Biorę się do roboty - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-12, 14:47   #91
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Biorę się do roboty

qrde wlasnie jestem po obiedzie u tesciowej i chyba zaraz pekne ale do jutra juz nic nie zjem i zaraz pojde na dluugi spacerhee (chociaz tyle) a od jutra znow dietka pozdrawiam i zycze wytrwalosci
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 20:38   #92
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Biorę się do roboty

jasne Ma.ko że cię przypilnuję.Po jedzonku dzisiejszym proponuje jutro poskakać trochę,nie trzeba ze skakanką.Rób w przerwie ćwiczonek po 200 skoków.Powtórz cały cykl 5 razy.A jutro w ogóle ci wyślę ćwiczonka na brzusio,troche ich będzie,więc się nie dziw...
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 21:40   #93
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Biorę się do roboty

dzkei Sandra jestes kochana jutro sie znow biore ostro do roboty po dzisiejszym ale mam nadzieje, ze dam radea Ty robisz 6 weidera?i jakie sa wymiki? ja mam 6 dzien i (nie wiem czy to mozliwe po 6 dniach)ale widze powoli efekty <hurra>. a co do cwiczen to dzieki ze bedzie duzo im wiecej zrobie tym lepiejhehe narazei robnie tak: tancze i skacze sobie jakies5-10 minut poznije 6 weidera a poznije chwile sie rozciagam i robie 8 minutowe tae bo. mam nadzieje ze jeszce troche i bedzie wygladala jak na tamtych wakacjach. aha jescze jedno pytanko moglabys mi podpowiedziec jakas dietke ale nie taka zeby sie glodzic-mam takich rdzicow ze jak nie zjem miesa na obiad albo czegos pozywnego to zaraz jest kazanie o anemii itp wiec obiad musze jesc. narazie rezygnuje ze slodyczy i jem lekka kolacje(przwaznie jablko-tylko wczoraj sie rozpedzilam). a moglabys podpowiedziec jakas lekka dietke? pozdrawiam i dziekuje
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 22:12   #94
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Biorę się do roboty

Kilka ćwiczonek juz ci droga Ma.ko przesłałam.A co do dietki-saraj się jeść dużo warzyw i owoców,do tego ryby,gotowane mięsko,najlepiej z indyka lub pierś z kurczaka.Czasem wątróbkę.Unikaj smazonych potraw,włącz do jadłospisu ciemne pieczywo,ale pełnoziarniste,z mąki z pełnego przemiału,nie barwione karmelem.To takie najprostsze zasady zdrowego odżywiania,a skuteczne.W ciągu dnia jakis jogurcik naturalny,maślanka lub kefirek.I będzie gut.Trzymaj się!I oczywiście ćwicz.Ja nie robie 6,ale chyba spróbuje,bo tak jest zachwalana,a ja potrzebuje czegos intensywnego na brzusio,bo kocham brzuszki.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 07:51   #95
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Biorę się do roboty

Dzieki Sandra zaraz zjem jakies sniadanko i troche posprzatam u siebie w pokoju i biore sie za cwiczenia. i oczywiscie od dzisiaj sie przezucam na ciemne pieczywo i gotowane mieso ktre niestety musze miec(juz pisalam-rodzice) a wazywa i owoce liubie wiec jem i tak codziennie. a mozesz mi powiedziec czy kalarepa jest strasznie tuczaca czy moge ja jesc? pozdrawiam
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 14:21   #96
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Biorę się do roboty

Kalarepa podobnie jak większość warzyw nie jest tucząca,musiałabym sprawdzić ile ma kalorii,ale chyba nie za dużo.Możesz ja jeść śmiało,a na pewno dostarczysz organizmowi witaminek i minerałów.A w ogóle to przypomniało mi się,że możesz też mięsko grillować lub przygotowywać na parze.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 14:22   #97
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Biorę się do roboty

Staraj sie nie duzo solić,za to innych przypraw ziołowych sobie nie żałuj,np.pieprzu,majerank u,kminku.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-13, 14:45   #98
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Biorę się do roboty

dzieki dzisiaj prawie 40minut cwiczylam i potem jescze byl spacerek wiec mysle ze spalilam chociaz czesc wczorajszego obiadku zaraz znow ide na spacer i oczywiscie rezygnuje z kolacji(a przynajmniej z jedzenia po 18). mam nadzieje, niedlugo bedzie"ze mna lepiej"
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 13:49   #99
!!!moni!!!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Biorę się do roboty

hej laseczki widze ze nie poddajecie sie !!i tak trzymać! ja musiałam troszke odpuscić sobie ćwiczonka w domku, dostałam prace no i jestem zadowolona! schudłam 5kg ! niewiem jak to zrobilam ale strasznie sie ciesze z tego powodu! mam teraz wolne 2tygodnie wiec jeszcze dopracuje moje ciałko! pozdrawiam serdecznie
!!!moni!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 20:15   #100
gft
Raczkowanie
 
