Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówki 2016 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-14, 10:41   #1201
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Co za noc...Od 4 synek spal u nas w lozku. Wtulal soe we mnie zadowolony i przysuwał. A jak soe obudził to tylko taaaaaatuuuusiu Co to?,😂 ledwo oczy otworzył.

Nie wyobrażam sobie dwóch szkrabow na raz w naszym łóżku. Raz ze jest za wąskie a dwa starszy mogly przygnieść malucha bo bardzo się wierci w nocy. Rano zalozyl Tz stopy na twarz i tak spal w poprzek lozka. Na szczęście do mamusi przytuil sie Glowa 😂
My mamy 180cm, córa co noc przychodzi, druga pewnie dołączy, też to kiepsko widzę, bo już teraz nam ciasno, ale co zrobić jak się nie da jej pozbyć;P

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Super opis.
Jazda gołą dupą po lodzie mnie rozwaliła.
Czekamy na fotki Zuzi. Może wrzucisz zdjęcia na klub.
Gratuluje łagodnego porodu.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

CHRUPA jak są spore zacieki to polecam ci je zeszlifować papierem ściernym 500 lub 320. To jest pewnie przez położenie gruntu. Kiedyś miałam to samo.
Po szlifowaniu nową farbę niestety.
Ale zapewniam że lepiej to zrobić od razu bo zawsze będziesz na to patrzeć i będzie cię wkurzać.
Teraz jest Luxens w promocji ok 34 zł a farba jest extra.
Ja Luxensa nie polecam, mieliśmy na poprzednim mieszkaniu i dla mnie porażka, zawsze dajemy grunt, ale jak dla mnie tylko beckers albo magnat, ładnie kryje i się zmywa.
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 10:59   #1202
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Ana__86 Pokaż wiadomość
My mamy 180cm, córa co noc przychodzi, druga pewnie dołączy, też to kiepsko widzę, bo już teraz nam ciasno, ale co zrobić jak się nie da jej pozbyć;P



Ja Luxensa nie polecam, mieliśmy na poprzednim mieszkaniu i dla mnie porażka, zawsze dajemy grunt, ale jak dla mnie tylko beckers albo magnat, ładnie kryje i się zmywa.
Dodalabym tikurille do zestawu farb do polecenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 11:07   #1203
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
Ja połączyłam to slizganie tylkiem po lodzie I szlif papierem ściernym. I skojarzyło mi się jazda tylkiem po papierze

Już wiem, że minimum do wtorku zostaję.
Jestem po usg, Młody waży 2400, wg usg jest to 34 tc 5D.
I wszystko ok. Obrócił się w końcu główką w dół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wg om? Bo nie ma cie na liście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 11:10   #1204
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Beti - ty to jesteś specjalistka od malowania, zaraz po ciebie pojadę i mi tu wymalujesz jak trzeba Ja już nie mam do tego siły Mąż nawet spróbował cośtam zetrzeć papierem ściernym ale żadnego efektu to nie dało. Malowałam tikkurilą, ale się skończyła. Jeszcze jest dekoral biały, ale jak pomaluję teraz inną farbą to pewnie trzeba i tak minimum 2 razy? Ta ściana już ze 4 razy jest pomalowana w tym momencie, boję się, że się zacznie odwarstwiać... Spierniczyłam strasznie, mogłam się tego w ogóle nie tykać :/ Wszystkie meble poodsuwane, nic nie mogę zrobić, wyprać bo nie mam tego nawet gdzie poukładać. Maszyna do szycia stoi mi na stole w kuchni i ciężko tam coś zrobić bo jednocześnie na tym stole leży wszystko - od dokumentów przez jakieś jedzenie, soki, miarki i narzędzia męża...

