Włosomaniaczki cz. VII :) - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 21:00   #4951
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Jaka ja jestem głupia...
Stwierdziłam, że jak ostatnio robiłam te pasemka to trochę mało ich było i ledwo widoczne więc umówiłam się z koleżanką, żeby zrobić trochę więcej...
Odkąd wyschły mi włosy siedzę i wyję... za dużo mi tych włosów wyciągnęła, nie mam pasemek tylko całe włosy z wierzchu rozjaśnione i po prostu białe...
Miałam taki ładny naturalny kolor włosów i wszystko spieprzyłam bo mi się pasemek zachciało... Nie wiem co robić
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:15   #4952
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
to kupię i znowu ponad 60zł nievmoje
ale i zapas się kiedys skonczy;/

moja kol oglądała, tez chcę zobaczyc
Ale i tak bys musiala wydac kase na podklad innym, moze i drozszy albo i wiecej kasy zanim bys znalazla jakis dobry a tak to przynajmniej masz wiecej czasu jak bedziesz miala ten w zapasie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !



Przednia myśl !


Nie grzesz Dziewczyno ! Gdzie Ty gruba jesteś ?! Prawdziwe kobiece kształty : i cyc, i pupa. Ale Ci włosy urosły !
A chłopu swojemu pokaż podforum dla kręconych. Chociaż, jak się wciągnie, to może być niebezpieczne dla domowej kasy .






Doprawdy, nie widzę powodu.





Hłe, hłe, hłe !
O kosmetykach to raczej nie. Nie posiadam takich kolekcji jak Wy. Natomiast w temacie : "i ciebie US może udupić " miałabym dużo do powiedzenia




Nic to, poczekamy !




No to sama zobacz, jak ja au courant jestem .





Dzisiaj jadę do miasta i to autobusem to też trochę się porozglądam. Przelecę się do tego nowo odkrytego sklepu kosmetycznego i do tego, w którym widziałam ten tani, dobrze kryjący podkład.




w tym sklepie, w którym i ja zamawiałam ?





To to mi poniedziałek zrobiła
A teraz to jesteś gruba i masz na całym ciele ten cellulit




Morza to nie, bo woda przepływa. Miałam parę przypadków na basenie i moja noga w tym przybytku już niepostanie .




No wiesz, wszystko jedzone z umiarem nie jest szkodliwe. Tylko, że ja jestem z frakcji tych świniowatych. Owsiankę bardzo lubiłam i lubię . Niestety - używam jedynie mleka 0.5% , to smaku nijakiego nie ma. No i o tym zadzie końskim to nie był żart. Tak mi kiedyś dietetyczka powiedziała .
Ja się nie chcę odchudzać {choć powinnam}, bo wole być gruba niż pomarszczona. Nie znam "zdrowych kalorii" .
Muszę wyrzucić z jadłospisu skrobię {mąkę}, w skrócie : przejść na dietę nisko węglowodanową. Uratowałby mnie wysiłek fizyczny, ale na to jestem zbyt leniwa





Witaj w klubie !!!


To opowiem Wam ciekawostkę. Wczoraj musiałam użyć zielonego cienia do powiek . Mam Golden Rose i Kobo . Jakieś takie dziwaczne, bo ja sama jestem dziwaczna . Przeszukałam szufladę i w jej czeluściach znalazłam cień z YSL . Wiekowy cień, tak ze trzy wiosny sobie liczy. Już pisałam, że nie bardzo wiem co mam. Pomyślałam : raz kozie śmierć ! Zrobiłam nim makijaż i ... przechodziłam parę godzin. I nic ! Trzymał się idealnie i nijakiej krzywdy uczuleniowo - podrażniającej nie zrobił. No to mamy terminy przydatności .


Mamy pierwszy dzień sierpnia i mnie zaczął zimny pot oblewać ze strachu. Pisałam, że mój ukochany US przesunął termin rozpatrzenia mojej sprawy właśnie do 1-go sierpnia. Ze strachem w oczach będę każdego dnia listonosza oczekiwała. Znając mój fart, przypuszczam, że bez sądów nie obejdzie się. Nic to !

