Wszystko o Bułgarii - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-12, 20:55   #121
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Kto był w Bułgarii????

Hejka!
Ja w tym roku w czerwcu byłam w Bułgarii. POleciałam z biurem Alfa Star - było super!!!!
Jednak w Słonecznym Brzegu nie czułabym się dobrze. Jak dla mnie za dużo ludzi, na plaży leżak przy leżaku, typowe miasto!
Z narzeczonym byliśmy w Svetym Wlasie (4,5 km od Słonecznego) i było extra. Na plaży sporo miejsca, taniej niż w Słonecznym (niektóre rzeczy nawet o połowę, mniej tłoków na ulicy). Zależy kto czego szuka, ale autobusy podmiejsie kursują co pół godziny bodajże i do późnych godzin wieczornych.
My nie mieliśmy wykupionego wyżywienia i wydaliśmy ok. 300 euro. Było tak gorąco, że nawet jeść się nie chciało. Głównie winka, alkohol innego rodzaju, woda mineralna, typowe danie raz dziennie w knajpie nam wystarczało. Do tego przywieźliśmy sporo pamiątek i piękne muszle.
Ajj jak bardzo chciałabym tam jeszcze być......
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 17:55   #122
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Kto był w Bułgarii????

A z tymi pieniążkami? ktoś moze coś zasugeruje?
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 22:40   #123
carolla2105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Kto był w Bułgarii????

ja byłamw sozopolu we wrześniu, i bardzo mi się podobało tylko jeśli ktoś jedzie własnie tak jak ja we wrzesniu to polecam wzięcie czegoś cieplejszego bo wieczoy już zimne i w nocy jakiś kocyk jest wskazany a tak to wrażenia super tylko jedzenie jak dla mnie za tłuste- we wszystkim żółłty ser- odchorowałam to przez 3 dni ale wszystko tanie, widoki śliczne, morze cieplutkie- a i najlepiej jechać do pierwszej połowy wrześniaa, bo my wyjeżdzaliśmy 14 do polski i tasm już życie towarzyskie zamierało- dyskoteki zamknięte, puby koło plaży powoli zamykali a i na polska restaurację znależliśmy
carolla2105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:32   #124
agnessss
Rozeznanie
 
Avatar agnessss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 695
Bułgaria

Witam,

w te wakacje wybieram się na obóz do Bułgarii.

Chciałabym się zapytać czy któraś z was była może w hotelu: Hotel Szans *** albo Hotel A la Fiesta **?? a może lepiej Włochy??

oto moje wybrane oferty:
http://www.guliver.pl/oboz-bulgaria.html

co wy o tym myślicie??
__________________

"Ten, kto zwycięża innych, jest silny. Ten, kto zwycięża samego siebie, jest potężny"

13.08-24.08 - Lloret de Mar ^^

I FAZA - 1 / 14


Edytowane przez agnessss
Czas edycji: 2008-02-16 o 15:52
agnessss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 07:41   #125
kosmatek16
Raczkowanie
 
Avatar kosmatek16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 99
Cool Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez agnessss Pokaż wiadomość
Witam,

w te wakacje wybieram się na obóz do Bułgarii.

Chciałabym się zapytać czy któraś z was była może w hotelu: Hotel Szans *** albo Hotel A la Fiesta **?? a może lepiej Włochy??

oto moje wybrane oferty:
http://www.guliver.pl/oboz-bulgaria.html

co wy o tym myślicie??
hej ! ja w tym roku rowniez wybieram sie na oboz do bulgari i musze powiedziec ,ze w tamtym roku rowniez wakacje spedzilam w bulgari i gorąco polecam Ci to miejsce, bułgaria jest naprawde świetna i tania...
a co do hoteli to juz nie moge sie wypowiedziec bo w zadnych z wymienionych przez Ciebie nie bylam.pozdrawiam
__________________
i powtarza się w kółko ta sama scena ... - urodziłaś sie k**** to księżniczką nie umrzesz! .
kosmatek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 22:18   #126
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Bułgaria

Bułgaria. Są dwie opcje. Albo pokochasz. Albo znienawidzisz.

