seks na plazy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 18:59   #1
laska000007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 20

seks na plazy


co sadzicie o uprawianiu seksu na plazy? Robiliscie to juz,jakie wrazenia(jesli tak)? Jaka grozi kara za to?
laska000007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:17   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: seks na plazy

jak dla mnie największa karą były by otarcia od piasku,który to włazi wszędzie gdzie się da

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

przepraszam za tą pupę,chciałam tylko bardziej uzmysłowić o jakie miejsca mi chodzi
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:21   #3
keeendy
Zakorzenienie
 
Avatar keeendy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ciemna strona miasta .
Wiadomości: 6 410
Dot.: seks na plazy

ja już parę razy to przeżyłam i jakoś nie mam złych wspomnień

żaden piasek nic mi nie przeszkadzało sama przyjemność, a jak fale obijały o nasze ciała mrrr

polecam.
__________________
ale człowiek może odczuwać nieszczęście tylko do pewnego określonego stopnia, wszystko zaś, co przekracza jego wytrzymałość, może człowieka już tylko zniszczyć lub uczynić obojętnym.
keeendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:31   #4
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: seks na plazy

To samo co Mija. Na plaży bez kocyka to piasek ma zabawę z Was. A jedno ziarnko piasku wewnątrz gumki..... poezja przekleństw.
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:35   #5
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: seks na plazy

Bodajże 500 zł + rozgłos w lokalnych mediach, które mogą przekształcić się w regionalne (i dalsze).
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:39   #6
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Bodajże 500 zł + rozgłos w lokalnych mediach, które mogą przekształcić się w regionalne (i dalsze).
A w Pakistanie publiczna chłosta. Tylko Pani rzecz jasna.
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:48   #7
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: seks na plazy

Ja jestem znad morza i raz mi się zdarzyło uprawiać seks na plaży. Nie polecam, nic fajnego. Piach wszędzie, za☠☠☠iście boli gdy się gdzieś zapałęta.

Zdecydowanie lepszym pomysłem jest wspólna kąpiel nago w morzu w nocy
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 20:52   #8
blanka01994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 24
Dot.: seks na plazy

Ja bym tak chciała
blanka01994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:53   #9
Laramie
Zadomowienie
 
Avatar Laramie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 787
Dot.: seks na plazy

Ja mam raczej wyłącznie miłe wspomnienia.
__________________

"You can't sleep, you can't eat
There's no doubt, you're in deep (...)
Gonna have to face it, you're addicted to love..."



WYMIANA KSIĄŻEK
Laramie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 21:17   #10
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
To samo co Mija. Na plaży bez kocyka to piasek ma zabawę z Was. A jedno ziarnko piasku wewnątrz gumki..... poezja przekleństw.
ała, wyobraziłam to sobie
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 21:36   #11
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: seks na plazy

wczoraj wróciłam z urlopu nad morzem....nie ważne jakim, ale tym cieplejszym i mieliśmy tam ubaw z pewnej pani, którą koleś najpierw wspaniale spił w barze hotelowym (oczywiście all in więc się nawet nie wykosztował), potem z połową turnusu się założył,że wydoopczy laskę na plaży w biały dzień, wziął panią w ramiona i poprowadził do morza, fale były spore- można było zobaczyc WSZYSTKO.
Większość ludzi kąpiących się w tamtym miejscu dosłownie uciekła z wody, stali na plaży i gapili się na zjawisko, facet wulgarnie mówiąc spuścił się lasce na twarz i z jej majtami w ręku wyszedł z morza.
Laskę oczywiście zostawił w wodzie po kolana.
Brawo im biło pół plaży w sumie kolesiowi....bo pannie nikt w oczy spojrzeć nie chciał...także ten noooo....jakoś słabo mi się ten temat kojarzy
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 21:43   #12
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
wczoraj wróciłam z urlopu nad morzem....nie ważne jakim, ale tym cieplejszym i mieliśmy tam ubaw z pewnej pani, którą koleś najpierw wspaniale spił w barze hotelowym (oczywiście all in więc się nawet nie wykosztował), potem z połową turnusu się założył,że wydoopczy laskę na plaży w biały dzień, wziął panią w ramiona i poprowadził do morza, fale były spore- można było zobaczyc WSZYSTKO.
Większość ludzi kąpiących się w tamtym miejscu dosłownie uciekła z wody, stali na plaży i gapili się na zjawisko, facet wulgarnie mówiąc spuścił się lasce na twarz i z jej majtami w ręku wyszedł z morza.
Laskę oczywiście zostawił w wodzie po kolana.
Brawo im biło pół plaży w sumie kolesiowi....bo pannie nikt w oczy spojrzeć nie chciał...także ten noooo....jakoś słabo mi się ten temat kojarzy
Zal... ze nie znalazła sie choc jedna uczciwa , odwazna osoba, która dałaby po ryju takiemu fagasowi i nie uswiadomiła laski i nie poprowadziła jej do hotelu. Sama osobiscie bym takiemu ch*** w pysk dała za tak podłe zachowanie, gdybym była tak dobrze poinformowana jak Ty.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 23:36   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: seks na plazy

