Fotograf Mirosław Legierski z Rybnika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-12, 11:44   #1
marlena19864
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2

Fotograf Mirosław Legierski z Rybnika


Witam.
Mam pytanie odnośnie fotografa pana Mirosława Legierskiego z Rybnika. Otóż bardzo podobają nam się jego prace (sesja ślubna). Jednak chciałabym zaczerpnąć opinii osób, które korzystały z jego usług. To znaczy jak się z nim współpracuje, czy jest kompetentny, rzetelny? Co Wam się podobało, a co wręcz przeciwnie?
A może znacie innego godnego polecenia ( nie drogiego) fotografa z woj. śląskiego to bardzo proszę o informacje. Wszelkie wiadomości bardzo nam pomogą w wyborze.
Pozdrawiam
marlena19864 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 09:49   #2
Rolinks
Przyczajenie
 
Avatar Rolinks
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Fotograf Mirosław Legierski z Rybnika

Ja również szukam fotografa i bardzo proszę o opinię
Rolinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 10:26   #3
Umyuam
Przyczajenie
 
Avatar Umyuam
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Fotograf Mirosław Legierski z Rybnika

Hej. Niestety, pomimo że mieszkam blisko Rybnika, nigdy nie słyszałam o tym fotografie.
Jeżeli jednak, przykładowo, nie miałby wolnego terminu w ten ważny dla Was dzień- zapoznajcie się z moją ofertą robię profesjonalne zdjęcia w najbardziej atrakcyjnej cenie na świecie Na stronie jest dział oferta (na samym dole)
***reklama***
Zapraszam

Edytowane przez emless
Czas edycji: 2013-11-18 o 10:58
Umyuam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 21:23   #4
marlena19864
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fotograf Mirosław Legierski z Rybnika

Bardzo dziękuje za propozycje. Wpłaciliśmy już zaliczkę. Pozdrawiam
marlena19864 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 12:23   #5
Davido
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fotograf Mirosław Legierski z Rybnika

Trochę odgrzeję temat ;-)
Odnośnie Mirosława Legierskiego- razem z żoną przed weselem długo szukaliśmy fotografa. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Mirka. I to była nasza najlepsza decyzja! Mirek to profesjonalista w każdym calu- zawsze służy pomocą, jest otwarty na wszelkie propozycje i do tego zawsze uśmiechnięty ;-) Był z nami od przygotowań do samego końca. No i teraz najważniejsze: zdjęcia. Te które zrobił (dostaliśmy ich grubo ponad 3000), są po prostu zdjęciami GENIALNYMI! Uwierzcie mi, ciężko spośród takiej ilości było znaleźć zdjęcie, które by nam się nie podobało. Zarówno my, jak i wszyscy goście zdjęciami byliśmy wprost zachwyceni! Dlatego też jedynym problemem był wybór zdjęć do fotoksiążki- najchętniej wybralibyśmy wszystkie sesję ślubną mieliśmy w inny dzień i bardzo miło ją wspominamy. Były zarówno żarty, jak i powaga, świetna atmosfera i dobra zabawa, co oczywiście w głównej mierze było zasługą Mirka. Można powiedzieć, że w pewnym momencie "zapomnieliśmy" że ktoś nam robi zdjęcia, co powodowało, że przed obiektywem czuliśmy się pewnie i bezstresowo, co z kolei niewątpliwie wpłynęło na przepiękne zdjęcia z pleneru.
Ponadto, jeśli ktoś jest zainteresowany filmowaniem wesela, serdecznie polecamy Marcelego, współwłaściciela firmy mogę powiedzieć, że Mirek urodził się z aparatem w ręce,a Marceli z kamerą ;-) Marceli był wszędzie tam, gdzie być powinien, zarejestrował wszystko to, co najważniejsze, a przy tym robił to tak dyskretnie, że przy oglądaniu filmu zastanawialiśmy się, jak to jest możliwe że on tam stał, a myśmy go nie widzieli :-D są osoby, których obecność kamery stresuje (tak jak nas), ale dzięki naszemu kamerzyście tego stresu prawie w ogóle nie było. Film, który powstał z naszego wesela, jest tak samo fantastyczny jak i zdjęcia
Tak więc jeśli ktoś jest jeszcze niezdecydowany, lub poszukuje fotografa i kamerzysty z powołania, którzy z aparatem i kamerą wyprawiają cuda, to gorąco polecam właśnie ich! Wspaniali ludzie, dzięki którym za 20, 40, 60 lat będziemy z łezką w oku powracali do tej magicznej daty: 30.08.2015r.
P.S To nie jest żadna autoreklama ;-) zainteresowanych i niezdecydowanych zapraszam do kontaktu mailowego ze mną dawid.franosz@wp.pl, chętnie prześlę kilka zdjęć z wesela i odpowiem na pytania . A zdecydowani niech dzwonią, piszą, jadą do Mirka- żeby Wam termin nie uciekł

Edytowane przez Davido
Czas edycji: 2015-12-01 o 18:27
Davido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 13:24   #6
WMWMWMWM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fotograf Mirosław Legierski z Rybnika

Korzystaliśmy z usług Mirka w tym roku (ślub w czerwcu) i jakbym miał możliwość podjęcia decyzji o wyborze fotografa / kamerzysty, to bez wahania jeszcze raz skorzystalibyśmy z jego usług. Ofert przejrzeliśmy mnóstwo i w necie i na targach ślubnych, które odbywały się w Spodku. Po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki mieliśmy trochę mieszane uczucia czy dobrze zrobiliśmy "przyoszczędzając" być może na rzeczy, która ma być najlepszą pamiątką czyli mowa tu o zdjęciach ze ślubu, sesji, filmie, bo cena w porównaniu do wielu innych ofert była naprawdę jak dla nas atrakcyjna. Na ślubie wszystko było ok, na plener umówiliśmy się bez problemu i za niewielką dopłatą Mirek poświęcił nam praktycznie cały dzień. Wszelkie nasze wątpliwości co do wyboru jego oferty rozeszły się po otrzymaniu płyty ze zdjęciami zarówno ślubnymi jak i tymi z pleneru. Zdjęcia są świetne i nie sądziłem, że będzie ich tak dużo. FIlm - przeszedł nasze oczekiwania i nieskromnie powiem, że ze wszystkich jakie widziałem, nasz podoba mi się najbardziej Jeżeli ktoś jest z Bytomia i chciałby sobie zobaczyć fotoksiążkę lub dopytać co i jak, to piszcie na w.malinowski85@gmail.com
WMWMWMWM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 18:24   #7
haniasss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fotograf Mirosław Legierski z Rybnika

hmm.. podejrzana sprawa, że przez dwa lata nikt nie dał komentarza ani na tak ani na nie, aż tu nagle w jednym dniu pojawiają się dwa komentarze nawet godzina bardzo podobna.. Ja osobiście nie polecam - przede wszystkim ze względu na jakość zdjęć, która pozastawia wiele do życzenia i mało ciekawe ujęcia, no i fotoksiążka nic szczególnego.. wymagała kilkunastu poprawek i prawie roku czasu by była do zaakceptowania - co nie znaczy, że jest idealna.
haniasss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 13:38   #8
Davido
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fotograf Mirosław Legierski z Rybnika

Dlatego napisałem adres mailowy, jeśli ktoś jest zainteresowany może napisać i się popytać, nie jestem fotografem ani nikim z branży, jestem tylko klientem Mirka wyraziłem swoją (i moich gości) opinię po własnym weselu, w końcu mam do tego prawo. Tyle w temacie
Davido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-03 14:38:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.