłam. Teraz są detale łatwo łapię mięśnie i moja sylwetka jest, podobno, bardzo plastyczna i ładnie poddaje się pracy

Dziś robiłam nogi, wypiska jutro, bo jestem w pracy do 22:30.

Popróbuję z tym indykiem Ale chyba wolę ryby... Póki co dostałam od rodziców ogrom kurczaka, więc do końca tygodnia będę się zalewac estrogenami

Edytowane przez martuskaoo4
Czas edycji: 2013-06-20 o 15:34
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 17:07   #218
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Bardzo fajny system, pełen luz Przy gotowych planach minus jest taki że przeważnie nie wszystkie ćwiczenia z planu się lubi robić albo jednakowy trening staje się po prostu nudny co odbiera całą radość i zaczyna być męczące. Chociaż Ty masz też w tym lepiej że znasz się na tym co robisz i wiesz którym ćwiczeniem można zastąpić jakieś inne albo w jakiej kolejności je rozplanować. A takiemu nowicjuszowi na siłowni ciężko jest się połapać choćby w tym na jakich maszynach ćwiczymy czwórki a na jakich dwójki pomijając fakt czy w ogóle odróżnia na których ćwiczyć nogi a na których klatkę
A miałaś może jakiś dziennik na sfd który by można poczytać?
I jeszcze jedno pytanie. Jak piszesz w treningach A1 A2 B1 B2 tzn że robisz ćwiczenia w SS tak?
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 21:48   #219
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Na indyka pieczonego mam jeszcze jeden sposób: przez kilkanaście godzin trzymać w zalewie (woda + sól + ziele angielskie + liść laurowy + czosnek ->zagotować, odstawić do wystygnięcia), a następnie przed samym pieczeniem przyprawić z wierzchu ulubionymi ziołami albo nawet i nie. Warto spróbować, naprawdę Ja w ten sposób przygotowany indyk kładę jako szynkę na kanapki.

Z tym podejściem do treningów bardzo mnie zainspirowałaś Ale nie wyobrażam sobie póki co nie mieć żadnego planu i wchodzić na siłkę z pustą kartką :-D
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 22:15   #220
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Jak ćwiczę w domu, to mam ten komfort, że nikt mi sprzętu nie zajmie i mogą robić takie same treningi ale zawsze walczę o progres, dlatego tak pokochałam trening w systemie EDT
Natomiast na siłce też często improwizuję i przy zajętości sprzętu zmieniam kolejność lub ćwiczenia. Zwykle obciążenia mam tak dobrane, że o ostatnie powtórzenia jest walka i robię między nimi kilkusekundowe przerwy.

Ćwiczę dla siebie, dla zdrowia, dla zabawy, przyjemności, satysfakcji. Moje treningi też bywają intuicyjne ale uważam, że do tego trzeba mieć podstawy techniki, świadomość mięśni i ogólnie całego ciała. Żeby to osiągnąć, to najpierw trzeba poćwiczyć wg. planu i poznać odpowiedź swojego organizmu na różne ćwiczenia i metody.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 12:02   #221
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

a mozna np miec dobrze ulozone 3-5 roznych treningow FBW (A,B,C,D,E) i robic sobie ten na ktory mamy dzis ochote? kazdy bedzie cwiczyl cale cialo wiec chyba nie ma wiekszych "niebezpieczenstw"??
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 13:26   #222
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
(...)Moje treningi też bywają intuicyjne ale uważam, że do tego trzeba mieć podstawy techniki, świadomość mięśni i ogólnie całego ciała. Żeby to osiągnąć, to najpierw trzeba poćwiczyć wg. planu i poznać odpowiedź swojego organizmu na różne ćwiczenia i metody.
Mam nadzieję, że to się tyczy też diety, bo przyznam, że czasem nie chcę już dokładnie liczyć miski, szczególnie w takie upały A trening też by fajnie było na intuicję robić, ale to już wyższy poziom
Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
a mozna np miec dobrze ulozone 3-5 roznych treningow FBW (A,B,C,D,E) i robic sobie ten na ktory mamy dzis ochote? kazdy bedzie cwiczyl cale cialo wiec chyba nie ma wiekszych "niebezpieczenstw"??
Też mnie interesuje odpowiedź na to pytanie (chociaż strzelam, że tak )
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 14:58   #223
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