Biedna dziewczyna...

A ja od siebie dodam że na plaży nudystów różne rzeczy się dzieją a każdy pilnuje swoich gołych pośladków ;-)
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 00:06   #14
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Zal... ze nie znalazła sie choc jedna uczciwa , odwazna osoba, która dałaby po ryju takiemu fagasowi i nie uswiadomiła laski i nie poprowadziła jej do hotelu. Sama osobiscie bym takiemu ch*** w pysk dała za tak podłe zachowanie, gdybym była tak dobrze poinformowana jak Ty.
Ja też. Widniałby mu liść na twarzy z miesiąc
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 09:26   #15
Lavender kiss
Raczkowanie
 
Avatar Lavender kiss
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 63
Dot.: seks na plazy

Biedna dziewczyna...Ale ludzie to chamy a przynajmniej większość wiem że to nie porównanie do tego co on jej zrobił,ale ostatnio na mieście zepsuł mi się rower,cała umazana sama próbowałam naprawić bo pedały nie chciały ruszyć,to na jakieś 50 osób wszyscy tylko się patrzyli,a niektórzy i śmiali...Na koniec musiałam doprowadzić go aż do domu.

Przepraszam,że nie na temat.
__________________
"Now I can't sing a love song
Like the way it's meant to be
Well, I guess I'm not that good anymore
But baby, that's just me
"
-
BON JOVI-ALWAYS

Jest tyle pięknych cytatów i myśli,że trudno je zapisać w sercu,co dopiero
na forum...
Lavender kiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 11:21   #16
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
wczoraj wróciłam z urlopu nad morzem....nie ważne jakim, ale tym cieplejszym i mieliśmy tam ubaw z pewnej pani, którą koleś najpierw wspaniale spił w barze hotelowym (oczywiście all in więc się nawet nie wykosztował), potem z połową turnusu się założył,że wydoopczy laskę na plaży w biały dzień, wziął panią w ramiona i poprowadził do morza, fale były spore- można było zobaczyc WSZYSTKO.
Większość ludzi kąpiących się w tamtym miejscu dosłownie uciekła z wody, stali na plaży i gapili się na zjawisko, facet wulgarnie mówiąc spuścił się lasce na twarz i z jej majtami w ręku wyszedł z morza.
Laskę oczywiście zostawił w wodzie po kolana.
Brawo im biło pół plaży w sumie kolesiowi....bo pannie nikt w oczy spojrzeć nie chciał...także ten noooo....jakoś słabo mi się ten temat kojarzy
Mieliście ubaw?! Jak dla mnie to pod gwałt pochodzi.. nieszczęsna dziewczyna, a "kibole" to zwykłe chamy
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
A ja od siebie dodam że na plaży nudystów różne rzeczy się dzieją a każdy pilnuje swoich gołych pośladków ;-)
To jedna z moich fantazji (tylko to wielka różnica, bo sama bym tego chciała): słyszałam że są takie ośrodki nudystów (tylko dla dorosłych), gdzie ludzie uprawiają sex centralnie na środku plaży przy wszystkich.. to musi być mega przeżycie..

Edytowane przez patiasym
Czas edycji: 2012-08-24 o 11:33
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 11:54   #17
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
wczoraj wróciłam z urlopu nad morzem....nie ważne jakim, ale tym cieplejszym i mieliśmy tam ubaw z pewnej pani, którą koleś najpierw wspaniale spił w barze hotelowym (oczywiście all in więc się nawet nie wykosztował), potem z połową turnusu się założył,że wydoopczy laskę na plaży w biały dzień, wziął panią w ramiona i poprowadził do morza, fale były spore- można było zobaczyc WSZYSTKO.
Większość ludzi kąpiących się w tamtym miejscu dosłownie uciekła z wody, stali na plaży i gapili się na zjawisko, facet wulgarnie mówiąc spuścił się lasce na twarz i z jej majtami w ręku wyszedł z morza.
Laskę oczywiście zostawił w wodzie po kolana.
Brawo im biło pół plaży w sumie kolesiowi....bo pannie nikt w oczy spojrzeć nie chciał...także ten noooo....jakoś słabo mi się ten temat kojarzy

Gratuluję
Ubaw po pachy.



