Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 23:54   #121
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witaj Krokusiku nocną porą .
Zgubiło się parę osób z podpisu - zaraz wkleję aktualny stan.
I żegnam się już dziś


Droga Pani Katrinko!!!
Bardzo nam się tu nie spodobał odcinek Rozmów w Toku,
poświęcony operacjom plastycznym,a konkretnie powiększaniu biustów!! Program okazał się bardzo tenedncyjny, sprowadzał nas-kobiety-często z kompleksami-do jakichś pustaków,co to mają fanaberię zrobienia z siebie Barbie, upewniając w tym resztę społeczenstwa,ze tylko cizie robią sobie cycki!! A faceci,ktorzy tam robili za publikę,to z góry mieli chyba przykazane,zeby kibicować naturalkom!! A w którym momencie wiszący cycek,tudzież jego brak jest seksowny?! Z jednej strony robicie program o tym,ze operacje pomagają ludziom wyjsc z kompleksow a z drugiej naśmiewacie się ze takie osoby chodzą po ulicach?! Dwie skrajności...
Jak Pani zrobi program o tym,ze zwykła,normalna kobieta, po ciąży i karmienu chce PO PROSTU zrobic sobie biust i nie ubliża to jej inteligencji,to na pewno się zgłosi nie jedna chętna-póki co to nas odstraszyliście....
iloona79
Myadiva
belseno
Krystel13
Ania2003
tomatti
jusi84
margo50100
foamclene123
Zabulek1
dreamer365
przedpo
kicia_nh
celina777
maja 2013
buziol04
katarzynka00
anika75
amanina
Krokus26
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2013-02-05 o 23:57
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 00:23   #122
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

A MI ZNOWU COŚ PRZESZŁO PRZED NOSEM
No jak "rozmowy w toku" to wiadomo, że musi być "na wesoło" , żeby durnej gawiedzi uciechę zapewnić. W końcu zaraz potem to już leci liniowo- ukryta prawda, detektywi czy jakoś tak ... Jak mochery idą spać to wtedy puszczają Sekrety chirurgii i pokazują przemiany wewnętrzne i zbawczą moc plastyki. Ta dam!
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 02:09   #123
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam się w nowej części o mojej ulubionej porze

Droga Pani Katrinko!!!
Bardzo nam się tu nie spodobał odcinek Rozmów w Toku,
poświęcony operacjom plastycznym,a konkretnie powiększaniu biustów!! Program okazał się bardzo tenedncyjny, sprowadzał nas-kobiety-często z kompleksami-do jakichś pustaków,co to mają fanaberię zrobienia z siebie Barbie, upewniając w tym resztę społeczenstwa,ze tylko cizie robią sobie cycki!! A faceci,ktorzy tam robili za publikę,to z góry mieli chyba przykazane,zeby kibicować naturalkom!! A w którym momencie wiszący cycek,tudzież jego brak jest seksowny?! Z jednej strony robicie program o tym,ze operacje pomagają ludziom wyjsc z kompleksow a z drugiej naśmiewacie się ze takie osoby chodzą po ulicach?! Dwie skrajności...
Jak Pani zrobi program o tym,ze zwykła,normalna kobieta, po ciąży i karmienu chce PO PROSTU zrobic sobie biust i nie ubliża to jej inteligencji,to na pewno się zgłosi nie jedna chętna-póki co to nas odstraszyliście....
iloona79
Myadiva
belseno
Krystel13
Ania2003
tomatti
jusi84
margo50100
foamclene123
Zabulek1
dreamer365
przedpo
kicia_nh
celina777
maja 2013
buziol04
katarzynka00
anika75
amanina
Krokus26
tonia87

Pani chyba już pojęła, że nie ma tu czego szukać

rany.. dziewczyny... czy słyszałyście o czymś takim jak TABATA? ostatnio do klubu gdzie chodzę otworzyli grupę fitness właśnie z tabatą i się przeszłam.... byłam na 19:00 a już czuję, że rano nie wstanę

i powiem Wam, że dzisiaj jak się myłam stanęłam sobie przed lustrem i te piersi to one za każdym razem inaczej wyglądają.. dzisiaj już mi tej góry implantu nie było tak widać
chyba panikowałam

