dieta dla mnie;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-22, 13:23   #1
pszczola87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14

dieta dla mnie;)


Witam Czy któraś z Was ma jakąś sprawdzoną dietę? Mam zamiar schudnąć ok. 6 kg. Ostatnio dużo ćwiczę, jeżdżę na rolkach, na rowerze, ćwiczę na orbitreku itd. i chciałabym dorzucić do tego jakąś dietę. Tylko jest jedno ale.. jestem trochę leniwa i np. dieta do 1000 kalorii itp to nie dla mnie, ja potrzebuję gotowy jadłospis, co jakiego dnia jeść i o jakiej porze. Zna któraś z Was jakąś fajną dietkę dla mnie?? Z góry dzięki za pomoc
pszczola87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 15:13   #2
mary69
Raczkowanie
 
Avatar mary69
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 312
Dot.: dieta dla mnie;)

Cytat:
Napisane przez pszczola87 Pokaż wiadomość
Witam Czy któraś z Was ma jakąś sprawdzoną dietę? Mam zamiar schudnąć ok. 6 kg. Ostatnio dużo ćwiczę, jeżdżę na rolkach, na rowerze, ćwiczę na orbitreku itd. i chciałabym dorzucić do tego jakąś dietę. Tylko jest jedno ale.. jestem trochę leniwa i np. dieta do 1000 kalorii itp to nie dla mnie, ja potrzebuję gotowy jadłospis, co jakiego dnia jeść i o jakiej porze. Zna któraś z Was jakąś fajną dietkę dla mnie?? Z góry dzięki za pomoc
Poczytaj wątki podwieszona na przykład, tam znajdziesz bardzo duzo jadłospisów. Są one poprawiane przez Panie moderatorki badz doświadczone Wizażanki. A co do dietki to najlepiej się nie głodzić, jeść 5-6 dobrze dobranych posiłków. Więcej na http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336565 i skoro chcesz zrzucić to czytaj te oznaczone literką R(redukcja). Pozdrawiam
__________________
Dietka

* zapuszczam włoski - są poniżej połowy
pleców, będą do pasa
* dbam o pazurki
* dbam o uśmiech
* nie hoduję cellulitu, nigdy więcej!


mary69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:24   #3
andzia52
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 32
Dot.: dieta dla mnie;)

Proponuje diete proteinową.
andzia52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.