20 czerwca 2013

TRENING: NOGI BEZ DWÓJEK, CARDIO

Zanim zwalili się ludzie, koło 7mej zrobiłam marsz na bieżni na max nachyleniu 4,8 km/h przeplatany biegiem 9 km/h (15 min/15 min) i 15 minut steppera

Koło 12 był siłowy:

A. Prostowanie jednonóż
20 x 10 kg/ 20 x 15 kg/ 15 x 20 kg/ 12 x 25 kg

B. Suwnica pozioma
30 x 50 kg/ 20 x 90 kg/ 15 x 100 kg/ 12 x 110 kg

C. Przysiad ze sztangą na plecach
30 x 20 kg/ 30 x 20 kg/ 20 x 30 kg/ 20 x 30 kg

D. Wykroki chodzone z hantlami
2 długości sali x 4, hantle 6 kg

E. Przysiad ATG z hantlami i piłką przy ścianie (waga poj. hantli)
15 x 6 kg/ 15 x 6 kg/ 15 x 6 kg/ 15 x 6 kg

Brak mocy i ochoty na trening. Upał, niewyspanie

MICHA

1725kcal, 179g (42%) białko, 78g (41%) tłuszcze, 56g (13%) węglowodany trochę przekroczona

1. placki: mąka jaglana, banan, jajka, mleko ryżowe, masło migdałowe handmade, whey, mąka z dyni
AERO
2,3. kurczak, oliwa + sałata, cukinia, papryka, pieczarki
4. placki z cukini na słodko: cukinia, mąka dyniowa, jajka, whey, masło migdałowe
5. pomidory, sok ww


Ale jak widzicie i tak zapiski z treningów prowadzę i kontroluję, żeby progresja w konkretnych cw była W okresie masowym na pewno będę trenowała konkretnym planem i nie będzie już takiej swobody.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3436.jpg (74,4 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez martuskaoo4
Czas edycji: 2013-06-21 o 15:20
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 14:23   #224
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
a mozna np miec dobrze ulozone 3-5 roznych treningow FBW (A,B,C,D,E) i robic sobie ten na ktory mamy dzis ochote? kazdy bedzie cwiczyl cale cialo wiec chyba nie ma wiekszych "niebezpieczenstw"??
Mona ale lepiej sié ograniczyc do 2-3
Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to się tyczy też diety, bo przyznam, że czasem nie chcę już dokładnie liczyć miski, szczególnie w takie upały A trening też by fajnie było na intuicję robić, ale to już wyższy poziom
Jak sie zna wlasny organizm to jak najbardziej.
Ja zwykle licze kontrolnie przez kilka dni ze 2 razy do roku. Tzn. spisuje przez caly dzien I potem podliczam.
Licze wtedy kiedy mam konkretne cele sylwetkowe czy dietetyczne I musze w znacznym stopniu zmienic standardowy rozklad.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 14:52   #225
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Cytat:
Napisane przez martuskaoo4 Pokaż wiadomość
Brak mocy i ochoty na trening. Upał, niewyspanie
Akurat w ostatnią noc w miarę się wyspałam, ale reszta niestety się zgadza. Z tym, że ja sobie odpuściłam (btw, chyba pierwszy raz...), a Ty zrobiłaś trening
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
(...) Jak sie zna wlasny organizm to jak najbardziej.
Ja zwykle licze kontrolnie przez kilka dni ze 2 razy do roku. Tzn. spisuje przez caly dzien I potem podliczam.
Licze wtedy kiedy mam konkretne cele sylwetkowe czy dietetyczne I musze w znacznym stopniu zmienic standardowy rozklad.
O, to super, pocieszyłaś mnie, bo miałam już lekki kryzys Takie liczenie non stop byłoby dla mnie męczące i na pewno nieprowadzące do zdrowia - tylko stresu