---------- Dopisano o 03:09 ---------- Poprzedni post napisano o 03:08 ----------

no to dobranoc (zboczuszka już nie ma- 0 gości )
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 06:17   #124
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witajcie o wczesnej porze, u mnie w domu choroby, pozarazalam towarzstwo

Krokusiku

Katarzynko moja bedzie miala 18mcy ale jest o 2mce szybciej wyjeta domyslilam sie z podpisu na fotkach, ze maz fotograf

Toniu u ciebie niedlugo pierwsze urodzinki beda

Edytowane przez Amorcio
Czas edycji: 2013-02-06 o 06:27
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 06:50   #125
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
łojjjj cud się zdarzył udało mi sie zalogować
Ciekawe czy mnie znowu nie wywali Witam się i ja w nowej części
a na co chcesz czekać? Jeśli masz kase i nie planujesz w najbliższym czasie ciąży to chyba nie ma co liczyć, że Ci urosną? Na konsultacje możesz iść, zobaczysz co Ci lekarz powie i wówczas zdecydujesz czy już właściwa pora nadeszła
Ciąży nie planuję więc Twoja odpowiedź bardzo mnie cieszy Właśnie kończę technikum i w wakacje przed studiami wyjeżdżam do pracy za granicę, gdzie zarobie pieniądze na operacje. A co tam najwyżej troche pogłoduje.. Czego sie dla pięknego biustu nie zrobi Operację chciałabym zrobić koło października- listopada.
Ile mniej więcej czeka się na konsultację?
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 07:07   #126
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

unsafe_girl- 11.02 - 4
krystel13 - 14.02 -7
margo5010- 14.02 - 7
noseknosek- 15.02 - 8
dreamer365 - 16.02 - 9

kulkaaga- 19.02 - 12
niezapominajka1987 - 25.02. -18
jusi84 28.02 -21
chiquitkaaa 06.03- 26



---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Witam się z rana
jejku już nie jestem ostatnia w wyliczance
ciekawe jak nasze wczorajsze dziewczyny się czują op op
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 07:22   #127
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

I ja witam się z rana Mój wielki dzień już blisko

Droga Pani Katrinko!!!
Bardzo nam się tu nie spodobał odcinek Rozmów w Toku,
poświęcony operacjom plastycznym,a konkretnie powiększaniu biustów!! Program okazał się bardzo tenedncyjny, sprowadzał nas-kobiety-często z kompleksami-do jakichś pustaków,co to mają fanaberię zrobienia z siebie Barbie, upewniając w tym resztę społeczenstwa,ze tylko cizie robią sobie cycki!! A faceci,ktorzy tam robili za publikę,to z góry mieli chyba przykazane,zeby kibicować naturalkom!! A w którym momencie wiszący cycek,tudzież jego brak jest seksowny?! Z jednej strony robicie program o tym,ze operacje pomagają ludziom wyjsc z kompleksow a z drugiej naśmiewacie się ze takie osoby chodzą po ulicach?! Dwie skrajności...
Jak Pani zrobi program o tym,ze zwykła,normalna kobieta, po ciąży i karmienu chce PO PROSTU zrobic sobie biust i nie ubliża to jej inteligencji,to na pewno się zgłosi nie jedna chętna-póki co to nas odstraszyliście....
iloona79
Myadiva
belseno
Krystel13
Ania2003
tomatti
jusi84
margo50100
foamclene123
Zabulek1
dreamer365
przedpo
kicia_nh
celina777
maja 2013
buziol04
katarzynka00
anika75
amanina
Krokus26
tonia87
unsafe_girl

A czy są wśród nas dziewczyny jeżdżące konno po operacji? I jak wygląda sprawa z opalaniem z implantami? Podobno należy unikać przegrzania.. Solarium raz na jakiś czas całkowicie odpada?

Miłego dnia życzę wszystkim

A proszę oświedzcie mnie, co znaczy liczba po dacie w wyliczance?

