Wszystko o Bułgarii - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-16, 15:37   #721
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez kreconaa Pokaż wiadomość
Chcemy kilka miast zobaczyc po drodze, mysle ze nocleg w rumuni na kilka godzin wystarczy, pozatym jedziemy w 3 kierowcow, wiec planujemy sie zmieniac, aby nie jechac ponad 30h spokojnie wystarczy nam 7 dni jak na pierwszy raz w Bulgarii
Pytalam raczej o wskazowki, a nie o zniechecanie
Nie zniechęcam ale trasa do fajnych i łatwych nie należy
Oczy w tyłku trzeba mieć , za to widoki piękne .

nessebar polecam zobaczyć

https://www.google.pl/search?q=nesse...w=1280&bih=711

i na radary w romani uważać

Bukareszt tez macie po drodze
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 15:03   #722
kreconaa
Przyczajenie
 
Avatar kreconaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Bułgaria

Domyslam sie ze najwygodniej nie bedzie, ale duzo taniej niz teraz biletu na samolot szukac
do Nessebar bedziemy miec 10 minut autem, wiec na pewno pojedziemy


dzieki za rade
kreconaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 15:08   #723
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez kreconaa Pokaż wiadomość
Domyslam sie ze najwygodniej nie bedzie, ale duzo taniej niz teraz biletu na samolot szukac
do Nessebar bedziemy miec 10 minut autem, wiec na pewno pojedziemy


dzieki za rade
pewnie że taniej . No i zalezy skąd jesteście , bo ja samej drogi przez Polskę mam 4,5 h .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 11:10   #724
kreconaa
Przyczajenie
 
Avatar kreconaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Bułgaria

Z lubelskiego, wiec tez kolo4-5h bedziemy miec do granicy nie ma tak zle, gorzej jakby przez cala Polske trzeba bylo jechac
kreconaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 16:38   #725
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Bułgaria

Hej dziewczyny. Zastanawiamy się nad Bułgarią, teraz od początku czerwca. Jakie są ceny? Byłam 5 lat temu w Słonecznym Brzegu i miałam wtedy tylko śniadania i się opłacało, teraz chcemy lecieć do Złotych Piasków, ale zastanawiamy się czy brać All, HB, a może też tylko śniadania?

Pamietam, że jak byłam 5 lat temu, to na mieście było dosyć tanio i obiady mega wielkie, sądzę jednak, że to się zmieniło. I te happy hours na piwo+ drugie gratis po 0,5-1,5 leva(?) Możecie coś więcej podpowiedzieć?

I jakiej pogody się spodziewać na początku czerwca?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 10:19   #726
kreconaa
Przyczajenie
 
Avatar kreconaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Bułgaria

ja jade pierwszy raz, o cenach na forach duzo mozna poczytac, jednak co sezon moze to sie pewnie troche zmieniac, mam w tel pogode na 40 dni, a czerwiec zapowiada sie ladnie, temp nie spada ponizej 24 stopni
kreconaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:02   #727
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Bułgaria

No wlasnie z cenami moze byc inaczej, czytalam teraz i jest troszke drozej Ale takich typowych cen jak to jest ile piwo w knajpie i czy daleh te promocje, czy dalej takie wielkie porcje, to nie znalazlam.

Ja znalazlam pogode najdalej na 14 dni Dobre wiadomosci. Znalazlam srednie statystyki, ze dni deszczowych w czerwcu w Bulgarii jest 9 Jesli pojade to na tydz i boje sie, ze trafie wlasnie na ten okres

A bylyscie w ZP w Hotelu Madera (teraz nie jestem pewna, nie mam jak sprawdzic)?

Wyslano z aplikacji mobilnej
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 22:12   #728
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
No wlasnie z cenami moze byc inaczej, czytalam teraz i jest troszke drozej Ale takich typowych cen jak to jest ile piwo w knajpie i czy daleh te promocje, czy dalej takie wielkie porcje, to nie znalazlam.

Ja znalazlam pogode najdalej na 14 dni Dobre wiadomosci. Znalazlam srednie statystyki, ze dni deszczowych w czerwcu w Bulgarii jest 9 Jesli pojade to na tydz i boje sie, ze trafie wlasnie na ten okres

A bylyscie w ZP w Hotelu Madera (teraz nie jestem pewna, nie mam jak sprawdzic)?