Miłego dnia
No gruba nie, ale brzuch mi sie wylewa i skacze jak ide


Trzymam kciuki zeby bylo dobrze

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Cześć Wyruszam na allgero w poszukiwaniu body i torebki
I muszę dziś iść na badania na prawko... Nie wiem,czy mówić,ze noszę soczewki...
Ja dzisiaj caly dzien na allegro i wylicytowalam szpilki za 29zl z wysylka interes zycia

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kasiu to dla Ciebie rady nie ma, bo cwiczyc nie chcesz, tego jesc nie chcesz, bo z chudym mlekiem to nie to samo wcinaj naturalne jogurty, serki wiejskie lekkie, serki homo naturalne i dosypuj ew. trochę węglowodanów

ja cieni często uzywam dlużej niz mówi data waznosci

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

ale mam ochotę kliknąć na all
http://tysiacjedenpomyslowipasji.blo....html#comments
Ja tez nabralam ochoty bo marze zeby jakis lakier mi sie utrzymal tak nawet z 5 dni bo jedak takie malowanie co 2 dni jest meczące

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jaka ja jestem głupia...
Stwierdziłam, że jak ostatnio robiłam te pasemka to trochę mało ich było i ledwo widoczne więc umówiłam się z koleżanką, żeby zrobić trochę więcej...
Odkąd wyschły mi włosy siedzę i wyję... za dużo mi tych włosów wyciągnęła, nie mam pasemek tylko całe włosy z wierzchu rozjaśnione i po prostu białe...
Miałam taki ładny naturalny kolor włosów i wszystko spieprzyłam bo mi się pasemek zachciało... Nie wiem co robić
Zrob zdjecie to zobaczymy, cos doradzimy. Ale masz biale tylko na czubku czy cale pasemka? ja bym sprobowala je jakos zaczesac do pracy, w kucyk zeby zebrac jakos te wlosy zeby zaslonic pasemka, jakis kok czy cos a po pracy poszla po jakas farbe i zafarbowala pewnie
Czy teraz masz urlop? jak tak to lec z rana po farbe w kolorze Twoich wlosow, nawet szamponetke
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..



Edytowane przez niby nic
Czas edycji: 2011-08-01 o 21:16
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:24   #4953
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Zrob zdjecie to zobaczymy, cos doradzimy. Ale masz biale tylko na czubku czy cale pasemka? ja bym sprobowala je jakos zaczesac do pracy, w kucyk zeby zebrac jakos te wlosy zeby zaslonic pasemka, jakis kok czy cos a po pracy poszla po jakas farbe i zafarbowala pewnie
Czy teraz masz urlop? jak tak to lec z rana po farbe w kolorze Twoich wlosow, nawet szamponetke
Ja nie mam w ogóle pasemek, włosy wyglądają tak jakby były całe z wierzchu rozjaśnione
Myślałam o szamponetce czy jakiejś farbie ale boję się, że albo wyjdą rude albo zupełnie inne niż moje naturalne i będę miała odrosty
Jaki ze mnie debil... Tyle czasu włosów nie farbowałam, miałam fajny naturalny kolor a teraz...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:50   #4954
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Kurcze no to nie wiem, a nie da ich sie jakos upiac, zebrac do gory i jakas opaske dac? to moze do fryzjera, mysle ze u fryzjera beda wiedzieli jak zafarbowac moze jak zafarbujesz na naturalny to potem odrosty nie beda widoczne? nie wiem, ja sie nie nam na farbowaniu w ogole
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..


niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:55   #4955
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jaka ja jestem głupia...
Stwierdziłam, że jak ostatnio robiłam te pasemka to trochę mało ich było i ledwo widoczne więc umówiłam się z koleżanką, żeby zrobić trochę więcej...
Odkąd wyschły mi włosy siedzę i wyję... za dużo mi tych włosów wyciągnęła, nie mam pasemek tylko całe włosy z wierzchu rozjaśnione i po prostu białe...
Miałam taki ładny naturalny kolor włosów i wszystko spieprzyłam bo mi się pasemek zachciało... Nie wiem co robić
Łooooo, Aguś, bardzo współczuję

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to próba przygaszenia tych pasm jakimś szamponem koloryzującym w Twoim naturalnym kolorze. Tylko na razie odczekaj z tydzień, dwa, żeby nie ładować tylu farb naraz.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:57   #4956
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Kurcze no to nie wiem, a nie da ich sie jakos upiac, zebrac do gory i jakas opaske dac? to moze do fryzjera, mysle ze u fryzjera beda wiedzieli jak zafarbowac moze jak zafarbujesz na naturalny to potem odrosty nie beda widoczne? nie wiem, ja sie nie nam na farbowaniu w ogole
Ale ja nawet nie wiem jak powiedzieć fryzjerce jaki jest mój naturalny kolor. Poza tym nie mam zaufania do fryzjerów jeśli chodzi o farbowanie, nigdy u fryzjera nie farbowałam i nie znam żadnego dobrego No i za dużo naczytałam się na wizażu na temat nieudanego farbowania.
Nie mam pojęcia jak je przyciemnić

Myślałam o tym blondzie Natur Vital z Natury, na moich naturalnych pewnie by nie złapało ale na tych może coś wyjdzie - oby nie rudy.
No i muszę to zrobić przed końcem urlopu bo do pracy tak nie pójdę

Asia, jak to to się nazywa bo nie mogę w ogóle nic na ten temat znaleźć w necie?