Edytowane przez unsafe_girl
Czas edycji: 2013-02-06 o 07:25
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 07:38   #128
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Droga Pani Katrinko!!!
Bardzo nam się tu nie spodobał odcinek Rozmów w Toku,
poświęcony operacjom plastycznym,a konkretnie powiększaniu biustów!! Program okazał się bardzo tenedncyjny, sprowadzał nas-kobiety-często z kompleksami-do jakichś pustaków,co to mają fanaberię zrobienia z siebie Barbie, upewniając w tym resztę społeczenstwa,ze tylko cizie robią sobie cycki!! A faceci,ktorzy tam robili za publikę,to z góry mieli chyba przykazane,zeby kibicować naturalkom!! A w którym momencie wiszący cycek,tudzież jego brak jest seksowny?! Z jednej strony robicie program o tym,ze operacje pomagają ludziom wyjsc z kompleksow a z drugiej naśmiewacie się ze takie osoby chodzą po ulicach?! Dwie skrajności...
Jak Pani zrobi program o tym,ze zwykła,normalna kobieta, po ciąży i karmienu chce PO PROSTU zrobic sobie biust i nie ubliża to jej inteligencji,to na pewno się zgłosi nie jedna chętna-póki co to nas odstraszyliście....
iloona79
Myadiva
belseno
Krystel13
Ania2003
tomatti
jusi84
margo50100
foamclene123
Zabulek1
dreamer365
przedpo
kicia_nh
celina777
maja 2013
buziol04
katarzynka00
anika75
amanina
Krokus26
tonia87
unsafe_girl
korolowa


---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

nowy watek a ile już stron ma!


ja idę ponownie do dr aby przymierzyć raz jeszcze wkładki, bo się nie mogę zdecydować i zabieram mojego TZ, a co, niech tez uczestniczy w tym całym szaleństwie
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 08:13   #129
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

unsafe- oznacza ilość dni do op codziennie wklejam wyliczankę i odejmuję 1 dzień w ten sposób wiemy kiedy i za ile dni będą nowe cycolinki
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc

Edytowane przez jusi84
Czas edycji: 2013-02-06 o 08:14
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 08:17   #130
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez jusi84 Pokaż wiadomość
unsafe- oznacza ilość dni do op codziennie wklejam wyliczankę i odejmuję 1 dzień w ten sposób wiemy kiedy i za ile dni będą nowe cycolinki
Dziękuję bardzo
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 08:57   #131
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

hej dziewczynki

nie bójcie się karmienia z implantami ... nic nie obwisa, nie opada, nie robią się rozstępy, a z rozmiarem 70 K da się żyć

słuchajcie, właśnie wróciłam z oprzychodni z malutką... pamiętacie pewnie jaka malusia się urodzila.... stan na 28 sierpnia (przy wychodzeniu ze szpitala): 2.610 g i 51 cm i stan na dzisiaj (po 5 miesiacach): 7.900 g i 66 cm
przyrost po 5 miesiacach:
waga - 5.300 g
długość - 15 cm
nikt mi nie wierzyl, że moje cyckowe maleństwo ma 5 miesięcy
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 09:08   #132
jusi84
Raczkowanie
 
Avatar jusi84
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 486
GG do jusi84
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

ja to już zapomniałam jak wyglądaja takie maleństwa a chciałabym 2 dziecko za jakieś 2-3lata tylko ta obawa że niedaj boże zostałabym sama z 2 dzieci masakra paraliżuje wszystko z moim synkiem to wpadliśmy z byłym nie chiałabym już tak ;/
__________________
już są 28.02.2013 dr J.J. Wrocław mentor hp 300cc

Edytowane przez jusi84
Czas edycji: 2013-02-06 o 09:10
jusi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:29   #133
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dzień dobry dziewczynki
Może mój post w końcu przejdzie? Planuję operację na wrzesień lub październik . Aktualnie poszukuję odpowiedniego lekarza. Jestem z w-wy i myślę o dr.K.P. Czy są tutaj jakieś kobietki które są już po operacji u tego doktorka? Czy długo się czeka na konsultację? Nie chcę iść za wcześnie bo się napalę i Zarezerwuję pierwszy wolny termin a muszę poczekać aż córcia we wrześniu zacznie chodzić do przedszkola. Będę bardzo wdzięczna za informacje o innych dr. Z w-wy.(o ile uda mi się rozszyfrować inicjały tego tyle jest w wawie) Pozdrawiam
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:30   #134
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez jusi84 Pokaż wiadomość
ja to już zapomniałam jak wyglądaja takie maleństwa a chciałabym 2 dziecko za jakieś 2-3lata tylko ta obawa że niedaj boże zostałabym sama z 2 dzieci masakra paraliżuje wszystko z moim synkiem to wpadliśmy z byłym nie chiałabym już tak ;/
Zawsze jest ryzyko. Ale juz raz zostalas sama i dalas rade, wiec nie ma co sie obawiac. A pomysl jakie twoje zycie byloby puste bez malego. A lepiej zostac sama z dziecmi niz bez dzieci szczegolnie w pewnym wieku. Masz zawsze dla kogo zyc.