Edytowane przez nolose
Czas edycji: 2013-06-22 o 14:54
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 23:52   #226
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Nolose, trener mi kazał, nie było wyjścia
Rzabba, a ja jestem chyba uzależniona od liczenia To chyba nie jest dobre... Jak nie liczę, mam tendencję do jedzenia za mało... Tzn nie mówię o tym, co jest teraz, bo teraz jest rzeźba i z założenia mam jeść mniej niż bym chciała

Laski, nie będę ściemniać, ostatnio miałam miskowe zawirowania... Chodzę na wiecznym głodzie... Dochodzi do tego, że budzę się w nocy, wściekła, z burczącym brzuchem i albo celowo, albo niemal w półśnie smażę sobie placki Któryś raz z rzędu złapałam się na tym, że niemal we śnie podjadam z lodówki Nie wiem co to będzie przed zawodami Masakra... Podjem, załóżmy, w nocy te 1000 kcal (taaak...whey, jajka, kokosowy, wiórki, masło migdałowe tyle dają po podsumowaniu) ponad bilans, ale za to jaka moc na treningach

22 czerwca 2013

TRENING: KLATKA, CARDIO

A Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej
20 x 20kg rozgrzewkowa/ 20 x 25 kg/ 15 x 30 kg/ 12 x 35 kg/ 10 x 40 kg/ 4,5 x 45 kg/ 2,5 x 50 kg!

B Wyciskanie hantli na ławce skośnej
20 x 8 kg/ 15 x 10 kg/ 12 x 12,5 kg/ 12 x 15 kg

C Rozpiętki w bramie
20 x 2 szt/ 15 x 3 szt/ 12 x 3 szt+2,3 kg/ 12 x 3 szt+2,3 kg

D Rozpiętki na maszynie
20 x 2 szt/ 20 x 2 szt/ 20 x 2 szt/ 20 x 2 szt

CARDIO 40 min bieżnia marsz 6,3 km/h na nachyleniu 2

Absolutny szał mocy!!! Z pomocą asekuranta poszło 3 razy 50 kg! Mój absolutny życiowy max! Chciałam się przetestować, więc płaską zrobiłam jako pierwszą. Długie przerwy między seriami Podjadaniem chyba zregenerowałam się, wysoki tłuszcz mi służy

W bonusie załączam link do filmu z podciąganiem! Z pozdrowieniami dla wszystkich babochłopów! Girl power https://www.youtube.com/watch?v=fqHRo9UoMfE

Kolega z pracy zwrócił mi uwagę na jedną rzecz. Rzabbko, to do Ciebie głównie skierowane pytanie Przez ostatnie problemy z lewym kolanem, które przeciążyłam bieganiem, w ramach aero robiłam incline walking na bieżni, 6 razy w tyg od 45 min do godziny. Nachylenie max lub prawie max, prędkość 4,5-4,8 km/h. Moje uda dzielnie trzymają wodę, są twarde, nabite. Treningi nóg również robię ciężkie. Kolega powiedział, że taki marsz na duzym nachyleniu to bardzo "siłowe" cardio, tzn że nogi mocno pracują, a że robię go tak często, to retencja wody w udach może być związana z tym, że nogi są przemęczone i przetrenowane. Zalecił orbiego albo marsz na płaskim. Co myślisz?

Od tych upałów strasznie puchnę. Normalnie stopy hobbita

MICHA
1610kcal, 161g (40%) białko, 83g (46%) tłuszcze, 53g (13%) węglowodany

1. placki: jabłko, jajka, mąka z płatków owsianych, whey, olej kokosowy, kakao, siemię lniane
2. TRENING
3. pierś, olej kokosowy + sałata, cukinia, papryka, czerwona cebula, pomidory
4. pierś, olej kokosowy + sałata, cukinia, papryka, czerwona cebula, szczypior, szparagi zielone
5. pierś, oliwa + szparagi zielone, pomidor, szczypior, czerwona cebula
6. placki twarogowe: twaróg półtłusty, jajko, mąka z płatków owsianych, whey, kakao, olej kokosowy

