Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-05, 08:05   #211
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

ona1960 każdy pretekst do ruchu jest dobry Jeszcze wcześniej wstawać by mi się nie chciało!
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 08:17   #212
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Podziwiam za poranne bieganie, ja wolę ogólną aktywność wieczorem, po porannej jestem klapnięta cały dzień w życiu bym się nie podniosła tak wcześnie i dla mnie za zimno jeszcze na bieganie, poczekam aż będzie conajmniej 15st chociaż nie wiem czy mi się będzie chciało biegać skoro mam rowerek w domu.
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 08:24   #213
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Shine_on mi się wydaje, że jak będzie cieplej rano to się właśnie gorzej będzie biegać bo za ciepło wiec szybciej się organizm męczy, a ja jak wychodziłam dzisiaj to było -2st i byłam bez kurtki i mi jeszcze było za ciepło. Na szczęście ja należę chyba do osób, które po porannym wysiłku mają więcej energii na cały dzień
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 08:41   #214
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Pani_Budowlaniec Pokaż wiadomość
Shine_on mi się wydaje, że jak będzie cieplej rano to się właśnie gorzej będzie biegać bo za ciepło wiec szybciej się organizm męczy, a ja jak wychodziłam dzisiaj to było -2st i byłam bez kurtki i mi jeszcze było za ciepło. Na szczęście ja należę chyba do osób, które po porannym wysiłku mają więcej energii na cały dzień
Ja też wolę biegać z rana, to potem mam energię na cały dzień, a na wieczór to jestem już tak skonana, że nie chce mi się biegać. Ja wstaje o 5rano, wypije kawę i 5.15 już jestem na dworze
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 08:49   #215
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

magi21 to zakładamy klub biegających rannych ptaszków?
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 08:59   #216
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Pani_Budowlaniec Pokaż wiadomość
magi21 to zakładamy klub biegających rannych ptaszków?
Hehe nie ma sprawy, tylko ja dzisiaj i jutro odpadam, chociaż bardzo bym chciała, ale na kiepskie samopoczucie, dzisiaj muszę sobie darować
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 09:26   #217
paczek_w_masle
Rozeznanie
 
Avatar paczek_w_masle
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 640
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cześć Piękne,
Można dółączyć?
Zależy mi na zgubieniu jakiś 2-3kg ale jednak najbardziej na odtłuszczeniu ciałka: żeby było jędrne, piękne, bez cellulitu i zmian potrądzikowych...
Mam też plan by nie obgryzać paznokci - ale to chyba nie w tym wątku...

Mój plan, który stosuję od kilku dni:
- bieganie min. 20 min dziennie
- rozciaganie x2 dziennie
- motylek 200 dziennie
- pompki 60-80 dziennie
- 8 min legs + 8 min buns
* kremowanie nivea żel + ziajka rozgrzewajaca
* bańki - gdy jest czas
* dietka - się wie
-> do południa owoce (np. dziś moje śniadanie: 1 banan, 1 kiwi, 1 mandarynka, 1/2 jabłka + kawa zbożowa) albo jakiś omlecik z dżemikiem
(chciałam kupic płatki sojowe, ale na razie nie będę tak szaleć
-> obiad, wiadomo: białko + warzywka
-> podwieczorek jogurcik/ warzywko
-> kolacja: twaróg albo rybka/ może nawet jajecznica z 1 żółtka i 3 białek, ale nie wiem czy tak wypada?

Kiedyś uczestniczyłam w innym wątku o odchodzaniu i było całkiem miło, jakoś teraz tego mi brakuje więc może będzie raźniej
__________________
- medycyna
- konie
- ciałko takie jak dawniej
paczek_w_masle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 10:11   #218
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Cziken3 Pokaż wiadomość
aha a te 7 kg to jak udało ci sie zrzucic? jakas specjalna dieta?
helo
7 kilo zrzucilam w 3 miesiace-zero slodkiego, zero tlustego-wogole tluszcze odstawilam wtedy calkiem-kazali mi ze wzgledu na cholesterol-schudlam a on zostal... jogurty 0 % cukru jadlam z musli (choc tera nie jem bo musli ma mnostwo cukrow) i pomidory z jogurtem nat-ciagle jadlam non stop-uwielbiam je...i tak szybko spadlo...potem kilo do przodu a potem do zimy wrocilo kolejne do 64...