Kiedyś coś w tym stylu usłyszałam i w pełni muszę się z tym zgodzić. Ja osobiście należę do fan-klubu. Jeżdżę do niej od 5 lat i z każdym rokiem tęsknię coraz bardziej.

Tak więc żeby się przekonać musisz spróbować
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 17:39   #127
geortina
Przyczajenie
 
Avatar geortina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 14
Dot.: Bułgaria

Maddy a jakie miejscowosci polecasz w Bułgari,ewentualnie na co warto zwrócić uwagę??
geortina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 17:50   #128
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Bułgaria

w złotych piaskach mogę z czystym sumieniem polecic hotel Sofia (4 gwiazdki), blisko morza, skybar, lobbybar, zadbany basen, podają pyszne i rozmaite jedzenie.
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 10:49   #129
Attene
Raczkowanie
 
Avatar Attene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 179
Dot.: Bułgaria

ja w tym roku jadę trzeci raz do Bułgarii. Z czystym sumieniem mogę polecić Złote Piaski. Bardzo przyzwoite hotele, dyskoteki i imprezy całonocne, ale przede wszystkim piękna plaża i morze. Polecam!
W tamtym roku byłam w Św. Konstantynie. Jak dla mnie trochę dziura, plaże takie średnie, dla ludzi szukających spokojnego odpoczynku. Mnie nie zabardzo odpowiadało.
W tym roku wybieram sie do Słonecznego Brzegu, wiecie może jak tam jest?
__________________

Attene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 12:11   #130
agnessss
Rozeznanie
 
Avatar agnessss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 695
Dot.: Bułgaria

dzięki za odp właśnie się zaczynam zastanawiać bo podobno od jednego z podanych hoteli to jest 3 km od złotych piasków :/ a do drugiego to trzeba przejść ze 300 schodów :/
__________________

"Ten, kto zwycięża innych, jest silny. Ten, kto zwycięża samego siebie, jest potężny"

13.08-24.08 - Lloret de Mar ^^

I FAZA - 1 / 14

agnessss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 16:29   #131
Attene
Raczkowanie
 
Avatar Attene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 179
Dot.: Bułgaria

A możesz zdradzić jakie hotele bierzesz pod uwagę?;>
__________________

Attene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 21:21   #132
agnessss
Rozeznanie
 
Avatar agnessss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 695
Dot.: Bułgaria

Hotel Park a la Fiesta położony jest między hotelem Journalist a Zlotymi Piaskami (2 km do Złotych Piasków). Największa zaleta tego miejsca to wyjątkowo spokojne położenie na wziesieniu w niewielkim lesie, z dala od centrum rozrywki. Hotelowe pokoje utrzymane w skromnej, aczkolwiek przyjemnej atmosferze wyposażone są w mini-bar, telewizor a przede wszystkim klimatyzację (odpłatna). Widoki z balkonów rozciągają sie na otaczający las. Na terenie znajduje się niewielki basen, łaźnia rosyjska, barbecue a także sympatyczna restauracyjka. Pobliska plaża jest niewielka, ma dosyć utrudniony dostęp (zejście po schodach).-nie napisali po ilu ale czytałam kiedyś że turyści skarżyli się na to
__________________

"Ten, kto zwycięża innych, jest silny. Ten, kto zwycięża samego siebie, jest potężny"

13.08-24.08 - Lloret de Mar ^^

I FAZA - 1 / 14

agnessss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 22:08   #133
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez geortina Pokaż wiadomość
Maddy a jakie miejscowosci polecasz w Bułgari,ewentualnie na co warto zwrócić uwagę??
To zależy czego poszukujesz. Rozmaitej rozrywki i życia nocnego? Czy chcesz poznać klimat kraju i zobaczyć co nieco?