Odwadnianie przekładam, bo okres mi się zbliża wielkimi krokami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FOTY JEDZENIE3.jpg (60,2 KB, 127 załadowań)
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 09:09   #227
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Skoro czujesz w nocy taki głód to może jednak lepiej by było ciut podnieść tą kaloryczność? wiem że robisz rzeźbę ale podejrzewam że nawet dodanie takich 200 kcal by Ci w tym nie przeszkodziło jeśli robisz takie ciężkie treningi a tylko dodało siły.
Ale przy wyciskaniu jest moc, przy takim ciężarze śmiem twierdzić że dałabyś rade nawet mnie ''wycisnąć'' bo ważę nie wiele więcej
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 10:05   #228
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Rzeźba będzie tylko do odwadniania Potem regeneracja, a 24 lipca lecę na długo oczekiwane wakacje na Kretę
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 10:19   #229
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Cytat:
Napisane przez martuskaoo4 Pokaż wiadomość
Rzeźba będzie tylko do odwadniania Potem regeneracja, a 24 lipca lecę na długo oczekiwane wakacje na Kretę
to będzie lans na plaży Już zazdroszczę turystom widoków
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 11:07   #230
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Większość stwierdzi, że mężczyzna z cyckami idzie
Ja bym popatrzała
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 11:10   #231
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Większość stwierdzi, że mężczyzna z cyckami idzie
Ja bym popatrzała
z taką talią...nie ma szans
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 16:17   #232
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Ela, nawet cycków już nie ma, ahhahahaha Mój tata powtarza, że wyglądam jak Maciek w staniku (Maciek = mój młodszy brat)
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 16:45   #233
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

W porównaniu do zdjęć jak wyglądały zanim zaczęłaś ćwiczyć jest dosyć różnica ale ogólnie nie jest tak źle, ja jestem bardziej otłuszczona a mam jeszcze mniejszy
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:13   #234
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Dokładnie mam tak samo...tłuszczyku dużo więcej a klatka to istny płaskocyc lepiej się śmiać niż płakać!
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 22:00   #235
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Ale Wy nadrabiacie ładną buzią. Człowiek jak zobaczy bez cycków, mięśnie jak u faceta, ale kobieca twarz, to się przynajmniej zastanowi, a u mnie od razu wychudzony facet
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 22:27   #236
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Nadrabiam wypiski:

23 czerwca 2013

TRENING: BARKI, CARDIO

A Wyciskanie hantli na barki siedząc
20 x 8 kg/ 15 x 10 kg/ 12 x 12,5 kg/ 10 x 12,5 kg + dropset 5x10 kg, 5x8 kg

B1 Wznosy bokiem z hantlami stojąc
20 x 4 kg/ 15 x 4 kg/ 15 x 4 kg
B2 Wznosy przodem z hantlami stojąc
20 x 4 kg/ 15 x 4 kg/ 15 x 4 kg

C Wznosy bokiem z hantlami w opadzie tułowia
15 x 6 kg/ 15 x 4 kg/ 15 x 4 kg

cardio bieżnia marsz 40 minut, 6.5 km/h nachylenie 2

MICHA
1616kcal, 160g (42%) białko, 65g (38%) tłuszcze, 54g (15%) węglowodany

1. placki: jajka, jabłko, whey, siemię lniane, orzechy laskowe, płatki owsiane, olej kokosowy
2. pierś, oliwa + warzywa
3. pierś, olej kokosowy + warzywa
4. placki twarogowe: twaróg półtłusty, białka jaj, whey, olej kokosowy, mąka dyniowa

24 czerwca 2013

TRENING: CARDIO

30 min steppera

MICHA

1583kcal, 157g (40%) białko, 78g (44%) tłuszcze, 52g (13%) węglowodany

1. placki: mleko kokosowe, płatki owsiane, jajka, whey, olej kokosowy
2,3,. dorsz, oliwa + sałata, pomidory, ogórek, czerwona cebula
3. pierś, oliwa + sałata, pomidory, ogórek, cebula czerwona
4. stek z tuńczyka, oliwa + sałata, pomidor, ogórek, czerwona cebula
5. placki: whey, jajko, płatki owsiane, mąka dyniowa, siemię lniane, mleko kokosowe

https://www.youtube.com/watch?v=ZF0KD09-ZZw moje WL 50 kg na 2,5 raza, troszku oszukane, na zawodach by nie zaliczyli, bo za płytko opuszczałam Ktoś w tle śmiesznie krzyczał i wygląda tak, jakbym to ja przy wyciskaniu wydała taki szczekający dźwięk xD Kumpela obok podniosła 80 kg w MC Miałyśmy dzień maksowania