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

dziewczyny szczerze was podziwiam za bieganie i trzymam kciuki za was ja raz ze jestem leniem, dwa ze sie strasznie szybko mecze-mam cos z plucami tak podejzewam, a trzy po paru minutach lapie mnie kolka...wiec trzymam za was kciuki
i witam wszystkie nowe laseczki ktore chca byc piekne i walcza o to dzielnie
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 10:20   #219
zieloneoliwki
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoliwki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 250
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cześć Dziewczyny!

Tak jak mówiłam, moje ubranie szczęścia to moje spodenki które leżą w szafie i czekają na kilka kilogramów mniej


Alesandra_88
Witaj, a jaki jest Twój cel?

Też zamierzam biegać, ale raczej po południu
No i muszę poszukać najpierw czegoś odpowiedniego do ubrania na pierwszy bieg

agafisia to na początku normalne, mnie zatyka w płucach Ale po jakimś czasie jest lepiej i lepiej, a poza tym szybki marsz też jest dobry Ja na początku na pewno będę mniej biec a więcej iść marszem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 140_5367.jpg (61,6 KB, 10 załadowań)
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

od 25.12.2013 Szczęśliwa Narzeczona!
zieloneoliwki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 11:02   #220
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Czesc dziewczyny, mi wczoraj tez bardzo kiepsko poszlo, mam za malo czasu... Wczoraj zrobiłam pierwszy dzien z p90x, zjadlam 2 jajka smazone na oliwie z oliwek + 2 kromki chleba razowego z maslem. Pozniej 2 filety z indyka sote + salatka ze smietana ogorkami, pomidorami i salata. Nastepnie truskawki ze smietana - pare lezeczek. No i wieczorem poleglam u tesciowej - 1 cukierek tiki taki, pare zelkow i kabanos oraz 2 kawy macciato. Dzis kolejny dzien z p90x i zrobilam pierwsze pol godziny ze wzgledu na to ze nie wystarczylo mi czasu. i znowu 2 jajka tj. wczoraj pierwsze danie. A co do p90x polecam - jeszcze nigdy sie tak nie zmeczylam i spocilam przy cwiczeniach czuje sie po nich padnieta, zakwasy sa, ale czuje sie inaczej, lepiej. W przeciwienstwie do Chodakowskiej, po pierwszym cwiczeniu poddalam sie, nie chcialo sie, bylo za slodko i tak .... nudno. Przy p90x chce juz nastepny dzien, nastepne cwiczenia
niestety nie mam czasu za duzo aby pisac na forum... obecnie siedze na zajeciach i sobie pozwolilam wejsc
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 12:46   #221
Alesandra_88
Przyczajenie
 
Avatar Alesandra_88
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Ubranie szczęścia hmmm każde w rozmiarze S a tak na poważnie to moje ubranie szczęścia to strój kąpielowy, bo skoro w bikini będę wyglądać oszołamiająco, to w każdym innym ciuchu też

U mnie to w ogóle było tak, że 3 lata temu schudłam ponad 20 kg ... z wagi 78 zeszłam do 56-58. Z taką wagą czułam się najlepiej. Później przyszły późne kolacyjki ze znajomymi zakrapiane jakimś alkoholem, mało aktywności fizycznej ... 3 lata i dobiłam do 70 kg ... zgroza! teraz sobie powiedziałam, że znowu dam radę Skoro wtedy się udało, teraz też. Od poniedziałku 11.03. przechodzę na dukana. 3 lata temu bardzo mi pomogła ta dieta.
Powiedziałam sobie, że już nigdy nie doprowadzę się do tego stanu co obecnie! Mini sukienki, rurki ... to na mnie czeka i w tym chce się dobrze czuć na wakacjach i na co dzień.
Alesandra_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 16:14   #222
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Alesandra_88 Pokaż wiadomość
Ubranie szczęścia hmmm każde w rozmiarze S a tak na poważnie to moje ubranie szczęścia to strój kąpielowy, bo skoro w bikini będę wyglądać oszołamiająco, to w każdym innym ciuchu też

