Rak? Czy co innego? 33 tyg ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-14, 18:05   #1
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka

Rak? Czy co innego? 33 tyg ciąży


Hej.

Pisałam, już w tym temacie na ginekologii, ale niestety, niczego się nie dowiedziałam.
Jakieś dwa tygodnie temu, na pachwinie w miejscu intymnym zrobiło mi się coś. Taki niby bąbel z "ogonkiem". Po mocniejszym naciśnięciu pękł i pojawiła się żółta ciecz, z krwią.
Myślałam, że się zagoi, ale niestety, się nie zagoiło.
Nie boli mnie to, nie swędzi, nie drażni, nie krwawi.
Ale bardzo za to martwi....

To zdjęcie z widocznym bąblem to było to jak wyglądało na początku. A teraz wygląda tak...

Radziłam się, położnej, ale kazała tylko psikać octaniseptem. Wizytę u lekarza mam we wtorek.

Tyle, że mój mózg produkuje takie wizje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170904_210351.jpg (38,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170913_201030.jpg (104,9 KB, 28 załadowań)
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 22:10   #2
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Rak? Czy co innego? 33 tyg ciąży

Cytat:
Napisane przez marchewkowa karrotka Pokaż wiadomość
Hej.

Pisałam, już w tym temacie na ginekologii, ale niestety, niczego się nie dowiedziałam.
Jakieś dwa tygodnie temu, na pachwinie w miejscu intymnym zrobiło mi się coś. Taki niby bąbel z "ogonkiem". Po mocniejszym naciśnięciu pękł i pojawiła się żółta ciecz, z krwią.
Myślałam, że się zagoi, ale niestety, się nie zagoiło.
Nie boli mnie to, nie swędzi, nie drażni, nie krwawi.
Ale bardzo za to martwi....

To zdjęcie z widocznym bąblem to było to jak wyglądało na początku. A teraz wygląda tak...

Radziłam się, położnej, ale kazała tylko psikać octaniseptem. Wizytę u lekarza mam we wtorek.

Tyle, że mój mózg produkuje takie wizje...
Jeśli jesteś w ciąży, to tym bardziej nie powinnaś tego bagatelizować, i pisać na forum tylko udać się do lekarza. Tutaj nie ma lekarza, musi to obejrzeć specjalista, jeśli będzie miał wątpliwości skieruje Cię na badania. Organizm w ciąży bardzo się zmienia, może to podrażnienie (otarcie) albo po prostu pęcherz. Nie ruszaj tego, psikaj octaniseptem, to dobry produkt , i staraj się nosić przede wszystkim bawełnianą bieliznę.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 23:26   #3
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Rak? Czy co innego? 33 tyg ciąży

Na pewno nie rak. Jakaś krosta, czy opryszczka, być może wrośnięty włosek, który jest za głęboko pod skórą i nie może się wydostać (trochę kształt pasuje). Nie panikuj i nie wymyślaj sobie chorób, na pewno lekarz coś doradzi, ale poważnie to nie wygląda.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 07:18   #4
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Rak? Czy co innego? 33 tyg ciąży

Na wrośnięty włosek to nie wygląda. Wiem o czym mówię, ponieważ sama kilka lat temu zmagałam się ze stanem zapalnym wynikłym z takowego wrośnięcia. Z początku myślałam, że była to zwykła krostka i zaczęłam ją dusić. Niepotrzebnie, ponieważ sobie zaszkodziłam. Miejsce było opuchnięte, bolące, podbiegłe krwią. Potem zrobiła się torbiel i musiałam stosować maść ze sterydami, aby się wchłonęła. Po cyście nie ma już śladu, ale mały znak na skórze jest no i włosek w tymże miejscu ciągle mi wrasta.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-23 08:18:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.