__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40

Edytowane przez chrupa
Czas edycji: 2016-08-14 o 11:22
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 11:14   #1205
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
A wg om? Bo nie ma cie na liście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wg om też TP jest na 22 września, wg usg 20 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 11:26   #1206
_chouchou
Raczkowanie
 
Avatar _chouchou
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 325
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
Witam się po długiej przerwie!
Absolutnie nie jestem w stanie Was nadrobić, ani nie wiem z jaką częstotliwością będę tu zaglądać więc jakby coś to proszę o priv
Od czwartku jesteśmy w domku!
Ale od początku-poród był dość długi, ale myślałam, że będzie 100 razy gorzej
Zaczęło się ok 6 - czułam leciutenkie skurcze, które pisały się na KTG, potem były trochę mocniejsze, a rozwarcie było na 6 cm (jak wiecie do szpitala trafiłam z 5 cm, które zrobiło się samo). Potem w sumie kilka godzin tak samo. Zmęczona poszłam spać - gdy się obudziłam skurcze były ciut większe i rozwarcie też. Dali mi oksytocynę i wtedy skurcze były mocniejsze. Po jakimś czasie przebili worek owodniowy i wtedy już poszło szybko i dynamicznie. Kilka (nie pamiętam ile) skurczy partych - swoją drogą dla mnie mniej bolesnych niż te po oksy nie parte i Zuzia była na świecie Położyli mi ją na brzuchu,a potem wzięli na pomiary pod opieką męża, a ja dwoma skurczami urodziłam łożysko. Potem Pan doktor mnie zszył (byłam nacięta na 2 cm) i po jakimś czasie przenieśli nas na oddział położniczy. W skrócie tak by to wyglądało
Zuzia w momencie narodzin miała 50 cm i 2700 g i 10/10
Ale ciąża i poród to i tak jest pikuś do tego jak jest teraz bo oczywiście Zuzia jest kochana i śliczna i na prawdę dużo śpi, ale macierzyństwo to jak jazda gołą pupą po lodzie Także ten, odpoczywajcie dużo póki jesteście w dwupakach
Taki poród nam nie straszny

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
Jestem po usg, Młody waży 2400, wg usg jest to 34 tc 5D.
I wszystko ok. Obrócił się w końcu główką w dół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super!
__________________
35/40
_chouchou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 11:31   #1207
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Beti - ty to jesteś specjalistka od malowania, zaraz po ciebie pojadę i mi tu wymalujesz jak trzeba Ja już nie mam do tego siły Mąż nawet spróbował cośtam zetrzeć papierem ściernym ale żadnego efektu to nie dało. Malowałam tikkurilą, ale się skończyła. Jeszcze jest dekoral biały, ale jak pomaluję teraz inną farbą to pewnie trzeba i tak minimum 2 razy? Ta ściana już ze 4 razy jest pomalowana w tym momencie, boję się, że się zacznie odwarstwiać... Spierniczyłam strasznie, mogłam się tego w ogóle nie tykać :/ Wszystkie meble poodsuwane, nic nie mogę zrobić, wyprać bo nie mam tego nawet gdzie poukładać. Maszyna do szycia stoi mi na stole w kuchni i ciężko tam coś zrobić bo jednocześnie na tym stole leży wszystko - od dokumentów przez jakieś jedzenie, soki, miarki i narzędzia męża...

Nie kladlabym innej farby teraz. Szczegolnie gorszej.
Ja bym przeszlifowala troche jak dobrze wyschnie i dokupila identyczna farbe jak byla wczesniej malowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-14, 11:43   #1208
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

.

Edytowane przez Nikaniki
Czas edycji: 2016-08-15 o 14:10
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 12:10   #1209
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cześć dziewczyny,
Aneczka współczuję i wiem co czujesz. Dobrze, że stres nie wpłynął na dzidzię.

Maadziaalena jeszcze raz gratuluję i uczcie się siebie. Mam nadzieję, że nas tu nie zostawisz, bo jak zaczniemy się hurtem rozpakowywać to pewnie przydałyby nam się Twoje rady jako już doświadczonej mamy

Co do infekcji to czy przypadkiem nie przyjmujecie luteiny i to ona Was nie podrażnia. Ja wkładek używam, ponieważ właśnie luteina powoduje u mnie podrażnienia. Jak tylko czuję że mi jej resztki wypływają to muszę zmienić wkładkę, bo jak dłużej bym była w tej samej to zaczęłoby mnie swędzieć.

U mnie coraz gorsze noce. Teraz przewracanie się z boku na bok to już jakaś masakra. Jak tylko zaczynam się przewracać to brzuch mi twardnieje i zaczyna już to boleć.