Wyslano z aplikacji mobilnej
Przypadkiem nie pytasz o Madarę?
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 07:43   #729
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Przypadkiem nie pytasz o Madarę?
Tak. Miałam na myśli Madarę Ale jednak z TŻtem lecimy gdzieś indziej
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 15:07   #730
thegodmother
Raczkowanie
 
Avatar thegodmother
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Bułgaria

Ja właśnie jestem znowu w Balchik i jest mega gorąco! Lato w pełni
Możecie zobaczyć zdjęcie z basenu z wczoraj na moim blogu wizażowym:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=16186
thegodmother jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 20:34   #731
reinvest
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Bułgaria

Dzień dobry chciałbym zaprosić do skorzystania z naszej oferty w postaci apartamentów do wynajęcia w Słonecznym Brzegu, wysoki standard. Apartamenty dostępne na stronie www.ereinvest.eu
reinvest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 07:25   #732
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Bułgaria

odświeżam
wybiera się ktoś w lipcu do Bułgarii - Słoneczny Brzeg bądź ktoś jest "na świeżo" po powrocie? wszelkie info mile widziane
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 19:33   #733
kreconaa
Przyczajenie
 
Avatar kreconaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
odświeżam
wybiera się ktoś w lipcu do Bułgarii - Słoneczny Brzeg
ja mam rezerwacje od 26lipca w SB
kreconaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 23:25   #734
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Bułgaria

Dziewczyny czy mozecie mi powiedzieć jak z pogodą w lipcu ? Tak ciepło jak w Grecji ?
dekra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 08:10   #735
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Bułgaria

Ja byłam końcem lipca 12 dni - w dzień kolo 40 stopni, wieczorami kolo godz.22 - 33 stopnie, w nocy często padało, ale w dzień ani razu. Jeden dxien byl tylko bez slonca-duchota taka jak u nas przed burza. Upał niesamowity.
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 21:04   #736
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Bułgaria

Poleci tu ktoś jakieś sprawdzone biuro z którym jechaliscie/lecieliście do Bułgarii? Myślę o podrózy na początku września, z wyzywieniem najchętniej jak to wyglada cenowo?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 16:19   #737
Kasienka_ulala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Czy ktoś z was był w Złotych Piaskach/Słonecznym Brzegu w Bułgarii ?

Wybieram się na obóz w tym roku i trochę się obawiam bo słyszałam że tam tylko 24 godz na dobę imprezy i nic więcej, w nocy nie można spać i pełno typów z pod ciemnej gwiazdy handlujących narkotykami itp.Macie jakieś doświadczenia?

Edytowane przez Kasienka_ulala
Czas edycji: 2015-03-03 o 16:25
Kasienka_ulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 12:51   #738
Monnisiella
Raczkowanie
 
Avatar Monnisiella
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 213
Dot.: Czy ktoś z was był w Złotych Piaskach/Słonecznym Brzegu w Bułgarii ?

Mam. Złote Piaski to większe Mielno - jedna duża imprezownia.. Całe szczęście mieliśmy dobry hotel więc tam spędzaliśmy większość czasu. Nie polecam na wyjazd z dzieciakami. Jedyny plus to aquapark ale to jeden, dwa dni max i się nudzi.
Monnisiella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 12:34   #739
deserto
Deserto
 
Avatar deserto
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Czy ktoś z was był w Złotych Piaskach w Bułgarii ?

Ja nie byłam, ale chciałabym pojechać w tym roku. Problem w tym, że nie mam z kim.

Generalnie to i moje rodzeństwo i sporo znajomych tam było. Wszyscy sobie chwalą. Dużo imprezowania, ze strony kadry luz i swoboda. Same plusy.
deserto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 11:05   #740
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: Czy ktoś z was był w Złotych Piaskach w Bułgarii ?

Duża, droga imprezowania w stylu Niemca z klasy średniej Gdy odejmiemy z Bułgarii Złote Piaski i Słoneczny Brzeg to zostaje wspaniały, różnorodny, ciekawy i tani kraj.
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 01:11   #741
Nemorta
Przyczajenie
 