Seksu na plaży raczej nie zamierzam praktykować. Piasek w d. i całej reszcie.
Natomiast w morzu. Zdecydowanie polecam
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 12:19   #18
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: seks na plazy

A ja polecam, tylko nie na piasku suchym, a w wodzie, nie głęboko, przy brzegu Mam tylko miłe wspomnienia
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 15:58   #19
metoo
Raczkowanie
 
Avatar metoo
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 72
Dot.: seks na plazy

Bardzo chciałam sprobować w te wakacje, jednak okazało sie ze to nie takie proste bo wszedzie było pełno ludzi, takze nocą ale kiedys napewno spróbuje!
metoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 16:48   #20
kebula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 130
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
wczoraj wróciłam z urlopu nad morzem....nie ważne jakim, ale tym cieplejszym i mieliśmy tam ubaw z pewnej pani, którą koleś najpierw wspaniale spił w barze hotelowym (oczywiście all in więc się nawet nie wykosztował), potem z połową turnusu się założył,że wydoopczy laskę na plaży w biały dzień, wziął panią w ramiona i poprowadził do morza, fale były spore- można było zobaczyc WSZYSTKO.
Większość ludzi kąpiących się w tamtym miejscu dosłownie uciekła z wody, stali na plaży i gapili się na zjawisko, facet wulgarnie mówiąc spuścił się lasce na twarz i z jej majtami w ręku wyszedł z morza.
Laskę oczywiście zostawił w wodzie po kolana.
Brawo im biło pół plaży w sumie kolesiowi....bo pannie nikt w oczy spojrzeć nie chciał...także ten noooo....jakoś słabo mi się ten temat kojarzy
z góry przepraszam za off top

la'Mbria, jesteś żałosna. nie wiem, czy Cię to rzeczywiście bawiło, czy jesteś takim tchórzem jak pozostali wczasowicze...
kebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 17:09   #21
Tysiakowa
Raczkowanie
 
Avatar Tysiakowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: seks na plazy

Biedna dziewczyna! Zamiast podejść i jej pomóc, to każdy patrzył się na nich i zrobiło się wielkie widowisko! Przecież ten frajer zrobił jej krzywdę. Zgadzam się, że podchodzi to pod gwałt... Takiemu facetowi nie darowałabym życia.. Nie było tam w ogóle straży ani ratowników? Oni też powinni zareagować


A co do seksu na plaży.. Myślę, że odważyłabym się, ale tylko i wyłącznie w nocy I przy brzegu, żeby od czasu do czasu zalewały nas fale *_*

Edytowane przez Tysiakowa
Czas edycji: 2012-08-24 o 17:10
Tysiakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 17:46   #22
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
A ja polecam, tylko nie na piasku suchym, a w wodzie, nie głęboko, przy brzegu
Ale kusisz , no
Chociaż w naszym poczciwym, lodowatym Bałtyku , poważnie bym się obawiała o to, czy jakikolwiek facet by podołał Ale w jakimś cieplejszym morzu bajka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:11   #23
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez kebula Pokaż wiadomość
z góry przepraszam za off top