Edytowane przez martuskaoo4
Czas edycji: 2013-06-24 o 22:32
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 09:13   #237
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

25 czerwca 2013

TRENING: CARDIO

55 minut marszu na bieżni 6,5 km/h, nachylenie 2

MICHA

1593kcal, 157g (39%) białko, 80g (45%) tłuszcze, 57g (14%) węglowodany

1. placki: banan, jajko, maka żytnia razowa 2000, whey, mleko ryżowe
CARDIO
2,3,4. kotlety mielone: mielone z indyka, jajko, suszone pomidory, mielone owsiane płatki + sałata, pomidory, czerwona cebula
5,6. dorsz, oliwa + sałata, pomidory, czerwona cebula, pieczarki
7. omlet z dwóch jajek + czerwona cebula, szparagi zielone, szpinak świeży, pomidory
8. bakłażan, oliwa, ogórek zielony, pomidory
9. stek z tuńczyka, oliwa + bakłażan, pomidor

Trochę tego wyszło, bo michę podzieliłam na pełno posiłków, żeby jakoś przetrwać dzień w pracy co 2 godziny chodziłam szamać i jakoś szybciej czas leciał
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 09:18   #238
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

9 posiłków ładnie i same smokowitości! ja ostatnio po 3 jem...
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 14:03   #239
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

Cytat:
Napisane przez martuskaoo4 Pokaż wiadomość
Trochę tego wyszło, bo michę podzieliłam na pełno posiłków, żeby jakoś przetrwać dzień w pracy co 2 godziny chodziłam szamać i jakoś szybciej czas leciał
Ja chyba tak mam, że jak jem częściej, to głód mnie szybciej łapie, a poza tym przez mniejsze porcje się nie najadam xP
W 8. brak białka?
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 21:28   #240
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: z kluski w fitnesskę - moja droga na scenę :)

26 czerwca 2013

TRENING: BICEPS, TRICEPS + AERO

A1 Uginanie przedramion z hantlami - młotki
15 x 8 kg/ 15 x 8 kg/ 15 x 8 kg/ 15 x 8 kg
A2 Wyciąganie hantla zza głowy
15 x 8 kg/ 15 x 8 kg/ 15 x 8 kg/ 15 x 8 kg

B1 Uginanie przedramienia z hantlem na modlitewniku
15 x 6 kg/ 15 x 6 kg/ 15 x 6 kg/ 15 x 6 kg
B2 Kickbacks z hantlem w oparciu o ławkę
15 x 6 kg/ 15 x 6 kg/ 15 x 6 kg/ 15 x 6 kg

C1 Prostowanie przedramion z linkami wyciągu górnego
15 x 4 szt/ 15 x 4 szt
C2 Uginanie przedramion z hantlami z supinacją
15 x 6 kg/ 15 x 6 kg

AERO 57 min marsz na bieżni 6,5 km/h nach. 2

Pompa mnie zabiła 3cia ss skończyła się na dwóch

MICHA

1637kcal, 155g (38%) białko, 89g (49%) tłuszcze, 54g (13%) węglowodany

1. placki z awokado: awokado, jajko, whey, mąka żytnia razowa 2000, mleko ryżowe
TRENING
2. mielone z indyka + brokuły
3. mielone z indyka + brokuły, czerwona cebula
4. stek z tuńczyka + cukinia, sałata, pomidor, czerwona cebula, granat
5. mielone z indyka + sałata, cebula czerwona, pomidor, cukinia
6. omlet: 2 jajka, whey

Mała, jakoś tak wyszło Dużo warzyw jem, więc wyszło dużo pojemników
Nolose, ja lubię często jeść Nawet nieduże porcje . No brak białka w przekąsce to chyba nie zbrodnia ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FOTY JEDZENIE4.jpg (57,6 KB, 123 załadowań)

Edytowane przez martuskaoo4
Czas edycji: 2013-06-26 o 21:44
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 15:39:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.