Avatar gft
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 65
Dot.: Biorę się do roboty

Dziewcznki! bardzo wazna sprawa jesli chodzi o przysiady! te cwiczenia nie polecane sa osobom z grubymi udami. (cwiczenia te polegaja na wzmocnieniu i ksztaltowaniu miesnia czteroglowego, co w rezultacie z nagromadzonym tluszczykiem daje efekt niezbyt ladny). jesli chcecie sobie zmocnic miesnie ud, to okej, przysiady jak najbardziej polecam.
aha! dziewczynki z nieco grubszymi udami nie poddawajcie sie! moje kolezanki z zespolu poradzily mi przysiady, przy ktorych musicie przestrzegac jednej waznej zasady, mianowicie zgiete kolana nie moga przekroczyc linii stop. (patrzac z gory na nozki, zginajcie je tylko tak, zeby "zakryc" nimi stopy i prostujcie nozki).
i jdorzuce jeszcze jedno cwiczenie na wewnetrzna strone ud, z ktorej naprawde ciezko pozbyc sie nadmiaru centymetrow. do tego cwiczenia potrzebujecie jednak drugiej osoby (w ostatecznosci mozecie sporbowac same, ale lepiej, gdy ktos Wam pomaga). otoz cale cwiczenie polega na tym, ze siadacie sobie na podlodze z podkurczonymi nogami, tzn podciagnietymi do klatki piersiowej. druga osoba kleka naprzeciwko Was, kladzie swoje rece na bocznej czesci kolana i sciska wam nogi. w tym samym czasie staracie sie te nogi jak najbardziej rozszerzyc. jesli traficie na "trudnego przeciwnika", to nawet lepiej, gdyz wtedy to cwiczenie bedzie bardziej efektywne. powtarzacie np. 10 razy. nastepnie mozecie sie zamienic, jesli cwiczycie z kolezanka (:
i jeszcze drugie cwiczenie, bardzo podobne do poprzedniego. siadacie tak samo, jak w poprzednim cwiczeniu, ale nogi macie rozszerzone. teraz Waszym zadaniem jest zlaczenie nozek, podczas gdy druga osoba napierając na wewnetrzna czesc kolan, utrudnia Wam to. powtorzyc tez np. 10 razy i zamienic sie (:
mam nadzieje, ze Wam troszke pomoglam (:
pozdrawiam!
__________________
Hitotsume no kotoba wa yume
Nemuri no naka kara
Mune no oku no kurayami wo sotto
Tsure dasu no
gft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 10:56   #101
LoLeCzKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Dot.: Biorę się do roboty

CzEsC MaM dO WaS MaLa PrOsBe ChOdZi mI o tO Ze pOtRzEbNe Mi Sa JaKiEs DoBrE CwIcZeNiA NA DoLnE PaRtIe BrZuChA cHcIaLaByM ZEBy tO ByLo CoS cO SzYbKo DzIaLa NaWeT JeZeLi BeDa tO BaRdZo CiEzKiE CwIcZeNiA . ZoStAwIe MoJeGo mEiLa I MaM NaDzIeJe Ze KtOrAs z WaS Mi PoMoZe CzEkAm Na CoSiK DoBrEgO Pa
LoLeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 10:50   #102
gft
Raczkowanie
 
Avatar gft
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 65
Dot.: Biorę się do roboty

zobacz moze w tym watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=54188
__________________
Hitotsume no kotoba wa yume
Nemuri no naka kara
Mune no oku no kurayami wo sotto
Tsure dasu no
gft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 11:38   #103
MaDa=]
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Biorę się do roboty

hej jestesmy tu nowe !!;] jedna z nas wazy 42 kilo i ma 155 wzrostu a druga 165cm i wazy 52 kg ....czy uwazacie ze powinnysmy schudnąc jak tak to ile ?? od miesiaca chodzimy na fitness ale niewidzimy szczególnych efektów .....
MaDa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 11:26   #104
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Red face do SandraBullock ;)

Droga Sandro, czy mogłabyś mi przesłać na maila (iwunia@o2.pl) te ćwiczonka na pupcie ? Byłabym Ci bardzo wdzięczna
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.