Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah! - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-01, 07:26   #1291
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Babi44 Pokaż wiadomość
Przypomniały mi się jeszcze dwie dość zabawne pomyłki (oczywiście moje)
Mojego męża kiedyś bolały plecy. Zamiast maścią rozgrzewającą wysmarowałam mu je klejem biurowym (tubki były bardzo podobne).

Sama sobie zrobiłam lepszy ,,numer"
Zamiast pastą, próbowałam umyć zęby kremem NIVEA (kiedyś również był w tubkach).
Do tej pory na myśl o tym smaku ciarki mnie przechodzą
Ja tak miałam z kremem do golenia mojego taty (był w tubce)zaczełam myc zeby fuj wyobrażacie sobie co ja potem robiłam? okropnasc ) teraz sie z tego śmiejehihi
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 09:42   #1292
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

a propos dziwnych skojarzeń , pytam kiedyś pewnego pana czyj to samochód a on mi odpowiada: "pani Wali". Ja rozumiałam natomiast "pani wali" i spytałam "to znaczy czyj?" dostałam ataku śmiechu
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 11:10   #1293
Martucha00
Przyczajenie
 
Avatar Martucha00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
GG do Martucha00
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Robiłam dzieciom kanapki do szkoły, a potem pędem pobiegłam do pracy. W tramwaju wszyscy przyglądali mi się z wielkim zainteresowaniem. Nie zdjęłam fartucha kuchennego.
hehe mocne

mi sie ostatnio tez zdarzyła wpadka
poszłam wczoraj zanieść nożyczki do łazienki.... i zamiast położyć je na miejsce wrzuciłam do kibelka i spuściłam wodę wyszłam i dopiero po chwili doszło do mnie co zrobiłam
Martucha00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 13:59   #1294
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez _iskiereczka_ Pokaż wiadomość
jedziemy z kolega po mocno zakrapianej imprezie do domu, oboje uczciwie skasowalismy bileciki i grzecznie siedzimy wypatrujac oczy zeby nie przegapic przystanku. Nagle podchodzi do nas pan z automatem do sprawdzania biletow miesiecznych, ja mu podaje swoj bilet a kolega nie zajarzyl o co chodzi, groznie popatrzyl na kanara, a potem na jego urzadzenie i wypalil: Panie, gdzie mi sie tu z tym alkomatem pchasz?!?! nie bede w nic dmuchał!!!

Cudowne! Nie trzeba niczego więcej tylko takich przyjaciół.
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 19:39   #1295
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Hahahah pękam ze śmiechu.
Ja jak miałam może trzy lata zaczęłam golić, a raczej kaleczyć żyletką sobie twarz haha
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 00:43   #1296
alexandria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 46
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Zostawiłam kiedyś nieopacznie smakołyki dla psa w szafce z naczyniami. Mama myślała, że to ludzkie ciasteczka i zjadła wszystkie...
alexandria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 12:06   #1297
sloncet
Raczkowanie
 
Avatar sloncet
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 218
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez alexandria89 Pokaż wiadomość
Zostawiłam kiedyś nieopacznie smakołyki dla psa w szafce z naczyniami. Mama myślała, że to ludzkie ciasteczka i zjadła wszystkie...

wbrew pozorom nie które smakołyki dla psów są bardzo dobre, wiem bo sama kiedyś jadłam, teraz nie kupujemy już tych "ciasteczek" bo ja połowę zawsze ja jem
__________________

Don't blink!
sloncet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 11:55   #1298
Othila
Przyczajenie
 
Avatar Othila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Podczas pierwszego wyjazdu wakacyjnego z moim TŻ umyłam włosy. Odwinęłam z ręcznika i, jeszcze nie rozczesane, miałam odrzucone do tylu. Mój ukochany patrzy na mnie i mówi:
-wyglądasz jak Predator!
musialam mieć dziwną minę, bo po chwili, z przerażeniem w oczach, zawołał:
-ale ja lubię Predatora!
padłam ze śmiechu wtedy
do tej pory mam z tego ubaw
Othila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 12:59   #1299
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ja keidyś poszlam na zakupy z tatą.Idę na kosmetyczny podchodzę do koszyka i mówię :
-Tato, weźmiesz mi te kosmetyk ? Ja ne wzięłam ze soba kasy...a i jeszcze musze isć po herbate szybko, mama kazala kupić.