U mnie to w ogóle było tak, że 3 lata temu schudłam ponad 20 kg ... z wagi 78 zeszłam do 56-58. Z taką wagą czułam się najlepiej. Później przyszły późne kolacyjki ze znajomymi zakrapiane jakimś alkoholem, mało aktywności fizycznej ... 3 lata i dobiłam do 70 kg ... zgroza! teraz sobie powiedziałam, że znowu dam radę Skoro wtedy się udało, teraz też. Od poniedziałku 11.03. przechodzę na dukana. 3 lata temu bardzo mi pomogła ta dieta.
Powiedziałam sobie, że już nigdy nie doprowadzę się do tego stanu co obecnie! Mini sukienki, rurki ... to na mnie czeka i w tym chce się dobrze czuć na wakacjach i na co dzień.
Sama również marzę o S i pięknym wyglądzie w bikini
Znowu zbaczyłam dziś trochę z diety :< zjadłam parę chipsów solonych, snikersa.... gruszkę i sałatkę z szynką, z pomidorem, z sałatą, z ogórkiem i serem feta.
Te studia sprawiają, że jem niezdrowo
Pocieszam się tym, że ćwiczę i w sumie nie jestem taka zła na siebie. Może to jest usprawiedliwianie się, ale to i tak duży sukces moim zdaniem, skoro codziennie potrafiłam zjeść tyle białego pieczywa i słodyczy, że masakra
Teraz lecę do klientki i nie wiem czy będę miała później czas
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 17:50   #223
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Alesandra_88 Pokaż wiadomość
Ubranie szczęścia hmmm każde w rozmiarze S a tak na poważnie to moje ubranie szczęścia to strój kąpielowy, bo skoro w bikini będę wyglądać oszołamiająco, to w każdym innym ciuchu też
Dobrze powiedziane

Poniżej mój ciuch szczęścia, chodzi o spodnie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 601553_10151317594625913_219677002_n.jpg (41,0 KB, 8 załadowań)
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 17:57   #224
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

paczek_w_masle pewnie, że można a nawet trzeba bo jak już wcześniej było napisane - im nas więcej tym lepiej!

agafisia to nie ma co podziwiać tylko spróbuj z nami! Zobaczysz jakie to fajne, ja po dwóch razach mam taką ochotę na więcej, ale jutro mam dzień odpoczynku dla mięśni, ale w czwartek nie odpuszczę!

zieloneoliwki to zapraszamy do wspólnego biegania, będziemy się mogły wzajemnie motywować (bo przecież jak inni mogli dzisiaj biegać to czemu ja próbuję się usprawiedliwiać?)

lora113
widzę że ciekawe były te zajęciami studia też jakoś w trzymaniu diety nie pomagają, bo o ile dobrze jest jak mam zajęcia rano to mam już kilka propozycji co sobie mogę na uczelnię zabrać to jak mam na późne popołudnie jakieś zajęcia to po prostu nie mam pomysłu co by zabrać, żeby było białkowe i już takie "lekkie" i do tego nie było owocem...

Alesandra_88 i lora113 to wrzućcie tu zdjęcie swojego wymarzonego bikini i przez wakacje zobaczymy jak ono na was pięknie leży
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 17:58   #225
KarlaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Znalazłam wątek w sam raz dla mnie
Zaczynam dietkę od jutra. Będzie ciężko, jednak mam nadzieję, że to forum mi pomoże
__________________
Wzrost: 171
Jest: 63 kg
Cel: 50 kg

Do wakacji
KarlaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 18:13   #226
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

sandra-nie da rady zostane przy swoich domowych cwiczeniach ale powodzenia

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

dzis zjadlam
grahamka z dzemem pomaranczowym +czerwona herbata
jablko+aktimel
warzywa na patelnie(bez ziemniakow) z posypanym zoltym serem+woda
soczek kubus
pol makreli z pol bulki + herbata zielona
i koniec podoba mi sie takie jedzenie, i wogole mnie nie ciagnie do podjadania-procz slodkiego na ciotke+ale yjem dopiero cos w sobote
do tego 25 brzuszkow, godzina spaceru....jeszcze czeka mnie pol godzinki cwiczen i 25 brzuszkow...ale to zaraz na razie po kolacji odpoczywam
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 18:33   #227
Molaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Molaaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 997
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Chciałabym się przyłączyć
Obecnie moja waga waha się w granicach 52kg.
Wzrost: 167cm
Cel: 48kg + ujędrnienie ciała.