Jeśli chodzi o opcję 1 to tak jak powyżej już było wspomniane Złote Piaski doskonale się do tego nadają. Jest to typowy kurort i że tak się wyrażę wielki park rozrywki. Niewiele różni się od hiszpańskich miejscowości np. na Costa Brava czy Costa del Sol. Jedna wielka imprezownia. Plusem jest dość bliska odległość do Warny. Zawsze to jakaś odmiana.

Natomiast jeśli interesuje Cię opcja nr dwa to koniecznie musisz zobaczyć Nessebar. Mnie osobiście bardzo podobało się to miasto (w przeciwieństwie do Warny ).

Na rodzinny odpoczynek i wyciszenie polecam wszystkie te mniejsze miejscowości koło Warny typu Sveti Vłas. Sveti Konstantin i Elena. Bądź też bardziej na połudznie Kiten czy Carewo.

Coś pomiędzy imprezownią a oazą spokoju znajdziesz w takich miejscach jak: Pomorie, Achtopoł i Obzor.

Słoneczny Brzeg - kolejna z popularnych wśród Polaków miejscowości bardziej przypomina Złote Piaski tylko, że ma ten plus, że jakby zrasta się z Nessebarem. Takie przyjemne z pożytecznym.

I na koniec najlepsze. Moim absolutnym faworytem jest SOZOPOL. Kocham to miasto. Ma wszystko czego można potrzebować i na co się ma ochotę. Gorąco polecam !
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 17:50   #134
madjenka
Raczkowanie
 
Avatar madjenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 455
GG do madjenka
Dot.: Bułgaria

ooo Sozopol? Ciesze się bardzo bo jadę tam w tym roku na wakacje z chłopakiem i już nie moge się doczekać!
__________________
Moje staaaaaaare pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...99#post6155099
ZAPRASZAM




madjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 12:14   #135
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Bułgaria

Sozopol jest boski i to nie tylko moje zdanie
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 10:16   #136
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Bułgaria

a jakie są ceny na miejscu?

ile kosztują podstawowe produkty
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 16:22   #137
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Bułgaria

Po wstąpieniu Bułgarii do UE ceny nie są już zabójczo niskie, ale ogólnie nie jest źle. Wszystko zależy od miejsca w które się wybierasz.

Ceny w kurortach, w których wypoczywa bułgarska i zagraniczna gangsterka (czyt. Złote Piaski, Sloneczny Brzeg) bywają nawet 3 razy wyższe niż normalnie.

Uogólniając jednak ceny są zbliżone do polskich.
Różnice zaczynają się po knajpach i restauracjach. Tam ceny są niższe od tych naszych, a napoje (zarówno alkoholowe jak i bez) są śmiesznie tanie.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 18:44   #138
magmari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 40
Dot.: Bułgaria

Jedziemy z mężem w okolice Świętego Włazu, co warto tam zwiedzić? Lubimy zabytki, piękne widoki i dobre jedzenie /nie ostre, jak serwują w tej częsci Europy/. Czy może ktoś tam był i moze podać mi ceny jedzenia picia /woda min, winka, koniaczki,/ i biletów? Aha! i godne polecenia piwko?
magmari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:34   #139
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Bułgaria

Jak piwko to tylko Zagorka
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 23:59   #140
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez agnessss Pokaż wiadomość
Witam,

w te wakacje wybieram się na obóz do Bułgarii.

Chciałabym się zapytać czy któraś z was była może w hotelu: Hotel Szans *** albo Hotel A la Fiesta **?? a może lepiej Włochy??

oto moje wybrane oferty:
http://www.guliver.pl/oboz-bulgaria.html

co wy o tym myślicie??