Wczoraj mój mąż stwierdził, że on chciałby żeby synek miał taką samą koszulkę jak on. Zaczęłam szperać w necie i nawet fajne rzeczy znalazłam https://www.crazyshop.pl/prod_39851_...iecka-geniusz# , http://koszulove.com/zestaw-rodzic-d...syna-alfa.html może którejś z Was się przyda na prezent dla świeżego tatusia
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 12:14   #1210
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Beti - ty to jesteś specjalistka od malowania, zaraz po ciebie pojadę i mi tu wymalujesz jak trzeba Ja już nie mam do tego siły Mąż nawet spróbował cośtam zetrzeć papierem ściernym ale żadnego efektu to nie dało. Malowałam tikkurilą, ale się skończyła. Jeszcze jest dekoral biały, ale jak pomaluję teraz inną farbą to pewnie trzeba i tak minimum 2 razy? Ta ściana już ze 4 razy jest pomalowana w tym momencie, boję się, że się zacznie odwarstwiać... Spierniczyłam strasznie, mogłam się tego w ogóle nie tykać :/ Wszystkie meble poodsuwane, nic nie mogę zrobić, wyprać bo nie mam tego nawet gdzie poukładać. Maszyna do szycia stoi mi na stole w kuchni i ciężko tam coś zrobić bo jednocześnie na tym stole leży wszystko - od dokumentów przez jakieś jedzenie, soki, miarki i narzędzia męża...



Spoko zabieraj mnie.

A tak poważnie to zeszlifować i tą samą farbą malnąć. Jak nie jest tego dużo pierdyknij se obrazek albo zrób jakiś figo fago szablon innym kolorem albo naklejki.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 12:21   #1211
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Ja u rodziców taki zrobiłam bo u nich jakoś tak pusto na ścianach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160814_131701.jpg (45,7 KB, 17 załadowań)
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 12:30   #1212
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Super opis.
Jazda gołą dupą po lodzie mnie rozwaliła.
Czekamy na fotki Zuzi. Może wrzucisz zdjęcia na klub.
Gratuluje łagodnego porodu.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

CHRUPA jak są spore zacieki to polecam ci je zeszlifować papierem ściernym 500 lub 320. To jest pewnie przez położenie gruntu. Kiedyś miałam to samo.
Po szlifowaniu nową farbę niestety.
Ale zapewniam że lepiej to zrobić od razu bo zawsze będziesz na to patrzeć i będzie cię wkurzać.
Teraz jest Luxens w promocji ok 34 zł a farba jest extra.
brr szlifowanie ale czasem trzeba, masz racje...Dobra farba z gruntem powinna wlasnie sprawic ze zaciekow nie bedzie

Luxens to najgorsza farba jaka kiedykowiek mialam na scianach a kupilismy ta z serii kuchnia. Brudzila sie niemilosiernie a scieralnosci zero.Wolalabym juz sniezke nawet...

Do dzieciecego pokoju polecam Magnat ceramic - droga ale warto. Mi zeszly gabka z plynem nawet tluste plamy w salonie po kremie do pupci. Sciana jak nowa a farba nie zeszla ani odrobine.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Aneczka współczuję i wiem co czujesz. Dobrze, że stres nie wpłynął na dzidzię.

Maadziaalena jeszcze raz gratuluję i uczcie się siebie. Mam nadzieję, że nas tu nie zostawisz, bo jak zaczniemy się hurtem rozpakowywać to pewnie przydałyby nam się Twoje rady jako już doświadczonej mamy

Co do infekcji to czy przypadkiem nie przyjmujecie luteiny i to ona Was nie podrażnia. Ja wkładek używam, ponieważ właśnie luteina powoduje u mnie podrażnienia. Jak tylko czuję że mi jej resztki wypływają to muszę zmienić wkładkę, bo jak dłużej bym była w tej samej to zaczęłoby mnie swędzieć.

U mnie coraz gorsze noce. Teraz przewracanie się z boku na bok to już jakaś masakra. Jak tylko zaczynam się przewracać to brzuch mi twardnieje i zaczyna już to boleć.