Facet patrzy jak na głupią...A to nie mój tata !

Na Zielonej Szkole :
ktoś puka do drzwi.Jedna koleżanka była gdzie indziej, jedna w lazience, wiec to na mnie padlo otworzenie drzwi .Ta z łazienki krzyczy, ze moze to pani.Ja już otwieram drzwi i krzyczę :
-Panie inaczej pukają to nie one napewno !
A tam Pani

Albo na zielonej szkole, zbórkę na śniadanie mieliśmy o 8.00 .Ja się budzę.Diewczyny spia, no to ja nie wstaje.Coś tak głosno, na tym korytarzu...No trudno.Ide spac.za 5 minut koleżanka nas budzi i mówi, ze jest 7:58

Zdarzyło mi się też na zielnej szkole powiedziec, jak kolezanka chciala wejsc do pokoju, a ja sie przebierałam, ze ...JESTEM GOłYMI CYCKAMI
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 13:20   #1300
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ja kiedyś śpię.Mma aprzychodzi i mnie.budzi.Ja niby cos juz kojarzę ale jeszcze śpię w zasadzie, i siadam i krzyczę na cały glos o 3 nad ranem OTWARTE

Moja koleżanka mi opowiadala, że jak byla mała, to przyśniło jej się, ze chciala siku.Zaczęła lunatykowac, wyszla z pokoju i otworzyła klamkę...ale nie do wc tylko na klatę schodową.zaczęła ściągać spodnie..dobrze, ze babacia ją stamtąd zabrala bo uslyszała kroki :P

Jak Sara mój pies ma cieczkę to mojemu tacie czesto sie zdarza wyjsc ze Sara, i z tymi majtkami na Sarze

Albo idę na górę Eliaszowkę, zielona szkola.Nagle pac...a ja cala w błocie

Na Zielonej Szkole też :
jest już cisza nocna.tym razem myłam się pierwsza ja.strasznie rozrabiałyśmy (hihi) wiec pani nas postanowila wziac na taka gore, na ktorje dzis bylismy.ja ju z wpidżamie...no więc ubieram na to dżinsy, bluze i kurtke i idę haha ( pani nas wzięła tylko rpzed ośrodek na pogadanke niestety )
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 13:29   #1301
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość

Moja koleżanka mi opowiadala, że jak byla mała, to przyśniło jej się, ze chciala siku.Zaczęła lunatykowac, wyszla z pokoju i otworzyła klamkę...ale nie do wc tylko na klatę schodową.zaczęła ściągać spodnie..dobrze, ze babacia ją stamtąd zabrala bo uslyszała kroki :P
moja koleznka miala podobnie, z tym ze weszla do kuchni zdjęła majtki i usiadła na krześle. nasiusiała i poszła spać. a kuchni mieli niezla polewe o bylo tam pare osob.
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 14:22   #1302
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
moja koleznka miala podobnie, z tym ze weszla do kuchni zdjęła majtki i usiadła na krześle. nasiusiała i poszła spać. a kuchni mieli niezla polewe o bylo tam pare osob.



U mnie raz mama włożyła buty do zamrazalki Ale afera była, że ktoś ukradł i wogóle dochodzenie co sie stało z butami Po paru dniach buty sie znajdują skostniale

Raz wchodze do lazienki przebieram się i bach ciuchy do otwartego kibelka zamiast do pojemnika na brudne ciuchy
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 16:51   #1303
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Moja mama zaliczyła podobną wpadkę podczas pierwszego obiadu, na który zaprosiła mojego ówczesnego chłopaka (aktualnie męża).