la'Mbria, jesteś żałosna. nie wiem, czy Cię to rzeczywiście bawiło, czy jesteś takim tchórzem jak pozostali wczasowicze...
tak, miałam ubaw jak cholera, bo panna przez cały tydzień za przeproszeniem robiła z siebie idiotkę do kwadratu- przykład- pytanie do mnie- "to twój mąż?bo przystojny, można się z nim wy***chać za darmo, czy muszę ci kolejkę postawić?? ehehe...sorry taki żarcik"
non stop się przystawiała do zajętych facetów, żadnego innego tematu nie była w stanie podjąć poza "jak przespać się z wszystkimi facetami na tym wyjeździe" a np. żonom prosto w oczy mówiła, że "kazdy wagonik można odczepić"
non stop pijana w sztorc, zaczepiająca wszystko co się ruszało i miało powyżej 15 lat....
Więc jak w końcu ktoś ją potraktował jak ścierwo to reszta turnusu miała ubaw.
Ze mną włącznie.
Panna sama sprowadziła się do takiego poziomu, w innej sytuacji myślę, że nikt by jej brawa nie bił.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Tysiakowa Pokaż wiadomość
Biedna dziewczyna! Zamiast podejść i jej pomóc, to każdy patrzył się na nich i zrobiło się wielkie widowisko! Przecież ten frajer zrobił jej krzywdę. Zgadzam się, że podchodzi to pod gwałt... Takiemu facetowi nie darowałabym życia.. Nie było tam w ogóle straży ani ratowników? Oni też powinni zareagować
oj biedna biedniusieńka prawie mi się łezka w oku zakręciła.
Wiesz, jak sie człowiek nie szanuje to nic dziwnego, ze inni też do niego nie mają szacunku, nawet za grosz.
A ratownik (nie zaznajomiony z charakterem panienki) był, ale udawał, że nie widzi...albo może nie widział, w kazdym razie- nie zareagował wcale
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2012-08-24 o 21:14
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:14   #24
KlusiaKlusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 159
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
wczoraj wróciłam z urlopu nad morzem....nie ważne jakim, ale tym cieplejszym i mieliśmy tam ubaw z pewnej pani, którą koleś najpierw wspaniale spił w barze hotelowym (oczywiście all in więc się nawet nie wykosztował), potem z połową turnusu się założył,że wydoopczy laskę na plaży w biały dzień, wziął panią w ramiona i poprowadził do morza, fale były spore- można było zobaczyc WSZYSTKO.
Większość ludzi kąpiących się w tamtym miejscu dosłownie uciekła z wody, stali na plaży i gapili się na zjawisko, facet wulgarnie mówiąc spuścił się lasce na twarz i z jej majtami w ręku wyszedł z morza.
Laskę oczywiście zostawił w wodzie po kolana.
Brawo im biło pół plaży w sumie kolesiowi....bo pannie nikt w oczy spojrzeć nie chciał...także ten noooo....jakoś słabo mi się ten temat kojarzy
Ubaw po pachy nie ma co. Jesteś żałosna, podobnie jak wszyscy Ci którzy bili brawo. SZOK, aż mi się nie chcę wierzyć czy to nie prowo. Sytuacja podchodzi ostro pod gwałt. Nawet w "zaściankowej" Polsce ktoś by się znalazł kto by dał mu w mordę lub wezwał policje a najlepiej to i to. Jak nie prowo to jestem w wielkim szoku.. Obstawiam że to był Egipt/Bułgaria, bo tam się niestety różne dziwne rzeczy dzieją, chociaż czegoś takiego jeszcze nie słyszałam.. Brak słów.

Co do tematu - mi się to marzy i jak kiedyś będę miała możliwość + z kim to myślę że spróbuję

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
tak, miałam ubaw jak cholera, bo panna przez cały tydzień za przeproszeniem robiła z siebie idiotkę do kwadratu- przykład- pytanie do mnie- "to twój mąż?bo przystojny, można się z nim wy***chać za darmo, czy muszę ci kolejkę postawić?? ehehe...sorry taki żarcik"
non stop się przystawiała do zajętych facetów, żadnego innego tematu nie była w stanie podjąć poza "jak przespać się z wszystkimi facetami na tym wyjeździe" a np. żonom prosto w oczy mówiła, że "kazdy wagonik można odczepić"
Więc jak w końcu ktoś ją potraktował jak ścierwo to reszta turnusu miała ubaw.
Ze mną włącznie.
Panna sama sprowadziła się do takiego poziomu, w innej sytuacji myślę, że nikt by jej brawa nie bił.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------


oj biedna biedniusieńka prawie mi się łezka w oku zakręciła.
Wiesz, jak sie człowiek nie szanuje to nic dziwnego, ze inni też do niego nie mają szacunku, nawet za grosz.
A ratownik (nie zaznajomiony z charakterem panienki) był, ale udawał, że nie widzi...albo może nie widział, w kazdym razie- nie zareagował wcale

Aż mi się wierzyć nie chce w te teksty, wygląda jak byś się szybko broniła teraz z tego... Bo kto jedzie sam za granice na wyczieczke? Praktycznie nikt. Musiała z kims byc, wiec wierzyc mi sie nie chce, wyglada jakbys sie wybielała teraz szybko..