Avatar Nemorta
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o Bułgarii

Cześć, odświeżam temat
Wraz z kuzynką i jej chłopakiem trafił nam się Erazmus w Bułgarii w sierpniu. Mamy załatwione zakwaterowanie w Hotelu Pisatel (http://www.hotel-pisatel.com/ru/mestopolojenie.htm), był ktoś tam? Jakie wrażenia?
Nemorta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 13:01   #742
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko o Bułgarii

hej chciałabym się wybrać pierwszy raz w zyciu na jakieś fajne wakacje. Chciałabym pojechać w 2 polowie sierpnia, z tego co widzę po ofertach Bułgaria wychodzi najtaniej. Znalazłam kilka ciekawych ofert, ale może Wy coś fajnego polecicie? Zależy mi generalnie na tym,żeby było względnie tanio, warunki nie muszą być jakieś ekstra, byleby nie bylo robali itp, wyżywienie nie musi być, bo z tego co czytałam to większości nie pasuje. Chyba, że na prawdę dobre, to chętnie na 7-10 dni, wylot z Poznania lub Berlina. Ktoś coś?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:46   #743
Assa_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko o Bułgarii

Witam,
wybieramy się grupą znajomych na wakacje do Bułgarii - rejon Słoneczny Brzeg. Czy ktoś z Was był tam ostatnio na wczasach? Jakieś ciekawsze miejsca w okolicy do zwiedzenia? Kluby/knajpy/restauracje do odwiedzenia?


Nie są to wczasy all inclusive więc z jedzeniem będziemy sobie radzić na własną rękę. Jak cenowo prezentuje się Bułgaria jeżeli chodzi o produkty spożywcze, alkohole? Warto z Polski "targać" zakupy?


A może jakieś inne rady, spostrzeżenia?
Assa_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 18:39   #744
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Wszystko o Bułgarii

Cytat:
Napisane przez Assa_23 Pokaż wiadomość
Witam,
wybieramy się grupą znajomych na wakacje do Bułgarii - rejon Słoneczny Brzeg. Czy ktoś z Was był tam ostatnio na wczasach? Jakieś ciekawsze miejsca w okolicy do zwiedzenia? Kluby/knajpy/restauracje do odwiedzenia?


Nie są to wczasy all inclusive więc z jedzeniem będziemy sobie radzić na własną rękę. Jak cenowo prezentuje się Bułgaria jeżeli chodzi o produkty spożywcze, alkohole? Warto z Polski "targać" zakupy?


A może jakieś inne rady, spostrzeżenia?
nie warto, jedzenie wychodzi troche taniej niż w polsce
tzn nie wiem jak w tych stricte turystycznych miejscowosciach, ale wydaje mi sie, ze w lidlach nie powinno byc jakichs mocnych przebitek miedzy Sofią a Słonecznym Brzegiem
chyba ze lubisz bułke tartą i bedziesz jej używać to bierz bo moze byc ciezko znaleźć xD

polecam od siebie Ljutenice, nawet taką z lidla, naprawde pycha i do wielu rzeczy można używać, czy jako sos do makaronu czy jako cokolwiek innegi (kanapki z serem i ljutenicą <3)
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 07:21   #745
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Wszystko o Bułgarii

Cytat:
Napisane przez Assa_23 Pokaż wiadomość
Witam,
wybieramy się grupą znajomych na wakacje do Bułgarii - rejon Słoneczny Brzeg. Czy ktoś z Was był tam ostatnio na wczasach? Jakieś ciekawsze miejsca w okolicy do zwiedzenia? Kluby/knajpy/restauracje do odwiedzenia?


Nie są to wczasy all inclusive więc z jedzeniem będziemy sobie radzić na własną rękę. Jak cenowo prezentuje się Bułgaria jeżeli chodzi o produkty spożywcze, alkohole? Warto z Polski "targać" zakupy?


A może jakieś inne rady, spostrzeżenia?
Na pewno Nessebar, miasteczko jest wpisane na listę UNESCO, naprawdę piękne możesz również wybrać się do Warny, chociaż ze Słonecznego Brzegu masz dalej niż ze Złotych Piasków, polecam spróbować muli, pychotka i ceny też są dobre za to pizze mają tragiczna :-D jeśli chodzi o ceny, to nie ma sensu niczego brać z Polski, wszystko kupisz bez problemu na miejscu ;-)
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 11:49   #746
thegodmother
Raczkowanie
 
Avatar thegodmother
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Bułgarii

Witaj!

Na pewno nie warto wieźć z Polski zakupów spożywczych, bo w Bułgarii ceny są takie same, a nawet ciut niższe niż u nas.

Warto zwiedzić Nesebar i Sozopol, to urocze nadmorskie miejscowości. Jeśli będziecie z dzieciakami, to fajną atrakcją jest delfinarium w Warnie.

Poza tym, koniecznie spróbujcie "piperki bjurek" w restauracji, czyli papryki nadziewane serem, panierowane i smażone w głębokim tłuszczu......
thegodmother jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 12:49:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.