Ćwiczyła któraś z was z Chodakowską?
Molaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 19:14   #228
Cziken3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 11
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Hej dziewczyny ja próbuje troche robić a6w ale jakos musze sie zmotywowac sie do biegania nie nawidze wczesnie wstawac więc chyba musi to być wieczór . a tak dla poprawy humoru zrobilam dzisiaj sobie ombre i nawet fajnie wyszło
dzisiaj serek wiejski i sałatka z sałata i pomidorem , troszkę burczy w brzuchu ale mam nadzieje ze juz nic nie bede podjadała dzisiaj
Cziken3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 19:35   #229
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Cziken3 Pokaż wiadomość
dzisiaj serek wiejski i sałatka z sałata i pomidorem , troszkę burczy w brzuchu ale mam nadzieje ze juz nic nie bede podjadała dzisiaj
Przez cały dzień...?

Ja właśnie pojeździłam na rowerku, dzisiaj 25min. Zaraz sobie zrobię SPA: maska na włosy, peeling i maska na twarz oraz masaż ciała olejkiem i w międzyczasie zielona herbatka
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 20:02   #230
Soleil_Rouge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 776
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Hej laski!!
Ja właśnie wróciłam z pracy i umieram ze zmęczenia!!! 12 godzin roboty plecy mnie bolą i spać mi sie chce okrutnie. W każdym razie dieta dzis idealnie utrzymana - nie miałam czasu na jedzenie w nadmiarze więc zjadlam tylko to co sobie rano uszykowalam: sałatki, serek wiejski i jogurt naturalny i nawet wypilam 1,5l wody!! jesli jednak chodzi o cwiczenia to nic juz z tego nie wyjdzie dzisiaj - zaraz smigam pod prysznic i do łóżka spać, bo jutro czeka mnie dzien podobny do dzisiejszego trzymajcie sie dziewczyny i powodzenia

PS. Nie wiem jak niektóre z Was dają radę wstawać ok 5 rano żeby iść pobiegac podziwiam!!
Soleil_Rouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 20:36   #231
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

zieloneoliwki Ty brutalny człowieku właśnie dojrzałam na pierwszej stronie, że zaokrągliłaś moją wagę do 67kg, co za cios
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 20:44   #232
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

zieloneoliwki jak chcesz mnie możesz również wpisać
aktualnie 77 kg, marzenie min. 63 kg
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 20:54   #233
oleczka55
Raczkowanie
 
Avatar oleczka55
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

ale mam paskudny dzień, za mną pierwsza kontrola policyjna, przetrzepali mi cały samochód.
prawdopodobnie przez głupi żart o trupie w bagażniku
na szczęście obyło się bez mandatu za brak trójkącika, a jednak umiem się ładnie uśmiechać
oleczka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 21:10   #234
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez shine_on Pokaż wiadomość
Przez cały dzień...?

Ja właśnie pojeździłam na rowerku, dzisiaj 25min. Zaraz sobie zrobię SPA: maska na włosy, peeling i maska na twarz oraz masaż ciała olejkiem i w międzyczasie zielona herbatka
ja jak napije sie wieczorem zielonej herbaty to cala noc latam sikac ale ci fajnie...przyjemny wieczor
oleczka to sie musialas faktycznie ladnie usmiechac hehe
zielone oliwki -wpisz mi prosze 63 obecnie/ 59 -niech zaszaleje
soleil rogue-ja nie wyobrazam sobie na bieganie wstawac o 8 rano wyspij sie