Po przystawce, pierwsze danie - rosół.
Atmosfera dość sztywna, maja mama widząc jak TŻ grzebie łyżką w zupie podniosła się z miejsca i mówi:
- Przyniosę przyprawy, bo ty Krzysiu zdaje się lubisz pieprzyć.


Ale sie usmiałam, swietne
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 17:50   #1304
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Dziewczyny ostatnio moj TŻ mi opowiadał jak szedł do pracy (była miej wiecej 6.30).Widzi,kobieta jakoś dziwnie idzie.

A ona taka pijana jak BELA.Trzyma sie latarni,obiera cel do drugiej,biegnie,lapie sie drugiej i tak przez całą droge.A przy tym śpiewa na całe gardło "OD RANA MAM DOBRY HUMOR ! ! !"

Powiedział ze jak to widział to myślał ze padnie ze smiechu.
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:21   #1305
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

zbyt wulgarne, mimo, zę zagwiazdkowalam
wiec usuwam
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 19:48   #1306
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Kilka dobrych lat temu mieliśmy psa, którego mój brat nazwał Antonio

W sumie to nie jest śmieszne, ale słysze pewnego jak dziadek (pan po 70) woła go będąc z nim przed domem

Antonioooooooooo!Antonioo oooooooo!


jak żałuję, ze tego nie widziałam i min sąsiadów (ale samo audio też było niezłe)
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:32   #1307
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Po obronie drugiej magisterki (po trzydziestce) usiłowałam kupić w sklepie wino musujące w celu jej oblania. Tak się złozylo, że legitymację studencką zdałam już w dziekanacie, a dowodu przy sobie nie miałam, no i... miałam kłopot z kupieniem alkoholu.
W trzecim z kolei sklepie, w którym usiłowałam nabyć cztery wina musujące pani ekspedientka uraczyła mnie tekstem:
- Myślisz smarkulo, że jak się pomalowałaś to nie widać ile masz lat?
Skądś to znam... Na IV roku studiów poszłam do osiedlowego sklepu (w którym rzadko robiłam zakupy) po ćwiartkę Bolsa, żeby zrobić ajerkoniak. Dowodu nie wzięłam, ale nie przyszło mi do głowy, że wyglądam tak młodo, że babka mi nie sprzeda tej wódki... Najpierw do mnie z tekstem, czy mam 18 lat. Ja na to, że nawet trochę więcej (miałam 23). Wódki nie kupiłam, ale poszłam do domu po dowód i wróciłam do sklepu. Kobieta przeprosiła mówiąc mi, że tak młodo wyglądam, a jej nie wolno sprzedać alkoholu osobie poniżej 18 roku życia. Ja to oczywiście wiem, ale naprawdę nie myślałam, że to mnie dotyczy! Teraz się z tego śmieję, ale wtedy byłam bardzo bardzo zła.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:33   #1308
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Po obronie drugiej magisterki (po trzydziestce) usiłowałam kupić w sklepie wino musujące w celu jej oblania. Tak się złozylo, że legitymację studencką zdałam już w dziekanacie, a dowodu przy sobie nie miałam, no i... miałam kłopot z kupieniem alkoholu.
W trzecim z kolei sklepie, w którym usiłowałam nabyć cztery wina musujące pani ekspedientka uraczyła mnie tekstem:
- Myślisz smarkulo, że jak się pomalowałaś to nie widać ile masz lat?
Skądś to znam... Na IV roku studiów poszłam do osiedlowego sklepu (w którym rzadko robiłam zakupy) po ćwiartkę Bolsa, żeby zrobić ajerkoniak. Dowodu nie wzięłam, ale nie przyszło mi do głowy, że wyglądam tak młodo, że babka mi nie sprzeda tej wódki... Najpierw do mnie z tekstem, czy mam 18 lat. Ja na to, że nawet trochę więcej (miałam 23). Wódki nie kupiłam, ale poszłam do domu po dowód i wróciłam do sklepu. Kobieta przeprosiła mówiąc mi, że tak młodo wyglądam, a jej nie wolno sprzedać alkoholu osobie poniżej 18 roku życia. Ja to oczywiście wiem, ale naprawdę nie myślałam, że to mnie dotyczy! Teraz się z tego śmieję, ale wtedy byłam bardzo bardzo zła.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:19   #1309
danuskahehe
Raczkowanie
 