Wczoraj mój mąż stwierdził, że on chciałby żeby synek miał taką samą koszulkę jak on. Zaczęłam szperać w necie i nawet fajne rzeczy znalazłam https://www.crazyshop.pl/prod_39851_...iecka-geniusz# , http://koszulove.com/zestaw-rodzic-d...syna-alfa.html może którejś z Was się przyda na prezent dla świeżego tatusia
swietne te zestawy! szkoda ze drogie...
Cytat:
Napisane przez Ana__86 Pokaż wiadomość
My mamy 180cm, córa co noc przychodzi, druga pewnie dołączy, też to kiepsko widzę, bo już teraz nam ciasno, ale co zrobić jak się nie da jej pozbyć;P



Ja Luxensa nie polecam, mieliśmy na poprzednim mieszkaniu i dla mnie porażka, zawsze dajemy grunt, ale jak dla mnie tylko beckers albo magnat, ładnie kryje i się zmywa.
nasze lozko to 140cm wiec we 4rke byloby kiepsko

Mam nadzieje ze Beckers tez sie sprawdzi bo u chlopakow mam 2 sciany nim pomaslowane a dwie Magnatem.
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 12:51   #1213
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Ja u rodziców taki zrobiłam bo u nich jakoś tak pusto na ścianach.
Można też narysować gałęzie a kwiatki zrobić butelką tak jak tutaj na 1 obrazku http://natopie.to/rzeczy-z-plastikowych-butelek/
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 15:24   #1214
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Hej
Wilanka, piona,tez skonczylam juz z ubrankami 🛁 jaka to ulga. Uff.
Gratki wizyt i dobrych badan
Ja chce rodzic tuz po 38 tc. Wiesiolek,liscie malin zakupione,wlaczam meza di tego i wiekszy ruch


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Majlenka,ja nie kupuje przescieradla do wozka. Mam sporo pieluch tetrowych,rozkow,i to bede podkladac.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Aneczkakropeczka,moje kondolencje,trzymaj sie tam jakos....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Chouchau,ja bez wkladek nie funkcjonuje od X lat. Teraz wybieram dluzsze i mniej pachnace. Nie wyobrazam sobie inaczej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Wspolczuje wam tych zlych tesciowych dziewczyny. Ja swoja uwielbiam,jest idealna dla mnie,tesciu w sumie tez.
Betu,gratki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 15:32   #1215
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

.

Edytowane przez Nikaniki
Czas edycji: 2016-08-15 o 14:10
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 15:32   #1216
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Maadzialenna,super,ze mialas taki szybki porod. Tez chcialabym tak duzo zdrowka dla coreczki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 16:14   #1217
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Dzień dobry
Standardowo nic mi się nie chce...

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Wlasnie gdyby nie Wizaż nie pomyslalabym ze potrzebuje prześcieradło do gondoli i nawet tz mówiłam dzisiaj ze nie mamy ale z tymi pieluchami i rozkiem to dobry pomysł


Oglądałam dziś pieluchy dady jedynki newborn w biedronce i w sumie nie wiem czemu ich nie wzięłam chyba są w miarę ok? Miałam próbkę jednej pieluszki dady w gazecie ale czwórki i w dotyku są oki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez planuję po prostu dużą pieluszke jako prześcieradło do wózka

Mój szwagier przy swoich dzieciach używa Dad od tego najmniejszego rozmiaru i zadowolony.
Ja się właśnie waham czy ten najmniejszy rozmiar brać Dady czy rossmannowe pieluchy. A może jeszcze coś innego?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 16:16   #1218
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Standardowo nic mi się nie chce...



Ja tez planuję po prostu dużą pieluszke jako prześcieradło do wózka

Mój szwagier przy swoich dzieciach używa Dad od tego najmniejszego rozmiaru i zadowolony.
Ja się właśnie waham czy ten najmniejszy rozmiar brać Dady czy rossmannowe pieluchy. A może jeszcze coś innego?
Ja wzięłam na razie Tesco loves baby. Będę testować po kolei też inne, zobaczymy co mi najbardziej podpasuje. Słyszałam że na początku dobrze jak jest jakiś wskaźnik wilgoci bo się łatwiej ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 16:32   #1219
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Super ze sie obrocil Oby mój też obrócił się w końcu główka w dół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A Ty nie masz wskazania do cc? Bo ja to już chyba głupieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 16:35   #1220
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

A co do malowania to mąż się jutro za to zabiera dzielny już dziś zaczął szlifować. A ja obiecalam już nic nie poprawiać jest szansa że we wtorek będzie ogarnięte do końca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 16:43   #1221
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

.

