Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 21:14   #3331
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
i będę w macu 20 i 27 lutego jakby co
Była bym wdzięczna gdybyś mi kupiła coś Ale dam ci znać w ciągu kulku dni na PW
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:30   #3332
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Była bym wdzięczna gdybyś mi kupiła coś Ale dam ci znać w ciągu kulku dni na PW
oki doki
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:01   #3333
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Mam blisko do MACa w Arkadii, więc również na przyszłość mogę posłużyć w razie czego pomocą

Po obejrzeniu filmików na yt napaliłam się na podkład Pro Longwear, czy macie z nim jakies doświadczenia i naprawdę jest taki genialny? Mam suchą skórę ale trochę rozszerzone pory i czasem jakieś niespodzianki. Z racji tego, że wymagałam zawsze od podkładu dobrego krycia i przy tym niewidoczności, po przetestowaniu nawet tych 90% z Sephory byłam nimi zawiedziona i stosuję teraz BB krem, który z kolei mi odpowiada. Czy któraś z Was ma może porównanie Pro Longwear z BB kremami Mishy? Na zdjęciach wygląda jak coś równie genialnego, ale o jeszcze bardziej "photoshopowym" kryciu Czy podkład ten nie wysusza?
I jeszcze jedno - czy szminki ProLongwear są u nas dostępne? Jak z trwałością i nawilżaniem? Bo klasyczne MACowe, chociaz mają piękne kolory, strasznie wysuszają mi usta, przez co cały efekt jest zepsuty...
Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedzi

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Ponawiam również propozycję wymiany dużej odsypki pigmentu Lithe
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:13   #3334
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A wiadomo już coś dokładniej o MACu w Galerii Mokotów? Zastanawiam się czy wpaść w tygodniu do Arkadii czy poczekać na otwarcie, może jakąś fajną promocję zrobią
Przy okazji jakie cienie polecilibyście dla ciemnej blondynki, o bardzo jasnej cerze i niebieskich oczach? Mam Patinę, Shrooma i dwa puste, straszące miejsca w paletce. Chodzi mi o kolory, które pasowałby do tych które mam, raczej do makijażu dziennego
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:27   #3335
sannnnd
Raczkowanie
 
Avatar sannnnd
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

No właśnie, któraś z dziewczyn pisałam wcześniej, że otwarcie chyba next weekend...co mnie nie cieszy bo w pon wracam do domu, na północ...posesyjny odpoczynek chyba, że będą megaaa promocje to może się skuszę na szybki powrót
jutro się wybieram do Arkadii to podpytam, może wiedzą już coś więcej na temat tego otwarcia...
sannnnd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:35   #3336
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez sannnnd Pokaż wiadomość
No właśnie, któraś z dziewczyn pisałam wcześniej, że otwarcie chyba next weekend...co mnie nie cieszy bo w pon wracam do domu, na północ...posesyjny odpoczynek chyba, że będą megaaa promocje to może się skuszę na szybki powrót
jutro się wybieram do Arkadii to podpytam, może wiedzą już coś więcej na temat tego otwarcia...
Też liczę na fajne promocje, może już wiszą jakieś plakaty w GM, ale mi tam za bardzo nie po drodze i wolałabym na darmo nie jechać
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:59   #3337
sannnnd
Raczkowanie
 
Avatar sannnnd
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lili99 Pokaż wiadomość
Też liczę na fajne promocje, może już wiszą jakieś plakaty w GM, ale mi tam za bardzo nie po drodze i wolałabym na darmo nie jechać
A ja byłam dzisiaj bo ma blisko i nic poza tym "otwarcie wkrótce" nie ma jeszcze...ale jak już otworzą to zapewne będę częstym gościem
sannnnd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 00:02   #3338
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno - czy szminki ProLongwear są u nas dostępne? Jak z trwałością i nawilżaniem? Bo klasyczne MACowe, chociaz mają piękne kolory, strasznie wysuszają mi usta, przez co cały efekt jest zepsuty...
Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedzi
przeszukaj wątek, na temat tych pomadek było już pisane jak wchodziły na rynek, nawet chyba sama o nich coś pisałam.
generalnie nie ma chyba jeszcze na świecie pomadek, które by były niesamowicie trwałe i jednocześnie nie wysuszały ust... albo, albo... niestety...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 07:41   #3339
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mam blisko do MACa w Arkadii, więc również na przyszłość mogę posłużyć w razie czego pomocą