Co do ratownika - powinien stracić pracę.. A co do sama się prosiła - masz pewność że ten koleś jej nic nie DOSYPAŁ ? Bo na ręce mu nikt nie patrzył raczej.
KlusiaKlusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:46   #25
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez KlusiaKlusia Pokaż wiadomość
Ubaw po pachy nie ma co. Jesteś żałosna, podobnie jak wszyscy Ci którzy bili brawo. SZOK, aż mi się nie chcę wierzyć czy to nie prowo. Sytuacja podchodzi ostro pod gwałt. Nawet w "zaściankowej" Polsce ktoś by się znalazł kto by dał mu w mordę lub wezwał policje a najlepiej to i to. Jak nie prowo to jestem w wielkim szoku.. Obstawiam że to był Egipt/Bułgaria, bo tam się niestety różne dziwne rzeczy dzieją, chociaż czegoś takiego jeszcze nie słyszałam.. Brak słów.

Co do tematu - mi się to marzy i jak kiedyś będę miała możliwość + z kim to myślę że spróbuję

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------




Aż mi się wierzyć nie chce w te teksty, wygląda jak byś się szybko broniła teraz z tego... Bo kto jedzie sam za granice na wyczieczke? Praktycznie nikt. Musiała z kims byc, wiec wierzyc mi sie nie chce, wyglada jakbys sie wybielała teraz szybko..


Co do ratownika - powinien stracić pracę.. A co do sama się prosiła - masz pewność że ten koleś jej nic nie DOSYPAŁ ? Bo na ręce mu nikt nie patrzył raczej.
a może tak zluzuj i nie pisz o osobie której nie znasz, ze jest żałosna, dobrze? bo wiesz żałośnie to wygląda takie ocenianie po jednym poście. Poza tym nie czuję się żałosna z powodu tej sytuacji.
nic na szybko nie wymyślam, panna była z dwiema równie udanymi i równie chlejącymi na umór kolezankami, więc nie sama, nie sądziłam że w całej tej historii ma znaczenie z kim przyjechała albo w jakim stroju,się opalała
co do dosypywania- nie, oczywiście, że nie mam pewności.
Natomiast oceniając jej zachowanie które mogłam obserwować przez cały turnus- obstawiam, że była po prostu pijana i taka głupia za razem.
Koleś- według mnie też przygłupi, warci siebie, niezła by z nim była parka.
co do zaściankowej polski...eh..no byla z nami zaściankowa europa również- włosi, hiszpanie, sporo niemców i rosjan.
wszyscy zaściankowi od groma bo wszyscy mieli panny "helloł łoc jor nejm end hał long is jor litel friend?" po dziurki w nosie i nikt się jej strasznym losem nie przejął.
Szczerze mówiąc, to wyglądała jakby była dość świadoma tego show jakie wokół siebie zrobiła, tylko głupio jej się zrobiło, że majtki ten koleś jej zabrał. Według mnie nie było jej wstyd samego aktu, a jedynie tego, że on się z niej po fakcie wyśmiewał....no ale to moje subiektywne spostrzeżenie. Nie pytałam jej o odczucia.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 22:12   #26
kebula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 130
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
a może tak zluzuj i nie pisz o osobie której nie znasz, ze jest żałosna, dobrze? bo wiesz żałośnie to wygląda takie ocenianie po jednym poście. Poza tym nie czuję się żałosna z powodu tej sytuacji.
nic na szybko nie wymyślam, panna była z dwiema równie udanymi i równie chlejącymi na umór kolezankami, więc nie sama, nie sądziłam że w całej tej historii ma znaczenie z kim przyjechała albo w jakim stroju,się opalała
co do dosypywania- nie, oczywiście, że nie mam pewności.
Natomiast oceniając jej zachowanie które mogłam obserwować przez cały turnus- obstawiam, że była po prostu pijana i taka głupia za razem.
Koleś- według mnie też przygłupi, warci siebie, niezła by z nim była parka.
co do zaściankowej polski...eh..no byla z nami zaściankowa europa również- włosi, hiszpanie, sporo niemców i rosjan.
wszyscy zaściankowi od groma bo wszyscy mieli panny "helloł łoc jor nejm end hał long is jor litel friend?" po dziurki w nosie i nikt się jej strasznym losem nie przejął.
Szczerze mówiąc, to wyglądała jakby była dość świadoma tego show jakie wokół siebie zrobiła, tylko głupio jej się zrobiło, że majtki ten koleś jej zabrał. Według mnie nie było jej wstyd samego aktu, a jedynie tego, że on się z niej po fakcie wyśmiewał....no ale to moje subiektywne spostrzeżenie. Nie pytałam jej o odczucia.
weź przestań się bezsensownie tłumaczyć i bronić. to, że dziewczyna była łatwa to nie znaczy, że sama, dobrowolnie zgodziła się na takie widowisko. że według Ciebie nie było jej wstyd, że facet ją wykorzystał na oczach wszystkich, to wcale nie znaczy, że tak nie było. czy ty siedzisz w jej mózgu czy może masz nadprzyrodzone zdolności czytania w umysłach??? nie? to nie stawiaj takich idiotycznych hipotez
kebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 22:18   #27
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
wczoraj wróciłam z urlopu nad morzem....nie ważne jakim, ale tym cieplejszym i mieliśmy tam ubaw z pewnej pani, którą koleś najpierw wspaniale spił w barze hotelowym (oczywiście all in więc się nawet nie wykosztował), potem z połową turnusu się założył,że wydoopczy laskę na plaży w biały dzień, wziął panią w ramiona i poprowadził do morza, fale były spore- można było zobaczyc WSZYSTKO.
Większość ludzi kąpiących się w tamtym miejscu dosłownie uciekła z wody, stali na plaży i gapili się na zjawisko, facet wulgarnie mówiąc spuścił się lasce na twarz i z jej majtami w ręku wyszedł z morza.
Laskę oczywiście zostawił w wodzie po kolana.
Brawo im biło pół plaży w sumie kolesiowi....bo pannie nikt w oczy spojrzeć nie chciał...także ten noooo....jakoś słabo mi się ten temat kojarzy
Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Według mnie nie było jej wstyd samego aktu, a jedynie tego, że on się z niej po fakcie wyśmiewał....no ale to moje subiektywne spostrzeżenie. Nie pytałam jej o odczucia.
Boże, co za burak...
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 18:58   #28
weronka19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 630
Dot.: seks na plazy