Hmm. ja w tym roku po raz 3 wybieram sie do Bułgarii, tym razem chyba jednak na własną ręke. Ogólnie bardzooo polecam ten kraj bo jest ciepły, ciekawy i tani, jest co zwiedzać i robić w wolnym czasie. duzo atrakcji czeka na turystów, no i wszystko całkiem tanie. gdybym mogła to spędziłabym tam całe wakacje xdd
ja w Złotych Piaskach byłam w hotelu fiesta, nie a la fiesta więc chyba Ci nie pomoge ;p
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:55   #141
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Kto był w Bułgarii????

Ja wybieram się w lipcu do Słonecznego Brzegu. Ten hotel Przeczytałam cały wątek i w sumie troszkę się obawiam, chociaż więcej z Was pozytywnie się wypowiadało i wspaniale wspomina wyjazd Ale te kradzieże, wałęsające się psy po ulicach, co Wizażanki pisały

Do tej pory jeździliśmy do Chorwacji (Istria) i Słowenii i było cudownie, ale 4 raz już postanowiliśmy pojechać gdzie indziej, padło na Bułgarię

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
moja koleżanka tam jeżdzi i w sumie nigdy nic specjalnego nie zabiera. ale zawsze wraca cięższa, bo tam pyszne jedzonko mają i przemyca niesamowitą

ilość przypraw, bułgarskiego sera i tamtejszej śliwowicy
Brzmi zachęcająco

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Przykro mi ale ja Wam powiem na przekor.
Przedostatni urlop spedzilismy w Bulgarii,na Zlotych Piaskach.
Niestety jestem bardzo ale to bardzo niezadowolona.
Syf,kila i mogila.
Mase zlodziei.Chcieli nas okuc kilka razy.
Malo egzotyki.Chaszcze i drzewa jak u nas.Plaze platne Ok -czyste.Te darmowe przeludnione i smierdzace na szlam czy siarke.Bog wie co to za smrod.
Bulgarzy tez wydali mi sie nieuprzejmi.
Mozliwe,ze na te moje nagatywne wspomnienia wplyw miala pogoda a raczej jej brak (nawet najstarsi Bulgarzy nie pamietali takiego zimna w sezonie)
Mozliwe,ze to rowniez te stada walesajacych sie psow,ktore dokarmialam kleczac na chodniku,udajac ,ze nie widze pelnych kpiny spojrzen wystrojonych mamus-turystek trzymajacych z dala swoje dzieci.
A te psy ,niektore juz w ostatnim stadium wyglodzenia mialy wdziecznosc w oczach.Dlatego nie bylo mi szkoda co dwa dni kupowac im psich karm,wykradac resztek ze stolowki.
Peklam juz na dobre gdy ktoregos dnia zobaczylam w jakims obskurnym sklepie na wysokiej polce,w malenkim akwariumie szczeniaka cocker spaniela.Ozywil sie na moj widok i wstal cieszac sie,ze go wezme.
Wtedy (wedlug relacji meza i siostry) dostalam szoku.Ja tylko pamietam,ze plakalam i wybieglam w amoku.
Jakby tego bylo malo,chciano jeszcze okrasc siostre a my bylismy swiadkiem jak Polacy nie zaplacili za jedzenie w restauracji i ich gonili,wyzywajac na nasz narod ile wlezie.
Wtedy poczulam ,ze czas wracac.Czuje tez ,ze mnie tam juz nie ciagnie.
Przerzucilismy sie na Azje.Tam mozna wypoczac .
Wybaczcie za te negatywne opinie.
Straszne
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2008-07-29 o 19:03 Powód: zmiana linku
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:30   #142
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Kto był w Bułgarii????

Jakby tak wszystko zliczyć to w Bułgarii spędziłam ok. pół roku swojego życia i ku zdziwieniu zapewne większości tu zaglądających.... ani razu nikt nie starał się mnie okraść :P Podobnie zdanie pod tym względem mają koleżanki, które wyjeżdżały do Bułgarii na stypendium. Dlatego też nie będę ukrywać, że dziwi mnie trochę ten wysyp bułgarskich złodziei.