Po obejrzeniu filmików na yt napaliłam się na podkład Pro Longwear, czy macie z nim jakies doświadczenia i naprawdę jest taki genialny? Mam suchą skórę ale trochę rozszerzone pory i czasem jakieś niespodzianki. Z racji tego, że wymagałam zawsze od podkładu dobrego krycia i przy tym niewidoczności, po przetestowaniu nawet tych 90% z Sephory byłam nimi zawiedziona i stosuję teraz BB krem, który z kolei mi odpowiada. Czy któraś z Was ma może porównanie Pro Longwear z BB kremami Mishy? Na zdjęciach wygląda jak coś równie genialnego, ale o jeszcze bardziej "photoshopowym" kryciu Czy podkład ten nie wysusza?
I jeszcze jedno - czy szminki ProLongwear są u nas dostępne? Jak z trwałością i nawilżaniem? Bo klasyczne MACowe, chociaz mają piękne kolory, strasznie wysuszają mi usta, przez co cały efekt jest zepsuty...
Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedzi

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Ponawiam również propozycję wymiany dużej odsypki pigmentu Lithe
Ja używam pro longweara już od paru miesięcy i mam sucha wrażliwą skórę i dla mnie jest idealny.W tą zimę odpowiednio zadbałam o buzię i obyło się bez przesuszeń ale sam podkład u mnie żadnego przesuszania czy zapychania nie powoduje jest świetny utrzymuje sie na twarzy przez cały dzień, nawet po treningach nie schodzija jestem z niego bardzo zadowolona
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 14:03   #3340
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
Ja używam pro longweara już od paru miesięcy i mam sucha wrażliwą skórę i dla mnie jest idealny.W tą zimę odpowiednio zadbałam o buzię i obyło się bez przesuszeń ale sam podkład u mnie żadnego przesuszania czy zapychania nie powoduje jest świetny utrzymuje sie na twarzy przez cały dzień, nawet po treningach nie schodzija jestem z niego bardzo zadowolona
Ja mam mieszaną i niestety jest dość tłusta na czole, więc u mnie treningu podkład nie wytrzymuje, ale poza tym jestem bardzo zadowolona .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 14:24   #3341
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość

a tak pozatym w wyniku czyszczenie kufra, nowego domu szukaja:
- potrójny cień mineralny z kolekcji In The Groove - Fresh & Easy - tylko testowany
- potrójny cień mineralny z kolekcji In The Groove - Blue My Mind - tylko testowany
- Superglass - Sugar Overload - ubytek 10%
- puder brazujący Matte Bronze - nowy
- Cremesheen - Fashion Whim - nowy
te rzeczy dalej szukają nowego domku, wszystkie były kupione na znizke w UK albo FR
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 17:12   #3342
evelinkavitaminka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

hej dziewczyny mam pytanko jakie cienie z MAC a proponujecie na makijaz ślubny jestem brunetka brazowe oczy chodzi mi o cienie w kolorach brązu bezu coś nude >)) matowe gdyz czytałam ze perłowe na zdjeciach nie ciekawie wygladaja proszę o wasze propozycje ...
evelinkavitaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 19:29   #3343
sannnnd
Raczkowanie
 
Avatar sannnnd
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Moje Drogie!
Byłam dziś w Arkadii po zakup prezentu, a mianowicie paletki a do niej Vex i Satin Taupe...i co do Mac'a w GM to pani powiedziała mi, że otwarcie 22 bądź 23 lutego, a w związku z wejściem WW w marcu dostałam zaproszenie na makijaż 30 min(zapisałam się na sobotę). Odbywają się one bodajże od 10-13 marca. Oprócz tego dostałam też standardowe zaproszenia na makijaż do wykorzystania więc kupiłam prezent, a sama dostała bonusy

a tak wygląda zaprosznie :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0499k.jpg (89,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0500k.jpg (94,7 KB, 36 załadowań)
sannnnd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:55   #3344
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hej, może mnie nie zbanują jak wpisze tutaj:sprzedawca na allegro od pędzli revlon ma nick mistic (ma kilka aukcji z pędzlami, m.in. na jednej z nich sprzedaje contour eyeshadow brush = odpowiednik MACowej 217 , inna aukcja dotyczy zestawu pedzleków do torebki, na innej ma także pędzel do rózu, który mam i tez jestem zadowolona. Co do innych to nie mam, więc cię nie wypowiem). Nie jestem w żaden sposób związana ze Sprzedającym, a informacje umieszczam tu bo jest spore zainteresowanie, a pisanie każdemu indywidualnie zajmuje trochę czasu), proszę wiec moderatorów o wyrozumiałość.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:56   #3345
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
Ja używam pro longweara już od paru miesięcy i mam sucha wrażliwą skórę i dla mnie jest idealny.W tą zimę odpowiednio zadbałam o buzię i obyło się bez przesuszeń ale sam podkład u mnie żadnego przesuszania czy zapychania nie powoduje jest świetny utrzymuje sie na twarzy przez cały dzień, nawet po treningach nie schodzija jestem z niego bardzo zadowolona
Dziękuję za odpowiedź, również mam taką cerę więc wezmę jutro próbkę i kupuję, jeśli najjaśniejszy kolor nie okaże się za ciemny
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:49   #3346
aa2244
Raczkowanie
 