A ja miałam przyjemność uprawiać seks na plaży, ale mój luby się mocno denerwował, że ktoś nas nakryje i jak to okreslił " to on gołym tyłkiem macha a nie ja" wobec czego było dość pospiesznie, no i chyba ogólnie wolę bardziej komfortowe warunki, gdzie nie trzeba się stresować i spieszyć ale jakbym miała pewność, że ta plaża puściusieńka to czemu nie

A historia przytoczona przez la'Mbria - jaka by ta dziewczyna nie była, facet zachował się jak skończony sku****yn, pewnie teraz bardzo dumny z siebie jest zachowanie widzów mimo wszystko żałosne, ja nawet jakbym jej nie lubiła, to bym raczej nie stała i się nie przyglądała, a co jeszcze brawo bić
weronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 23:03   #29
zegla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 166
Dot.: seks na plazy

...

Edytowane przez zegla
Czas edycji: 2013-01-18 o 14:24
zegla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 23:30   #30
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: seks na plazy

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Ja jestem znad morza i raz mi się zdarzyło uprawiać seks na plaży. Nie polecam, nic fajnego. Piach wszędzie, za☠☠☠iście boli gdy się gdzieś zapałęta.

Zdecydowanie lepszym pomysłem jest wspólna kąpiel nago w morzu w nocy
Zgadzam się. Dla mnie nic przyjemnego, żadnych szczególnych wspomnień, poza tym piachem. Dosłownie wszędzie.
I co kilka metrów inne parki, głośno jęczące i wzdychające

Cytat:
Napisane przez kebula Pokaż wiadomość
weź przestań się bezsensownie tłumaczyć i bronić. to, że dziewczyna była łatwa to nie znaczy, że sama, dobrowolnie zgodziła się na takie widowisko.
Wg mnie panna z opowieści sobie sama zasłużyła swoim zachowaniem na to wszystko.

To, że startowała do zajętych kolesi, to też nie było pewnie dobrowolne, hormony nią targały, czy jakiś inny los? Nie jej wina w każdym razie...
Bo zawsze faceci są źli, wykorzystują biedne dziewczyny. Niemożliwe, że kobieta zachowuje się jak szma.ta, no przecież każda to dama, w życiu by się na takie coś nie zgodziła.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-08-25 o 23:33
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.