Edytowane przez Nikaniki
Czas edycji: 2016-08-15 o 14:10
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 16:47   #1222
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Jedynym moim wskazaniem do cc na dzień dzisiejszy jest to że mały jest ułożony miednicowo jeśli by sie obrócił to poród naturalny innych przeszkód brak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa bo coś mi się pomieszało ze miałaś od endokrynologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 16:54   #1223
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

.

Edytowane przez Nikaniki
Czas edycji: 2016-08-15 o 14:11
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 17:06   #1224
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

O i kolejny napad skurczy. Wzięłam Nospę - nie pomogło. Wskoczyłam po Nospie do wanny z ciepłą wodą - pomogło.

A robimy dzisiaj coś ala shower party. Jeśli punktem kulminacyjnym będzie wyjazd na porodówkę, to będzie wesoło. Stado podchmielonych fanów rocka wpadających na IP na Polną z rykiem: "My koleżankę z imprezy do poroduuuu" i ja, słaniajaca się w ramionach koleżanki z weterynarii histerycznie powtarzającej: "Umiem odbierać poród u krowy...umiem odbierać poród u krowy...". Tak to widzę
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 17:20   #1225
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cześć dziewczyny u nas dziś dość leniwa niedziela, tzn u mnie, bo prawie cały dzień leżę, a TZ pomagał sprzątać remontowany dom u moich rodziców. W drodze do naszego mieszkania wstapilismy do Auchan i kupiłam małe opakowanie mleka Bebiko 1. Na wszelki wypadek. Obliczylismy, że w pierwszych miesiącach jeśli byśmy mieli karmić samym mm to kosztowałoby nas to ok 160-190zl miesięcznie. Nie licząc jakichś kaszek, deserkow i innych. A Bebiko to chyba i tak najtańsze mleko. Macie jakieś doświadczenia w tej sprawie?

Oczywiście wolałabym karmić piersią jak najdłużej, ale też muszę się liczyć z tym że po pół roku chce wrócić do pracy a mała musiałaby iść do żłobka, więc wtedy albo mleko odciągane albo mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 17:30   #1226
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

103cm w obwodzie brzucha 👈

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Weselna tekst o krowie mnie rozbroił 😂
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 17:52   #1227
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
103cm w obwodzie brzucha 👈

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Weselna tekst o krowie mnie rozbroił 😂
U mnie tyle samo

Dziewczyny, które już rodziły i miały znieczulenie: to prawda, ze przy zzo jest problem z wysikaniem się i muszą zakładać cewnik? Bo tak napisała jedna sierpniowka, ale mi się nic takiego nie przypomina z zajęć z anestezjologiem w szkole rodzenia
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 17:57   #1228
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

.

Edytowane przez Nikaniki
Czas edycji: 2016-08-15 o 14:11
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 17:59   #1229
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

103, 108... Ja już mam 110 i co mam powiedzieć?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 18:22   #1230
Sondrapransky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 202
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Moja koleżanka używała dady ale zaczęła dopiero od 2 bo na początku 1 to używała z pampersa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------


No była taka opcja, że jakbym chciała to by mi wypisala papier na cc, ale ja juz sama nie wiem co gorsze cc czy poród sn, więc postanowilam: niech się dzieje wola nieba

Jakbym miała małego ulozonego głową w dół to bym była spokojniejsza. Ostatnio pokusiło mnie poczytać o tym ułożeniu miednicowym w necie i mam dość... lepiej nie czytac. Przezucilam się na gazety i kończę czytać 4 gazetę i z nich dowiedziałam się więcej informacji o dzieciach niz z poradników książkowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też ułożony miednicowo, jeszcze ma czas żeby się obrócić. Nawet nie rozmawiałam z lekarką z czym to się wiąże, jest aż tak źle? Czy jak coś to czeka nas cesarka?
Sondrapransky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-09 19:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.