Edytowane przez agafisia
Czas edycji: 2013-03-05 o 21:13
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 21:21   #235
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Wzrost: 164cm
Waga początkowa 63,4kg
Waga obecna 62,3 kg
Waga wymarzona: 55kg
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 21:26   #236
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
ja jak napije sie wieczorem zielonej herbaty to cala noc latam sikac ale ci fajnie...przyjemny wieczor
Zanim pójdę spać, to wszystko przeleci od razu człowiek się lepiej ze sobą czuje po takich zabiegach, polecam
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 22:11   #237
MrsKamla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Hej dziewczyny Liczycie kalorie? ja zwykle nie, ale dziś wzięłam kalkulator w dłoń i wyszło mi 894 kcal-więc chyba nie tak znowu dużo? Staram się ograniczać i w ogóle zdrowo jeść, ale narazie średnio mi to wychodzi :/ Co do sportu itd. wybrałam się dzis z koleżanką na godzinkę na łyżwy. Fajnie było, nogi bolą, więc wszystko jak należy Życzę Wam powodzenia jutro w naszych wspólnych zmaganiach! Buźka!
MrsKamla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 05:34   #238
Pani_Budowlaniec
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Budowlaniec
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 818
GG do Pani_Budowlaniec
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Dzień dobry piękne!

Cytat:
Napisane przez MrsKamla Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Liczycie kalorie? ja zwykle nie, ale dziś wzięłam kalkulator w dłoń i wyszło mi 894 kcal-więc chyba nie tak znowu dużo? Staram się ograniczać i w ogóle zdrowo jeść, ale narazie średnio mi to wychodzi :/ Co do sportu itd. wybrałam się dzis z koleżanką na godzinkę na łyżwy. Fajnie było, nogi bolą, więc wszystko jak należy Życzę Wam powodzenia jutro w naszych wspólnych zmaganiach! Buźka!
Wydaje mi się, że zjadłaś o wiele za mało! 900kcal to nie jest nawet połowa Twojego zapotrzebowania. No ale nie jestem lekarzem ani żadnym specjalistą więc może inna dziewczyna się wypowie lepiej.

Ja już 4 posiłki na dzisiaj na uczelnię sobie przygotowałam, teraz wcinam śniadanie i powoli zmykam. Dzisiejszy dzień zapowiada się też fajnie, żeby to słoneczko chciało zostać już z nami na stałe

Miłego dbania o siebie dziewczyny!! Wieczorem będę miała lekturę z tego co nabazgrolicie przez cały dzień
Pani_Budowlaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 05:53   #239
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Molaaa Pokaż wiadomość
Chciałabym się przyłączyć
Obecnie moja waga waha się w granicach 52kg.
Wzrost: 167cm
Cel: 48kg + ujędrnienie ciała.

Ćwiczyła któraś z was z Chodakowską?
Mam ten sam wzrost co Ty i przy 48 kg to już niedowaga Może lepiej zacznij sie zdrowo odżywiać i poprzestań na ujędrnianiu ciała? Tak niska waga też nie jest dobra

A ja jestem z siebie bardzo dumna i tak się ceszę że znalazłam to forum Pierwszy raz udało mi się trzymać dietę, nie być przy tym głodna i nawet nie mam ochoty na podjadanie Do tego jestem pełna energii Co prawda to dopiero trzeci dzień ale czuję że tym razem mi się uda
I moje postanowienie: Jutro idę pobiegać.

zieloneoliwki mozesz dopisać i mnie do pierwszej strony?
waga początkowa: 60 kg
cel: 52

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2013-03-06 o 05:56
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 07:28   #240
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Od marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Cytat:
Napisane przez Molaaa Pokaż wiadomość
Chciałabym się przyłączyć
Obecnie moja waga waha się w granicach 52kg.
Wzrost: 167cm
Cel: 48kg + ujędrnienie ciała.

Ćwiczyła któraś z was z Chodakowską?
Ja dzisiaj dopiero drugi dzień Chodakowską ćwiczę, jak dla mnie ćwiczenia są ok
Ale co do twojego wzrostu i wagi, to nie wiem co "powiedzieć".
Ja mam 161 i ważyłam kiedyś 48kg i już mi mówili że jestem za sczupła, to nie wiem jak ty wyglądać będziesz przy takiej wadze. Wg mnie wystarczy że ujędrnisz ciało, a co do wagi to masz jak najbardziej ok Chudze szkapy też nie wyglądają ładnie . Pozdrawiam
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.