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-08-01 o 22:19
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 22:26   #4957
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Ja mam takie pytanie z innej beczki troche...jak mam dane na tym ebayu do wysylki i mam polskie znaki to co? jeszcze w danych to zmienie, ale wojewodztwa nie moge wpisac sama albo nie zaznaczac tylko musze podac. a tam sa polskie znaki to ktos z Chin np. bedzie umial je przepisac? czy oni drukuja te adresy?

jak kiedys sie wymienialam pocztowkami z ludzmi z calego swiata to roznie przepisywali ten adres

czy wpisac wszystko normalnie a oni niech sie bawia w dopisywanie kresek?
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..



Edytowane przez niby nic
Czas edycji: 2011-08-01 o 22:27
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 22:28   #4958
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie z innej beczki troche...jak mam dane na tym ebayu do wysylki i mam polskie znaki to co? jeszcze w danych to zmienie, ale wojewodztwa nie moge wpisac sama albo nie zaznaczac tylko musze podac. a tam sa polskie znaki to ktos z Chin np. bedzie umial je przepisac? czy oni drukuja te adresy?

jak kiedys sie wymienialam pocztowkami z ludzmi z calego swiata to roznie przepisywali ten adres
U mnie najczęściej adres był wydrukowany bez polskich znaków, czasami sprzedawca dopisywał polskie znaki odręcznie.
Ja adres wpisałam normalnie, z polskimi znakami.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 22:34   #4959
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
U mnie najczęściej adres był wydrukowany bez polskich znaków, czasami sprzedawca dopisywał polskie znaki odręcznie.
Ja adres wpisałam normalnie, z polskimi znakami.
To wpisze normalny, niech oni sie potem męczą
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..


niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 06:22   #4960
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cześć !


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A czemu musiałaś?

Zielony cień na powiekach korespondował z moim outfit'em


Cytat:
Napisane przez Finlora
Odczepiliby się wreszcie


Pobożne życzenie !
Niestety, nie odczepią się do momentu, kiedy będę miała adres zamieszkania w Polsce.


Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kasiu to dla Ciebie rady nie ma
Ano, sama widzisz . Wczoraj sprawdziłam na płatkach owsianych ilość węglowodanów. 64 na 100 g. Prawda z tym końskim zadem .
Nic to, z głodu nie umrę.


Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
ale mam ochotę kliknąć na all
A poco Ci ten sam lakier na paznokciach przez taki długi czas ?!
Ja podkładu używam jedynie przy czerwieniach, bo te potrafią odbarwić. W sklepach są tańsze.


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
może w sieci znajdziesz. Na pewno trochę koloru traci, jak to holo.
Dużo tego w sieci jest. Zawiesiłam oko na tym :
http://www.allepaznokcie.pl/kategori...ci-hologramowe


Cytat:
Napisane przez Estelle
Trzymam kciuki za US
Dzięki !
Dzisiaj miałam już sny dziwaczne. Komornik mnie odwiedził i nowy telewizor okleił do licytacji.



Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
K A lekarz sam mi zaznaczył,że nie mam soczewek...
Ja powiedziałabym : okulary / soczewki. To powinno być zaznaczone w dokumentach. Wiele rzeczy może się zdarzyć. Chyba, że nie masz wady wzroku i soczewki koloryzujące nosisz dla urody.


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Bo wiesz, jak składasz papiery, że tak powiem, urzędowe, to muszą być one zgodne ze stanem faktycznym. Za fałszywe można narobić sobie kłopotu.
Święta racja !


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Miałam taki ładny naturalny kolor włosów i wszystko spieprzyłam bo mi się pasemek zachciało...
A nie przesadzasz odrobinkę ?!
Miałam setki razy kolor, który mi się nie podobał. Z henny schodziłam prawie rok i przez ten czas męczyłam się różnymi odcieniami na włosach. I co ? I nic, nie umarłam. Teraz, w dobie włosów żółtych, zielonych, niebieskich itp itd nic nie dziwi. Odczekasz cztery tygodnie i zafarbujesz u fryzjera {!!!} na inny kolor. Z mojego doświadczenia jako farbowiczki, mogę Ci powiedzieć, że te wszystkie "farby", które można kupić w drogeriach, bardzo szybko tracą kolor . Poodżywiasz intensywnie włosy i nawet po dwóch tygodniach możesz znowu farbować. Po farbie minimalne podetniesz końcówki i będzie ok.


Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki zeby bylo dobrze
Dzięki !


Cytat:
Napisane przez nibynic
marze zeby jakis lakier mi sie utrzymal tak nawet z 5 dni bo jedak takie malowanie co 2 dni jest meczące


Coś Ty ! Ja często każdego dnia zmieniam lakier, no chyba, że mam "naturalny", nierzucający się w oczy.
Ten holograficzny mam już trzeci dzień i jest idealny : żadnych uszczerbków, zadrapań, odprysków.

-

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale ja nawet nie wiem jak powiedzieć fryzjerce jaki jest mój naturalny kolor. Poza tym nie mam zaufania do fryzjerów jeśli chodzi o farbowanie, nigdy u fryzjera nie farbowałam i nie znam żadnego dobrego No i za dużo naczytałam się na wizażu na temat nieudanego farbowania.
Nie mam pojęcia jak je przyciemnić


Teraz nie rób nic . Nie wiem czym farbowałaś, jaki procent utleniacza. Możesz sobie zniszczyć włosy. Wiele "farb" drogeryjnych jest do kitu. Poczekaj.
Nigdy, potarzam - nigdy nie wyjdzie Ci taki kolor jak na próbnikach. Nigdy nie dobiorą Ci drugi raz takiego samego koloru, czy to naturalnego, czy też takiego po farbowaniu. Nie wierz w bajki. Na wzornikach u fryzjera wybierasz orientacyjny kolor, a ona powinna wiedzieć jak to zrobić. Może i pięć odcieni wymieszać.
Masz czas znaleźć dobrego fryzjera. Ja się nie wstydzę i jak widzę na ulicy kogoś z dobrze obciętymi włosami lub ładnym kolorem, mówię : przepraszam panią, ma pani tak dobrze obcięte włosy {taki ładny odcień} , ze nie mogę się powstrzymać; gdzie i u kogo {imię} pani obcinała / farbowała. Tak właśnie trafiłam do aktualnej fryzjerki i jestem zadowolona. Ostatnio trochę kolor mi się nie podoba, ale moi znajomi mówią, że jest on dla mnie wyjatkowo twarzowy. I to tacy, którzy powiedzą prawdę. Dałam się namówić fryzjerce na zimny odcień brązu. Idź do fryzjera i nie wierz tak w stu procentach Wizażowi.
Cytat:
Napisane przez Finlora
Myślałam o tym blondzie Natur Vital z Natury, na moich naturalnych pewnie by nie złapało ale na tych może coś wyjdzie - oby nie rudy.


Pamiętaj : na sztucznym blondzie nie uzyskasz koloru z wzornika już na pewno. Nie eksperymentuj. Idź do dobrego fryzjera. Oni już będą wiedzieli jakie odcienie wymieszać, żebyś nie miała pomarańczowego na włosach.



Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie z innej beczki troche...jak mam dane na tym ebayu do wysylki i mam polskie znaki to co?
Zawsze piszę bez polskich znaków. Dochodzi .


Wczoraj zrobiłam rekonesans po sklepach .
- W całym mieście nie ma lakierów holograficznych i nawet nie wiedzą co to jest. W Naturze były jakieś "magnetyczne" . To ja nie wiem co to jest . Są z Golden Rose, ale zwykłe.
- Podkładu nie było. Wykupiony. Kazali zajrzeć w przyszłym tygodniu.
- Chloe nie wycofują. Jako zabezpieczenie przed podróbkami, dodali dodatkowy kod i tego kodu jeszcze szemrani producenci nie umieją podrobić. Pokazywał mi pan w sklepie z perfumami. To ten sklep z ambicjami Sephory i Douglasa. Kurde - pięćdziesiątka 395,oo zł. A mi zostało jakieś 10 ml .

Psy mnie przetrzymały ! Wczoraj zamówiłam im tę "ich" karmę. Zostałam z prawie piętnastoma kilogramami tej tańszej. Anorektyczka Yoko zrobiła taki strajk, że nawet jej ulubionych :makaronu z wątróbka kurzą i kaszy ze skrzydełkami kurzymi nie chce jeść . Kości zakopuje. No to "mama" złamała się jak chamski scyzoryk. Zamówiła suche i puszki. Ryży kot też strajki uskutecznia . Cóż ... zamówiłam tę jego drogą karmę. Żmije na własnej piersi wychowałam ...