Avatar danuskahehe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 408
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ostatnio w szkole na polskim nauczycielka do klasy: powiedzcie mi, co to za zwiazek... no marcin i bartek!
chciala ich upomniec bo akurat przeszkadzali
__________________
Do krwi rozdrapię życie,
do szczętu je wyżyję!
danuskahehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 01:40   #1310
pink50
Raczkowanie
 
Avatar pink50
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 46
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Nie no po prostu śmiechu warte te historie... Ja tez mam kilka

1. No więc moja ciocia chciała ochrzcić synów razem to nic że starszy miał 4-5 lat a młodszy ponad roczek he he... W kościele to się działo ale na początku to przed mszą tłumaczyłam kuzynowi(starszemu) e trzeba się zachowywać grzecznie i cicho w kościele. Mówię że tam się ładne pioseneczki śpiewa itp... Ruszamy do kościoła
Dziadek miał incydent w kościele gdyż niestety beknął xD Potem zaczynamy śpiewać ... Moj mały kuzyn zaczął śpiewać piosenkę o biedronce xDxD ...Potem wybraliśmy się na ucztę do restauracji na co mój mały kuzyn mówi na głos przy stole "Paulinko a cy nie powinno sie być cicho i grzecznym w ŚWIĄTYNI? "xD ja mówię "tak" a on na to "to dziadka więcej nie bierzemy xD"
DZiadek czerwony no ale może się zdarzyć....

2.Ostatnio miałam uczyć kumpele jak się rozciągać do szpagatu... pokazuje jej wymachy nóg do przodu i do tyłu... Dodałam że trzeba się czegoś trzymać bo... nie zdarzyłam skończyć a kumpelka zrobiła cudnego koziołka do tyłu hehe ....

3. Byłam kiedyś u laryngologa i ten pyta się mnie "ma pani problemy ze słuchem?" a ja na to "przepraszam ale nie dosłyszałam. co pan powiedział? "

Jeszcze na pewno kilka było ale nie pamiętam...
__________________

pink50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:28   #1311
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

to ja wam opowiem historie dla mnei smieszna
Moj tż jest spiochem i ma strasznie twardy sen jak usnie to nie sposób go wybudzic a jak go wybudzam to mowi glupie rzecy i kiedys mhmm po upojnym wieczorze nadzy lezymy na lozku przebudziłam sie byla godzina gdzies okolo 23 wiedziałam ze musi isc do domku zaczynam go budzic naga i wtulona w niego zaczynam szarpac mu reke a ten otwierajac oczy i patrzac na mnie mowi Janek juz wylewam ten beton...(pracował wtedy jako robotnik driogowy ) nie wiedziałam jak zareagowac na wszelki wypadek od tamtej pory ustawiam mu budzik nie chce juz budzic go sama
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 20:50   #1312
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

[quote=pink50;7899200]Nie no po prostu śmiechu warte te historie... Ja tez mam kilka

13. Byłam kiedyś u laryngologa i ten pyta się mnie "ma pani problemy ze słuchem?" a ja na to "przepraszam ale nie dosłyszałam. co pan powiedział? "


coś z tym laryngoloiem jest, miałam taka sama sytuację myslałam, z e to wina imprezy na której byłam dzień wczesniej, ale moja koleżanka z wykształcenia muzyk _ sluch doskonały miało to samo

chyba ci laryngolodzy cos bełkoczą
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 22:05   #1313
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

miałam podobnie. na badaniu słuchu, w pokoju siedziała jeszcze koleżanka (to chyba jakies szkolne badanie).