Avatar aa2244
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

też się zastanawiam nad podkładem Prolongwear. tylko, że ja mam skórę mieszaną w kierunku tłustej i nie wiem czy to dobre rozwiązanie dla mnie. raczej używam podkładów w kamieniu, takim jak Fix Powder Studio. a może gdybym Prolongweara matowiła blotem?
aa2244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:02   #3347
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez aa2244 Pokaż wiadomość
też się zastanawiam nad podkładem Prolongwear. tylko, że ja mam skórę mieszaną w kierunku tłustej i nie wiem czy to dobre rozwiązanie dla mnie. raczej używam podkładów w kamieniu, takim jak Fix Powder Studio. a może gdybym Prolongweara matowiła blotem?
ja mam skórę mieszaną (też w kierunku tłustej - tylko w lecie) i dla mnie Prolongweat był aż za bardzo matujący, wręcz ściągający, trzyma sie bardzo mocno, ale pod koniec dnia to miałam uczucie przesuszonej skóry i na policzkach takie suche skórki - matowić tego dodatkowo chyba nie trzeba
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:07   #3348
aa2244
Raczkowanie
 
Avatar aa2244
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ja mam skórę mieszaną (też w kierunku tłustej - tylko w lecie) i dla mnie Prolongweat był aż za bardzo matujący, wręcz ściągający, trzyma sie bardzo mocno, ale pod koniec dnia to miałam uczucie przesuszonej skóry i na policzkach takie suche skórki - matowić tego dodatkowo chyba nie trzeba

serio? jak do tej pory nie miałam podkładu (nawet jeśli to był podkład do skóry tłustej), którego nie musiałam matowić jeszcze pudrem. to by było fajne rozwiązanie
aa2244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:20   #3349
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez aa2244 Pokaż wiadomość
też się zastanawiam nad podkładem Prolongwear. tylko, że ja mam skórę mieszaną w kierunku tłustej i nie wiem czy to dobre rozwiązanie dla mnie. raczej używam podkładów w kamieniu, takim jak Fix Powder Studio. a może gdybym Prolongweara matowiła blotem?
Też mam taką cerę i używam prolongweara. Sam daje radę, ale ja najbardziej lubię efekt pro longwear + mineralize skinfinish natural . To jest dla mnie idealne połączenie . A jak już moja cera będzie wyglądała wystarczająco ładnie to poprzestanę na samym MSN . Moim zdaniem on świetnie matuje, kocham go od pierwszego użycia .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 18:18   #3350
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Też mam taką cerę i używam prolongweara. Sam daje radę, ale ja najbardziej lubię efekt pro longwear + mineralize skinfinish natural . To jest dla mnie idealne połączenie . A jak już moja cera będzie wyglądała wystarczająco ładnie to poprzestanę na samym MSN . Moim zdaniem on świetnie matuje, kocham go od pierwszego użycia .
O, ja się teraz przymierzam do MSN to Cie trochę pomęczę pytaniami
Właśnie chcę go używać albo samodzielnie, albo na Face&Body (czyli raczej lekki podkłąd).
Jak on Ci się sprawdza w ciągu całego dnia? Na efekcie bardzo matującym mi nie zależy (o i tak wolę korzystać z bibułek matujących), ale czy jednak nie jest za lekki, czy wystarczający mat?
Dobrze się na nim rozprowadza wszelkie rozświetlacze, róże itp? (zauważyłam, że akurat mineralne róże i rozświetlacze MACa to nie na każdym pudrze dobrze wyglądają).
A czym Ci się go najlepiej nakłada?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 18:55   #3351
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez aa2244 Pokaż wiadomość
też się zastanawiam nad podkładem Prolongwear. tylko, że ja mam skórę mieszaną w kierunku tłustej i nie wiem czy to dobre rozwiązanie dla mnie. raczej używam podkładów w kamieniu, takim jak Fix Powder Studio. a może gdybym Prolongweara matowiła blotem?
Na mojej mieszanej cerze ProLongwear spisuje sie bardzo dobrze mat przez caly dzien tak jak ktos wspomnial - wrecz przesusza - u mnie robia sie przez niego suche skorki... Mieszam go z odrobina nawilzajacej biodermy i jest ok, wydaje mi sie, ze po prostu niedostatecznie nawilzam skore, stad taki efekt. Nie powinnas sie zawiesc na ProLongwear'ze, warto sprobowac. Mi on troche przypomina EL Double Wear.