Dobra, lecę z psami do lasu . Już się mniej boję, bo znalazłam w domu gaz z pieprzem i noszę w kieszeni

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 08:38   #4961
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Ja nie znam fryzjerów w moim mieście i naprawdę nie wiem, który jest dobry i czy w ogóle jest dobry. Wiem ile razy moje koleżanki wyły po wizycie u fryzjera, u którego dodatkowo zostawiły kupę kasy.
Ja nawet ich rozpuścić nie mogę bo z jednej strony są jaśniejsze, z drugiej ciemniejsze, gdzieś tam pasma są całkowicie białe itd. Dopóki mam związane to nie wyglądam tak tragicznie.
Może gdyby nie te grube białe pasma to nie byłoby tak koszmarnie bo to strasznie sztucznie wygląda

Przeryczałam wczoraj cały wieczór i teraz też ryczę za każdym razem kiedy o tym pomyślę, nie mówiąc o tym kiedy spojrzę w lustro
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 09:51   #4962
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A mówiłaś lekarzowi, że jednak nosisz?
Bo wiesz, jak składasz papiery, że tak powiem, urzędowe, to muszą być one zgodne ze stanem faktycznym. Za fałszywe można narobić sobie kłopotu.
Nie mówiłam. Ale teraz i tak większość osób ma to wszystko na lewo załatwiane...
Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
No gruba nie, ale brzuch mi sie wylewa i skacze jak ide


Ja dzisiaj caly dzien na allegro i wylicytowalam szpilki za 29zl z wysylka interes zycia


(też tak mam)
Poka
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja powiedziałabym : okulary / soczewki. To powinno być zaznaczone w dokumentach. Wiele rzeczy może się zdarzyć. Chyba, że nie masz wady wzroku i soczewki koloryzujące nosisz dla urody.
A jeśli zaczęłabym nosić soczewki po zdaniu prawa jazdy to co? Też bym musiała zmienić to w dokumentach? Bo nigdy nie słyszałam o jakiś kłopotach (chyba,że jak będę mieć wypadek i będę mieć na oku soczewki...)

Kupiłam sobie wczoraj ostatnie te szafeczki jutro lecę po kosmetyki
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:22   #4963
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Próbowałam zrobić zdjęcia ale nie udało mi się uchwycić tego tak jak to naprawdę wygląda. Wrzuciłam do albumu to co udało mi się zrobić ale wyobraźcie sobie, że to wygląda znacznie gorzej bo na zdjęciach nie widać np tych nienaturalnie białych pasm po bokach. Gdyby jeszcze te pasma były cieniutkie to nawet jeśli byłoby ich dużo to nie byłoby tego tak widać ale zrobiła mi zdecydowanie za grube i dlatego wyszło jak wyszło
Jak patrzę na siebie w lustrze to chce mi się wyć, różne rzeczy miałam na głowie ale tak źle to jeszcze nie było
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:26   #4964
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja nie znam fryzjerów w moim mieście i naprawdę nie wiem, który jest dobry i czy w ogóle jest dobry
To się dowiedz.
Nie rób tragedii. Ja też dziesiątki razy ryczałam jak wróciłam od fryzjera. I co z tego ?! Włosy nie ręka - odrosną; kolor nie tragedia - za miesiąc będzie inny. Na Miss Universum wybierasz się ? Wiem, jakie to wku..iające . Stało się. Trzeba przeczekać. Chyba już kiedyś pisałam, że zamówiłam do domu {oszczędność} wioskową fryzjerkę, dziołszkę, po praktykach i pracującą w renomowanym salonie . Spierdzieliła mnie tak, że tylko żyły ciąć : zamiast brązu - czerń, różnica długości lewej i prawej strony około 5 cm i 40,oo wzięła. I co ? Przeżyłam. Prosiłam sąsiadkę o położenie farby {oszczędność} . Tak mi kładła, że zawsze skronie i nad czołem miałam niepofarbowane. I co ?! Zrezygnowałam . Płacę 60,oo - 80,oo zł. i chodzę do fryzjera. W przyszłym tygodniu też jadę i to z olejem na włosach. Jak się komuś nie podoba, niech nie patrzy i niech się wszyscy wezmą w kupę i pocałują mnie w . Twój chłop i z takimi włosami będzie Cię kochał.
I nie gadaj jak te nawiedzone na Wizażu : tragedia, jestem bliska samobójstwa, prosiłam o obcięcie 1 cm, a fryzjerka obcięła mi 1,5 cm.
Mam nadzieję, że się nie obraziłaś ?!



Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
A jeśli zaczęłabym nosić soczewki po zdaniu prawa jazdy to co? Też bym musiała zmienić to w dokumentach?
W/g moich informacji - trzeba. Nawet w dowodzie czy paszporcie, kiedy coś zmieniasz w swoim wyglądzie, musisz zmienić dane. A prawo jazdy to dokument. Znam przypadek zakwestionowania paszportu na lotnisku, bo delikwent zapuścił brodę.
Najlepiej jak pójdziesz do wydziału komunikacji i zapytasz.