W Złotych Piaskach byłam tylko przejazdem, więc na ten temat wypowiadać się nie będę.

Co zaś do złego nastawienia Bułgarów do polskich turystów to przepraszam bardzo za to stwierdzenie, ale - sami sobie na nie zapracowaliśmy. Niejednokrotnie byłam świadkiem chamstwa i co najmniej niewłaściwego zachowania Polaków. Bijatyki, pijaństwo i wyzywanie w twarz "dla zabawy" obsługi obiektów noclegowych czy restauracji (dodam, że nasze przekleństwa są dla nich zrozumiałe). Po prostu wstyd. Oczywiście nie twierdzę, że to tylko polska specjalność, bo Niemcy też robią swoje, ale... z moich rozmów z Bułgarami wynika, że przede wszystkim Polacy robią najwięcej huku i zamieszania wokół siebie.

Większość znajomych, którzy odwiedzili Bułgarię jest zadowolona. Trzeba się jednak przygotować, że Bułgaria to nie Hiszpania czy Włochy, więc i standard nie ten. Bałkany to specyficzny region, dlatego nie dziwię się, że wzbudza tyle kontrowersji.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 12:01   #143
hardrastagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Bułgaria

HELOO!! Mam pytanko. Wybieram się w tym roku do Bułgarii jakoś w terminie 1.07.br i chciałam Was zapytać, czy (jeśli któreś z Was były) są tam jakieś ciekawe dyskoteki??

Czytałam wyżej, że jest jakaś dyskteka "Malibu" ale pytanie: Czy tylko taka?

Bo jak czytam opis Złotych Piasków to piszą, że jest mnóstwo tawern i dyskotek, a mnie zależy głównie na tym, żeby
poznać ciekawych ludzi i sie wyyybawić (mam 16 lat ;] )

Prooszę o odpowiedź te z Was, które były w Złotych Piaskach i wiedzą, czy da rade się tam wyszaleć do białego rana. ))))
hardrastagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 12:03   #144
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Bułgaria

ja w tym roku też podbijam Bułgarię (Warnę).
boję się tylko mega upałów (początek sierpnia).
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 12:10   #145
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
ja w tym roku też podbijam Bułgarię (Warnę).
boję się tylko mega upałów (początek sierpnia).
Proponuję zakup parasola Super sprawa jak wszyscy naokoło się pieką, a my mamy ochotę odpocząć od patelni. Albo do knajpy na łyk chłodzącego napoju, a później dawaj plum do morza

Ehh jak zazdroszczę tym co w tym roku odwiedzą Bułgarię... Pierwszy raz od 5 lat mnie tam zabraknie
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 19:05   #146
thebestdamnthing
Raczkowanie
 
Avatar thebestdamnthing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 37
Dot.: Bułgaria

ja jadę 9.07 do złotych piasków, hotel diana. Jedzie ktoś może?
thebestdamnthing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 19:17   #147
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Proponuję zakup parasola Super sprawa jak wszyscy naokoło się pieką, a my mamy ochotę odpocząć od patelni. Albo do knajpy na łyk chłodzącego napoju, a później dawaj plum do morza

Ehh jak zazdroszczę tym co w tym roku odwiedzą Bułgarię... Pierwszy raz od 5 lat mnie tam zabraknie
oo dzięki bardzo, na pewno skorzystam
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 19:45   #148
hardrastagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Bułgaria

Ja bede w Dianie od 1.07
hardrastagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:20   #149
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Bułgaria

a czy ktos może mi opowiedzieć o Warnie?
czytałam dużo sprzecznych opinii.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 08:57   #150
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
a czy ktos może mi opowiedzieć o Warnie?
czytałam dużo sprzecznych opinii.
Sprzecznych w związku z czym? Jeśli chodzi o to co można tam robić/nie robić czy miastem jako miejscem do zwiedzania/odpoczynku/relaksu?
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 12:49:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.