Edytowane przez serena.avon
Czas edycji: 2011-02-13 o 18:56 Powód: dopisek
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 18:58   #3352
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
O, ja się teraz przymierzam do MSN to Cie trochę pomęczę pytaniami
Właśnie chcę go używać albo samodzielnie, albo na Face&Body (czyli raczej lekki podkłąd).
Jak on Ci się sprawdza w ciągu całego dnia? Na efekcie bardzo matującym mi nie zależy (o i tak wolę korzystać z bibułek matujących), ale czy jednak nie jest za lekki, czy wystarczający mat?
Dobrze się na nim rozprowadza wszelkie rozświetlacze, róże itp? (zauważyłam, że akurat mineralne róże i rozświetlacze MACa to nie na każdym pudrze dobrze wyglądają).
A czym Ci się go najlepiej nakłada?
Powiem tak, ja żadnym specem od makijażu nie jestem i się przyznaję do tego bez bicia :P. Ale nie zmienia to faktu, że pozachwycać się nad niektórymi produktami mogę . Rozświetlacza nie używam, natomiast różu owszem (choć też nie zawsze ). MSN trzyma się super cały dzień, naprawdę nic mu nie mogę zarzucić. A że mam mieszaną cerę w kierunku tłustej to bardzo mi zależy na tym, żeby kosmetyk się trzymał cały dzień. Nakładam go MACowym pędzlem 138, który kocham równie mocno jak skinfinisha . Jak miewam dobry dzień tzn. żadnych suchych skórek czy krostek to używam samego MSN i efekt jest bardzo ładny . Ale też zaznaczę, że jestem fanką maksymalnie naturalnego look'u, także nie tworzy to żadnej maski czy supergrubej warstwy kryjącej.
Jak nakładam na niego róż to trzyma się również cały dzień, ale róż mam akurat bourjois. Jak wejdzie ta urocza kolekcja z różami z serduszkiem to zamierzam jakiś zakupić (wcześniej się czaję na słynny dainty ale róż to nie jest priorytet w moim makijażu, więc najpierw chcę kupić kilka innych rzeczy), mam nadzieję, że będzie się dobrze trzymał, bo z MSN na pewno nie zrezygnuję .
Także mam nadzieję, że nie przynudzam i coś Ci pomogłam .

Edit: Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale mam bardzo jasną cerę i używam koloru najjaśniejszego czyli light.
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2011-02-13 o 18:59
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 19:03   #3353
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Moja skromna kolekcja MAcowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac zbiór 1.jpg (96,1 KB, 140 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 19:27   #3354
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
O, ja się teraz przymierzam do MSN to Cie trochę pomęczę pytaniami
Właśnie chcę go używać albo samodzielnie, albo na Face&Body (czyli raczej lekki podkłąd).
Jak on Ci się sprawdza w ciągu całego dnia? Na efekcie bardzo matującym mi nie zależy (o i tak wolę korzystać z bibułek matujących), ale czy jednak nie jest za lekki, czy wystarczający mat?
Dobrze się na nim rozprowadza wszelkie rozświetlacze, róże itp? (zauważyłam, że akurat mineralne róże i rozświetlacze MACa to nie na każdym pudrze dobrze wyglądają).
A czym Ci się go najlepiej nakłada?
Kajol, tak się składa, ze dzisiaj umalowna jestem F&B a na to Skinfinish, na niego róz i jeszcze Chcez Chez Lame i na F&B się sprawdza, tak samo jak na extreme Guerlaina
Wg mnie mat jest wystraczający i dobrze sie na nim rozprowadza cała cersztę menażerii kosmetycznej. Ja go nakładam albo kabuki (sam na buzie), albo pedzlem Sephory do pudrów mineralnych lub macowym 188 - obojętnie którym bym nie nałozyła to kazdym z nich dobrze mi sie operuje.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:21   #3355
szikago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: HH
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mam blisko do MACa w Arkadii, więc również na przyszłość mogę posłużyć w razie czego pomocą