Jestem z Psiapsiółką na telefonie . Pierwszy raz, za moją namową, farbuje włosy na olej {z pestek winogron}. Jak się jutro nie odezwę, znaczyć to będzie, że mnie zatłukła.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:33   #4965
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
To się dowiedz.
Nie rób tragedii. Ja też dziesiątki razy ryczałam jak wróciłam od fryzjera. I co z tego ?! Włosy nie ręka - odrosną; kolor nie tragedia - za miesiąc będzie inny. Na Miss Universum wybierasz się ? Wiem, jakie to wku..iające . Stało się. Trzeba przeczekać. Chyba już kiedyś pisałam, że zamówiłam do domu {oszczędność} wioskową fryzjerkę, dziołszkę, po praktykach i pracującą w renomowanym salonie . Spierdzieliła mnie tak, że tylko żyły ciąć : zamiast brązu - czerń, różnica długości lewej i prawej strony około 5 cm i 40,oo wzięła. I co ? Przeżyłam. Prosiłam sąsiadkę o położenie farby {oszczędność} . Tak mi kładła, że zawsze skronie i nad czołem miałam niepofarbowane. I co ?! Zrezygnowałam . Płacę 60,oo - 80,oo zł. i chodzę do fryzjera. W przyszłym tygodniu też jadę i to z olejem na włosach. Jak się komuś nie podoba, niech nie patrzy i niech się wszyscy wezmą w kupę i pocałują mnie w . Twój chłop i z takimi włosami będzie Cię kochał.
I nie gadaj jak te nawiedzone na Wizażu : tragedia, jestem bliska samobójstwa, prosiłam o obcięcie 1 cm, a fryzjerka obcięła mi 1,5 cm.
Mam nadzieję, że się nie obraziłaś ?!

Jestem z Psiapsiółką na telefonie . Pierwszy raz, za moją namową, farbuje włosy na olej {z pestek winogron}. Jak się jutro nie odezwę, znaczyć to będzie, że mnie zatłukła.
Nie obraziłam się
Ale nie mów, że kolor nie tragedia i za miesiąc będzie inny - tyle lat nie farbowałam, żeby wrócić do swojego naturalnego i nie niszczyć włosów a teraz mam biało żółte włosy
Moje koleżanki nie chodzą do fryzjera a w pracy chodzą do takich, które za obcięcie końcówek biorą 8 dych więc boję się zapytać ile by wzięli za farbowanie. Nie wiem czy chcę tak ryzykować.
Mój TŻ twierdzi, że nie jest tak źle ale "nie jest źle" to nie znaczy "dobrze". Albo jest ślepy albo chce mnie pocieszyć. Chodzi o to, że ja się źle z tym czuję i wyglądam okropnie.

Ja wczoraj nałożyłam kokosowy i jak widać złapało aż za dobrze.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:36   #4966
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Aga - widziałam zdjęcia. Te białe pasma też. Nie powiem żeby było rewelacyjnie, ale tragedii nijakiej też nie ma . Widziałam setki gorszych włosów. Wiem, że to nie poprawi Ci humoru. Tylko, nie daj Panie Boże, nie eksperymentuj już sama z farbą. Na takich jasnych może być tragicznie. Zapierniczaj i szukaj fryzjera. Zapierniczaj na ulicę i szukaj babki z fajna fryzurą i pytaj. I może tu coś znajdziesz : https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=47

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
tyle lat nie farbowałam, żeby wrócić do swojego naturalnego i nie niszczyć włosów a teraz mam biało żółte włosy
To Ty jesteś naturalną blondynką ? Powrót do naturalnego = rozjaśnianie ? Jaką farbą farbowałaś ?
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:39   #4967
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Tu już kiedyś szukałam ale nikogo z mojego miasta nie ma. A pytać nie będę bo nie chcę, żeby ktoś wiedział gdzie mieszkam.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