Dzien dobry.
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:42   #135
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez jusi84 Pokaż wiadomość
ja to już zapomniałam jak wyglądaja takie maleństwa a chciałabym 2 dziecko za jakieś 2-3lata tylko ta obawa że niedaj boże zostałabym sama z 2 dzieci masakra paraliżuje wszystko z moim synkiem to wpadliśmy z byłym nie chiałabym już tak ;/
Mój syn w maju kończy 3 lata i od początku jesteśmy sami, ale nie wyobrażam sobie, że mogłabym go nie mieć. Nigdy nie było mi żal, że jestem samotną mamą. Przynajmniej nie muszę użerać się z facetem A z małym od momentu kiedy skończył rok chodzimy po górach i jest super Taki mały kumpel to skarb
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:51   #136
maja2013
Raczkowanie
 
Avatar maja2013
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 192
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki

nie bójcie się karmienia z implantami ... nic nie obwisa, nie opada, nie robią się rozstępy, a z rozmiarem 70 K da się żyć

słuchajcie, właśnie wróciłam z oprzychodni z malutką... pamiętacie pewnie jaka malusia się urodzila.... stan na 28 sierpnia (przy wychodzeniu ze szpitala): 2.610 g i 51 cm i stan na dzisiaj (po 5 miesiacach): 7.900 g i 66 cm
przyrost po 5 miesiacach:
waga - 5.300 g
długość - 15 cm
nikt mi nie wierzyl, że moje cyckowe maleństwo ma 5 miesięcy
Horo mamy dzieciaczki w prawie takim samym wieku, też jestem sierpniową mamusią. Super, że córeczka tak pięknie na wadze przybiera, masz dobre mleczko
maja2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:00   #137
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Amorcio Pokaż wiadomość
Toniu u ciebie niedlugo pierwsze urodzinki beda
no wiem wiem ale ten czas zleciał.

dziewczyny, jak nie jesteście pewne czy na pewno sobie powiększyć biust to mówię- warto, powiększajcie to co, że na początku jest ból. ból trwa krótko a cycuszki mamy na lata. powikłania też nie są tak często, zawsze jest jakieś ryzyko więc nie ma się czego bać a potem ta satysfakcja jak się kupuje staniki bez push-up, ten dekolt, ten wzrok TŻ (i nie tylko ... i chyba najważniejsze- to poczucie kobiecości (przynajmniej ja tak miałam )
a co do wyboru implantów... bierzcie większe jeśli możecie wiem, że to absurdalnie brzmi ale ja jak byłam u innego lekarza miałam zaproponowaną wkładkę anatomiczną 295ml, bo tkanka młoda i gęsta, bo więcej nie wejdzie. i jak mierzyłam wkładki to sobie myślałam- o Boże jakie duże. bo mamy porównanie aktualnie z tym co przed chwilą przykryłyśmy. ale po konsultacji z dziewczynami tutaj zgłosiłam się do innego lekarza i TA-DAAAM! 425. dało się? dało.... a teraz... czasem jak na siebie patrzę to myślę- mogłyby być większe... także dziewczyny, nie bójcie się tych cyferek bo to tak kosmicznie brzmi i wygląda na przymiarkach ale po wsadzeniu pod mięsień i oswojeniu się z nimi trochę.... chyba zawsze wydają się za małe

tak więc, jeśli miałabym jeszcze raz decydować czy się ciąć czy nie- nie wahałabym się ani sekundy
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:01   #138
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez jusi84 Pokaż wiadomość
ja to już zapomniałam jak wyglądaja takie maleństwa a chciałabym 2 dziecko za jakieś 2-3lata tylko ta obawa że niedaj boże zostałabym sama z 2 dzieci masakra paraliżuje wszystko z moim synkiem to wpadliśmy z byłym nie chiałabym już tak ;/
kochana,
ja wpadłam 4 razy... i przez te wszystkie lata brałam tabletki antykoncepcyjne
dlatego wierzę, ze gdzieś tam jest zapisane wszystko, co nas czeka
ale dla pewności, ze to juz moje ostatnie dziecko, podwiązałam tym razem jajowody (są przecięte). Dr mówił, ze nie ma mozliwości zajść w ciążę i że gdyby jednak cokolwiek, to byłby to cud ... a ja mu na to " no i wtedy musiałby mi pan dr płacić na utrzymanie tego dziecka"