Po obejrzeniu filmików na yt napaliłam się na podkład Pro Longwear, czy macie z nim jakies doświadczenia i naprawdę jest taki genialny? Mam suchą skórę ale trochę rozszerzone pory i czasem jakieś niespodzianki. Z racji tego, że wymagałam zawsze od podkładu dobrego krycia i przy tym niewidoczności, po przetestowaniu nawet tych 90% z Sephory byłam nimi zawiedziona i stosuję teraz BB krem, który z kolei mi odpowiada. Czy któraś z Was ma może porównanie Pro Longwear z BB kremami Mishy? Na zdjęciach wygląda jak coś równie genialnego, ale o jeszcze bardziej "photoshopowym" kryciu Czy podkład ten nie wysusza?
I jeszcze jedno - czy szminki ProLongwear są u nas dostępne? Jak z trwałością i nawilżaniem? Bo klasyczne MACowe, chociaz mają piękne kolory, strasznie wysuszają mi usta, przez co cały efekt jest zepsuty...
Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedzi

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Ponawiam również propozycję wymiany dużej odsypki pigmentu Lithe
ja jestem z ProLongwear troszke mniej zadowolona niz poprzedniczki,gdyz bardzo podkresla moje suche skorki i wchodzi w pory przez co staje sie bardziej widoczny.
Tworzy zbyt duzy efekt maski.
Na mojej twarzy jest ciezki,czuje go na sobie a raczej wolalabym tego uniknac,za te pieniadze spodziewalam sie czegos innego,napewno juz go nie kupie...

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Czaje sie na Face&Body tyleze nie wiem jaki odcien kupic?
Pro Longwear mam NC20,a F&B chcialabym o odcien ciemniejszy.....

Edytowane przez szikago
Czas edycji: 2011-02-13 o 20:19
szikago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:41   #3356
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Winyl i Corii serdeczne dzięki za opinię
to pewnie niedługo po niego polecę, bo wahałam się jeszcze, czy by blota jednak nie kupić, ale chyba wole bardziej naturalny efekt.

aa2244 niestety serio z tym Prolongwear, podobne miałam odczucia, jak nieco wyżej szikago napisała. Ale przy dużym przetłuszczeniu skóry to może właśnie będzie ideał. Ja w każdym razie ani blota, ani żadnego innego matującego pudru bym jeszcze na to nałożyć nie mogła. No i ogólnie to jestem przyzwyczajona do bardzo lekkich, wodnistych podkładów, czy kremów tonujących, więc pewnie też nieswojo się czułam z bądź co bądź maską na twarzy.

Estello fajna kolekcja - tylko tyle? to szczerze powiem, że zazdroszczę - mnie sie teraz marzy większy minimalizm w kolorówce a to złote i różowe z "dziurami" to CCB? Jakie odcienie?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:42   #3357
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

http://joannapanna.blogspot.com/2011...97051924280563

http://allegro.pl/mac-pigmenty-nowe-...451147333.html

Podróbki - prawda?

w ogóle jakie opisy kolorów

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2011-02-13 o 20:44
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:02   #3358
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/mac-pigmenty-nowe-...451147333.html

Podróbki - prawda?

w ogóle jakie opisy kolorów
A widziałaś zestawy cieni z VV??? MASAKARA JAKAŚ!!!

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Ciekawe ile za te cuda zapłaciła? No cóż prawdopodobnie niedoinformowanie, naiwność i brak znajomości obsługi wyszukiwarki.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:09   #3359
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A widziałaś zestawy cieni z VV??? MASAKARA JAKAŚ!!!

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------


Ciekawe ile za te cuda zapłaciła? No cóż prawdopodobnie niedoinformowanie, naiwność i brak znajomości obsługi wyszukiwarki.
Zgłosiłam na all że to podróby, ale pewnie all nic nie zrobi. Widziałaś - niektóre osoby po 40 próbek zamawiały. Ehh
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:12   #3360
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Estello fajna kolekcja - tylko tyle? to szczerze powiem, że zazdroszczę - mnie sie teraz marzy większy minimalizm w kolorówce a to złote i różowe z "dziurami" to CCB? Jakie odcienie?
tylko tyle ale mam jeszcze masę kosmetyków innych marek, chociaż macowe są moimi ulubionymi
to po lewej z dziurą obok różu w zielonym opakowaniu to ccb hush, a nad nim różowe to well dresed, a po prawej warm soul

fatalnej jakości jest ta fotka, w ogóle nie mogłam uchwycić kolorów; mam nadzieję, że jutro będzie słońce i uda mi się zrobić kilka lepszych fotek
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.