pan dr (strasznie bełkotał): czy dobrze pani słyszy?
ja (usłyszłam bul bul bul): słucham??
dr: no czy dobrze pani słyszy?
ja: yyyy...słucham???
słyszę śmiech kolezanki
dr (wyraźnie głośniej): CZY MA PANI PROBLEMY ZE SłUCHEM?
ja: nie, bardzo dobrze słyszę
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 23:21   #1314
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

imprezka rodzinna, urodziny mojej mamy. Wszyscy siedza przy stole, moj TZ sie spoznil, wpadl po deserze, siada do stolu, poszlam sobie nalac mu picia, mama krzyczy na caly glos :
-i dz Marcinowi zrob ladnego loda

nie musze mowic jaka byla reakacja gosci? :P
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 23:27   #1315
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
imprezka rodzinna, urodziny mojej mamy. Wszyscy siedza przy stole, moj TZ sie spoznil, wpadl po deserze, siada do stolu, poszlam sobie nalac picia, mama krzyczy na caly glos :
-i dz Marcinowi zrob ladnego loda

nie musze mowic jaka byla reakacja gosci? :P
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:47   #1316
agooolenka
Raczkowanie
 
Avatar agooolenka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 393
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

:d
__________________
Teraz już wiem, czym jest miłość.
Wiem, czym jest spokój duszy


agooolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:07   #1317
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Heh to ja mam koleżanke co ma na nazwisko ZADYMANA.

Kiedyś siedzimy przy kawce a ona do mnie ze boi sie umrzec jako panna bo jak to nazwisko bendzie wyglądało na pomniku.
A ja do niej ze przynajmiej wszyscy bendą wiedzieć ze to nie była śmierć tragiczna.
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 22:14   #1318
Madziulek333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 58
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Jakiś czas temu pojechaliśmy paczką na basen kryty. Siedzimy sobie spokojnie w basenie i mój kumpel robi dziwną mine. Nagle pierdnął -_- my sie pulamy, a moja kumpela ( nie wiem zamyślona jakaś była )
- O! Chyba jakieś małe jacuzzi tu zamontowali.
A my już kompletnie posikani
Madziulek333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:01   #1319
danuskahehe
Raczkowanie
 
Avatar danuskahehe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 408
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

kiedys na obozie strazackim sobie szlam do namiotu i mijal mnie jeden z opiekumow-dh Grzegorz. Wszyscy sie go bali, ponadto mial straszne zeby. Gdy tak szlam to on mowi:a ja cie znam. Ty jestes mloda Liskowna. Ja nie zrozumialam od poczatku co on mowil wiec przytaklam, bo nie chcialam sie wciagac w dalsza rozmowe. Szlam dalej i dotalo do mnie o co on pytal. Przez caly czas postanowilam go unikac bo glupio mi bylo to odkrecac.W niedziele byl czas odwiedzin, a on mnie zawolal, pokazal mi jakiegos faceta i opieprzyl ze sie nawet z ojcem nie umiem przywitac. Rozryczalam sie, powiedzialam ze to nie moj tata i ucieklam (mialam ok 10 lat). Do konca obozu bylam jego pupilka bo mu bylo mnie zal bo myslal ze ja nie mam taty...
__________________
Do krwi rozdrapię życie,
do szczętu je wyżyję!
danuskahehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:12   #1320
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

a mi sie przypomnialo jak bylam mala i mielismy zielonego wardburga to bylo auto... no ale bylam z mama na spacerze i zobaczylam, ze przy naszej ulicy parkuje zielony wardburg i wysiada z niego moj tata...jako ze byl do nas obrocony tyłem zerwalam sie z reki mamy i pobiegłam,chcac go przestraszyc...zradoscia wskoczylam mu na plecy krzac "buuuu!!!!" radosc zamienila sie w płacz jak sie obrocil i okazalo sie ze to nie moj tata-mialtylko taki sam samochod i podobna kurtke moja mama zaczela goprzepraszac a ja chcialam sie tylko zapasc pod ziemie
__________________
"kobiety mają problemy z parkowaniem, bo mężczyźni przez całe życie im wmawiają, że 15 centymetrów to dużo"


COCO JAMBO I DO PRZODU
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-15 21:24:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.