Malinowa sukienka na wesele - co do niej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 17:34   #1
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931

Malinowa sukienka na wesele - co do niej?


Wieszak z cyklu - co pasuje do... Kupiłam taką sukienkę w Cubusie, ma piękny cukierkowy kolor, zjeździłam się na nią co nie miara Miałam w planach ubrać do niej czarny krótszy żakiet i czarne buty, ale mój osobisty stylista - TŻ mówi, że totalnie nie pasuje i upiera się przy... uwaga... białych butach i białej górze O ile biały żakiet jeszcze przeboleje to białe buty nigdy, stąd pytanie - co wg was pasuje? myślałam o czarnym/kremowym żakiecie, właśnie takim krótszym i o butach w kolorze cielistym, ale może coś innego przychodzi Wam do głowy? Kopertówkę będę miała taką jak w załączniku, wydaje mi się że będzie fajnie pasować, ewentualnie mam jeszcze dużą czerwoną i małą czarną. O biżuterii jeszcze nie myślałam, także wszelkie sugestie też mile widziane

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 17:53   #2
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Malinowa sukienka na wesele - co do niej?

Piekna kopertowka

Jezeli ona jest juz w innym kolorze niz sukienka to proponuje zakiet i buty zrobic jednolite

Moze w ramach kompromisu z TZ nie az biel, tak, jak mowisz - popularny nude?



I osobiscie nie wybralabym do tego zakietu, tylko szal na ramiona (sukienka odcinana jest wysoko, nie w okolicach talii, zwlaszcza taliowany robilby z niej taki worek....), Szal tez w kolorze nude, pod buty.

Bizuterie wybralabym korespondujaca z torebka, czyli zloto (zapiecie torebki) z czarnymi kamieniami. A ze buty, szal i sukienka maja cieple odcienie zloto bedzie o wiele bardziej pasowac niz srebro.
Nie ubieralabym naszyjnika marszczenie sukienki przyciaga uwage, naszyjnik, zwlaszcza spory robilby duze zamieszanie u gory...

__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:22   #3
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Malinowa sukienka na wesele - co do niej?

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Piekna kopertowka

Jezeli ona jest juz w innym kolorze niz sukienka to proponuje zakiet i buty zrobic jednolite

Moze w ramach kompromisu z TZ nie az biel, tak, jak mowisz - popularny nude?



I osobiscie nie wybralabym do tego zakietu, tylko szal na ramiona (sukienka odcinana jest wysoko, nie w okolicach talii, zwlaszcza taliowany robilby z niej taki worek....), Szal tez w kolorze nude, pod buty.

Bizuterie wybralabym korespondujaca z torebka, czyli zloto (zapiecie torebki) z czarnymi kamieniami. A ze buty, szal i sukienka maja cieple odcienie zloto bedzie o wiele bardziej pasowac niz srebro.
Nie ubieralabym naszyjnika marszczenie sukienki przyciaga uwage, naszyjnik, zwlaszcza spory robilby duze zamieszanie u gory...

Dziękuję za rady, pierścionek i bransoletka wyraziste to bardzo fajny pomysł, kolczyki to zależy jak się uczeszę - mam gęste, brązowe włosy za ramiona, myślałam o lekkich falach ale wtedy kolczyki zginą.

Szal to też fajny pomysł, ale nie lubię bardzo szali, chust, noszonych na ramionach... Generalnie wesele latem, więc myślę, że coś na ramiona potrzebne mi tylko do kościoła, a żakiet zawsze później się przyda (nie znoszę kupować czegoś "na raz", dlatego myślę o takich rzeczach które później założę).

Buty które pokazałaś świetne, ale ja się w takich zabiję coś niższego potrzebuję, ale właśnie o taki kolor mi chodziło.


(pierwszy raz poznam dalszą rodzinę TŻ, więc skoro już mnie będą obgadywać, to przynajmniej chcę dobrze wyglądać, stąd stres)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38


Edytowane przez mag_rat
Czas edycji: 2011-05-21 o 18:24
mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:25   #4
Justyna777
Raczkowanie
 
Avatar Justyna777
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 30
Dot.: Malinowa sukienka na wesele - co do niej?

Mam sukieneczke w bardzo podobnym kolorze na wesele. Troszke bardziej intensyna malinka
Właśnie też miałam problem z dodatami. Ostatecznie zdecydoeałam sie na sandalki w kolorze starego zlota (choć nie jestem pewna czy nie powinnam załozyc lepiej koturn peep toe w kolorze nude) Nie zamierzam zakladac marynarki, bo w czerwcu powinno być już ciepło. Choc zgadzam sie ze czarny mógłby wyglądać zbytciezko. W razie czego zamierzam zarzucić jakiś kremowy szal - tak jak w poprzednim komentarzu koleżanka sugerowala A torebke wymyśliłam sobie kobalowa dla kontrastu - tylko nigdzie takiej nie moge dostać
Justyna777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:30   #5
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Malinowa sukienka na wesele - co do niej?

Cytat:
Napisane przez Justyna777 Pokaż wiadomość
Mam sukieneczke w bardzo podobnym kolorze na wesele. Troszke bardziej intensyna malinka
Właśnie też miałam problem z dodatami. Ostatecznie zdecydoeałam sie na sandalki w kolorze starego zlota (choć nie jestem pewna czy nie powinnam załozyc lepiej koturn peep toe w kolorze nude) Nie zamierzam zakladac marynarki, bo w czerwcu powinno być już ciepło. Choc zgadzam sie ze czarny mógłby wyglądać zbytciezko. W razie czego zamierzam zarzucić jakiś kremowy szal - tak jak w poprzednim komentarzu koleżanka sugerowala A torebke wymyśliłam sobie kobalowa dla kontrastu - tylko nigdzie takiej nie moge dostać
Zaintrygowałaś mnie tym kobaltem, allegro pewnie przeszukiwałaś, mały wybór (http://allegro.pl/listing.php/search...tion=1&sg=1):( Ale teraz kolory są na topie, więc pewnie coś znajdziesz...

Teraz mi tak przyszło do głowy, a może pod kolor torebki sandałki brązowe? Takie a'la gladiatorki? Choć cieliste buty chyba jednak najlepiej pasują...

Eh, gdyby człowiek tylko takie problemy miał w życiu
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 19:11   #6
Justyna777
Raczkowanie
 
Avatar Justyna777
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 30
Dot.: Malinowa sukienka na wesele - co do niej?

Oczywiście, ze allegro przeszukałam Jeszcze jutro uderze do paru sklepów i moze coś znajde, jezeli nie, to bedzie pomarańczowa torebka (pomarańcz i malina to tez modne połączenie tego sezonu)- choc ja wole kontrasty
Co do brązowych butow to myśle, ze zdecydowanie nude! Ja też achetnie ubrałabym takie do mojej sukieneczki gdybym znalazła takie lakierkowane posiadające obcas do 12 cm no i w miarę wygone. Jak do tej pory nie napotkalam takowych
Chociaż Ty do swojej kopertówki mogłabys mieć buty w takim amym kolorze, byłaby to taka sama tonacja kolorystyczna i na pewno byłoby ok.
Trudny temat te dodatki
Justyna777 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.