Cytat:
Napisane przez maja2013 Pokaż wiadomość
Horo mamy dzieciaczki w prawie takim samym wieku, też jestem sierpniową mamusią. Super, że córeczka tak pięknie na wadze przybiera, masz dobre mleczko
to suuuper
moja jest z 24 sierpnia
a u Ciebie synuś, czy córcia?
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:15   #139
przedpo
Raczkowanie
 
Avatar przedpo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 476
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ania2003 Pokaż wiadomość
Jutro mam konsultacje, wiec jesli nie zapomne z wrazenia to podpytam mojego dr
Ania, wrzucaj fotki , ale chcemy te PO też

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mysliscie o takim staniczku???
http://www.3suisses.pl/pl/shop/produ...7961-7968.html
bardzo dlugo zastanawialm sie co bede nosic latem i stwierdzam ze stanik jednak pozostanie ze mna ale chce cos co jest bez ramiaczek i nie bedze czula dyskomfortu jak to czasami jest z bardotkami. Myslicie ze bedzie mi ladnie trzymal piersi i je podnosil??jak u pani na zdjeciu

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------



U mnie niestety TZ korzysta z mojego komputerka wiec nie zapamiętuje mojego loginu i hasla oczywiscie wie ze sidze na forum trudno to ukryc ale nie musi wiedziec wszystkiego
Kochana, staniczek ładny i moim zdaniem, jeżeli chodzi o aspekt estetyczny, to nasze cycki same się poniekad trzymają, więc podtrzymywać ich jakoś szczególnie nie trzeba. Aczkolwiek nie wiem jak z aspektem "zdrowotnym" takiego stanika, czy służy żelkom, czy nie. Ogólnie ładne kostiumy są na tej stronie, którą wkleiłaś.

Aha, dziewczyny, jak wstawiacie u siebie zdjęcia ,to w kostiumach dwuczęściowych, które czekają do wakacji, a powiedzcie proszę jaki należy wybrać kostium na basen niedługo po operacji (oczywiście od momentu, w którym dr pozwoli)? Jak on powinien być uszyty, żeby piersi były w nim bezpieczne? Jedno, dwuczęsciowy?
__________________
Allergan 295 anatomki, KP Warszawa

już są ojaaa

Edytowane przez przedpo
Czas edycji: 2013-02-06 o 10:16
przedpo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 10:20   #140
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez tonia87 Pokaż wiadomość
no wiem wiem ale ten czas zleciał.

dziewczyny, jak nie jesteście pewne czy na pewno sobie powiększyć biust to mówię- warto, powiększajcie to co, że na początku jest ból. ból trwa krótko a cycuszki mamy na lata. powikłania też nie są tak często, zawsze jest jakieś ryzyko więc nie ma się czego bać a potem ta satysfakcja jak się kupuje staniki bez push-up, ten dekolt, ten wzrok TŻ (i nie tylko ... i chyba najważniejsze- to poczucie kobiecości (przynajmniej ja tak miałam )
a co do wyboru implantów... bierzcie większe jeśli możecie wiem, że to absurdalnie brzmi ale ja jak byłam u innego lekarza miałam zaproponowaną wkładkę anatomiczną 295ml, bo tkanka młoda i gęsta, bo więcej nie wejdzie. i jak mierzyłam wkładki to sobie myślałam- o Boże jakie duże. bo mamy porównanie aktualnie z tym co przed chwilą przykryłyśmy. ale po konsultacji z dziewczynami tutaj zgłosiłam się do innego lekarza i TA-DAAAM! 425. dało się? dało.... a teraz... czasem jak na siebie patrzę to myślę- mogłyby być większe... także dziewczyny, nie bójcie się tych cyferek bo to tak kosmicznie brzmi i wygląda na przymiarkach ale po wsadzeniu pod mięsień i oswojeniu się z nimi trochę.... chyba zawsze wydają się za małe

tak więc, jeśli miałabym jeszcze raz decydować czy się ciąć czy nie- nie wahałabym się ani sekundy
Dlatego cały czas mam w głowie te 450 ml
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:26   #141
przedpo
Raczkowanie
 