To Ty jesteś naturalną blondynką ? Powrót do naturalnego = rozjaśnianie ? Jaką farbą farbowałaś ?
Jestem ciemną blondynką - mój naturalny kolor to ten na wszystkich pozostałych zdjęciach. Chciałam tylko zrobić parę jaśniejszych refleksów, takich niby od słońca
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:53   #4968
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
W/g moich informacji - trzeba. Nawet w dowodzie czy paszporcie, kiedy coś zmieniasz w swoim wyglądzie, musisz zmienić dane. A prawo jazdy to dokument. Znam przypadek zakwestionowania paszportu na lotnisku, bo delikwent zapuścił brodę.
Najlepiej jak pójdziesz do wydziału komunikacji i zapytasz.
Czyli jak będe farbować włosy też mam wszystko zmieniać? Bezsens Teraz mogę na palcach policzyć ludzi, którzy w ogóle mieli wizyty u lekarza przed prawkiem ;o Nie będę nic zmieniać już teraz.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Aga nie dołuj... Katarzyna dobrze prawi.
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:20   #4969
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zielony cień na powiekach korespondował z moim outfit'em

Coś Ty ! Ja często każdego dnia zmieniam lakier, no chyba, że mam "naturalny", nierzucający się w oczy.
Ten holograficzny mam już trzeci dzień i jest idealny : żadnych uszczerbków, zadrapań, odprysków.
zabiło mnie to oczywiscie w pozytywnym znaczeniu

Ja jak mam malowac co 2 dni to mnie krew zalewa

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Nie mówiłam. Ale teraz i tak większość osób ma to wszystko na lewo załatwiane...

(też tak mam)
Poka
A jeśli zaczęłabym nosić soczewki po zdaniu prawa jazdy to co? Też bym musiała zmienić to w dokumentach? Bo nigdy nie słyszałam o jakiś kłopotach (chyba,że jak będę mieć wypadek i będę mieć na oku soczewki...)

Kupiłam sobie wczoraj ostatnie te szafeczki jutro lecę po kosmetyki
Takie -> http://shopuj.pl/product_picture/750...b397130de0.jpg
wysokosc obcasa 12,5cm

Szafeczki kupione to teraz trzeba je zapelnic kosmetykami


Aga, chyba wolalabym juz wydac tą stówke na fryzjera i w nastepnym miesiacu przyoszczedzic na zakupach czy na czyms, niz isc byle gdzie i chodzic pozniej z rudymi czy jakimis tam wlosami A zdjęcia nie sa zle, wiem ze na zywo gorzej, ale mysle ze tragedii nie ma, naprawde
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..


niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 11:21   #4970
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

ja bym chciała żeby mi się lakier trzymał na paznokciach 10dni, bo nie lubię ich malowac i później chodzę z poodpryskiwanym kupiłam baze z nail teka i dlatego jeszcze nie kliknęłam tej z orly

podkład kliknę

Imm a czemu nie powiedziałaś, ze nosisz soczewki? on i tak sprawdzał Ci pewnie wzrok a tak by Ci tylko w papierach napisał, ze nosisz i koniec...

Aga dałaś pofarbowac włosy kolezance a do fryzjera nie pójdziesz? poszukaj na necie opini o salonach w Twoim miescie i wybierz jakis lepszy gdzie mają profesjonalne kosmetyki, a nie takie byle co gdzie fryzjerki swoje szczotki przynoszą z domu w dobrym salonie trochę będzie Cię to kosztowac, ale za błędy się płaci dosłownie.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:24   #4971
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

i jeszcze przyszla mi bizuteria z tej stronki co podawalam na żywo wszystko ładne, ale jeden naszyjnik myslalam ze bedzie dłuzszy a on taki pod szyje no ale trudno i jeszcze jedna bransoletka za szeroka, dobrze ze na gumkach to sie zwęzi

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja bym chciała żeby mi się lakier trzymał na paznokciach 10dni, bo nie lubię ich malowac i później chodzę z poodpryskiwanym kupiłam baze z nail teka i dlatego jeszcze nie kliknęłam tej z orly

podkład kliknę

Imm a czemu nie powiedziałaś, ze nosisz soczewki? on i tak sprawdzał Ci pewnie wzrok a tak by Ci tylko w papierach napisał, ze nosisz i koniec...

Aga dałaś pofarbowac włosy kolezance a do fryzjera nie pójdziesz? poszukaj na necie opini o salonach w Twoim miescie i wybierz jakis lepszy gdzie mają profesjonalne kosmetyki, a nie takie byle co gdzie fryzjerki swoje szczotki przynoszą z domu w dobrym salonie trochę będzie Cię to kosztowac, ale za błędy się płaci dosłownie.
to tez mnie zabilo
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..


niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:24   #4972
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość

Takie -> http://shopuj.pl/product_picture/750...b397130de0.jpg
wysokosc obcasa 12,5cm

Szafeczki kupione to teraz trzeba je zapelnic kosmetykami
ładne
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość

Imm a czemu nie powiedziałaś, ze nosisz soczewki? on i tak sprawdzał Ci pewnie wzrok a tak by Ci tylko w papierach napisał, ze nosisz i koniec...
Dostałabym pewnie terminowe Jest jak jest i tyle.
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:25   #4973
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Aga dałaś pofarbowac włosy kolezance a do fryzjera nie pójdziesz? poszukaj na necie opini o salonach w Twoim miescie i wybierz jakis lepszy gdzie mają profesjonalne kosmetyki, a nie takie byle co gdzie fryzjerki swoje szczotki przynoszą z domu w dobrym salonie trochę będzie Cię to kosztowac, ale za błędy się płaci dosłownie.
Farbowałam sama, zresztą to nie był pierwszy raz kiedy robiłam sobie pasemka i do tej pory wychodziło dobrze - tak, że tylko ja je widziałam a dla wszystkich to były refleksy od słońca. Ją poprosiłam o wyciągnięcie pasemek przez czepek bo sama bym tego nie zrobiła. Gdybym zobaczyła ile ona mi tych włosów wyciągnęła i że takie grube pasma to może zakończyłoby się to inaczej. No cóż - ślepota i brak wyobraźni.

Problem w tym, że już szukałam i nie ma żadnych opinii, na wizażu jest jedna sprzed 5 lat.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:26   #4974
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

zamowilabym ten podklad Orly, ale 4 dychy to mi szkoda jeszcze musze to przemyslec
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..


niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:26   #4975
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Zblizamy się do końca części
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:36   #4976
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
i jeszcze przyszla mi bizuteria z tej stronki co podawalam na żywo wszystko ładne, ale jeden naszyjnik myslalam ze bedzie dłuzszy a on taki pod szyje no ale trudno i jeszcze jedna bransoletka za szeroka, dobrze ze na gumkach to sie zwęzi

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------



to tez mnie zabilo
serio tak robią, dziewczyna która ma prkatyki mówiła

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
ładne
Dokładnie


Dostałabym pewnie terminowe Jest jak jest i tyle.
moja kolezanka nosi okulary i lajtowo, co 3 osoba nosi okulary, chodzi o Twój wzrok, jakbys zle widziała te cyferki co każe czytac to wtedy dostałabys terminowo...

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Farbowałam sama, zresztą to nie był pierwszy raz kiedy robiłam sobie pasemka i do tej pory wychodziło dobrze - tak, że tylko ja je widziałam a dla wszystkich to były refleksy od słońca. Ją poprosiłam o wyciągnięcie pasemek przez czepek bo sama bym tego nie zrobiła. Gdybym zobaczyła ile ona mi tych włosów wyciągnęła i że takie grube pasma to może zakończyłoby się to inaczej. No cóż - ślepota i brak wyobraźni.

Problem w tym, że już szukałam i nie ma żadnych opinii, na wizażu jest jedna sprzed 5 lat.
no ale chyba wiesz mniej więcej jak prezentują się salony w Twoim miescie, wybierz taki, który wygląda porządnie i mają porządne kosmetyki, wiadomo bd drozej ale drugiej masakry chyba nie chcesz

poszukaj ogólnie w necie nie na wizazu
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:37   #4977
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
serio tak robią, dziewczyna która ma prkatyki mówiła
Mnie czasem też brzydzą te szczotki fryzjerów,ale bez przesady...

Niekoniecznie, bo to zależy od lekarza. Chodzę do okulisty, badam wzrok,a jeśli będę mieć wypadek to tylko i wyłacznie mnie to wyjdzie na złe,więc nie musiscie się tak tym przejmować...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:37   #4978
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
zamowilabym ten podklad Orly, ale 4 dychy to mi szkoda jeszcze musze to przemyslec
ja kiedys na stówe klikne ale teraz mam nail teka całego
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:40   #4979
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość

no ale chyba wiesz mniej więcej jak prezentują się salony w Twoim miescie, wybierz taki, który wygląda porządnie i mają porządne kosmetyki, wiadomo bd drozej ale drugiej masakry chyba nie chcesz

poszukaj ogólnie w necie nie na wizazu
Szukałam, nie tylko na wizażu i nie ma. Opinie sprzed 5 lat raczej mi się nie przydadzą.

Problem w tym, że ja nie znam fryzjerów u mnie w mieście bo nie chodzę. Mam wchodzić do każdego i pytać czy babka używa profesjonalnych kosmetyków i czy jest dobra? Raczej nie bardzo.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:46   #4980
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VII :)

dobry salon jest zawsze porządnie urządzony i wg mnie to po prostu widac, a takie dziadostwa tez mozna od razu poznac, a jak juz wjedziesz i zobaczysz kobiety z podkreconymi grzywkami to uciekaj i nawet się nie obracaj
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.