Avatar przedpo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 476
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez jusi84 Pokaż wiadomość
unsafe_girl- 11.02 - 4
krystel13 - 14.02 -7
margo5010- 14.02 - 7
noseknosek- 15.02 - 8
dreamer365 - 16.02 - 9

kulkaaga- 19.02 - 12
niezapominajka1987 - 25.02. -18
jusi84 28.02 -21
chiquitkaaa 06.03- 26



---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Witam się z rana
jejku już nie jestem ostatnia w wyliczance
ciekawe jak nasze wczorajsze dziewczyny się czują op op
Ojej i jest pierwsza cycolina na marzec
Ale mam sentyment do te wyliczanki. Najpierw jak byłam w fazie problemów i kryzysów związanych z ustaleniem/przekładanie/wyborem terminów, to marzyłam, żeby już być w tej wyliczance, potem prawie mi łzy stanęły w oczach, jak się tam zobaczyłam, potem zmiana terminu, a potem przerażenie lekkie jak widziałam cyk cyk cyk

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez tonia87 Pokaż wiadomość
no wiem wiem ale ten czas zleciał.

dziewczyny, jak nie jesteście pewne czy na pewno sobie powiększyć biust to mówię- warto, powiększajcie to co, że na początku jest ból. ból trwa krótko a cycuszki mamy na lata. powikłania też nie są tak często, zawsze jest jakieś ryzyko więc nie ma się czego bać a potem ta satysfakcja jak się kupuje staniki bez push-up, ten dekolt, ten wzrok TŻ (i nie tylko ... i chyba najważniejsze- to poczucie kobiecości (przynajmniej ja tak miałam )
a co do wyboru implantów... bierzcie większe jeśli możecie wiem, że to absurdalnie brzmi ale ja jak byłam u innego lekarza miałam zaproponowaną wkładkę anatomiczną 295ml, bo tkanka młoda i gęsta, bo więcej nie wejdzie. i jak mierzyłam wkładki to sobie myślałam- o Boże jakie duże. bo mamy porównanie aktualnie z tym co przed chwilą przykryłyśmy. ale po konsultacji z dziewczynami tutaj zgłosiłam się do innego lekarza i TA-DAAAM! 425. dało się? dało.... a teraz... czasem jak na siebie patrzę to myślę- mogłyby być większe... także dziewczyny, nie bójcie się tych cyferek bo to tak kosmicznie brzmi i wygląda na przymiarkach ale po wsadzeniu pod mięsień i oswojeniu się z nimi trochę.... chyba zawsze wydają się za małe

tak więc, jeśli miałabym jeszcze raz decydować czy się ciąć czy nie- nie wahałabym się ani sekundy
Tonia, a jak to jest mieć takie dojrzałe piersi? Zintegrowałaś się z nimi? Ograniczają Cię jakoś - one albo troska/strach o nie? Jakie są w dotyku?

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki
Może mój post w końcu przejdzie? Planuję operację na wrzesień lub październik . Aktualnie poszukuję odpowiedniego lekarza. Jestem z w-wy i myślę o dr.K.P. Czy są tutaj jakieś kobietki które są już po operacji u tego doktorka? Czy długo się czeka na konsultację? Nie chcę iść za wcześnie bo się napalę i Zarezerwuję pierwszy wolny termin a muszę poczekać aż córcia we wrześniu zacznie chodzić do przedszkola. Będę bardzo wdzięczna za informacje o innych dr. Z w-wy.(o ile uda mi się rozszyfrować inicjały tego tyle jest w wawie) Pozdrawiam
Ja jestem od KP i nie jestem tu jedyna od tego dr
__________________
Allergan 295 anatomki, KP Warszawa

już są ojaaa
przedpo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:38   #142
buziol04
Raczkowanie
 
Avatar buziol04
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Witam wszystkich
Wkońcu udało mi się zalogować jakieś problemy miałam . Co się zalogowałam i chciałąm cos napisać to mnie wylogowywało ale widzę , że nie tylko ja tak miałam


Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Ciąży nie planuję więc Twoja odpowiedź bardzo mnie cieszy Właśnie kończę technikum i w wakacje przed studiami wyjeżdżam do pracy za granicę, gdzie zarobie pieniądze na operacje. A co tam najwyżej troche pogłoduje.. Czego sie dla pięknego biustu nie zrobi Operację chciałabym zrobić koło października- listopada.
Ile mniej więcej czeka się na konsultację?
ONA1960 Ja też mam 20-kilka lat i się zastanawiałam czy to nie za wcześnie, przeglądnełam mnóstwo forów i myślę ze to odpowiedni czas , po co z tym czekać i męczyć się przez najbliższe lata ale myślę , że to czy nie ma przeciwskazań wiekowych to już powie Ci sam lekarz .
Co do konsultacji to różnie , zależy u jakiego lekarza. Ja np . Czekam 2 miesiące więc nie jest to krótko jak dla mnie

Edytowane przez buziol04
Czas edycji: 2013-02-06 o 10:40
buziol04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:38   #143
margo50100
Raczkowanie
 
Avatar margo50100
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 313
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dzień dobry
ja już nadrobiłam forumowe zaległosci,
chyba się uzależniłam
piszę zeby sie przywitać i życzyć Wam miłego dnia
__________________
14.03 dr MW
margo50100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:50   #144
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez iloona79 Pokaż wiadomość
a do Dziewczyn przed konsultacją:
SPISUJCIE PYTANIA NA KARTCE-TO POMAGA NA WIZYCIE!!!
Dokładnie - jak komuś pomoże, to mogę swoje pytania wieczorem tu podrzucić, dr się śmiał jak zobaczył zapisany linijka pod linijką organizer ale cierpliwie na każde z moich pytań odpowiedział


Cytat:
Napisane przez jusi84 Pokaż wiadomość
unsafe_girl- 11.02 - 4
krystel13 - 14.02 -7
margo5010- 14.02 - 7
noseknosek- 15.02 - 8
dreamer365 - 16.02 - 9

kulkaaga- 19.02 - 12
niezapominajka1987 - 25.02. -18
jusi84 28.02 -21
[SIZE=5]chiquitkaaa 06.03- 26
jak tak patrzę na tą wyliczankę to mnie taaaaki strach oblatuje ...

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
słuchajcie, właśnie wróciłam z oprzychodni z malutką... pamiętacie pewnie jaka malusia się urodzila.... stan na 28 sierpnia (przy wychodzeniu ze szpitala): 2.610 g i 51 cm i stan na dzisiaj (po 5 miesiacach): 7.900 g i 66 cm
przyrost po 5 miesiacach:
waga - 5.300 g
długość - 15 cm
nikt mi nie wierzyl, że moje cyckowe maleństwo ma 5 miesięcy
Pięknie Ci przybrała, jest na cycku to się pewnie nikt nie burzył, że za dużo, co? U mnie lekarz krzyczał, że młody jest w ostatnim centylu wagowo i że pewnie go przekarmiam (jakbym nie karmiła mlekiem modyfikowanym to bym pewnie tego nie słyszała) ale na to, że wzrostowo jest poza siatką (taki długi) to już nic nie powiedział

Cytat:
Napisane przez tonia87 Pokaż wiadomość
a co do wyboru implantów... bierzcie większe jeśli możecie wiem, że to absurdalnie brzmi ale ja jak byłam u innego lekarza miałam zaproponowaną wkładkę anatomiczną 295ml, bo tkanka młoda i gęsta, bo więcej nie wejdzie. i jak mierzyłam wkładki to sobie myślałam- o Boże jakie duże. bo mamy porównanie aktualnie z tym co przed chwilą przykryłyśmy. ale po konsultacji z dziewczynami tutaj zgłosiłam się do innego lekarza i TA-DAAAM! 425. dało się? dało.... a teraz... czasem jak na siebie patrzę to myślę- mogłyby być większe... także dziewczyny, nie bójcie się tych cyferek bo to tak kosmicznie brzmi i wygląda na przymiarkach ale po wsadzeniu pod mięsień i oswojeniu się z nimi trochę.... chyba zawsze wydają się za małe
I przez Ciebie myślę czy nie dzwonić do doktorka i nie pytać go o uhp mentorów, bo zaproponował mi póki co hp. Chociaż robiąc test ryżowy te 350 które mi max ma wsadzić wydawały mi się bardzo ok, przy uhp to już byłoby jakieś 455cc. Wydaje mi się, że to już dużo dla mnie, tym bardziej że ja nieduża jestem
__________________
Szymek 26.04.2012

Edytowane przez Kulkaaga
Czas edycji: 2013-02-06 o 10:52
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:03   #145
tomatti
Raczkowanie
 
Avatar tomatti
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 41
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Ja też mówię dzień dobry
niestety, znów wpadam, jak po ogień wzięłam się za segregację ubranek po młodszym synku, i koooooońca nie widać ehh... robię zdjęcia i na All wystawiam, bo większość w idealnym stanie.
Zatem wybaczcie, że tak od czapy nie na temat piszę..

I jeszcze słowo do młodziutkich dziewczyn rozważających op;
Gdybym tylko mogła cofnąć się w czasie o tą dekadę (matko! jak to brzmi!!), i miała możliwości, to bez wahania idę pod nóż. Po co przekładać w nieskończoność coś, dzięki czemu nasza psyche i nasze ciało odetchnie z ulgą? Toż to najpiękniejsze lata, nie warto poddawać się kompleksom, tak myślę. Z czasem nie zawsze jest to prostsze; rodzina, w moim przypadku małe dziecko i wydatki zw. z kupnem domu; to niestety hamuje, ale co się odwlecze

doooobra, bo sie znów zasiedziałam
miłego
__________________
"Never saved the best for later. You don't know what tomorrow holds." P.Coelho
tomatti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:16   #146
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Kulkaaga,
nikt się nie oburzył...
tylko już mi kazali dawać zupki/owocki nawet 2-3 razy dziennie, żeby mniej jadła cycusia
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:23   #147
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
Kulkaaga,
nikt się nie oburzył...
tylko już mi kazali dawać zupki/owocki nawet 2-3 razy dziennie, żeby mniej jadła cycusia
No to życzę powodzenia w rozszerzaniu diety Mi się młody wyjątkowo mało wybredny trafił - czyści wszystko do dna, co mu pod nos na łyżce podstawię
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:38   #148
scheherezade
Raczkowanie
 
Avatar scheherezade
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 341
GG do scheherezade
Talking Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Dlatego cały czas mam w głowie te 450 ml
Kobitko cały czas tu do cię wołam że mam praktycznie te same wymiary ! : D
i mogę pokazać ci foty żebyś miała porównanie przed operacją ,zgadzam się z dziewczynami bierzta duże

Wrzucam nawet tutaj obyś tylko widziala to jest 360ml ,a wymiary mamy te same jestem 3 tyg. po op. i wiem ze moglabym miec nawet 400ml )

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/img1718dq.jpg/]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/img1715m.jpg/]
__________________
https://www.facebook.com/skandal1istka

17/01/13 r 360 Nagor okrągłe Dr. A.D Szczecin
160 cm , 46, kg --> w trakcie utuczenia się
scheherezade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:45   #149
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Dlatego cały czas mam w głowie te 450 ml
no i bierz

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez przedpo Pokaż wiadomość
Tonia, a jak to jest mieć takie dojrzałe piersi? Zintegrowałaś się z nimi? Ograniczają Cię jakoś - one albo troska/strach o nie? Jakie są w dotyku?
miłe są w dotyku miękkie, ale pewnie nie takie jak naturalne (bo duże naturalne prawdopodobnie przelewają się przez palce- tak mi się wydaje bo nigdy nie dotykałam ), na siłownię chodzę ale klatki nie ćwiczę bo boję się, że coś mi się przestawi, tak samo jak np. się do TŻ przytulał albo on mnie gniecie przy przytulaniu to mówię: uwaga, uwaga, cycuszki... i się kładę inaczej ale to chyba bardziej w głowie siedzi niż kwestia tego, że faktycznie mogłoby się coś przestawić. i to chyba jedynie taki strach
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:48   #150
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

No to bedzie 450 ml Nie chcę mieć uczucia niedosytu, a żyje się raz
Scheherezade, czyżbyśmy miały tatuaże w tych samych miejscach?
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.